هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اسنیپ مرموزترین شخصیت داستان
پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین

آلبوس عزيز
بله خب پليدي با همه عظمتش نمي تونه تا آخر دوام بياره

ما چون تو زمان حال هستيم داشتيم درباره ي بدي هاي اين زمان صحبت مي كرديم و گرنه آخر آخرش خوبي برنده ست

آره عكست هم قشنگه :-D

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۷ یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
از همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 199
آفلاین
بابا ول کنین راجع به اسنیپ بگین!به نظر منم اسنیپ با لی لی یه رابطه ای داشته!یعنی لی لی رو دوست داشته اما فکر نمیکنم عشقشو ابراز کرده باشه!چون در هر حال لی لی یه خون فاسد بوده و اون خودشو از لی لی برتر میدونسته!

Poor Is The Pupil Who Does Not Surpass His Master

پیام زده شده در: ۱۰:۲۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

البوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۳ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱:۵۸ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 77
آفلاین
خوب تا كي پيروزه سرنجامي نداره شما فكر ميكنيد براي اين پليديها مجازاتي در نظر گرفته نشوده خوب اخرش چي

همیشه بدون کی بودی از کجا اومدی به کجا خواهی رفت همیشه بدون همیشه

پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

آلبوس عزيز
همان طور كه شما اشاره كرديد پليدي ها آمدند و رفتند ولي نكته اي كه هست اين است كه هميشه پليدي بوده حالا به اشكال مختلف فرقي نداره...مهم اينكه بوده و خوبي ها رو زير فشار گذاشته

خصوصا در زمان حال كه وسعت پليدي ها روز به روز بيشتر ميشه

من فقط گفتم كه آخر كتاب ها اين طوري ميشه كه خوبي بر بدي غلبه مي كنه به خاطر اينكه به مردم اميد بدن و كلا نا اميد نباشند وگرنه در حقيقت اغلب اوقات بدي پيروزه

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

پیام زده شده در: ۱۰:۱۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

البوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب وردار كتاب رو بخون اگه درك داشته باشي ميفهمي

خوب يه مثال ميزنم براتون كه براي همتون روشن شه
جنگ ايران با عراق شما فكر ميكنيد ايران پيروز شود نه
اشتباه ميكنيد
امريكا در اون زمان سلاح هاي ميكروبيولوژي و ميكروبي از بد ترين و كثيفترينشون كه همتون ميشناسيد گاز خردل كه باعث ميشه تاول هاي داخل گلو سبز بشه و باعث خفگي ميشه حالا من وارد جزئيات نميشم امريكااين بمب هارو به عراق مجاني داد كه ايران رو از بين ببره خوب بعد از جنگ چند سال بعد امريكا از ترس اون بمبها كه دسته صدام حسين كه نكونه يه وقتي بر عليه خودش استفاده كنه اومد اين جنگ رو راه انداخت و خيلي از محبوبيت خودش رو كاست و چيزيم بدست نياورد خوب ضرر هم كرد نزديكه
10000 نفر از سربازانش كشته شدن حساب كنيد چندتا خانواده چشم براه بچه هاشون موندن خوب چه نتيجه اي از اين حرفاي من ميگيريد بگيد بعد من نتيجشو ميگم

بدون نام
تو کجای تاریخ این داستانا اتفاق افتاده؟

پیام زده شده در: ۱۰:۰۰ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

البوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من با فرمايشات شما كاملا موافقم ولي خوب شما اگه به گذشته ها برگرديد همين تاريخ خودمون هيچ وقت بديها و پليديها به سرنجام نميرسيدن پيروز ميشدن ولي باز از بين ميرفت چرا چون هميشه خواهان قدرت و ثروت بودن همين باعث تفرقه ميشود بينشون و همديگرو از بين ميبردن

خوب همين كتاب هري پاتر رو مثال ميزنيم اين فاج چقدر خواهان قدرت و ثروته ولي هيچ كاريش دورست انجام نميشه
همين مرگخوارها يكبار در طول 13 سال دنبال به قول خودشون سرورشون نرفتن پس ميبينيد كه هيچ وقت بديها پليديها و تاريكيها پيروز نبودن و نخواهند شد

پیام زده شده در: ۹:۴۹ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

بله من هم زياد از اين "عشق نوين" خوشم نمي ياد.به نظر من عشق قديم بهتر و شيرين تر بود.البته هر كسي نظري داره

جناب لرد در مورد نظر دوم شما هم قبول دارم كه در طول تاريخ عده ي كمي بودند كه عشق را در پيش گرفتند و به قدرت رسيدند.حالا من دقيقا از اين اطلاعي ندارم ولي حتما كساني بودند.در عالم واقعيت هم كه همه مي دونن كه بدي پيروزه...نمونش همين آمريكا...

ولي همان طور كه گفتم اينان دوست دارن كه خوبي هم برنده بشه حالا چون تو واقعيت چنين چيزي اتفاق نمي افته سعي مي كنن در قالب داستان و فيلم به مردم انتقال بدن كه مردم هم زياد نا اميد نشن...باور كنيد كه خوبي ها و بدي هاي زيادي در اين جهان است و اصلاح آن ها از دست من و شما يا خيلي از قدرتمند ترين ادم ها هم خارجه...چيزيه كه هست كاريش هم نمي شه كرد!

در مورد جهان هري پاتر هم اين بستگي به ديدگاه شما داره يعني اگه هري پاتر را به صورت چند تا ورد و جادو ببينيد بله بچه گانه به نظر مي رسه! ولي اگه به هدف آفرينش اين جهان و شباهت هاي آن به جهان واقعيت نگاه كنيد كه به قالب داستان آمده نه فكر نمي كنم آن قدر هم بچه گانه باشه

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

بدون نام
پروفسور
عشق زیباست
شکی نیست
منم این خیلی بهتر از خیلی ها درک کردم
اما
این جور روابط و مزخرف بازیا, هیچ ربطی به عشق نداره. به خصوص که خارجی ها (و تازگیا ما هم) هر وقت از عشق صحبت می کنن اغلب منظورشون چیز دیگه ایه که می دونین. یه احساس که شبیه علاقس. اما عشق نیست. چرا؟ چون عشق به همراهش پایبندی و وابستگی میاره. اما کسایی که ازش دم می زنن اینو ندارن!

نقل قول:

م.مكگونگال نوشت
من فكر مي كنم نويسنده ها مي خواهند به ما بگويند كه هر چيزي هم كه اتفاق بيفته هنوز دوستي و عشق بايد بين انسان ها وجود داشته باشه چون بدون اون انسان هيچه...

اینو قبول دارم اما فکر نمی کنین این نتیجه اخلاقی دادن آخر داستان حال آدم رو به هم می زنه؟ عشق برترین چیز انسان هاست, درسته, اما کی گفته عشق در مقابل همه قدرت ها پیروزه؟ شما تاریخ رو ببینین. اگه یه بار عشق به قدرت پیروز شده بگین. اما تو همه داستان باید آدم خوبا بمونن و آخرش درس عشقم بدن! اینش واقعا مزخرفه!

نقل قول:

در ضمن سوالي كه داشتم اين بود كه شما كه اين همه از كتاب ها و رولينگ انتقاد مي كنيد چرا هنوز معتاد جهان هري پاتر هستيد؟

من کاملا تکذیب می کنم. :-D
من عاشق شخصیت لرد ولدمورت و ذاتا تشنه قدرتم همین. اصلا معتاد دنیای هری پاتر نیستم. چون اون که مال بچه هاس. مگه نه؟

پیام زده شده در: ۹:۱۶ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۳

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

جناب لرد
من فكر مي كنم كه در همه داستان ها يي كه نوشته شده حالا چه اكشن چه جنگي چه تخيلي هميشه يه قسمتي بوده كه به موضوع عشق اشاره كنند.
چون عشق در همه جا هست و چيزه زيبايي هست اگرچه خيلي ها از آن رنج مي برند ولي با اين حال عشق واقعي بسيار زيباست.

من فكر مي كنم نويسنده ها مي خواهند به ما بگويند كه هر چيزي هم كه اتفاق بيفته هنوز دوستي و عشق بايد بين انسان ها وجود داشته باشه چون بدون اون انسان هيچه...

حالا اين رولينگ هم كه هنديش نكرده هنوز...اين فقط نظرات هري بوده
در ضمن سوالي كه داشتم اين بود كه شما كه اين همه از كتاب ها و رولينگ انتقاد مي كنيد چرا هنوز معتاد جهان هري پاتر هستيد؟

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.