هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۷:۲۲ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سدریک فکر کنم بهتر باشه قبل از این که کسی پست سارا رو ادامه بده پاک بشه.
آخرین نفری که کشته میشه ومدرسه تعطیل میشه ودر تالار اسرار بسته میشه میرتل هست ولی سارا همین اول کار میرتل رو کشت این طوری که داستان تمومه .
تازه به این سرعت ریدل اون همه راه رو تا مجسمه ی سالازار طی کرد باسیلیسک رو شوروند و اومد یه فر رو کشت؟
تازه دستشویی دخترونه مگه مخصوص دخترها نیست ؟
بعد از تعطیل شدن مدرسه اون دستشویی تعطیل شد.پس یه دختر اونجا نیست که به اون پسرا بگه نیاید داخل اینجا مخصوص دخترهاست؟
حد اقل یه جوری وانمود میکردید که مثلا دخترها چون از تام خوششون میاد اونو دوست دارن فقط با تعجب نگاهش کردن و بیرون رفتن یا تام منتظر شد اونجا خالی بشه یا نیمه شب این کار رو کرد.

بلید جان صحبت شد با سارا و با موافقت خودش پستش رو پاک کردم تا دوباره یه پست دیگه بزنه

سدریک

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۷ ۱:۲۹:۱۸

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۰:۱۹ چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
اهم
بدینوسیله اعلام میدارم از این تاریخ به بعد اعضای ارتش دامبلدرو را هم سیفید میفید میدانیم و بر همه مرگخواران واجب است که هر چه عضو ارتش دامبلدوری میبینن، ضایع کنند!! تا در نزد آلبوس به افتخاری دست یافته و بلکه عضو محفل ققنوس شوند!!

زین پس هر کسی با ارتش دامبی!!دوستی نماید!دشمن من محسوب میشود..چرا که با دشمن من(((مرحوم آلبوس دامبلدور!!)) بیعت نموده است

پس آگاه باشید که خشم ارباب لرد ولدمورت کبیر شما را میان خواهد گرفت

مرگخواران آگاه باشید جواب ارتش دامبلدور را با ارتش ولدمورت دهید تا از شما راضی گردم

امضا: لرد ولدمورت

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۴ ۰:۲۲:۰۶

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۵

آلیشیا اسپینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
از دروازه آرگوناث
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
خلاصه داستان از پست بلید تا پست سارا اوانز

روزی سدریک و ریموس در راهروهای هاگوارتز در حال قدم زدن هستند.ریموس که به علت آسیب دیدگی دچار پادرد شده, به دیواری در کنار یک تابلو قدیمی, از یک ساعت, تکیه میدهد تا کمی استراحت کند و سدریک برای تسکین او از جمله "زمان همه چیز رو حل میکنه" استفاده میکند.غافل از اینکه این جمله رمز ورود به دنیای دیگری است, که در پشت تابلو قرار دارد.تابلو کنار میرود و آنها وارد فضای پشت آن میشوند, که در واقع هاگوارتز در زمان تام ریدل است.
درابتدای ورود با صحنه های عجیبی روبرو میشوند, مثل اسلاگهورن که پنجاه سال جوان تر است یا میرتل گریان که زنده و سالم است و با آنها صحبت میکند.آنها تام را نیز میبینند که در میان دوستانش ایستاده و آنها را تهدید میکند که به او وفادار باشند(زیرا پیمان ناگسستنی بسته اند) او قصد دارد, علاوه بر باز کردن تالار اسرار ,شمشیر گودریک گریفیندور را هم از دفتر مدیر مدرسه بدزدد.
سدریک و ریموس تصمیم میگیرند به زمان حال بروند و از ارتش برای جلوگیری از نقشه های تام و مرگ میرتل استفاده کنند.البته این ماموریت بسیار خطرناک خواهد بود , زیرا هر لحظه امکان دارد در زمان گذشته, توسط افراد دیگر دستگیر شوند یا توسط خود تام یا افرادش به قتل برسند.
آن دو پس از مراجعت به زمان حال, افراد ارتش را در اتاق ضروریات جمع میکنند و موضوع را با آنها در میان میگذارند و همگی موافقت میکنند که برای انجام ماموریت به زمان گذشته بروند.
پس از درخواست وسایل مورد نیازشان از اتاق ضروریات,همگی به سمت تابلو که در همان طبقه سوم قرار دارد , میروند و با گفتن اسم رمز از آن میگذرند.وقتی در راهرو طبقه سوم در پنجاه سال قبل قدم میگذارند تصمیم میگیرند ,خود را با طلسمی نامرئی کنند و به سمت اتاق ضروریات بروند تا دوباره از آن به عنوان پایگاه استفاده کنند.(نکته مهم این که زمانها کاملا با هم تطبیق ندارند.آنها در روز وارد تابلو میشوند, اما در زمان گذشته هوا تاریک است)
چارلی مامور میشود که قبل از بقیه برود و از وجود اتاق مطمئن شود و به گروه خبر بدهد.او در تاریکی اتاق را پیدا میکند, اما درست زمانی که موفق میشود در نامرئی را پدیدار کند,پایش را روی گربه سرایدار, که پدر فیلچ است میگذارد و باعث میشود افراد گروه که در سمت دیگر راهرو منتظر او هستند ,مجبور شوند خود را پنهان کنند.پس از رفع شدن خطر افراد شب را در اتاق ضروریات میگذرانند.

ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۲ ۱۳:۰۸:۵۱
ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۲ ۱۳:۱۲:۵۵

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
خب با تشکر از آلبوس که حمایتشون رو از ارتش اعلام کردن تا همه بفهمن که ارتش واقعاً تغییر کرده

طی یکی دو روز دیگه توسط کس دیگری هم اعلامیه ای در اینجا زده خواهد شد که بیشتر جلب توجه خواهد کرد.
تا فردا لیست اعضا با امتیازاتشان در تاپیک گالیون های قلابی ارتش زده خواهد شد.

به دلیل اینکه تعدای از دوستان نام معاونان بنده را سوال کرده اند اینجا میگم تا همه بدونن

آلیشا اسپینت :
وظیفه ایشون ساخت آرم اعضا و نقد و تائید کردن اعضای تازه وارد به ارتش

هرمیون گرنجر :
وظیفه ایشون هم نقد و امتیاز دهی به پستها زده شده و تاپیک ارتش دامبلدور جلسات الف دال و همچنین بررسی و تائید کردن اعضا تازه وارد.

با تشکر از کسانی که در فعال شدن ارتش زحمت میکشند.

سدریک دیگوری

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۱ ۰:۲۵:۲۱

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

گفتگو با مدیران ارتش الف دال، انتقادات و پیشنهادها
پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
و اما ارتش دامبلدور!!

همان طور كه ميدانيد در راستاي هدف هاي والاي محفل ققنوس(!) و قدم هايي كه اين تشكيلات در راه از بين بردن سياهان و راس آنها تام ريدل ملقب به لرد ولدمورت(!) برداشته است، اين تشكيلات براي پيشبرد اهداف خود نيازمند به كمك تمام ملت جادوگر در سرتاسر جادوگران است!(دومبوليسم!)

تا مدتي پيش الف.دال همكاري خوبي با محفل ققنوس نداشت و محفل ققنوس در ماموريت ها و جنگهايي كه با سياهان يا به عبارتي مرگخواران داشت هيچ گاه در اين ماموريت ها و جنگ ها الف.دال شركت نداشت.

اما بعد از اين تجربيات به اين نتيجه رسيديم كه الف.دال بايد با محفل ققنوس هماهنگ باشه و حتي سكوي پرتابي باشه براي اعضايي كه ميخوان از پايه و ريشه و بن سفيد باشن و در ايفاي نقش سايت به صورت كاملا سفيد پيشرفت نمايند!

به همين دليل و با اين مقدمات تصميم بر آن شد تا مديريتي دائمي براي الف.دال در نظر بگيريم كه بعد از تحقيق و بررسي فراوان به نتيجه رسيديم كه سدريك ديگوري كه الف.دال را تا اين زمان زير نظر داشت بهترين شخص براي مديريت اين تشكيلات كوچك اما مهم ميباشد.

بعد از به ثبت رساندن مديريت الف.دال تصميم بر آن شد تا مكاتباني با رئيس اين گروه انجام بگيرد و در اين راه معاونين محفل نيز تلاش هايي به عمل آوردند و در آخر با همكاري بسياري كه در پشت پرده انجام گرفت هماهنگي هاي لازم بين محفل ققنوس و ارتش دامبلدور انجام گرفت.

حتي سيستم امتيازدهي و نحوه ي ورود افراد به اين دو تشكيلات بسيار شبيه به هم طراحي شد تا افراد سفيد سايت گيج نشوند و بتوانند به راحتي بين اين دو گروه همكاري را حس كنند!

به هر حال به عنوان مدير محفل ققنوس از اين پس همكاري همه جانبه اين دو گروه را كه در قوانين اين دو گروه نيز ذكر شده است به صورت رسمي اعلام ميدارم و از مديريت سدريك ديگوري بر اين گروه به شدت حمايت ميكنم.(همچنين از معاونان او)

باشد تا اين گروه به همراه محفل ققنوس تمام سياهي را از جامعه ي جادوگري پاك كنند و همه جا را نور بگيرد و هيچگاه سايه اي باقي نماند!

آلبوس دامبلدور
-رئيس محفل ققنوس-

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

آلیشیا اسپینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
از دروازه آرگوناث
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
سلام به دوستان سفید:
شروع به کار قدرتمندانه ارتش رو به همگی تبریک میگم.
گلوری جان اینم آرمت امیدوارم توی این یک ماه حسابی خودتو اثبات کنی.
آرم

ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۰ ۲۱:۱۷:۵۸

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
اهم ...

دوستان شرمنده دیر شد باید رای ها رو دیروز جمع بندی میکردم اما از شانس بدم ویندوزم ویروسی شد و هر چی کردم نتونستم دیشب بیام نت اما الان دیگه تموم میکنم.( ببینم سارا حالا میپری وسط رای میدی )

البته بعضی از دوستان با پیام شخصی رای خودشون دادن که من حالا کلاً جمع بستم.

خب اینم جمع بندی رای ها :

بلید :6 رای

ریموس لوپین : 1 رای

آلیشا اسپینت : 0 رای

پس بر این اساس سوژه بلید انتخاب میشه

بلید هم تا دو روز فرصت داره تا پست آغازین رو در تاپیک مورد نظر بزنه و بقیه هم کم کم شروع به ادامه دادنش بکن

منتظر فعالیت خوب شما در ارتش هستیم .

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
من هم رای خودم رو به بلید تقدیم میکنم.
و اطمینان دارم که آلیشا و ریموس میتونن در سری بعد، بهترین ایده رو بدن.
با تشکر.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
سلام بر همگی

خب من هم فرصت رو غنیمت شمردم و پست دوستان رو برای نظر دادن مطالعه نمودم!
خب داستان ها بد نبود!
از بین این داستان موضوع بلید جدید تر بود با این حال که فکر نمیکنم زیاد بشه گستردش کرد ولی باز موضوع جالبیه!
پس من هم به دلیل تازگی و مقداری هم هیجان انگیز بودن داستانش به اون رای می دم!

بلید : 1

لوپین: صفر

آلیشیا: صفر

با تشکر

سارا اوانز

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
با سلام
هوم...پست آلیشا قشنگه... پست ریموس تکراری ولی زیبا و من هم به هش عادت داشتم میکردم ... پست بلید هم زیبا نوشته شده و خوب می تونیم ادامه بدیم .
ولی رای من بلید هست پستش هم زیباست هم خوب میشه ادامش داد و همان طور که سدریک گفت
فضای خیلی بازی دارد.

پس با این حساب

بلید : 3

ریموس لوپین : 1

آلیشا اسپینت : صفر

با تشکر و به امید پیروزی سفیدان
ارادتمند شما
فرد ویزلی

هرگز با دم شير بازي نكنيد
http://godfathers2.persiangig.com/image/order/fred.jpg[/img][/img]تصویر کوچک شده
[url=http

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.