هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ جمعه ۲ شهریور ۱۳۸۶

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
خیلی ممنونم از لودو و پرسی عزیز که نسبت به امتیاز ها عکس العمل نشون دادند
استاد عزیز من دقیقا طبق گفته ی زاخاریاس اسمیت یک معجون دارویی نوشتم! حالا اگر گفته زاخاریاس اشتباه باشه که دانش اموز گناهی نکرده! معجون من یک معجون دارویی بود و اتفاقا ذکر هم کردم((سم دارویی))
امیدوارم ریموس عزیز تو امتیازات تجدید نظری بکنه!

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
من احساس می کنم که لازمه اینجا یه چیزی رو بگم...
کاملا قبول دارم که کوچک ترین توجهی به تدریس ریموس نداشتم،
یعنی اینکه من اصلا نمی دونستم معجون باید مخرب یا مرگبار باشه، این رو انکار نمی کنم پس مجبورم که اشتباهمو بپذیرم.
وقتی که اون صفرو دیدم اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که : اه، دیدی چه هافلو بدبخت کردی رفت؟
اما خب بعد دوباره با خودم گفتم : همین که اهمیت دادم و پست زدم خودش کلی ارزش داشت. مطمئنا همچین چیزی تنها و تنها برای خود من ارزش داره، این که وقتم رو روی این کار گذاشتم اما برای بقیه چی؟مسلما نه!!!!!
در هر صورت بعد از خوندن روش تدریس، احساس کردم نمره ای که بهم داده شده کاملا منصفانه است اما خب انتظار داشتم بالاخره یه یکی، دویی چیزی می گرفتم!!!! خب همچین ننگی در طول عمر من و در تمام سال های تحصیلم نداشته و نخواهد داشت!!!

در کل بسیار ممنونم از حرفایی که لودو راجع به من زد اما خب این نشون میده که ریموس استاد سخت گیر و منظبتیه و من نمی تونم این سخت گیری به جا رو محکوم به بی تفاوتی بکنم!
خلاصه این یه تجربه واسه من یکی شد...این که دیگه هیچ وقت هیچ پستی رو بدون فکر و خوندن قبلی نزنم یا این که اصلا کلا بی خیال پست زدن بشم.

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
نقل قول:
جناب زاخاریاس اسمیت متأسفانه اشتباها این کاربرد را ذکر کرده اند.زیرا سم به معنای مسموم کردن افراد است نه به معنای درمان آنان. به همین دلیل من اشتباه ایشون رو نادیده گرفتم. به همین دلیل بعضی از این معجونها امتیاز صفر گرفته اند.

به هر صورت اين چيزيه كه در متن درس نوشته شده و دانش آموزان هم بر اساس همون نوشتن. من هم نميگم كه درسته... ولي به هر حال ملاك نوشتن دانش آموزان اين متن كه توسط استاد نوشته شده هست! غير از اينه؟؟؟ پس چرا بايد به خاطر اشتباه استاد كسي صفر بگيره؟!

نقل قول:
درضمن کسانی که رول به معنای واقعی زدن ولی تکلیف انجام نداده اند حتما بهشون امتیاز تعلق میگرفت. اما من لینک پستهایی رو که امتیاز صفر گرفته اند رو میزارم. شما یه رول واقعی رو پیدا کنید.

من يه نگاه كلي كردم و كسي رول به اون صورت ننوشته بود! در هر صورت من كساني رو ديدم كه يك كلمه رول نداشت پستشون و نمره ي بالايي مثل 28 هم گرفته بودند! پس ملاك امتيازها رول نبوده.
در پست نيمفادورا هم رول وجود داشت. حتي بيشتر از بعضي كه نمره ي خوب گرفته بودن!

* در مورد نيمفادورا و روميلدا شما درست ميگي. و ربطي به اون كاربردها هم نداره، و حرف شما كاملآ درسته، اما همون مطلبي كه گفتم، آيا براي وقتي كه گذاشته شده ارزشي قائل نميشيد؟ حالا پست روميدا كمي ارزشي بود، اما پست نيمفا كه قابل قبوله از لحاظ توضيحات و رولش. (موضوع كه اشتباهه درسته.)

* در مورد اوني كه تقلب كرده هم كاملآ حق با شماست. منم بودم صفر ميدادم!

*** از اين موضوع كه بگذريم؛ يك پست ديدم كه جدآ حقش ناديده گرفته شده. پست "ريتا اسكيتر" دقيقآ بر اساس توضيحات استاد هست و فكر ميكنم لايق گرفتن امتياز باشه. با توجه به ساير پستها توضيحاتش هم خوبه... فكر ميكنم يه تجديد نظر بكنيد.
اينبار با توجه به اين كه استاد توضيحات غلطي داده يه تجديد نظر بشه، فكر ميكنم اين پست نمره ي خوبي بگيره!

در مورد ساير پستها حق با شماست، اما اگر براي زحمتي كه كشيدن نمره اي بديد بد نيست، نميخواي هم بدي نده! اون تصميمش با شماست به عنوان استاد. ولي ريتا اسكيتر به نظر بايد حتمآ امتيازش تجديد نظر شه، چرا كه بر اساس درس نوشته.

در آخر ممنون كه سريع پاسخ دادي...
دوباره در آخر بگم كه استاد اشتباه توضيح داده درسته، ولي بنده خدا دانش آموز براساس همون نوشته ديگه! (ريتا)

خيلي ممنونم ازت ريموس جان؛

---------------
ويرايش:

من پست پرسي رو همين الان ديدم!

هوووم. بايد بگم كه درسته، اما ريتا دقيقآ بر اساس درس استاد نوشته و توضيحاتش هم خوبه! فكر ميكنم خيلي ناحق باشه كه يك سوم يا يك دوم نمره به ايشون داده بشه!!
پستش رو با پست هاي ديگه كه امتياز گرفتن مقايسه كنيد! به نظرم امتياز خوبي بايد بگيره! باز هم خودت مقايسه بكن ريموس جان!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۱:۱۹:۲۵
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۱:۲۳:۰۶

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

باید بگم که من برای اطمینان یک بار امتیازات و پست های شرکت کننده ها رو چک کردم ، به رومیلدا وین ، ادوارد بونز و نیمفادورا تانکس امتیاز درستی داده شده ، ولی به نظرم باید یک سوم و یا یک دوم از امتیاز به ریتا اسکیتر تعلق بگیره !

ممنون و موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
نقل قول:
بنابراين گفته ي شما مبني بر اين كه معجون اونها مربوط به سم هاي مرگبار و مخرب نميشه درست نيست. چرا كه خود استاد اين "موارد استفاده" (نظير دارويي و اينها..) رو براي همون سم ها ذكر كرده!

جناب زاخاریاس اسمیت متأسفانه اشتباها این کاربرد را ذکر کرده اند.زیرا سم به معنای مسموم کردن افراد است نه به معنای درمان آنان. به همین دلیل من اشتباه ایشون رو نادیده گرفتم. به همین دلیل بعضی از این معجونها امتیاز صفر گرفته اند. علاوه بر اینها، دلایل دیگری نیز برای این امتیاز بود. برای مثال نیمفادورا تانکس معجونی تهیه کرده بود برای سفر به آینده که فکر نمیکنم هیچ یک از کاربردهای سم ها باشد. درضمن کسانی که رول به معنای واقعی زدن ولی تکلیف انجام نداده اند حتما بهشون امتیاز تعلق میگرفت. اما من لینک پستهایی رو که امتیاز صفر گرفته اند رو میزارم. شما یه رول واقعی رو پیدا کنید. نه رولی که در اون بدون مقدمه کسی میره معجونشو تحویل میده، جادوگر فرم روی معجون رو میخونه و بعد میگه تأیید شد.
رومیلدا وین
ادوارد بونز*
نیمفادورا تانکس
ریتا اسکیتر

* ایشون سوژه معجونشون رو نیز از یک نفر دیگه گرفتن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
در امتيازات درس معجون سازي ديدم كه به بعضي دانش آموزان نمره ي "صفر" داده شده بود.

خواستم اول يه مطلب رو بگم و اون اين كه به فرض هم كه دانش آموز درست مطابق تكليف به صورت 100% عمل نكرده باشه، آيا بايد "صفر" بگيره؟ آيا وقتي كه گذاشته و پستي كه زده هيچ ارزشي نداره؟
حالا اگه پست ارزشي بود و براي از سر بازكردن يه توجيح داشت! اما بعضي پستها واقعآ وقت گذاشته شده و تنها به خاطر يه دليل كوچيك (كه اون رو هم فكر ميكنم ريموس عزيز اشتباه كرده و در پايين توضيح دادم) نمره ي "صفر" به اونها داده شده!

اما در مورد دليلي كه آورده شده براي نمره ي "صفر":
نقل قول:
طبق گفته مدرس میبایست یک معجون سمی را معرفی کنید نه یک معجون دارویی.به دلیل اینکه تکلیف صحیح انجام نشده بود و معجون سمی نبود امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت

اما در تدريس درس اينگونه آمده:
نقل قول:
سم ها انواع مختلفی دارند که به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: سم های مرگبار و سم های مخرب که دسته دوم خود به دو بخش جزئی تر یعنی : سم های مخرب روحی و سم های مخرب جسمی تقسیم می شوند.
پس كلآ دو نوع سم داريم : 1. مخرب 2. مرگبار

بعد در پايين تر توضيح داده شده كه:
نقل قول:
چند روش استفاده از سم :
.صدمه زدن و کشتن افراد
. تهدید کردن افراد
.و استفاده های دارویی( برای مثال برای درمان بیماری ها)

پس همكون دو نوع سم هستن كه اين استفاده ها رو دارن!
چطور ممكنه دو نوع سم داشته باشيم كلآ (كه در تكليف هم از همين ها خواسته شده) و بعد گفته بشه كه اين مورد نظر نبوده!

تكليف:
نقل قول:
شما باید در تاپیکسازمان معجون سازان قرن با توجه اطلاعاتی که دارید به صورت تک پستی و نمایشنامه معجون سمی ای را (چه مرگبار چه مخرب) به نام خودتان ثبت کنید و کاربرد آن را هم بنویسید.

بنابراين گفته ي شما مبني بر اين كه معجون اونها مربوط به سم هاي مرگبار و مخرب نميشه درست نيست. چرا كه خود استاد اين "موارد استفاده" (نظير دارويي و اينها..) رو براي همون سم ها ذكر كرده!
و شما منظور استاد رو فقط در استفاده از "صدمه زدن و كشتن افراد" ديدي! كه در واقع اين نبوده منظور و هيچ اشاره اي به "روش استفاده" نكرده استاد...

يه خورده عجولانه تصميم گيري شده به نظرم!
خواهشمندم كه باز نگري بشه...

با تشكر؛

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۷:۱۴ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت هاگوارتز

پروفسور چو چانگ به من اطلاع دادن که متاسفانه به دلیل مشکلی که برای مودم کامپیوترشون پیش اومده به اینترنت دسترسی ندارن!به همین دلیل نمی تونن برای تدریس کلاسشون حاضر بشن!ایشون به من گفتن که به محض رفع مشکلشون تدریس رو انجام خواهند داد و خواستن کسی به جای ایشون جایگزین نشه!

با تشکر

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۷:۱۰ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
هوووم نقد جالبی بود.منم تا اونجا که می تونم پاسخ می دم.واقعا هم ممنون از نقدتون استفاده ی زیادی ازش بردم.یه سری از اشتباهاتم رو هم قبول دارم و ممنون میشم نه تنها شما بلکه بقیه هم بهش گوشزد کنن.

نقل قول:
من باید طوری پست بزنم که اولا 20 خط باشه ! دوما اینکه موضوع و سوژه رو در اون بیست خط شروع و تموم کنم ، پس بهتر دیدم که با گزارش گزارشگر شروع بشه و با باخت ساده ی بلغارستان به پایان برسه ، فکر نمیکنم جای سوژه دیگه ای اینجا باشه.

سوژه های خیلی زیاد و متنوعی میشه به کار برد.به طور مثال شما رو به پست هم گروهیتون استرجس پادمور ارجاع می دم.اگه دقت کرده باشید می بینید که از یه سوژه استفاده کرده بود و اونو به خوبی پرورش داده بود.

نقل قول:
ضمنا در مورد خطای اول باید بدونی که گوی زرین همیشه توی محوطه ی بازی حرکت می کنه و خارج نمیشه!

کتاب کوییدیچ در گذر زمان صفحه ی 39 خط چهارم : گوی زرین بر خلاف مرغک طوری جادو شده است که در محدوده ی محوطه ی بازی می ماند.

نقل قول:
در این خطا ، چیزی که مورد نظر من بود این بود که بازیکن از محوطه مجاز خارج شده ، البته اینکه گوی زرین مقابل بازیکن خارج شده از محوطه بوده اشتباهی بود که من مرتکبش شدم ، ولی مد نظر من خطای بازیکن بوده !

خب باید بدونید که مهم اینجا سوژه ی خطا بوده.الان ممکنه بگید سوژه یه کلمه ی کلیشه ایه و دلیلی نداره انقدر مهم باشه.اما مهمه که نمایشنامه تون تنوع داشته باشه.شما می تونید یه نمایشنامه به این صورت بنویسید:بازیکن تیم ایکس ناگهان از زمین خارج شد و دوار در سوت خود دمید!
ضمنا من نمره ی استفاده از خطا رو به شما دادم اما نه به طور کامل.

نقل قول:
اصولا شادابی در نمایشنامه های طنز به وفور دیده میشه ، و رسمی و خشک بودن در نمایشنامه های جدی ؛ ولی همونطور که اینجا گفته شده مهم نیست که چطور نوشته بشه ، مهم اینه که هری پاتری باشه و اصول نمایشنامه نویسی درش رعایت شده باشه !

شادابی به معنی خنده دار بودن نیست.شادابی به معنای فضاسازی مناسب و درخور نمایشنامه ست.تا خواننده با خوندن نمایشنامه ازش خسته نشه.
به طور مثال در کتاب های هری پاتر که جدی هم هستن شادابی دیده میشه و خواننده رو جذب میکنه.نه تنها کتاب های هری پاتر بلکه خیلی از داستان های دیگر هم همینطور هستن.به نظر من نمایشنامه ی شما این فاکتور رو به اندازه ی کافی نداشت.

نقل قول:
در مورد اینکه با عجله نوشته شده ، مخالفم ، با عجله ننوشتم و وقت زیادی هم صرفش نکردم ، ولی خوب ...

این فقط یه حدس بود و من در واقع منظورم همون بود.در این رابطه از شما عذر خواهی می کنم.

نقل قول:
در کل اینکه به نظر من امتیاز 14 به هیچ وجه مناسب نیست ، در ضمن بهتره بیشتر روی نقد های خودتون و نکاتی که در پست ها میگید دقت کنید ، پستهایی که باید امتیاز بیشتری میگرفتند کمتر گرفتند و همینطور بالعکس ، اگر لازم باشه و اشاره کنید حتما به اشکالات امتیاز دهی اشاره میکنم .

تا اونجایی که من می دونم و توی شرح امتیازات هم ثبت کردم من به شما نمره 18 دادم!
ضمنا این وظیفه ی منه که تشخیص بدم یه پست چه اشکالاتی داره و به اون امتیاز بدم.امتیاز دهی من هم بر اساس یه سری اصول در نمایشنامه نویسیه.علاوه بر این اصول زیبایی خاص خود نمایشنامه هم مهمه.که این هم باید طبق نظر من باشه و ممکن شما نظر متفاوتی در موردش داشته باشید.

در مورد امتیازات هم به نظر من میانگین امتیازات من اختلاف زیادی با بقیه ی استاد ها نداشت.دلیل اینکه هم انقدر امتیازات پایین بودن این بوده که واقعا نمایشنامه ها در سطح یک نمایشنامه برای کوییدیچ نبوده.
من الگوی نمایشنامه ها رو مسابقات کوییدیچ هاگوارتز قرار دادم.ضمنان در مورد تعداد خطوت پست ها هم من اطلاعی ندارم.من محدودیتی در نظر نمی گیرم ولی اگه محدودیت داره خب باید در همون محدوده نوشته بشه.

بخاطر نقد خوبتون ممنون.سعی می کنم یه مقدار نرم تر امتیازدهی کنم.

با تشکر
کورن اسمیت

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱:۰۱ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
پرفسور کورن اسمیت ، استاد درس پرواز و کوییدیچ

شما در نقد پست من در کلاس پرواز و کوییدیچ نوشتی :

پستت سوژه ی چندان خوبی نداشت.ضمنا در مورد خطای اول باید بدونی که گوی زرین همیشه توی محوطه ی بازی حرکت می کنه و خارج نمیشه!ضمنا فضای نمایشنامه خیلی خشک و رسمی بود و شادابی مورد نیاز درش دیده نمی شد.بعضی جا ها از نظر نگارشی مشکل داشتی و یک مشکل املایی هم در نمایشنامه ت دیده میشد.مشخص بود که با عجله نمایشنامه تو نوشتی.

به چند مورد اشاره میکنم :

پستت سوژه چندان خوبی نداشت .

من باید طوری پست بزنم که اولا 20 خط باشه ! دوما اینکه موضوع و سوژه رو در اون بیست خط شروع و تموم کنم ، پس بهتر دیدم که با گزارش گزارشگر شروع بشه و با باخت ساده ی بلغارستان به پایان برسه ، فکر نمیکنم جای سوژه دیگه ای اینجا باشه .

ضمنا در مورد خطای اول باید بدونی که گوی زرین همیشه توی محوطه ی بازی حرکت می کنه و خارج نمیشه!

در این خطا ، چیزی که مورد نظر من بود این بود که بازیکن از محوطه مجاز خارج شده ، البته اینکه گوی زرین مقابل بازیکن خارج شده از محوطه بوده اشتباهی بود که من مرتکبش شدم ، ولی مد نظر من خطای بازیکن بوده !

ضمنا فضای نمایشنامه خیلی خشک و رسمی بود و شادابی مورد نیاز درش دیده نمی شد

شما گفتید : نکته:نمایشنامه ها باید به صورت تک پستی باشن و روی هری پاتری بودن اونا تاکید میشه!طنز یا جدی بودن اون هم فرقی نمی کنه فقط مهم اصول نمایشنامه نویسیه که باید حتما رعایت بشه! لطفا پس از زدن پست لینک پستتون رو اینجا بزارید!

اصولا شادابی در نمایشنامه های طنز به وفور دیده میشه ، و رسمی و خشک بودن در نمایشنامه های جدی ؛ ولی همونطور که اینجا گفته شده مهم نیست که چطور نوشته بشه ، مهم اینه که هری پاتری باشه و اصول نمایشنامه نویسی درش رعایت شده باشه !

بعضی جا ها از نظر نگارشی مشکل داشتی و یک مشکل املایی هم در نمایشنامه ت دیده میشد.مشخص بود که با عجله نمایشنامه تو نوشتی.

در مورد اینکه با عجله نوشته شده ، مخالفم ، با عجله ننوشتم و وقت زیادی هم صرفش نکردم ، ولی خوب ...
درباره نگارش و املا هم باید بگم که در نمایشنامه ها و پست ها دیده میشه ، درسته باید امتیازی کم بشه ولی نه به این میزان .

در کل اینکه به نظر من امتیاز 14 به هیچ وجه مناسب نیست ، در ضمن بهتره بیشتر روی نقد های خودتون و نکاتی که در پست ها میگید دقت کنید ، پستهایی که باید امتیاز بیشتری میگرفتند کمتر گرفتند و همینطور بالعکس ، اگر لازم باشه و اشاره کنید حتما به اشکالات امتیاز دهی اشاره میکنم .
به نظر من باید تجدید نظر بشه در این امتیاز !

پی نوشت :
با نحوه فعلی تقسیم امتیازات دانش آموزان برای بدست آوردن امتیاز اصلی ، امتیازاتی که شما دادید ، ضربه بزرگی به امتیازات گروه ها میزنه ، به نظرم بهتره که عادلانه تر و سنجیده تر امتیاز بدید ، این نقد ، نقد ورد نیست !!!

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۱ ۱:۰۶:۴۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۶

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
سلام خسته نباشید
میخواستم بپرسم کلاس معجون سازی و ماگل شناسی کی تدریس میشن؟
خیلی وقته گذشته
ممنون

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.