هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
پرسی عزیز ... من گفتم سه جلسه توی هاگوارتز ... دو جلسه خارج از هاگوارتز ...

این طرح ... طرح خیلی خوبیه . در ضمن این طرح و می تونیم در ترم های بعد نیز اجرا کنیم ... ما باید یک روز به نتیجه و روش کاملا کاربردی برسیم که بتونیم همیشه از اون استفاده کنیم ... در واقعیت نظام های قانون مند پله پله ایجاد شدن ... و زمانی که به تکامل رسیدن به صورت ثابت باقی موندن .

-----------------------

در مورد اینکه چی به نفع گیریف هست یا نیست ... حالا من یک سوال میپرسم ... به نظر تو کمیت مهم تره یا کیفیت ؟

خوب بزار من بگم ... در ترم های قبل شاهد حجوم جمعی از دوستان گیریفی به مدرسه در زمان کم بود امتیاز بودیم که به صورت خیلی خفنی شکل میگرفت و خیلی جالب بود ... یادمه که استر با یک برنامه ریزی و اینکه گفته همه حواس ها به مدرسه باشه و تالارتون کاملا خوابیده بود مدرسه رو منحدم کرد .

خوب برادر من اینکه شما ها اینطوری کلاس ها رو تیکه پاره کنید انصافه ؟

----------

خوب ما اگر در نظر بگیریم که یک روش کنترل جمعیت قرار بدیم ... حل میشه . حالا کنترل جمعیت میتونه به شکل های مختلفی صورت بگیره و قرار بود ما به عنوان نمایندگان گروه ها ... به فکر کل مدرسه باشیم و هر نماینده موافق خودش و اعلام کنه .

تا اینجای کار در روش امتیاز دهی – شورای مدرسه – وجود مدیریت . به نتیجه مثبت رسیدیم . حالا پرسی جان من جمله شما رو ویرایش میکنم :

این روش عادلانه ... به نفع گروهی خواهد بود که سیاستمدارانه تر عمل کنه .

در ضمن من میگم که مدیر در مورد نحوه امتیازی دهی قانونی رو مبنی بر اینکه اگر زیر سه شاگرد از هر گروه توی کلاس شرکت کرد ... اون کلاس و غایب در نظر بگیریم . اینطوری حق کشی کمتر صورت میگیره .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

1) در مورد شرکت در کلاس ها باید بگم که ، ما الان در فصل درس و مدرسه هستیم و در نتیجه واقعی بودن کلاس ها اهمیتی نداره ، خیلی از دانش آموزان که شرکت میکنن نمیتونن دنبال تاپیک بگردن و پست بزنن ، مثل ترم قبل که دیدیم عده زیادی به همین دلیل شرکت نکردند ! نیازی نیست با نحوه شرکت در کلاس ها مدرسه رو واقعی جلوه بدیم ، موارد خیلی خیلی زیادی هست که به این مورد کمک میکنه .

2) در مورد پایان نامه و امتیاز پایانی اون موافقم ، جالبه !

3) اگر قرار باشه ، امتیازات مثل ترم قبل تقسیم به تعداد دانش آموزان بشه و مجددا به نفع اسلیترین و هافلپاف باشه ؛ گریفیندور موافق این طرح هست که دانش آموزان باید در تاپیک ثبت نام ، ثبت نام کنند ، چرا که هر کسی بدون اینکه زحمت فکر کردن !! به خودش بده متوجه میشه که کنترل جمعیت گریفیندور کار ساده ای نیست و من هم توی ترم قبل با کمک این همه برنامه ریزی و ... ای که شد نتونستم این شرکت ها رو کنترل کنم ! پس حالا که داره به نفع اسلی و هافل کار میشه ، باید به گریفیندور هم توجه بشه ، البته این کار نفعی به حال گریف نداره !

من فکر میکردم ، دوستانی که اینجا نظر میدن و روی قوانین مدرسه بحث میکنند ، منصفانه و با در نظر گرفتن همه جوانب پست میزنند ، ولی مثل اینکه هر کسی سنگ گروه خودش رو به سینه میزنه ؛ الان هم میبینم با وجود این همه بحثی که در مورد دانش آموزان ثابت کردم و نماینده گروه ها قانع شده بودند ، بدون توجه به اون موارد یه سری مورد جدید رو عنوان میکنند ! واقعا از استعفا دادن مدیری مثل پرفسور کوییرل که از خیلی قبل تر همه قوانین رو سنجیده و با در نظر گرفتن شرایط یکسان قرار میدادن و همه نظرهاشون با استدلال بود متاسفم .

اصلا مشخص نیست که با نبود ایشون چه وضعیتی رو توی این ترم با وجود این قوانین منصفانه و ارزشمند پیش رو داریم !!

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در مورد تدریس :

به نظرم بهتره نصفش توی مدرسه صورت بگیره ... یعنی دبیر یک سوژه رو تو کلاسش شروع کنه و بقیه هم ادامه بدن یا به صورت تک پست بنویسن ( انتخابش با دبیر باشه ).

یعنی سه جلسه اول اینطوری باشه .... دو جلسه پایانی در ایفای نقش باشه . حالا چرا اینطوری باشه :

1 ) آموزش رول زنی – نقد و بررسی – امتیاز دهی در خود مدرسه صورت بگیره . سه جلسه اول ... که مثلا ما داریم رول نویس پرورش میدیم ... بعد که شخص خام و تازه وارد پخته شد ... اون به رول تزریق کنیم.

2 ) اینطوری مدرسه واقعی تر به نظر میرسه ... و یک دوره تئوری و یک دوره عملی داره ... مثل نظام آموزشی واقعی .

اما یک امتیاز پایانی هم در نظر بگیریم ، در واقعیت به نحوی یک پایان نامه که میتونه به دو شکل باشه :

الف ) یک داستان کوتاه . ( هری پاتری بودنش الزامی نیست )
ب ) یک خلاصه کلی از تدریس استاد و چیزهایی که یاد گرفته در قالب رول .

پایان نامه ها به صورت اختیاری باشه و هر کی خواست بنویسه ... هر کی نخواست ننویسه ، سوژه هم به عهده دانش آموز باشه .... البته امتیازی که پایان نامه داده میشه .. بین 0 تا 45 باشه .

====================

نظر دیگه ای ندارم ... فعلا همین .

[color=99

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
چرا پرفسور کويیرل همون هست!

در مورد ثبت نام به نظرم مثل ترم پيش باشه و اصلا ثبت نامي در كار نباشه..به نظرم اينجوري آزادي براي رول زني خيلي بيشتر و مفيد تره!

شركت در كلاسا:

من پيشنهادم اينه كه به صورت شركت در كلاس و در رول به صورت مخلوط باشه.

در واقع مثلا اگر 4 جلسه هست هر درس،دو جلسه كه در به اصطلاح تئوري هست تو كلاس و 2 جلسه عملي در خارج هاگوارتز!

امتياز ها هم كه بحث شد روش ديگه!تقسيم بشه در هر جلسه كلاس!امتياز هم از 30 باشه مثل ترم پيش!

به نظرم اكثر قوانين قبلي خوب هستن..بهتره يكي تك تك بياره و بررسي كنيم..استر فكر كنم اين كارو در نظر داشته باشه!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
این طرح ب همون طرح لودو بکمن نیست که ترم پیش مطرح کرده بود!؟
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=168199#forumpost168199

در هر حال اگه به نتیجه رسیده بهتره برید سر بقیه قوانین مثل ثبت نام، چگونگی شرکت در کلاسها، امتیاز ها و ...

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ممنون به خاطر اينكه منو انتخاب كردي پرفسور!اگر بشه خوشحال ميشم كمك كنم!!

---------------------------
به عنوان نماينده اسليترين،با طرح ب كه ماندي گفت موافقم چون كه وقتي در هر كلاس تقسيم انجام بشه ميزان رول و قدرت رول هر گروه سنجيده ميشه كه فكر كنم اينجوري اعضاي گروه سعي ميكنن كه كيفيت كار هم گروهياشون رو بالا ببرن تا امتياز بالاتري بگيرن در نتيجه رول اعضاي تازه وارد هم پيشرفت ميكنه و البته ناظر گروه هم تاثير به ويژه اي داره!

پس با طرح "ب"موافقت ميكنم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
... سلام و علیک ...

خوب ، عشق و علاقه به هافلپاف و دسترسی داشتن به این تالار برای من به اندازه کل سایت جادوگران ارزش داره ... در حقیقت میتونم بگم نبض آتشین ما هافلپاف است . بنابر این بنده رو از این لیست منتخبین خط بزنید و همچنین از پرفسور کوییرل بخاطر این انتخاب و بزرگواریشون نسبت به بنده سپاسگذاری میکنم

------------------------------------------------

من دیگه برای مدرسه هم نظری ندارم ... ولی از طرف هافپاف با طرح "ب" موافقت خودم و اعلام میکنم ... ما ترجیح میدیم جمعیت به روش تقسیم هر کلاس صورت بگیر ... تا بر تعداد کل دانش آموزان .

خلاصه که ... همین .

موفق باشید .

[color=99

پیام زده شده در: ۱۰:۵۳ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
برای انتخاب مدیر هاگوارتز نیازی به ارسال تاپیک نیست. سه نفر بیشتر انتخاب نمیشه مطرح کرد:
استرجس پادمور
ماندانگاس فلچر
ایگور کارکاروف

از این عده هر کدوم بخوان مدیر هاگوارتز بشن باید از تمام وظایف فعلیشون استعفا بدن و فقط وظیفه مدیریت هاگوارتز رو برعهده بگیرن و از اول دی تا 15 اردیبهشت باید بدون گروه باشن.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:

ببین پرسی جان ... شما باید یک چیزی رو در نظر بگیری :

1- جمعیت گروه ها یکسان نیست .
2- کمیت نشان دهنده برتری در کفیت نباید باشه .

ممکنه 90 امتیاز هافل به کل امتیاز گیریفی ها بی ارزه یا بالعکس ... اینجا مسئله اینه که ما باید جمعیت و کنترل کنیم . دو روش بیشتر برای کنترل جمعیت نداریم :

الف ) یک عده یکسانی رو دانش آموز اصلی قرار بدیم .
ب ) تقسیم کنیم و جمعیت و کنترل کنیم .

در مورد روش "ب" برای اینکه این ترم کسی نتونه زیر آبی شنا کنه ... گروهی که اکمتر از چهار دانش آموز داشته باشه به صورت حالا کلی در کل ترم ... از دور خارج میشه .

ماندانگاس جان ، عزیز من ... دلیل اینکه توی ترم قبل این همه مشکل و اعتراض به وجود اومد به همین دلیل بود که هر کدوم از گروه ها فکر میکردن هر 1 امتیازشون به صد ها امتیاز گروه دیگه می ارزه !
ما که در مورد کنترل جمعیت زیاد بحث کردیم و به این نتیجه رسیدیم که یه عده یکسان رو به عنوان دانش آموز قرار بدیم ، پس نیازی به تقسیم و این کار ها نیست که مشکلات بعدی رو به وجود بیاره . و باید بگم که گروه گریفیندور با تقسیم امتیاز مخالف هست !!! در نتیجه نماینده هر گروه میتونه اینجا پست بزنه که با چند عضو یکسان و ثابت از گروهش موافق هست و باید توجه کنه عددش 5 یا بیشتر باشه و عددی که نظر سه نماینده باشه ( اکثریت ) قبول میشه . بزودی نماینده گروه گریفیندور پستش رو میزنه که با چه امتیازی موافق هست !
در مورد نظرسنجی درباره مدیر هم ، فکر میکنم بهتر باشه ، استرجس سریعتر تاپیکی بزنی و کاندیدای مدیریت رو توش بزنه و بعد از انتخاب مدیر سریعا به سمت نظرسنجی برای انتخاب اعضای شورا بریم ، تا اینکه مدرسه سریعتر کارش رو شروع کنه !

نقل قول:
پرسی جان این دیگه چجور معیاریه؟
شما زحمت بکشید یه سر تشریف بیارید به تالار میبینید که در دو ماه گذشته ده تا پست رول در تالار نخورده که از اون ده تام نصف بیشترش مال یکی دو نفر بوده ...

والا اسلیترین فعال نیست و من تعجب میکنم چرا یکی مثل منو نام بردید .. باب سنی از ما گذشته دیگه پیر شدیم پتانسیل جوونی رو نداریم. من کجا فعالم؟ همون فقط آن میشمو اسما تو سایت هستم. خود من زمان خودم فعالیتمو کردم

بلیز جان ، برادر من ... اگر شما هم یه سر به تالار گریفیندور بزنی میبینی که در دو ماه گذشته گریف ، نصف رول های دو ماه قبل اسلیترین یعنی پنج تا هم نخورده ، اونم از یکی دو نفر ... بطوریکه ، ملت توی انتخابات میگن ما توی تالار نویسنده ای نداشتیم توی این دو ماه که بهش رای بدیم !

فعالیت گروه فعلا مد نظر ما نیست ، فعالیت اعضای گروه هست که فعالیت اسلیترینی های مرگخوار رو داریم میبینم و این دلیل محکمی هست . در مورد خودت هم باید بگم که نبابا ، چه سنی ، چه پیری ای ... اون فعالیت برای اون موقع بوده ، این فعالیت برای الانه ! ما هم خیلی وقته هستیم ، ولی خوب هنوز رو پاییم ولی خوب اگر دانش آموز قرضی خواستید خوشحال میشیم ، همین استرس ، برای خودتون ... بدون خرید و فروش ... مفتی

نقل قول:
پرسی عزیز شما که میگی ناظر انتخاب کنه همون ینگ میشه دیگه!

نظر منو با دقت نخوندی ، جرج عزیز ، تو گفتی اگر ناظر انتخاب کنه ، اعضای تازه وارد نمیتونن وارد بشن و این یعنی ینگ ! ولی گفتم که قرار نیست ناظر اجازه نده اعضای تازه وارد وارد بشن !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
دانگ عزیز من دارم میگم که حداقل بقیه تلاششونو کردن و حالا نتونستن زیاد ناراحت نمیشن. در ضمن اینکه رول نویسیشون تقویت میشه.

ایگور عزیز من هم منظورم این بود که وقت نیست. وگرنه که بچه ها همشون کو ه انگیزه ان. در ضمن اعضای تازه وارد ما باعث شدن گریف ترم قبل قهرمان نشه. این دیگه چی خودش کلی بودن داره؟! شما هم میتونی فعالیت کنی که عضو گروه شما بشن. در ضمن اونظوری شما بازم تک نفری میای قهرمان میشی.

پرسی عزیز شما که میگی ناظر انتخاب کنه همون ینگ میشه دیگه!

دیگه حسش نبود بیشتر چیزی بگم.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.