هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ شنبه ۴ فروردین ۱۳۸۶

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
اعلامیه دیگری از ارتش ( دیگه شماره چندم هست نمیدونم )

هووم مدتی نبودم ... ( البته حالا هم نیستم )

خوب با تشکر از باب که این مدت کوتاه یه تکونی به ارتش داد اما خوب بهتر بود قبل از اینکه این کارها رو بکنه یه صحبتی با من میکرد چون ریاست ارتش بر عهده من هست نه کس دیگه ای

با صحبتی که با آلیشا صورت گرفت برای مدتی مدیریت ارتش به ایشون محول میشه و از این به بعد ایشون مدیریت ارتش رو بر عهده دارند نه کس دیگری

ایشون هر تصمیمی بگیره قابل اجرا هست در ارتش

بنده هم نظارت بر کار ایشون دارم.

------

پی نوشت

باب اگدن هم در صورت تمایل میتواند به ایشون کمک کند

با تشکر
ریاست ارتش سفید

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
خب از شما خیلی ممنون که من رو کمک میکنید.
مثل اینکه سدریک عزیز خبر نداشته که بنده رییس شدم برای همین قرار شد بنده رییس فعلی ارتش باشم. ایشون قرار شد با آلیشیای عزیز و چند نفر دیگه صحبت کنه تا بعد ببینیه چی میشه.من با سدریک عزیز در مورد ایدتون صحبت میکنم.(ایده خوبیه )

موفق باشی
باب

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۳ ۱۹:۳۱:۳۴

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام خدمت فرمانده جدید ارتش!

در انجمن محفل ققنوس دو تاپیک وجود دارد که مختص بچه های ارتش الف دال است!
" خانه شماره 13 پورتلند "
" خبرگذاری ارتش سفید "

این دو تاپیک همراه با غیر فعال شدن ارتش نیز خوابید!
تاپیک " خانه شماره 13 پورتلند " دارای سوژه ایی ست که جدیدا توسط خودم در آن جا زده شده است ! شما می توانید این سوژه را بخوانید و در صورت عدم تمایل و علاقه مند نبودن نسبت به داستان می توانید آن را عوض کنید!
تاپیک " خبرگذاری ارتش سفید " نیز می تواند با اعلامیه های شما و دادن امتیازات فعال شود!

شاید شما از این اطلاعات با خبر بوده باشید اما من وظیفه داشتم که این ها رو خدمتتون بگم! و شما نیز حدالمقدور سریعا این تاپیک ها با سیاست خود فعال گردانید!

یه پیشنهاد :

شما برای ارتش الف دال از دوستان بخواهید تا سوژه های طنز خود را به صورت داستان ارائه دهند!
مانند دفعه های قبل که سوژه با همفکری بچه ها ایجاد می شد!

با تشکر و موفق باشید!
سارا اوانز

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ جمعه ۱ دی ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
سدریک جان شما 25 امتیاز از من کم کردید ، در حالی که اسم من در لیست اعضای که میتوانند در این ماموریت شرکت کنند نوشته نشده بود.

اگر امکان داره لطفا رسیدگی شود.

ممنون
فرد ویزلی

اوکی
تصحیح شد.

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۴ ۲۲:۴۴:۲۱

هرگز با دم شير بازي نكنيد
http://godfathers2.persiangig.com/image/order/fred.jpg[/img][/img]تصویر کوچک شده
[url=http

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
سدریک جون یه صحبتی داشتم.....
من بالاخره 15 امتیاز گرفتم یا 10؟؟؟؟؟؟
اخه تو شرح امتیازات 15 هستم ولی توی لیستی که جدا کردی ( اعضای معمولی محفل) نوشتی 10!!!!!!!!
بررسی کن جیگر... قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

این تغییراتی که دادم تو امتیازت رو فعلاً به هدی نگفتم که لیست محفل رو به روز کنه نترس درستش میکنیم به زودی
البته همین امتیازی که در تاپیک گالیونها داده شده درست هست

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۳ ۰:۴۲:۰۷

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
خب ممنون از دوستان که در جنگ شرکت کردن و خسته نباشید به کسانی که شرکت نکردن
بله جنگ قرار بود دیشب تموم بشه اما چون باید آخرین پست رو سیاه ها میزدن به همین خاطر کمی به تعویق افتاد زدن پست آخر اما امشب آرامینتا اینکار رو کرد و خیال همه رو راحت کرد.

همین طورکه گفته بودم قراره یه تغییر کلی تو لیست اعضا و امتیازات بدم حالا هم درحال بررسی پستهای شما هستم سعی میکنم هر چه سریعتر این امتیازات و تغییرات در لیست رو انجام بدم.

بعد از قرار دادن امتیازات شما یک نظر سنجی در همین تاپیک برگزار خواهم کرد و در آن بهترین عضو ارتش در جنگ انتخاب خواهد شد و امتیازی برای تشویق نیز به فرد برگزیده داده خواهد شد.

منتظر خبرهای خوش دیگه باشید.

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
ااااااااا.... ببخشید سدریک من دیروز فهمیدم که هنوز جنگ ادامه داره.... ای بابا الانم که جنگ تموم شد....
خیلی خیلی ببخشید :((

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
خب مثل اینکه جنگ هنوز ادامه داره. سیاها دارن ادامه اش میدن. پس منم با اجازه ادامه اش میدم. البته سرگروهمون اگر نباید میپستیدم میتونه توی مسنجر بگه که پاکش کنم.

پس رزرو شد!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۵

آلیشیا اسپینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
از دروازه آرگوناث
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
حالا که جنگ به خوبی و خوشی تموم شد به کارهای ارتش برسیم

"خلاصه داستان از پست بلید تا پست سارا اوانز"

صبح روز بعد اعضا پس از جرو بحث فراوان تصمیم میگیرند شب ها و به کمک نقشه غارتگر به انجام ماموریت بپردازند.اولین مرحله آگاه کردن مدیر فعلی از نقشه های تام است.از آنجایی که او به تام علاقه زیادی دارد این کار دشوار به نظر میرسد.وقتی مدیر که فورسییل نام دارد از دفترش خارج میشود سدریک با نامه ای که برای او نوشته به دفتر نزدیک میشود.سدریک که نامرئی است در یک لحظه موفق میشود به همراه مدیر وارد دفتر شود.
اعضا مدت زیادی در بیرون دفتر به انتظار سدریک مینشینند.بالاخره سدریک بیرون می آید و جریان را برای آنها تعریف میکند.از قرار معلوم مدیر نه تنها گفته های درون نامه را باور نکرده است بلکه آنها را با تام در میان گذاشته و نظر او را هم پرسیده است.در آخر هم هر دو به این نتیجه رسیده اند که این نامه از طرف کسانی است که به محبوبیت تام حسادت میکنند.البته تنها نکته مثبت این عملیات این است که مدیر پس از رفتن تام موضوع را به دامبلدور هم گفته است و علاقه و توجه او به این موضوع جلب شده است.
اما نقشه بعد این است که نامه مشابهی را در دفتر دامبلدور بگذارند.آنها به دو دسته تقسیم میشوند.دسته اول دامبلدور را تعقیب میکند و دسته دوم به دنبال دفتر او میگردند و قرار میگذارند به کمک وردی که هرمیون بلد است با هم ارتباط برقرار کنند.
بعد از پیدا کردن دفتر و مطمئن شدن از اینکه دامبلدور در آن اطراف نیست.سدریک وارد دفتر میشود اما در یک لحظه افرادی که دامبلدور را زیر نظر دارند او را گم میکنند و او پس از سدریک وارد دفتر میشود.
باز هم مدتی طول میکشد تا سدریک از دفتر بیرون بیاید زیرا تمام نقشه های افراد گروه برای پرت کردن حواس دامبلدور و کمک به سدریک برای بیرون آمدن با شکست مواجه میشود.بالاخره خود دامبلدور در حالی که نامه سدریک را در دست دارد از دفتر خارج میشود و سدریک فرصت فرار پیدا میکند.او که این بار بسیار هراسان است پس از اینکه حالش بهتر میشود به دوستانش میگوید که مطمئن است دامبلدور متوجه حضور او در دفتر شده است و حتی جنسیت و نوع لباس او را هم تشخیص داده است.البته این اتفاق باعث جلب اطمینان و اعتقاد بیشتر اعضا به دامبلدور میشود.
پس از پایان صحبت های سدریک تام از راهرو عبور میکند در حالی که با دوستانش در مورد رفتن به دستشویی مارتل گریان صحبت میکند.افراد الف دال با خشم و وحشت تام را تا پشت در دستشویی تعقیب میکنند و از پشت در صدای تام را در حال صحبت به زبان مارها میشنوند.نگرانی آنها بیشتر به خاطر دانش آموزانی است که بدون آگاهی از خطر آزادی باسیلیسک در مدرسه پراکنده هستند.
اما پس از سپری شدن مدتی در سکوت تام که به نظر میرسد موفق به راه پیدا کردن به درون تالار نشده است از دستشویی بیرون می آید.اعضا ارتش بعد از رفتن تام وارد دستشویی شده و آنجا را وارسی میکنند اما با چیز عجیبی مواجه نمیشوند.پس برای آمادگی و استراحت به اتاق ضروریات برمیگردند.
در آنجا تصمیم میگیرند از این به بعد لحظه به لحظه به تعقیب تام و دوستانش بپردازند تا از اقدامات بعدی آنها جلوگیر کنند.در ضمن سدریک به آنها اطمینان میدهد که شمشیر گریفیندور در دفتر دامبلدور پنهان شده و به همین دلیل فعلا جای آن امن است.

ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۰ ۱۴:۱۹:۰۵
ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۰ ۱۴:۲۲:۳۷

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۴۳ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
برای بار دوم سلام می کنم

برای بار دوم اجازه رزرو می خواستم و پستم را همین الان خواهم نواخت!!

با تشکر از دوستان!

سارا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.