هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پشت پرده وزارت
پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
سوژه جدید

در زمان های غیر دور و بسی نزدیک، در زیر کوچه پس کوچه های زاقارت شهر لندن که در هر کدام از آن ها ملت بر سر و مغز یکدیگر می کوبیدند تا دوزار بیشتر در بیاورند و بروند خونه شیکم زن و بچه شان را سیر کنند، وزارت سحر جادو یکی از روزای پر کار (جون عمه ش!) رو سپری می کرد.

- بفرمایید جناب وزیر، اینم از منقل جادویی و بساط فضانوردی! امری با من ندارید؟

ارنی با شنیدن صدای «ای ژووون» وزیر جواب سوالش رو گرفت و با نگاهی عاقل اندر سفیه از دفتر وزیر سحر و جادو خارج شد.

پشت در اتاق لینی منتظر بود تا با یک بغل پُر از نامه وارد دفتر کار وزیر بشه.

ارنی پوزخندی زد و گفت:
- داری میری اینا رو به وزیر بدی؟

لینی که قضیه رو گرفت با بی حوصلگی گفت:
- رفت فضا؟

- آره، منم دارم میرم خزانه رو مرتب کنم. بیا تا بریم تو هم.
- نه، شما بفرمایید!

ارنی آروم آروم توی افق محو شد و لینی هم نامه ها رو روی یک میز چوبی ریخت و خودش رو روی صندلی اتاق انتظار دفتر وزیر ولو کرد تا نفسی چاق کنه که ناگهان موجودی تلو تلو خوران می دوید و وارد اتاق شد!

- هوشیاری مداوم! ارنـــی، وزیــــر! زود باشیـــن... آماده باش بدیــــن! لینــــی... ارنی کجــــاست؟

لینی با لحن خسته ای گفت:
- وزیر جلسه ی فضایی داره، ارنی هم به امور حسابداری میرسه!

- ولی مادر اسمشو نــ... نه، چیزه! تو هم که مرگخواری. حالا خودم یه کاریش می کنم. :vay:

دقایقی بعد، آبدار خونه وزارت

مودیبا مشت روی میز کوبید و خطاب به بقیه ی کاراگاهان گفت:
- من دیگه تحمل ندارم! ارنی صلاحیت ریاست کاراگاهان رو نداره. باید دست به کار بشیم و یه رئیس درست حسابی انتخاب کنیم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۵ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
(پست پایانی)

دراکو کمی من و من کرد...ولی بالاخره دل به دریا زد.
-من به دستور همسر محترمم میخوام ریاست سازمان متلک پرانی به هری پاتر جادویی رو به عهده بگیرم.

لودو با آرامش کامل شروع به کندن موهایش کرد.
-همچین سازمانی ندارین...و نخیر! تشکیل هم نمیشه.ما به عنوان وزارت قراره از حقوق جادوگران دفاع کنیم.هرچند مثل پاتر یه انگل بی مصرف و بدرد نخور باشن.

دراکو دست از پا درازتر سراغ همسرش رفت...

کمی بعد، دفتر لودو:

-خب لودو...این جانورها کجا هستن؟مگه قرار نبود بیان گزارش بدن؟

لودو بگمن تعظیمی کرد و کاغذهای حاوی گزارش را روی میز گذاشت.
-ارباب فکر میکنم روشون نشده خدمت برسن.البته بعد از انتصابات بجا و سنجیده ای که انجام دادین...این نتیجه قابل پیش بینی بود.مورفین گانت در اولین روز کاری موفق شده اوقات فراغت جوانان جادوگر رو با گردها و قرصهای مشکوک و مجهول الهویه ای پر کنه.جوونها بسیار راضی و خوشحالن!وینسنت کراب مدرسه رو به کل تعطیل و تبدیل به کلوپ شبانه کرده!روم نمیشه بگم که از اساتید هاگوارتز برای اجرای حرکات موزون استفاده میکنه...که البته انگار روم شد و گفتم!بلاتریکس طلسم هولناک کروشیو رو برای تنبیه دانش آموزی که بیست و دو ثانیه دیر سر کلاس رسیده در نظر گرفته که در این مورد با اعتراضات شدید مواجه شدیم.ایوان روزیه دستور داده وعده های غذایی به قرص کلسیم و یک لیوان شیر محدود بشه و ملت جادویی از این تنوع غذایی بسیار به وجد اومدن!کالی و نجینی هم مسئولیت ناپدید شدن کادر فنی وزارت رو به عهده گرفتن.

لرد سیاه با تکان دادن سرش نشان داد که کاملا متوجه حرفهای لودو شده.
-خب...اینا که کارشون خوب بوده.ولی من اینجا بیکار موندم.من به عنوان رئیس جمهور چه کاری باید انجام بدم؟

لودو تکه کاغذی را از لابلای کاغذها بیرون کشید.
-ارباب، سه تن از مقامات(که یکیشون بلاتریکسه) از طلسمهای ممنوعه استفاده کردن.باید مجازاتشون کنین.سقف محفل ققنوس چکه میکنه.باید دستور تعمیرشو صادر کنین.به اعتراضات مردمی رسیدگی کنین.و حین انجام این کارها بسیار مثبت، خوش اخلاق و نوعدوست به نظر برسین!

لرد کمی فکر کرد.
-هوووم...نه...من ترجیح میدم برم محفلو با خاک یکسان کنم.ارتش وزارتو آماده کن.بزن بریم.

لودو با عجله سر راه لرد که درحال خروج بود قرار گرفت.
-ارباب شما نمیتونین این کارو بکنین.شما الان یه مقام رسمی دارین و قوانین این اجازه رو به شما نمیدن.
-خب...قوانین رو عوض میکنم!
-نمیشه که ارباب.قوانین رو ویزنگاموت طراحی و تصویب کرده.عوض کردنش هم وظیفه اوناس.

لرد با بی حوصلگی برگشت و سرجایش نشست.
-خب این یعنی چی؟اینجوری که اینجا خیلی خسته کننده میشه.

لودو فکری کرد.به آرامی به لرد نزدیک شد و با صدای زمزمه واری جواب داد:
-البته یه راه دیگه هم هست ارباب.شما میتونین یه گروه مخفی و غیر قانونی تشکیل بدین.یک گروه سیاه!و بعد شروع به شرارت و اغتشاش کنین.طلسمهای ممنوعه رو اجرا کنین.قوانین رو زیر پا بذارین.و سعی کنین قدرت مطلق رو در دست بگیرین.

لرد به پیشینه خودش فکر کرد...به ارتش سیاه و مرگخوارانش...
-ظاهرا همون راهی که از اول رفته بودم درست بوده.به مرگخوارام خبر بده.ما برمیگردیم به مقر خودمون.باید نقشه بکشم.باید ماموریت بدم....باید تغییرات اساسی ایجاد کنم! !

پایان

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
-دراکو...بهتره بری.دیگه داری ارباب رو عصبانی میکنی.
-اما ارباب..همسرم گفته که من باید حتما ریاست سازمان متلک پرانی به هری پاتر جادویی رو از آن خودم کنم.
-میتونی بری با لودو بگمن حرف بزنی تا شاید یه فکری به حالت کرد.
-ارباب...

-بهتره زودتر بری.چون ارباب داره عصبانی میشه.
لرد ولدمورت که از خشم سرخ شده بود نفسی گرفت و بلند تر از قبل ادامه داد.
-اگه زودتر گورتو گم نکنی بابابت مجبور میشه یه کاری بکنه تا من دوباره تو رو تنبیه کنم و تو باید دوباره...مجبور میشی دوباره یه نفر دیگه رو بکشی.البته یه نفر که ابر چوبدستی رو نداشته باشه.

دراکو مالفوی با جادویی 2 پا کهداشت،6 تا پای دیگر هم قرض کرد و گفت:لـــــــودو!لودو!میدونستیث که چقدر وزیر لایقی هستی؟میدونستی که چقدر آدم محبوبی هستی؟
لودو با حالت گیجی رو به دراکو لبخند زد. :pretty: دراکو لحظه ای نتیجه ی کارش رو نگاه کرد و ادامه داد:وزیری بهتر از تو پیدا نمیشه.من خودم 6 بار به تو رای دادم.راس میگم.

لودو با ناباوری گفت:واقعا؟
دراکو مالفوی با امید جواب داد:واقعا....حالا میشه یه خواهشی ازت بکنم؟
-بگو!هرچی باشه قبول میکنم!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۱

آستوریا گرینگرس old1

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۴ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 267
آفلاین
-خب،بعد از این شوخی بسیار بامزه من میرسیم به قضیه ریاست جمهوری تام...

و برای دومین بار محفل در سکوت فرو رفت...دامبلدور دستی به ریش هایش کشید...
-خب...حالا رسیدیم به قضیه ی ریاست جمهوری تام...

و ملت باز هم در سکوت به نقطه ای که به نظر دهان دامبلدور میامد، خیره شدند.
-خب...قضیه ی ریاست جمهوری تام رو رد کردیم...

ناگهان صدای جیغ جیمز به هوا رفت.
-ما بردیــــــــــــــــــــم !
ملت محفلی: آلبــــــــــــــــــوس.

دامبلدور دوازده دندان باقی مانده در دهانش را در معرض دید قرار داد.
-خب اوشکولا به من چه شما ها اینقدر اوشکولین. خب رئیس جمهور شده دیگه من چی کار کنم؟ برم گیساشو بگیرم از صندلی بکشمش پایین؟

وزارت خانه
-ارباب؟
-هوم؟
-من چیکاره بشم؟
-کروشیو دراکو ! اینم سوال داره؟
-اِ؟ یعنی شما واسه من شغل در نظر گرفته بودین؟
-معلومه! مسئول لای درز دیوارها !
دراکو:

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۱

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
اولین مرگخواری که به کشوی لودو رسید وینسنت کراب بود.کراب خوشحال از اینکه بالاخره در جایی اول شده مهر لودو را برداشت و پای حکم انتصابش زد.
وینسنت:
لرد:چته وینسنت؟تعجب داره؟
وینسنت:آخه ارباب...ارباب...چطور بگم؟!مهر لودو همینه؟

صدای لودو بگمن از محل اختشاشات به گوش رسید که تایید میکرد:بله همون مهر منه.مهر رسمی وزیر سحرو جادو.:zogh:
کراب:ولی ارباب این مهر کمی بی ادبیه!از این ساحره ها زشته.

از آنجایی که بی ادبی جزء لاینفک وزیر بگمن بود، لرد به ساحره ها دستور داد موقع زدن مهر به حکمشان نگاه نکنند.
مرگخوارا یکی یکی جلو رفتند و شروع به مهر زدن کردند.

خانه گریمولد:

ملت محفلی به سختی هری را از زیر دست و پای دامبلدور نجات دادند.

محفلی 1:نچ نچ نچ پروفسور.شما قول داده بودین بیشتر خودتونو کنترل کنین.
محفلی2:واقعا از شما انتظار نداشتیم.شما اسطوره جادوگران سفید هستین.
محفلی3:شما بزرگترین جادوگر قرن هستین.حتی از تام هم بزرگتر.گرچه اون جادوهایی بلده که شما حتی تو خواب هم نمیبینین.
محفلی4:پروفسور،برو تو اتاقت و به کار بدی که انجام دادی فکر کن!

دامبلدور که بالاخره به خودش آمده بود با جدیت سر جایش نشست:خب.شوخی بسه.همتون میدونین که این کارای من فقط برای شاد کردن فضای محفله.میدونین دیگه؟
محفلیا:
دامبلدور:خب،بعد از این شوخی بسیار بامزه من میرسیم به قضیه ریاست جمهوری تام...

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۶ شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
خلاصه:
لرد و مرگخوارا به وزارتخونه میرن و از لودو درخواست شغل میکنن. لودو با درخواستهای عجیب و غریب مرگخوارا مواجه میشه.مورفین گانت ریاست اداره برنامه ریزی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و وینسنت کراب ریاست آموزش و پرورش جادویی روبه عهده میگیره. لودو اجبارا اینا رو قبول میکنه و بعد از کمی جستجو، مقام شایسته ای برای لرد پیدا میشه.ریاست جمهوری جادویی! بلا مقام ریاست تنبیهات و تشویقات جادویی و ایوان روزیه ریاست اداره مبارزه با پوکی استخوان رو به عهده میگیره و نجینی رئیس سازمان حمایت از حیوانات جادویی میشه و کالی،سگ ماری مکدونالد هم معاونش میشه. لرد قصد داره شغل بقیه مرگخوارا رو هم تعیین کنه و بعد همه رو بفرسته سر کار و در پایان هر روز برگردن و حضورا به لرد گزارش بدن.خبر انتصاب لرد و مرگخوارا از رادیو پخش میشه و مردم جلوی وزارت جمع میشن و اعتراض میکنن.

- نــــــــــــــــــــه ارباب من نمیخوام کلاهعمو از دست بدم من برای به دست آوردن این کلاه کلی خون ریختم سر رقبا رو زیر آب کردم دروغ گفتم شایعه پراکندم کلی پول خرج کردم ... ارباب من که گفتم شما باید به عنوان دست پشت پرده جامعه جادویی رو رهبری کنید، اگه گوش میکردین الان اینجوری نمیشد

- خودتو نباز مرد! مث ساحره ها گریه نکن! محکم باش پسر! هنوز که چیزی نشده، خیر سرت دیکتاتوری! اولین عکس العمل یه دیکتاتور مقابل اعتراض و اغتشاش چیه؟

- سرکوب!

- درسته برو ببینم چی کار میکنی

لودو دستور حمله ی گراوپ را صادر کرد و خودش نیز دم پنجره رفت و با ورد "کیش کیشیوس" مشغول متفرق کردن جمعیت شد و لرد بدون توجه به سر و صدای شورشیان رو به مرگخوارها کرد و گفت: خوب دیگه! ارباب حوصله اش سر رفت ... رییس جمهور که نباید برای زیردستاش وقت بزاره! خود شما مرگخواران با کفایت بیاین اینجا از تو این کشو کیلید یکی از دفتر ها رو بردارین و مهر لودو رو بزنین پای جکم و برین پی کارتون!
مرگخواران ضمن تشویق ارباب با درایت و کفایتشان سمت میز لودو حمله ور شدند تا بلکه پست بهتری گیرشان بیاید.

گریمولد

اعضای محفل همگی دورتادور میز آشپزخانه نشسته بودند و در فضایی بسیار خشک و جدی منتظر ورود دامبلدور بودند که آنها را برای دادن اخبار مهمی فراخوانده بود و کوچکترین صدایی از کسی درنمیامد. حتا پاتیل سوپ سبزیجات مالی ویزلی هم متوجه سنگینی جو شده بود و قل قل نمیکرد!
در باز شد و دامبلدور با ردایی که پشت سرش موج میخورد وارد شد و پس از عبور از تابلوی خانم بلک که از ابهت دامبلدور خوف کرده بود و جیغ نمیزد وارد آشپزخانه شد و پشت میز سر جای همیشگیش نشست.
همه نگاه ها به لب های دامبلدور دوخته شده بود تا این که بالاخره سکوت را شکست ...

- دوستان و یاران روشنایی! امروز همه ی شما رو اینجا جمع کردم تا بهتون بگم که شاسگول، خنگ، بوقی، خرفت :pashmak: آها راستی تا یادم نرفته از سوروس عزیز هم تشکر میکنم که اون پیچ و تاب خوردن ردا رو بهم یاد داد، خیلی گولاخ شده بودم

ملت قصد داشتند یاد و خاطره ی عمه ی مرحوم دامبلدور را زنده کنند که هری شروع به صحبت کرد: اما پروفسور! من فکر کردم شما میخواین خبر ریاست جمهوری ولدمورت رو بدین ... اه رون غش نکن دیگه تو هم باید یک روز موفق بشی اسمش رو بیاری! چند روزی بود که رخمم میسوخت اما به روی خودم نیوردم تا این که امروز این خبرو از رادیو شنیدم، حتما اون میخواد از این مقام برای کشتن من استفاده کنه

دامبلدور که به هری خیره شده بود و آب دهانش لابلای ریش هایش جاری شده بود گفت: حرص نخور خوشگله پوستت خراب میشه ها

- پروفسور :vay:

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۸ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
- ارباب فکر کنم واسه منم یه کار باید پیدا کنین... با این خبر جدید... مردم ساکت نمیشینن که... امم... چیزه... نه‌ اینکه شما رئیس جمهور لایقی نباشید ها... فقط... :worry:

- منظورت چیه لودو؟! یعنی‌ می‌خوای این کلاه قرمزتو به ارباب تقدیم کنی‌ که مردم خوشحال تر بشن؟ اشکال نداره... شغل شماره ی دویست و سی و هفت ملیون و سیصد و سه برات مناسبه...همون نظارت بر تمیزگی مرلینگاه های وزارت. یعنی‌ لذت میبرین یه هم چین ارباب با درایت و باهوشی‌ دارین نه؟! حالا کس دیگه‌ای نیست که ارباب با هوش و درایتش براش شغل انتخاب کنه؟

همون لحظه ماری خوشحال و خندون نزدیک لرد میاد.
- اوه مای لرد! من می‌خواستم رئیس سازمان لواشک خوران جامعه جادوگری بشم!

- کروشیو بر تو! روز ارباب رو خراب کردی با اون کلمه... هم چین سازمانی وجود داره؟ همین الان دستور میدم نابودش کنن!

- ارباب!

لرد همون لحظه توجهش به موجود سفید رنگی‌ که در تکاپوی اینه که استخونای ایوان رو بگیره جلب میشه:
-اوه این رو یادم رفته بود... ارباب تو رو دستیار معاون نجینی در سازمان حمایت از حیوانات جادویی میکنه... شغلی‌ بسیار مناسب، مطمئنم نجینی هم بسیار خوشحال میشه!

- هاپ! :pretty:

- ارباب!!

لرد با بی‌توجهی رو به آماندا میکنه:
- این دوباره شروع کرد... ببرش بیرون، ارباب حوصلهٔ‌ گریه زاری نداره...
خوب! مرگخوار بعدی بیاد که ارباب یه شغل مناسب براش تعیین-

صدای فریاد هوگو که تازه وارد اتاق شده و نفس نفس می‌زنه حرف لرد رو قطع میکنه:
- ارباب! ارباب! مردم... مردم جلو وزارت خونه جمع شدن! دارن اعتراض می‌کنن... خبر رئیس جمهوریتون همه جا پیچیده انگار!

Only Raven

"دلیل بی رقیب بودن ما، نبودن رقیب نیست...دلیل بی رقیب بودن ما، قدرتمند بودن ماست!"

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۱

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
لرد لگدی نثار رادیو کرد.رادیو از جا کنده شد و رفت و رفت و رفت و رفت و درست روی صورت لودو بگمن متوقف شد.لودو که از شدت تصادف گیج شده بود وحشتزده از جایش بلند شد و تند و تند به لرد تعظیم کرد.
لودو:منو ببخشید ارباب.باز چه جسارتی کردم.اصلا من غلط کردم وزیر شدم.بفرمایید این کلاه من مال شما.
لرد که هنوز عصبانی به نظر میرسید فریاد زد:کلاهت مال خودت.وزارت به چه درد من میخوره؟من رئیس جمهورم.مقامم از تو بالاتره.مگه نگفته بودم ریاست جمهوری من باید مخفی بمونه؟الان ملت میان سراغم هرکدوم هم یه خواسته ای دارن.
لودو که هنوز چند ستاره دور سرش میچرخیدند کمی به لرد نزدیکتر شد و گفت:ارباب لازم نیست شما رئیس جمهور مردمی باشین.میتونین مقل من دیکتاتور باشین.حرف حرف خودتون باشه.به کسی هم ربطی نداشته باشه.بزنین تو سر همه.قانونم که نداریم.اینجا کی جرات میکنه شما رو عزل کنه؟
لرد کمی آرامتر شد.روی صندلی ریاست جمهوریش که یک وجب بلند تر از صندلی وزارت لودو بود نشست و کلاه ریاست جمهوری را که به مراتب بزرگتر و زیباتر از کلاه لودو بود بر سر گذاشت.بلاجلو دوید.
بلا:چقدر جذاب شدین ارباب.با این ابهت فکر نمیکنم کسی جرات کنه سرشو جلوی شما بلند کنه.چه برسه به مخالفت.
لرد سری به نشانه موافقت تکان داد و به مرگخوارانش گفت:
رئیس جمهورتون بهتون دستور میده برین سر کار.اگه کسی هنوز بیکاره بیاد خودم براش شغل مناسب پیشنهاد کنم.یادتون نره شب برمیگردین همینجا و گزارش کاراتونو به ارباب میدین.تو کجا داری میری لودو؟تو بمون و پاهای ارباب رو ماساژ بده.امروز خیلی خسته شدم.

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
- :pretty:

- خدای من! چه مرگخوار با شخصیتی، اصن فکر نمیکنم ما بتونیم شغلی لایق شما پیدا کنیم

لودو که با دیدن چهره ی پریزادی فلور هوش از سرش پریده بود بدون این که چشم از او بردارد کاملا بی هدف پرونده های مقابلش را جابه جا میکرد و ورق میزد که یک ساحره از انتهای صف بدو بدو نزدیک شد و با یک چک هوش و حواس لودو را سر جایش برگرداند!

- اهم! جناب وزیر؟

- تری تو اینجا بودی؟ چیزه من داشتم میگفتم باید برای این دوستت یه شغل مناسب پیدا کنم :worry: منشی وزیر چطوره دوشیزه دلاکور؟

- نع!

- عزیزم من تو رو نگفتم که شما باید شغلای خفن تری داشته باشی من دوشیزه دلاور رو گفتم!

- زرشک! فک کردی من نمیفهمم میخوای فلورو منشی کنه که فرت و فرت بیاد تو اتاقت؟ باید در دورترین نقطه به دفتر خودت یه شغل بهش بدی یه شغلم تو دفتر خودت به من بدی که همیشه چشم بهت باشه دست از پا خطا نکنی

- تو به من اعتماد نداری عزیزم؟

- معلومه که نه اصن من میخوام مشاورت بشم بشینم ور دلت :pretty:

- عزیزم اما مشاور من که با حفظ سمت اربابه!

- نوموخوام تو همیشه اربابو به من ترجیه دادی

- این چه حرفیه ارباب تو مسائل کاری مشاوره، تو مشاور زندگی منی

- راس میگی؟ شوکولاتم بهم میدی؟ :pretty:

- آله عجیجم

در صف مرگخواران همه مشغول بالا آوردن بودند و چپ و راست صدای ترکیدن یکی می آمد! از انتهای صف وزیر دیگر فریاد زد: یکی رادیو رو روشن کنه نشنفیم صدای این دو تا رو تصویر کوچک شده
هوگو ویزلی در حالی که زیر لب اشاره میکرد "مرد نیست این دوست عزیزمون ..." رادیوی دفتر لودو را روشن کرد و صدا را تا انتها زیاد کرد.

- به خبر مهمی که هم اکنون به دست ما رسید توجه فرمایید! دقایقی پیش به حکم وزیر سحر و جادو، اسمشو نبر به عنوان رییس جمهور سحر و جادو منصوب شد! همچنین حکم انتصاب مرگخوارانی چون بلاتریکس لسترنج، مورفین گانت و ایوان روزیه نیز توسط لودو بگمن صادر شد ...

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۲۲ ۱۹:۳۹:۵۳

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۵۳ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۱

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
نجینی قبل از اینکه بخواد لرد سیاه کلمه‌ای به زبون بیاره جلوتر میاد، قیافه غمگینی (!) به خودش میگیره و میگه:
- فییییس فیس فسسسس فیسسس؟! فیس فیس فییییس فوس فس، فیس! ( ترجمه: به من اون‌جوری نگاه نکن ددی جان، فکر کردین منم دلم نمیخواد یه کاری واسه خودم داشته باشم؟! خسته شدم هی‌ موندم تو خونه، فرستادی آنگولا تحصیل کردم، حالا هم یه شغل درست حسابی‌ می‌خوام!)

- فیسس... فسسس؟ فسسسس فسس؟ فیس... فییییییسسس! ( ترجمه: پرنسس ارباب... واقعا تو خونه حوصلت سر میره و خسته میشی‌؟ جدا کردن استخونی ایوان، مار و پله با آنتونین، نمایش سیرکی که لودو و روفوس واست انجام میدن هیچ کدوم سرگرمت نمیکنه؟ هووم.... راست میگی‌ دختر عزیزم... همین الان شغلی‌ مناسب برات انتخاب می‌کنم! )

لرد سیاه اینو میگه و سپس رو به لودو میکنه:
-میبینی‌ که... پرنسس ارباب هم درخواست یه شغل مناسب دارن. زود باش پیدا کن!

- ولی‌ ارباب! نجینی... تو وزارتخونه؟! :worry:

- بسه! خودم همین الان یه شغل مناسب پیدا کردم. رئیس سازمان حمایت از حیوانات جادویی... بیا اینم حکم... تو که مشکلی‌ نداری لودو؟

-ارباب!!!

- خوب پس نداری. ارباب خسته شدن... می‌رن استراحت کنن. حرف ارباب رو که فراموش نکردی... امروز همه مرگخوارا باید شغل مناسب رو پیدا کنند و تا شب هم گزارش کارشون رو میز من باشه! البته به جز دختر عزیزم نجینی، امروز به اندازه کافی‌ کار کرده، مرخصی میده به خودش!

لرد سیاه در مقابل چشمان بهت زده لودو همراه نجینی که با اشتیاق حکم جدیدشو در دهانش داره و داره میخزه از اتاق خارج میشه. لودو با درماندگی به ۳۱ مرگخوار تو اتاق نگاه میکنه و آهی می‌کشه.
- خوب... مرگخوار بعدی!

Only Raven

"دلیل بی رقیب بودن ما، نبودن رقیب نیست...دلیل بی رقیب بودن ما، قدرتمند بودن ماست!"

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.