هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در مورد امضا تو قوانین سایت گفته شده که این امضا ها غیر مجاز هستند ولی اینکه مدیر بتونه 10 هزار امضا رو مدام چک کنه که مشکل نداشته باشه غیر ممکنه.
در نتیجه مسوولیت این جور نوشته ها با خود نویسنده هست و این موارد مسوولیتش به مدیر برنمیگرده ولی اگه به نحوی مدیر متوجه بشه امضا رو پاک میکنه خب مسلما یکی از روش های متوجه شدن هم اینه که دیگران بهش اشاره کنن.

به نظر من این شناسه با توجه به پا فشاری فردی که اون جملات رو نوشته باید برای همیشه بسته بشه.

نقل قول:
پیشنهاد می کنم یه صفحه درست بشه .. مثل پیام کوتاه ... تا هر کسی پیامی داره می خواد همه ببینن اونجا بنویسه و این صفحه در هنگام ورود کاربر و صفحه خوشامد گویی نمایش داده بشه ...

این غیر ممکنه شما تضمین میکنی که همه چیز های مربوط به سایت رو برای دیگران بفرستن؟ یا مثلا یکی نیاد یه تبلیغ گنده بزاره اونجا و در ضمن کنترل روی این مشکل میشه

نقل قول:
در هر حال تو سایت هیچ کس کسی رو تحویل نمی گیره روابط خیلی سرد. یه قسمت ر.و اختصاص بدید به صحبت وقرارهایی غیر از سایت .

تحویل نمیگیرنو روزی یه میتینگ برگزار میکنن اگه تحویل میگرفتن چی میشد!

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵

مارتین گری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۹ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۲۹ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۸۶
از لیتل هنگتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
من هم دقیقا نظر جناب لئولین اسلایترین رو دارم
البته این کار فقط باید زمانی انجام بشه که همه کاربرا جنبه ی این بخشو داشته باشن
به نظر من یک مدت این کارو بکنین اگه خوب نبود کنسلش کنین

زنده باد لرد سیاه...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵

لئولين  اسلایترین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
سلام عرض شد . خسته نباشید
یک پیشنهاد دارم البته در حد یه حرف.
ببینید من خیلی وقت نیست عضو شدم نمیگم هیچی فعالیت نداشتم اما در هر حال تو سایت هیچ کس کسی رو تحویل نمی گیره روابط خیلی سرد. یه قسمت ر.و اختصاص بدید به صحبت وقرارهایی غیر از سایت .
البته هر جور مستر ها صلاح میدونن
لئو . f.f

زنده باد لرد سياه

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵

سابی سورامی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۲۳ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
از آنجا که لرد سیاه بگوید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
با سلام
پیشنهاد می کنم یه صفحه درست بشه .. مثل پیام کوتاه ... تا هر کسی پیامی داره می خواد همه ببینن اونجا بنویسه و این صفحه در هنگام ورود کاربر و صفحه خوشامد گویی نمایش داده بشه ...
من می خوام برای مرگخواران تبلیغات راه بندازم ... از همه دعوت کنم به ما بپیوندن .. دیگرانم می تونن همین کارو بکنن ... اگه تاپیک درست می کنن .. برای اینکه بیشتر از اون تاپیک دیدن بشه .. تبلیغات کنن ..

فرمانده نیروی ویژه لرد سیاه
تی را هابی سن سا کنت لرد سابی سورامی سان سیس

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۳۲ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
مالدبر نوشته:
البته اینجا جاش نیست اما معنی کلمه ی لا*ی کولی هایی هستش که تو بیبونای کنار شهر سکونت میگزینن.
نقل قول:
در کل من معنی امضای شما رو فهمیدم و میدونستم که اصلا منظور از اون شعر چیز خاصی نبوده و به مک بون پشمالو مربوط میشده...اما بعد دیدم که وقتی یک عضو تازه وارد مثل ایشون وارد میشن و شما رو میبینن بعد شمارو به رخ ما میکشن و میگن: پس چرا فلانی امضاش بده ولی برش نمیدارین اون وقت امضای مارو برمیدارین؟

اول اینکه منم معنی شعررو درست فهمیدم، اما تو مصراع آخریش به شک افتادم. در هرحال، اگه این دارت ممد به امضای من ازون گیرا نمیداد، من امکان نداشت که به امضای بقیه گیر بدم. مگه فضولم؟
اما خداییش نامردی نیست که به اعضای قدیمی بیشتر اهمیت بدین؟
خوب این بحث خیلی پیش پا افتاده ست!
خوب معنی کلمه ی لا*ی رو گفتم تا رفع اشکال شه.

تویه نمایشنامه ی شما در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی هم این کلمه رو دیدم و اون پستتون رو هم حذف کردم.

من نمیتونم این کلمه رو بپذیرم و به همین دلیل اینو مغایر با قوانین سایت میبینم.

پس به دلیل توهین عمد یا غیرعمد به یکی از کاربران سایت جادوگران به مدت دو روز شناسه ی شما رو میبندم تا درس عبرتی باشه برای بقیه ی کاربران سایت!

بعد از دو روز شما میتونید به همین صورتی که در سایت و ایفای نقش عمل میکردید به کار خود ادامه دهید.

امیدوارم دیگه همه دقت بکنن و این چنین مسائل در سایت جادوگران به وجود نیاد

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۰:۴۵ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
البته اینجا جاش نیست اما معنی کلمه ی لا*ی کولی هایی هستش که تو بیبونای کنار شهر سکونت میگزینن.
نقل قول:
در کل من معنی امضای شما رو فهمیدم و میدونستم که اصلا منظور از اون شعر چیز خاصی نبوده و به مک بون پشمالو مربوط میشده...اما بعد دیدم که وقتی یک عضو تازه وارد مثل ایشون وارد میشن و شما رو میبینن بعد شمارو به رخ ما میکشن و میگن: پس چرا فلانی امضاش بده ولی برش نمیدارین اون وقت امضای مارو برمیدارین؟

اول اینکه منم معنی شعررو درست فهمیدم، اما تو مصراع آخریش به شک افتادم. در هرحال، اگه این دارت ممد به امضای من ازون گیرا نمیداد، من امکان نداشت که به امضای بقیه گیر بدم. مگه فضولم؟
اما خداییش نامردی نیست که به اعضای قدیمی بیشتر اهمیت بدین؟
خوب این بحث خیلی پیش پا افتاده ست!
خوب معنی کلمه ی لا*ی رو گفتم تا رفع اشکال شه.

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
ادی ماکای نوشته:
باز هم با عرض سلام و خسته نباشيد و نميدونم چي چي حاجيا!

حالا گذشته از اين لحن صحبت شيك ايشون، ميخواستم يه نكته واسم مشخص شه! يعني الان كه يه ماهه من اين امضارو گذاشتم هيشكي پيدا نشده به دليل مغايرت با نميدونم چي چي پاكش كنه؟

امضا مهم نيست! فقط من آخرش نفهميدم مديران گرامي رو حرف خودشونن، يا از اعضا تاثير ميپذيرن

من به شخصه تویه این یک ماه به امضات دقت نکرده بودم!(در کل امضا و شکلک تویه سایت جادوگران یه مقوله ای هستن که نظارت بر روی اینها کمی تا قسمتی مشکل و اتفاقیه متاسفانه!!)

به هر حال امیدوارم مارو کمی تا قسمتی درک کنین....از یک طرف ما باید با اعضای تازه وارد بسازیم و از طرف دیگه با اعضای قدیمی سایت!

در کل هر کسی معنی امضای شما رو نمیدونست برای همین مجبور شدم فعلا برش دارم...به نظرم امضا هم چیز مهمی نمیتونه باشه...یه امضای دیگه بزار

با کاربر با شناسه مالدبر هم به خاطر گفتن کلمه ی دور از ادب در پستشون در همین تاپیک برخورد خواهد شد. در حال بررسی هستیم چون مثل اینکه این موضوع به غیر از این تاپیک در جای دیگه ای هم مطرح شده

به هر حال لازم بود که توضیح بدم

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۵ ۱۹:۴۷:۱۰

گفتگو با مدیران
پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
باز هم با عرض سلام و خسته نباشيد و نميدونم چي چي حاجيا!

حالا گذشته از اين لحن صحبت شيك ايشون، ميخواستم يه نكته واسم مشخص شه! يعني الان كه يه ماهه من اين امضارو گذاشتم هيشكي پيدا نشده به دليل مغايرت با نميدونم چي چي پاكش كنه؟

امضا مهم نيست! فقط من آخرش نفهميدم مديران گرامي رو حرف خودشونن، يا از اعضا تاثير ميپذيرن

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
بادراد ریشو نوشته:
در ضمن ، اگر قرارهامضایی پاک بشه ، قرار کسی مخالف قوانین سایت رفتار نکنه ، بهتره واسه همه این طوری باشه !

نقل قول:
ارباب عزیز چون من مورد ظلم بزرگی به نام چغلی یک لاشی واقع شدم

اگر این کلمات بده ، واسه ی همه بده ! چرا باید این حرف به حاجی زده بشه !؟
اصلا چرا باید این حرف زده بشه !؟ این طور تبعیض های ناعادلانه ، آدم رو مشکوک می کنه !
دامبلدور جوون ، خودت نقل قول کردی ! به نظرت اون خط موردی نداشت !؟

چرا کاملا مشکل داشت و صددرصد باهاش برخورد قاطعی خواهد شد. در حال پیگیری این موضوع هستم.
گویا این مسئله به نواحی مختلف سایت از جمله پیام شخصی نیز سرایت داشته برای همین منتظرم تا کاملا مشخص بشه و بعد باهاش برخورد قاطعی بکنم!

نقل قول:
امپراطورِ بخش تاریک (دارت ممد) نوشته:
من یه پیام شخصی سرتاسر فحش برای این یارو مالدبر در جوابیه پیام شخصیش فرستادم تا بفهمه که هر جایی محل گفتن هر حرفی نیس
در ضمن اگه دوستان معنی کلمه‌ی لا*ی رو نمی‌دونن که هیچ ولی اگه می‌دونن و به این راحتی باهاش کنار میان من یکی رک بگم یکی اینو تو خیابون بهم بگه شاسیش رو میارم پایین! کم از فحش خواهر مادر نداره که همینطور داره توی فروم بلغور میشه!

همون طور که تویه مسنجر هم گفتی منتظر پست مالدبر هستم تا این قضیه کاملا مشخص بشه و باهاش برخورد بشه...منتظریم!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
من یه پیام شخصی سرتاسر فحش برای این یارو مالدبر در جوابیه پیام شخصیش فرستادم تا بفهمه که هر جایی محل گفتن هر حرفی نیس
در ضمن اگه دوستان معنی کلمه‌ی لا*ی رو نمی‌دونن که هیچ ولی اگه می‌دونن و به این راحتی باهاش کنار میان من یکی رک بگم یکی اینو تو خیابون بهم بگه شاسیش رو میارم پایین! کم از فحش خواهر مادر نداره که همینطور داره توی فروم بلغور میشه!

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.