هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او كه ما را اصيل پاك آفريد!

سلام به همه:

خب خب، ما شاهد اين هستيم كه مدت طولاني گروهكي به نام حزب يا حذب يا حظب اومده و مثلا به قول بعضي ها قدرت زيادي براي خودش تو فروم ها مخصوصا ايفاي نقش اختيار كرده و اين حرفا !
همه نظر ميدن ما هم نظر خودمون رو ميگيم:

من شخصا معتقدم اين گروهك اصلا نيازي بهش نيست، اين در اصل يك گروهيه كه پايگاه داره، همون تاپيكش در وزارتخونه به نظر من كافيه كه رول بنويسن توش نه اينكه بياد و تو تمام جزئيات ايفاي نقش دخالت كنه، ما وزير براي چه انتخاب مي كنيم، خب در صورتي كه مثل الان وزير نداريم تا ايفاي نقش سايت رو فعال كنه، يك جانشين موقتي حداقل ميشه گذاشت، يك گروهي كه چند تا ناظر ميان توش عضو ميشن و چند تا عضو ساده ديگه، مگر كي هستن، خيلي خودشون رو دسته بالا مي گيرن اين افراد، من شخصا گله اي از مديران هم دارم كه چرا به اين گروهك اجازه فعاليت دادن؟ اصلا من اول تصور مي كردم فقط يك تاپيكه كه توش نمايشنامه مي زنند بعضي ها!
اگر به اين حرفاست كه يك تاپيك ساده بياد و اين همه قدرت براي خودش اختيار كنه، من همينجا ميگم اين افراد فقط يه كم مغز تخيلي دارند، سايت جادوگران رو جدي گرفتند، فراموش كردند كه اين سايت فقط محدود به يك سايت تفريحي- سرگرمي هستش، يك سرگرمي نسبتا سالم داشت به نام نمايشنامه نويسي كه به قول سارا اوانز خيلي خوبه، خيلي بهتر از اينه كه بيفتيم تو خيابون و دنبال ساير مسائل !
اما متاسفانه اين سرگرمي هم سالم هم داره خراب ميشه ! تبديل شده به جايگاهي جهت هجو گويي ها و كل كل هاي گروهك هاي مختلف !
متاسفانه اين گروهك فكر مي كنه واقعا اين سايت پايگاهي جهت اجراي خواسته هاشه ! در صورتي كه بايد گوشزد كرد كه عضوهايي هستند مخالف اين گروهك كه اگر بخوان مي تونن يك گروهك ديگه تشكيل بدن. اما مشكل بعدي اينجاست كه اين افراد اگه بخوان تاپيكي مثل اين حذب بزنند مديران و ناظران مي گويند:
" كاربر محترم، نظير اين تاپيك هست مثلا جهت اين جور اتحاد ها مي تونيد به حذب مراجعه كنيد"
اين تبعيضه، اگه گروهكي ساده مثل حذب ميتونه بياد و از يه رول نويسي ساده شروع كنه و بخواد اين همه قدرت كسب كنه چرا بقيه نتونند. اصلا شايد بر فرض مثال اين گروهك حذب عقايد و فلسفه هاي ديكتاتوري داشته باشه يا پيرو مسائل ماكياوليسم باشه يا اصلا عقايد شيطاني داشته باشه، مثال ميزنم، كسايي كه مخالف باشن حق ندارن يعني گروهكي تشكيل بدن. متاسفانه اينقدر مسائل پشت پرده زياد هست كه خيلي جاي بحث داره !

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
اول به الستور مودي:
حرفهايي كه زدي اصلا ادبياتش جالبي نداشت. اگر كسي بدنبال اينه كه اشتباهات بقيه اصلاح بشه نبايد خودش اشتباه ديگه‌اي بكنه. اين دليل نميشه كه چون چار نفر توي سايت هجو ميگن و بقيه رو به استهزاء ميگيرن، شما هم بياي و توهين كني. نوع حرف زدن خيلي مهمه.

اما بعد: به نظر من اصل حرفهايي كه الستور، ايگور و سالازار زدن كاملا درسته و چيزي هم نيست كه همه ندونن. اصلا اينقدر واصحه كه كسي نمي‌تونه نفيش كنه. اصلا هم موضوع ربطي به يه تاپيك و رول نداشته و نداره.

مساله روشنه: چار يا پنج نفر توي سايت هستن كه شديدا احساس مي‌كنن خفن هستن و هر كاري بخوان توي سايت مي‌كنن، هر جور بخوان مي‌نويسن و اگر هم كسي بخواد جلوشون وايسه از هر ابزاري براي حذفش استفاده ميكنن، ميشه سوژه پستهاي بي‌ناموسي، دروغ بهش مي‌بندن، ترور شخصيتش مي‌كنن، مسخرش مي‌كنن و ... . همون طوري هم كه بچه‌ها نوشتن اينقدر برخورد باهاشون هزينه داره كه خيلي‌ها بي خيال مي‌شن.

من الان يكساله كه دارم سعي مي‌كنم يه جنبه كار اين افراد يعني بي‌ناموسي نويسي درست بشه و همه اين مدت هم ناظر و مدير بودم و كيفيت كارهام هم روشنه. يه پست چرت حذف ميشه مثلا از بينز، ببينيد چه بلبشويي به پا ميشه. مدير محترم!!! انجمن ميره توي چت باكس ميگه با كسي كه پست رو حذف كرده برخورد ميشه و توي تالار ريون هم اين رو مي‌نويسه. من مواخذه ميشم كه چرا يه پست چرت پاك شده. چرا؟ چون بينز ( و چار تاي ديگه) تابو هستن، محدوده ممنوعه هستن و البته به خاطر حمايتهاي بي‌دريغ يك مدير انجمن داراي مصونيت پولادين. يعني نه تنها شخص خاطي تنبيه نميشه بلكه كسي كه بخواد جلو چيزاي غلط بايسته، مؤاخذه ميشه. نتيجه چي ميشه؟ ايني كه بينز ميره مي‌نويسه من اون پست رو دوباره مي‌زنم تا معلوم بشه سايت دست كيه.

به همين خاطر موقعي كه پستهاي الستور، سالازار و ايگور رو ديدم واقعا به شجاعتشون آفرين گفتم چون اونا وارد محدوده ممنوعه‌اي شدن كه هزينه‌هاي بالايي داره و از امروز توي ليست سياه هستن و حركت برعليهشون شروع ميشه، پياده نظام كه واضحه، حمايت هم از مدير انجمن هميشه در صحنه.

نقل قول:

هری پاتر نوشته:
چیزی به نام حذب فقط یه تاپیک توی ایفای نقشه وزارت هم چیزی در ایفای نقشه شما نمیتونی به امضای یکی استناد کنی. این چیزا مساله حادی برای مدیریت سایت نیست و طبق روال اگه تخلفی باشه باهاشون برخورد میشه.
این در چهار چوب روله. مطمانا یکی میتونه توی رول بزنه تو سر کریچر چون کریچر اونجا جن منفوری بیش نیست. ولی از طرفی کریچر مدیر سایته و بسیار قابل احترام.
اگه کسانی نخوان یا نتونن این دو رو از هم جدا کنن و برخورد جداگانه ای با این دو تا داشته باشن یا مخصوصا بخوان به اسم رول کار دیگه ای بکنن ما هم برخورد مناسبی با اونها خواهیم کرد. حالا چه کریچر باشه چه من چه بقیه مدیران سایت

با عرض معذرت، با حرفت در مورد حذب كاملا مخالفم هري جان،

1- حذب فقط يه تاپيك توي رول نيست. همين الان ميشه مراجعه كرد و ديد چقدر از تاپيكهاي حذب با استفاده از رول اونها هست و چقدرش در مورد شخصيت واقعي افراد (مخصوصا مديرايي كه با اونا هماهنگ نبودن). ميشه رفت درصد گرفت و ديد چند بار توهين و استهزا افراد حقيقي تحت پوشش شناسه پاتري توي اون تاپيك هست.

2- اصلا موضوع تاپيك حذب نيست، اصلا موضوع رول نيست. موضوع افراد هست.
موضوع برخورد باندي هست، موضوع هماهنگي‌هاي پشت پرده براي كوبيدن افراد هست.
مشكل ادبيات زشت و دون شان يك پاتريست هست.
موضوع اينه كه اگر يه عضو تازه وارد يك دهم چيزايي رو بنويسه كه اين گروه مي‌نويسن بلاك ميشه ولي اين چار پنج نفر از يه مصونيت برخوردارن كه برمي‌گرده به دوستي‌هاشون با يه نفر و همه هم مي‌دون و من و شما هم خوب مي‌دونيم.
مشكل اينه كه همون طوري كه بينز نوشت اينا سايت رو مال خودشون و اختيار و سياست گذاريش رو از آن خودشون مي‌دونن. بنده و جنابعالي و بقيه مديرا و ناظرا هم نخودي هستيم و توي سايت هستيم تا اسباب خنده حضرات رو فراهم كنيم.
مشكل اينه كه هري پاتر و يه سايت پاتري نبايد بازيچه دست چار يا پنج نفر باشه. مگه حد و حدود ما كتاباي هري پاتر نيست؟

3- من شكي ندارم كه شما هر جا خلاف ديدي برخورد كردي بقيه هم اين موضوع رو بخوبي مي‌دونن. اما مگه وبمستر اصلي كار ديگه‌اي نداره كه راه بيفته دنبال چند نفر و پستهاشون رو بخونه؟!

آخر اينكه: بحث بيعدالتي و تفاوت گذاشتن بين چار نفر از كاربرا و بقيه اعضاي سايت و اينكه اين چار پنج نفر به خاطر روابط پشت پرده و خارج سايت مصونيت غيرقانوني دارن اينقدر واضحه كه نمي شه نفيش كرد، هر كسي يه مدت كوتاه توي رول باشه اين رو مي‌فهمه كه چه خبره. اگر كسي بخواد اين واقعيت رو نفي كنه مثل اينه كه گفته باشه:

جي كي رولينگ يك مرد نقاش مصري قرن 5 هجري بود.

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۰ ۱۸:۳۲:۱۳

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
هوممم؟ گویا جدیدا گیزر دادن به من آرایه ی ادبی شده! ماشالله ملت هم ادبیاتو ترکوندن، چپ و راست از خودشون آرایه در میکنن.

خب برادر تومی جون، الان پای منو نمی کشیدی وسط در درونت احساس درد و رنج میکردی؟ یا مثلا پستت به اندازه ی کافی خیال انگیز نمی شد؟ شیکمت جوش میزد؟ فردا مردم نمیومدن راهپیمایی؟ هوووم؟

اومدی نوشتی زمانی بود که فقط گیلدوری عزیز میتونست پست هایی بزنه که توش بی بند و باری باشه بعد میگی منظورم اینه که فقط یه خورده شیطنت می کرد؟ :همر و از اینجور چیزا:
همه ی اینا یه طرف اون فقطشم یه طرف! فقط من؟ دمم گرم...

همین چیزا رو پشت سر من میگین که majid_poshtbazoo2007 اومده تو مسنجر به من میگه «آیا مایلین همدیگه رو ببینیم؟»

خب نکنید این کارا رو... منم زنو بچه دارم! میخوام باهاشون برم پیک نیک! کی اونجا امنیت منو تضمین میکنه؟ با این وضعیت من چه جوری این سیگار لعنتی رو میتونم ترک کنم آخه؟ مگه من گفتم الکسا بره دامب اند دامبر ببینه؟ مگه من گفتم آوریل بره خدمت؟ مگه من گفتم فلانی بره گوش نمیدونم کی کی رو تست بزنه؟ من نازی رو طلاق نمی دم! تق تق تق تق ( صدای باز شدن در مربا، ماست، نوشابه و غیره)

نکته: با در و دیوار هم بودم!

پیام زده شده در: ۱۰:۰۱ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
همونطور که فکر میکردم این بار هم مثل دفعه های قبل موضوع به انحرافات کشیده شد.اما قبل از اینکه بحث سراغ حاشیه هاش بره باید چند مورد رو توضیح بدم چون مثل اینکه برداشت درستی ازشون نشده.

اول از همه این که خیلی ها این رو بیان کردند که بحث باید توی نحوه برخورد دنبال بشه.اما حقیقتاً طرف صحبت ما(یا حداقل من)مدیران سایت بودند و من اصلا کاری به رول پلینگ ندارم.رول پلینگ مث یه رود خروشانه و صد البته کسانی که برخلاف جریانش شنا کنن کارشون تمومه.

در جواب متین عزیز باید بگم که حداقل من بی احترامی نکردم،بقیه رو نمیدونم.اون جمله رو هم توی امضام نذاشتم چون میدونستم ممکنه خیلی معانی بدتر از ظاهرش داشته باشه.
من هیچ وقت درباره مدیرا از کلمات بی لیاقت و امثالش استفاده نکردم و دوست هم ندارم که با نوشتن این خزعبلات ارزش کار سنگین مدیریت و مقامشو پایین بیارم.من ترجیح میدم از لفظ سهل انگاری های اندک و کوچک استفاده کنم، چون مطمئناً کسی بدون شناخت مدیر نمیشه.

هری عزیز، کلماتی که نوشتی مطرح شدن، مطمئناً بی دلیل نوشته نشدن.مگر این نیست که سایت جادوگران یک جامعه کوچیک هست؟پس این کلمات در یک جامعه همیشه وجود داشتن و دارن...مهم نیست که این جامعه چه قدر بزرگ باشه.حداقل جمعیت اعضای سایت جادوگران از جمعیت کشور موناکو بیشتره!!
در مورد جوابت در برابر مثال گیلدوری باید بگم که برداشتت کاملا صحیح نبوده.منظورم این بود که گیلدوری در حیطه قوانین سایت با کمی شیطنت رفتار میکرده.حالا چرا اون؟این همه عضو!
تفکیک رول و مدیریت کار خیلی سختی نیست.اما انگار بعضی ها قدرت تفکیک پایینی دارن و نمیتونن این کارو بکنن.
من نمیخواستم پای حذب رو به این موضوع باز کنم و اقرار میکنم که کار اشتباهی کردم که این مثال رو زدم.

و در نهایت باید بگم که من خودمو از این بحث کنار میکشم چون قطعا به هیچ نتیجه ای نمیرسه و همش اتلاف وقته.

متشکرم،اسلیترین

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
کلمات جالبی اینجا نوشته شده: گروهک - دموکراسی - هرچ و مرج - حکومت های بشری!!

فک کنم جو بهمن ماه اینجا رو گرفته
ببینید اینجا یه سایته با قوانین خودش هر کسی طبق قوانین عمل نکنه هشدار و اخطار و در نهایت از سایت اخراج میشه. مساله به همین سادگیه.

به الستور:
اگر مورد خلاف قانونی دیدی چه پست نا مناسب و چه توهین چه خلاف عرف و چه خلاف شرع لطفا در بلیت برای ما ارسال کنید. صحبت بدون مدرک و لینک در حد حرفه.

نقل قول:

زمانی بود که فقط گیلدوری عزیز میتونست پست هایی بزنه که توش بی بند و باری باشه و بدون عبور از مرز و حد ها فقط یه مقدار مرز ها رو باز تر بکنه.

نوشته های گیلیدی مطابق قوانین سایت هستن هیچ وقت اینجا کسی رو استثنا نکرده بودیم. لطفا یه پستش که خلاف قوانین بوده و مورد نظرت هست بیار.

نقل قول:

اختلاف نظر ها و مخالفت ها با حذب حتی از طرف مدیران هم به طور نیمه شفاف و نیمه مستقیم مطرح شده و نمونه بارز این مساله بعد از شروع وزارت سینای عزیز بود که امضای یکی از مدیران بیانگر اختلاف بین این دو گروه بود

چیزی به نام حذب فقط یه تاپیک توی ایفای نقشه وزارت هم چیزی در ایفای نقشه شما نمیتونی به امضای یکی استناد کنی. این چیزا مساله حادی برای مدیریت سایت نیست و طبق روال اگه تخلفی باشه باهاشون برخورد میشه.

نقل قول:

مدیر یک سایت احترام و مقام زیادی دارد.الان من میدونم که فلانی داره با برای مثال کریچر شوخی میکنه ولی فرد تازه وارد چی؟آیا اون هم چنین رابطه ی دوستانه بین این دو نفر را میداند.

این در چهار چوب روله. مطمانا یکی میتونه توی رول بزنه تو سر کریچر چون کریچر اونجا جن منفوری بیش نیست. ولی از طرفی کریچر مدیر سایته و بسیار قابل احترام.

اگه کسانی نخوان یا نتونن این دو رو از هم جدا کنن و برخورد جداگانه ای با این دو تا داشته باشن یا مخصوصا بخوان به اسم رول کار دیگه ای بکنن ما هم برخورد مناسبی با اونها خواهیم کرد. حالا چه کریچر باشه چه من چه بقیه مدیران سایت

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
الستور عزیز شما از بی احترامی به مدیران ناراحتین؟ اگه ناراحتین که خودتون بدتر توهین کردین با کاراتون با حرفهایی که پشت سرشون میزنید .
جادوگران مساوی برای همه؟ بیشتر به نظر میرسه منظورت اینه که چرا بعضی ها دسترسی دارن من ندارم
در ضمن وقتی به نظرت مدیران بی لیاقتن و کارشون رو درست انجام نمیدن انتظاری هم نداشته باش اینجا هم جوابی بگیری
در مورد حذب هم که یک بحث روله برین توی نحوه ی برخورد حرف بزنین

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در راستای پست سالازار و الستور،خودتون میدونید که من اصلا هیچ قصدی ندارم.فقط میخواهیم سایت رو بهتر کنیم.میدونم که تمام اعضای سایت هم از طریق مذاکره و صحبت این مشکلات رو حل میکنیم تا مشکلی پیش نیاید.

بریم سر صحبت با مدیران،
در مورد دسترسی به انجمن مدیران من اصلاع زیادی ندارم پس دخالتی نمیکنم.

یک صحبت کوتاه درباره رفتار بعضی کاربران در سایت با مدیران دارم که میخوام بگم:
مدیر یک سایت احترام و مقام زیادی دارد.الان من میدونم که فلانی داره با برای مثال کریچر شوخی میکنه ولی فرد تازه وارد چی؟آیا اون هم چنین رابطه ی دوستانه بین این دو نفر را میداند.
خب اون میبینه که فلانی این شوخی کرده فردا میاد یک پست خفن بی ناموسی میزنه بلاک میشه.آیا غیر از این هست؟

من اصلا نمیگم شما اقدام نمیکنید بارها شده پویان به همین دلایل افرادی را بلاک کرده.
همانطور که همه میدونید من همیشه سپاسگذار زحمات شما مدیران عزیز هستم واقعا میدونم شما خیلی زحمت میکشید و از من و بقیه بیشتر دلتون برای سایت میسوزه و من اصلا حرفم این نیست که شما لیاقت مدیریت ندارید.اتفاقا شما از همه بیشتر این لیاقت رو دارید.این فقط صحبت دوستانه ای بود با شما مدیران!

ممنون،ایگور کارکاروف

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۹ ۲۳:۳۷:۲۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
خب در ادامه حرف های الستور عزیز باید چیز هایی رو بگم،اما قبلش باید چند نکته رو یادآور بشم.
اول اینکه من هم مثل الستور هیچ کینه،رفاقت یا مسائل پشت صحنه ای با شخص با اشخاصی ندارم، که بخوام به خاطرش صدجور شایعه رو پشت سر هم ردیف کنم.
دوم اینکه من توی این تاپیک از اتاق ضروریات عملا هیچ کارم.مسئولیت این انجمن با مدیران هست و طبعاً و مطمئناً هیچ اعتراضی بر بلاهایی که سر این پست ها یا حتی شناسه های ما میشه وارد نمیشه.اما خواهش میکنم قبل از اینکه هزار و یک جور مساله حاشیه ای به وجود بیاد با دقت به این حرف ها توجه کنید.
و مهمتر از همه اینکه این پست ممکنه خیلی مستعد به سوءبرداشت باشه اما باید بگم که این پست هیچ جنبه تفرقه افکنی نداره و فقط برای اینه که وضع سایت بهتر بشه.مگه این نیست که همه ما برای دوستی هامون دور هم جمعیم؟!

حرفم رو با موضوع بحث هایی که بین حذبی ها و مدیرا بود شروع میکنم و اون داشتن دسترسی به انجمن مدیران بود.حتی روز تولد سه سالگی سایت هری داشت با تعجب به اطلاعات حذبیا از دسترسی به انجمن مدیران گوش میکرد.
این مساله رو تکذیب نمیکنم،که خودم تا چند وقت پیش ادعا میکردم راهی برای خوندن پست های انجمن های خصوصی پیدا کردم.اما بعد از چند بار امتحان متوجه شدم که این امکان به هیچ وجه وجود نداره وگرنه از لحاظ تئوری چنین چیزی ممکن بود.

توی چند وقت اخیر اعتراضات بر علیه حذب به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده.دلم نمیخواد مسائل سیاسی رو وارد قضیه بکنم اما کوچکترین برداشتی که از مساله میشه کرد اینه که انگار خیلی ها جنبه دموکراسی رو ندارن!
حداقل زمانی بود که فقط گیلدوری عزیز میتونست پست هایی بزنه که توش بی بند و باری باشه و بدون عبور از مرز و حد ها فقط یه مقدار مرز ها رو باز تر بکنه.اما الان همه به سیم آخر زدن و بدون هیچ ظرافت و بند و باری با شکستن تمام حد ها،مرزها و اخلاقیات پست هایی میزنن که جداً شرم آورن و به سرعت با لاپوشونی ها و بلاک کردن های به اصطلاح طولانی اما بسیار کوتاه قضیه رو سربسته میذارن.البته همنطور که در ابتدای حرفم گفت طرف حرف های من هیچ شخصی نیست.به هر حال با دادن آزادی های نامناسب و نابه جا،توقعات چندین برابر افزایش پیدا میکنه و در نهایت به هرج و مرج هایی ختم میشه.
درسته که سایتی به بزرگی جادوگران در برابر این هرج و مرج ها، در طول سه سالی که تقریبا به طور مداوم انجام وظیفه کرده، مقاومت های خوبی نشون داده، اما قوی ترین حکومت های بشری هم با همین هرج و مرج ها و تهاجمات سقوط کردن.پس باید مواظب بود.
من این موضوع رو مطر نمیکنم که مدیر ها بد هستن.مطمئناً اونا دلسوز ترین و فعال ترین افراد سایت هستند،اما همه افراد جایزالخطا هستن.اختلاف نظر ها و مخالفت ها با حذب حتی از طرف مدیران هم به طور نیمه شفاف و نیمه مستقیم مطرح شده و نمونه بارز این مساله بعد از شروع وزارت سینای عزیز بود که امضای یکی از مدیران بیانگر اختلاف بین این دو گروه بود.

حذب شده یک سکوی پرش برای اعضا،اینو رد نمیکنم.اما مهم اینه که پرش از این سکو با سقوط چه افرادی همراهه و به چه قیمتی این اتفاقات میفته چون من هیچ وقت اون پشت نبودم!!

و در نهایت باز هم متذکر میشم که این پست صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و بدون هیچ غرضی نوشته شده.امیدوارم که باعث تفرقه نشه و به این مسائل رسیدگی بشه،بدون هیچ حاشیه،بدون هیچ دعوا و بحث.

باز هم ممنون
سالازار اسلیترین

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
سلام بهتره این بحث بره نحوه بر خورد جاش اینجا نیست حذب مربوط به روله و منم جواب شما رو تو نحوه بر خورد می دم

ققی عزیز!میتونی دفاعیات خودتو یا هر چیزی که اسمشو میذاری توی نحوه برخورد بنویسی،چون طرف صحبت ما عمدتاً مدیرا هستن.ممنون(ناظر)

ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۹ ۲۲:۵۳:۴۲

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
به نام خدا

سلام به مدیران محترم سایت جادوگران
« این پست از روی هیچ کینه یا نفرتی زده نشده بلکه زدن این پست فقط برای جلب توجه مدیران به وضعیت کنونی سایت »

نمی دانم از کجای این مشکل شروع کنم و به کجا آن را ختم کنم ، نمی دانم شروع این مشکل از که بود شاید بدانم ولی بهتر است نگویم ولی با این بی هیچ حاشیه سازی سراغ اصل مطلب میروم .

شاید تا چندی پیش مدیران دارای احترام و ارزش هایی در سایت بودند ، نه به خاطر مقام مدیریت بلکه برای زحماتشان ولی الان که به سایت نگاه میکنیم متوجه میشویم نه تنها مدیران دیگر از احترام سابق خود برخوردار نیستند بلکه شاهد زدن پست های اعضای تازه وارد هستیم که به شکل های گوناگون به مدیران بی احترامی می کنند و مسلما این را هم میدانیم که اعضای تازه وارد از گروهک ها و اعضای سیاسی سایت بی خبرند پس شخصی یا اشخاصی در پشت این قضیه هستند که اعضای تازه وارد را به زدن این نوع پست ها تشویق میکنند .

مسئله ای که می خواهم برای شما مدیران عزیز بیان کنم ، ناهنجاری به نام حذب است ، پس با چند سوال شروع میکنم :

- آیا اگر من به عنوان یک عضو ایفای نقش پستی که چندی پیش توسط ققنوس زده شد را میزدم ، بلاک نمی شدم ؟

- آیا اگر کسی از اعضای ایفای نقش بجز حذبی ها پست هایی پر از جملات غیر اخلاقی و توهین آمیز را به
مدیران نسبت میداد بلاک نمیشد ؟

با کمی تفکر متوجه میشوید که جواب فقط " بله " است اما وقتی این چنین پست هایی زده می شود با پاک شدن پست موضوع خاتمه میابد ، دلیل این سرپوشی ها چیست ، مگر جز این است که هر عضو به اندازه عضو دیگر در ایفای نقش سهم دارد ، پس برای چه باید این چنین باشد .

یکی از نکته های جالب این است که وقتی من با یکی از سران حذب صحبت میکردم می گفت : ما فقط بر علیه تصمیمات مدیران در ایفای نقش هستیم .
بگذارید من این جمله را ویرایش کنم : ما فقط بر علیه مدیرانی هستیم که به مانع فعالیت های غیر قانونی ما در سایت می شوند و حامی مدیرانی هستیم که ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می کنند .

یکی دیگر از نکته های جالب در مورد این گروهک سایت " دسترسی به انجمن مدیران است " که واقعا این موضوع را نه مدیران و نه آنها نمی توانند تکذیب کنند . چرا که همه میدانند مدیرانی بی لیاقت در سایت قانون را زیر پا میگذارند و این مطالب را به نحوه های مختلف در اختیار این گروهک میگذارند . می خواهم سوالی بپرسم :
اگر این انجمن خصوصی است پس چرا باید آنها به این انجمن دسترسی پیدا کنند ؟
شاید یک جواب جالب که از یکی از آنها شنیدم این بود : ما از کنار انجمن مدیران رد میشویم ، مطالب خودشان به دست ما می آیند ( شاید این جمله معادلی باشد برای این جمله : بدست آوردن این مطالب با کمی رفاقت از خوردن یک لیوان آب هم راحت تر است )

در کل این مطالب را گفتم که به این نقطه برسیم اگر این چنین پیش برویم تا چندی بعد احترام گذاشتن به دیوار ارزشمند تر از احترام گذاشتن به مدیران است ، شاید بهتر باشد اصلاح کنم ، احترام گذاشتن به دو مدیر قانون مند است .

ما خواستار بسته شدن پرونده حذب برای همیشه چه در " پشت صحنه سایت " چه در " خود سایت " هستیم .

یک جمله جالب می خواهم بنویسم که خیلی معنی دارد و خیلی از اعضا آن را درک می کنند و از نبودن معنی این جمله در سایت رنج می برند : جادوگران برای همه به یک اندازه .

ارادتمند شما آلستور مودی .

--------------------------

خواهش میکنم با پیام شخصی یا با یک ویرایش " رسیدگی میشود " جواب من را ندهید ، دلایلی منطقی بیاورید که چرا این چنین اعضایی بلاک نمی شوند یا تاپیک این گروهک قفل نمی شود . خواهشا نگویید دلیل این است که با اینکار 160 پست پشت این کار می خورد که چرا این کار را کردید و نگویید که از تحدیدات می ترسید .

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۹ ۲۲:۴۸:۴۱
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۹ ۲۲:۵۱:۰۰
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۰ ۰:۴۵:۵۲

تصویر کوچک شده

[b][size=med

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.