هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۱۱ یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
من دو تا چیز بگم؟

اول اینکه این قالب سایت فقط برای من خرابه یا همه؟ اون تیکه‌ایش که نوشته "آخرین پیام" تیکه‌پاره‌س و واقعا خیلی رو مخه که نه تاریخو کامل می‌بینی و نه اسم طرف!

دوم هم این شکلک بوقی‌ـه خرابه که من مدت‌ها تو کفش بودم که چرا خرابه و الان کاشف به عمل اومد که ما سه تا از ایشون داریم با انواع و اقسام کدا که از قضا دوتاشون با هم تداخل دارن!

ایشون درستن: : drool :
ایشونم درستن: drool: : drool
ایشون خرابن و با دومی تداخل دارن: : ydrool :

اصن یعنی چی که سه تا از یه شکلک داریم؟ :|

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
باید اینجا حرف بزنم دیگه نه؟خب..

-یک،دو،سه امتحان می کنیم..صدا میاد؟

عرضم به خدمتتون که اول از قالب بسیار خوشرنگ و غیر قابل تعویض سایت تشکر می کنیم!

بعدشم اینکه..خب..این فقط یه پیشنهاد ریزه میزه س که دیشب قبل از خواب به ذهنم خطور کرد.شایدم شام زیاد خورده بودم!به قول اون بنده خدا "کسی نمیداند!"

چرا ما برای سایت جادوگران اپلیکیشن نداریم؟برای مثال رفتن به سایت دمنتور با موبایل هایی که سیستم عامل اندروید داشتن هم سخت بود اومدن خیلی شیک و رسمی یه اپلیکیشن دادن بیرون الآن راحت می شه با موبایل هم وارد سایت شد.

نمیدونم شاید مشکل از موبایل و تبلت منه ولی واقعا ورود با اونا سخته.اگر همچین اپلیکیشنی بود خیلی خوب می شد.اون نفعی که برای اعضا داره به کنار؛یه جوری عضو هم جذب می کنه.مثلا من نوعی که هری پاتریستم،گوشیمو می گیرم دستم و از سر بیکاری توی بازار "هری پاتر"رو سرچ می کنم.(انصافا برای خودم اتفاق افتاده!)

بین دو سه تا اپلیکیشن ،اپلیکیشن یه سایتی هست به اسم دمنتور.که دست بر قضا انجمنم داره!خب،طبیعیه که من میرم سمت دمنتور و اینطوری فرصت شناخت جادوگران یه جورایی ازم گرفته می شه.بیاید قبول کنیم جادوگران و دمنتور رقابت نامحسوسی با هم دارن.

تچکر می شه!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
پاسخی که به پستتون دادم جامع تراز اونیه که بخوام دوباره بازش کنم و حرفهای تکراری.

فقط دوتا مسئله.. اول اینکه قوانین برخورد با یک فرد برای مدیرا جایی نوشته شده نیست، همونطوری که توی پست ویزنگاموتم اشاره کردم چیزیه که به خود مدیر بستگی داره که چطور با یک کاربر برخورد کنه، شاید چیزی که شما میگی هیچ عکس العملی به اون کاربر خاطی نشون ندادن.. توی مسنجر.. حضوری.. یا به هر صورت دیگه ای بین خودشون حلش کردن، همیشه بنا رو بر بدبینی نذارید.

مورد دوم.. مدیر موظف نیست به کسی جواب پس بده! قوانین نظارتو بخونین.. ناظر.. که ناظر باشه نسبت به انجمن های زیر دستش مسئوله و کسی نمی تونه توی کارش دخالت کنه که چرا اینکارو کردی یا نکردی. واسه مدیریت هم صدق می کنه.. اینجوری بگم که وقتی یه مدیر کارشو درست انجام بده، اما جوابگو نباشه.. کسی نمی تونه بیاد بگه آقا چرا جواب نمیدی حتا..! شاید الان یه چیزی بیاد توی فکرت که.. آقای پرنس تو خودت یکی از دلایلی که سال 90 جلوی مدیرا وایسادی این بود که مدیرا پاسخگو نبودن.. چی شده نظرت برگشته حالا..؟ آره.. آره سیریوس.. خودت داری میگی.. من! از آغاز این سایت بوده و هستم.. حق آب و گل دارم.. مدیر مگه می تونه جواب نده..

روی صحبتمو برمیگردونم به سیوروس اسنیپ..

برادر من، پست شما روی توی انجمن خصوصی خودندم، کم و بیش فهمیدم داستان از چه قراره.. دعوتتون می کنم به صحن ارتباط با مدیران، در مورد این مسائل توضیح بدین.

پست از بلک اینجا بخوره دیگه پاک می کنم خودتون بیاین!

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۲:۰۸ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
مشکل شخصی کاربران، بیرون سایت.. به خودشون مربوط میشه.

بله آقا کاملا درسته. منم به بیرون سایت کاری ندارم که. یه سری بحثا مث چت باکس علنیه که هیچی، من اون توهین ها و موارد رو اعصابی رو گفتم که به صورت غیر علنی توی پیام شخصی ها گفته میشه.

نقل قول:
بدیهیه اگر بیرون از سایت از رفتار شخصی که در سایت عضوه ناراحت شدین، نزارید پای اینکه سایت بده و من دیگه نمیام سایت!

من این حرف رو هم نزدم و منظورم هم این نبود. بیرون سایت اصلا ربطی به داخل سایت نداره. سایت خیلی هم خوبه! خودتم میدونی ما اگر ده بار اومدیم سایت و رفتیم همه مسائل درون سایتی بوده!

نقل قول:
2. مشکل شخصی کاربران، داخل سایت.. به ما مربوط میشه، به شرط اینکه " جرم مشهود " باشه، یعنی ببینیم یکی داری از قوانین تخطی می کنه، کسی گزارش کنه، یا اینکه یکی از دو طرف قضیه به ما شکایت کنن. در اینجا سایت موظفه به شکایت اون فرد رسیدگی کنه، که خدا رو شکر جادوگران توی این امر همیشه زبانزد بوده.

3. بند 6 که پیشنهادش رو دادی، مطلقن به مدیریت سایت مربوط میشه و اینکه در صورت ِ ایجاد همچین مشکلی، چه برخوردی یا تصمیمی اتخاذ بشه به صلاحدید مدیرانه، و اصلن ورود به شناسه کاربری یک فرد دیگه و مطالعه اینباکس پیام شخصی به ایفای نقش و ویزنگاموت ربطی نداره؛ بگذریم از اینکه اینکار نقض حریم شخصی افراده و این اطمینان رو میدم که تابحال این کار انجام نشده و مطئنن در آینده هم نخواهد شد.

می دونم آقا. منم اشاره کردم که این قضیه همواره و همیشه زیر نظر مستقیم و صلاحدید مدیران بوده هست و خواهد بود. بند 6 پیشنهاد من برای بعد از مدت محکومیت طرف هست. که اونم گفتم فقط یک پیشنهاده... توی گفت و گو با مدیران میشد مطرحش کرد ولی از طرفی که مربوط به قضیه آزکابان هم میشد گفتم اینجا بگم.

نقل قول:
4. بنده پرسیدم، وقتی حس کردم مشکل وجود داره، از سیوروس عزیز شخصن پرسیدم، بهشون هم گفتم مشکلی اگر هست اطلاع بدین تا تضمین کنم دیگه پیش نخواهد اومد! من و هر مدیر دیگه ای می تونه به پست شما پاسخ نده و نادیده ش بگیره، چون اولین قدم واسه انجام کارهایی از این قبیل اطلاع دادن به مدیراس. اگر پیگیری نشه حتا این داستان کوتاهی از خودتونه.. کسی که از قضیه خبر نداره و این پستها رو می خونه فکر می کنه کوتاهی از ما بوده، و این تخریب شخصیت بنده س به عنوان گرداننده و تکرار مسائل سال 90! بجای اینکه کش بدین قضیه رو.. یه پیام شخصی به من بدین، کل قضیه رو شرح بدین تا بدونم با چی طرفیم.

من بازم میگم قصدم اصلا این نبوده که تخریب چهره و این حرفارو انجام بدم.
بهتر بود این بند رو کلی مطرح می کردم و وارد جزییات نمیشدم که مشکلاتی از این قبیل پیش نمیومد.

نقل قول:
پس واقعن ناراحتم می کنه این قضیه وقتی یه روند بدی در حال جریانه توی سایت، و من مطلع نیستم.. از اونور میاید ویزنگاموت پست میزنید بند اضافه کنید به لایحه!

اینو دیگه خوده اسنیپ باید بیاد به شما بگه و شکایتش رو عنوان کنه.

بندی هم که اضافه کردم مقصود یک چیز کلی بود برای بعد از مدت بلاک که نباید وارد جزییاتش میشدم. حالا اگر موافقش نیستید که هیچی.

---------

یک چیز دیگه هم سوای همه این صحبتا. مدیران سابق، نه همه شون. حداقل یکیش رو من خودم دیدم و تجربه کردم. قوانین سایت رو واسه خودشون جور دیگه ای و با قاطعیت تمام اجرا می کردن ولی در برابر بقیه بیخیال بودن. یه مسئله ای کاملا مشابه برای دو نفر که یکیشون مدیر بوده و اون یکی یه کاربر عادی پیش اومده بود. اول برای اون کاربر عادی پیش اومد و باعث ناراحتی اون شخص شد، آقا من خودم دیدم که مدیران به فرد خاطی هیچگونه واکنشی نشون ندادن، نه صحبتی نه اخطاری نه بلیتی نه بلاکی هیچی! بعد همون مشکل برای اون مدیر پیش اومد، ایشون بدون هیچگونه صحبت و اخطار و بلیت و تذکر و این حرفا یه سره طرفو بلاک کرد! به شدت هم شاکی شد که این کارا یعنی چه؟!

من هنوزم واسم سواله خون اون مدیر رنگین تر از خون اون کاربر عادی بود؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کالین جان،

امکاناتی از قبیل تشکر از پست ها و ارسال نوتیفیکیشن که شما میگین.. وابسته س به سیستم مدیریت محتوایی که استفاده میشه، که اینجا مال ما زوپسه. دلیلش هم اینه که اون موقع که این سایت رو راه اندازی کردیم هیچکدوم از سی ام اس های حال حاضر نبودن. پس امکانش نیست به این صورت..

می تونم بصورت دستی براش بنویسم.. که خیلی وقت می بره و احتمال خطا زیاده. در واقع با درخواستی هم که شما داشتین.. چیز زیادی فراهم نمی کنه این سیستم.. یه تشکر هستش که اگه قرار باشه روزی چندین و چند نفر تشکر کنن از شما اعصابتون بهم میریزه و بعد میرید می بندید اون نوتیفیلان رو.. در غیر این صورت هم فقط یه نقل قول واسه شما آگهی میشه.. که اونم در واقع مهم نیست.. شما پیگیر یه تاپیک باشین.. زیرش گزینه های اطلاع رسانی هستش که هر کس پست جدیدی بزنه واسه شما بنا بر تنظیمات شخصیتون ایمیل یا پیام شخصی میاد.

پیام شخصی مهمتر از همه بود.. که توی قالب با یه رنگ واضح نمایش داده میشه و وقتی هم میاد " دینگ " صدا میده

در هر صورت متاسفانه در حال حاضر آمادگی برآورده کردن این دست تنظیمات رو نداریم.
امیدوارم جوابم کامل و جامع بوده باشه..

موفق باشین
پرنس

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۴ جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳

کالین کریویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۷ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
از انگلستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
ببخشید اگه میشه فروم رو طوری تنظیم کنید که اگه از پستامون تشکر میشه یا بهشون نقل قول میدن برامون پیغام بیاد ممنون

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

ارزشی بدبخت D:

I Love this place

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
دستت درد نکنه پرنس. البته هات اسپات نیست سایفونه. من اولش فک کردم فقط برای چت باکسه بعد دیدم هر جا میرم این تبلیغ مسخره هست. دمت گرم حاجی.

ویرایش:

چاکریم دادا..

ویرایش شده توسط پرنس در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۲۱ ۲۳:۲۴:۵۷

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
آقا من با تاپیک شورای ویزنگاموت هم همین مشکل رو دارم.

بروزر رو پرنس گفت آپدیت کن، انجام دادم ولی درس نشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تراورز بزار حدس بزنم..

احتمالن از Hotspot shield استفاده می کنی.. درست نمیگم؟

آقا این تبلیغات نرم افزاره.. بسیار اعصاب خوردکنه و به خودتون مربوط میشه. مشکل از سایت نیست.. پروکسی تون رو عوض کنید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
من امروز با چیزشکن اومدم تو سایت یک تصویر کاملا غیر آسلامی بالای چت باکس بود :| مسئولین رسیدگی کنند...

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.