هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اینجا دفتر اساتید هست یعنی:
گفتگوی مدیر با اساتید،اساتید با اساتید و دانش آموزان با اساتید. نه گفتگوی دانش آموزان با مدیر!

این بارجواب دادم ولی لطفا از این به بعد سوالاتتون رو فقط در دفتر مدیریت با مدیر مطرح کنید.

به ایگور:
نهایت هر پست 20 خط هست.فکر میکنم برای ارائه درس کافی باشه
در ضمن پستت رو در پاتیل درزدار پاک نمیکنم چون اعضا لینک دادن.
یادتم باشه که اعضا لینک رو با شماره پست ارسال نکنن چون احتمالا پاک شدند بعضی از پستها توسط مدیر ،ناظر و یا خود شخص وجود داره.

به پرسی:
من که ایگور رو توبیخ و یا اخراج نکردم منم میدونم ایشون اولین جلسه تدریسشون با شرایط فعلی هست فقط اطلاع دادم که همه اساتید بدونن. از این پستها زیاد میخوره.
در مورد امتیازات مسئولش اساتید هستند و من دخالتی نمیکنم.

به پیوز:
واقعا فکر میکنید تو بیست خط نمیشه یه پست خوب زد؟ من فقط میتونم بگم براتون متاسفم.

به بورگین:
بهتره سعی کنید که این کارو انجام بدید چون غیر ممکن وجود نداره.

*من سعی سعی میکنم در جلسات اول هر تدریس یه پست بفرستم تا دانش آموزان منظور من و اساتید رو متوجه بشن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۱۲:۵۶:۳۶

پیام زده شده در: ۵:۰۷ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز ، پروفسور کوئیریل.

در راستای گفته های شما و اینکه پست کسانی که تکلیف دارند باید دارای چه ویژگی هایی باشد ، توصیفات نیز بود!
توصیفات شامل وصف چهره ، مکان اتفاقاتی که میفته و... میشه و این اوصاف یک نیاز مبرم و حیاتی برای زیباتر کردن پسته!
همون طور هم که گفتید تکالیف این ترم هاگوارتز برای تقویت رول هست و خب رولی خوبه که دارای توصیف صحنه و دیگر نکاتی که پست رو زیبا میکنه باشه تصویر کوچک شده
خب اگر اینجوری باشه که نباید انتظار رفت پست کمتر از 20 خط بشه ...!

این امکان نخواهد بود و شدیداً کسی رو که پس میزنه تحت فشار میزاره و همین تحت فشار گذاشتن باعث خرابی و از زیبایی در اومدن رول میشه...

هرچند نظر مورد احترام نظر شماست ، ما نیز نظر خود را در این رابطه که پست های تکالیف دانش آموزان از 20 خط کمتر باشد گفتیم

با تشکر

پیام زده شده در: ۰:۴۱ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام خدمت پرفسور کوئیرل
اگر به حرف اعضا اهمیت می دین لطفا بخونید :
گفتید که ایگور کارکاروف نباید توضیح میداد ... به نظر شما می تونست اون همه توضیح رو توی 20 خط بنویسه و آیا اعضای تازه واردی مثل من به این توضیحات نیاز نداشتند ؟
گفتید که تکالیف حتما باید بیست خط باشه ... من به شخصه برام مهم نیست که چه امتیازی می گیریم ... بلکه برام این مهمه که چه پستی می زنم و مسلما یک پست 20 خطی نمی تونه پست خوبی بشه ! در یک پست بیست خطی وقتی ما بخوایم یک دوئل رو به تصویر بکشیم از چه توصیف یا صحنه پردازی می تونیم استفاده کنیم جز نوشتن ورد ها ... فقط بنویسیم : پیوز چوبش را تکان داد و گفت : « ایوانسکو »
آیا این می تونه یک پست خوب باشه ؟ و آیا این پست امتیازی هم می گیره ؟
پس برای اینکه پست ها سطح خوبی داشته باشه حد اقل به سی خط نوشته نیازه. من پستم رو دو بار ویرایش کردم و باز هم نتونستم اون رو کمتر از 25 خط بکنم ... البته میشه ولی پست خوبی از آب در نمیاد و همونطور که گفتم برای من مهم نیست چه امتیازی بگیرم بلکه مهمه که چه پستی بزنم !!!
با تشکر

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

باید بگم که تمام صحبت های پرفسور کوییرل صحیح هست ! ولی پرفسور به یک نکته توجه نکردید ، اون این هست که کلاس طلسمات اولین کلاس این ترم هست و ایگور باید برای تفهیم بیشتر این مقدار مینوشت و توضیح میداد !

اگر اشتباه نکنم قبلا نوشته بودید که اساتید کوتاه بنویسند و دانش آموزان کوتاه نویسی کنند ، ولی خوب خیلی ها از جمله خودم این مورد رو فراموش کردند و توضیح های کامل ایگور باعث شد که بتونم تکلیف این کلاس رو بنویسم هر چند به کوتاه نویسی دقت نکرده بودم !

گفته شما ملاک هست و محترمه ولی به نظرم ایگور اشتباهی نکرده ، چون واقعا توضیحات کامل نیاز بود ، حالا اساتید دیگه برای کلاس ها میتونن کوتاه نویسی کنند چون این مسئله در کلاس طلسمات جا افتاده !

مسئله مهمی هم هست جا افتادن کوتاه نویسی برای اولین دوره ، همونطور که ما در ترم قبل و ترم های قبل شاهد بودیم هنوز امتیاز دهی به طور کامل و صحیح برای اعضا جا نیفتاده حالا چه برسه به این موضوع !

از نظر من لطف کنید و این تکالیف تا اینجا رو نادیده بگیرید و امتیازی کسر نشه ، در کلاس طلسم ها هم مجددا توسط تدریس کنندش نوشته بشه که تکالیفتون رو کوتاه بگید !

مجددا متذکر میشم که اگر قراره کسی جریمه بشه و ازش امتیاز کم بشه دانش آموزان هستند ، چون استاد مربوطه فقط برای تفهیم بیشتر کلاسش رو به صورت طولانی دایر کرده !

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پرفسور:

بله،اشتباه از من بود که داستان کلاس رو سعی کردم بلند بزنم تا بچه ها در مفهوم راحتر باشند!

در پایان پستم در توضیحی که دادم گفته ام که باید کوتاه بنویسید تا امتیاز بگیرید...اگر چنین چیزی نمی نوشتم الان عصبانی نمیشدم..در هر حال از تمام دانش آموزانی که رول بلند زده اند امتیاز کم میشود.

در مورد اینکه معلوم نباشه که دانش آموز و مدرسه در تاپیکی است والا مشکل من بود که چیزی در قوانین یا آن پیام شخصی ندیدم..اگر میدیدم رعایت میکردم!

ولی پرفسور قبول کنید که تقصیر من نیست این موضوع!چطوری میشه که هم توضیح درس در کلاس و هم نمایشنامه و کلی فضا سازی و سوژه پردازی اینا رو در 10 خط نوشت آخه؟تازه همیشنم کلیشو بریدم اینجوری شد!

دفعه دیگه کوتاه میزنم!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۹:۲۰:۳۶

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اساتید این پست رو بخونند تا تدریس اونهام این اشکالات رو نداشته باشه:

به ایگور کارکاروف در مورد نحوه تدریس در جلسه اول کلاس طلسمات و وردهای جادویی:
پست شما هم باید طبق چیزی که گفتم بین پنج تا بیست خط باشه.
تدریس شما در کلاس نباید نکته داشته باشه که بخواید براش در ادامه متن توضیح بدید.
اگه فکر میکنید نمایشنامه به همراه تدریس متنس بسیار طولانی میشه در تدریس اولویت رو به درس بدهید و اجازه بدید دانش آموزان در قالب نمایشنامه پست ارسال کنند.
توضیحات و نکات نباید در تاپیک های رول زده بشه.(پست شما در تاپیک پاتیل درزدار پاک میشه)
شما باید در تاپیک پاتیل درزدار فقط نمایشنامه ارسال کنید و اصلا در مورد هاگوارتز صحبتی نشه.
این حرف شامل دانش آموزان هم میشه.اعضا فقط باید با توجه به وردهایه داده شده نمایشنامه ای در رابطه با اون تاپیک ارسال کنند و اصلا از نام خودشون به عنوان دانش آموز و یا هاگوارتز اسمی نبرند.در واقع اصلا نباید مشخص بشه که اعضا به خاطر هاگوارتز در اون نمایشنامه پست ارسال میکنند.
به دانش آموزان یاد بدید که با استفاده از اسامی دیگران نمایشنامه بنویسند نه صرفا اسم خودشون و یا اینکه نباید حتما اسم خودشون رو وارد نمایشنامه بکنند.
بیشتر موافقم که نمایشنامه های دانش آموزان دنباله دار باشه ولی طوری اداره بشه که خیلی رزرو تو رزو نشه. (میتونه تک پستی هم باشه ولی ادامه دار لذت دیگه ای داره که فکر میکنم اعضا بیشتر بپسندند)
اعضا سوالاتشون رو فقط از طریق پیام شخصی یا مسنجر سوال کنند و در کلاس سوالات پرسیده و جواب داده نشه چون فقط باعث بهم ریختن کلاس میشه .
حتما به اعضا یاد آوری بشه که نباید پستها بیش از بیست خط باشه.اساتید این اجازه رو دارند که بابت اضافه بودن هر خط از دانش آموز امتیاز کم کنند.

ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۷:۲۴:۳۷

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
با عرض سلام
خوب تعداد شرکت کننده که ملاک نیست خوب مشخصه گروه گریفیندور با تعداد عضو بسیار زیادتر از همه گروه ها شرکت کننده بیشتر داره این دلیلی برای امتیاز دادن الکی به گروه ها نیست به نظر من قانونی باید برای این قضیه باشه که الکی هر کسی به گروه خودش امتیاز نده
با تشکر

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

از اونجایی که خیلی از ناراحت هستن که گروهشون امتیاز بالایی نگرفته باید بگم که ( اشاره به پست پروفسور بینز در شرح امتیازات ) :

دوستان عزیز ناراحتی فایده ای نداره ، پروفسور بینز که گفتین منم دوست دارم به گروه خودم امتیاز بدم توجه کن ، من چند تا نمونه از تعداد شرکت کنندگان کلاس ها میارم :

تغییر شکل :
گریفندور : 10 عضو
راونکلاو : 3 عضو
اسلیترین : 0 عضو
هافلپاف : 2 عضو

نجوم :
گریفندور : 6 عضو
اسلیترین : 1 عضو

تاریخ جادوگری
گریفندور : 8 عضو
اسلیترین : 2 عضو

ذهن خوانی
گریفندور : 11 عضو
راونکلاو : 4 عضو

دوئل ( کلاس خودت ) :
گریفندور : 22 عضو
راونکلاو : 10 عضو
هافلپاف 3 عضو

به همین صورت ، باز هم کسی هست که اعتراض کنه که گریفندور چرا از اساتید امتیاز اضافی میگیره . قانون این هست که اساتید میتونن به برترین گروه های کلاسشون امتیاز اضافی بدن ، اساتیدی که شرکت کنندگان بیشتری از گروهی داشتن و امتیاز ندادن ...
بعد میخواید راونکلاو و یا ... گروه ها با 3 شرکت امتیاز اضافی هم بگیرند ؟

با تشکر
بازرس عالی رتبه

پیام زده شده در: ۲:۱۳ شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
سلام به مدیر توانمند و باحال مدرسه
من اعتراضی داشتم که حالا نمیدونم میتونم بگم یا نه
اساتیدی به گروه برتر در کلاسشون امتیاز اضافه دادن از اونجایی که به صورت بسیار بدیهی گریف در همه ی کلاسا به دلیل اعضای بیشتر امتیاز بیشتری هم گرفته این غیر منطقی و به دور از انصافه که این امتیازای اضافه به اونا تعلق بگیره
خودتون بهتر متوجه شدین مصلما خواستم من هم اعتراضم رو اعلام داشته باشم
ممنون

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پروفسور ژرمانیا پندلتون از شما از طرف بازرسین امتیازی کسر نشده ، به دلیلی که قبلا اطلاع داده بودید .

ویکتور کرام هر چه سریعتر جهت حذف پستتون در کلاس معجون سازی اقدام کنید ، کلاس ها مکان مناسبی برای خداحافظی از اساتید نیستند ، در غیر اینصورت مدیریت مدرسه اقدام کنند .

پروفسور ادوارد جک هر چه سریعتر جهت درج امتیازات جلسه چهارم اقدام کنید ، در غیر اینصورت اخطار و کسر امتیاز صورت میگیرد .

با تشکر
بازرس عالی رتبه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.