هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
تد :

از نظارت برداشته شدید.

گلرت :

مشکل از نقطه چین ها یا خط هایی هست که گذاشته بودید ، طولش رو طولانی گرفته بودین جفتتون و به همین دلیل تو یه صفحه جا نمیشد. من واسه گابریل رو پاک کردم ، درست شد. برای خودت هم این کار رو انجام بدی مشکلش حل میشه.(چون ناظری پستت رو ویرایش نکردم)

پیام زده شده در: ۶:۵۸ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
سلام، راستش وقتی داشتم یکی از تاپیک های تالار خصوصی ریونکلاو رو بررسی میکردم، متوجه شدم که تمام پست های من به طور عرضی از کادر خارج شدن... خواستم اگر میشه این مشکل برطرف بشه لطفاً!

برای پست گابریل دلاکور توی خطخطی های عقاب هم یه همچین مشکلی پیش اومده.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۵ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقل قول:

جیمز پاتر نوشته:
انجمن برگشت ، تاپیک هاش سر جاشه ، شما و نوه عزیزم جیمز هری پاتر رو هم گذاشتم ناظر انجمنش که خودتون بهش رسیدگی کنید چون انصافا من خودم وقت نمیکنم (و راستش رو بخوای علاقه ندارم ) به اونجا سر بزنم.

اگر باز چیزی کم و کسری بود بگید تا اوکی کنم.

جیمز هری پاتر کیه دیگه؟

ناظر انجمن باید کسی باشه که وقت رسیدگی به انجمنو داشته باشه.. من و جیمز وقتشو نداریم. رسیدگی بشه لطفا وگرنه به بابات (چالوس پاتر) چغولیتو میکنم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
انجمن برگشت ، تاپیک هاش سر جاشه ، شما و نوه عزیزم جیمز هری پاتر رو هم گذاشتم ناظر انجمنش که خودتون بهش رسیدگی کنید چون انصافا من خودم وقت نمیکنم (و راستش رو بخوای علاقه ندارم ) به اونجا سر بزنم.

اگر باز چیزی کم و کسری بود بگید تا اوکی کنم.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

جیمز پاتر نوشته:
اول یه چیزی رو مشخص کنم که تاپیک ها پاک نشدن ، فقط از دید کاربران فعلا خارج شدن. من هیچوقت پست یا تاپیکی که مشخصا کسی بیشتر از 5 دقیقه واسش وقت گذاشته باشه رو پاک نمیکنم.

من بیشتر مد نظرم بود که جای اینکه انجمن فن فیکشن نویسی داشته باشیم ، مثلا قبلا هر کی مینویسه بفرسته واسه بخش مقالات (چون مسوول بخش مقالات هم هستم و میخوام اونجا هم فعال شه )

من مشکلی ندارم با فن فیکشن نویسی ، فقط مطمئن نیستم که یه انجمن جدا واسش نیاز باشه. با این حال چون من فرد دموکراتی هستم ، یا انجمن مطالب اشتراکی رو تغییر میدم که هم فن فیکشن باشه هم کارهای اشتراکی و تاپیک های خوب فن فیکشن قدیمی رو منتقل کنم اونجا ، یا انجمنش رو دوباره تشکیل میدم.

شانس آوردی این دفعه بلاک نمیشی.

من متوجه شدم انجمن پاک نشده.. از رو پست اولت مشخص بود که قابل برگردوندنه.
در مورد اینکه بفرسته واسه بخش مقالات بیشتر توضیح بده. ببین .. کاربرد بخشهای سایت الان داره به نظرم قاطی میشه! مقالات اسمش روشه... همونطور که مطالب اشتراکی اسمش روشه!
مطالبت اشتراکی ۵ صفحه تاپیکه که توش هم بخشهای قوی داره مثل "و چه خالی میرفت" و هم بخشهای ضعیف که کاربردش فقط بالا بردن تعداد پست کاربر بوده یا هیچ نکته‌ی اشتراکی!‌نداره.
انجمن فن فیکشن وقتی نظارتش دست جاگسن بود خیلی مرتب اداره میشد.. تاپیک اضافی نداشت، انجمنی بود که کارکردش دقیقا آرشیو بود ضمن اینکه امکان بحث در مورد هر داستان تو تاپیک وجود داشت و کمک به بهتر شدن فصلهای بعدی فن فیکشنا میکرد.

برای همین میخوام ازت خیلی خیلی جدی‌تر به برگردوندن خود انجمن فکر کنی!

انقدرم منو مجبور نکن پست طولانی تو گفتگو با مدیران بزنم اول صبحی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول یه چیزی رو مشخص کنم که تاپیک ها پاک نشدن ، فقط از دید کاربران فعلا خارج شدن. من هیچوقت پست یا تاپیکی که مشخصا کسی بیشتر از 5 دقیقه واسش وقت گذاشته باشه رو پاک نمیکنم.

من بیشتر مد نظرم بود که جای اینکه انجمن فن فیکشن نویسی داشته باشیم ، مثلا قبلا هر کی مینویسه بفرسته واسه بخش مقالات (چون مسوول بخش مقالات هم هستم و میخوام اونجا هم فعال شه )

من مشکلی ندارم با فن فیکشن نویسی ، فقط مطمئن نیستم که یه انجمن جدا واسش نیاز باشه. با این حال چون من فرد دموکراتی هستم ، یا انجمن مطالب اشتراکی رو تغییر میدم که هم فن فیکشن باشه هم کارهای اشتراکی و تاپیک های خوب فن فیکشن قدیمی رو منتقل کنم اونجا ، یا انجمنش رو دوباره تشکیل میدم.

شانس آوردی این دفعه بلاک نمیشی.

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
مدیریت قدرتمند عزیز

۱. مطالب اشتراکی اسمش روشه.. مطالب اشتراکی! مثل داستانی که شما تو داستان‌های گروهی شروع کردی و بچه‌ها اومدن در حد یه خط .. یه پاراگراف ادامه‌اش دادن. فن فیکشن، مثل داستانه که نویسنده‌اش ( و در مورد داستان من، ۲ تا نویسنده‌اش) ساعت‌ها وقت گذاشتن، شخصیت‌ها، اتفاقات، مسیر و جزییاتش رو مشخص کردن و هر از گاهی یه chapter از کارشون رو تو تاپیک مربوط به داستانشون میذارن. نمیدونم تجربه‌ی فن فیکشن نویسی داری یا نه ولی نوشتنش خیلی بیشتر از رول نویسی وقت میگیره. این ۲ تا انجمن ۲ تا کاربرد کاملا متفاوت دارن. اتفاقا اگه سری به گفتگوی ناظرین با مدیران بزنی، بحث جاگسن و دلورس رو اونجا میبینی که چی جاش توی فن فیکشنه و چی توی مطالب اشتراکی!

۲. من نه همه‌ی فن فیکشن‌ها رو خوندم و نه لیستی از تک تک تاپیک‌ها دارن. ضمنا داور فن فیکشن هم نیستم که بگم کدوما خوب بودن. فقط میدونم نباید زحمت هیچکس انقدر راحت از سایت پاک بشه!
عده‌ی زیادی فقط برای خوندن فن فیکشن به سایت میان، این بخش سایت تو جذب کاربرای دمنتور خیلی موفق بوده و کافیه به تعداد دفعات دانلود فن فیکشن ها نگاه کنی تا ببینی انقدر هم این انجمن، آپاندیس سایت نبوده!

۳. فکر میکنم تو انجمن ناظرین یا ویزنگاموت (مطمئن نیستم) یه بخشی هست که ادغام یا حذف انجمن رو اعلام میکنن، این احترام به اعضای سایته تا در جریان تغییراتش قرار بگیرن و نشه داستان انجمن کوئیدیچ. آها! گفتم انجمن کوئيدیچ. خودت پستهای زیادی با شناسه‌ی ایگور فکر کنم تو اون انجمن داری، برو انجمن رو چک کن و بگو یه پست قبل از سال ۸۹ رو اونجا پیدا میکنی یا نه! به خاطر اینکه ناظرش تو یه سالی کل پست‌های انجمن رو از سایت پاک کرده! اگه فکر میکنی میتونی به پیدا کردن اون پست‌ها هم کمک کنی، تو انجمن مدیران لطفا مطرحش کن .. دلورس قرار بود یه کارایی بکنه اینجا.

۴. آرشیو فن فیکشن، نه فقط تو جادوگران، که توی فن سایت هر اثر دیگه‌ای، از بخشهای مهمشه. فن فیکشن جاییه که خواننده، داستان مورد علاقه‌شو با دید خودش.. از زاویه دیگه میگه.. درست مثل رول نویسی که سالهاست نوشتیمش با این تفاوت که ساختارش داستانیه تا نمایشنامه نویسی و به خاطر اینکه بخشی از ایفا نیست، همه میتونن به راحتی بهش دسترسی داشته باشن در نتیجه طیف مخاطبشو گسترده تر میکنه.

اگه این دلایل قانعت نمیکنه که اون انجمن باید باشه، مشکلی نیست.. میتونی بلاک کنی!

زت زیاد!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

تد ریموس لوپین نوشته:
سلام بر مدیریت قوی شوکت!

آقا این انجمن فن فیکشن رو خوردین؟ من از صفحه ی اصلی سایت روی هر لینکی که مربوط به اون انجمنه کلیک میکنم، یا پیغام "دسترسی به این انجمن ندارم" میگیرم یا "خطا: انجمن انتخاب نشده است".

آقا ما روحمونو تو اون فن فیکشنا ریختیم... همینطوری بیخبر شپلخش نکنین!

مدیریت قدرتمند بخش غیر ایفای نقش با منه ، اون انجمن رو حذف کردیم چون به نظرم همه اون کارها رو تو مطالب اشتراکی میشه انجام داد و نیازی به انجمن جدید نیست واسش. تاپیک هاش موجود هست ولی لیستی از تاپیک هایی که نوشته های خوب توش بوده یا پتانسیل نوشته های خوب نوشتن رو داره رو بگو منتقل کنم مطالب اشتراکی .

اگر فکر میکنی که این کار اشتباه بوده بگو تا سریعا بلاکت کنم.
ولی جدی اگر دلیل کافی بیاری واسه اینکه اون انجمن نیاز هست در کنار مطالب اشتراکی وجود داشته بگو برشگردونیم.

پیام زده شده در: ۸:۰۰ دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام بر مدیریت قوی شوکت!

آقا این انجمن فن فیکشن رو خوردین؟ من از صفحه ی اصلی سایت روی هر لینکی که مربوط به اون انجمنه کلیک میکنم، یا پیغام "دسترسی به این انجمن ندارم" میگیرم یا "خطا: انجمن انتخاب نشده است".

آقا ما روحمونو تو اون فن فیکشنا ریختیم... همینطوری بیخبر شپلخش نکنین!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
درود خدمت مدیران عزیز
بانو آمبریج ممنون از اسکرول کردن سایت. اما امیدوارم سر فرصت واکنشگرا بشه چون خیلی سخت اسکرول میشه کرد هی دست آدم میخوره به لینک های مختلف صفحه عوض میشه.

و اما پیشنهاد

همونطور که میدونید استفاده از شکلک توی رول ها خیلی مهمه.
اما متن شکلک ها خیلی طولانیه و بعضی اوقات آدم برای پیدا کردن شکلک مورد نیازش پیر میشه
برای همین به نظرم شکلک هایی که جا داره رو به یه عبارت کوچکتر تغییر بدین که برای استفاده مجبور به باز کردن صفحه شکلک ها نشیم.

مثلا برای شکلک
استفاده از :D خیلی راحت تر از : ygrin: هست.

به شدت موفق باشید

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.