هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵

مادام رزمرتا old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۷ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۴۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از سه دسته جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید?

چهار تاراه میگم هم به درد این دنیاتون بخوره هم اون دنیا ( تیریپ دبیر زبانمون) خدایی این چهار تا راه به درد هر سه تا طلسم میخوره:

راه اول : بخشش رو در وجودمون زياد کنيم، يه جوري که اصلا بريم تو فضاي بخشش، بعد طلسمه مياد طرفمون، از شدت وجود بخشش اصلا منصرف ميشه میذاره میره

راه دوم : اصلا تحت هيچ شرايطي بخشش نداشته باشيم، بعد طلسم خودش کم مياره ميره پي کارش

راه سوم : يه طلسم نابخشودني ماده بفرستيم واسه اوني که داره طرفمون مياد، دوتايي ميرن با هم بيرون (البته اگه نر بود ماده میفرستیم و اگه ماده بود نر )

راه چهارم : در عرض يک صدم ثانيه، اولين جسمي که کنارته، مثلا يه تيکه سنگ رو، به ساحره ای پنج از پنج تبديل می کني، در نود و نه درصد موارد، طلسم به سمت ساحره ميره و شما وقت دارین که فرار کنین...

امیدوارم که کارساز باشن .

ویرایش شده توسط مادام رزمرتا در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۲ ۱۶:۴۲:۳۷

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵

رولاندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۲۶ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵
از یه جای گمنام توی سازمان جاسوسی TMM(تاریکی مطلق مرگ)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید
1.تمرکز : تمام حواسمان باید به حرکات و ورد های خودمان باشد نه حریف. 2.ارامش 3. سریع الا نتقال بودن: یعنی قبل از اجرای ورد بفهمیم که قرار است چه اتفاقی بیفتد. 4.همیشه وسایل دفاعی مورد نیاز را همراه داشته باشیم. 5. باید بر اعصاب خود وتمام بدنمان کاملا مسلط باشیم.(طلسم فرمان) 6. حتی در ثانیه های اخر باید درست فکر کنیم و وضع را بدتر نکنیم . 7. باید بتوانیم خیلی خوب جا خالی بدهیم . 8. نباید از درد کشیدن بترسیم وباید بتوانیم ان را تحمل کنیم. امیدوارم کافی باشه با تشکر از درستون هوچ

ما ارباب ها هستیم ما برده ها هستیم ما همه جا هستیم

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید !!
1: طلسم شكنجه :
جا خالی دادن
زدن همزمان يك طلسم به طلسم شکنجه
2: طلسم فرمان :
تمرکز
فکر کردن به چیز های خوب
طلسم مرگ :

ویرایش شده توسط فرد ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۲ ۱۲:۴۶:۳۵

هرگز با دم شير بازي نكنيد
http://godfathers2.persiangig.com/image/order/fred.jpg[/img][/img]تصویر کوچک شده
[url=http

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید !!

با اجازه ي پروفسور نام مي برم /..
الف : طلسم فرمان :
1- تمركز
2- جلوگيري از فرمان اشتباه مغز !
3 فكر كردن به چيز هاي خوشايند !
4- متوقف كردن طلسم !

ب : طلسم شكنجه :
1- جاخالي دادن ..!!
2-سرعت عمل بالا !
3- زدن همزمان يك طلسم به فرد مقابل تا اون نتونه كاري كنه !!

پ : طلسم مرگ :
1- فط جاخالي دادن !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۷:۴۷ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید:

1.تمركز
2.فكررهايي
3.قدرت بدني
4.اعصاب راحت
5.از بين بردن كسي كه طلسم رو اجرا كرده
6.اگر نميتونيد به رهايي فكر كنيد به چيز ديگري فكر كنيد
7.طلسم كرشيو به هيچ وجه راه مقابله نداره مگر اينكه جا خالي بدهيد
8.طلسم آوادا هم راه مقابله نداره!!!
9.اگر اينه دم دست داشتيد اينده رو بگيريد طرف شخصي كه ميخواد شمارو طلسم كنه تا چشماش چپول شه بزنه توي ديوار

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۵۸ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید

شما باید برای تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید:

1- طلسم آواداکداورا:
وینکی یه روزنامه دستش گرفته که عکسش روی صفحه اول اونه. زیر عکس نوشته شده: جنی که مفقود شد!
لبخندی میزنه و ادامه ی خبر رو میخونه: این جن بدبخت، دیشب طی اتفاقاتی که معلوم نیست چه بوده مجبور به دوئل باجادوگری خفن شده و پس از دوئل ناپدید گشته. تنها شاهد این دوئل ماگلی است که اظهار میکند پس از دیدن نوری سبز رنگ دیگر جن را ندیده! همه احتمال میدهند که او مرده باشد.
وینکی لبخندی زد و روزنامه را انداخت روی زمین.
- چرا انداختیش؟
- همش دروغه! من که زندم!
-اما..چه طور ممکنه؟ طلسم آواداکداورا!
- موقعی که ما شروع به مبارزه کردیم ، من فورا پشت یه چیز بزرگ مخفی شدم، همه حواسم به حرکات اون بود که ببینم حرکت بعدیش چی میتونه باشه! اونقدر این طرف و اون طرف رفتم تا خسته شد. دیگه مطمئن بودم که میخواد طلسم آواداکداورا رو روم اجرا کنه! تا خواست ورد رو بخونه فورا چوبم رو به طرفش گرفتم و ورد خیلی راحت اکسپلیارموس رو خوندم و بعد غیب شدم!
- پس اون نور سبز چی بوده؟
- طلسمش به من برخورد نکرد بلکه به اون چیزی که من پشتش بودم خورد!
و از اتاق خارج شد!
2- طلسم کروشیو:
-نکن این کارو!
وینکی: نمیخوام. به تو چه؟!
- میگم نکن! آخه الآن چه وقت سرکار گذاشتن مردمه؟
وینکی: خوشم میاد ملتو آزار بدم بخندم! به تو هم ربطی نداره! حالا ببین ، اینها این یارو که داره میاد این طرفو ببین! الآن پاش به این گیر میکنه و میخوره زمین!
طرف افتاد زمین و با عصبانیت از جا بلند شد و وینکی رو دید که در حال خندیدن بود. فورا به طرف اون رفت و چوب جادوشو به طرف اون گرفت و گفت: کروش..
اما وینکی فورا چوبشو درآورده بود و طلسمی که باعث شد صدای اون قطع بشه رو خوند.(اسم طلسمش یادم نمیاد!ببخشید) و اون نتونست وینکی رو طلسم کنه!باشد که دیگه ملتو آزار نده!
3- طلسم فرمان:
-بشکن بشکن!بشکن!
وینکی:من نمیشکنم!
-بشکن! ..(بقیشو یادم نیست به سلامتی!)
وینکی: ددد...میگم نمیشکنم!گیزر نده!
-آقا این چه وضعیتیه؟ مثلا طلسم فرمانه این؟ تو که هز کاری میگم میگی نمیکنم!
وینکی: فکر کردی با کی طرفی؟ بچه؟ نخیر من یه جنم! یه جن قدرتمند(کو قدرت؟)
طرف چوب جادوشو به طرف وینکی میگیره و : کروشیو!
وینکی دردی در تمام سرش احساس میکنه! احساس میکنه که دیگه خیلی راحته و آمادست تا کارایی که بهش میگن رو انجام بده!اما یه دفعه صدایی میشنوه. یه ندایی که داره بیدارش میکنه! پس فکر میکنه! به کاری که داره انجام میده و اطرافش. چشماشو باز میکنه و زل میزنه تو چشمای طرف و میگه: من شیشه خونه مردمو نمیشکنم!

همه چیز همینه...
Only Raven

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
راهاي مقابله با طلسم های نابخشنودی!

چو و اکتا ایستادن و دارن راهارو تست می کنن!

چو یکی از دوست پسرهای سابقشو ظاهر می کنه و درجا شخص می یفته زمین! مک بون پشمالو با خوشحالی هورا می کشه که یکی از خاطرهای چو نفله شد!

اکتا هم اایستاده بود و سعی می کرد طلسم فرمان رو از خودش دور کنه و با دو وجدان بیدارش در جدال و جنگ بود!

فلور همچین به این دو همگروهی خیره شده بود تا بتونه یاد بگیره!
فلور رو به پروفسور بینز می کنه و وقتی می بینه هر طلسمی که بچه ها می فرستن طرفش از اون طرفش در می ره یک فکر به ذهنش می رسه!

ناگهان دارن چوب دستیشو به طرف فلور می گیره و فلور درجا با یک طلسم خودشو شفاف می کنه!و تبدیل به یک روح می شه و طلسم از اون طرف بدنش د در رو می شه!و فلور یک احساس خوشیاندی بهش دست می ده!و دستشو می بره بالا تا سوالی از پروفسور بپرسه!

فلور: پروفسور این کجاش نا بخوشندوی بود همچینم خیلی خشنود بود!

پروفسور: هین چه جلب توهم احساسات منو درک می کنی؟!
فلور: هی همچین!

پروفسور در وجودش احساس خوبی بهش دست می ده که در تمام عمرش یکی اونو درک کرده!

فلور هنوز تو فکره و داره فکر می کنه چطور می شه با طلسم های نا به خشوندی مقابله کنه! که دوباره داارن یک کرشیو به طرف فلور می فرسته و فلور خودشو به دها فلور تقسیم می کنه و طلسم گیج می زنه و در جا می یفته رو زمین و ازش صداهای آه و ناله و گریه و زاری می یاد!

در اینجا شما یک طلسم رو با نور مخصوص کرشیو در نظر بگیرن که کف میز دوئل افتاده و چشم دهن در آورده و داره می ناله و وول می خوره!
فلور یک پوزخند می زنه!

ددارن که آتیشی شده یک طلسم آواکاور می زنه و فلور با یک حرکت ماتریسکس جا خالی می ده و صحنه آهسته می شه طلسم از کنارش به فاطله ی میلی متری رد می شه!

فلور دوباره پوزخند می زنه!

دارن که دیگه داره از انفجار منفجر می شه(باب انفجر انفجار منفجر!) یک طلسم فرمان به طرف فلور می فرسته و فلور اون طلسمو با دستکش ضد طلسم می گیره و باهم شروع می کنن به رقصیدن!

بینز: فلور این دستکشه اکتشاف خودته؟
فلور در 1 ثانیه پنجاه بار پلک می زنه و می گه: اهوم!
بینز: اوه من به این ریونها به این هوشها افتخار می کنم! و می ره که فلورو در آغوش بکشه که از فلور رد می شه و می فته زمین!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین

بله ما سه تا طلسم نا بخشودنی داریم به نام های اواداکداورا!
کروشیو!
و فرمان!

من از این سه تا طلسم خاطراتی دارم که اینجا واستون بازگو میکنم!

خاطره اول فرمان!
سر میز ناهار خوری تو سرسرای ورودی بودیم که ناگهان دیدم یکی چوبدستیشو به سمت من گرفته.با سرعت تجزیه تحلیل کردم.وقت تنگ بود.هر ان ممکن بود من مورد هدف طلسم اون شخص قرار بگیرم!فهمیدم اون شخص از طرف میز هافلپافه! وقتی اون فرد جلب و ارزشی و رو شناختم که دیگه دیر شده بود.اون منو با طلسم فرمان جادو کرد!اون فرد ادوارد جک بود.نمیدونستم میخواد چه بلایی سر من بیاره ولی کم کم میفهمیدم!ذهنم خالی شده بود که صدایی رو از اعماق وجودم شنیدم.طرف میگفت باید کارای بیناموسی بکنم . من اولش بدون چون و چرا اطاعت کردم.اما بعد یه صدای دیگه ای از اون طرف اعماق وجودم شنیدم که میگفت تو بچه پاک و با تقوایی هستی اجازه نده این ادم ارزشی تو رو به بازی بگیره.من هم اطاعت کرم.تمرکز کردم و داد زدم این کارو نمیکنم.ادوارد جک هم که تعجب کرده بود کنترلشو از روی من از دست داد.و من هم از همون فرصت استفاده کردم و با طلسم سکتوم سمپرا بدنشو جر واجر کردم!

خاطره دوم کروشیو!
یک روز داشتم در مسیر هاگوارتز-هاگزمید حرکت میکردم که متوجه شدم یه دختره از مدرسه تا اینجا داره منو تعقیب میکنه.بدجوری منو عصبی کرده بود.اخه منم بچه مثبتم و اصلا اهل کارای غیر شرعی نیستم.برگشتم به طرف گفتم چیه این همه راه دنبال من راه افتادی مگه خودت برادر!پدر نداری؟
ناگهان طرف به نحوی حساب نشده چوبدستیشو به سمت من گرفت و طلسم کروشیو رو اجرا کرد.من خیلی دردم گرفت.وقتی دوباره به حالت عادی برگشتم دختره گفت یا با من دوست میشی یا دوباره اذیتت می کنم!
منم گفتم به پیر به پیغمبر من اهل این کارا نیستم.ولی اون باز هم طلسم کروشیو رو روی من اجرا کرد نه یه بار نه دوبار بلکه 50 بار!دیگه امیدمو از دست داده بودم.ولی زیر بار حرفش نرفتم!دیگه هیچ نیرویی نداشتم ولی یدفعه تصمیم گرفتم یه جوری از دستش خلاص شم.اون ته مونده نیرویی رو که واسم باقی مونده بود رو جمع کردم و عین گربه به اون دختره حمله کردم و بعد از چند ثانیه گیرش انداختم.و بعد هم تحویل منکرات دادمش تا دیگه واسه پسرای مردم مزاحمت درست نکنه!

خاطره سوم اواداکداورا!
وقتی جوون بودم یادم میاد که داشتم توی یه دهکده دور افتاده و خالی از سکنه واسه خودم تفریح میکردم.مثلا اومده بودم تعطیلات!همون طور که روی یه تخت تو خیابون دراز کشیده بودم و داشتم زیر نور مهتاب اب پرتقال میخوردم یدفعه یه صدایی شنیدم.به دور و ورم نگاه کردم و یه مرد با ردای مشکی رو دیدم که داشت به طرفم میومد.فکر کردم دزده ولی چند لحظه بعد به خودم گفتم کاش واقعا دزد بود.طرف به من نزدیک شد و گفت:من لرد ولدمورتم!راستش از قیافه ت خوشم نمیاد ! خوش دارم بکشمت!
منم گفتم:بیا برو کاسه کوزه تو جمع کن بابا!هرکی شب میخوابه از جاش بلند میشه میگه من ولدمورتم و میخوام بکشمت! بیا برو خدا روزیتو یه جا دیگه حواله کنه!
اما طرف نقابی رو که تو صورتش داشت برداشت و تازه اون موقع بود که به غلط کردن افتادم!ولدمورت چوبدستیشو به طرف من گرفت و گفت اواداکداورا!منم همین طوری الله بختکی گفتم ون گاردیوم له ویوسا.ناگهان طلسمامون بهم برخورد کرد و ما به نقطه دورتری افتادیم!(پرفسور بقیه شو از تو کتاب هری پاتر و جام اتش بخون حال ندارم بگم.فکر کنم تو هم حال نداری بشنوی!در هر صورت فقط اخرشو میگم!)اخر سر هم از دست ولدمورت فرار کردم!

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
تکلیف این هفتتون راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید

راه مقابله با طلسم شكنجه گر(كروشيو):
اين طلسم يك افسون بسيار قوي محسوب مي شود و راه مقابله با اون كاربسيار سخت و طاقت فرسايي است.اين افسون فقط يك ضد طلسم دارد كه دي كروشيو نام دارد كه البته بيشتر جادوگران بزرگ از انجام دادن آن عاجزند چه برسد به جادوگران عادي.

راه مقبله با طلسم فرمان.:
اين طلسم در صورت داشتن قدرت دفاعي و فكري قابل برگشت و دفاع است كه انجام اين نيز مستلزم قدرت و هوش بسيار بالايي است.براي دفاع بايد فكر خود را برخلاف چيزي كه به ما دستور مي دهند متمركز كنيم و آن قدر به مغزمون فشار بياريم كه بتونه درخواست خودمونو اجرا كنه.

را مقابله با طلسم مرگبار آوداكداورا:
متاسفانه اين افسون مرگبار هيچ گونه ضد طلسمي ندارد و تا بحال هيچ جادوگري(به غير از هري پاتر )نتوانسته در مقابل آن بايستد.راه مقابله با آن جاخالي دادن و استفاده از نيروي عشق است كه شخص ديگري به ما مي دهد.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
راه های مقابله با طلسم های نابخشودنی رو بیان کنید میتونید از طریق یه نمایشنامه نشون بدین یا نام ببرید

یکی از راهای مقابله با طلسمهای نابخشودنی اینه که درست وقتی طلسم رسید بهمون بپریم اونور
راه دوم اینه که یکی از دوست پسرهای سابقمونو از ناکجاباد ظاهر کنیم بذاریم جلومون:d
روش سوم اغفال کردن طلسم مربوطه هست، که با چند تا چشمک شدنیه به این ترتیب که شما تا میتونید مژه هاتونو تاب میدین و طلسم مورد نظر اغفال شده راه رو برای شما باز میکنه
نکته:مراقب باشید که شوهرتان در ان حوالی نباشد!

راه چهارم: به سبک شوتوکان کاراته یه دفاع ایجاد کرده گارد میگیریم وقتی طلسمه اومد میزنیم چش و چالشو کور میکنیم!

5: به یکی از مدیران زیرمیزی داده از وی میخوایم که طلسمو حذف کاربر کنه!
6: یک عدد هورکراکس ولدمورت را از ناکجا باد پیدا کرده جلوی خودمون قرار میدیم و بدین وسیله ولدمورت را در صحنه نابود شدن هوراکراسش زجر کش میکنیم!
7- یک عدد پنکه جیبی پیدا میکنیم و طلسم رو میدیم باد ببره اونور

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.