هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
جلسه دوم مراقبت از موجودات جادویی!

دانش آموزان در حالی که به مشنگ های نوجوان که میتوانستند روز های پنجشنبه در خانه هایشان استراحت کنند؛غبطه میخوردند؛وارد کلاس شدند.بعد از چند دقیقه،پروفسور گرینگراس وارد کلاس شد و بدون سلام گفت:بچه ها،اگه یه استادی خوابش بیاد و اون روز کلاس داشته باشه باید چی کار کنه؟

یکی از دانش اموزان بزودی منظور پروفسور را گرفت و گفت:باید دانش آموزا رو مرخص کنه که برن و خودش هم بخوابه..
پروفسور گرینگراس گفت:اما این پروفسور بیچاره اگه غیبت کنه،هم حقوق نمیگیره و هم از درس عقب میمونه.بنابراین بچه ها....

پروفسور دستش را تکان داد و به همراه آن چوبدستی اش را هم تکان داد و فضای کلاس به کلی عوض شد.کاغذ دیواری ها بالا رفتند و در هایی آهنین نمایان شدند که روی هر یک از آنها نوشته بود اسفینکس ها خوابندمظاحم نشوید.

پروفسور که منتظر ماند بود تا شور و شوق و کنجکاوی را در چهره دانش آموزان ببیند؛ گفت: نظرتون چیه؟
فلور دلاکور گفت:پروفسور"مظاحم نشوید"اشتباه نوشته شده.باید اونو با...

پروفسور چشم غره ای رفت و گفت:تو باید استاد ادبیات جادویی میشدی. در مورد اسفینکس ها سوالی ندرارین؟
او بدون منتظر ماندن گفت:اونا سر انسانی شکل و تن شیر دارن.از اونا با عنوان "ابولهول" و "اسفیگس" هم یاد شده.اگه به اونا برخوردید بهتون یه معما میده و اگه شما نتونستین در اولین بار جواب رو پیدا کنید،شما رو میکشه.اگه الان من خسته نبودم اسفینکس ها رو بهتون نشون میدادم.اما اونا خوابن و هم من...خسته ام...

پروفسور خداحافظی کرد و قبل از رفتن تکالیف را با چوبدستی روی تخته نوشت و خارج شد.

تکالیف:

1.سه نمونه از چیستان هایی که اسفینکس ها میکن را به همراه جواب آن بنویسید.(12 نمره)
2.فرض کنید گرفتار یک اسفینکس شدید و نتوانستید جواب معمای او را دهید.کدام یک از کار های زیر را میکنید؟(با ذکر دلیل)، (13 نمره)
-فرار
-جنگ
-خشک شدن از ترس

3.آیا اسفینکس ها تنوع رنگ داند؟اسفینکس مورد علاقه شما چه رنگی است؟

پاسخ طنز دهید!
نمره بهتر بگیرید.
(با ضمانت سام سرویس!)

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
امتیازات جلسه اول کلاس مراقبت از موجودات جادویی

راونکلاو:23 امتیاز

پروفسور مری تاوت:22 امتیاز

چو چانگ:23 امتیاز
تو به شخصه دوست داری اسمت ایی چندش باشه؟

گریفندور:27

جرج ویزلی:27 امتیاز
تو سوال آخر وضعیت خودتو توصیف کردی!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۱

جرج ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۰۷ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۳:۰۶ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
از تهران بزرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
1.سوسک ها موجودات جادویی ای هستند.برای تایید یا تکذیب این نوشته دلیل بیاورید.(5 نمره)
نتایج تحقیقات تیم «سایمون لی» از دانشگاه ناتینگهام که در همایش انجمن میکروبیولوژی عمومی انگلیس ارائه شده‌است نشان می‌دهد که از مغز سوسک حمام می‌توان برای تولید آنتی بیوتیک‌هایی که قادرند ۹۰ درصد از باکتری‌هایی که به طور بالقوه برای انسان مرگبارند ساخت.
از جمله این باکتری‌ها می‌توان به باکتری استافیلوکوکوس MRSA و برخی از نمونه‌های سمی «اشریشیا کولی» اشاره کرد. این آنتی بیوتیک علاوه بر مغز سوسک در مغز ملخ نیز یافت می‌شود.
2.سوسک مورد علاقه شما چه نوع سوسکی است؟؟نام و یک عکس از آن را بگذارید.اگر به سوسک ها علاقه ندارید دلیل تنفر و بی علاقگیتان را آشکار سازید.(7 نمره)
نام : سوسک طلایی تصویر کوچک شده
3.مناسب ترین نام برای یک سوسک چیست؟(3 نمره)
woeful به معنی بدبخت است . زیرا گوش اش از جیغ خانوم ها سوت می کشد و سکته هم می زند .
4.آیا از سوسک ها میترسید؟هنگام روبرویی با یکی از آن ها چه میکنید؟(10 نمره)
خیر نه تنها نمی ترسم بلکه بسیار بسیار دوست می دارم مناسب ترین وسیله برای ترساندن خانوم ها نازک نارنجی هست ایول

5.وضعیت چند سوسک که گرفتار دمپایی شده اند رو توصیف کنید.رول یا غیر رول(5 امتیاز)
شاعر میگه
شبانگاه ها سوسک امد تو خونه مون رفت تو وان حمام من نه ترسیدم لنگ کفش رو ور داشتم ای زدمش ای زدمش افتاد مردش . بقیه اش یادم رفته ولی سوسک بدبخت ان چنان له شده بود که خون و دل و رودش در امده بود جمع اش کردم و تو حوله خواهرم جینی جاگزاری کردم فرداش جیغ هاش من و فرد از خنده ترکیدیم

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
1.سوسک ها موجودات جادویی ای هستند.برای تایید یا تکذیب این نوشته دلیل بیاورید.(5 نمره)

با بال هایی بسیار کوچک و نازک پرواز میکنند _ با این که بال دارند در جاهای خیس م زندگی میکنند _ تخم هایی خیلی ریزشان به سوسکای 5 سانتی تبدیل میشود!!!
2.سوسک مورد علاقه شما چه نوع سوسکی است؟؟نام و یک عکس از آن را بگذارید.اگر به سوسک ها علاقه ندارید دلیل تنفر و بی علاقگیتان را آشکار سازید.(7 نمره)
تصویر کوچک شده
من به این نوع سوسک علاقه دارم

بانوان یه اسم مناسبی برایشان انتخواب کردند:
چندش!!! ( اییییی چندش!!!)

ما خانم ها از سوسک نمیترسیم از ان چندشمان میشود ولی در مواقع ضروری میگویم:
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییی سووووووووووووسسسسسسسسسسسک!

5.وضعیت چند سوسک که گرفتار دمپایی شده اند رو توصیف کنید.رول یا غیر رول(5 امتیاز)

با یال ها و دست و پایی شکسته به زمین چسبیده اند شاخک هایشان تکان میخورد
حسابی جان کنده و بعد میمیرند

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۱

پروفسور مری تاوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۹ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۳۴ یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳
از افغانستان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 70
آفلاین

این موجودات بیسیار بیسیار جادویی میباشند .
جادهای ایجاد رعب و وحشت که ورد های مختلفی دارد را محققان با برسی همین موجود کفش کردند

سوسک ها ترس و وحشت زیادی در سراسر جهان ایجاد میکنند که از هر جادویی بدتر است

سوسک درخت موز دی

این سوسک بسیار بسیار خوشگل و ناز میباشد
اینم عسکش
تصویر کوچک شده

این سوسک عزیزم که من بهش اسم توئیگ دادم یه ماده هم ترشح میکنه که باعث ایجاد آلرزی میشه و با استفاده از
همون ماده کلی دوستامو اذیت میکنم
یه بارم اونو انداهتم تو دوغ
نیگا کن تصویر کوچک شده

تازشم این عکسو از وبلاگ یه ادم دیوونه برداشتم

حروف س ک و ا در ان باشد

سوکسا سوزاکسی ساکو سوسکی سوکسی سایکس

بلی بسیار میترسیم

در آن زمان یک عملکرد 7 گانه داریم

1. جیغ
2. داد
3. فرار به افق دور دست
4.پناه گرفتن
5. استمداد طلبی
6. کشته شدن سوسک توسط اقای اکس
7. تشکر از مستر اکس

همون حسی که آدم موقعی که میخواد بره زیر تریلی داره فهمیدی حالا

ویرایش شده توسط پروفسور مری تاوت در تاریخ ۱۳۹۱/۹/۱۶ ۱۴:۰۰:۳۷

خیلی دلم می‌خواست برگردم ایران ولی متاسفانه همین الانشم ایرانم

很舒適,幸福的 生活,紫色寶石 和鑽石的眼淚和血。
哦,天哪腳的 袖扣盛開櫻 花鼻,舌痛, 流淚的月亮

哦,天哪腳的袖扣盛開櫻 花鼻,舌痛,流淚的月亮
我有一個類我,我耳語

老師來到我用尺子量,說

底線騙你,是一個延伸......

我教授你是什麼意思
不知道這是什麼

فمینیست بزرگ

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اولین جلسه مراقبت از موجودات جادویی!

پروفسور گرینگراس وارد کلاس شد و بی مقدمه از دانش آموزان خواست که پشت سر او بیایند.اودر حالی که به دانش آموزانی که با اخم به دنبال او میامدند تذکر میداد تا حرف نزنند گفت:
-شما امروز میخواین به یه جایی برین تا با موجوداتی مخوقف آشنا بشین! بعضی ها میگن اینا جادویی نیستن.اما نگاه کنین.واقعا چه موجودی میتونه در آن واحد هم از زیر دمپایی فرار کنه،هم پرواز کنه هم ما رو بترسونه،اونم بدون این که هیچ چیز خطرناکی داشته باشه؟

ناگهان یکی از دانش آموزان با بی اعتمادی گفت:پروفسور،نکنه منظورتون ...سوسکه؟ :worry:
بر لبان پروفسور گرینگراس لبخندی نقش بست و گفت:آفرین!10 امتیاز برای هافلپاف!
او بعد از این حرف گفت:حالا دیگه جامون تنگ میشه.اما من از همتون میخوام این رو تحمل کنین.چون من واقعا برام سخت بود تا این همه سوسک رو یه جا اونم تو این محل جادویی پیدا کنم.کی میدونه که من شمارو الان وارد کجا میکنم؟

لی جردن فریاد زد:دستشویی پروفسور!چون محل زندگی سوسک ها دستشوییه!
پروفسور گرینگراس در را باز کرد و با تعجب گفت:مثل این که دروازه اطلاعاتتون در مورد این موجودات کوچیک بامزه و ناز خیلی زیاده!حالا بدون این که هم دیگه رو هل بدین وارد شین!

بچه ها با سر در گمی وارد شدند و تنها چیزی که دیدند چندین توالت بود.لی جردن که ناامید به نظر میرسید پرسید:پس سوسک هاش کو؟

پروفسور لبخندی زد و به بالای سرشان،به سقف سیاه اشاره کرد.بچه ها با دیدن هزاران هزار سوسکی که بالای سرشان وول میخوردند و هر آن امکان پرواز آن ها وجود داشت،جیغ کشیدند. لی جردن با عشق به سوسک ها چشم دوخت و چند سوسک را از زیر لباسش در اورد تا آن ها نیز در خوشحالی او شریک باشند.
پروفسور گرینگراس پرسید:هر کدومتون یه دونه از این سوسک ها رو به خونه میبرین و جلسه بعد اونا رو تزیین میکنین و به من تحویل میدین.خب،کی میتونه چند نوع سوسک رو نام ببره؟

بار دیگر دست لی جردن بالا رفت و هر اسمی رو که میگفت به سوسک مورد نظر اشاره میکرد.او بلاخره با اجازه پروفسور گرینگراس شروع به گفتن کرد:سوسک سرگین غلطان،سوسک شاخ گوزنی،سوسک زرافه ای،سوسک اره ساطوری،سوسک موزی،سوسک تخم بلبلی...

پروفسور گرینگراس که از اطلاعات لی جردن بسیار متعجب شده بود پرسید:تو از کجا این همه چیز میدونی؟
لی زیر لب به دوستانش گفت:میدونی روزی چند بار دوستامو با این سوسک ها میترسونم؟

او به دانش آموزان گفت که سوسک ها را تماشا کنند و در دفترشان نام آن هایی که میدانند رابنویسند.پس از مدتی شروع به دیدن دفاتر دانش آموزان کرد و گفت:کی میدونه چند نوع سوسک دذاریم؟
اما با دیدن تنها دستی که بالا رفت،لی جردن، بدون توجه به او گفت:ما تقریبا000 370 سوسک تو دنیا داریم!

بعد از 15 دقیقه پروفسور گرینگراس از بچه ها خواست که به کبلاس بروند و وسایلشان را جمع کنند.درهمین حین تکالیف را روی تخته با یک تکان مختصر چوبدستی نوشت.

تکالیف:

*لطفا به هم توهین نکنید.
*در مورد عکسی که خواستم.میتونید اون عکسو نذارید.

ویرایش شده توسط دافنه.گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۱/۹/۱۶ ۱۵:۰۸:۱۰

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۰:۵۶:۳۳
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
کلاس مراقبت از موجودات جادویی با تدریس پروفسور گرینگراس !

کلاس ها پنجشنبه ها در این تاریخ ها برگذار میشود :

11-17 آذر ====> جلسه اول کلاس های هاگوارتز
25 آذر -1 دی ====> جلسه دوم کلاس های هاگوارتز
7 -13 بهمن ====> جلسه سوم کلاس های هاگوارتز
21 -27 بهمن ====> جلسه چهارم کلاس های هاگوارتز

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
1.

- پرت کن اون لندهورو ( لندحور؟ ) اینور بینم!

یه دری از یه وری باز میشه و یه جن خونگی به بیرون پرتاب میشه. لینی سریعا میره یکی میزنه پس کله ی جن خونگی و میگه:

- بی عقل! اگه بخوای از همین اول صاحبتو منتظر بذاری بعدا میخوای چی کار کنی؟ وقت نشناس! واسه چی منو معطل کردی؟

گوشای جن خونگی تکون تکونی میخوره و میگه: شانی معذرت خواست!

لینی سرتاپای جن خونگیو از نظر میگذرونه و میگه: راه بیفت!

و همراه جن خونگی از مغازه ی جن خونگی فروشی (!) خارج میشه.

- ای جن لعنتی! واسه چی بلد نیستی مثل آدم راه بری؟ کج و کوله!

لینی در حالیکه مدام به جن بدبخت سیخونک میزد، سعی داشت اونو به جلو هل بده تا سریع تر راه بره. یه نگاه به هیکل کوچیکش میندازه و میگه:

- جن مزخرف! واسه چی اینقدر قدت کوتاهه؟ بهت غذا ندادن بخوری؟ کوتوله !

جن یه نگاه به صاحب بداخلاقش میندازه و بعد رو دو تا پاهاش وایمیسه تا قدش بلند تر شه و رضایت اربابشو جلب کنه. ( آه چه جن خوبی ببین چه به فکره )

لینی تکونی به لباش میده و میگه: ای بدک نی! الان بیشتر قابل تحمل شدی!

چند قدم دیگه برمیدارن و یادش میفته که الان 30 ثانیه س که به جن خونگیش چیزی نپرونده پس دوباره میگه:

- ببینم تو بلد نیستی حرف بزنی؟ چرا لال مونی گرفتی؟ اصلا نکنه تو زبون نداری؟ جن تقلبی که بم ننداختن؟

جن خونگی دهنشو باز میکنه و میگه: شانی توانست حرف زد! شانی یک جن خونگی اصیل هست!

لینی ابروشو میندازه بالا و میگه: چرا با اون صدای نابهنجارت حرف میزنی؟ میخوای من با شنیدن صدای مزخرفت گوش درد بگیرم؟ ... ببینمت؟ دریغ از یک ذره زیبایی که تو داشته باشی. نمیدونم چطوری میخوام این همه مدت تحملت کنم!

دوباره چند قدم دیگه برمیدارن و لینی از پشت یه ضربه ی محکم روانه ی جن خونگی میکنه و اونم پرت میشه زمین.

- بی عرضه! واسه چی میفتی زمین؟ بلد نیستی رو زمین صاف راه بری؟ کودن! آخه به تو هم میگن جن خونگی؟ به درد نخور!

و برای خالی کردن عصبانیتش یه ضربه به سطل آشغالی که بغلشه میزنه و همه ی محتوای سطل رو سر جن خونگی خالی میشه. لینی برای جن خونگیش زبون در میاره و میگه:

- حقته حقته، فردا شب عقدته!

لینی یهو دست به سینه وایمیسه و رو به جن خونگی میگه: چی گفتی؟ میخوای ازدواج کنی؟ غلط کردی! من حاضر نیستم یه احمق دیگه مث تورو تو خونه م راه بدم. جن بی تربیت! هنوز نیومده میخواد با یه بی عرضه تر از خودش عقد کنه. پر رو!

شانی سطل آشغالو سرجاش میذاره، محتواشو توش برمیگردونه و همراه لینی راه میفته و میگه: شانی غلط کرد ارباب!

لینی یه نگاه به اطراف سطل که هنوز چند زباله بیرونش افتاده میکنه و میگه: احمق! واسه چی زیبایی شهرو به هم میزنی؟ اصلا به چه جراتی زباله هارو ریختی زمین؟ یه ذره مغز تو کله ت نیست؟ من فردا چطوری جلو مردم راه برم بگم جن خونگی دارم؟ بگم جنی دارم که فقط بلده سطلو سرنگون کنه و همه چیزاشو بریزه زمین؟

و به همین ترتیب تا رسیدن به خونه رو طی میکنن و جن خونگی لینی یاد میگیره که باید مراقب همه ی حرکاتش باشه و دست از پا خطا نکنه.

( آآآآآه! پروفسور! قلبم داره میپکه! آخه چرا آدمو تو تنگنا قرار میدین؟ جن خونگی بدبخت من! عزیزم! حتما خیلی دلش گرفته و ناراحت شده. چقدر افسرده شده. آخی. )

2.

1- بیریخت! اگه هم مذکر بود بی عرضه! اصلا به نظر من این یک لطف بزرگ در حق جن خونگیه که روش اسم بذاریم. باید خدارو شکر کنه که اونقدر دل رحم بودم که واسش اسم بذارم.

2- یعنی که چی؟ یعنی موقع انجام وظایفش اونقدر حواسش پرت بوده که یه جن خونگی دیگه دیده و عاشقش شده؟ غلط کرده! کجاااااس؟ کجاس اون جن خونگی کودن که رفته عاشق شده. اگه دستم بهش برسه! کبابش میکنم.

3- منظورتون چیه؟ کدوم یکی؟ بدون شک هردو! غلط کرده جن خونگی ای که کاری کنه که بخواد تنبیه شه! اینا تازه تنبیه از نوع سبکشه!

4- کدوم جن خونگی بوقی ای جرات کرده از من چیزی کش بره؟ با چاقو اونقدر ریز ریزش میکردم که دیگه هیچ جور نشه از اون دنیا برش گردوند.

5- فرداااااااا؟ یعنی من باید چند ساعتو بدون جن خونگی بگذرونم؟ پس کیو چیو بزنم؟ همونجا ولش میکردم و سریعا یه جن خونگی جدید میگرفتم و از اون میخواستم که بندازدش سطل آشغال. خودمو واسه دور انداختن جن خونگی مرده خسته نمیکنم!

( واااااااای! رسما قلبم تیکه تیکه شد! جن خونگیییییی عززززززززیزم هیچی ازش نموند. بیچاره. )

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۲۲ ۱۹:۳۵:۳۵

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
تکالیف

1. رولی کوتاه و خاطره ای از خرید و تحویل و شیوه مراقبت خودتان (تربیت ) از جن خانگی بنگارید ! رول هر چه جنی تر = نمره اییییم تر ! ( 20 امتیاز)

صفحه روشن میشه.ابتدا دوربین یه زوم اوت از کرانه ی باختری رو به نمایش میگذاره که در اون گل و بلبل و گوسفند و ریگول() به خوبی و خوشی زندگ می کردند.
سپس دوربین روی خونه زوم میکنه.هی نزدیک و نزدیک تر میشه تا جایی که یه ساحره در حال استحمام پدیدار میشه (خوش حال نشید 60 به بالاس)
پیر زن رو به دوربین با عصبانیت میگه:
هووی! بوقی!... مگه مادر بوقیت یادت نداده که سر ناموس مردم بوق بازی در نیاری!...هووی!...بوق به بوق شده مگه نشنیدی چی گفتم؟

سپس دوربین با اندکی تامل از کرانه دختری به کرانه ی باختر ی بر می گرده و روی لی جردن خان کبیر که سوار بر جن خونگی یورتمه به سمت شهر میره زوم میکنه. زوم میکنه... باز هم زوم میکنه... اخر این قدر زوم میکنه که موی دماغ لی پیدا میشه سپس یخته زوم اوت میکنه که خیلی به آستان مطهر فشار نیاد

بعد یهو صفحه تاریک میشه. با خط خرچنگ-غورباقه ای عبارت "یک روز قبل" پدیدار میشه.

دوباره صفحه روشن میشه. انبوه مردم جادوگر نمایان می شوند که دارند فریاد "مرگ بر اسرائیلرا سر میدهند. دور بین رو لی جردن خان زوم میکنه که داره از جن خانگی اش به عنوان بلندگو استفاده میکنه(نپرس چه جوری)
دوباره صفحه تاریک میشه. عبارت "سه ماه قبل" بر روی صفحه درج میشه.

دوربین انبوه جمعیت را که دارند برای گوشت لوبیا هیئت یورش میبرند را نشان می دهد.دوربین دوباره روی لی جردن خان کبیر که داره از جنش برای دم کردن چایی استفاده میکنه زوم میکنه.

برای اخرین بار صفحه خاموشو روشن میشه. این دفعه دوربین رو یه جفت دست که داره رو کیبرد چیزی رو تایپ میکنه زوم کرده. سپس دوربین آرام روی مانیتور میاد که عکس یه جن خونگی رو پخش میکنه. بعدش اون دست ها روی عکس کلیک میکنن و دکمه اضافه به سبد خرید رو میزنن.

و آن جاست که لبخند شیطانی پدیدار میگردد

2. به سوالات زیر جواب کوتاه اما با علت دهید: (10 امتیاز)

اول: اگر جن خانگی دختر داشتید، چه نامی به او می دادید ؟ چرا ؟

بادمجان , اگه دخترم داشتم اسمشو همین میگذاشتم

×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#
دوم: اگر جن خانگی شما عاشق شود، با او چگونه رفتار خواهید کرد ؟ چرا ؟

باهاش میرم خاستگاری, تو دست گلش عنکبوت میزارم عروس سکته کنه بخندم

×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#
سوم: کدام یک از موارد زیر را برای تنبیه جن خانگی خود مناسب تر می بینید ؟ چرا ؟
الف) دستش را درون چرخ گوشت می کنم
ب) او را داخل مرلینگاه انداخته و سیفون را رویش میکشم

روش تنبیه جن خونگیم به تو ربطی نداره

×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#
چهارم: اگر جن خانگی شما یکی از وسایل منزل تان را کش برود، با او چه می کنید ؟ چرا ؟

میزدمش, استاد فضول شدیدا!

×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#×#
پنجم: در صورت مرگ جن خانگی تان، چه می کنید ؟ چرا ؟
الف) جسدش رو میندازم توی سطل زباله و فرداش یکی جدیدشو استخدام می کنم
ب) با احترام پیکر مطهرش به خاک می سپارم و دیگه جنی رو نمیارم خونه

میگم تو اصفهونی نیستی؟
نمی دونی جسدش می تونه تبدیل بشه به گیاخاک؟
من منداختمش تو باغچه

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

آلیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۱ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از esf
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
1.یه روز یه جن خونگی اومد خونه ام. دزدی.
مچشو گرفتم.
یه ثانیه مچشو ول کردم بعد رفتم گوشش رو گرفتم رفتم طرف مرلینگاه..پشیمون شدم برگشتم.
گذاشتمش زمین نگاهش کردم.
اومد در بره دنبالش دوییدم پام پیچید افتادم رو صندلی صندلی برگشت روش...به صورت اریبی استخوان هاش خرد شد.
با یه ورد سالم شد.بعد یه جوری نگام میکرد که مو به تنم سیخ میشد.
یه دفعه گفت:میشه زنت بشم..
حالم بد شد
-اشتب لپی بود میشه جنت بشم؟؟؟
این بود که نام سینیا را برای او برگزیدم.و روزی صد بار کتک خورد تا آدم شد...
.....................................................................................
.2
اگر جن خانگی دختر داشتید، چه نامی به او می دادید ؟ چرا ؟
هیمالیا چون اسمش به حمالی میاد
........................................................................................
اگر جن خانگی شما عاشق شود، با او چگونه رفتار خواهید کرد ؟ چرا ؟یکی میزنم پس سرش تا دیگه از این غلطا نکنه...وا ...جن های خونگی هم جن های خونگی قدیم...
........................................................................................
کدام یک از موارد زیر را برای تنبیه جن خانگی خود مناسب تر می بینید ؟ چرا ؟
الف) دستش را درون چرخ گوشت می کنم
ب) او را داخل مرلینگاه انداخته و سیفون را رویش میکشم
الف چون خبیثانه تره...
......................................................................................
اگر جن خانگی شما یکی از وسایل منزل تان را کش برود، با او چه می کنید ؟ چرا ؟
استخوان هاش رو خمیر میکنم نون میپزم میخورم...
.......................................................................................
در صورت مرگ جن خانگی تان، چه می کنید ؟ چرا ؟
الف) جسدش رو میندازم توی سطل زباله و فرداش یکی جدیدشو استخدام می کنم
ب) با احترام پیکر مطهرش به خاک می سپارم و دیگه جنی رو نمیارم خونه
الف به من چه میخاست نمیره اصلا بهتر یه تازه نفس بهتر هم هست تازه...

من...کسی چه می داند.....شاید از عالم قصه ها باشم...از دنیای افسانه ها...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.