هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۴:۰۶ پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۳:۱۲
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
با سلام به جناب الستور مودیـر!

آقا من یه پیشنهاد کوچولویی داشتم:
ترم تابستونی 93 یه چیز باحالی که داشت این بودش که هر جلسه یه دانش‌آموزی توسط اساتید به عنوان "دانش‌آموز نمونه‌ی هفته" انتخاب میشد و واسه چند روز عکس آواتارش رو هم می‌ذاشتن بالای سایت، واسه خوشکلی! البته دقیقاً یادم نیس که بخاطر دانش‌آموز نمونه شدنشون هم امتیاز می‌آوردن واسه گروهشون یا نه. فک کنم آره... امتیاز می‌آوردن...

به هر حال، من پیشنهادم اینه که یه همچین چیزی رو هم داشته باشیم توی این ترم. ینی هرکی که از بین همه‌ی دانش‌آموزها بیشترین امتیازات رو توی اون جلسه به دست آورد، بشه دانش‌آموز نمونه‌ی اون جلسه و یه امتیازی رو هم به گروهش اضافه کنین. البته یه امتیازی که نه هندی-تخیلی باشه، نه اینکه اونقد کم باشه که کسی بهش اهمیت نده. چون تعداد جلسات این ترم کمه، به نظرم امتیاز نسبتاً بالایی باید داشته باشه این عنوان.

کلاً به نظرم ایده‌ی باحالیه و انگیزه میده به ملّت تا علاوه بر گرفتن امتیازات کامل کلاس‌ها، سعی کنن فراتر برن و کلاً خفن‌ترینِ خفن‌ها باشن. فک کنم اینم مث خیلی از ایده‌های ترم تابستونی 93 حاصل همکاری مشترک تدی و دانگ بوده. پس جا داره که همینجا بگم: کپی رایت بای تدی و دانگ.

و صد البته...

یادتون نره که عکس اون یاروی نمونه رو بذارین بالای سایت، واسه خوشکلی!

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

محفل ققنوس

مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۱ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۲۰ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
از کدوم سرویس جاسوسی پول میگیری؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 38
آفلاین
سلام آقای اسمیت.

- آقای اسمیت کیه؟ نه آقا ... اشتباه گرفتید.

تکالیف غیر رول به این صورته که یک سری سوال مطرح می‌شه، شما در قالب شخصیت ایفای نقشیتون قرار می‌گیرین و بهش پاسخ می‌دین. برای نمره دهی هم درست و غلط بودن پاسخ‌ها ملاک نیست. بیشتر مهم خلاقیت به کار رفته در پاسخ‌هاست. شرکت در این کلاس‌ها اولا زمان کم‌تری می‌بره و ساده تر از رول نوشتنه. دوما می‌تونه به شخصیت پردازیتون کمک کنه. در واقع در کنار رول نویسی که توی کلاس‌های اختصاصی تمرین می‌کنید، این جا صرفا روی شخصیت پردازی و پرورش خلاقیت ذهن تمرکز می‌کنید.

اگر یک سری به کلاس‌های هاگوارتز در ترم‌های گذشته زده بزنید، قطعا به تکالیف این چنینی برمی‌خورید. اما چون در ترم‌های مختلف کلاس‌های متفاوتی تکالیف رول و غیر رول داشتن نمی‌تونم به تاپیک مشخصی راهنماییتون کنم.

تیزترین کارِ قُرون این‌جاست! بزترین آگاهِ اعصار.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام
من نمیفهمم کلاس های عادی قرارن چجوری برگزار بشن. یعنی چی غیر روله؟سوالش چه شکلیه؟یه نمونه میگید؟

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
سلام.

ارنی

اول: اوه! در اسرع وقت کلاسای جدید جایگزین می‌شن.

دوم: نمی‌شه به جای گروه دیگه‌ای که این جلسه تو ایفای نقشه، کلاس آموزش دوئل بره ایفای نقش. اما! در کنار اون دو کلاس دیگه، اگه بخوای بعنوان سومین کلاس می‌تونی تکلیف این جلسه رو تو ایفای نقش بدی. در واقع حق انتخاب رو به خودت واگذار می‌کنیم.

سوم: خیر، کلاسا برقراره.

سر کادوگان

بله مطلعیم که روز 3 بهمن به فنریر اطلاع دادی تاپیک قفله و ازونجایی که فنریر داشت برای اومدن به میتینگ تولد سایت آماده می‌شد، با تاخیر دید و تاپیکو باز کرد. واسه همین از اولم قرار نبود بابت اون روز امتیازی کم بشه. اما اگه می‌گی از روز یکم پست تدریس آماده بوده و صرفا بعد از دو روز تصمیم گرفتی به مدیرای هاگ اطلاع بدی تا قفل تاپیکو باز کنن، ما به صداقتت اعتماد می‌کنیم و چون اشتباه از خودمون بوده، مشکلی نیست و بابت اون یه روز دیگه، امتیازی از گریفیندور کسر نمی‌شه.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۰ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

سر کادوگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸:۰۹ شنبه ۹ دی ۱۴۰۲
از این تابلو به اون تابلو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 341
آفلاین
سلام به همه

در رابطه با تاخیر در تدریس پیشگویی لازم دیدم یادآوری کنم بنده پست تدریسم آماده بود، منتها متاسفانه تاپیک کلاس پیشگویی قفل بود. به محض باز شدن تاپیک، من پست رو حتی قبل از پست آغاز کلاس که فنریر زد، ارسال کردم. قصوری از جانب بنده نبوده.

این موضوع رو محض احتیاط عرض کردم، اگه احیانا بخواید برای تاخیر نمره از گروه کم کنید. قصد دیگه ای ندارم.

ویرایش شده توسط سر کادوگان در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۷ ۲:۱۳:۲۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
سلام و خسته نباشید.
من مشکلی دارم نمیدونم چرا اینجوری شده لطفا پیگیری کنید.

کلاسی که تدریسشو به عهده دارم هر چی رفرش میکنم میبینم هیچکس به جز یه نفر شرکت نکرده. نمیدونم مشکلش چیه. به نظرم اون بالای سایت که لیست کلاس ها هست (یه میانبری درست کردین برای هاگوارتز و اینا.) اسم کلاس منم باشه، بدک نباشه.

و اینکه کاملا سهوا تدریس این جلسه قرار بوده ایفای نقشی باشه، من اشتباهی تمرین غیر ایفای نقشی دادم که توی همون کلاس رول بزنن) امکانش هست که جلسه بعد که غیر ایفای نقشی هست رو تمرین ایفای نقشی بدم؟ ینی جاهاشون عوض شه دیگه به خاطر اشتباهی که رخ داده. ممنون میشم بگید میشه یا نه. اگه نمیشه من طبق همون اصول برم و جلسه ی بعد هم غیر ایفای نقشی تمرین بدم.

سوال آخر هم، گویا همه ی مدارس تا وسطای بهار تعطیل هستن. شامل مدرسه ی ما هم میشه؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
آفلاین
می‌فهمم چی می‌گی ریموند، من بعنوان یه عضو خصوصا به خاطر مشارکت کم تو کلاس، مسلما ترجیح می‌دم زحمتی که کشیدی امتیازشو بگیره. اما متاسفانه همونطور که گفتم در این صورت ممکنه به صورت پیاپی چنین درخواستایی مطرح بشه و اونوقت دیگه بازه‌ی زمانی مشخص شده برای هر کلاس بی‌معنا می‌شه.

تدریس اون کلاس با تاخیر انجام شد، وگرنه باید 1 بهمن ارسال می‌شد و مهلت یک ماهه از تاریخای مشخص شده شروع می‌شه نه زمانی که پست تدریس ارسال می‌شه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۶:۲۹
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 317
آفلاین
لینی! تاریخ شروع کلاس سه بهمن بوده!
پس اتمامش مگه نباس سه اسفند باشه؟
(کلاس پیشگویی)

خب اره درست میگی اینکه یه نفر فقط این و بخواد اره زیاد جالب هم نمیشه درخواستش قبول شه! ولی خو کلاسشم، کلاس شلوغی نبود که! کلا یه جادوکار داشت!

و خب به هر حال تسلیم، قانع شدم!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
آفلاین
سلام.

به نظرت اگه قرار باشه هردفعه یه نفر بیاد بگه تمدید کن و تمدید هم انجام بشه چی می‌شه؟ چرا ما باید بپذیریم به درخواست تو این کلاس تمدید شه، اما پس فردا به درخواست فلانی تمدید نشه؟

اگه هم می‌گی هرکی تمدید خواست باید تمدید بشه که دیگه اصن می‌تونه پایانی برای هیچ کلاسی نباشه و هربار یکی بیاد بگه من اشتباه کردم تمدید. و چون نفرات قبلی پذیرفته شدن، نفرات بعدی هم باید پذیرفته بشن. واقعا منطقت چنین چیزیو می‌پذیره که همواره هر تمدیدی درخواست شد، پاسخ مثبت بهش داده بشه؟

ضمن اینکه در این مواقع بهتره مستقیم با خود مدیر هاگوارتز صحبت کنین تا اساتید، چون اساتید نمی‌تونن در این مورد تصمیمی بگیرن.

پ.ن: مهلت پایان کلاس گریفیندور 30 بهمن بوده، نه 3 اسفند.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۶:۲۹
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 317
آفلاین
سلام!

پیرو صحبت اشتباهی که به مدیریت سایت برده بودم!
و جوابی که گرفته بودم!(اینجا

چیزه... لینی گفت که چرا اصلا باید تمدید صورت بگیره!
نظم باید در میون باشه؟
قبول دارم!
ولی یه نکته ای هم هست!
یه زمان مشکل نه از اعضا است نه از مدیر ها!
میشه قطعی اینترنت!
یه زمان مشکل یا اشتباه از مدیریت، که میشه همون اشتباه تایپی!
هر دوی این مورد ها باعث تمدید کویی شده بود درسته؟

یعنی نظم فقط به اون سمت انعطاف پذیره واگه اعضا تقاضا داشته باشن حالا بنا به هر مشکلی قانون کاملا ایستادگی میکنه و انعطاف نداره!
من قبل از اینکه مهلت تموم شه تقاضای تمدید داشتم که به استاد کلاس گفته شد و خب با توجه به اینکه تعداد شرکت کننده ها یک نفر بیشتر نبود احساس میکنم تقاضای یک نفر در این مورد میتونه بررسی بشه!

میدونی مثل چیه؟ مثل زمانی که انتخابات در مدت معلوم انجام نشد و با توجه به تقاضا تمدید شد!
ثبت نام برای کنکور مثلا با توجه به ادامه تقاضا تمدید شد!
خود این مثال ها نشون میده که قانون های نظم دار سفت و سخت هم متناسب با شرایط میتونن یه مقدار خم شن و صرف اینکه اگه اعضا مشکلی داشتن به مدیریت مربوط نیست و تمدیدی و... در کار نیست، یکمقدار کم لطفی به ماست!

البته من نمره این کلاس پیشگویی رو دیگه نمیخوام ولی... لینی گفت چرا تمدید کنیم!
سوال من اینه: ایا میشه بگیم چرا تمدید نکنیم؟ یا نه؟

البته اطلاع رسانی شما مشکلی نداشته و حتی همون تاپیک تالار ریون که وظیفه ی اطلاع رسانی داشته اپدیته و مشکل من این بود که تا اذر ماه همه ی کلاس ها درست توی یک روز تموم میشد و این من و به اشتباه انداخت که چه جوری شده یک کلاس سه اسفند تموم میشه، یکی ده اسفند یکی...
یعنی مشکل از حواس پرتی من بود فقط؟!

و پست ماندانگاس که البت ربط زیادی هم نداشت رو برای تدریس قبل منظورم بود و نه ترم قبل!!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.