هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
1- محدوده ی پیشگویی جن ها رو توضیح دهید ( 10 امتیاز)
در كل قدرت پيشگويي اونا بسيار زياده! و احتمال اشتباه خيلي كم داره!
پيشگويي به احتمال برمي‌گرده و هرقدر درصد انجام يك كاري بيشتر باشه اون پيشگويي درست‌تر درمياد. ولي با اين همه هنوز هم ممكنه انجام نشه. هرچه احتمال صورت گرفتن اون عمل بيشتر باشه جن‌ها مي‌تونن اون رو پيش‌بيني كنن. و اگه از يه مقداري كم‌تر باشه قادر به اين كار نيستند.
به همين‌خاطر جن‌ها وقتي درصد صورت گرفتن يك عملي پايين باشه، اون رو پيشگويي نمي‌كنن

2- ضرر های احضار جن ها را به طور کامل شرح دهید. (10 امتیاز)
اگه يه جن خوب رو احضار كنين اون جن به شما دلبستگي پيدا مي‌كنه و حالاحالاها ولتون نمي‌كنه و باعث اعصاب خوردي مي‌شه! در مورد جن‌هاي بد هم كه معلومه! وجودشون زائد هستش. و آلودگي زيست‌محيطي به همراه داره. واقعا بايد متخصص باشين كه بتونين يكي رو بيرون كنين

3- نظرتان را درباره ی تدریس پروفسور ادونکور به طور کامل شرح دهید. (هر چه تعریف و تمجید بیش تر باشد نمره هم بیش تر است ) (10 امتیاز)
از اولش تا الان كه اين درس سه تا معلم عوض كرده و خوشحالم كه بالاخره ثابت شد و تونستيم به آخر هاگوارتز برسيم. وگرنه هر هفته يه معلم بود. درس خودتون خيلي جالب بود.

سوالات کمی سخت بودن و واسه همین ادم رغبت نمیکرد جواب بده(من کاملا رک هستم!)

ولی درسها خیلی جالب بود! ادم وقتی اسم پیشگویی رو میشنوه اولین چیزی که به ذهنش میرسه فال قهوه و ایناست ولی خوب امسال کوچکترین ربطی به این قضیه نداشت!تنوع داشت و یه چیز متفاوت ارائه میداد! بسی حال بردیم!

فقط یه چیز دیگه به نظر من بهتر بود کلاسا یخورده مایه طنزشون بیشتر بود مثل همین درس اخری! میشد تو سوالا هم کمی طنز باشه که انقدر سخت جلوه نکنه!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۶ ۱۰:۴۹:۲۸

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۵:۱۰ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین

جن ها اصولا در امر پیشگویی بسیار ضعیف هستند و اصلا استعداد پیشگویی ندارند مگر استثاهایی که ممکنه وجود داشته باشه

جن ها موجودات بسیار خطرناک و شورشی هستند و موجودات بسیار غیر قابل اعتمادی هستند که ممکنه با احضار اونا به خودمون و دیگران صدمه بزنیم در هنگام احضار باید بسیار مراقب خودمون باشیم تا مورد حمله ی آنها قرار نگیریم

3- نظرتان را درباره ی تدریس پروفسور ادونکور به طور کامل شرح دهید. (هر چه تعریف و تمجید بیش تر باشد نمره هم بيشتر است "چكش" ). (10امتياز)

عالی بود خیلی عالی من که با اینکه خیلی کم پست زدم تو این کلاس با این حال همیشه از این کلاس خوشم میومده امیدوارم پروفسور همیشه موفق باشید

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲:۱۲ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین

همونطور كه پروفسور عزيز گفتند، جن ها دو دسته هشتند خوب و بد. البته اين دو دسته به دليل رفتار و خصوصيات جن ها به سادگي قابل تشخيص نيستند. يعني در واقع فقط توسط جادوگران و ساحره هاي خبره تشخيص داده ميشن!
در مورد محدوده ي پيشگويي بايد گفت كه جن هاي بد انسان رو از حقيقت آينده دور ميكنند (البته اين كه پروفسور گفتند كه از آينده اطلاعاتي نميدن منظورشون همين بود! در واقع اطلاعات بدرد بخوري نميدن و اطلاعات غلط ميدن كه در واقع ميشه گفت كه در مورد "آينده" اطلاعي به آدم نميدن!) و جن هاي خوب اطلاعات وسيع و درستي از آينده به فرد ميدن. كه البته همونطور كه گفتم مشكل سر تشخيص جن خوب و بد است. مگر نه اگر جن خوب باشد، محدوده ي پيشگويي او بسيار وسيع ميباشد. البته اين به آن شرط است كه بتوان با جن ارتباط خوبي برقرار كرد كه اين هم از عهده ي افراد كار گشته بر مي آيد.

همانطور كه پروفسور هم اشاره اي كردند، جن ها موجودات شروري هستند كه هر كاري از آنها بر خواهد آمد. و در مجموع موجودات غيز قابل پيش بيني ميباشند!
احضار جن ها طبعات مختلفي ميتواند به بار آورد. و اين بستگي به نوع جن (خوب يا بد) و خصوصيات اخلاقي جن دارد. منتهي در ميان جن ها، چه خوب چه بد، جن مودب و آرام يافت نميشود. لازم به ذكر است كه به طور كلي دسته بندي جن ها به خوب و بد بر مبناي رفتار آنها نيست، بلكه بر مبناي صحت و درستي اطلاعاتي است كه آنها از آينده ميدهند كه در سؤال يك اشاره شد.
ضررهاي احضار جن همانطور كه گفته شد بستگي به خود جن بسيار متفاوت است ولي از آن جمله ميتوان به آزار و اذيت هاي بي حد و انتهاي آنها اشاره كرد كه در بين آنها بسيار شيوع دارد!! آنها ميتوانند در ابتدايي ترين حالات خانه يا محلي كه شما در آن هستيد را به كلي به هم بريزند و در حالات پيشرفته قادرند به كمك هم نوعانشان خانه ي شما را به كلي كن فيكن كنند. البته اين حالت به ندرت پيش ميآيد و در حالتي است كه انسان جن را بسيار تحت فشار و اذيت قرار داده باشد!
*بطور خلاصه احضار جن همواره ضررهايي به همراه خواهد داشت.* منتهي ميزان اين ضررها اولآ به خود جن و ثانيآ به احضار كننده ي جن و طرز رفتار او با جن بستگي دارد. مجددآ متذكر ميشود كه احضار جن همواره ضرر به همراه خواهد داشت!!

3- نظرتان را درباره ی تدریس پروفسور ادونکور به طور کامل شرح دهید. (هر چه تعریف و تمجید بیش تر باشد نمره هم بيشتر است "چكش" ). (10امتياز)

تدريس بسيار خوب بود. و هر چه به پيش ميرفت بهتر ميشد. واقعآ حيف شد كه به پايان رسيد. در امر تدريس پيشرفت قابل ملاحظه اي داشتيد. مطمعنآ مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز اساتيدي همچون شما زياد گيرش نميآيد. اميدواريم كه در سال هاي آتي اگر عمري بر قرار بود(خودمان را عرض ميكنم ها..) مجددآ شما را بر كرسي تدريس ببينيم!
در ضمن پروفسور گرامي، البته من كوچك تر از آن هستم كه بخواهم اين صحبت را بكنم ولي لازم ديدم عرض كنم كه شما هر جور بنويسي، چه طنز، چه جدي، ما لذت ميبريم.
*موفق و پيروز در پناه حق*

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱:۰۸ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
1- زمان مناسب براي احضار همزاد‌ها! (10 امتياز)
هنگامي كه تاريخ يك اتفاق مهم در زمين باشه! فرقي نمي‌كنه! اول و وسط و آخر هر ماه! شب هالووين يا والينتاين! امضا شدن حكم رياست جمهوري و...

2- فرض كنيد قادر به احضار همزاد هركسي هستيد، در اين صورت از بچه‌هاي سايت و شخصيت (مي‌تواند بازيگر، خواننده، فوتباليست و... ) مورد علاقه‌تون چه كسي را انتخاب مي‌كرديد؟! (7 امتياز)
من اعضاي قديميه سايت رو احضار مي‌كردم تا اينكه بفهمم اونا چرا رفتن و چرا بر نمي‌گردن و يه خورده هم دور هم باشيم

مقاله: تجسم كنيد در يك شب تاريك در خانه تنها هستيد، برق هم رفته، باران هم به شدت مي‌بارد، در همان لحظه هم همزادتان به دلخواه خودش مي‌خواهد بيايد براي شما آينده را پيشگويي كند، شما چه عكس‌العملي نشان مي‌دهيد؟! (13 امتياز)
شب بود، ماه پشت ابر بود. فلور در خانه بود! برق نبود! ولي شمع بود صداي زنگ در اومد! و فلور از جاش پريد
فلور: ها؟ برق كه رفته! چه جوري زنگ زد؟ كيه؟
پشت در: منم منم! همزادتون! پيشگو آوردم براتون!
فلور: اگه راست مي‌گي دستت رو به من نشون بده!
همزاد دستش رو از داخل در رد مي‌كنه
فلو: جييييييييغ!
و غش مي‌كنه!
همزاد: نه تو نبايد بخوابي! پاشو من مي‌خوام پيشگويي كنم
فلور: آخيي! گريه نكن! بيا بقلم!

-------------
بايد تا دوشنبه وقت داشتيم كه پست مي‌زديم! اين جلسه‌ي آخر زيادي سريع نيومد؟

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین

انواع جن ها به جز جن های خاکی توانایی پیشگویی های بی نقص و بی نظیری دارند !
اما همان طور که میدانیم اجنه نیز مانند سناتور ها توانایی ندارند پیش گویی را حتی بر صاحبانشان فاش کنند البته این اکثرآ در جن های خانگی رعایت میشود ! جن های دیگر کمتر به این مقررا پایبندن ! اما هیچ یک از جن ها توانایی صحبت در باره حال یا همان ژرکلامانسیک رو ندارند و حتی اطلاعاتی راجع به گذشته هم نمیتوانند بدهند !

این کار توسط افرادی انجام میشود که دارای قدرت مدیوم بالایی هستند ! و توانسته اند چاکراههای ( چاکراه : تونل های خیالی در بدن که انتقال انرژی از طریق آنها انجام میگرد ) خود را باز کنند ! این کار فوایدی دارن اگر فرد بتواند جن ها را به طور کامل در اختیار خود بگیرد میتواند با سلطه بر روی آنها از پیش گویی های آنها استفاده کند ! اما تا آخر زندگی تحت نفرین شوم آن دسته از جن ها قرار میگیرد و به اعتقاد بعضی از روانشناسان سنت مانگو باعث بد شانسی آنها میشود ! از ضرر های دیگره که میتوان نام برد با ورود جن برای صحبت با اجداد مرده تکه ای از روح و احساس فرد تحت تسلط جن قرار خواهد گرفت !

3- نظرتان را درباره ی تدریس پروفسور ادونکور به طور کامل شرح دهید. (هر چه تعریف و تمجید بیش تر باشد نمره هم بیش تر است ) (10 امتیاز)

پرفسور ادونکور عزیز شما یمی از بهترین کلاس های امسال هاگوارتزو داشتید که دانش آموز با شرکت در کلاس های شما نشاط را در خود پیدا میکرد ! اگر بنده مدیر هاگوارتز بودم به عنوان بهترین پرفسور هاگوارتز هزار امتیاز به گروهتان اضافه میکردم ! تو مسابقات کوییدیچ هم خیلی خوب بهتون نمره دادم ! ای پرفسور ! ای عسل ! ای....
به امید دیدار شما در ترم بعدی هاگوارتز !

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین

خب اول اینو بگم که فقط برخی از جن ها میتونند پیشگویی کنند.اون هم نه جن های معمولی و خانگی یا خاکی.بلکه لپرکان ها و برخی از جن هایی که قدرت بالاتری نسبت به جن های دیگه دارن.
اما محدوه پیشگویی اونا زیاد بالا نیست. و نمی تون مثل سانتورها پیشبینی ای که خیلی به واقعیت نزدیک باشه بکنن.

ما حتما وقتی که میخوایم جن احضار کنیم باید یه نفر که تو این کار وارد باشه رو هم در کنارمون داشته باشیم وگرنه ممکنه ندونسته کار اشتباهی رو انجام بدیم.
ما وقتی جن احضار میکنیم بدیش اینه که ممکنه هم جن خوب به طرف ما بیاد و هم جن بد.اگه جن بد بیاد کار برای ما خطرناک میشه و اگه این کارو بدون حضور فرد متخصص انجام بدیم ممکنه باعث بروز خطر زیادی بشه!

خیلی عالیه.اصلا محشره.من معلم مثل شما ندیدم.خیلی با کلاس و پر ابهت.تو رو خدا بیشتر پیش ما بمونید
ما شما رو خیلی دوست داریم.شما بهترین معلم هستید.میخوام واسه روز معلم واستون یه کادوی خوب بخرم.مارو ترک نکنید.معلم بهتر از شما پیدا نمی کنیم!

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

نویل لانگ باتومold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۸
از سنـــــــت..مانگــــــــــو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین

جن ها به خاطر قدرتي كه دارند از پس هر نوع پيشگويي ببر مي آيند..
آنها در صورت تمايل ميتونن تمام آينده را براي فرد بيگانه توضيح بدهند..( البته راضي كردن اونا كار حضرت فيل هست )
..
جن ها به دليل اينكه عاشق ارباب خود هستند در صورتي كه اربابشان از آنها طلب پيشگويي كند آنها هيچ گونه پيشگويي نمي كنند كه حوادث تلخ در آن وجود داشته باشد..(( اميدوارم منظورمو گرفته باشين))..
به همين دليل از جن ها براي پيشگويي استفاده نمي كنند..پيشگويي با موكل ها و .. رايج تر هست..

همانطور كه پروفسور ادونكار در ميان حرفهايش به اين موضوع اشاره كرد..احظار جن هميشه كاره خوبي نيست..
بعضي از جن ها از احظار كردنشان نفرت دارند ولي اگر آنها را احظار نماييم مي تواند ضرر هاي زيادي بزند..به عنوان مثال:
مكاني كه در آن جا حضور دارد كثيف كند..
ضرر هاي مالي بزند..
..اگر چه خيلي ناراحت شود شايد اقدام به ايجاد طلسم هم بكند..
طبق گفته پروفسور:
از احظار جن بپرهيزيد..

- نظرتان را درباره ی تدریس پروفسور ادونکور به طور کامل شرح دهید. (هر چه تعریف و تمجید بیش تر باشد نمره هم بیش تر است ) (10 امتیاز)

با تشكر از پروفسور ادونكار كه براي تدريس ما از دل و جان خود مايه گذاشت.
چندين مطلب در مورد تدريس ايشون هست كه به خودم اجازه ميدم كه بگم..
به عقيده من:
اين معلم بسيار فعال بود..
زود به زود سر ميزد و درس ميداد..
سوالات در سطح خوب بود..
امتيازات كاملا رعايت شده بود..
هيچ فرقي بين افراد نمي گذاشت..(!»اين مورد مشكوك هست..پروفسور يه ذره پارتي بازي ميكرد..«!)
با تشكر فراوان از اين معلم زحمت كش

شناسه جدیدم..::وینسنت کراب::..

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
لودو بگمن
سوال اول: درست بود ولی خب این رو هم باید بگم که ماگل ها هم می تونن همزاد خودشون رو احضار کنن... در مورد قسمت آخر هم که گفته بودین بهتره خودشون به حرف بیان کاملاً موافقم چون موکل ها اگه زیادی ازشون سوال شه عصبانی می شن... درست، کامل و بدون نقص بود... 10 امتیاز
سوال دوم: این سوال عقیده ای بود بنابراین به همه نمره داده می شه... اوه راست می گین از طرف من به علی دایی بگین که اگه توی تیم بمونه با ما طرفه ... 7 امتیاز
مقاله: البته همزاد می تونه در هر زمانی ظاهر شه ولی خب بستگی به شرایط هم داره... زیاد کامل نبود... 11 امتیاز
جمع: 28=11+7+10

دارن الیور فلامل
سوال اول: نه همیشه همزاد ها در چنین مواقعی ظاهر نمی شن... باید بگم من ازاین کتاب ها نمی خونم... ببینم شما تخت تاٌثیر فیلم خشانت بار دراکولا قرار نگرفتی؟ ... 6 امتیاز
سوال دوم: خب همه ارزشی نیستن که... من اگه جای شما بودم میروسلاو کلوزه رو احضار می کردم ... چون این سوال عقیده ای بود نمره می دم وگرنه به خاطر توهین اولتون نمره کم می کردم... شوخی کردم... 7 امتیاز
مقاله: البته خوبه آدم دنبال آینده نره و بهتره مثل من نباشه ... بعضی چیزا رو آدم ندونه بهتره... خب... 10 امتیاز
جمع: 23=10+7+6

فایرنز
سوال اول: موکل درسته ولی همزاد ها الآن هم بخوای میان... به هر حال... 9 امتیاز
سوال دوم: احضار احمدرضا عابد زاده فکر جالبی بود. باید احضارش می کردیم و می گفتیم حتماً به جای این میرزاپور بازی می کرد ... 7 امتیاز
مقاله: خب تقریباً عالی بود... ایده ی نمایشنامه جالب بود... 13 امتیاز
جمع: 29=13+7+9

فرانک لانگ باتم
سوال اول: خب این شرایط انسان بود و من منظورم یه چیز دیگه بود... 3 امتیاز
سوال دوم: هوممم... عقیده ای... 7 امتیاز
مقاله: اگه آدم خوبی باشی همزادت هم خوبه... ولی خب چون فرانک خوب بود، همزادت روح لطیفی خواهد داشت... 11 امتیاز
جمع: 21=11+7+3

مایکل آنجلو
سوال اول: شما از این علم های ماوراء ندارین؟ اگر دارین به من یه پی ام بدین ببینم استادتون رو می شناسم... ... 10 امتیاز
سوال دوم: آره من هم این فضا نورد ها، فیزیک دان ها و ریاضی دان ها رو احضار می کردم... 7 امتیاز
مقاله: آخی خیلی بامزه بود... آفرین... 13 امتیاز
جمع: 30=13+7+10

و بالاخره تنها کسی که تونست تو کلاس های من نمره ی کامل بگیره مایکل آنجلو بود... حالا دست دست...

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
جلسه ی ششم و پایان زودهنگام درس پیشگویی
پیشگویی جن، یک موکل برای انسان ها

بچه ها همگی سر جاشون نشسته و سخت مشغول صحبت با همدیگه بودن. بعضی هاشون انقدر غرق در عشق و حالشون بودن که حتی فراموش کرده بودن اومدن تو کلاس...
یکی از دخترا از اون طرف کلاس:
یکی از پسرای اسلی که اون دختر رو دیده بود، به این وضعیت در اومد:
ناگهان پروفسور ادونکور وارد کلاس می شه. تو همون لحظه بچه ها همه چی یادشون می ره و ساکت به چهره ی همیشه جدی پروفسور خیره می شن. اون هم بدون این که وارد کلاس شه همون جا جلوی در ایستاده و با دستانش که مملو از کاغذ و کتابه روی در می زنه. بعد هم وقتی می بینه که همه توجهشون به اون جلب شده، به طرف میزش میاد و این بار کاغذهاش رو پرت نمی کنه، بلکه همه رو گوشه ای از کلاس جا می ده.
بچه ها با دیدن این حرکت او این طور می شن:
پروفسور ادونکور به طرف اون ها برمی گرده و با دیدن قیافه ی خنگول مانندشون ابرو در هم می کشه و می گه:ایش قیافه هاتون رو این جوری نکنین وگرنه از همه تون به جز هافلپاف نمره کم می کنم !
ناگهان بچه ها به جز بروبچ هافلپاف این جوری می شن:
پروفسور با حالتی چندش مانند به بچه های هافل نگاه می کند و می گه: خب بهتره شما هم جدی باشین وگرنه از گروه های دیگه به جز شما 30 نمره کم می کنم !
با این حال بچه های هافل قیافه شون رو عادی می کنن (البته بماند که قبل از اون به بچه های دیگه پوزخند زدن ).
بعد از اون هم پروفسور ادونکور به طرف تخته برمی گرده. اما دو سه ثانیه طول نمی کشه که با چشمانی اشک آلود به طرف بچه ها میاد. همگی با حالتی متحیر به اون خیره می شن.
پروفسور ادونکور: امروز جلسه ی آخره... من دلم برای همه تون تنگ می شــــه
بچه ها مثلاً به اون دلداری می دن: گریه نکنین پروفسور شما بهترین استاد هاگوارتز هستیـــــــــن
ناگهان پروفسور ادونکور از گریه دست می کشه و می گه: راست می گین؟
ملت: نـــــــــــــــه !
بعد از اون ورونیکا چهره ش جدی می شه و با عصبانیت می گه: خب حالا شروع درس... درس امروز ما درباره ی رابطه ی جن هاست... ببینین این درسایی که من می دم معمولاً دنباله داره پس فکر نکنین هی تکراریه ها... خب داشتم می گفتم جن ها موجوداتی هستن که در وقت خاص ظهور می کنن و باز هم در یک وقت خاص دیگه هم غیب می شن...
بعد از اون یکی از بچه های ریون دستش رو بالا می بره. ادونکور هم با ابروهایی تا به تا می گه: من که هنوز درس ندادم...
بچه ی ریون: نه من می خواستم ازتون بپرسم تا الآن که پستاتون جدی بود چرا این یکی مخلوطی از طنز و جدیه؟!
پروفسور ادونکور به سرفه می افته. بعد هم به طرزی مشکوکیوس همون طور جلو میاد. رو به همه ی بچه ها:
بروبچ همزمان با هم: پروفسور از این ماگل بازی ها نداشتیم ها... !
پروفسور ادونکور: من درجه ی رزمی ماگلی دارم !
بچه ها:
بعد از آن پروفسور ادونکور به خود میاد و در حالی که به طرف کاغذ ها و کتاب هاش می رفته تا اون ها رو دوباره روی میز قرار بده، با خود فکر می کنه: من چرا تا الآن انقدر ارزشی پیش رفتم؟!
ناگهان پروفسور ادونکور به طرز وحشتناکی متحول می شه !
« روند جدی »
ادونکور به چهره ی وحشت زده ی بچه ها نگاه می کند، سپس در حالی که دستش را به نشانه ی سکوت روی لبش قرار داده، می گوید: خب دیگه هیچی نگین که نمی تونم از شکلک استفاده کنم... همون طور که می دونین به دفعه ای متحول شدم... خب داشتم در مورد جن ها صحبت می کردم... در مورد این که چطوری می شه اون ها رو احضار کرد صحبت کردیم... حالا می خوایم بدونیم چطوری می تونیم از اون ها برای پیشگویی آینده استفاده کنیم... جن ها به دو دسته تقسیم می شن... از این رو هر بچه ی دوم دبستانی (ماگل ایرانی) می دونه... ما یه جن خوب داریم و یه جن بد... جن های بد آدم رو اذیت می کنن و به هیچ عنوان از آینده خبرنمی دن... یه دسته دیگه هم بود که جن های خوب نامیده می شدن... این جن ها رو هم نمی شه به آسونی گیر آورد... مثلاً جد شما باید این نوع جن ها رو تسخیر می کرد، در غیر این صورت نمی تونست به اون ها کمک کنه... جن های خوب طلسم ها رو باطل و قادر به طلسم کردن هستن و کسانی که علم ابجد داشته باشن قادر به برقراری ارتباط با اون ها هستن...
مایکل دستش را بالا آورد و پرسید: ببخشید... به دور از پیشگویی چطور می تونیم با یک جن ارتباط برقرار کنیم و حالا بعد ازش در مورد آینده بخوایم؟!
پروفسور ادونکور به آرامی پاسخ داد: خب باید بگم که این کار خیلی سخته... من خودم دیشب یه جن رو احضار کردم ولی تا عمر داشتم از این کار پشیمون شدم... جنه تو خونه موند و شبا اذیت می کرد، اما بعد هم با خوندن اوراد اون رو از خونه بیرون کردم... پیشنهاد می کنم شما این کار رو نکنین... خب حالا ادامه ی درس... البته دیگه ادامه ای نمونده... بقیه ش فقط تکالیف شماست... آه که چقدر احساسات مرا به بازی گرفتید... اگر سه جلسه ی دیگه رو هم با شما داشتم درباره ی علم های ماوراء که به کمک اون ها می شه پیشگویی کرد رو براتون بازگو می کردم.
سپس رویش را برگرداند و روی تخته به کمک چوبدستی اش شروع به نوشتن کرد:

تکالیف جلسه ی آخر درس پیشگویی:

بعد از آن همراه با کتاب هایش به طرف در قدم برداشت و دستش را به نشانه ی خداحافظی برای بچه تکان داد و گفت: امیدوارم تو امتحان موفق باشید... !
-------------------------------------------------------
خب بچه ها در مورد سوال آخر یه توضیحی بدم... پروفسور ادونکور هم نوعی جن به شمار میاد... مواظب باشین شبا به سراغتون نیاد... برای جواب دادن به سوال ها هم زیاد وقت ندارین ! البته اگه نباید جواب بدین که ندین دیگه ولی خواستم درس رو بدم !

- چه زود تموم شد... داشتم درباره ی پیشگویی اطلاعات کسب می کردم ها !
- آره... همه چیز زود به پایان می رسه... مهم اینه که تو این مدت کوتاه چقدر ازشون بهره ببریم !

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
پروفسور در باره ي جن تكليف بده
جلسه ي قبلي سخت بود
يكم آسون تر بده مشتري شيم
ها ...راستي جوزگير با جوگيرز فرق فوكوله....جوز گير يعني تعداد زيادي جو( ز نشانه ي جمع)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

1_زمان مناسب برای احضار همزاد ها ! (10 امتیاز)

وقتي كه شب چهار شنبه از نيمه گذشت مي توان اين نوع احضار رادر اتاقي نيمه تاريك و به تنهايي انجام داد.
طريقه ي آن اين چنين است كه آيات بيست و نهم تا سي و يكم از سوره ي " احقاف " را صد و پنج بار بخواند يكي از جنيان ظاهر خواهد شد و ممكن است در شكلي باشد اما خوف ننماييد و آنچه را كه مجاز است بپرسيد كه جواب خواهيد شنيد. اگر اين عمل مكررا در شبهاي چهار شنبه تكرارشود هر بار لازم نيست كه صدو پنج بار آيات خوانده شود بلكه ممكن است در دفعات تكرار پايين تر نيز جن ظاهر شود و بعدها حتي ممكن است در حدود ده پانزده بيست و چهل و غيرهتعداد تقليل يابد و جن ظاهر شود . آيات قرآني را درست بخوانيد و به معاني فارسي آنها نيز در ضمن خواندن توجه كنيد و سعي نماييد با تمركز حواس توام شود كه مسلما نتيجه مطلوب حاصل خواهد شد.

2_ فرض کنید قادر به احضار همزاد هر کسی هستید، در این صورت از بچه های سایت و شخصیت (می تواند بازیگر، خواننده، فوتبالیست و... ) مورد علاقه تون چه کسی را انتخاب می کردید؟! (7 امتیاز)
خب من دوست داشتم دانشمندها ، فضا نوردها يا مثلا كسايي كه علم زيادي دارند ( حالا در هر زمينه اي) يا مثلا كسايي كه چيزهايي در عمرشون ديدن كه هيچكس تا حالا نديده رو احضار كنم تا ازچيزهايي كه نمي دونم سردر بيارم و اون سوالهايي رو داره مخمو مي تركونه ازشون مي پرسيدم

آخر سر هم همزاد اين رولينگو احضار مي كردم ببينم چه غلطي مي كنه ، كشت ما رو !!!!

مقاله: تجسم کنید در یک شب تاریک در خانه تنها هستید، برق هم رفته، باران هم به شدت می بارد، در همان لحظه هم همزادتان به دلخواه خودش می خواهد بیاید برای شما آینده را پیشگویی کند، شما چه عکس العملی نشان می دهید؟! (13 امتیاز)

اولش كلي جيغ مي زنم ، مامانو بابامو صدا مي كنم ولي يهو يادم ميوفته كه ا..زكي... اينا كه چند ساعته رفتن بيرون...به خاطر همين بيشتر جيغ مي كشم
من : جيييييييييغ
همزادم:
من : جيييييييغ
همزادم:
من:جييييييييغ( تعجب نكنيد كه چرا نفس كم نميارم ...كبسول اكسيژن دارم)
همزادم: هوووي... چته ... گوشم كر شد... خفه شو ديگه
من:
همزادم: نشناختي؟؟!!!.....بابا منم....همزادم ديگه
بعد از كلي بغل و بوس و....( سانسور شد ... بابا گفتن فروم آزاده ولي ما خودمون عقل داريم ...نبايد گول بخوريم )
من : بيا بيشين آيندمونو بوگو ببينيم
همزاد: تو هم بيكاريا... آينده كيلويي چنده ... بپر يه كاسه تخمه ورداربيار .... يه فيلم از كلوپ سر كوچه گرفتم ... اوه اوه آخره ترسناكه.... اسمش جن گيره
=-=-=-=-=-= نيم ساعت بعد =-=-=-=-=-=
من و همزادم نشستيم وسط اتاق در حالي كه دورمون پر از پفك و چيپس و پوست تخمه و پوست ميوه س و از ترس همديگرو بقل كرديم ( چي؟!!!...يعني چي ؟؟؟...خب برق نبود كه نبود .... ما به برق چيكار داريم .... ما داريم فيلم مي بينيم به برقم ربط نداره.... اصلا حالا كه اينطور شد پست خودمه دوست دارم تلويزيونمونو بدون برق روشن كنم!!!...مشكليه؟؟؟!!!!)
يهو متوجه مي شيم كه داره صداي پا مياد
همزادم مياد جيغ بكشه اما جلوي دهنشو ميگيرم، گوشامو تيز مي كنم
_ اوه اوه پاشو جمع مامان اينا اومدن
ولي ديگه خيلي دير شده بود اونا جلوي در بودن
از اونجايي هم كه همزادم خيللللي با معرفتو با مرامو خلاصه آخرشه فلنگو ميبنده
_ سسسلام
_ سلامو كوفت ... سلامو درد... ااا ببين خونه رو به چه روزي انداخته... ظرفهارم كه نشستي... جاروهم كه نكشيدي
_ آيييييييي .... ماماني به خدا شيطون گولم زد.... آييييييي گوشششم.....همش تقصير همزاد بود
_ حرف اضافي موقوف... بجنب... اول اين آشغا لها رو جمع مي كني بعد خونه رو جارو مي كشي بعدشم مي ري ظرفا رو مي شوري
=-=-=-=-=-=-= ساعت دوشب =-=-=-=-=-=-=
من در حالي كه پيشبند بستم ، دستكش به دست مشغول شستن ظرفهام
در اون سكوت شب فقط صداي ناله و نفرينهاي من به گوش مي رسه و مي دونم اگه يه بار ديگه اين همزاده پيداش بشه چه بلايي سرش بيارم

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.