هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
1- هدف هاگوارتز فعال کردن ایفای نقش بود .

ماندي عزيز!شما چرا اشتباه ميكنيد!؟تا اونجا كه من ميدونم،تاپيك معرفي چوب دستي در انجمن جادو و جادوگري وجود دارد و اصلا ربطي به ايفاي نقش ندارد!وقتي پست ميزني،دقت كن!

نقل قول:
و در ضمن توجه داشته باشید که هاگوارتز با برنامه ریزی مبتکرانه پرفسور کوییرل فکر میکنم قرار بود توی رول تاثیر بزاره و نویسندگی اعضا .

خب ايول!كوييرل رو قبول داري؟خودش در ويرايش زير يكي از پست ها گفته بود كه تاپيك هايي هم در خارج از رول معرفي شده است تا اونجا هم پست بخوره!

ببين ماندي جان،اگر قصد فقط ايفاي نقش بود تاپيك خارج رول معرفي نميشد به استاد!

نقل قول:
ما الان تو كورس قهرماني هستيم و مشاهده ميشه كه الكي الكي از گروه ما داره امتياز كم ميشه! واقعآ دليل اين كارا رو نميدونم! اگه نميخوايد هافل قهرمان شه... ايرادي نداره به ما بگيد تا حداقل ديگه وقتمون رو تلف نكنيم! (اين رو كلي گفتم و منظورم فقط چو نيست)

هه هه هه!واقعا جالب شد.يعني استادان دوست دارند اسليترين قهرمان بشود هافلپاف نشود؟فكر كنم نه گريف و نه ريون براشون فرقي بكنه بين ما كي قهرمان بشه!هر كي به خودش فكر م ميكند دوست عزيز!
زماني كه در درس پرواز و كوييديچ،كورن اومد به من اون امتياز پايين رو داد خوشحال بوديد.يادتون نبود اسليترين از كورس عقب ميفته كه حالا نگران خودتونيد!؟

لطفا زماني كه ميبينيد قدرت كاري رو نداريد،با بهانه الكي جبرانش نكنيد.اگر شما از گروه ما جلو بزنيد خب من شخصا اولين نفر بهت تبريك ميگم!چون زحمت كشيديد،همانطور كه اسليترين زحمت ميكشد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
ببينيد ... كسي كه تاپيك رو ميبينه اونقدر قدرت ذهني داره و مغذش درست كار ميكنه كه بفهمه اون تاپيكي كه چو چانگ عزيز گفته نبايد رول نويسي داشته باشه!

حالا نه در حدي كه در قبل اصلاً رول نوشته نميشد ... فقط در حد كوتاهي... چو عزيز تدريسشون رو كردن... منظور ايشون از ابتكار هم ابتكار در رول نبود! مگر نميشه در غير رول شما ابتكار داشته باشي؟
كاملاً ميشه ... تاپيكي هم كه توش بوديم كاملاً واضح بود كه غير روله چه چو چانگ عزيز گفته باشه چه نگفته باشه!

زيادم نگرخين به همين امتيازي كه هتون داده شده قانع بشين ... برين خونه هاتون !

وقتی �

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
خوب شما نمیگیری چی شده پرسی جان .

اگر کسر نمره بابت اون موضوع هست پس خوبه چندتا چیز یاد آوری بشه :

1- هدف هاگوارتز فعال کردن ایفای نقش بود .
2- هدف هاگوارتز بالا آوردن سطح کیفی رول نویسی بود .

و در ضمن توجه داشته باشید که هاگوارتز با برنامه ریزی مبتکرانه پرفسور کوییرل فکر میکنم قرار بود توی رول تاثیر بزاره و نویسندگی اعضا .

وقتی یک استاد تدریس میکنه بهتره ما رول بنویسیم . چون هدف افزایش قدرت رول نویسیه و در ضمن استاد باید اعلام میکرد که رول ننویسید .

شما مثل اینکه گوشی دستت نیست ... وقتی میگیم هاگوارتز و فعالیت ایفای نقش .... یعنی ما رول باید بزنیم نه پست غیر رول .... به نظرم این اشتباهیه که باید توی همین ترم برطرف بشه و این نمره ها هم اصلاح بشه .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

باید بگم که امتیازی که چو ارائه داده درست هست ؛ در اول ترم برای تکالیف معجون سازی اعلام شد که در تاپیک رول ، رول خورده باید بشه و در تاپیک هری پاتری ، پست هری پاتری و هر گونه مغایرت باعث کسر امتیاز میشه . همونطور که از من و تعدادی دیگه از دوستان بدلیل این مسئله امتیاز کم شد .

درست هست که استاد مربوطه گفته بودند که ابتکار نمره داره ، ولی ابتکاری که بصورت پست هری پاتری باشه ، وارد کردن رول ابتکار نیست . درباره اینکه به این مورد که باید پست هری پاتری باشه اشاره نکردند ، باید بگم که مشخص هست ، وقتی تاپیک غیر رول مشخص میشه ، نوشته ها هم باید بصورت غیر رول باشن .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نقل قول:
اول اینکه قبل از هر چیز باید بگم من به هیچ عنوان از هیچ گروهی به خاطر اینکه امتیازشون جلو بوده امتیاز کم نکردم....به هیچ وجه!! من همین امتیازایی رو که این بالا هست رو هم به زور نگاه می کنم چه برسه به این که چون یه گروهی داره اول میشه ازش امتیاز کم کنم! برای من مگه چه سودی داره؟ هیچی!

بعد اینکه...یه قانونی داریم اینجا که میگه تو تاپیک های غیر رول نباید رول بزنی! و همینطور برعکس... یه بار یکی از اساتید (فکر کنم معجون سازی) یه تکلیفی مشابه این گفته بود که خیلیا رفتن رول زدن در حالی که تاپیک غیر رول بود! و اگه یادت باشه کوییرل هم اومد گفت رول نزنین!

من فکر می کردم این مورد رو همه یادشون میمونه....ولی خب باید میگفتم که رول نزنین و نگفتم...در این مورد اشتباه از من بوده!

در مورد اینکه چجور ابتکاری می شد داشت...درسته ابتکار زیادی نبود ولی مثلا این که شما توی پستت در مورد چه چیزایی توضیح بدی میتونست مهم باشه! مثلا یه نفر اومده بود معنی لاتین یه افسونی رو نوشته بود...خب این هم یه جور تنوعه! یا یکی دونفر یه چند خط چیز نوشته بودن بعد طبق یه فرم معرفی کرده بودن! فکر کنم آراگوگ بود...اونی هم که افسون رو به لاتین نوشته بود اگه اشتباه نکنم از هم گروهیای خود شما بود....

در هر حال منم گفتم که پستت قشنگ بود و من خوشم اومد! کلی هم حال کردم...ولی خب در مورد نمره شرمنده ام!
من فکر می کنم عادلانه امتیاز دادم... اگه بازم مشکلی هست میتونیم به پرسی و کوییرل بگیم تا امتیازت رو بدن! من حرفی ندارم...به نظر خودم امتیاز عادلانه بوده، ولی اگه مدیر چیز دیگه ای فکر بکنه من حرفی ندارم و با نظر مدیر موافقم!

بله ، چو عزیز من هم با شما موافقم . و یکم هم لحن لودو مناسب نبود شاید یکم ناراحت شده .

ولی خوب من میگم تکالیفی که اینحا میدیم قرار بود رول باشه فکر میکنم و چون شما هم نگفتید ، درست نیست سر این مسئله امتیاز کم بشه . ولی اگر شما سر این مسئله امتیاز کم نکردید بگید .

اگر سر مسئله رول بودن یا نبودن تاپیک امتیاز کم کردین به نظرم عادلانه نیست با توجه به دو دلیل :

1- قرار بود تمام تکالیف به صورت پخش شده توی ایفای نقش باشه .

2- شما اعلام نکردید که غیر رول باشه .

ولی اگر دیدید که امتیاز پست لودو در همین حده ، بگید که مدیر یا ناظر مربوطه رسیدگی کنه ... ممنون میشم

بازم اگر لحن لودو تند بود عذر میخوام ... خودم با شما به روش دیگه ای وارد عمل میشم

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
اول اینکه قبل از هر چیز باید بگم من به هیچ عنوان از هیچ گروهی به خاطر اینکه امتیازشون جلو بوده امتیاز کم نکردم....به هیچ وجه!! من همین امتیازایی رو که این بالا هست رو هم به زور نگاه می کنم چه برسه به این که چون یه گروهی داره اول میشه ازش امتیاز کم کنم! برای من مگه چه سودی داره؟ هیچی!

بعد اینکه...یه قانونی داریم اینجا که میگه تو تاپیک های غیر رول نباید رول بزنی! و همینطور برعکس... یه بار یکی از اساتید (فکر کنم معجون سازی) یه تکلیفی مشابه این گفته بود که خیلیا رفتن رول زدن در حالی که تاپیک غیر رول بود! و اگه یادت باشه کوییرل هم اومد گفت رول نزنین!

من فکر می کردم این مورد رو همه یادشون میمونه....ولی خب باید میگفتم که رول نزنین و نگفتم...در این مورد اشتباه از من بوده!

در مورد اینکه چجور ابتکاری می شد داشت...درسته ابتکار زیادی نبود ولی مثلا این که شما توی پستت در مورد چه چیزایی توضیح بدی میتونست مهم باشه! مثلا یه نفر اومده بود معنی لاتین یه افسونی رو نوشته بود...خب این هم یه جور تنوعه! یا یکی دونفر یه چند خط چیز نوشته بودن بعد طبق یه فرم معرفی کرده بودن! فکر کنم آراگوگ بود...اونی هم که افسون رو به لاتین نوشته بود اگه اشتباه نکنم از هم گروهیای خود شما بود....

در هر حال منم گفتم که پستت قشنگ بود و من خوشم اومد! کلی هم حال کردم...ولی خب در مورد نمره شرمنده ام!
من فکر می کنم عادلانه امتیاز دادم... اگه بازم مشکلی هست میتونیم به پرسی و کوییرل بگیم تا امتیازت رو بدن! من حرفی ندارم...به نظر خودم امتیاز عادلانه بوده، ولی اگه مدیر چیز دیگه ای فکر بکنه من حرفی ندارم و با نظر مدیر موافقم!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
به پروفسور چو چانگ:

نقل قول:
لودو بگمن
لینک تکلیف
نقد:
هوووم!
خب ابتکار و این چیزا درست، ولی تاپیک، تاپیکِ رول نبود و نباید رول مینوشتی!
سوژه ات و اینا خوب بود...ایول داشت!
ولی پستت طولانی شده بود...نکن این کارو...نکن خطرناکه...نکن لودو
خب دیگه همینا! چیز خاص دیگه ای نیست! ولی بگم رولت خوب بود و حال داد بسی! ولی جاش نبود دیگه!

شما در تدريست نوشتي " هرجور ابتکاری نمره داره! "

حالا من اومدم تو اون تاپيك ِ بوقي (از زننده ي تاپيك هر كي هست معذرت ميخوام) رول نوشتم!
ببينيد هزاران رول در تاپيكهاي غير رول ديده ميشه كه هميشه هم جذاب كرده اون تاپيك رو...
مگه من نميتونستم بيام بنويسم! نام: نام خانوادگي: تاريخ تولد: اختراع: ... ولي اومدم وقت بيشتري گذاشتم و رول زدم. حالا به جاي اين كه توسط شما از اين كار تقدير بشه اومدي به من 20 دادي!!!
همونطور كه در نوشتت هم ديده ميشه سوژه جالب و قشنگ بود پست. ولي فقط چون اون تاپيك يه تاپيك ارزشي و غير رول بوده و من رول زدم نه تنها امتياز اضافه داده نشد!!! بلكه امتياز بسيار ضعيفي هم داده شده به پست من!
گذشته از اين، دقيقآ براي همين تكليف نوشتيد: " هرجور ابتکاری نمره
داره! "
مثلآ چه ابتكاري ميتونه آدم تو پست غير رول و تلگرافي داشته باشه؟! حالا هم كه رول ديده ميشه... اين امتيازشه!

در آخر:
ما الان تو كورس قهرماني هستيم و مشاهده ميشه كه الكي الكي از گروه ما داره امتياز كم ميشه! واقعآ دليل اين كارا رو نميدونم! اگه نميخوايد هافل قهرمان شه... ايرادي نداره به ما بگيد تا حداقل ديگه وقتمون رو تلف نكنيم! (اين رو كلي گفتم و منظورم فقط چو نيست)

در آخرتر:
يكي مياد كلي ابتكار به خرج ميده و چيز جذاب مينويسه كه استاد و بچه ها خوششون بياد . اونوقت اينطوري برخورد ميشه!
بابا اينجا رول پليينگه! پادگان نيست كه بگيد اونجا تاپيك غير رول بوده. چون رول نوشتي بايد اعدام شي!! در رول پليينگ ابتكار حرف اول و آخر رو ميزنه و نه هيچ چيز ديگه! اين رو اگه خواستيد ميتونم روش بحث كنم واستون!
آخر هم اين نكته رو بگم:
همين جور كارها شده كه الان عده ي زيادي از اعضاي سايت در هاگوارتز شركت نميكنن!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
من نقد رو مثل جلسه قبل زدم ولی نقدم نمیدونم به چه دلیل یک دفعه پاک شد .
دوباره نقد رو میزنم .

[

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به همه اساتید:
تا آخر هفته جمعه باید هر چهار جلسه تدریس شما تموم شده باشه. اگه هنوز جلسه ای غیر از برنامه ریزی در تابلوی اعلانات باقی مونده در پنجشنبه یا جمعه تدریس کنید.
دو هفته دیگه امتحانات برگزار میشه.
ممنون

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
استاد جوزف ورانسکی

میخواستم که یه نقد دقیق با توجه به امتیازی که به من در کلاس تغییر شکل دادید ارائه کنید ، که اطلاع داشته باشم چه چیزی این امتیاز من رو تا این حد پایین آورده !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.