هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
برادر من ، نیازی نیست که مدیر یا کسی که دسترسی داره بره به اسلیترین سر بزنه و ببینه اوضاعش رو ! چطور 5 نفر نمیتونید معرفی کنید در حالی که این همه از اعضاتون توی سایت هستن و فعالن ! بطور مثال یه نمونه کوچیکش همین مرگخوارا ، اعضایی مثل : بلیز ، رودولف ، لرد ، بارتی کراوچ ، دولورس ، آنتونین ، آناکین ، سوروس ، پنسی ، خودت و ..

پرسی جان این دیگه چجور معیاریه؟
شما زحمت بکشید یه سر تشریف بیارید به تالار میبینید که در دو ماه گذشته ده تا پست رول در تالار نخورده که از اون ده تام نصف بیشترش مال یکی دو نفر بوده ...

والا اسلیترین فعال نیست و من تعجب میکنم چرا یکی مثل منو نام بردید .. باب سنی از ما گذشته دیگه پیر شدیم پتانسیل جوونی رو نداریم. من کجا فعالم؟ همون فقط آن میشمو اسما تو سایت هستم. خود من زمان خودم فعالیتمو کردم میگی نه اینو ببین:

http://www.jadoogaran.org/uploads/outcome/01.gif

تازه اون زمان درس پیشگویی استاد نداشت اول دریزه بود بعد اون رفت یکی دیگه شد بعد یکی دیگه بعدم درسش پرید وگرنه توی اینم عالی میگرفتم و کلا اون زمان اولم شدم

به هر حال قصدم این بود که بگم بعضی ها مثل امثال من فعال بودن ولی در حال حاضر دوره فعالیتشون تموم شده چرا که دیگه انرژی قدیمو ندارن شما که نمیتونید انتظار داشته باشید من همون بلیز زابینی ای هستم که یک سال و نیم پیش فعالیت میکردم یا یک سال پیش!

و شما باید به نیروهای جوون نگاه کنید ... تازه الان با این چهار پنجتا پست اسلیترین در اوج فعالیتشه این چهار پنج ماه پیش که هنوز ناظر بودم و همچنین مرگخوارم که هنوز هستم ... همیشه فقط این بغل تاپیک های مربوط به انجمن ناظرین یا مرگخوارا بود ... خیلی به ندرت میشد یه تاپیک از اسلیترین بیاد بالا همون تاپیکم مثلا یه نفر پست زده بود : آقا تو رو خدا فعالیت کنید!

خلاصه نمیدونم اگر شما این فصل دانش آموز قرضی به ما میدید ما پنج نفر رو انتخاب کنیم ... خرید و فروششونم با ایگور!

کلا قصدم از زدن این پست این بود که بگم ایگور خالی نمیبنده

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۹ ۱۹:۳۵:۵۷

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
ببین پرسی جان ... شما باید یک چیزی رو در نظر بگیری :

1- جمعیت گروه ها یکسان نیست .
2- کمیت نشان دهنده برتری در کفیت نباید باشه .

ممکنه 90 امتیاز هافل به کل امتیاز گیریفی ها بی ارزه یا بالعکس ... اینجا مسئله اینه که ما باید جمعیت و کنترل کنیم . دو روش بیشتر برای کنترل جمعیت نداریم :

الف ) یک عده یکسانی رو دانش آموز اصلی قرار بدیم .
ب ) تقسیم کنیم و جمعیت و کنترل کنیم .

در مورد روش "ب" برای اینکه این ترم کسی نتونه زیر آبی شنا کنه ... گروهی که اکمتر از چهار دانش آموز داشته باشه به صورت حالا کلی در کل ترم ... از دور خارج میشه .

--------------------------------------------------------------
من نظرم اینه با توجه به سابقه اعضا برای مدیریت ، کسانی که صلاحیت دارن :

استرجس : البته با توجه به اینکه ایشون الان معاون وزیر هم هستن و مدیر هم هستن ... برای اینکه خیلی مدیرا ایفای نقش و به دست نگیرن ... پس بهتره زیاد وقت ایشون و نگیرم و استرجس و از گردونه انتخاب مدیریت خط بزنیم .

پرسی : به نظرم ایشون توی مسائل هاگوارتز زیاد بوده و همیشه هم به مدرسه و مدیریت اون زیاد کمک کرده ، فکر کنم ایشون مدیر بشه ... گزینه خوبی باشه ... ولی یک مسئله ای هم در رابطه با پرسی هست ... متاسفانه پرسی فوق العاده دیکتاتوره ... و خیلی هم زود عصبانی میشه ... خوب نمیدونم .

ایگور : ایگور هم کسی که توی ایفای نقش زیاد بوده و نظارت جاهای مختلفی رو به عهده داشته ، از اون گذشته زیادی هم یزدی و مهربون هست . کلا از پس بیگاری کشیدن خوب بر میاد .

سیریوس : خوب مسلما این بشر وقت و حوصله نداره ولی خوب اگر قبول کنه ، میشه گفت از نظر توانایی کارش درسته .

آرشام : خوب اینا توضیح لازم ندارن ولی کلا آدم عمل نیستن ... زود فراری میشن .

گراپ : اینم مثل بالایی .

آبرفروث : خوب ایشون هم من ازش به شخصه حرکت خاصی ندیدم ولی به نظرم با ایده هایی جدید و کارهای جالب میتونه مفید باشه ، خوب توی وزارت که شانس خیلی خوبی نداشت ولی فکر کنم برای مدیریت گزینه خوبی باشه .

لودو : خوب اینم انتخاب خوبیه ... با اینکه خیلی جاها نبوده ولی یک ناظر با توان بالا هستش ... مسلما میتونه مفید باشه .

من دیگه از دوستام کسی رو یادم نیست .... شوخی کردم ... نمیدونم ولی اینا به ذهن من رسید ... حالا نظر خودتون چه کسانی رو توی نظر سنجی واسه مدیریت راه میدید.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۹ ۱۹:۲۳:۲۱

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
آقا اينجوري نميشه!اصلا مدير مدرسه خودش هم بياد اسلي و به كمك ناظران انجمن بخواد تلاش بكنه عمرا نميتونن دو تايي 5 نفر عضوي كه قبول بكنه تو مدرسه شركت بكنه پيدا كنند! در كل من فكر كنم يكي كه دسترسي به اسليترين داره خودش بياد و ببينه كه واقعا چند نفر عضو داره گروه ما!خداييش نامرديه كه بخوايم 5 نفر معرفي كنيم!نفرات آخرش مثلا كسيه كه هفته اي يه بار به سايت سر ميزنه!

برادر من ، نیازی نیست که مدیر یا کسی که دسترسی داره بره به اسلیترین سر بزنه و ببینه اوضاعش رو ! چطور 5 نفر نمیتونید معرفی کنید در حالی که این همه از اعضاتون توی سایت هستن و فعالن ! بطور مثال یه نمونه کوچیکش همین مرگخوارا ، اعضایی مثل : بلیز ، رودولف ، لرد ، بارتی کراوچ ، دولورس ، آنتونین ، آناکین ، سوروس ، پنسی ، خودت و ... این همه ملت که خیلی هاشون یک سره توی سایتن ، پس مسئله عدم فعالیت اسلیترینی ها نیست و خودتون بهتر میدونید که چی هست . وگرنه ، همون قدر که اسلیترینی ها آن میشن ، گریفیندوری ها آن میشن و فعالیت ها هم یکسانه !

نقل قول:
اگه قراره شورا انتخاب بشه هر چه زودتر بشه بهتره چون الان هم دیرشده.
بهتره بعد از انتخاب شورا قانونا رو تعین کنید.
با ینگ اعضا موافق نیستم. این طوری اعضای تازه وارد رو اندازه بوق که خوبه کمتر هم حساب نکردیم.

در مورد انتخاب شورا و قانونا ، فکر کنم زمان زیادی نمونده !
در مورد ف ی ل ت ر کردن اعضا باید بگم که ، همونطور که توی تالار خصوصی گریفیندور گفتم ، به این معنی نیست که اعضای تازه وارد نمیتونن وارد کلاس ها بشن ، اینکه چه کسی به چه علت شرکت کنه یا نکنه بسته به نظر و میل و سلیقه ناظر گروهه .

در نتیجه :
* فکر میکنم ، ناظرای گروه ها بعد از هماهنگی با استرجس بهتره تاپیک ثبت نام گروه رو ایجاد کنن تا ثبت نام شروع بشه و نمونه بعد از انتخاب مدیر و ... چون خودش کلی وقت گیر هست .
* همینطور اونهایی که مایلن استاد درسی باشن در دفتر مدیریت اعلام آمادگی کنند .
* استرجس که مسئول رسیدگی به کار مدرسه هست ، عده ای رو کاندید برای شورا کنه و از بین اونها 4 نفر عضو شورا انتخاب بشن .
بازرس ها باید توسط خود مدیر یا اعضای شورا انتخاب بشن که فکر میکنم فعلا دخالتی توی این مورد نشه بهتره .
* در مورد مدیر هم ، فکر میکنم بهتر هست ، خود استرجس چند نفر رو که به نظرش مناسب هستند کاندید کنه و از بین اونها مدیر انتخاب بشه .
* همینطور ناظر هر گروه نماینده گروهش در مدرسه رو معین و معرفی کنه که با اون نماینده موارد هماهنگ و مشورت بشه از الان .
به نظر من استرجس خوب میتونه به این موارد رسیدگی کنه ، چون خودش هم توی جریانات مدرسه بوده و یک طرفه نظر نمیده و انتخاب نمیکنه . فقط در صورتی که آماده هست برای این موارد در تابلوی اعلانات پستی بزنه و این موارد رو ذکر کنه تا سریعتر شروع بشن !

در مورد نحوه امتیاز دهی ماندانگاس باید بگم که ، نه این هم تفاوتی نداره ، 450 امتیاز گریفیندور ، با 90 امتیاز هافل میشه مساوی ! باید فکر دیگه ای کرد این عادلانه نیست

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب اين حرف ماندي خيلي عادلانه هست!اينجوري حق هيچ گروهي ضايع نميشه و فقط توانايي و زيبايي نويسندگي مطرح ميشه كه به نظرم قهرمان گروهيه كه اعضايي با نويسنده هاي خوب داره!
با پيشنهاد ماندي موافقم!

در ضمن جرج عزيز من شما اينقدر عضو تازه وارد مياد تو گروهتون كه خودش كليه..اينكه كسي تو تالارتون پست نميزنه انگيزه وجود نداره و گرنه تو تالار ما اگر وقت پست زني باشه مطمئن باش همه بچه ها دريغ نميكنن!

!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جرج عزیز ، نظرت خیلی باحال بود ... جرا ؟
چون میگی پنج نفری که بیشترین امتیاز و دارن ... عزیز دلم ... اینکار و میخوایم از اول ترم بکنیم بجای اینکه از آخر ترم بکنیم .

-----------

حالا حتما لازم نیست از این سیستم استفاده بشه ... یک راه دیگه هم میتونیم استفاده کنیم :

1 - دبیر امتیازات هر جلسه رو وقتی اعلام کرد .... جمع امتیاز و تقسیم بر تعداد اعضایی که توی اون کلاس شرکت کردن بکنیم .

مثلا :

گیریف 25 شرکت کننده .
هافل 5 شرکت کننده .

---------------------

امتیاز گیریف : 450
امتیاز هافل : 90

نتیجه میشه : 10.6 که گردش میکنیم میشه 11

گیریف : 18
هافل : 18

خوب فکر کنم اینطوری خیلی بهتر باشه که هر کلاس و هر جلسه رو تعداد حضور هاش و تقسیم کنیم ... فکر کنم توی این روش بهتر بشه نمره واقعی رو نشون داد تا اینکه کل اعضا رو تقسیم کنیم .

خوب نظرتون در مورد این روش چیه ؟

پ.ن : مزیت این روش اینه که ینگی صورت نمیگیره و امتیازات هم عادلانه اعلام میشه .

خوب من فکر کنم این بهترین روش باشه . نظر بدید .

[color=99

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
من الان یه چیز برام مبهمه بقیه حله مشکلی نداره.

اولیش چیز مرلینه .

اگه قراره شورا انتخاب بشه هر چه زودتر بشه بهتره چون الان هم دیرشده.

بهتره بعد از انتخاب شورا قانونا رو تعین کنید.

با ینگ اعضا موافق نیستم. این طوری اعضای تازه وارد رو اندازه بوق که خوبه کمتر هم حساب نکردیم.

این طور بهتره که از هر گروه هر چند نفر که می خواد شرکت کنه و مثلا 5 نفری که امتیازشون از همه بالاتره حساب بشه. این طوری رقابت هم به وجود میاد. واقعا کسی دلش میخواد هاگوارتز با 20 نفر دانش اموز برگزار بشه!!

ایگور عزیز شما بیا ببین تالار ما کسی پست میزنه توش! حالا خوبه تعداد ما از شما بیشتره. این بهانه قبول نیست. هر کسی برای گروهش ارزش قائله میاد و شرکت میکنه. این مشکل ما نیست که اسلیترینی ها همشون دانشگاه میرن. بچه های ما هم همشون چند ساله پای کنکورن یا اینکه دانشگاه میرن. تا حالا دیدی ما حرفی بزنیم. شما نکنه باز می خوای تک نفری شرکت کنی؟!

فعلا باید یه فکری به حال ریون کرد که اصلا عضوهاش تو سایت پیدا نیستن.

بعد هم اینکه کلاسا داخل هاگوارتز و تک پستی باشن بد نیست.

در اخر هم میگم که اگه مدیری انتخاب بشه خیلی بهتره . شورا چهار نفر هست و ممکنه سر یه تصمیم گیری دو به دو مساوی بشن. حالا باید یکی باشه که رای بده و اون کار انجام بگیره بیا نه. در اصل مدیری که در این ترم انتخاب بشه وظیفه نظارت به کار شورا ها رو داره و اونها به مدیر گزارش میدن.

فعلا.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آقا اينجوري نميشه!اصلا مدير مدرسه خودش هم بياد اسلي و به كمك ناظران انجمن بخواد تلاش بكنه عمرا نميتونن دو تايي 5 نفر عضوي كه قبول بكنه تو مدرسه شركت بكنه پيدا كنند!

در هر صورت اين طرح خيلي بده و به نظرم مزخرفه!چون ما داريم حق رو از اعضايي ميگيريم كه دوست دارن شركت بكنن تو هاگوارتز!وقتي براي مثال من ببينم امتيازم براي گروهم تاثير نداره مرض دارم تو هاگوارتز شركت بكنم؟انگيزه از بين ميره و باعث ميشه هاگوارتز متعلق به چند نفر محدود باشه!!

فقط يه سوال اينجا برام پيش مياد..مثل هميشه كانديدا هاي شورا رو مديرا انتخاب ميكنن؟نماينده مديران معرفي ميكنن يا نماينده اعضا اين كارو ميكنن؟به نظرم اگه از هر گروه يه نفر بياد و بشينن بحث كنن براي شورا و اعضاش خيلي بهتره تا تو انجمن خصوصي مديران بحث بشه و چند نفر تحميل بشن به ما كه در موردشون نظر بديم!

در كل من فكر كنم يكي كه دسترسي به اسليترين داره خودش بياد و ببينه كه واقعا چند نفر عضو داره گروه ما!خداييش نامرديه كه بخوايم 5 نفر معرفي كنيم!نفرات آخرش مثلا كسيه كه هفته اي يه بار به سايت سر ميزنه!

در كل هر چه سريعتر اين كار رو تموم كنيم!مدير هر كي بشه وقت ميخواد براي قوانين و ايناي مدرسه!پس عجله كنيم بهتره!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در مورد اعضای ثابت گروه ها باید بگم که نه نیازی به 12 نفر هست و نه 8 نفر ! به نظر من همون 5 نفر مناسب و کافی هست ... فراموش نکنید که فقط گریف و هافل توی مدرسه نیستن که محاسبه کنیم از گریف چقدر هست و هافل چقدر ، همیشه شرکت کننده ها و اعضای فعال ریون و اسلی توی مدرسه کمتر از سایر گروه ها بود ، 5 نفر از هر گروه هم قابل کنترل تر هست و هم اینکه همه گروه ها این تعداد عضو رو میتونن ارائه کنن . 5 عضو از هر گروه که فعالترین و بهترین نویسنده اون گروه باشه ، در مورد نحوه شرکتشون در مدرسه ، کسی که این دو مشخصه رو داشته باشه میتونه از دیگران کمک و راهنمایی بگیره .

وقتی 5 نفر از هر گروه به مدرسه بیان و امتیازات هم تفسیم به همین تعداد بشه ، دیگه گروهی نمیتونه بگه مثلا شما 8 نفر گفتید و ما این تعداد عضو فعال نداشتیم که ارائه بدیم و شما اینجوری و اونجوری کردید ! وقتی بهترین نویسنده های هر گروه ارائه بشه ، اگر قرار باشه همه امتیازات تقسیم بر اون شرکت کننده ها بشه ، دیگه امتیاز خاصی از گروه ها برای ضعف در نوشتن رول نویساشون کم نمیشه و مثل ترم قبل ضرر نمیخورن !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
یک جورایی گرفتم ...
حالا یک سوال ؟؟

شما برای اول ترم بگو چند نفرو میتونی معرفی کنی ... من گفتم 12 تا اگر شما 12 نفر نداری خب توافق میکنیم مثلا 8 نفر ... یا حالا ...

من منظورتو کاملا گرفتم ... هیچ جنگ و دعوایی هم نداریم چون مسئله توافقیه و باید با گفتگو حل بشه ...

شما میگی تقسیم ... حرفت درست ولی من اگر بخوام گروهم قهرمان بشه باید حداقل تعداد افراد رو معرفی کنم ... این در حالیه که گریف تازه وارد زیاد داره و همشون میخوان توی مدرسه شرکت کنن !!!
و اگر بخوام همه ی تازه واردها رو شرکت بدیم تعدادمون میره بالا ...(خودت که میدونی )
به خاطر اینه میگم تقسیم نباشه بهتره ... قرار شده اینجا نظر بدیم که به ضرر یا به نفع هیچ گروهی نشه !!!

در هر صورت ما سراپا گوشیم !!!

فعلا ...

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ببین استرجس عزیز ... شما یکم دقت کن چی میگی ... هافل کلا اعضای زنده اش به 12 نمیرسه ... ولی گیریف و آمار بگیری بیشتر از 15 نفر عضو داره این قانون هم کنترل کننده جمعیت هست هم اینکه اینطوری بحث قدرت رول مطرح میشه .

ببینید وقتی ما یک عده ثابت و در نظر بگیریم به نفع همه گروه هاست ... شما نگاه کن ما ترم پیش دیدیم یک عده فقط میومدن الکی شرکت میکردند و باعث خراب شدن وضعیت گروه میشدن . مطمئن باش اگر یک تعداد ثابت و یک تقسیم ثابت باشه ، دیگه بحث این و نداریم که گروهی حقش ضایع شده .

ببین مثلا گروه
اسلیترین 8 نفر و معرفی میکنه .
گروه هافل 9 نفر رو معرفی میکنه .

حالا به فرض میگیریم این تعداد میان و شرکت می کنن و به صورت ثابت تقسیم میشه ... مسلما اینجا دیگه بحث رقابت و برتری رول نویسی هستش که میاد وسط ... نه بحث جمعیت و تعداد و اعضا .

مثلا :

ریون میتونه با 6 شرکت کننده قهرمان بشه ... چون انقدر دانش آموز داره و زورش و میزنه . پس نوشه جونش .

امیدوارم فهمیده باشی منظورم و.

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.