هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۱

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین

1.رولی در مورد اتفاقاتی که درون یک کلاس ( ورزشی هنری موسیقی ) می اوفته بنویسید ترجیحا طنز باشه ( 10 نمره )

- خو بچه ها ازتون می خوام که طبق چیزهایی که توی این هفته بهتون یاد دادم ظرف یه ساعت آینده یه کوزه ی زیبا به سلیقه ی خودتون درست کنید! :pretty:

دخترا یک صدا: باوشه خانووووووووم!

معلم از کلاس خارج میشه و بعد از یه ساعت که دخترا به گل بازی و گیس کشی و خندیدن و جیغ زدن _ این جیغ زدن خیلی مهمه!! _ صرف کردن به کلاس برمی گرده! خوشحال و خندان و با گونه های گل انداخته (! داشته یه ساعت با عیال مربوطه تلفنی حرف می زده! ) رو به بچه ها میگه:

- خب دخترای گلم... کاردستی هاتون رو بیارید ببینم! :pretty:
-

معلم جلوی اولین دانش آموزی متوقف میشه و با دیدن استوانه ی خیارشکلی که به جای گلدون ساخته به این شکل تغییر می کنه:
- این چیه دیگه!؟
-
- گلدون عمه ش این شکلی بوده خانوم!

دختر مربوطه ابتدا جیغ می زنه بعد به سمت اون دختر دیگه بر می گرده و میگه:
- از مال تو که بهتره مث *** ** کدخدای داهاتتونه!

معلم بعد از دیدن کار دستی مورد اشاره به حالت در میاد و قبل از غش کردن فقط فرصت گفتن این که " بچه ها این حرفای بد چیه شما می زنین به هم!؟" رو داشت!

دخترا هم همچنان به کشیدن گیس همدیگه ادامه می دن!

2.یک کلاس کمک درسی ماگلی رو به صورت رول شرح بدین اینم ترجیحا طنز باشه ( 10 نمره )

- پرنس چارلز.. بگو ببینم سرور من دو به علاوه ی دو چند میشه!؟
-
- چی ینی بلد نیستید سرورم!؟
- چرا ولی مگه شما خودتون جوابو نمی دونید!؟
- چرا من می دونم سرورم..
- خو په چرا وقت کلاسو می گیرید!؟
-

معلم بخت برگشته ای که برای آموزش شاهزاده ی بریتانیا انتخاب شده بود هر روز با یه مشکل جدید رو به رو می شد. در طول یه هفته ای که به این شاهزاده ی بیریخت بی استعداد درس می داد.. صد سال پیر شده بود.. موهای سرش به دیدار موهای لرد ولدمورت رفته بودند و کم کم داشت به رماتیسم مغزی دچار می شد.. در حدی که ظاهرش دیگه به ظاهر کریچر هم گفته بود غلط کردی من خوشگلترم!

- خب ببینید شاهزاده .. اجازه بدید براتون توضیح بدم!

معلم یه بار روی تخته.. و بارهای بعد با مقادیری سیب و گلابی و نارگیل و شلیل و .. سعی کرد به شاهزاده یاد بده که یه جمع و تفریق ساده چطوره و بعد اینها گفت:

- خب کی متوجه نشد؟!
- من!
- شما باید گوش می کردید!
- توله بلاجر!
- چی گفتی!؟
- شما باید گوش می کردید!

معلم خصوصی شاهزاده در نهایت خودش رو از پنجره پرت کرد پایین!

3. 2 کلاس ورزشی مورد علاقتون با ذکر دلیل ( 2 امتیاز )

ورزشی؟ وات هل ایز دت!؟ ما با این همه کار مملکتی که سرمون ریخته پاشیم بریم کلاس ورزش؟! اصن ورزش چی هس که لازم باشه براش کلاس رف.. فک کردی سر الکس فرگوسن ما چطوری فوتبالیست شد.. دنبال یه توپ دویید فقط.. حالا گاهی بهتر از بقیه.. ولی خب فقط دویید.. همین!

ما وقتی بچه بودیم تو کاخ سلطنتی به ما شطرنج یاد می دادن که بتونیم خوب سپاهمون رو رهبری کنیم بعدا.. بعله!

4. 2 کلاس موسیقی مورد علاقتون با ذکر دلیل ( 2 امتیاز )

موسیقی؟! هممم.. اصولا در سازی که در شان نجیب زاده های ساکسون باشه فقط پیانوئه.. بعله!

5. 2 کلاس هنری مورد علاقتون با ذکر دلیل ( 2 امتیاز )

یا گیسای سفید ملکه! کلاس هنری که دیگه نه.. ما اصن دوس نداریم!!!

6.کلاس های تابستانه ی مشنگی با ماگلی رو مقایسه کنید (4 امتیاز )

مشنگی با ماگلی؟! هن!؟

مشنگی با جادویی ینی!؟

خو کلاسای مشنگی خیلی هم خوبن خیلی هم عالین.. این کلاسای جادوگراس که عجیب غریبه! حتی عجیب تر از اون تابلوی جادوگر زشتی که توی دفتر من چسبوندین!
اصن ببینم مگه جادوگرا کلاسای تابستونه دارن!؟ تابستونا که هاگوارتز تعطیله!

پیام زده شده در: ۸:۲۲ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۱

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
1.

- پس این رنگ آبی من کو؟ رنگ من کوو؟

دختری با ظاهر ژولیده و موهای نامرتب که یک مانتو آغشته به رنگ در تن داشت از پشت یک بوم نقاشی‌ دو برابر خودش نمایان شد و با جیغ و داد دنبال رنگش می‌گشت.

- ماری!

- رنگ من کوو؟؟

- ماری!!

- ها!!! تو دزدیدیش؟ تو ورش داشتی؟ زود باش رنگ منو پس بده! زود باش جواب بده! اعتراف کن!

دوستش در حالی‌ که آه می‌کشید اشاره به چهار پایه‌ای کرد که کنار بوم بود و یک تویوپ رنگ آبی روش مشخص بود.
ماری: ‌هه اینجاس ! ممنون از راهنماییتون! به کارتون ادامه بدید!

و در حالی‌ که این را میگفت دوباره به پشت بوم ۲ متریش رفت.

بقیه:

بعد چند لحظه دوباره صدای جیغ گوش خراشی سکوت سالن رو شکست:
- قلموی من کجاس؟؟!!

-

2.

- هی‌!! پیس پیس! پیس پیس!

- آروم تر بابا! الان دوباره برای بر دهم پرتمون میکنه بیرون ها!

- چی‌ می‌شه مگه حالا... بهتر! اون شکلاتارو که بهت اول کلاس دادم... رد کن بیاد! گشنم شد! ساندویچا هم که تموم شد...!

۱۰ مین بعد:

پس همیشه برای موازنه کردن معادله‌ها اول فلز هارو...خانوم مکدونالد! حواستون به من هست؟

ماری سرش را از رو میز برداشت و با صدایی خواب الود پاسخ داد:

- بله بله استاد! کاملا! تفاوت‌های بین هسته سلولی گیاهان و حیوانات ... ببخشید!

- گویا هنوز در خواب به سر می‌برید دوشیزه! اگر علاقه‌ای از شرکت در کلاس‌های کمک درسی‌ شیمی‌ ندارید بهتر بود در خانه میماندید و استراحت میکردید!

ماری که گوی با شنیدن کلمه شیمی‌ خواب از سرش پرید بهت زاده به دبیر خیره شد.

- شیمی‌؟ من الان باید سر کلاس زیست میبودم! آه! چرا از اول نگفتید که اینجا کلاس شیمیه استاد؟ کسی‌ می‌دونه کلاس فوق العاده زیست شناسی‌ کجا برگزار می‌شه؟

ماری این هارو گفت و با همان حالت بهت زده دوان دوان کلاس رو ترک کرد.

3.

اصولاً ما ورزش اینا دوس نداریم! ولی‌ حالا... :

شنا: دلیلم اینکه نشاط و شادابی می‌آره! کلا آب را دوس داریم!

فوتبال: هیجانش از بقیه ورزش‌ها بیشتره!

4.

پیانو: به شدت آرامش انگیزه!

ویولن: صداش رو خیلی‌ دوس میداریم!

5.

نقاشی‌: یک راه خیلی‌ خوبه که احساساتی‌ که نمیتونی‌ با زبان بگیو با رنگ بیان کنی‌!

تئاتر: این دلیل‌ها هم رو اعصابه ها! خوب دوس داریم دیگه!

5.

اکثرا کلاسای تابستونی جادوگری درباره ی معجون سازی و کوییدیچ و این حرفاس! پس یکی‌ از تفاوت‌های اصلی‌ بین این کلاسا موضوعشونه! تفاوت دیگه هم می‌شه استفاده جادو رو گفت یا حتی طرز تدریسشون! نه؟

یه پیشنهاد: به نظر من تکلیفا واقعا زیاده! بهتره یه کم از موضوع‌های جالب ترم استفاده کنی‌ یا سوژه تکلیف هارو سرگرم کنننده تر و راحت تر بزنی‌ که همه خوششون بیاد و رغبت کنن پست بزنن!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
1.در کلاس موسیقی:
هنرجو وارد کلاس میشه روی صندلی میشینه و میگه:سلام استاد .استاد:سلام، خوب ببینم تمرین کردی؟
هنرجو در حالی که نیشش تا بناگوش بازه میگه :نه.
- چی تمرین نکردی؟مگه نگفته بودم تا زمانی که تمرین نکنی و اون نت را یاد نگیری حق نداری بیای کلاس؟
هنر جو به دنبال بهانه ای میگشت که تا حالا نگفته باشه ،در همین زمان استاد که اورا زیر نظراشت گفت:
اگه دنبال بهونه ایی باید خدمتت عرض کنم که تا حالا همی فامیل هاتون مردن وجز مامان بابات کس دیگه ای برات نمونده وخدا رو شکر مدرسه هام تموم شده پس دیگه بهونه اینداری .
استاد در حالی که خوش حال بود ادامه داد:
حالا بگو چرا تمرین نکردی؟
هنر جو که دید راه چاره ای نداره گفت:حالا که دیگه فامیل هام تموم شد پس بابام مرده!!!!
استاد که هاج و واج اونو نگاه میکرد قیافه اش شبیه علامت تعجب شده بود!!!!!!!!
2.استاد ریاضی وارد میشه کیفش را روی میز میزاره و میگه :خب سلام.من معلم ریاضی جبرانیه شما هستم واول از همه میخوام بدونم نمره ی ریاضی ترم دومتون چند شده؟
بچه ها:14،13،16،10و...
معلم که سنگ کپ کرده بود گفت:
چی؟اینجا کلاس تجدیدی هاست یا کلاس جبرانی برای پیشرفت ؟
سپس از در خارج شد . بچه ها که از دست یه معلم خلاص شده بودن در پوست خودشون نمی گنجیدن واز فکر بی نظیرشون برای دست انداختن یک معلم خود را شایسته ی تحسین می دانستند.
3.فوتبال. دلیل 1.هیجان انگیزه2.به نظر جالبه که یه عده آدم بی کار می افتن دنبال یه توپ
بسکتبال .دلیل1. باعث قد بلندی میشه
4.پیانو. دلیل 1.صدای آرامش بخشی داره
سه تار چون ساز قدیمیه کشورمونه
5.سفالگری . دلیل 1.چون جالبه که آدم بتونه با گل چیز های قشنگ درست کنه
طراحی چون زیبا ست
6.مشنگ وماگل هر دویکیه

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
تدریس جلسه ی سوم ماگل شناسی
کلاس ارام بود.
همه به وسایلی که روی میز بود این طوری چشم دوخته بودن
پورفسور باقدم هایی ارام وارد شد
خوب سلام بچه ها خیلی خوش حالم که شما هارو توی دوره ی کمک درسی میبینم خوب زود میریم سراغ درس که وقت تنگه!
الان که لابستونه مشنگ ها مثل ما به کلاس های تابستانه میرن و این وسیله ها هم مربوت به این کلاس هان نثلا این یه سازه به این بهش میگن سنتور و شروع میکنه به زدن!!!
دینگ دینگ دیگ دینگ دینگ دی دی دینگ
م_____________________________________________ن !با زخم زبونم !!! اهم اهم ببخشید
بچه ها
و چیز های دیگه مثل این عروسک رو یاد میگیرن چطوری درست کنن .
از سری کلاس های ورزشی میشه فوت بال فوت سال هندبال بسکت بال و... نام برد
کلاس های موسیقی میشه سنتور دف ویالون فلوت و... نام برد
و کلاس های هنری میشه چرم دوزی نقاشی خیاطی سفال گری و... نام برد
خوب برای اینکه دقیق نحوه کار این کلاس ها رو بفمین به صفخه ی 250 تا 261 کتابتون برین حواستون باشه تو تکالیف ازتون نحوه کار رو میخوام
پسران معمولا در رشته های ورزشی و موسیقی هستن .
و دختران هم معمولا هنری و موسیقی.
خوب بچه ها کسی سوالی نداره؟
یکی از دختران میپرسه پورفسور یعنی دوختن رو مثل ما تو مدرسه یاد نمیگیرن؟؟؟
- نه دخترم! اونا که با جادو کارنمیکنن که یه ورد بخونن و بدوزن اونا چیز هایی مثل ریاضی علوم تاریخ و ... میخونن
یکی از پسر ها پورفسور مهربون شدی !!!
بشین این چه جور حرف زدن با معلمه؟؟؟ ها 5 امتیاز از گروهت کم میشه تا بفهمی نمیشه بهشون خندید دهه!!!
که در این لحظه صدای زنگ به گوش میرسه
خوب زود باشین بیاین این برگه هارو که تکلیفاتونه از رو میز بردارین خدا حافظ.
بچه ها تک تک برگه ها رو ور میدارن و به اون ها خیره میشن:

1.رولی در مورد اتفاقاتی که درون یک کلاس ( ورزشی هنری موسیقی ) می اوفته بنویسید ترجیحا طنز باشه ( 10 نمره )

2.یک کلاس کمک درسی ماگلی رو به صورت رول شرح بدین اینم ترجیحا طنز باشه ( 10 نمره )

3. 2 کلاس ورزشی مورد علاقتون با ذکر دلیل ( 2 امتباز )

4. 2 کلاس موسیقی مورد علاقتون با ذکر دلیل ( 2 امتیاز )

5. 2 کلاس هنری مورد علاقتون با ذکر دلیل ( 2 امتیاز )

6.کلاس های تابستانه ی مشنگی با ماگلی رو مقایسه کنید (4 امتیاز )

موفق باشید
چانگ

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امتیاز جلسه ی دوم ماگل شناسی

ریونکلاو:

گلرت گریندل والد: من براتون یه پیام شخصی دادم که باید همه ی سوال ها رو جواب بدین ولی شما این کار رو نکردین .

5 امتیاز

چنع امتیاز ریونکلاو: 5

ممنون از استقبل گرمتون !!!

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
کشتن و عذاب دادن مشنگی و جادوگری رو مقایسه کنید.( مثل بالایی!) (5 نمره)
تا جایی که ما تو فیلم دیدیم در روش های ماگلی انسان رو با انجام آسیب های بدنی سخت فرد رو شکنجه میکنن که در نتیجه اگر جادوگر نباشه حالت بعد از شکنجه با حالت قبل از شکنجه کاملا متفاوت و غیر قابل برگشته اما در شکنجه های جادویی فرد بعد از اعتراف سر و مورو گنده بلند میشه مثل آقای بیلیوس ویزلی که انگار نه انگار خود اسمشونبر شکنجش کرده
در مورد کشتن ماگلی این کا به جای خارج کردن روح با نابود کردن جسم انجام میشه ولی کشتن به سبک ماگلی همان تاثیر را بر روح دارد که کشتن جادویی دارد و هردو روح را از هم میدرند

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه ی دوم ماگل شناسی
کلاس ساکت بود و همه راجب اون جعبه ی نازک و بزرگ روی میز پروفسور پچ پچ می کردن!
- ا این چیه؟
- از همونا نیست که پروفسور قبلیه اورد؟
-چرا...
که پورفسور وارد میشه
- سلام بچه ها
-سلام پروفسور
-خوب بدون وقفه میریم سر درس که وقت نداریم.
اهوم اهوم!(افکت سرفه) میدونم همتون با این یعنی تلوزیون اشنا هستین چون توسط اساتید قبل معرفی شده خوب یه فیلم بزن بزن میخوام بزارم زیر 17 که تو کلاس نیست .
فیلم شروع میشه...
فیلم:
بچه ها:
فیلم:
بچه ها: :worry:
فیلم :
بچه ها:
فیلم:
بچه ها:
پروفسور تلوزیون رو خاموش میکنه و بچه ها یه نفس راحت میکشن
یکی از بچه ها: صد رحمت بر اواداکاوادرا که عذاب نمیده خون و خون ریزی نمیکنه تازه میشه باهاش جان پیچش درست کرد!
-ساکت لطفا
خوب همون طور که دیدید مشنگا خیلی خشنن و تا یارو رو بکشن کلی یارو عذاب میکشه فیلم توضیحات لازم رو داده ولی اگه میخواین دوباره من بگم.
بچه ها که چشم و دل سیر بودن : نه فیلم خیلی واضح بود
-خوب پس تکالیفتون رو یاد داشت کنید
و وقتی با گچ( که اساتید قبلی توضیح دادن) شروع میکنه به نوشتن کچ میگه ققیییییییییییییییییژ
و همه انگار بهشون شک وارد میشه
-یه تکلیف دیگه هم اضافه میکنم! و شروع میکنه به نوشتن
1- 4 نمونه از کشتن و شکنجه کردن مشنگی همراه با اثراشون( سعی بهتره طنز باشه ) ( 4 نمره )
2- 5 نمونه از استادای این کارا که این کار ها رو یاد میدن ( اینم مثل بالایی!) (5 نمره )
3- یه صحنه ی جنایی یا عذابی! مشنگی رو مو به مو گذارش کنید مثلا قیافه موقع شکنجه قبل یا بعدش و...( دو باره مثل بالایی ولی اگه طنز نباشه گریه دارش کنید!) (10 نمره +1 اگه جاذبه داشت!!)
4- کدوم ابزار از ابزار شکنجه یا کشتن مشنگی رو بیشتر دوست دارید و چرا؟( اگه خواستید طنز باشه ) (4 نمره)
5- کشتن و عذاب دادن مشنگی و جادوگری رو مقایسه کنید.( مثل بالایی!) (5 نمره)
6-چرا گچ قییییییییییژ صدا داد؟!!!(1 نمره)
کوتاه ولی کامل حالا کمم ننویسید بگید خودت گفتی!!!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۹۱/۴/۱ ۱۰:۱۳:۲۱

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همه وقت دارن تا 31 خرداد تکالیف جلسه اول رو بفرست تدریس جلسه ی دوم هم از 31 به بعد
امتیاز خانم گرانجر حساب میشه

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین
- 4 نمونه از کشتن و شکنجه کردن مشنگی همراه با اثراشون( سعی بهتره طنز باشه ) ( 4 نمره )
کشتن با اسلحه های گرم: این نوع اسلحه ها به شدت خطرناک بوده و درجا آدمو میکشه.عمومی:کشتن با اسلحه:در این نوع اسله گرم عمومی شخص مشنگ 98درصد میمیره و 2 درصد امکان بهبودی داره.
خصوصی: یک چیزی مثل تانک:در این اسلحه ی گرم خصوصی که فقط در جنگ های مشنگی ازش استفاده میشه و حدودا 10 تن وزنشه امکان بهبودی وجود نداره البته این نوع اسلحه فقط برای نابود کردن چیزهای غول پیکر که مشنگ توشونه استفاده میشه.
اسلههای سرد:در این نوع اسلحههای امکان مزگ خیلی کوتره و شخص بیشتر زخمی و یا بیهوش میشه.
چاقو:کاملا عمومی : تمام مشنگ ها یک چاقو را دارند که فقط 1 در صد امکان مرگ داره.
تیر وکمان:حتما داستان آرش کمان گیر را شنیده اید.شاید تعجب کنید ولی امکان مرگ در تیروکمان بیشتر از چاقو است چون ممکنه که تیر مستقیما در قلب فرو بره.
--------------------------------------------------
2- 5 نمونه از استادای این کارا که این کار ها رو یاد میدن ( اینم مثل بالایی!) (5 نمره )3
مافیا:افرادی که علاوه بر خماربازی دست به آموزش مشنگ ها و کشتن ادم ها میزنن.
گروه ترور:کشتن ادمهای معروف.
ترور خانگی:این ادم ها نقشه را در خانه میکشند و کاررا به گروه ترور می سپارند.
خماربازان:این ادم ها فقط کارشون از راه بدر کردن ادم ها و اموزش.
-------------------------------------------------
- یه صحنه ی جنایی یا عذابی! مشنگی رو مو به مو گذارش کنید مثلا قیافه موقع شکنجه قبل یا بعدش و...( دو باره مثل بالایی ولی اگه طنز نباشه گریه دارش کنید!) (10 نمره +1 اگه جاذبه داشت!!)
مرد همچنان داشت فریاد میکشید.تیر و اتش از همه جا بر تنش زبانه میکشیدند.اسلحه ها همه به سوی او و تیر ها در قلبش.اشک از گونه هایش سرازیر و همچنان فریاد غم سر میداد.
مشنگ های بی دل و جرئت همچنان خنده میکردند و به مرد بیچاره شلیک میکردند .رئییس مافیا همچنان که لیوان شرابی بر دستش و لم داده بود به مردنگاه میکرد. یکی ازپاهای مرد انقدر تیر خورده بود که دیگر از جایش حرکت نمیکرد و دیگری غرق خون از جایش در آمده بود.مرد که دیگر نای صحبت نداشت و لی همچنان داشت التماس میکرد سر برزمین نهاد و ارام اشهدش را خواند و مرغ روحش از آن خانه بیرون رفت. و در حالی که لبخند میزد درد و غم را وداع گفت
.
---------------------------------------------------
4- کدوم ابزار از ابزار شکنجه یا کشتن مشنگی رو بیشتر دوست دارید و چرا؟( اگه خواستید طنز باشه ) (4 نمره)
تفنگ:چون هم خوش دسته هم آدمو زود رها میکنه و هم دیگه زنده نمیشه و هم زنده میشه.یک چیزی بین اینا
--------------------------------------------------
مشنگی:در مرگ مشنگی امکان پشیمانی و زنده کردن وجود نداره در حالی که در جادوگری با یک ورد ساده شخص زنده میشه.
در شکنجه مشنگی شخص یک دلیل خوبی داره ولی تو جادوگری متاسفم.در مرگ و شکنجه مشنگی بابا آدم میتونه از خودش دفاع کنه ولی در جادوگری ادم هیچ کاری نمیتونه بکنه
.
---------------------------------------------------
اممممم . به من چه

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید دیر میزنم با گوشی ارسال نمیشد.
جلسه ی دوم ماگل شناسی
کلاس ساکت بود و همه راجب اون جعبه ی نازک و بزرگ روی میز پروفسور پچ پچ می کردن!
- ا این چیه؟
- از همونا نیست که پروفسور قبلیه اورد؟
-چرا...
که پورفسور وارد میشه
- سلام بچه ها
-سلام پروفسور
-خوب بدون وقفه میریم سر درس که وقت نداریم.
اهوم اهوم!(افکت سرفه) میدونم همتون با این یعنی تلوزیون اشنا هستین چون توسط اساتید قبل معرفی شده خوب یه فیلم بزن بزن میخوام بزارم زیر 17 که تو کلاس نیست .
فیلم شروع میشه...
فیلم:
بچه ها:
فیلم:
بچه ها: :worry:
فیلم:
بچه ها:
فیلم:
بچه ها:
پروفسور تلوزیون رو خاموش میکنه و بچه ها یه نفس راحت میکشن
یکی از بچه ها: صد رحمت بر اواداکاوادرا که عذاب نمیده خون و خون ریزی نمیکنه تازه میشه باهاش جان پیچش درست کرد!
-ساکت لطفا
خوب همون طور که دیدید مشنگا خیلی خشنن و تا یارو رو بکشن کلی یارو عذاب میکشه فیلم توضیحات لازم رو داده ولی اگه میخواین دوباره من بگم.
بچه ها که چشم و دل سیر بودن : نه فیلم خیلی واضح بود
-خوب پس تکالیفتون رو یاد داشت کنید
و وقتی با گچ( که اساتید قبلی توضیح دادن) شروع میکنه به نوشتن کچ میگه ققیییییییییییییییییژ
و همه انگار بهشون شک وارد میشه
-یه تکلیف دیگه هم اضافه میکنم! و شروع میکنه به نوشتن
1- 4 نمونه از کشتن و شکنجه کردن مشنگی همراه با اثراشون( سعی بهتره طنز باشه ) ( 4 نمره )
2- 5 نمونه از استادای این کارا که این کار ها رو یاد میدن ( اینم مثل بالایی!) (5 نمره )
3- یه صحنه ی جنایی یا عذابی! مشنگی رو مو به مو گذارش کنید مثلا قیافه موقع شکنجه قبل یا بعدش و...( دو باره مثل بالایی ولی اگه طنز نباشه گریه دارش کنید!) (10 نمره +1 اگه جاذبه داشت!!)
کوتاه ولی کامل حالا کمم ننویسید بگید خودت گفتی!!!

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.