هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
کل کل با تیم یوپیتر

من واقعا موندم ... کدوم آدم عاقلی اسم یه سیاره رو می ذاره رو تیمش؟!! .... تازه اونم چه سیاره ای ... اسمشم درست حسابی نیست ... بعضیا می گن یوپیتر ... بعضیا می گن ژوپیتر ....
ببینم راستی رنگ لباسای شما چیه؟! نکنه لباس فضانوردارو می پوشین؟! راستی یادتون نره رنگه لباس فضانوردیتون سبز باشه ها!! ... ناسلامتی شما اسلیترینی هستین!! ...
ولی من یه پیشنهاد دیگه هم دارم واستون ... اسم تیمتونو تا دیر نشده تغییر بدین ... بذارین تیم مو قشنگ! ... چون موهاتون واقعا قشنگه! ... قرمز آبی سبز زرد ... خیلی خوشگلین باب!! ... مو سیخ سیخیا هم خوبه ... دیگه انتخاب رو می ذارم به عهده ی خودتون ...
راستی یه سوال برام پیش اومده ... چه جوری یه تیم می تونه هم اسلیترینی باشه هم خفن؟!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
روفوس عزیز به نظر شما چرا بازکنان کوییدیچ زیر امضاشون تیمشون رو می نویسن؟؟ فکر نکنم این برای زندانی ها معنایی داشته باشه چون حال و هوای زیندان زیادی بهشون اثر کرده در نتیجه نیم نگاهی نمی اندازن که آیا توی امضا تیم رو نوشتن یا نه؟؟
حالا اگر باز هم نمی تونی ببینی خودم برات می نویسم
من مهاجم تیم پوپیتر هستم
حالا فهمیدی زندانی؟؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

erfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۶ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶
از خانه ي 936
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
کل کل با تیم زندانی ها نه ببخشید آزکابان
آخه من نمی دونم زندان چه طوری به شما مرخصی داده؟؟نکنه فرار کردین!!!لابد مربیتون هم جناب دیوانه ساز اعظمه !شنیدم مدتی هست که دارید غذاهای تقویتی می خورید تا جبران اون مدتی که توی زندان نون خشک و آب می خوردید رو دربیارین
راستی گفته باشم اونجا از خلاف خبری نیست یه دفعه دست جمعی نیاین آشوب به پا کنید
ببینم ردای کوییدیچتون راه راه سیاه و سفیده؟
در ضمن واسه این کل کل کردم که زیادی توی چترباکس اراجیف می بافتید

بهتر بود بعد از كل كلت اسم تيمت مينوشتى تا ما هم باهات كل كل كنيم ترسو

حالا ولش كن من كه اسم تيمت نميدونم تا باهات كل كل كنم ولى اكه اين قدر ترسو نبودى اسم تيمت ميكفتى
اره تو فكر كن ما داريم غذا زياد ميخوريم تا جلوى شماها كم نياريم
مخصوصأ من دارم وياد ميخورم تا جلوتون كم نيارم(به خاطر يستم)

لباسمونم تا الان به نتيجه نرسيديم

به اميد قهرمانى ازكابان

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جيور در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۱۹:۱۵:۴۴

امضا توسط مدیر برداشته شد

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
تصویر کوچک شده کل کل با تیم
گریف یونایتد
واقعا که!!!اینم شد اسم؟؟اسمتون هم مثل خودتون ارزشیه نصف بازیکناش هم که جانور هستن!!!تازه این کفتر چه جوری می تونه بازی کنه من خودم چند وقت پیش لت و پارش کردم

کل کل با تیم زندانی ها نه ببخشید آزکابان تصویر کوچک شده
آخه من نمی دونم زندان چه طوری به شما مرخصی داده؟؟نکنه فرار کردین!!!لابد مربیتون هم جناب دیوانه ساز اعظمه !شنیدم مدتی هست که دارید غذاهای تقویتی می خورید تا جبران اون مدتی که توی زندان نون خشک و آب می خوردید رو دربیارین
راستی گفته باشم اونجا از خلاف خبری نیست یه دفعه دست جمعی نیاین آشوب به پا کنید
ببینم ردای کوییدیچتون راه راه سیاه و سفیده؟ تصویر کوچک شده
در ضمن واسه این کل کل کردم که زیادی توی چترباکس اراجیف می بافتید

کل کل با تیم جواتی های بازاری تصویر کوچک شده
دیروز توی شبکه ی جادوگر تی وی یه مصاحبه با طرفدارای این تیم نشون داد.خیلی جالب توجه بود.طرفدار ها همه یه لنگ پوشیده بودن تا جایی که صحنه های بسیاری سانسور شده بود اتفاقا آدریان هم در حال تمرین بود ،من سوال برام پیش اومد که چرا دور خودش لنگ پیچیده!!

کل کل با تیم دراگون تصویر کوچک شده
عجب اژدهاهایی داره این تیم!!!سوسک که اژدهای برتر این تیمه
سوسک هم اکنون در حال اکتشاف آتشفشان هایی روی توپه و تاکنون تونسته چندیدن تا رشته کوه کشف کنه!!سوسکی تو سوسکی!!!بپا یه وقت روی توپ گم نشی

پی نوشت:تا به حال اسمیلی هایی به این جلبی دیده بودید؟؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
کل کل با آرشام

نقل قول:
کل کل با تیم ژوپیتر

ای آرشی جفنگ بدان و آگاه باش اسم تیم ما پوپیتره ژوپیتر اسم تیم خودته

نقل قول:
این آنی مونی که شیرین عسلی بیش نیست.

هوچیک داداش

نقل قول:
همش میگه:«سلام ارباب

والا اگه خوف دقت کنی میبینی من میگم لر سیاه به سلامت باشد

ولی در کل از تو آرشام توی که یک سفید ارزشی بیش نیستی انتضار نیست که فرق بین پاچه خواری را با احترام به لرد جامعه متوجه گردی

-______________________________________________

کل کل با جوات ویزارد

نقل قول:
خدايي بهت تبريك ميگم اواتارت خيلي متناسب با شخصيت مونتاگ انتخاب كردي

بدان و آگاه باش ای آدریان من یه آواور خیلی خوف داشتم گذاشتم سفید های بی رگ ترسیدن ور داشتم

ولی تو که هنر نداری سلیقه نداری چطور میتونی در مورد آوتاور ارزشی من نظر در وکنی؟ ها؟

نقل قول:
ببخشيد ماروولو جان مونتاگ ما را به مبارزه دعوت كرد ما هم زديم

لازم به ذکره سوسکید

ولی ای جوات تو کجا بودی اون وقت که ما کنفرانس سران جوات را در این سایت برپا میداشتیم

ها انتضار نه انتظار با تشکر ناظر زد قلت عملایی

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۱۶:۱۸:۳۶

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
در جواب آرشام :

اولا من به شخصه ترجیح می دم توی باقالیا باشم تا پیکان گوجه ای!(کلی فسفر سوزوندی این اسم رو ساختی ها!!)

دوما بی خیال گریف مریف!..کل رو بچسب!..بعدا با یه معذرت خواهی موضوع حل می شه

من در عجبم که این جناب سوسک چرا این قدر در و گوهر می ریزند؟ ..ماشالله خیلی حرف می زنند ها!!یک مراقبتی چیزی به عمل اورید وگرنه کارشان به جاهای بد می کشد!

نکته ای رو هم که فراموشیدم این بود که زرشک در باقالی چی می شه؟

ویرایش شده توسط اندرومیدا در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۱۱:۵۱:۳۹

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
کل کل ترنسیلوانیا با جوات ویزارد

نقل قول:

کل کل با تیم تریسیل باقلیا
خوب از اسم تیم معلومه که همش تو باقالیان.

اولا که داداش بپا یه وقت زیر پا له نشی...همین به قول تو باقالیا دویست و پنجاه و هفت تا زرشک مثل جواتارو حریفن
تو برو به زیروتنت بچسب
نقل قول:

چون حس گریف پرستی اجازه ی کل کل با بعضیا رو نمیده ,مجبور میشم که با بقیه کل کل کنم.

دقیقا همین حس به من هم همچین اجازه ای نمیده...گریف و ریون جون منن
نقل قول:

حیف که جناب سوسک بی همتا آوردن جملاتی از قبیل:«سوسکی. سوسکت میکنم و...»را ممنوع کرد.وگرنه با وجود یه مدیر باز هم سوسک بودید.اصلا خود این مدیر دلیلی بر آن جملاتیست که آوردنش از طرف سوسک بی همتا ممنوع شده.

هوم خوب شما ها هنوز هم سوسکید و این بی همتا که در ریز دیده شدن همتا نداره هم که اصلا چیزی حساب نمیشه...یعنی بگو از سوسک گوگولی میترسی

نقل قول:

كل كل با ترنسوليتاينيا

اخی لکنت زبان داری...دلم سوخت برات
نقل قول:

اگه اي ار كوئيديچ به رخ من ميكشي من خودم توش بودم و در تيم چادلي كونز اون زمانم يادمه هارپي هالي هد مفت نمي ارزيد اما الكي قهرمان شد گردبادم كه سوم شد ما هم دوم شديم!!!

چادلی کنونز کشک هم نبود...اگه بود هارپی هالی هد که بازیکناش کمتر از گردباد و کنونز بود قهرمان نمیشد...پس بگو هنوز هم عقده قهرمانی آی آر رو دارید
نقل قول:

شما افتتون ميشه با ما كل كل كنين شما كه ركورد كل كلو شكستين با ما كه

باب دستور زبان
نقل قول:

عجب خدايي ادم اكس هم بزنه اين تعريفايي كه شما از تيمتون ميكنيدو بازم نميتونه ببينه..عجب خالي بندهايي

نمیتونی ببینی چون هنوز به عظمتش پی نبردی ولی مطمئنم اگه بزنی جوات ویزاردو فوق فوقش از آخر دوم میبینی

کل کل با آزکابان

نقل قول:

کل کل با تریسیلوانیا

اول اینکه اسم درست transylvania هست عزیز
نقل قول:

چو جووون اگه تو به آی آر کوئیدیچت می نازی باید توجهتو جلب کنم که منم اونجا بودم ... کارولینا بلک!! یادت که نرفته؟! ... هارپی هالی هد تیمه خوبی بود ولی حیف الان دیگه نمی تونی یه همچین تیمی داشته باشی چون قدرته اصلیه تیمت من بودم!! کارولینا بلک!!!

آخی کارول بله خوب بود و قهرمان شد و بسی چهارنفره حال داد...ولی الان دوتا از اعضاش تو ترنسیلوانیان! برو بسوز که هنوز مادوتا باهمیم! ولی دلم نمیاد بیشتر از این با هم تیمی سابقم کل کل کنم

حیف که حال کل کل ندارم! وگرنه الان همتون لت و پار شده بودید اندرو یار کل کلیست سابق من کوشی؟!؟

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۱۱:۲۹:۰۶
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۱۱:۳۲:۵۴

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۸:۴۵ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
کل کل با تیم حذم تار کبود :

من نمی دونم واقعا آدم باید اعتماد به نفسو از اینا یاد بگیره!
ببینم راستی شما به چیتون می نازین؟! فقط آوریل رو دارین که اونم به زور این نشونه ی بهترین بازیکن کوئیدیچ رو از مدیرا کش رفته!
راستی کفی تو هم سوار جارو می شی؟! نکنه پرات ریخته؟! یا شایدم می ترسی بریزه؟! ... من یه شامپوی خوب سراغ دارما!!
من بهتون پیشنهاد می کنم برین خوانندگی کنین بیشتر بهتون میادا!! اصلا خواننده هارو چه به کوئیدیچ؟! مگه خواننده هام کوئیدیچ بازی می کنن اصلا؟!
من یه پیشنهادی واسه آوریل دارم می تونی گیتار برقیتو بیاری سوار اون بشی ... باور کن راحت تریا!! .... راستی یه کار دیگه هم می تونی بکنی ... موسیقی متن کوئیدیچو تو بخون البته من این کارو بهت پیشنهاد نمی کنم چون احتمالا هیچ کی دیگه نمی تونه کوئیدیچ بازی کنه چون همه مجبورن گوشاشونو بگیرن ...
آخ آخ راستی یادم نبود ... حمید تو چه جوری می خوای با عبا و امامه کوئیدیچ بازی کنی؟! ... واااااااای نکنه می خوای برادرای بسیجیتم بیاری تشویقت کنن؟!!!!! ... نکن این کارو دیگه آوریل نمی تونه واسمون بخونه ها!!!
خدایا ... به درگاه تو دعا می کنم ... هیچ وقت ... هیچ وقت ... گیتار آوریلو ازش نگیر!! ...
به همه ی دوستان و دشمنان عزیز توصیه می کنم اگه یه موجود پرنده تو هوا دیدین فکر نکنین ققنوسه اون یه کفتره که پراشو چیدن!!
اگه یه دفه احساس کردین زلزله داره میاد فکر نکنین زلزله است این زمینه که داره به صدای سرژ می خنده!
اگه یهویی احساس کردین یکی ناخناشو داره می کشه رو تخته فکر نکنین یکی داره ناخناشو می کشه رو تخته این صدای جیغ آوریله!!
اگه یهویی یه موجود بالدارو تو هوا دیدین فکر نکنین دیوانه سازه ... اون برادر حمیده که با عباش داره پرواز می کنه ...
اگه یهو شنیدین آسمون داره رعد و برق می زنه ... فکر نکنین واسه دلخوشیه ... آسمون داره به کاپیتان شدن سدریک می خنده ...
اگه دیدین یه جاروی نیمبوس 1000 وسط زمینه بدونین این ادی ماکای ارزشیه که پول نداره یه جاروی نو بخره!!
خلاصه من نمی دونم چه طوری مدیرا این قدر حذب ذلیلن که اجازه دادن یه همچین آدمایی که تو حذب این همه بر خلاف مدیرا حرف می زنن یه تیم کوئیدیچ داشته باشن!

حرف آخر : دلم براتون می سوزه ... آوریل برو از الان به یه آهنگ ساز بگو یه آهنگ غمگین واست جفت و جور کنه ... خیلی بده آدم توی اولین بازیش ببازه!!! ... برادر حمید تو می تونی یه مراسم روضه خونی جفت و جور کنی؟! ... بهت پیشنهاد می کنم از الان این کارو بکن زیاد وقتی براتون باقی نمونده ها!!

کل کل با تیم پاور آداس

هه ... ببینم مگه کوئیدیچ محدودیت سنی نداره؟! دراکو مالفویم کوئیدیچ بلده؟!!! ... من فکر نمی کردم وزیرام بتونن کوئیدیچ بازی کنن جدا!! آلبوس دامبلدور از اون ریش سفیدت خجالت نمی کشی؟!

کل کل با تریسیلوانیا

چو جووون اگه تو به آی آر کوئیدیچت می نازی باید توجهتو جلب کنم که منم اونجا بودم ... کارولینا بلک!! یادت که نرفته؟! ... هارپی هالی هد تیمه خوبی بود ولی حیف الان دیگه نمی تونی یه همچین تیمی داشته باشی چون قدرته اصلیه تیمت من بودم!! کارولینا بلک!!!

کل کل با تیم دراگون

چه جالب من نمی دونستم کسی حاضر می شه سوسکو تو گروهش راه بده!!! ... آخه آدم عاقل که فکر نمی کنه یه سوسکه سیاه بتونه سوار جارو بشه!!! مگه این که پرواز کنه!

کل کل با تیم گریف یونایتد

من واقعا لذت می برم این جوونا رو می بینم این همه تقلید می کنن ... اسمتون که شکل تغییر یافته ی منچستر یونایتد تیم ماگلاست ... هدویگم که کپی رایت شده ی ققنوسه!!

کل کل با تیم آزکابان!

ببخشید اشتب شد!! تا حالا تیم به این خوبی و ماهی ندیدم! ...این قدر قویه که هیشکی جرئت کل کل با اونو نداره!!

کل کل با تیم جوات ویزاردز

تنها تیمیه که اسمشو واقع گرایانه گذاشته ( البته به جز آزکابان ) یک مشت جادوگر جوات دور هم جمع شدن که فقط جا رو اشغال کنن! من عاشق این دی جی ممدم

ها امامه نه عمامه با تشکر ناظر زد قلت عملایی

ویرایش شده توسط لونا لاوگود در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۹:۲۷:۱۲
ویرایش شده توسط لونا لاوگود در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۹:۵۵:۴۶
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۱۶:۰۶:۱۹

پیام زده شده در: ۸:۳۳ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

ادريان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۷ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۱۵ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 47
آفلاین
كل كل با ترنسوليتاينيا

اگه اي ار كوئيديچ به رخ من ميكشي من خودم توش بودم و در تيم چادلي كونز اون زمانم يادمه هارپي هالي هد مفت نمي ارزيد اما الكي قهرمان شد گردبادم كه سوم شد ما هم دوم شديم!!!

شما افتتون ميشه با ما كل كل كنين شما كه ركورد كل كلو شكستين با ما كه

عجب خدايي ادم اكس هم بزنه اين تعريفايي كه شما از تيمتون ميكنيدو بازم نميتونه ببينه..عجب خالي بندهايي

كل كل با پروفسور بينز

اخه ادم بايد چه قدر سوژه كم بياره غلط املايي ها اينو اونو بياري تو جملش

پستت هم مثله كلاسات كسل كننده بود
اقا اگه كسي مشكل خواب داره يه جلسه با پروفسور بينز بذاره سه دقيقه ينست داره حرف ميزنه كه همه خر و پفشون هواست
اخه ادم و اينقدر قرص مسكن

كل كل با پوپيتر

اين مونتاگ چي ميگه

تو برو اون مو ها سيخ سيخيتو درست كن !!!
خدايي بهت تبريك ميگم اواتارت خيلي متناسب با شخصيت مونتاگ انتخاب كردي
اي مارولو نه خدايي من از اين شخصيت خيلي خوشم مياد بهش چيزي نميگم
اي تيكا حتي اگه به جهنم هم بري همه از دستت به ناراحتين
اي مورفين البته من از اسم اين شخصيت هم خوشم مياد و به خاطر پدر بزرگوارش از گفتن كلمه بدي خوداري ميكنم
ببخشيد ماروولو جان مونتاگ ما را به مبارزه دعوت كرد ما هم زديم

ویرایش شده توسط ادريان پیوسی در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۸:۴۵:۴۳

جوات ويزارد

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۳۳ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
کل کل با اکثر تیم های حاضر در مسابقات
توضیحات:من عضو تیم جوات ها هستم.ولی در اینجا از تکنیک فردی خودم استفاده میکنم.همه ی اعضای تیم هم قدرت فردی بالایی دارند.
کل کل با تیم پارو اداس:
الان که دارم این کل کل رو انجام میدم خیالم راحته.چون میدونم همه ی اعضای تیم فرار کرده اند(حالا یا از ترس اجاس و یا از ترس اجاس)
تیمی با اسمی عجیب تر از نام بازیکنانش.آیا این تیم با پارو اداسی ها را جمع میکند؟.
حتما شما هم شنیده اید که سالازار در دیدار وزیر از هاله ی نوری سخن گفته است.
ایا این هاله ی نور همان نور ممد است؟
من از همین جا اعلام میکنم:«اول از همه با این تیم مسابقه بدید.بازی کردن در زمین خالی بسیار راحت است»

کل کل با تیم حذم تار عنکبوت
از اونجایی که این تیم با حذب ارتباط نزدیکی داره و اجاس هم ارادت خاصی به حزب داره زیاد کل کل نمیکنم.
مو ها ها ها ژوها ها ها
این عمل رو انجام دادم تا طرف بره رو ویبره.
حالا شما ها تو این تیمتون چیکار میکنید؟تار عنکبوت میبافید.
ادریان میگفت!!:تار عنکبوت میخورید و بعد ورزش میکنید تا گوارش بشه.
در یک شبیه سازی کوچک:
سدریک دیگوری:غلام پور
سرژ تانکیان:علی دایی
آوریل:رسول خطیبی
کفی:نصرتی
برادر حمید:پیر عیسی(همون مدافع مشهور در سال 98)
ادی ماکای:استاد اسدی.

کل کل با تیم تریسیل باقلیا
خوب از اسم تیم معلومه که همش تو باقالیان.
چون حس گریف پرستی اجازه ی کل کل با بعضیا رو نمیده ,مجبور میشم که با بقیه کل کل کنم.
کاپیتان:چو چانگ
زرشک.
حیف که جناب سوسک بی همتا آوردن جملاتی از قبیل:«سوسکی. سوسکت میکنم و...»را ممنوع کرد.وگرنه با وجود یه مدیر باز هم سوسک بودید.اصلا خود این مدیر دلیلی بر آن جملاتیست که آوردنش از طرف سوسک بی همتا ممنوع شده.

کل کل با تیم دراگون
چرا این تیم خوراک کل کله؟
فری جون از میدون برو بیرون .چون پشت مو داری.ما با جوات جماعت کل کل نمیکنیم.
اوتو جان شما هم اگر چه در کل کل شکست خواهی خورد ولی بفرما بیرون.تو مرام جوات نیست که با جوات کل کل کنه.
میرسیم به همان که سوسکه.ای سوسک از اطراف آنیتا عبور نکن.چون ممکنه بترسه و از روی جارو به پایین پرتاب بشه.اصولا آنیتا به دلیل مواجه شدن با یک سری مسائل عاطفی(ر.ج :دامبل و خانواده)و لطمه خوردن به روحیه اش نمیتونه روی جارو بشینه.و هر لحظه احتمال سقوطش هست.خواهشا شما نرو به سمتش.چون ازت دیه میگیرند.

کل کل با تیم ژوپیتر
به به.به به.اصلا آدم کیف میکنه این تیم رو می بینه.
داش مونی و ماری و حشیش که رو سر ما جا دارند.
ولی کل کل این چیزا رو نمیشناسه.
این آنی مونی که شیرین عسلی بیش نیست.همش میگه:«سلام ارباب»منم اصلا حال و حوصله ی شیرین عسل رو ندارم.
تیکا جان یه پیشنهاد دارم برات:خود کشی نکن.بذار تو زمین خودم میکشمت.
مایکل خان شما امید مایی.یه موقع مصدوم نشی.ما به شما نیاز داریم.فقط حواست باشه وقتی میخوای به خودتون گل بزنی گول این حشیش رو نخوری.

کل کل با گریف یونایتد
ای هلو.ای تیم خفن.ای بمیرم براتون.ای همیشه قهرمان ها.ای قشنگ ها.
شما به من فحش هم بدید استقبال میکنم.

کل کل با تیم فمن
ما همان طور که کشوری با نام اسرائیل نمیشناسیم.تیم با نام فمن نخواهیم شناخت.مگر تیم سبزی خرد کنی.

کل کل با داور
ای روح.تو رو چه به کوییدیچ.
اخه تو داوری؟تو باید بری از دیوار رد بشی.
داور خوب نداشتند به جاش یه روح گذاشتند.
خیلی کارت درسته.من همیشه گفتم که این روح از همه ی روح ها باحال تره.
چقدر میشه؟
--------------------
این پست 200 بنده بود.باشد که صد پست اینده را کل کل کنم.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۴:۳۵:۳۳
ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۸ ۴:۴۳:۲۵

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.