هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغير شكل
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام پروفسور

- نمايشنامه اي در مورد اينكه در هنگام يك تغيير شكل چگونه اصول آن را رعايت كرده ايد بنويسيد.
تمام حواسم رو جمع كرده بودم و به قول پروفسور گرامي روي تغيير شكل خودم تمركز كرده بودم.
صورتم از شدت تمركز سرخ شده بود و عرق از سر و روم مثه دوش حمام جاري بود. اصلاً يه جورايي مخم فقط و فقط روي تغيير شكل حساسم فيكس شده بود.
در اتاق رو بسته بودم و تمام چيزايي رو كه ممكن بود تمركزم رو بهم بزنه مثه: جعبه شكلاتام، كتاب‌هاي هري پاترم، دفتر و قلم و خلاصه هر چيزي از اين دست رو از جلوي چشمم دور كرده بودم.
نفسم تو سينم حبس شده بود . داشتم خفه مي‌شدم.
يدفعه احساس كردم حالا وقتشه

چوب دستي‌ام رو محكم تو دستم فشار دادم و با تمام قوا و طوري كه 40 تا همسايه اوطرفتر هم صداي منو شنيدن داد زدم: "فيليسو موشياسو" و...
صداي ترق وحشتناكي اومد و منم كه چشمان مبارك را بسته بودم فقط احساس كردم دارم پرواز مي‌كنم و توي همين خيال خوش بودم كه يدفعه مثه يه سرخگون با صورت خوردم به يك جسم فوق العاده سخت.
ديگه الان اگه مي‌خواستم چشمام رو باز كنم هم نمي‌تونستم.
واي خدا درد تمام وجودم رو گرفته بود و احساس مي‌كردم به جاي دماغ يه وزنه 100 كيلويي روي صورتمه.
به هر بدبختي بود خودم رو جمع كردم و چشمانم رو باز كردم.
چشمتون روز بد نبينه.
اتاقي كه بنده داخلش زندگي راحت و بي‌دغدغه‌اي داشتم الان ديگه به يه خرابه تبديل شده بود و دماغ نازنينم هم به يك دماغ كوبيده شده.
من كه اون روز صبح تصميم گرفته بودم موش خوشكل و نازنين خواهرم رو كه از منم براش عزيزتر بود به يه فيل ماماني تبديل كنم و بعد اونرو به عنوان هديه تولدش بدم بهش حالا بايد به خواهر عزيزم يه وروجك بد قواره كه نسفش وروجك بود و باقيش فيل هديه مي‌دادم.
حالا موش خواهرم به درك
اتاق نازنيم رو كه ديگه نمي‌شد بهش گفت اتاق چيكار مي كردم و بدتر از همه طلسم‌هاي آتشين پدرم

استاد help me

ویرایش شده توسط پروفسور پي ير برنا كورد در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۴ ۱۱:۳۹:۳۹

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
_ ببین درسته که همشهریم هستی، ولی داری اشتباه انجام میدی!
و آنیت میزنه توی سر کریچ! و ادامه میده:
_ اینقدر خنگول نباش! بذار ...
نفس عمیقی میکشه و چوب جادو رو میگره سمت چشم چپ کریچ . چوب رو به ارومی به حالت & حرکت میده و زیر لب میگه:
_ گزافیوسئوس!
نور قرمز رنگ و داغی به چشم چپ کریچ برخورد میکنه و ...
پاق!
از توی گرد و غبار ایجاد شده، آنیتا کریچر رو میبینه که شده یک مارمولک!
آنیتا با شک و تردید به کریچ نگاه میکنه و میگه:
_ اوا؟! این چرا شد کلپاسه؟! باید یه شاهزاده خوشتیپ میشد! میخواستیم قالبش کنیم به وینکی!!
و بعد کتاب رو ورق میزنه و میبینه به جای اینکه چوب رو به سمت چشم راست بگیره، به سمت چشم چپش گرفته!
کریچر:
آنیتا:
وینکی: چه مارمولکی نانازی! بیا بغل خاله!
و کریچر:

----
استاد کلاستون حرف نداره!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۴ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
نمايشنامه اي در مورد اينكه در هنگام يك تغيير شكل چگونه اصول آن را رعايت كرده ايد بنويسيد.
_ گفتم برو .. یه بلایی سرت میارما.
_ نه بابا ، مثلا میخوای چی کار کنی.
سر کلاس تغییر شکل بودیم. هنوز پرفسور ورانسکی نیومده بود.
بغل دستی من ( که اسمشو نمیتونم بگم ) خیلی اذیت میکرد.
هی کخ میریخت. منم چون نمیخواستم بلایی سرش بیارم ، تذکر میدادم که ولم کن.
خلاصه ... اون به حرفای من توجه نکرد.
ییهو به طرز عجیبی ( فکر کنم دلیلش عصبانیت بود ) روی کارای بغل دستیم متمرکز شدم.
دیروز با کتاب کوبوند تو سرم .
چند روز پیش از پله ها انداختم پایین.
یک هفته پیش آبرومو پیش پرفسور ورانسکی برد و پرفسور هم امتیاز از گریفندور کم کرد.
الانم که با چوبش میزنه توی چشمم.
دیگه طاقت نیاوردم و با تمام نیرو چوبمو به طرفش گرفتم و فریاد زدم تاپالیوس توتالوس
که صدای تشویق پرفسور ورانسکی منو متوجه کارم کرد.
پرفسور :
خیلی عالی بود آبرفورث . یک تغییر شکل بی نظیر.
پنجاه امتیاز برای گریفندور.
البته سی امتیاز هم کم میشه. چون تغییر شکل بد بویی رو انجام دادی.
پس میشه بیست امتیاز برای گریف.
من که تازه حواسم سر جاش اومده بود ، نگاه کردم و دیدم ...
ای وایییی...
بغل دستیمو به تاپاله تغییر شکل دادم. تاپاله از نوع بد بوش.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نمايشنامه اي در مورد اينكه در هنگام يك تغيير شكل چگونه اصول آن را رعايت كرده ايد بنويسيد.

ديروز، صبح زود،بنده از رخت خواب خود بيرون جستم و به حياط خانه رفتم. حياطى داريم بس باصفا و باحال،..

ميل ها را برداشته و مقدارى ورزش نمودم (ميل = وزنه زورخانه) و بسى همه چيز حالى به حولى بود. تا اينكه احساس كردم ميلها از هميشه كمى سنگينتر است (و شايد زور من مقدارى كم شده بود!) و تصميم گرفتم كه بيخيالش شوم.

در همين حال بيخيالى بودم كه به ناگاه پرنده اى را ديدم گذران، به خيالم آمد هدويگ بود و او از آن دور دورها برايم دست تكان مى داد و با زبان بى زبانى من را تشويق كرد از اينكه با اين سن كمم چطور توانستم آن ميلها را بلند كنم، و دروغ نگفته باشم ميخواست مرا وادار كند كه دست به ميل شوم و آرتوروز گردن و ديسك كمرم اود كند و خانه نشين شوم.

من نيز از آنجا كه هوش و ذكاوت سرشارى دارم تصميم گرفتم آن وزنه هاى بسيار سنگين را با افسون تغيير شكل به بادكنك هاى سبك تبديل بنمايم.

اينچنين شد كه چوبدستى ام را از درون آفتابه بيرون كشيدم و به سمت وزنه گرفتم و با يك حركت صليبى چوبدستى فرياد زدم: بادكنكيوس ميليوس بيليوس ويزليوس فينگيوس بينزيوس!!

در ذهن سخت تمركز كردم، بادكنك هاى قرمزى را به ياد آوردم كه در زمان بچگى عمه ام برايم مى خريد و من با آنها بازى ميكردم. و آن بادكنكى را به ياد آوردم كه دُرُست شكل آفتابه بود و از همان موقع مرا به خود جذب كرد.
تمركز شديدم باعث شد كه تغيير شكل به بهترين وجه صورت بگيرد.
حالا من دو وزنه بى وزن داشتم (پارادوكسو كيف كن امتياز بده!) و مى توانستم جلوى هدويگ كلاس بگذارم.

دقايقى بعد هدويگ كه نامه اش را رسانده بود در حال بازگشت بود و از آن دوردورها رد ميشد. من نيز تا او را بديدم دست به وزنه ها بردم و با سرعت نور شروع به ميل زدن نمودم.

هدويگ اندر هوا كف كرد و به تاخت دور شد!

من نيز با كوچك وزش بادى به همراه بادكنك ها از زمين بلند شدم و به آسمانها رسيدم و تا وقتى كه كلاغهاى مونتروز بادكنك ها را نتركاندند موفق نشدم به زمين بازگردم!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
امتيازات جلسه ي سوم كلاس تغيير شكل :
گريفيندور :
دارن اليور فلامل : 23 امتياز ( به علت اشكال هاي كوچك )
پروفسور پي ير برنا كورد : 28 امتياز ( به علت پست عالي )
آرتور ويزلي : 17 امتياز ( به علت پست ناقص )
استرجس پادمور : 30 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
مرلين كبير : 30 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
مينروا مك گونگال : 27 امتياز ( به علت پست بسيار خوب )
پرسي ويزلي : 30 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
جرج ويزلي : 18 امتياز ( به علت پست متوسط )
پروفسور سينيسترا : 29 امتياز ( به علت پست عالي )
راونكلاو :
كريچر : 28 امتياز ( به علت پست عالي )
وينكي : 26 امتياز ( به علت پست عالي )
ويولت بودلر : 20 امتياز ( به علت اشكالات )
كورن اسميت : 27 امتياز ( به علت پست عالي )
آنيتا دامبلدور : 25 امتياز ( به علت اشكال كلي در سوال 4 )
اسليترين :
از اين گروه كسي در كلاس شركت نكرده است .
هافلپاف :
اما دابز : 20 امتياز ( به علت اشكالات )
لودو بگمن : 30 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
اسليترين : 0 امتياز
هافلپاف : 50 امتياز
ندارد
لودو بگمن

[

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
جلسه ي چهارم : آموزش نوع عمل و خونسردي در تغيير شكل
جوزف امروز با حالتي خوشحال و سوت زنان به طرف كلاس تغيير شكل رفت و در كلاس رو باز كرد و وارد شد و شروع به صحبت كرد : يك خبر مهم براتون دارم اونم اينه كه جلسه ي پنجم عوض شده . در اين جلسه ما تغيير شكل اشيا بي جان به جانداران رو مي خونيم كه قرار بود اونو در ترم بعد بخونيم . امروز در اين جلسه به شما آموزش ميديم كه چگونه در هنگام تغيير شكل آرامش و خونسردي لازم رو داشته باشيد . البته شما مي تونيد در مورد يك تشاب كمي به اون بي توجه باشيد اما در مورد يك تشسا نمي تونيد اين كار رو انجام بديد و بايد ذهنتون رو از هر فكري خالي كرده و تمام حواستون رو به تغيير شكلي كه مي خواهيد انجام بديد اختصاص بديد . خونسردي در هنگام تغيير شكل شبيه خونسردي در هنگام دوئله ولي كمي از اون سخت تره چون اگر تمركز زيادي نگيريم و خونسرد باشيم و هيجانزده نشيم مي تونيم تغيير شكل خوبي رو انجام بديم اما وقتي اين اصول رو رعايت نكنيم ممكنه به خودمون يا چيز ها و افرادي كه تغيير شكلشون ميديم آسيبي دائمي بزنيم بنابر اين تغيير شكل از دوئل خونسردي و دقت بيشتري مي خواد .
در اين حال پروفسور سينيسترا پرسيد : نوع عملمون بايد چگونه باشه قربان ؟
جوزف جواب داد : بايد با دقت بسياري باشه . بايد اندازه ها ، درجه هاي چوبدستي و ورد ها را با كمال دقت انجام بديم و اگر اينطور عمل نكنيم بي شك دچار مشكل ميشيم . اگر يك حرف " ت " رو " ث " تلفظ كنيم ممكنه با مشكل مرگباري روبرو بشيم . جادو همينه ،‌ اگر دقت نداشته باشي نمي توني جادوگر خوبي بشي . اين جلسه فقط براي گفتن و ياد آوري همين حرفها بود . به مناسبت اينكه دوستان عزيز از زيادي تكاليف اعتراض كرده بودند ما امروز فقط يك تكليف داريم .
1 _ نمايشنامه اي در مورد اينكه در هنگام يك تغيير شكل چگونه اصول آن را رعايت كرده ايد بنويسيد ( 30 امتياز ) { استفاده از شكلك آزاد است }

[

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
1 _ مقاله ای در مورد اینکه ابو مرلین صغیر منچستری که بود و چه کرد بنویسید . ( 15 امتیاز )

ابو مرلین صغیر منچستری یکی از بزرگان در تغییر شکل بود و مبانی جدیدی را وارد این مبحث کرد. وی در سال 1852در منچستر چشم به دنیا گشود.ایشان پسرعموی جد مرلین هستند. نام صغیر از آن جهت بر ایشان نهاده شد که در هنگام تولد فقط 1 کیلو و هفتاد گرم وزن داشتند و زنده ماندن ایشان در آن زمان خود یک رکورد به شمار می رفت. نکته ی ظریفی که در مورد ایشان است پیشوند ابو است. مادر ایشان اصالتا" عربی هستند اما برای برخی ضروریات و حفاظت ها نام این کشور عربی در هیچ کتاب تاریخی ذکر نشده است .وی از همان بدو تولد با تولد شگفت انگیزش مورد توجه همگان بود و از همان کودکی بیه علوم متافیزیکی علاقه نشان داد تا جایی که با کارهای عجیب خود جان چند تن از هم بازیهایش را به خطر انداخت و بارها و بارها به خاطر کارهای محیرالعقولش مورد توبیخ قرار گرفت. اما با تلاش ها وممارست های بی پایان خود توانست در میان بزرگان تغییر شکل نامی برای خود دست و پا کند. وی در نزد استادان بزرگی نظیر " پروفسور مکنات " ، "علامه مجلسی " و " جاناتان کسوخفسکی " شاگردی کرد و مهارت های خارق العاده ی خود را افزایش داد. از وی کتاب های زیادی به چاپ رسیده است از جمله ی آن می توان به " تغییر یا تبدیل؟! مسئله این است!"، " ماهیت ماده " ، " شرحی بر متافیزیک " و پرفروش ترین کتابش "دایره المعارف برای تغییر شکل " نام برد. وی وردهای مشهوری را نبز برای تغییر شکل اختراع کرد که از جمله ی ان می توان به ورد تبدیل حشرات به پستانداران و دوزیستان به پرندگان نام برد.وی سر انجام در حالی که روی آخرین وردش برای تبدیل گرگینه به انسان کار می کرد در گذشت.

2-گوش های خود را به شکل کاکتوس در آورده و طلسم ، ضد طلسم و درجه ی چوبدستی را بنویسید

طلسم آن "توتیوس پرافکیوس" است که برای ان حرکت 360 درجه ی چوب دستی در جهت عقربه های ساعت روی هوا لازم است و ضد طلسم آن "دیس توتیوس پرافکیوس" است که باید همان حرکت 360 درجه ای اما این بار در خلاف جهت عقربه های ساعت را انجام داد.

د3-ر صورتی که بخواهید ابرو های خود را طلایی کنید ولی آنها به رنگ آبی در آمده باشند اشتباه شما در کجاست

اشکال کار یا در تلفظ ورد است یا در حرکت چوب دستی. تلفظ این ورد ثرسیوس توتالوس است که "ث" باید درست تلفظ شود. اگر سین یا صاد بیان شود رنگ ابروها به آبی تغییر میابد. دیگری در حرکت چوب دستی است که اگر آن را به حالت موجی در جهت راست به چپ حرکت دهیم که اگر آنرا در جهت چپ به راست حرکت دهیم موجب خطا می شود.

4- آیا تشسا را می توان در مورد تغییر شکل خون آشامان استفاده کرد ؟

مسلما" خیر. این تغییر شکل مخصوص انسانهاست و نباید برای تیره ی دیگری به کار رود. هر یک از تیره ها اعم از حیوانات، انسان ها ، گیاهان، گرگینه ها و خون آشامان واکنش های مخصوص به خود را در مورد وردها دارند و نمی توان ورد های یک تیره را برای تیره های دیگر به کار بست.

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۲:۵۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
1- مقاله ای در مورد اینکه ابو مرلین صغیر منچستری که بود و چه کرد بنویسید.
ابو مرلین در سال 1900 در لندن به دنیا امد. او از بچگی طرفدار کوئیدیج و تیم منچستر بود.این فرد یکی از اولین نفری بوده که باشگاه منچستر را ازدسته یک به لیگ برتر اورده و به همین خاطر به او ابومرلین منچستری می گویند. او بر طبق شایعات زیادی جد جد مرلین بوده و مرلین برای اینکه جد او را ازریاست باشگاه برکنار کرده بودند و به خاطر همین از تیم منچستر خوشش نمی امده بقیه نام خانوادگیش رو حذف می کنه. این فرد بسیار محترم زحمت بسیار زیادی رو برای این باشگاه کشید و اون رو به یکی از قدرتهای تیم کوئیدیج انگلستان تبدیل کرد و بخاطردو شکست بد در مقابل تیم کوئیدیج ارسنال دریک فصل او را از کار برکنار کردند. ابو مرلین که بسیار ناراحت می شود می رود تیم دسته دومی چلسی را می خرد وپس از یک سال به لیگ یک می اورد و در بازی مقابل منچستر یک نمایش عالی از تیم کوئیدیج چلسی با نتیجه 300 بر 100 بازی را می برد. او بقیه عمرش را در تیم کوئیدیج چلسی ماند وبا ان تیم افتخارات بسیاری را کسب کرد. ابو مرلین بلاخره بعد از 73 سال زندگی پرافتخار در سال 1973 این جهان را ودا گفت و به جهان باقی پیوست.

2- گوش های خود را به شکل کاکتوس در آورده و طلسم ، ضد طلسم و درجه ی چوبدستی را ینویسید .
چوبدستس را به طرف گوش خود گرفته و ورد را می گوئیم. باید توجه داشته باشیم که حتما این کار ها را درست انجام می دهیم و گرنه معلوم نیست چه فاجعه ای پیش می اید.
طلسم به کار رفته برای این کار الگوشیو تبدیلیو کاکتوس.
درجه حرکت چوبدستی: منحنی و 45 درجه از طرف چپ به راست.
ضد طلسم: نو تبدیلیو.

3- در صورتی که بخواهید ابرو های خود را طلایی کنید ولی آنها به رنگ آبی در آمده باشند اشتباه شما در کجاست ؟
به نظر من در گفتن ورد اشتباهی انجام دادید یا اینکه درجه حرکت چوبدتی را به درستی انجام نداد. دلیل دیگری که می توان گفت اینکه چوبدستی خوب کار نمی کند.

4- آیا تشسا را می توان در مورد تغییر شکل خون آشامان استفاده کرد ؟
نظرمن این است که شاید بتوان این کار را انجام داد برای اینکه خون اشامان هم انسان هستند و این تغییر شکل بر روی انها اثرمی کند. البته باید این را در نظر گرفت که معلوم نیست چه قدر تغییر شکل پیدا می کنند. این فرضیه هم وجود دارد که ممکن است اثر بسیار بدی روی انها داشته باشد. بر طبق شایعات یک خون شام این کار را انجام داد ولی درست تغییر شکل پیدا نکرد.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

تدریس خوبی بود پروفسور ولی سوالات زیاد و خسته کننده بودند !

مقاله ای در مورد اینکه ابو مرلین صغیر منچستری که بود و چه کرد بنویسید .

البته پیشنهاد شده که فقط از تشسا برای تغییر شکل انسان استفاده کنید ولی همیشه قانون شکنانی وجود دارند که قوانین را نقض کرده و زیر پا بگذارند .
ابو مرلین منچستری نخستین مخترع تغییر شکل حیوانات بوده است ، او طی سالهای مدیدی تلاش های فراوان و مطالعات کتابهایی که وجود نداشتند !! توانست به این علم دست بیابد .
تا آن زمان فقط تغییر شکل اشیا و انسانها کشف شده بوده است و افراد بسیاری برای تغییر دادن شکل حیوانات مورد نظر تلاش کردند ولی سر انجام ابو مرلین توانست موش را به فیل تبدیل کند و این اصل از آن زمان پایه گذاری شد .

گوش های خود را به شکل کاکتوس در آورده و طلسم ، ضد طلسم و درجه ی چوبدستی را بنویسید

برای اینکه گوش های خود را به شکل کاکتوس تغییر شکل دهیم باید از ورد " متامورتناکس " استفاده نماییم . اگر مایل هستید که گوش شما فقط خاصیت ظاهری کاکتوس را به دست آورد باید در هنگام تلفظ ورد چوبدستی را به صورت خط شکسته و ضربه به طرف گوش خود انحراف دهید .
ولیکن اگر مایلید گوش شما به کاکتوس تمام عیار تبدیل شود و دیگر اثری از شکل ظاهری گوش وجود نداشته باشد و به کاکتوس سبز رنگ با همان تیغ های روی آن تغییر کند باید چوبدستی را به صورت خط خمیده و به نرمی به سمت گوش خود بگیرید و ورد آن را تلفظ کنید .
برای ضد طلسم آن ، اگر گوش خود را شبیه به کاکتوس کرده اید باید از ضد طلسم " اینستری " استفاده نمایید ولی اگر گوشتان به کاکتوس تمام عیار تبدیل شده باشد باید از ضد طلسم " فارنتلی " استفاده کنید .

در صورتی که بخواهید ابرو های خود را طلایی کنید ولی آنها به رنگ آبی در آمده باشند اشتباه شما در کجاست ؟

جادوگران باستان سعی داشتند ورد تغییر رنگ را طوری انتخاب و ایجاد کنند که در آینده سختی و آزار و اذیتی برای آنان در بر نداشته باشد . چرا که صد ها نوع رنگ متفاوت وجود دارد و اگر برای هر یک ورد جداگانه ای وجود داشته باشد که سالها باید برای فراگیری آنان وقت صرف نمود .
لذا تفاوت در ایجاد رنگ ها را تنها در طریقه حرکت چوبدستی اضافه نموده اند ، بطوری که مثلا حرکت دورانی مربوط به رنگ سبز و زیر مجموعه های آنان است . مثلا اگر میخواهید رنگ سبز چمنی داشته باشید در بخش اول باید حرکت چوبدستی شما به صورت دورانی باشد ولی منحرف به سمت راست و به همین ترتیب.
اگر بخواهید ابروهای خود را طلایی کنید و یا کلا رنگ داشته باشید باید از ورد " سارتیوس " استفاده کنید ولی برای داشتن رنگ زرد باید حرکت چوبدستی شما به طور خمیده و منحرف به سمت بالا باشد . اگر شما ورد سارتیوس را تلفظ کنید و چوبدستی خود را بصورت شکسته و به سمت بالا حرکت دهید به جای رنگ طلایی به رنگ آبی میرسید .

آيا تشسا را ميتوان در مورد تغييرشکل خون آشامان استفاده کرد؟

اگر به معنی تشسا دقت کنید به " تغییر شکل ساده انسان " میرسید و این بیانگر همه چیز است !
خون آشامان همان انسان ها هستند با تفاوت هایی که دارند ، ولی برای تغییر شکل ساده میتوان برای خون آشامان نیز استفاده نمود .
حتی در برخی از موارد دیده شده که با استفاده از تغییر شکل ساده آدمی برای برخی حیوانات مانند : بوزینه ، خرس و ... که تقریبا استیل آدمی دارند استفاده شده است و با موفقیت کامل نیز روبرو شده .
ابو مرلین صغیر جد جد مرلین بوده است ، او در سال 700 میلادی چشم به جهان گشود ، با فعالیت های بسیاری که در زمینه جادوگری انجام نمود باعث پرستیده شدنش توسط مردم گشت . پیرمردی صادق ، مهربان ، با ادب و زیبا رو که تمام عمرش را در راه خدمت به مردم سپری کرد . او نیز یکی از پیشگویان بزرگ در زمان خود بوده است ، که پیشگویی اش به قول معروف حرف نداشت ؛ او در یکی از پیشگویی های مهمش گفت : ای جادوگران فرهیخته چندین قرن بعد توسط ماگل ها بازی ای با نام فوتبال اختراع میشود ، منچستر یکی از گروه هایی است که در آن تشکیل میشود و در آینده طرفدار بسیاری پیدا خواهد نمود ، من نیز طرفداری خودم را از ایشان اعلام مینمایم ! و اینطور شد که ابو مرلین به ابو مرلین منچستری معروف گشت . بعد از اینکه تیم منچستر با پسوند های متفاوت در فوتبال ( در این بازی 11 بازیکن وجود دارد و مهاجمان آن همواره سعی میکنند که توپ پلاستیکی موجود را وارد چهار چوب حریف که به نام دروازه شهره است وارد کنند ) بوجود آمد بازتاب عظیمی در بین جادوگران ایجاد کرد ، زیرا هیچ وقت به ذهنشان نمیرسید که پیشگویی او بتواند چندین قرن بعد را نیز معین سازد .

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

گریفیندور

مینروا مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۲:۳۷ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از عمارت پوگین
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 467
آفلاین
1- مقاله ای در مورد اینکه ابو مرلین صغیر منچستری که بود و چه کرد بنویسید .

ابومرلین صغیر منچستری فرزند اشلی مرلین منچستری متولد سال 1529 میلادی در شهر لندن انگلستان . پدر و مادر او هر دو جادوگران توانایی بودند. خود او هم جادوگر ماهری بود و از جمله کارهای با ارزشی که انجام داد تغییر شکل ساده انسان را اختراع کرد. تغییرشکل ساده انسان همان طورکه پروفسور عزیز توضیح دادند یعنی تغییر دادن رنگ و حالت و ... موی و چشم و بینی و دیگر اجزای صورت است.
او از داشتن دماغ خود بسیار ناراحت بود برای همین تصمیم گرفت که وردی را اختراع کند که بتواند مشکل دماغ خود را بر طرف کند ( یکم زود به دنیا اومدی و گرنه حالا بسیار راحت این کار رو می کنن) او وردهای متفاوتی را امتحان کرد البته بر روی یک میمون تا بالاخره توانست ورد مورد نظر را پیدا کند، این مسئله را مادر خود مطرح کرد اما با مخالفت او رو به رو شد که ورد را بر روی خود اجرا کند اما او ورد را بر روی خود اجرا کرد که موفق شد. او تصمیم گرفت که وردهای متفاوت دیگری را برای تغییر ساده اعضای صورت اختراع کند که در آخر توانست با تلاش بسیار ، بسیاری از طلسم ها و وردهای مفید را اختراع کندکه موجب تغییر ساده ی اعضای صورت می شود.

2 _ گوش های خود را به شکل کاکتوس در آورده و طلسم ، ضد طلسم و درجه ی چوبدستی را ینویسید .

طلسم: ککتوسیاسیوس اوکسیوس
ضد طلسم: گوشیسیوس نات ککتوسیاسیوس
درجه چوب دستی: از نوک دماغ 35 درجه به سمت چب

3 _ در صورتی که بخواهید ابرو های خود را طلایی کنید ولی آنها به رنگ آبی در آمده باشند اشتباه شما در کجاست

فکر می کنم دلیل های متفاوتی داشته باشد اول این که شاید ورد را درست تلفظ نکرده باشیم (در ضمن برای هر رنگ ورد خاصی وجود دارد پس ورد مورد نظر را اجرا نکرده است) و دوم شاید درجه چوبدستی درست نباشد، سوم: ممکن است روی رنگ مورد نظر تمرکز کافی را نکرده باشیم.
دلیل اول و سوم دقیق تر می باشد مخصوصا دلیل سوم چون برای این که ورد ما به درستی اجرا شود باید تمرکز لازم را بر ورد مورد نظر داشته باشیم.

آیا تشسا را می توان در مورد 4.تغییر شکل خون آشامان استفاده کرد ؟

خیر، زیرا ساختار بدن خون آشام ها به کل با انسان ها متفاوت است از همه مهمتر خون آن ها با انسان ها یکی نیست. این طلسم در معنی لغوی تغییر شکل ( انسان) است پس به غیر از انسان ها روی هیچ نوع از موجودات هم کاربرد ندارد به جز موجوداتی که ساختار آن ها مانند انسان ها باشد.

پیوست:

jpg  ecard99.jpg (21.06 KB)
18982_45c8d3392df39.jpg 310X250 px

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.