هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آزکابان
پیام زده شده در: ۲:۴۹ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۲:۰۲:۳۱
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 714
آفلاین
نام و نام خانوادگی: مرلین کبیر!

نام پدر: ابُ المرلین
نام مادر: امُّ المرلین

نام دو تن از افراد مورد اعتماد همراه با نشانی دقیق:
1- شاه آرتور، واقع در انگلستان جنوب غربی، لندن، قلعه کملوت، طبقه 4 اتاق 15
2- مورفیوس، از پادشاهان افسانه ای یونان باستان، واقع در یونان باستان، دست راست

یا نظرتان را در مورد عبارات زیر به طور خلاصه بگویید یا باهاشان جمله بسازید یا ادامه اش را کامل کنید یا یک بلایی سرش بیاورید دیگر:

چیز: نباشد تن من مباد، بدین سایت زنده یک تن مباد!
برف: میاد جر جر، پشت خونه ی هاجر!
قسطنطنیه: توی محاصره ش من نقش سنگ پرتاب کن داشتم!
ارتش آزادی بخش ایرلند شمالی شعبه ی جن های شورشی: تدارکاتشون رو خودم با استفاده از این بر و بچ کملوت میفرستم.
کلاه گروه بندی: فقط بر سر وزیر گانت برازنده است.

مجازات مورد نظر شما برای خس و خاشاک چیست؟
یه چند صباحی ببریمشون جنگل ممنوعه هاگوارتز و با دوستان و یاران سانتور آشناشون کنیم!

آیا شما هم معتقدید که سلطه‌ی زوپس نمادی از آستاکبار جهانی بر سر ملت آزاده‌ی جهان می‌باشد و باید به دوره‌ی علامت دادن با آتش بازگردیم؟ توضیح دهید.(3 نمره!)
بله معتقدیم!
ولی باید منصف بود، زوپس، ساخته ی دست زوپس قهرمان، عله ی کبیر هست و ایشون از همون دوران طفولیت که میخواستن به دایی شون زنگ بزنن، ولی تلفن خونه شون بدلیل بدهی قطع شده بود، بنابراین بر این شدند که یه سیستمی بسازند تا با اون با دایی شون حرف بزنند که در حقیقت همین سایت هست و اگر با استفاده از دست های پشت پرده و منوی مدیریت به این سایت نگاهی بندازیم، میتونیم رد پاهایی از پست های اسپم تک خطی و گاها تک کلمه ای ببینیم که از اون دوران باقی ماندند.
باری از اصل مطلب جدا نیفتیم، این زوپس قهرمان یه چند نفر رو دور خودش جمع کرد و شورای زوپس رو تشکیل داد و رفت پشت پرده ی غیبت، بعد از اون شورا، شوراهای دیگه ای هم اومدند و رفتند تا کار به شورای فعلی کشید، در طی این شورا ها چند تن خس و خاشاک بودند ولی خب هر کدام در راه های جداگانه ای خس و خاشاکی کردند، ولی در این شورا، خس و خاشاک ها بسیار بیشتر از قبل خس و خاشاکی میکنند و باید جلوشان گرفته شود و آن هم با استفاده از بازگرداندن زوپس قهرمان به صحنه ی مبارزات و به سان فیلم قاضی درد، کل شورا رو نابود کنیم و از خود زوپس قهرمان چند نمونه درست کنیم که با تکنولوژی فعلی دو سه دقیقه طول میکشه و دوباره شورا رو تشکیل بدیم تا آرامش به جهان بازگرده.

آیا از پر کردن این فرم خسته شدید؟
خس و خاشاک خسته ست، ولی آیا شما از خوندن فرم خسته نشدید؟

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
سلام و درود بر ملت غیور پرور و چیز اعظم . و درود بر مورفین گانت بزرگ المنصب و عظیم الشوکت . و درود بر لرد بزرگ و سیاه فراموشمان نشود که عاقبتی بس سیاه و بس خوف ناک دارد .

ای ملت غیورپرور بدانید و آگاه باشید که ما دولت بر حق بوده و هیچ دولتی بر ما برتری نداشته . بدانید! اگر آزادی را میخواهید اگر پرواز را میخواهید و اگر حق را میخواهید ناامید نشوید . که چرا ناامیدی مرگ زندگان است .

شما زنده اید نه مرده! به دفاع از خود بپردازید . گر ناامید شوید میمیرید . شما خود بهتر میدانید که زمستان رفتنیست. خود میدانید که حق ما گرفتنی نیست ! خود میدانید که بر حقید و خود میدانید که تلاش شما جز موفقیت و پیروزی ثمره ای ندارد بسا بهتر از این باشد .

این دولت همیشه سرفراز بوده و سرفراز می ماند و کسی هیچ پارازیتی درون آن نمی اندازد . ما نمی گزاریم ما را از چیز دور کنند . نمی گزاریم بر ما غلبه کنند . ولی ما میتوانیم بر آنها با اراده ی محکم خود غلبه کرده و آنها را به درکی آتشین ارسال کنیم .

شما باید بدانید که باید بمانید گر نمانید عاقبتتان سیاه گردیده و طالعاتان به نحسی ابدی مبتلا شده و خود آشفته خاطر میشوید .

من آلبوس سوروس پاتر از همین تریبون اعلام میکنم که تا آخرین قطره ی خونم و آخرین تکه چوب چوب دستیم در رکاب مورفین گانت و چیز و تابستان می مانم و جانم را فدای این دولت آزادی و این دولت پرواز و این دولت شما میکنم چرا که پهلوانان نمی میرند

و همچنین باید اعلام کنم که حزب مخالف ما نگران باشند که من در حال رمز گشایی آرم و کلمه ای هستم که دلوروس آمبریچ بر روی به اصطلاح سربازانش میزند و به آنها افتخار میکند . ای سربازان به اصطلاح سرباز آمبریچ بدانید و آگاه باشید که او هدف پنهانی غیر از افتخار کردن به شما دارد . که بزودی او و دولتش را رسوا میکنم تا بداند و آگاه باشد که یه من خشخاش چقدر چیز دارد .

من جز حقیری در میان چاکران مورفین نبوده و میدانم و آگاهم که او و یارانش بر حق اند .
و من الچیزو توفیق
زنده باد تابستان!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ ۲۱:۰۷:۵۴

برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .

زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

تصویر کوچک شده

باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
استعفا نامه
من چارلی ویزلی استعفا ی خودرا صادر میکنم وبه جبهه راندهشدگان می روم. خداحافظ

ویرایش مورف:
فعلا خداحافظ چارلی.
زود برگرد که به دادگاه هافلپاف برسی، بی وکیل نمونه پیرزن!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ ۱۴:۲۲:۴۱

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
آمدم شاخدم جان! آمدم!
ای ملت بدانید که این تحرکات مذبوحانه در جبهه ی دشمن حکایت از شکستن استخوان های کودتا دارد و ما پیروزیم و به زودی وزارت را پس خواهیم گرفت و آزادی و پرواز را به قدرت بازخواهیم گرداند.

نیازی به دسترسی نیست چارلی. من همه ی ملت غیورپرور رو محرم اسرار خود دانسته و بخشی از مواردی که در انجمن ناظران رد و بدل شده رو برای آگاهی افکار عمومی نقل قول می کنم:

نقل قول:

دلوروس آمبریج نوشته:
سلام
هر کی با کودتای زمستانی موافقه اعلام کنه.

5 روز بعد:

نقل قول:

دوباره دلوروس آمبریج بعد از پست خودش پست زده و نوشته:
تا 24 ساعت آینده هر کی با کودتا اعلام موافقت نکنه تمامی دسترسی ها رو از دست داده و به جزایر بالاک منتقل میشه.

5 دقیقه بعد:

نقل قول:

ملت ناظر نوشتن:
سلام
اعلام موافقت!

این تنها بخشی از اسرار پس پرده ی این کودتای ناجوانمردانه بود که من به خاطر حفظ آرامش در جامعه از گفتنشون خودداری می کنم.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام
مورفین کجایی این وزغ داره وزارت خانه رابه سازمان ساحره ها می برد.خو لین ها قدرت را ازما گرفتن ما کودتا بکنیم.ای کاش من دسترسی به انجمن ناظر ها داشتم می فهمیدیم شما چی تو سرتون دارید..........

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
درود به وزیر گانت
من درخواست دارم تاپیک صدا وسیما آسلامی آزکابان را تاسیس کنم.چون دیگر به منوی مدیریت دسترسی نداریم.اگر میشود مسئولش هم بنده باشم.
بدرود وزیر گانت

ویرایش تام: فعلا نمی تونیم الکی تاپیک ایجاد کنیم.اینجا یا هرجای دیگه که فکر می کنی میتونه برای محل ارسال پستت مناسب باشه،ارسالشون کن.

ویرایش چارلی:چشم تام همین جا میزنم.

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۲۱:۵۲:۲۰
ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۲۲:۴۰:۵۴
ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۲ ۷:۴۳:۵۹

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
بیانیه شماره چند بود اصن؟!... هیییییی روزگار دل شکن!... هان! شماره شش ارتش آزادی و پرواز و آزکابان!... هیییی!

ملت!
ما در باز پس گیری وزارتخانه شکست خوردیم!

بله! درست شنیدید! شکست خوردیم و این یک حقیقت تلخ است! بنده الان خیلی ناراحتم! هر چقدر هم که به چیز پناه می برم باز هم ناراحتم. نه برای از دست دادن مقام دو روزه ی دنیا. و نه برای حقوق های کلانی که حتی یک ناتش را هم در طول خدمتم نگرفتم. و نه برای کوتاه شدن دستم از قدرت که هرگز سوءاستفاده ای از آن ننمودم و هر چه بود حسن استفاده بود!
بلکه به این خاطر ناراحتم که رای شما ملت غیورپرور را به هیچ انگاشتند!
به این خاطر ناراحتم که گفتمان آزادی و پرواز را نادیده گرفتند!
به این خاطر ناراحتم که پیام چهارم تیر را نشنیدند!

ای ملت چیزدوست!
بسیاری از دوستان دلسوز و رفیقان گرمابه و گلستان و منقل دولت قانونی به بنده گفتند که این بیانیه را نده و به سقوط وزارتخانه اعتراف نکن؛ چرا که به منزله ی کم آوردن و شکست ارتش آزاد و تابستان و در کل خودکشی سیاسی است!
اما بنده چون به عهد صادقانه ی خود با شما ملت پای بند بودم نپذیرفتم و گفتم هرگز به مردمم دروغ نخواهم گفت! و همانطور که در شادی ها و پیروزی ها آن ها را شریک می دانستم در شکست ها و بحران ها نیز این ملت بزرگ را محرم اسرار می دانم.

ملت غیورپرور!
می دانم که اکنون فضای یاس و ناامیدی بر زندگیتان حاکم گشته و همگی ناباورانه به بارش بی رحمانه ی برف که از ساعاتی پیش مجددا آغاز گشته، می نگرید و به عاقبت نامعلوم خود و فرزندانتان می اندیشید.

اما بدانید که زمستان؛ هر چقدر هم سخت و طولانی، مردنیست!پس پرواز را به خاطر بسپار و آزادی را!
امروز آخرین سنگر آزکابان است و حق ما گرفتنی نیست!
پس باید به هر قیمت از این آخرین سنگر دفاع کرد.

بنده به عنوان وزیر قانونی و برخواسته از صندوق! چوبدستی به دست گرفته و در خط مقدم به مبارزه با کودتاچیان پرداخته و از آزکابان دفاع خواهم کرد و به همه ی شما این مژده را خواهم داد که پس از تثبیت مواضع و ترمیم ارتش و بهبود زخم های جسم و روحمان دوباره به سوی وزارتخانه حرکت کرده و ساختمان بزرگش را از لوث وجود اشغالگران زوپسی و زمستانی پاک خواهیم کرد.

پس تا آن روز با افزایش دوز چیز، امیدها را زنده نگه داشته و تا آخرین گرم چیز از دولت قانونی و رای خودتان دفاع کنید!

در پایان لازم می دانم نکاتی را یادآور شوم؛

اول اینکه؛ پس از سقوط وزارتخانه منوی مدیریتی که از دلو کش رفته بودم دیگر کار نکرد و بنابراین بلاک اخبار زنده باد تابستان از دست رفت.
فلذا از ارتش آزاد آزکابان درخواست می شود جهت آگاه سازی ملت غیورپرور بیش از پیش از رسانه های خبری، فرهنگی آزاد و مستقل موجود در جامعه مانند مجله شایعه سازی، هالی ویزارد، خبرگزاری سیاه، ققنوس نیوز و امثالهم استفاده کرده و از مراجعه و انداختن پارازیت بر روی رسانه های میلی! مانند روزنامه ی پیام امروز، رادیو وزارت و جادوگر تی وی شدیدا خودداری نمایند چرا که پس از سقوط وزارتخانه، تسلط اشغالگران بر این رسانه های میلی و وابسته افزایش یافته و در صورت استفاده ممکن است دستگیر شوید و چون آزکابانی هم فعلا در کار نیست احتمالا بفرستندتان گَلِ گربه های آمبریج یا توی جنگل ممنوعه پیش سانتورها! خلاصه حواستان باشد.

دوم اینکه همزمان با ایجاد فتنه و آشوب در سطح جامعه متاسفانه شاهدیم که قورباغه هم هفت تیرکش شده و بوژبوژیان نیز اعلام استقلال از هر دو جبهه نموده اند.
به این وسیله مجددا اعلام و یادآوری می گردد که هر دو رهبر این جبهه از تحت تعقیبان دولت آزادی و پرواز بوده و زنده هر کدامشان 500 گالیون می ارزد و هر چند دشمن اصلی ما اصحاب کودتا می باشند اما این جایزه همچنان به قوت خود باقیست و دولت آزادی و پرواز تا محو بوژبوژیان نیز از پای نخواهد نشست.
به همین خاطر از همه ی هواداران تابستان درخواست می شود به بند ساحرگان آزکابان مراجعه کرده و در مقابل فتنه ی قورباغگان هفت تیرکش نیز ایستادگی نمایند و در عین حال حواسشان به فتنه ی وزغان منوکش هم باشد که از جای دیگری حمله نکنند. چرا که آخرین سنگر آزکابان است و حق ما گرفتنی نیست!

سوم هم اینکه؛ دادگاه رسیدگی به جنایات بگمن؛ از ساعاتی پیش آغاز شده و از همه ی خبرنگاران و اصحاب رسانه دعوت می شود با رعایت نکات گفته شده در بند اول به پوشش و تفسیر این حادثه ی مهم پرداخته و دولت کودتا را بیش از پیش رسوا نمایند.تصویر کوچک شده

پرواز را به خاطر بسپار و آزادی را؛ زمستان مردنیست!

مورفین گانت
وزیر قانونی و از صندوق درآمده سحر و جادو!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۱۹:۱۰:۰۸

پیام زده شده در: ۲۳:۵۲ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
مالی ژله ای؛

اول یه کلپچ! بار بذار که دل دومادمونو به دست بیاری بعد با یه تکمیل فرم تپل به جبهه ی مقاومت بپیوند! ضمنا آرتور و بقیه ی بچه هاتم وردار بیار. هر چند با این کار خطر قحطی و وبا در آزکابان رو به جون می خرم ولی در عوض شانس سرکوب ریزگردها رو افزایش میده.

یاکس؛
اینجا هم خونته پپ!

هافلپاف فتنه گر!

تو خیال کردی آزکابان دفتر دلوره که یه پاق بگی بیای بعد یه پاق بگی، بری؟!نه ترشی هزارساله! اینجا آزکابانه. ورودت با خودته ولی خروجت نه!

تا بچه ها گونی رو میارن باید خدمتت عرض کنم که دندون تسترال پیش کشی رو نمی شمرن. اومدیم از بیت المال هزینه کردیم، با هزار خواهش و تمنّا، چارلی ویزلی بزرگ؛ معروف به چارلی شاخدم رو این همه راه از رومانی، هلکّ و هلک، کشوندیم آوردیم اینجا که وکالت یک جنایتکار دیکتاتوری مثل بگمن رو بر عهده بگیره تا شدت عدالت و عطوفت رو در دولت آزادی و پرواز به نمایش بگذاریم، حالا دو قورت و نیمتونم باقیه؟!

بیا... بیا برو تو گونی!
تو جلسه ی دادگاه وقتی چارلی مثل یه شاخدم ازت دفاع کرد می فهمی یه من خشخاش چقد چیز داره!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۹ ۰:۰۲:۲۹

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
فیشت!

(افکت ظاهر شدن هلگا وسط آزکابان!)

درود بر مورفین گانت، فک و فامیل چیزکش و یاران چیزکش ترش!

می دونم کار عاقلانه ای نکردم که به آزکابان اومدم. ولی من اعتراض دارم.
ما با هم دشمنیم درست، میخوایم سر به تن همدیگه نباشیم اینم دست، اما بالاخره یه سری اصول و قواعد انسانی را باید رعایت کنیم برادر من.

ما یه زمانی با همدیگه دوست بودیم! به حرمت اون دوستی ها، اون قول های ازدواج که از تک تک شما گرفتم، به حرمت کار هایی که با هم کردیم(!) ، از شما خواهش می کنم اصول اولیه ی انسانی رو رعایت کنین.

من الان متوجه شدم شما چارلی ویزلی رو به عنوان وکیل لودو بگمن انتخاب کردید!
من این کار رو با بدترین دشمنم هم نمی کنم!

حالا لودو هر کاری می خواد کرده باشه ولی این حقش نیست! من خودم با خیلی کار های دیکتاتوری لودو مخالف بودم و هستم و توی خیلی چیزا قبولش ندارم. ولی این واقعاً آخر نامردیه.

حالا اصلاً کاری به دفاعیات چارلی ندارمـــا، شما فرض کن این لودوی مادر مرده قراره توی ملاقات هاش با وکیلش چه زجری بکشه.

اون به کنار که برای دفاع چارلی پست تک خطی میزنه و به قاضی میگه: «خسته شدم دیگه، اینو تبرئه کن!»

امیدوارم وجدانتون رو تونسته باشم بیدار کنم.

پاق!

(افکت غیب شدن هلگا.)

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
نقل قول:
ضمنا فرم رو با دقت پر نکردی برادرجان! ما گفتیم نام و نام خانوادگی. این یک قسمت مهم از فرمه و هرچند همه اعتراض می کنن به این قسمت ولی باید بدانند که ما چیزهایی می دانیم که آن ها نمی دانند و یکیشان همین است که الان من از کجا بدونم یاکسلی اسم بزرگه یا کوچیک و اگه بزرگه کوچیکش چیه و اگه کوچیکه بزرگش چیه؟! اصن حال می کنید تدبیر و دوراندیشی دولت آزادی و پرواز را؟!

تكميل كننده:

ياكسلي نام خانوادگي منه و من نام كوچيك ندارم.البته تو خونه پپ صدام ميزدند.

با تشكر
كاراگاه ياكسلي

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.