هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
به نظر من نظر اسكي به عنوان يه پيشكسوت باس دو سه تا نظر حساب شه!

به طنز بودن این حرف کاری ندارم ، ولی همونطور که قبلا گفتم پیشکسوتی توی کوییدیچ وجود نداره !

نقل قول:
به نظر بنده هم اين كار جالبي نيست كه روز آخر پستا زده بشه... اما اين قانون كه ميخوايد بزاريد واقعآ مسخرست!!

- ممكنه يه تيم بخواد روز آخر بزنه!
- ممكنه يه تيم مشكل پيش بياد واسه اعضاش و نرسن تو اون يه هفته بزنن!
- بازي 7 روز وقت داره و هر زمان از اين 7 روز كه بازيكنا عشقشون بكشه ميتونن پستشون رو بزنن و اينجوري محدود كردن تيمها خيلي ارزشي و بيمزست!
- ممكنه يه تيم بخواد پستاش همه رو بنويسه و آخرسر يه ويرايش كلي بكنه روشون... بنابراين ارسال پستها به روزهاي آخر موكول ميشه!
- و دركل كوييديچ هفت روزه (فوتبال نود دقيقس!) و در روز هفتم ممكنه خيلي اتفاقات بيافته! بر خلاف نظر شما به نظرم اين خودش يه جورايي ميتونه جذاب كنه "بعضي" بازي ها رو.

دقیقا این چیزی که توی نقل قول بالا گفتی مسخرست !!

دقیقا این قانون به خاطر موارد بالا میخواد گذاشته بشه .

تیمی نباید بخواد روز آخر بزنه !

هر بازی یک هفته وقت داره و تیمی که مشکلی پیش میاد براش یک هفته ! باید ازش از امتیاز کم شه بابت عدم شرکت !

بازیکنان 6 روز وقت دارن و میتونن هر وقت در این شش روز عشقشون کشید بیان پست بزنن ! خیلی جالبه ، من فقط گفتم روز آخر تیم یک پست بفرسته و انقدر نظرات مختلف زده میشه ! فقط یک روز !

تیمی که نوشتن بلد باشن اعضاش ، نیازی به این نداره که کاپیتان پستاش رو بنویسه و مو به موی خطوطش ویرایش بشن ! البته بابت این مورد این لیگ قانونی گذاشته نمیشه ، ولی لیگ بعد حتما تیم هایی که پست بازیکنانش توسط کس دیگه ای نوشته بشن ، امتیاز قابل توجهی از دست میدن

قبلا در مورد جذاب شدن کوییدیچ مثال زدم ، هدف از این کار بهتر شدن جو کوییدیچ هست ، نه خشک و سرد کردنش ! خیلی مسخرست که تو میگی پست زدن تو روزه آخر میتونه جذاب کننده باشه ! وقتی به ترتیب و وقت توی تاپیکا پست بخوره ، خیلی جذاب میشه و یه هیجانی به وحود میاد بینه همه بازیکنان کوییدیچی که حتی اون هفته مسابقه ای ندارن !

نقل قول:
اينجا رول پليينگه نه پادگان نظامي! پس اينقدر قانون نياز نداره. بزاريد ملت رولاشون رو بزنن. حالا روز آخر يا هر روز ديگه! به نظرم اصلآ مهم نيست.

اینقدر قانون ؟؟؟

تنها چیزی که گفتم این بود که تیم ها بیش از یک پست در هفته آخر نزنن ! این خیلی قانونه و خیلی سرد و خشک میکنه و اینجا رو شبیه پادگان نظامی میکنه ؟

ملت میتونن رول هاشون رو بزنن ، ولی روز آخر یکی ! میتونن همه پستاشون رو روز آخر بزنن و امتیازی که کم میشه رو قبول کنن !

نقل قول:
البته تو که به همه چی جواب میدی ولی حداقل تعداد پستای روز اخر رو ببر بالا.

نیازی نیست !

یه طوری میگی پستهای روزه آخر رو ببر بالا که انگار قراره هر تیم 100 تا پست بزنن ! کلا از هر تیم شش یا بزور هفت تا پست میخوره ! اگر هر بازیکنی یک روز هفته پستش رو بفرسته همه چیز جور میشه ! چه برسه به این که زودترم بخوان بدن !

ویرایش :
این قانون از هفته دوم مسابقات به اجرا در میاد و تیم ها در هفته اول هر طور مایل باشن مینویسن !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۷ ۱۷:۰۹:۳۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
پرسی گرچه ما ( تیم رو میگم) خیالمون نیست کی چه قانونی بزاره ،ما پایه همش هستیم.
اقا نظر من 5 تا حساب میشه من از طرف همه تیم اومدم نظر دادم.
البته تو که به همه چی جواب میدی ولی حداقل تعداد پستای روز اخر رو ببر بالا.
دستت درست

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
هوووم... فكر ميكنم پست اسكاور خيلي كامل و واضح بود! ايول اسكي... ايول...

به نظر من نظر اسكي به عنوان يه پيشكسوت باس دو سه تا نظر حساب شه!

خب، گذشته از اين حرفا...

منم نظرم رو اعلام بدارم نگن لاله!!

به نظر بنده هم اين كار جالبي نيست كه روز آخر پستا زده بشه... اما اين قانون كه ميخوايد بزاريد واقعآ مسخرست!!

- ممكنه يه تيم بخواد روز آخر بزنه!
- ممكنه يه تيم مشكل پيش بياد واسه اعضاش و نرسن تو اون يه هفته بزنن!
- بازي 7 روز وقت داره و هر زمان از اين 7 روز كه بازيكنا عشقشون بكشه ميتونن پستشون رو بزنن و اينجوري محدود كردن تيمها خيلي ارزشي و بيمزست!
- ممكنه يه تيم بخواد پستاش همه رو بنويسه و آخرسر يه ويرايش كلي بكنه روشون... بنابراين ارسال پستها به روزهاي آخر موكول ميشه!
- و دركل كوييديچ هفت روزه (فوتبال نود دقيقس!) و در روز هفتم ممكنه خيلي اتفاقات بيافته! بر خلاف نظر شما به نظرم اين خودش يه جورايي ميتونه جذاب كنه "بعضي" بازي ها رو.

و سخن آخر اين كه رول پليينگ رو اينقدر با قوانين خشك و بيخود سرد و بيروح نكنيد!
اينجا رول پليينگه نه پادگان نظامي! پس اينقدر قانون نياز نداره. بزاريد ملت رولاشون رو بزنن. حالا روز آخر يا هر روز ديگه! به نظرم اصلآ مهم نيست.
چيزي كه از جذابيت كوييديچ رو كم ميكنه اينه كه هزار تا قانون جور واجور و پيچيده توش بزارن نه اين كه پست رو روز آخر بزنن يا نه!

به نظرم هيچ نيازي به همچين قانوني نيست.

با تشكر فراوان از شما كه به فكر جذاب كردن كوييديچ هستيد و زحمت ميكشيد.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
ملت راست میگن دیگه اصلا اصل حالش به اونه که یه دفعه پستارو رو کنی

ملت ؟؟

ملت ، میتونن نظراتشون رو اینجا ابراز ! کنن ! در ضمن حال دادن اینجا اهمیتی نداره ، اینجا هیجان کوییدیچ مد نظر من هست نه حالی که به بازیکنایی که میخوان پست بزنن !

نقل قول:
ولی پرسی اگه نظر مارو میخوای ما که میگیم نه ولی اگه خودت میخوای کار کنی دیگه هیچی

نظر شما نه !
کلا اینجا دو نفر مخالف بودن و این نظر همه نیست !

نقل قول:
اخرین نظر هم اینکه پپرسی بهتره امیتازا رو دو برابر کم کنی!

نیازی نیست ، همین قدر کفایت میکنه

نقل قول:
ناظر بوقی نمیخوای لیست تیمها رو بزنی؟

لیست ها بروز هست ؛ لیست بازیکنان رو هم نیازی نیست دوباره بزنم ، همه توی سازمان عقد و ثبت بازیکنان هست

پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
خوب کاملا حرفهای پرسی درست و متینه! این متین نه اون متین.

بعد اینکه چه معنی میده یه تیم بیاد همه پست هاش رو تو روز اخر بزنه؟

اگه ادم به رول هاش اعتماد داشته باشه میاد میزنه! حالا کاری به تاکتیک و این چیزا نداره!

نقل قول:
من شدیداً با اینکه یه تیم تمام پست هاشو(یا بیشتر پستاشو) روز آخر بزنه مخالفم!...اما:

یا ادم مخالفه یا موافق! دیگه اما و اگر نداره!

حدقل اینکه ادم بتونه دو تا بفرسته! یدونه خیلی کمه! دو تا بشه بد نیست! حالا سه تا هم اشکالی نداره! چهار تا بشه که چه بهتر.

جدی همون یه دونه هم زیاده! بهتره یه روز قبل یا 5 - 6 ساعت مونده به اخر مهلت همه تیمها پستاشو رو بزنن.

جدا مگه میشه یه تیم شرکت نکنه! یعنی چی؟ تا حالا شده همچین چیزی؟

اخرین نظر هم اینکه پپرسی بهتره امیتازا رو دو برابر کم کنی!

ناظر بوقی نمیخوای لیست تیمها رو بزنی؟

همین!

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
پرسی بازیکن نیست ولی بازیکنا رو دوست داره
ببینم این نظر سنجیه یا حکومت نظامی دیکتاتوری کوییدیچ؟؟؟؟؟
ملت راست میگن دیگه اصلا اصل حالش به اونه که یه دفعه پستارو رو کنی !!!
حالا چیه! میخوای جلوی ملتو بگیری!!
خب هر تیمی عشق پسته بیاد همون اول بپسته کی جلوشو گرفته!!!!
تازه یه عده دوست داشتنی از بازیکنان بوقی خودمان دقیقا میزارن 5 دقیقه اخر پست میدن (من اصلا با سرژنبودم )
ولی پرسی اگه نظر مارو میخوای ما که میگیم نه ولی اگه خودت میخوی کار کنی دیگه هیچی ......(با کمی حالت خشانت و عص بانیت)
راستی اون فرموله چیه نوشتی دو در پنج صفرش ده بر یک با دو میشه 500..............

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
هر تیمی باید آزاد باشه که تاکتیک خودش رو برای بازی های مختلف بچینه!...پس صددرصد با اینکه فقط پست آخر میتونه تو روز آخر زده بشه مخالفم!

اگر بحث تاکتیک باشه که تیم هایی که همه پستاشونو روزه آخر میزنن ، میتونن این رو تاکتیک خودشون معرفی کنن

نقل قول:
مطمئناً نحوه ی بازی در مقابل تیم های مختلف فرق میکنه...مثلاً مقابل یه تیم ضعیف سوژه سازی یک تیم و نحوه ی پست زدنشون فرق میکنه!...ممکنه کاپیتان تیم تو یه بازی از بازیکن ها بخواد "هر وقت حسش بود" پست بزنن ولی تو یه بازی احتیاج به نوبت بندی و زمان بندی باشه!

درسته ، فرق میکنه
ولی اینجا ما مقصود دیگه ای داریم از برگزاری مسابقات ، فرقی نمیکنه که دو تا تیم پر قدرت هستن یا تیم های ضعیف و تازه ! برای هیجان انگیز تر شدن ، باید اینطور باشه .
وقتی گفته میشه که برای بهتر شدن جو مسابقات باید تیم ها اینطور بازی کنن ، باید اینطور باشه و کاپیتان اینجا دخلی نداره .

نقل قول:
3-اگر شک داشتید 7 روز برای یک بازی زیاده خب بازی رو میکردید 6 روز که دیگه این بحث هم پیش نیاد!

شکی نیست ، اگر یک روز هم قرار بود باشه ، تیم ها باید تا عصر پستهاشون رو میفرستادن و شب فقط برای پست آخر !

اینکه تیم ها پستشون رو آخر بزارن مثله این هست که تیم گریفیندور و اسلیترین توی کتاب با هم مسابقه دارن ، گریفیندور میگه : خوب اسلیترین که چیزی نیست ، بیاید بریم یه کم بخوابیم ، بعد ده دقیقه آخره بازی میایم چند تا گل میزنیم و میریم دیگه ! اینجا ایفای نقشه و باید به این مورد هم توجه بشه .

نقل قول:
4-به نظر من تیمی که پست هاشو روز آخر میزنه(با اینکه خیلی بدم میاد) اصلاً حریفش رو "گول" نمیزنه!!...بلکه به نظر من یه آرامش نسبی به تیم مقابل میده که پست هاش رو به موقع بزنه و اینکه بازیکنان تیم ببینن تیم مقابل پست نزده با آرامش بیشتری پست میزنن!...حالا یا تیم مقابل پست میزنه یا نمیزنه!
در هر صورت همه ی تیم های باید انتظار داشته باشن که تیم مقابلشون بازی کنه!!...تیمی که تا لحظه ی آخر می ایسته تا شاید تیم مقابل پست نزنه و اونا برنده ی بازی بشن، صددرصد حرفه ای نبودنش رو نشون داده!(من الان جوگیر شدم یه لحظه فکر کردم جام جهانیه!...حرفه ای نبودن!...چه حرفا!)

درسته

ولی من به این مورد اصلا کاری ندارم ، چیزی که برای من به عنوان داور این لیگ مهمه اینه که مسابقات هیجان انگیز و جالب باشن ، البته اینکه دو تیم پستاشون رو روز اول یا آخر بزنن ، هیجان و نکته جالبی برای من نداره ، چون بازیکن نیستم ، ولی بین بازیکنان دیگه حس رقابت به وجود میاد .

پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
پرسی من با تمامی قوانینت موافقم. اصلا چه معنی داره که یهو چند تا پست در روز آخر زده بشه. همه باید از اول شروع به پست زدن بکنن. پست زدن به موقع نشان دهنده ی اهمیت بیشتر به کوییدیچه.
اگه روز آخر چند تا پست زده بشه هرکی ندونه فکر می کنه از روی عجله و اجبار یه چیزی نوشتن نه از روی علاقه به کوییدیچ.
هر تیم برای پیروزی باید تلاش کنه و در وقت معینی بپسته. در کوییدیچ تنها خوبی پست مهم نیست در هر چیزی زمان مهمه چه برسه به کوییدیچ. وقت طلا است پس باید از آن به خوبی استفاده کنیم و همه چیزو برای آخرین فرصت ها نندازیم.
هرتیمی اگه برنامه ریزی داشته باشه هرگز کاراش به آخرین وقت ها موکول نمی شه.

آفرین به سخن شیرینم.

ویرایش شده توسط نوربرتا در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۵ ۱۹:۲۶:۵۴

نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
الف) من شدیداً با اینکه یه تیم تمام پست هاشو(یا بیشتر پستاشو) روز آخر بزنه مخالفم!...اما:

1-هر تیمی باید آزاد باشه که تاکتیک خودش رو برای بازی های مختلف بچینه!...پس صددرصد با اینکه فقط پست آخر میتونه تو روز آخر زده بشه مخالفم!

2-مطمئناً نحوه ی بازی در مقابل تیم های مختلف فرق میکنه...مثلاً مقابل یه تیم ضعیف سوژه سازی یک تیم و نحوه ی پست زدنشون فرق میکنه!...ممکنه کاپیتان تیم تو یه بازی از بازیکن ها بخواد "هر وقت حسش بود" پست بزنن ولی تو یه بازی احتیاج به نوبت بندی و زمان بندی باشه!

3-اگر شک داشتید 7 روز برای یک بازی زیاده خب بازی رو میکردید 6 روز که دیگه این بحث هم پیش نیاد!

4-به نظر من تیمی که پست هاشو روز آخر میزنه(با اینکه خیلی بدم میاد) اصلاً حریفش رو "گول" نمیزنه!!...بلکه به نظر من یه آرامش نسبی به تیم مقابل میده که پست هاش رو به موقع بزنه و اینکه بازیکنان تیم ببینن تیم مقابل پست نزده با آرامش بیشتری پست میزنن!...حالا یا تیم مقابل پست میزنه یا نمیزنه!
در هر صورت همه ی تیم های باید انتظار داشته باشن که تیم مقابلشون بازی کنه!!...تیمی که تا لحظه ی آخر می ایسته تا شاید تیم مقابل پست نزنه و اونا برنده ی بازی بشن، صددرصد حرفه ای نبودنش رو نشون داده!(من الان جوگیر شدم یه لحظه فکر کردم جام جهانیه!...حرفه ای نبودن!...چه حرفا!)

5-پرسی جان!...مسئله ای که صددرصد با این مسئله گره خورده نوع هماهنگی تیم هاست!
یه تیم با وبلاگ هماهنگ میکنه، یه تیم پست هاشو میزنه و میده به یه نفر ویرایش میکنه، یه تیم هماهنگی قبلی نداره و فی البداهه پست میزنه!

این مسائل ریشه در نوع هماهنگی داره!(حالا اصن این نکته رو چرا گفتم خودمم نمیدونم!)

در کل من صددرصد با اینکه تمام پست ها(یا اکثر پست ها) در روز آخر خورده بشه مخالفم ولی با قانونی که میگه "فقط پست آخر تیم" میتونه در روز آخر زده بشه هم شدیداً مخالفم!!!...از مسئله ی اول مخالف ترم!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

هوووم ، زیبایی کوییدیچ و هیجان انگیز بودن اون به پستهایی که به منظور رقابت زده میشه هست ... اینکه تیم ها برای گول زدن !! حریف ، پستهاشون رو آماده کنن و برای لحظات آخر بفرستند ، از زیبایی اون کم میکنه و کار بچگانه ای هم هست !

لذا ، از هفته دوم مسابقات ، هر تیمی که پستهاش در روز آخر مسابقه ارسال بشه ازش امتیاز کم میشه ؛ فقط پست آخر تیم میتونه روز آخر مسابقه ارسال بشه .

نحوه کم شدن امتیاز از پست ها به این صورت هست :

امتیازی که به هر پست بازیکنان اختصاص داده میشه ( 100 ) ، تقسیم بر تعداد پست های ارسال شده از طرف تیم ، تقسیم بر پنج

این کار به این خاطر هست که حق تیمها خورده نشه

* بازیکنان میتونن نظرات موافق و مخالف خودشون رو اینجا بگن در این مورد !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.