هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
استفاده زیاد از برخی علامت های نگارشی میتونه خسته کننده باشه ، مثلا استفاده زیاد از علامت تعجب ، یا استفاده از - به جای آوردن گوینده دیالوگ .

استفاده از - در اول براي نوشتن ديالوگ ضرري نداره و مشكلي نيست و اتفاقا رول رو قشنگ تر ميكنه تا اسم يارو رو بنويسيم و ديالوگش جلوش!حالا نظر شما متفاوت ممكنه باشه ولي در كل نبايد امتياز كم كني!علامت تعجب هم استفاده زيادي ازش تو رول هاي ما نشده..من خودم 3 دور اون رولها رو خوندم و مطمئنم شما در اين مورد اشتباهي كردي..يه بار ديگه رسيدگي كن.

نقل قول:
ولی به هیچ وجه نباید از پرداخت به بازی و فضاسازی مناسب در مورد زمین کوییدیچ عقب بمونه .

خب پست خودم به شخصه توش فضا سازي بسيار قشنگي از نمايش هاي دو تيم و اينا هست و فكر نكنم اشتباهي توش صورت گرفته باشه..در ضمن خود رولينگ هم تو كتاباش ورزشگاه رو هميشه توصيف نميكنه و ما هم دليلي نميبينيم خود ورزشگاه رو به صحنه بياريم!

زیبایی نمایشنامه : 32
هماهنگی نمایشنامه : 40
غلط املایی : 10
مجموع امتیازات :82

و وقتي من اينو ديدم واقعا شكه شدم!زيبايي نمايشنامه هاي ما 32!؟واقعا فكر كنم در اين مورد نا داوري كردي..چون هر كسي الان بگي رولهاي ما رو بخونه زيبايي نمايشنامه رو خيلي بالاتر از اين حرفا ميده.مثلا زيبايي نمايشنامه با اون همه سوژه و نكات مثبتي كه خودت گفتي 32 براش خيلي كمه!

اميدوارم رسيدگي كنيد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اولا اینجا جای اعتراضات به داوری هست ، فکر نمیکنم مشکلی توی داوری بوده باشه و این ربطی به داوری داشته باشه ! جای این مسائل دفتر مشکلات بازیکنان هست !

دوما اینجا جای زدن چت های خارج از سایت نیست ! بحثی هست مستقیم میتونید بگید .

سوما در تاپیک اطلاع رسانی گفته شده :
نقل قول:
مشکلات و سوالات بازیکنان
تمام بازیکنان توجه کنند که در صورت داشتن هر سوال ، مورد و مشکلی تنها از طریق دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان اقدام کنند ؛ تا اگر شخص دیگری چنین سوالی مد نظرش است جوابش را بگیرد و نیاز به پرسش مجدد نباشد . به هیچ سوالی خارج از تاپیک دفتر مشکلات بازیکنان پاسخ داده نخواهد شد !

هر موردی که خارج از این تاپیک مشخص شده در بالا مطرح بشه ، عواقبش به عهده تیم و بازیکنان هست !

چهارما من پست های اول مسابقات رو برای شوخی و خنده و ... نمیزنم ، میزنم که اولا تیم هایی که مسابقه باید بدن مشخص بشن ، و دوما زمان مشخص باشه برای بازی ها ؛ در تاپیک ورزشگاه سه قبل از مسابقه شما گفته شده :
نقل قول:
سلام
شروع هفته سوم لیگ سوم کوییدیچ !
شروع بازی بین پاورداس و ریش سفیدان !
این بازی تا ساعت 12 نیمه شب 22 اسفند ادامه خواهد داشت .

اگر قرار بود به تک تک اعضا توی مسنجر اطلاع داده بشه ، نیازی به این کارها نبود !

پنجما در تاپیک اطلاع رسانی این مورد گفته شده و من در پست بعد زمان بندی گفتم که :
نقل قول:
نکته 2 : زمان بندی به این صورت میباشد که اگر بطور مثال زمان آخر بازی پنجم ماه ایکس میباشد ، تا ساعت 12 نیمه شب چهارم همان ماه میباشد !

ششما شما پرسیدی وقت تا 22م هست یا 23م ، توی لیگ کوییدیچ ، همونطور که در سه لیگ گذشته و جام جهانی و قبل و محتویات اون گفته شده ، زمان قبل در نظر گرفته میشه ، یعنی وقتی گفته میشه تا روز یکم وقت هست ، یعنی تا ساعت 24 روز سیم ! و در ضمن ، شما میتونستید به اطلاع رسانی و پست اول تاپیک مسابقتون مراجعه کنید ... نیازی به اطمینان پیدا کردن مجدد نیست ، پست اطلاع رسانی ها همینطوری ! زده نمیشن !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
3/11/2008

mehrdad mahdavi: ببخشيد ميدونم بيزي اي .. ولي وقت تا 22 هست يا 23 ... ؟
mehrdad mahdavi: چون من يه جا بيست و دوم خوندم
mehrdad mahdavi: ولي بقيه ميگن بيست و سوم
mehrdad mahdavi:
Arash: خواهش
Arash: بيست و سومه
Arash: حرفا مهم نيست ، فقط اطلاع رسانيو ببين
mehrdad mahdavi:
Arash: خيلي خسته شدي نه ؟
Arash:
mehrdad mahdavi: نه من حالم خوبه ... پس تا پس فردا وقت داريم ديگه .. مطمئن باشم؟
mehrdad mahdavi:
Arash: آره
Arash:

پس فردا
مشاهدات:

سلام

پایان هفته سوم لیگ سوم !

پایان بازی بین پاورداس و ریش سفیدان !

3/13/2008

mehrdad mahdavi: مگه تا دوازده شب وقت نداشتيم؟
mehrdad mahdavi:
Arash: کي ؟
mehrdad mahdavi: ورزشگاه معلق برمودا رو ميگم
mehrdad mahdavi:
Arash: نميفهمم
Arash: درست بگو بابا
mehrdad mahdavi: تو ورزشگاه معلق برمودا نوشتي پايان هفته سوم
mehrdad mahdavi: ميگم مگه تا دوازده شب وقت نيست؟
Arash: نه
mehrdad mahdavi: کجا گفته بودي تا ساعت پنج وقته؟
mehrdad mahdavi:
Arash: :-
Arash:
Arash: يه کم دقت کنيد خواهشا
Arash: وقت شروع نوشتم ، ساعت 24 روز 22 اسفتد

----------------------
مقادیری علامت سوال:!!!!!!!!!!!!!!

بدون شرح

کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
به بلیز زابینی:
بلیز زابینی چرا نیومدی سر تمرین؟!...کی گفت بیای کمیته انضباطی؟!...من به شخصه نصف قراردادتو کسر میکنم میدم سرژ تو خونه بخوره بخوابه!!!(آقای داور و بقیه ی بازیکن های کوییدیچ!...چرا اینجارو میخونین؟...مسائل داخلی تیم به خودمون مربوطه!)

----------------------------------------------------------

به نظر من برین خوشحال باشین که من داور نیستم مگرنه هر کسی که اعتراض میکرد رو به مدیرا معرفی میکردم بلاکش کنن!!...آخه من با مدیران ارتباط تنگاتنگی دارم و ما با هم خیلی هماهنگیم!!

اما نکته ای که اینجا وجود داره اینه که من خیلی اعتراض رو دوست دارم!...آفرین بچه ها اعتراض کنین!...انقدر اعتراض کنین داور عقلشو از دست بده پاورداسِ بوقی رو تو همه ی بازیا برنده اعلام کنه!...انقدر حال میده!

من از داور حمایت میکنم!...چرا انقدر داور رو اذیت میکنی؟...داور من از پشت حمایتت میکنم و عقیده دارم که تو بهترینی!(فضاسازی: در این لحظه دستمال های یزدی اسکاور شروع به حرکت درآمدند و باعث شدند که داور پاورداس رو از قبل قهرمان بکنه!)

اما نکته ی بعدی اینکه من تو بازی تیممون با چیورون، بچه های چیورون رو خیلی آماده دیدم و به نظرم این پتانسیل قهرمانی رو داره!(با اینکه پستاشونو نخوندم!!)...البته قهرمانی لیگ یک!...ما هم بعد از کسب این قهرمانی میخوایم بریم آسیا!...بعد از اونم ایشاالله آکادمی پاورداس رو در جاهای مختلف جهان تاسیس میکنیم که خب به هر حال چون داور مارو قهرمان کرده ریاست یکیشونم میدیم به داور!

بچه ها بیاین اعتراض کنین چون من به داور پیشنهاد رشوه دادم!...من خیلی پستم!

--------------------------------------------------------

این مسوت کیه خودشو انداخته وسط؟!!!...مسوت برو دم خونتون بازی کن عمو!

-------------------------------------------------------

به نظر من تمام صحنه های داوری باید تو برنامه ی چهارده به طور دقیق بررسی بشه...به نظر من چیورون یکی از گلاش درست بود که به اشتباه نامردود اعلام شد!...تو رو خدا به چیورون 10 امتیاز بدین...10 امتیازم به ما بدین تو رو خدا!...تو رو خدا بلیت فروشی رو هم درست کنین...چه وضعشه؟!

انقدر بلیت فروشی بد بود سرژ نتونست بیاد داخل ورزشگاه پست بزنه!...امان از اینترنت ایران!

جای این پست اینجا بود ؟ اینجا جای طنزه ؟ چقدر چیز میز دوست داری تو ! از اونجایی که من پست پاک کردن دوث ندارم این پست هیچ جا نمیره

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۶ ۱۴:۱۸:۲۶

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
به لیلی:

پس در اون صورت باید با من برخورد شه. عادت بد من اینه که وقتی به یک تاپیک مراجعه میکنم 90% مواقع پست اولشو نمیخونم چون نیازی نمیبینم و مطمئنا این موضوع در نظر شما هم چیز غریبی نیست.

ولی من همه تیم ها رو در یک سطح میبینم و برعکس شما اعتقادی هم به به نفع گیری ندارم و حتی اگر داشته باشمم همیشه معتقد بودم تیمی که توش بازی میکنم باید اونقدر بهتر باشه که حرف و حدیثی نمونه و تیمی که در رول 70% امتیازاتش برمیگرده به دید داور، با به نفع گیری ببازه همون بهتر که ببازه .. زمانی برد یک تیم قطعیه که با اختلاف امتیاز بتونه ببره ... در حال حاضر برای منم فرقی نمیکنه که کدوم تیم برنده باشه یا در نهایت بازی ها به نفع کدوم تیم تموم شه.

و اینکه پرسی هم میگه این موضوعات تاثیری در نحوه قضاوت نداره خب موضوع خوشحال کننده ایه چون به هر حال داوری نباید تحت تاثیر شرایط دیگه قرار بگیره و امیدوارم واقعا هم بتونه ... چون وقتی چنین بحث هایی پیش میاد بی طرف موندن سخته و به هر حال ممکنه قضاوت ها چند درصدی از حالت معمولش خارج شه.

و اتفاقا قصد جو سازی هم ندارم. فکر نکنم اینکه من بگم اینجوری اعتراض نکنید چون ممکنه پیامدهایی داشته باشه که به ضرر همه تیمهاست جو سازی یا ماهی گیری باشه ... اگر خیلی علاقه دارید که بگید از آب گل آلود ماهی میگیرم مختارید هر کاری میخواهید بکنید ... ولی برای من کوییدیچ کلا کوچکترین اهمیتی نداره که حالا چشم دیدن تیمی رو نداشته باشم یا بگم این همون تیم قهرمان سال پیشه بزار بکوبونمش. ولی فکر میکنم برعکسش صادقه ... یعنی شما فکر میکنید در یک تیمی هستید که مثل خورشید داره بین بقیه تیما میدرخشه.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اعتراضات شما چند جنبه مخرب در کل بازی ها داره: یکی اینکه اعتماد به نفس داور رو از بین میبره ، دوم اینکه شاید در بازی های آتی نتونه بی طرفانه قضاوت کنه و این پیامدها میتونه به ضرر هر تیمی تموم شه.

نه ، مشکلی نیست ؛ اتفاقا من از اعتراض استقبال میکنم ، چرا که باعث میشه کیفیت داوری بالاتر بره ، ولی زمانی که همه چیز درست و از روی منطق باشه .

در مورد موارد مخربی هم که گفتی ، باید بگم که اینطور نیست ، این اولین داوری کوییدیچی نیست که کردم ، اعتراض نمک داوری هست و تا وقتی که شور نشده ارزش داره .

نقل قول:
من فکر میکنم اعتراضات به این شدت نه تنها درست نیست چون داور از نظر خودش برنمیگرده و در ثانی اگر برگرده اعتراضات چند صد برابر میشه؛ بلکه اثرات مخرب فوق الذکرم داره. مثلا مشخصه با این اعتراضات برنده بازی بعدی شمایین چون داور دیگه حوصله این بحثا رو نداره سعی میکنه شما رو برنده کنه و منم پیشاپیش بردتونو تبریک میگم.

در مورد برنگشتن از حرف درسته ، داور باید زمانی پست داوریش رو ارسال کنه که اطمینان داره ، نه اینکه همینطوری داوری کنه که بعد با اعتراضات بخواد تغییرش بده ... البته یه مواقعی هست که اشتباهاتی صورت گرفته یا موارد استثنایی که در اون مورد تغییر نتیجه صورت میگیره .

در مورد ، مورد بعدی ای که گفتی باید بگم که داوری من به خاطر تعریف و تمجید و تشکر بازیکنا نیست ؛ سعی میکنم با راهنمایی از سایرین و مطالعه داوری کنم ، نه برای بدست آوردن خشنودی تیم ها کار کنم و همینطور هم ترسی از کسی نیست . تیمی که حقش باشه ، با توجه به مواردی که گفته میشه برنده میشه ، تیمی که حقش نباشه ، برنده نمیشه .

نقل قول:
این خیلی ها(!) یعنی الستور مودی، سرایدار و وکیل وصی انجمن کوئیدیچ دیگه؟!

منظوره شما رو از وکیل و وصی انجمن متوجه نشدم ، همونطور که خود شما صحبت دیگران رو نقل قول کردی و صحبت کردی ایشون هم پست زد . منظور من از اون خیلی ها بازیکنان و کاپیتان ریش سفیدان بود که گفتند که پست ها رو کسی براشون ننوشته .

نقل قول:
چیورون فقط یک امتیاز عقبه و مطمئناً جبران این یک امتیاز کار دشواری نیست. البته داوری در جریان حواشی این دیدار وجهه ی جالبی از خودش بروز داده که نمی تونه روی نتایج آتی کوئیدیچ بی تأثیر باشه

بله ، فقط یک امتیاز عقب هست چیورون ؛ داور در حواشی این دیدار ، مواردی رو عنوان کرد که نیاز بود ، وجهه اعضای چیورون برای من جالب بود ... من فقط داوریم رو میکنم ، هر بحث و مورد دیگه ای که هست به من مربوط نمیشه و حتی وقت این رو ندارم که بخوام بهش بپردازم . هر بحث و اعتراضی هم که میشه ، هیچ دخلی به داوری های بعدی نداره ، من کاری به داوران قبلی ندارم ، حداقل در مورد من اینطور هست .

نقل قول:
نمی دونی که این حرکات یه توهین و تهدید علیه همه ی تیم های لیگ به ویژه پاورداس و چیورون که مدعی قهرمانی هستن محسوب می شه

گویا قهرمانی برای شما بیشتر از این ارزش داره که حداقل همه ارزش ها رو زیر پا نذارید ؛ شما ادعا کردید ، دلیل مناسبی که بشه بهش پرداخت نداشتید ، این دلیل خوبی نبود برای اینکه با این حرف همه ارزش های لیگ و داور رو از بین ببرید .

نقل قول:
پست پرسی عزیز رو برای شما نقل قول می کنم و ادامه بحثمون رو موکول می کنم به جای دیگه!

شما پست پرسی رو دو بار نقل قول کردید ، ولی باز هم به بحث با سایرین پرداختید !

حتی شما خودتون هم متوجه نشدید که برای چی اینجا پست زدید ؛ اول که از داوری اشکال کردید ، بعد هم که دلیل روشنی برای نحوه داوری ارائه شد به مورد دیگه ای پرداختید . شما واضح گفتید که اگر برنده میشدید در مورد ادعاتون حرفی نمیزدید ؛ این مسخره نیست ؟

پست سینیسترا ویرایش شد ، اولا که گفته شد استنادی به چت نیست ، ثانیا باید این رو برای من میفرستادید ، انجمن نباید جوش با یکسری حرفی که صحتشون مشخص نیست جوش بهم بریزه .

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
نقل قول:
از سينيسترا به شدت شاكيم.چون اومد و حرف خصوصي كه فقط بين خودم و خودش بود رو به دو نفري اعلام كرد كه جنبه شنيدن حرف هاي خصوصي رو ندارند.

شما چطور به خودتون اجازه می دید به دیگران توهین کنید. واقعاً اینقدر منافع شما براتون ارزش داره که حاضر می شید هر دروغی رو بگید؟!البته لزومی نداره جواب بدید چون مشخصه میخواید اینا رو هم تکذیب کنید و بنده هم کلاً مریض هستم و این چتا هم ساختگی!

نقل قول:
البته باز هم تكرار ميكنم كه من هيچ كمكي به تيم ريش سفيدان نكرده ام

شما که به تیم ریش سفیدان کمک نکردی ، پس من چه چیزی رو به سیریوس و لیلی گفتم که به خاطرش از دست بنده شاکی هستین؟! حداقل یه بار پستتونو می خوندین !پست شما پر از حرفهای ضدو نقیض بود . هر چند دروغهای شما کاملاً مشخص و واضحه ! و اینقدر در پست شما دروغ هست که نقل قول کردنش از حوصله ی بنده خارجه !!!

این پست با هماهنگی کاپیتان تیم زده شده و همونطور که درپستش گفته شده بحث تمومه!
فقط در جواب توهینی بود که الستور مودی به شعور بنده کرده اند!

ویرایش شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۳ ۱۸:۴۱:۳۱

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
نقل قول:
من متوجه هیچ تقلبی تا الان نشدم ، به جز ادعای دو نفر و رد خیلی ها .

این خیلی ها(!) یعنی الستور مودی، سرایدار و وکیل وصی انجمن کوئیدیچ دیگه؟!

داور محترم!

به عنوان نماینده ی تیم چیورون تموم شدن این بحث از نظر تیمم رو اعلام می کنم. فکر می کنم معتبر ترین مدرک پستیه که الستور مودی قبل از اینکه کوچیکترین اتهامی علیهش وارد شده باشه در این تاپیک ارسال کرده که این پست قبل از هر چیز نشون دهنده ی عجول بودن و عدم برخورداری ایشون از تفکر منطقیه و در مرحله ی بعد تأییدیه بر تقلبی که مرتکب شده.

اصلاً شاید ما بر فرض محال قصد داشتیم رو دست بزنیم! این دوست عزیز با تمام ادعایی که در زمینه ی "زرنگی" داره خیلی راحت پیشاپیش صحت اتهامی که بعداً علیهشون وارد شد رو تأیید کردن وحتی نیازی به زحمت بازیکن تیم چیورون برای عکس گرفتن از آرشیو نیست.

ما ادعای خودمون رو اثبات شده می دونیم. کسانی که لازم بود از این موضوع آگاه بشن شدن و دیگه لزومی به ادامه ی بحث نمی بینیم مگه اینکه از طرف مسئولین سایت مورد سؤال قرار بگیریم.

چیورون فقط یک امتیاز عقبه و مطمئناً جبران این یک امتیاز کار دشواری نیست. البته داوری در جریان حواشی این دیدار وجهه ی جالبی از خودش بروز داده که نمی تونه روی نتایج آتی کوئیدیچ بی تأثیر باشه.

برای همه تون آرزوی موفقیت دارم.

------------------------------------------
ویرایش:

به بلیز:
الان پستتو دیدم. تصورم اینه که شما با این بخش پستت شدیداً قصد جو سازی داری و به قولی مشغول ماهی گرفتن از آب گل آلودی.

نقل قول:
من فکر میکنم اعتراضات به این شدت نه تنها درست نیست چون داور از نظر خودش برنمیگرده و در ثانی اگر برگرده اعتراضات چند صد برابر میشه؛ بلکه اثرات مخرب فوق الذکرم داره. مثلا مشخصه با این اعتراضات برنده بازی بعدی شمایین چون داور دیگه حوصله این بحثا رو نداره سعی میکنه شما رو برنده کنه و منم پیشاپیش بردتونو تبریک میگم.

در کل باید بگم چند نفرو به یه نفر؟! یعنی تا این حد چشم دیدن چیورون رو ندارید؟!

بلیز عزیز من با شما یا تیمتون مشکلی ندارم و اینجور که پیداست شما هم از مضمون کامل اعتراضات تیم ما مطلع نیستی و نمی دونی که این حرکات یه توهین و تهدید علیه همه ی تیم های لیگ به ویژه پاورداس و چیورون که مدعی قهرمانی هستن محسوب می شه. در هر صورت من باز هم در راستای شفاف سازی و احترام به قوانین پست پرسی عزیز رو برای شما نقل قول می کنم و ادامه بحثمون رو موکول می کنم به جای دیگه!

نقل قول:
در این تاپیک اعتراضات نسبت به داوری مسابقات توسط کاپیتان ها و بازیکنان تیم ها ارسال میشود . هیچ بازیکن و کاپیتانی حق دخالت در اعتراضات سایر بازیکنان سایر تیم ها را ندارد . با کسانی که بی دلیل اعتراض کنند برخورد میشه .

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۳:۰۳

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
خب من فکر میکنم لازم باشه یه چیزایی رو بگم:

اول از همه به نظر من چنین داوری هایی یک چیز تا حدودی سلیقه ای هست و شما نمیتونید هیچ وقت نظر قطعی بدید که اگر فلان قسمت پست از نظر من جالب شده حتما همه همین نظر رو دارند ... این نظرها تابع شرایط بسیاریه که ممکنه تاثیرش در افراد مختلف متفاوت باشه ... برای همین نه اعضای تیم چیورن نه هیچ تیم دیگه ای نمیتونه انتظار داشته باشه میزان اندازه گیری بعضی چیزا دقیقا همونجوری باشه که خودشون انتظار دارن.

این که شما از نظر خودتون بازیتونو عالی برگزار کردید دلیل نمیشه دیگران هم نظر شما رو داشته باشند ... شما باید همه چیز رو در نظر بگیرید و به نظر داور هم پایبند باشید و امیدوار باشید که معیارهای داور در طول بازی ها تغییر نکند.

اما چیزی که من بخاطرش پست زدم اینه که من به اعتراضات اعضای چیورون اعتراض دارم! داور یک نفره و قضاوت بازی یک نفرم میتونه تحت تاثیر شرایط مختلف قرار بگیره. اعتراضات شما چند جنبه مخرب در کل بازی ها داره: یکی اینکه اعتماد به نفس داور رو از بین میبره ، دوم اینکه شاید در بازی های آتی نتونه بی طرفانه قضاوت کنه و این پیامدها میتونه به ضرر هر تیمی تموم شه.

و من به عنوان یک بازیکن نمیخوام داور این دوره از مسابقات دچار چنین لغزشی بشه ... متاسفانه در دوره قبلم شاهد چنین برخورد هایی بودیم و اینکه هر تیمی حق خودش میدونه که برنده باشه.

لیلی عزیز ... شما که به قول خودتون در زمینه این بحث ها مهارت خاصی دارید بهتره توجه داشته باشید که از این مهارت بالاتون باید موقع تعیین داور و وضع قوانین و نحوه داوری اونم قبل از شروع مسابقات استفاده کنید نه وقتی که صبر کردید و نتایج بازی رو دید و بعد به فکر چاره بیفتید ...

وگرنه هر تیمی بلده هزارتا نکته مثبت تیمشو به رخ دیگران بکشه و بگه شما نمیفهمید و باید با این سبک آشنا باشید و به این یکی نکاتم توجه کنید و اینجوری نظر درست یا غلط خودتونو به دیگران تحمیل کنید.

این نحوه اعتراض کردن اصلا درست نیست.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۳ ۱۷:۳۷:۴۱

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
پس قوانین لیگ ناقصن که این کار مدام داره تکرار می‌شه و بعضیا جای بعضیا پست می‌نویسن.

من مثل بعضی از ناظران از روی بیکاری تاپیکی رو باز نمیکنم و نمیبندم ؛ تاپیک نظرخواهی در مورد قوانین کوییدیچ قبل از شروع لیگ باز شد ؛ همونطور که میدونی من مدت ها به انجمن کوییدیچ سر نزده بودم و در جریان نبودم ، شمایی که میگی این کار مدام داره تکرار میشه ، برای جلوگیری از این مورد میتونستی پیشنهاد قانون گذاری در این مورد رو بدی .
برای لیگ بعد اگر من حضور داشته باشم ، این کار انجام میشه .

نقل قول:
در ضمن شما به عنوان داور هر وقت که متوجه تقلبی بشی باید رسیدگی کنی جه الان چه موقع زدن پستها.

من متوجه هیچ تقلبی تا الان نشدم ، به جز ادعای دو نفر و رد خیلی ها .

نقل قول:
ارسال پست در سایت و وبلاگ دیگه که کاملا می‌شه توش تقلب کرد. الان من می‌رم یه وبلاگ می‌زنم ریش سفیدان و با شناسه مسعود توش تمام پستای ریش سفیدان رو کپی پیبست می کنم و این می‌شه مدرک؟!

زمان زیادی رو به کارهای وبلاگ و سایت اختصاص دادم ، راه هایی هست که میشه متوجه واقعیت شد .

نقل قول:
من با پرسی ویزلی چت می‌کنم،‌ایشون به من پی امی به مضمون (مدرک) میده و من در همون لحظه از پی ام ایشون و آرشیوم عکس می گیرم و در عرض دو دقیقه آپلودش می‌کنم. اینجوری وقتی برای تحریف عکس با فوتوشاپ هم نیست.

چت هیچ جا و از هیچ کس موثق نیست ؛ همین مثالی که زدی ، من میتونم در چتی که با شما میکنم ، هزار تا مسئله رو عنوان کنم همینطوری و شما بیای عکس بگیری ، من توی اون چت گفتم که همه پستای چیورون رو من نوشتم و فرستادم ولی از اونجایی که مدیر کل سایت هستم خیلی راحت آی پی پست ها رو تغییر دادم برای ناظر ؛ شما هم از این مطالب عکس بگیری و بفرستی اینجا و به همین راحتی اثبات شد ؟
ویرایش با فتوشاپ هم راحت ترین و مطمئن ترین و دقیق ترین کار هست و الان مدتی میگذره و من نمیدونم که چقدر برای کارها فرصت داشتید . در کل اینکه استنادی به مسنجر و چت نیست ، این مورد رو به مدیران کل هم اطلاع میدم تا درست نتیجه گیری بشه که استنادی هست یا خیر .

اگر الستور مودی حرفی در این رابطه داره میتونه بگه ، با اینکه استنادی به حرف و چت نیست ، ولی باز هم بررسی میشه ، و باز هم با اینکه قوانینی در این مورد نیست ، سعی میکنم از پایمال شدن حق دو تیم جلوگیری کنم .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.