هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

جرج ویزلیold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۳۶ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
تمجیدیه ای از ارباب لرد ولدمورت کبیر
بلیز جان سلام اول من جواب تو رو بدم ببینم تو ما را ول میکنی یا تا ما رو...ول کن نیستی استغفرالله بابا جان ما که مساله مان را حل کردیم بعدم اون اولین تایپیک من بود زیاد جدی نگیر اقا غلط کردم بیجا کردم ولی
به نظرم تا نگم ... خوردم ول کن نیستی.
gentelman and ladies با اجازه اقای ببخشید خانومه(اصلا شما بخونید خنثی یا اگه خارجکی هستید بخونید مایکل جکسون)کریچر من از این به بعد به طور ازمایشی نقش رون را گرفتم
و اولین خصوصیت رون هم که دیگه بابا طاهر...(از این سه نقطه ها ناراحت نشید فکر کنید امتحان انشا دارید و باید جای خالی را پر کنید)هم میدونه شوخ طبعی است در نتیجه
هیچ کس نباید از شوخی های من ناراحت بشه اصلا کسی به ق../..خندیده(جای خالی مرتبط با باباهاس کسی به کسه دیگه ربط نده)که از شوخی های من ناراحت بشه به خصوص
ارباب لرد ولدمورت صغیر ببخشید کبیر که البته در ادامه یه حال اساسی بهش میدم(فکر بد نکنید ها اولا من پسرم ثانیا گلاب به روتون گ.. هم نیستم)
ای شفتالو ای البالو ای زردالو ای ولدمورت کچل زشت ببخشید اینجا رو هری نوشت اخه دیشب دوباره خواب ولدمورت را دیده اونم در حالی که
موهاشو از ته تراشیده بوده ومیخواسته هری رو بخوره کوفت بخوره اینم هری نوشت اقا حالا اگه این پسره گذاشت ما
پاچه خوریمونو بکنیم داشتم میگفتم ای شکلات ای ابنبات ای هلو ای انجلینا جولی ای بریتنی ای جنیفر ای...ای ارباب لرد ولدمورت کبیر ای مدیر شایسته سالار
الحق که مدیری برازندته(حیف که دختر ندارم وگرنه بهت مینداختم البته این هرمیون شیطون دیشب یه چیزائی میگفتا دوست داشت دوباره با هم راز و نیاز کنیم{فکر بد نکنید منظورش نماز شب بود} ولی من زیر بار اون عمل ضد ارزشی نرفتم وگرنه شاید دختر دارم میشدم
البته تا قبل از سونوگرافی که نمیشه گفت)خدائیش منو به سایت امیدوار کردی اخه هر موقع ما یه کاری یا سوالی داشتیم باید یه نماز جعفر طیار میخوندیم
تا جواب ما رو بدن ولی این لرد سیاه همچین تند جواب ادمو میده که این اخری از فرط خوشحالی توی پوست خودم نگنجیدم و مجبور شدم برم دست به اب (اگه ناراحت شدید سه نقطه بخونید خدائیش خدا خوار مادره
این کسی که سه نقطه را اختراع کرد رحمت کنه)به خصوص که بالاخره بعد از سالیان متمادی جواب ما رو در بخش لیست انتظار دادن البته جا داره دوباره از کریچر(زین پس بخوانید مایکل جکسون/ اقا این قضیه جنسیتو به خاطر شکلکش میگم ها سو تعبیر نشه)تشکر کنم /بله این لرده سیاه چه قدر مدیر ردیفیه کلمه به کلمه مطالبه ادمو میخونه اصلا اگه به من باشه جادوگره ماه که هیچی جادوگره قرنش میکنم.
اقا ما اینقدر مدیره شایسته مدیره وزین مدیره لایق کردیم که هری یاد دامبل افتاده و میگه اینقدر پاچه خواریه این ولدمورته کچل زشت وحشتناک رو نکن و بیشتر از این روح دامبلو تو قبر غلغلک نده وگرنه
دوباره طلسمت میکنم حلزون بالا بیاری ما رفتیم که اوضاع خرابه کار ندارید برید بمیرید خدافظ.
از دوستان عزیز به خصوص لرد ولدمورت خواهش میکنم که اگر در این نوشته زیاده روی کردم منو ببخشند و بهم بگند تا در نوشته های بعدی جبران کنم هرچند به نظر من نقطه قوت رون همین روک بودنشه.
البته همین الان که میخواستم اینو بفرستم دیدم هری پاتر از هم که فکر کنم مدیر هستند هم پاسخگو میباشند از ایشان هم تشکر میکنم
good luck

پیام زده شده در: ۹:۲۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

زحل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۰
از اتاق آبی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 189
آفلاین
is there any way to know about the acception of
?our interview or not

خطاط اتاق آبی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۲۰ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
رونان:
ما در سایت از یک سیستم کش بسیار قوی استفاده میکنیم که ست کردنش یه کمی کار میبره و تصور میکنم الان دیگه این ایرادات بر طرف شده باشه.

به رومیلدا واین:
در مورد تاپیک ها در فروم خودشون و تاپیک گفتگو با ناظر باید بنویسی این تاپیک برای گفتگو با مدیره. مطمانا مدیر اطلاع چندانی از وضعیت تاپیک نداره ولی ناظر میتونه اطلاعات دقیق بده.
البته ما اینجا نمیخوایم خشک و رسمی بگیم فقط هری پاتر بنویسید ولی نمیخوایم که از هری دری و جایی هم تو فروم بحث بشه. اون کسانی که به اهداف سایت نگاه کردن میتونن این حد و مرز رو به خوبی متوجه بشن و عمل کنن

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۴۵ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
عله جان...من به طرز مشکوکی کشف کردم که شما از ورژن انگلیسی سایت استفاده می کنی...!روهاهاها...
چیزه...میگم سایت یه مشکلی داره....یا نمی دونم...فکر کنم فقط مال من این ایراد رو داره، ولی لازم دونستم تذکر بدم...!
وقتی از سایت خروج می کنم، معمولا می نویسه:
"از ورود شما متشکریم (...)"
حالا چیزای مختلف...مثلا یه بار نوشت:
"از ورود شما متشکریم پروفسور بینز..."
یه بار نوشت:
"از ورود شما متشکریم لونا لاوگود...!"
این بار هم نوشت:
"thanks for logging on هری پاتر"!
از اینجا فهمیدم که عله جان...از ورژن انگلیسی استفاده می کنی..!البته هر چه قدر صبر می کنم که بره توی اکانته نمی شه...!
یعنی صفحه ی تشکر هی ریفرش می شه، آخرش هم نمیاره...به هر حال...گفتم تذکر بدم یهو می ره تو اکانتتون من رو مقصر ندونین...!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

راحله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
من اصلا ناراحت نشدم منظورم هم فقط همین یه تایپک نیست.
خیلی از تایپک ها بودن که به دلایل بیخودی بسته شدند من فقط این مثال و زدم که مثلا منظورم و بهتر برسونم ولی فکر کنم بدتر شد!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۰ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
ببخشید که من اینجا پست زدم
ولی در مورد اون تاپیک دو تا نکته رو بگم

خانوم رومیلیا وین شما برو گفتگو با ناظر مطالب اشتراکی رو بخون اول اونجا کاملا توضیح دادم چرا تاپیک قفل شده

دوما لازمه اینو بگم وقتی تاپیک زده شد به یکی از مدیران در بارش گفتم
وقتی هم که تاپیک قفل شد با لرد ولدمورت مشورت کردم

در ضمن تاپیک رو یکی دیگه زده کل کل های توش رو هم کسای دیگه ای کردن شما چرا ناراحت شدی؟

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
والا چی بگم.اول اینکه ن هر چی پیغام در چت باکس میدم اصلا وارد نمیشه و ثبت نمیشه.مورد دوم هم وقتی من از شناسه ام خارج میشم من رو با هری پاتر و یا هرپوی کثیف اشتباه میگیره و میزنه از ورود شما متشکریم هری پاتر یا از ورود شما متشکریم هرپوی کثیف.ممنون

فریا

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
با سلام.ببخشيد يك سوال داشتم .جاهايي كه پايينش نوشته *شما مي توانيد عنوان جديد باز كنيد*يعني ميشه عنوان باز كنيم بدون اجازه؟؟؟؟

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

راحله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
بابا چرا شما منظور منو نمی فهمید؟
من خیلی بد منظورمو می رسونم؟!
اصلا تایپک من نیست که اون!
اصلا دیدین تایپکو؟؟
بابا اون کسی که تایپک قفل کرده نوشته به خاطر این که اعضا تو اون تایپک با هم کل کل می کنن تایپک قفل شده!!
خوب به نظر شما درسته این دلیل؟!
وگرنه من اصلا منظورم این نبود که شما با من کل کل دارین!
من منظورم از این که گفتم چرا تایپک رو قفل می کنید به خاطر این بود که منظورم کل کسایی بودن که بیخودی تایپک ها رو قفل می کنند نه فقط شما چون من اصلا نمی دونستم کی قراره جوابمو بده چون هر دفعه یکی از مدیرا جوابمو میده.
اصلا به من چه الان احتمالا منظور منو یه جور دیگه می فهمین بعد حالا بیا و درستش کن!اصلا هر موقع هر کی خواست هر تایپکی رو قفل کنه!!!

ویرایش شده توسط روميلدا وين در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۳۱ ۲۰:۴۸:۱۴

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
رومیلدای عزیز
من اتفاقا هنوز هم مصرم که صحبتهای شما به صحبتهای رونالد عزیز ارتباط داشت
اما
من میگم چرا تایپک"کدام کتاب تخیلی را بیشتر می پسندید"قفل شده؟!
----------------------
اولا این تاپیک در انجمن مطالب اشتراکی زده شده
این توضیح مطالب اشتراکیه:
برای انجام کارهای اشتراکی نظیر داستان نویسی هری پاتری و غیر هری پاتری، تایپ کتاب ها، ترجمه متن و به طور خلاصه هر کاری که قرار است به صورت گروهی و با مشارکت همه اعضا انجام شود.

با خوندن توضیحات بالا...باید درک کنی که این انجمن برای نتیجه گیری و بحث نیست
بلکه برای انجام دادن کاری به کمک بچه هاست

در نتیجه تاپیک شما در انجمن مناسبی زده نشده
-----------------------
عنوان تاپیک:کدام کتاب تخیلی را بیشتر می پسندید

شما آمدید در یک سایت هواداران هری پاتر و یک چنین سئوالی رو مطرح میکنید....به نظر شما نتیجه چی میتونه باشه؟نتیجه کاملا مشخصه و احتیاجی نیست که من بگم

بارها بگم در این سایت درباره تفاوت هری پاتر با ارباب حلقه ها و دارن شان صحبت شده و اینجور تاپیکها کاملا تکرارین

در ضمن چون سلایق افراد متفاوته ،نتیجه گیری در مورد این تاپیکها هیچ معنیی نداره
هر کس کتابی رو دوست داشته باشه نظرش تغییر نمیکنه.

-------------------------
بنده چه کل کلی دارم که با شما کنم؟من اصلا شمارو میشناسم؟بنده در موردی که توضیح خواستید جواب میدهم و شاید توضیح من شما رو قانع نکرده باشه و این مشکل من نیست

شما سایت جادوگران رو با هر سایت دیگه ای که دارای فروم هست اشتباه گرفته اید
در این سایت به مسائل هری پاتر بسیار جدی پرداخته میشه و قبول دارم در خیلی جاها سختگیری زیاده از حد دیده میشه ولی این برای اینه که سایت به هجو کشیده نشه

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۳۱ ۱۹:۴۶:۰۹

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.