هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ دوشنبه ۲ آبان ۱۳۸۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۲۰ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
از دفتر کارآگاهان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 162
آفلاین
سلام پروفسور
اینکه معلومه شما متولد فصل پاییز هستید که میشه دل

خصوصیات کلی متولدین آذر:
پر شانس‌ترين فرد ، ساده و بي آلايش ، عاشق تعليم و تربيت ، سازش‌كار ، با هوش و با نشاط ، اهل دين و مذهب و معنويّات ، كنجكاو ، خوش قلب ، دوست داشتني ، علاقه‌مند به مسافرت و گردش ، اجتماعي و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق ، چالاك ، يك دفعه حرف شيرين مي پراند ، انعطاف پذير ، فراموشكار ، اهل عدالت ، مشتاق و پر انرژي ، زود خسته مي شود ، علاقه‌مند به معاشرت و دوست يابي ، مرتّب كار عوض مي كند ، عاشق تنوّع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاك و معصوم ، دعوائي و زودرنج ، اهل فرار از مسئوليّت ، خوش ذات ، صادق ، كم دقّت ، خوش بين ، منطقي ، مهمان دوست ، ولخرج ، رك گو ، اهل سؤال و جواب ، دمدمي مزاج ، براي دوست هر كاري مي كند ، عاشق شهرت و افتخار ، خونگرم ، با معلومات ، سريع الانتقال و باهوش ، خوش گذران ، چيز فهم ، مشتاق بيان حقايق

خصوصیات زن های متولد ماه آذر (یعنی شما) :
اهل منطق و واقعيت، مهمان دوست، بي ريا و پول خرج كن، بي نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان و درشت‌گو، زبان متولد اين ماه نيشدار و پر كنايه است اما قلبش پاك و صميمي و بي ريا ست. بيشتر اهل شكار افتخارات و شهرت است تا اهل شكار و پول و ماديات

پیشگویی در مورد شما:
بزودی یک از طرحهای قدیمی شما به سایت که با شکست روبرو شده ، مورد قبول قرار خواهد گرفت و به مرحله اجرا خواهد رسید

و این هم مقاله:
فال ورق گونه ای فالگیری است که در آن از ورق های بازی استفاده میشود. گفته شده که پیشینه فال ورق به مصر باستان میرسد و با باورهای کهن نسبت به ایزد مصری دبیران یعنی ثوث ارتباط دارد. در اروپا این کار از سده 14 میلادی رواج یافت. یک دسته ورق استاندارد امروزی که در غرب به نام ورق انگلیسی-امریکایی شناخته شده (یعنی دسته ورق 54 تایی شامل چهار خال دل، خشت، خاج و پیک) میتواند برای گرفتن فال بکار رود ولی فالگیران حرفه‌ای با کاربرد اینگونه ورقها برای فالگیری مخالفند. ازاینرو دسته ورق‌های ویژه‌ای برای افراد حرفه‌ای درست شده که برای نمونه میتواند از ورق‌های تاروت نام برد.
دسته ورق تاروت از 22 ورق سرّی بزرگ و 52 ورق سرّی کوچک تشکیل شده اند. امروزه 52 ورق سری کوچک تاروت در دسترس همگانی رواج دارند ولی 22 ورق سری بزرگ بخاطر نمادهای غیردینی و رازآمیزشان از فرهنگ عمومی به کنار افتاده اند.

تصویر کوچک شده

کارآگاه و بازرس ویژه
----------

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ دوشنبه ۲ آبان ۱۳۸۴

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
پروفسور شما متولد پاييز و خصوصيات دل ها را داريد
يعني بسيار مهربان وخوشرو. بهترين خصوصيت شما اينه كه شما از كمك كردن به ديگران دريغي نداريد و بدون انتظار براي جواب به همه كمك ميكنيد شما فردي بسيار با ذوق و سليقه هستيد و همه شما رو قبول دارند به عبارتي خودتون رو تو اجتماع ثابت ميكنيد و در آخر اين كه رك گو هستيد
پيشگويي:شما به زودي در يك كلاس درس كه خودتون معلمش نيستيد شركت ميكنيد

مقاله:
من مقاله ندارم

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱:۵۱ دوشنبه ۲ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب پروفسور كوييرل
همان طور كه گفتيد شما متولد فصل پاييز هستيد......يعني علامت**دل**

خصوصيات اخلاقي:
-------------------------
كمي پررو و دريده!
وقت شناس
زن زليل(منظور همان خانه داري و ظرف شستن و اين حرفهاست!
تندرو
كمي شيطان
مدير خوبي ميشيد
خونگرم
خوش صحبت
===================================
مقاله:
----------
معمولا افرادي كه در پاييز به دنيا ميان به هواهاي كل فصل ها حساسيت خاصي نشون ميدن.
يعني ميشه از رويه حساسيت هايي كه به فصول دارن پاييزي بودن اونها رو تشخصي داد.
در ضمن پاييزيها معمولا كمي پررو و دريده هستند!(البته ببخشيد)
يعني اگر چيزي پيش بيايد طرف را......
در كل متولدين پاييز از شور و نشاط آن چناني برخوردار نيستن.اما شور گرفتن با آنها براي آدم خوب است.
==================================

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
پروفسور کوییرل عزیز شما متولد پاییز و ماه آذر هستید و خصوصیات اخلاقیتون اینه:

اهل واقعیت و منطق هستید....(هر چند به این درس نمیخوره!)خود مختاری رو دوست دارید و زندگی مجردی رو به زندگی خانوادگی ترجیح میدید.مسافرت رو دوست دارید و نمیتونید یکجا بمونید...مطابق میل بقیه رفتار نمیکنید و اگه کسی بهتون دستور بده خیلی عصبانی میشید.

از کسی که ضعف داره متنفرید و با این که کمی درشت گو هستید از ایجاد دلخوری و نزاع های خانوادگی بیزارید.رک و راست و صادق هستید و از خیانت به شدت بدتون میاد!

عاشق ورزش و گردش هستید و خودتون رو از بقیه کتر نمیدونید.اگه کسی بتونه یه کاری رو بکنه چرا شما نتونید؟!قلب صاف و پاکی دارید و با دوستانتون صمیمی هستید.فکر کنم همینا کافی باشه!

خب....پیشگویی من راجع شما:

جمعه خوبی رو در راه دارید.....یک دوست قدیمی رو میبینید!

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴

لارا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
از خانه ريدلها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 202
آفلاین
پروفسور کوییریل عزیز سلام.
شما متولد پاییز هستین یعنی فردی حساس با توانایی جسمی خوب-خوش برخورد و دوستدار طبیعت هستید...شما راز نگهدار خوبی هستین و شخصیتی مرموز و متغیر دارید و دارای حس پیشگویی خوبی هستین...کم حرف و مقاوم هستین...به تدریس و تحصیل علاقمند ین.
پیشگویی:شما ظرف هفته آینده یک ملاقات یا خبر غیر منتظره خواهید داشت...
مقاله:
فال ورق گونه ای فالگیری است که در آن از ورق های بازی استفاده میشود. گفته شده که پیشینه فال ورق به مصر باستان میرسد و با باورهای کهن نسبت به خدایان مصری یعنی ثوث ارتباط دارد. در اروپا این کار از سده 14 میلادی رواج پیدا کرد. یک دسته ورق استاندارد امروزی که در غرب به نام ورق انگلیسی-امریکایی شناخته شده (یعنی دسته ورق 54 تایی شامل دل، خشت، خاج و پیک) میتواند برای گرفتن فال بکار رود ولی فالگیران حرفه‌ای با کاربرد اینگونه ورقها برای فالگیری مخالفند. ازاینرو دسته ورق‌های ویژه‌ای برای افراد حرفه‌ای درست شده که برای نمونه میتواند از ورق‌های تاروت نام برد.
دسته ورق تاروت از 22 ورق سری بزرگ و 52 ورق سری کوچک تشکیل شده اند. امروزه 52 ورق سری کوچک تاروت در دسترس همگانی رواج دارند ولی 22 ورق سری بزرگ بخاطر نمادهای غیردینی و رازآمیزشان از فرهنگ عمومی به کنار افتاده اند.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
پروفسور كوييرل شما متولد پاييز يعني "دل"هستيد و آدم خوشرو..شوخ طبع و در عين حال جدي..و منظمي هستيد!و احتمالا در اين سال كه استاد پيشگويي هستيد توسط پروفسور دامبلدور ترفيع مقام ميگيريد!
(ببخشيد من مقاله ندارم )

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

بدون نام
سلام پروفوسور
خب اولا شما در فصل پاییز یعنی دل به دنیا امدید
شما فردی مهربان متواضع و خوش قلب هستید ولی در بعضی از جاها از این خوش قلبیه شما سو استفاده میشود و برایه شما اینده کمی خطرناک رقم زده من فکر کنم شما تا یه مدتی موفق میشوید ولی به جایی میرسید که دیگر بقیه از این خوش قلبی شما سو استفاده میکنند در ضمن شما در اینده معلم درس پیشگویی میشوید در مخدرسه هاگواتز
چه جالب این جمله اخریه درست از اب دراموده

کلاس پیشگویی
پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بچه ها یکی یکی از نردبان نقرهای کلاس پیشگویی بالا می آمدند و هر کدام بر روی صندلی مخصوص خود می نشستند.فضای کلاس کمی تاریک و دم کده بود.دود سفید رنگی که از یک قوری بر روی آتش بیرون می آمد فضای کلاس را بسیار مبهم کرده بود. بعد از اینکه تمامی بچه ها وارد کلاس شدند صدایی از انتهای کلاس بگوش رسید"خوش آمدید"
مردی با لباسی سرتاسر سبز رنگ در حالیکه با دستش امامه اش را گرفته بود به جلوی کلاس آمد و با صدای لرزانی شروع به صحبت کرد:
سلام من پروفسور کوییرل استاد درس پیشگویی شما هستم.این اولین جلسه تدریس منه و امیدوارم با کمک شما بتونیم یه ترم خوب رو پشت سر بزاریم.اول از همه من مطالبی رو که قراره تو این ترم به شما تدریس کنم رو می گم تا شما با نحوه کارم آشنا بشین.
*فال ورق - فال چای - فال قهوه - تعبیر خواب - گوی بلورین - کف بینی - ستاره شناسی
من تصمیم دارم این آموزشها رو در مورد پیشگویی در این ترم به شماها یاد بدم البته هر کدام از این درسها مبحث بزرگ و پیچیدهای داره و بعضی هاشون به چند بخش تقصیم میشن که بعدا بیشتر توضیح میدم.
خب یه توضیحم در مورد طبقه بندی درسها براتون بدم من سعی کردم درسها رو از دروس آسون شروع کنم تا کم کم شما رو برای درسهای سنگین آماده کنم.سه درس اول دروس آموزشیه که شماها از طریق کتاب میتونین اونو به راحتی فرا بگیرین.درس تعبیر خواب کمی مشکله و احتیاج به نیروی فکری داره که با کمی تمرین آمادگی لازم رو پیدا میکنین.
اما سه درس آخر به قدرت فکری زیادی احتیاج داره و باید این قدرت رو در درون خودتون جستجو کنین.در صورتیکه وقت اضافه داشته باشیم من چند تا درس اضافی هم مثل فال عشق,فال عدد,فال برگ و... رو به شما آموزش میدم واین فقط در صورتی امکان پذیر هست که شما همکاری لازم رو با من انجام بدین.
یکی از بچه ها دستش رو بالا برد وگفت:ببخشین پروفسور میشه یه پیشگویی بکنین

کوییرل به آرامی چشمهایش را بست و بعد از چند ثانیه صدای عجیبی از دهانش خارج شد"تا چند روزه دیگه هاگوارتز اونقدر شلوغ میشه که نمیتونین توش وارد بشین"
تمامی بچه ها با قیافه های گیج وا گیج به پروفسور نگاه میکردند.کوییرل بعد از اینکه به خود آمد رو به شاگردان گفت:چی شده چرا اینطوری نگام میکنین.مهم نیست به قیافم عادت میکنین بگزریم .من میخوام الان به شما فال گرفتن یا همون پیشگویی کردن رو از روی ورق بهتون یاد بدم پس خوب گوش کنین که تکرار نمیکنم.ما سه نوع فال با ورق داریم.فال ورق یا همون پاسور فال با کارتهای تاروت و فال با ورقهای نمادین.من این جلسه پیشگویی با کارتهای ورق رو بهتون یاد میدم و جلسه بعد دو تای دیگرو چون امروز یکم بحثمون طولانی شده.
جلسه اول:فال ورق
اساس فال ورق بر اين استوار است که با حاصلضرب 13 هفته هفت روزی يک فصل رقم می خورد و چهار سری 13 تايی از هفته ها سال را به وجود می آورند. به اين ترتيب به ازای هر يک از ورق ها در يک دست کامل، می توان يک هفته از سال را نظير کرد و آخرين روز سال غير کبيسه را نيز به ژوکر اختصاص داد!
اگر شنيده باشيد بعضی از دست های ورق دارای دو ژوکر هستند. بله ژوکر دوم به روزی تعلق دارد که هر چهار سال يکبار اتفاق می افتد و اين همان روز آخر سال کبيسه است.
در فال ورق، هفته تولد شما حساب شده و معادل آن ورقی از 54 ورق بازی ساليتر (پاستور) نظير می شود که عدد و خال آن سمبل شخصيت و خصوصيات کلی شما خواهد بود!
ترتيب پر شدن هفته ها به اين قرار است:
اول خالهای خشت،دوم خالهای خاج، سوم خالهای دل و آخر خال های پيک.
سپس ژوکر اول در آخرين روز سال قرار می گيرد و اگر سال کبيسه باشد ژوکر دوم به روز بعد از آن تعلق خواهد داشت.در بين خالها، خالهای دل از همه متمايز تر هستند. خشت ها خصوصياتی بهاری دارند. خاج ها به تابستان می روند. دل ها از فصل پائيز به ارث می برند و پيک ها خصوصياتی زمستانی دارند.همچنين در هر خال، آس، خال برتر است و پس از آن به ترتيب شاه، بی بی، سرباز، ده لو و الی آخر.
در بين کليه ورقها هم مجموعه آس ها (چهار آس) در صدر هستند. سپس شاه ها، بعد از آن بی بی ها و به همين ترتيب تا دو لو ها.

تمرین جلسه بعد:من متولد 5 آذر هستم فال من رو بگیرید و بنویسید من چجور آدمی هستم و یه پیشگویی در مورد من بکنید. 5 امتیاز اضافی به کسانی میدم که یه مقاله 5 سانتی هم در مورد فال ورق بیارن.

بنا به در خواست مدیر مدرسه ویرایش شد:
دانش آموزان توجه کنن لازم نیست اینقدر درس رو جدی بگیرن از طنز هم در پیشگویی ها و مقالاتتون استفاده کنید

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲ ۱۱:۴۰:۰۲

کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۲:۱۲ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
اين كلاس يك شنبه ها توسط پروفسور كوييرل داير خواهد شد!

مدير مدرسه هاگوارتز

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
نقل قول:

پرفسور ویلیام ادوارد نوشته:
صبر کنید تا هفته دیگه

اون موقع من هم ناظر انجمن هاگوارتز خواهم شد
اون وقت این کلاس معلم جدیدی براش یافت می کنم

فعلا خدا نگهدار

تو ميشي ناظر هاگواتز اگه اينجوري پس سايت تعطيل بشه بهتره

در ضمن اينجا برايه معلما مدير مدرسه تصميم ميگيره نه تو ....

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۹ ۱:۲۰:۴۶

جادوگران

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.