هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱:۲۷ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
ادامه نمايشنامه:

-سيزده هزار و هفتصد و نود و يك...اه.. صداشون در مياد كه حال نميده...بذار ببينم چشون شد؟
و به سمت شاگردا حركت ميكنه.. ديگه كسي حركت رو انجام نميده، همه روي زمين دراز كشيده‌ن و حركت نمي كنن..
بلرويچ نعره ميكشه: 100 امتياز از همه گروها كم مي كنم...
هيشكي تكون نمي خوره.
-: به جز اسلي از همه گروه ها 100 امتياز كم مي كنم.
هيشگي تكون نمي خوره.
-: به جز گريف از همه گروه ها 100 امتياز كم مي كنم.
هيشكي تكون نمي خوره.
.
.
.
.
صدايي بيحال و خسته: به جز ريون، از هافل و گريف 100 امتياز، از اسلي 50 امتياز كم مي كنم.
هيشكي تكون نمي خوره.
-: به جز گريف، از اسلي 100 امتياز، از هافل... از هاف... از هافل 70 امتياز، ا...ا...از ريون ... از ريون...
و همين طوري كه همين تيكه رو هي تكرار مي كنه آروم روي زمين دراز مي كشه و مي ميره!!!
------------------------------
سوال اول:

دو حالت مي تونه داشته باشه. اين كه مي خواستن نمايشنامه بالا درست از آب در بياد، يعني خودشون رو به مردن زده بودن. يا مرده بودن!.
-----------------------------
سوال دوم:

نخير. چون طبق چيزي كه گفته شد، بازو بايد دور گردن حلقه بشه كه اين باعث ميشه بازو كشيده بشه، و پشت بازو منقبض بشه. و همون طور كه مي دونيم، براي تقويت عضلات بايد اونن رو طي حركات ممتد منقبض كرد.
----------------------------
سوال سوم:
اصولا در مصاف تك به تك، از سلاح استفاده نميشه، پس:
دست راستمون رو روي زمين ميذاريم، و با پاي چپمون يه دامنه حركت قوصي ايجاد مي كنيم كه به پاي گراپي مي خوره و تئجهش رو حلب مي كنه، ولي نمي تونه زمين بندازدش...
در نتيجه سريع با استفاده از همون دستي كه روي زمين بود، به هوا مي پريم و يه لگو تو گيجگاه گراپي مي خوابونيم كه البته اگه آدم بود مي مرد، ولي متاسفانه نيست و همين طور مي ايسته مات نيگامون مي كنه.
در نتيجه به نرمي روي زمين مي افتيم و اون قدر صبر مي كنيم تا حركت تهاجمي رو آغاز كنه، سپس بر مي گرديم و فرار مي نمائيم!!!
---------------------------
سوال چهارم:

نور ممد شكايت مي كند و درخواست توقف بازي مي دهد و مي گويدكه در صورت مسئله بايد محدوده كوتاه تري را تعيين مي كرردند و چون سرعت رو با دقت خيلي كم مي داند، اين اجازه را دارد كه بلرويچ را كه مسئله را طرح كرده، تنبيه كند!

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
ادامه نمایشنامه . ( 10 امتیاز )

_ دهه!... اینا چرا اهن و تلپ نمیکنن؟!... ای بابا... بذار یه نگاهی بکنم...
و سرشو از توی کتاب می یاره بالا و میبینه ملت بالای سرش به حالت دست به کمر واستادن و با نگاه" نه واقعا خجالیت نمیکیشی؟!" به بلر زل زدن!
بلر سعی میکنه با نشون دادن دندونای سیفیدش دل بچه ها رو به دست بیاره، اما بچه ها خنگول تر از اون حرفان و منظورشو نمی فهمن!
اینبار بلر دستاش رو به حالت التماس پنجه میکنه و به حالت ضجه زدن در می یاد! بچه ها میبینن که بلر بد جوری چوروکیده(!) و موقعیت مناسبه، برای همین با نگاه" ما اهل رشوه نیستیم!" بهش خیره میشن!
بلر به حالت استیصال نگاه میکنه بهشون و میگه:
_ باب من پولدارم!
و بچه ها با دیدن جیباش که باد کرده بودند(!)، نون رو می چسبونن تو تنور! یعنی با نگاه" نگاه قبلیه همر بود! مگه ندیدیش!!" بهش خیره می شن!
خلاصه بلر می فهمه که اینا هم... بله! در نتیجه دست میکنه تو جیبش و یه چک.... آهه!... 398468367 میلیون گالیونی میکشه!
ملت به حالت " موهاهاها!" میرن طرفش و یه چنگ میزنن و چک رو از دستش می کشن بیرون! و خلاصه چلاس(!) بازی شروع میشه!
در این بین بلر سعی میکنه که فرار کنه، آمــــا...
آنیتا پاشو گذاشته بود روی رداشو و اون بدبختم هر چی زور میزد افاقه نمیکرد و سرانجام....
فوقع ما وقع! ( البته این به نحوه ی تفکرتون بر میگرده که اینو چه جوری معنی کنین!)

- سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟ ( 5 امتیاز )

نخیر! آنها با انجام دادن آن حرکات نرمشی- ارزشی- لرزشی- ورزشی! خیلی قوی شدند و شدن حسین رضازاده و ایناها! و خلاصه نتونستن این خفت رو تحمل کنند و توی نمایشنامه ی بالا نوشتم دیگه!

- سوال 2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ آگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟ ( 5 امتیاز )

خیلی موثره!
وقتی که دست آدم اونقدر میچرخه، و پای آدم بالا می یاد، باعث میشه ماهیچه ها خیلی تقویت بشن و ایناها! که البته میتونین نتیجشو در نمایشنامه ی بالا بخونین!

- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

هییییییییی!
1- ابتدا به حاجی زنگ میزنم و میگم یه مورد آسلامی پیش اومده! در این حالت:
1- یا گراپی پا پس میکشه!
2- یا حاجی می یاد و می بردش!

2- یک عدد هرمی یا عروسکش رو پیدا میکنیم و میدیم دستش! در این حالت:
1- یا ما رو به هرمی ترجیح میده!
2- یا هرمی رو قبول میکنه!

3- با زندگی خود وداع میگوییم! در این حالت:
1- یا میمیریم!
2- یا نمیمیریم!
در هر حال، از دو حال خارج نیست!

- در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز )

نور ممد با خوشحالی باید خنده ای بکند! سپس از تاکتیک برادر حمیدی که بدون شرح است، استفاده کند!

باشد تا رستگار شود!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
_ادامه نمایشنامه.(10 امتیاز)

بلرویچ:13508،...13
اکتاویوس و کریچر داشتن از حال می رفتن.کریچر که نفس نفس می زد گفت:این پروفسور هم قاطی داره ها!تا یه کاری دستمون نده ول نمیکنه!
اکتاویوس:پایه ای یه بلایی سرش بیاریم؟
کریچر که دیگه نزدیک بود گریه ش بگیره گفت:مثلا چه بلایی؟
اکتاویوس:تا می خوره بزنیمش!
اکتاویوس از جاش بلند شد و چند قدم عقب تر رفت و فریاد زد:هی بلر!تو که انقدر از قدرت بدنی حرف می زنی بیا اینجا ببینم چی تو چنته داری؟
بلرویچ ابتدا قیافه تعجب برانگیزی به خودش گرفت و بعد ابروهاشو در هم کرد و گفت:بله؟!بله؟!نفهمیدم!واسه استاد اون هم تو این مقام، لات بازی در میاری؟
اکتاویوس:این حرفا رو بذار لب کوزه ابشو بخور!بیا اینجا میخوام شیکمتو سفره کنم!از ما بیگاری میکشی؟اره؟!
به نظر می رسید بلرویچ ترسیده ولی وقتی یه نگاه به شاگردانش انداخت نخواست جلوی اونا کم بیاره و به سمت اکتاویوس رفت.در همون لحظه کریچر عین میمون از پشت پرید رو کول بلرویچ و شروع کرد به چنگ انداختن.بچه ها هم وقتی این صحنه رو دیدن به یاد بلاهایی افتادن که سرشون اومده و رفتن تا به کریچر کمک کنن.بلرویچ رو تا میخورد زدن.اکتاویوس در همون حال فریاد زد:خود نامردشه!این همونه که باعث شده ما از صبح تا حالا 50 کیلو کم کنیم.حالشو جا بیاورید!
کریچر هم فریاد زد:بچه ها!از دماغش شروع کنید.نقطه ضعفش اونجاس.

_سوال 1:به نظر شما چرا دانش اموزان کلاس،دیگر هیچ نگفتند وصدایی از انها در نیامد؟ایا دلیلش توان پایین دانش اموزان بود؟(5 امتیاز)

توان پایین دانش اموزان؟پرفسور جان!بلا نسبت خودتو خودمون اگه از یه الاغ هم این جوری کار می کشیدن دیگه صداش در نمیومد.اون وقت توقع داری ما بعد از هر سوال ازت تشکر کنیم؟

_سوال 2:ایا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است؟اگر نه چرا؟اگر بله چرا؟(5 امتیاز)

من فقط یه چیزی رو میدونم.اگر فرض کنیم که صد در صد موثره و پشت بازو های ردیفی هم در میاریم،من یکی که 100 سال سیاه اینو نمیخوام.به چه درد می خوره؟ادم یه جای بدنشو پرورش بده بقیه جاهای بدنش بخاطر این فعالیت از کار بیفته.

_در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید.این حریف گراوپی است؟چه می کنید؟(5 امتیاز)
(من منظورتو متوجه نشدم.یعنی اینکه گراوپی هست یا نیست معلوم نیست؟چون علامت سوال گذاشتی.حالا من فرض می کنم که هست.)

راستش من تک به تک زن خوبی نیستم.پس یا می ایستم(در هوا) تا همبازی هام برسن،تا بهشون پاس بدم.یا شانسمو ازمایش می کنم و شوت می زنم.البته چون تو اینجا گراوپی رو مقابل ما گذاشتید امکان شوت زدن نیست چون کل فضا رو گرفته.پس مجبور میشم پاس بدم.

_در مصافی تک به تک،جاسم کوافل به دست از دوردست ها به سمت نورممد در حال حرکت است،سرعت جسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است.نور ممد باید چه بکند؟(5 امتیاز)

جواب این مساله بدست نمیاد.پرفسور شما باید شتاب یا جرم جاسم رو هم به ما میدادید.با این وضعیت مساله غلطه و مانمیتونیم حلش کنیم.فقط به صورت پارامتری میشه حلش کرد.چون 3 حالت ممکنه پیش بیاد.
الف)جاسم ممکنه به نور ممد نرسه.بخاطر فاصله.
ب)جاسم ممکنه از کنار،پایین و بالای نور ممد عبور کنه.
پ)جاسم ممکنه به نور ممد برخورد کنه.

که در حالت های الف و ب نورممد اصلا لازم نیست کاری بکنه ولی در حالت پ باید فرار کنه یا مبارزه کنه.

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
- سيصد هزار و پانصد و هفت...
بازهم از ملت صدايي در نمي آد.
- سيصد هزار و پانصد و هشت...
بلرويچ اين دفعه داره مي ره كه بدجوري قاطي كنه. پس براي اينكه صدمه اي به بچه ها نزنه چشماشو مي بنده و سعي مي كنه اهميتي نده. از اون ور ملت مي بينن كه نقششون داره مي گيره.
بلرويچ همين جوري مي شمره:
- سيصد هزار و پانصد و نه...
ملت هم از فرصت استفاده مي كنن. در مي رن و لاي بوته موته ها قايم مي شن! البته هدويگ جاي خودش يه سنگي چيزي مي ذاره كه بلرويچ به اين زودي ها به غيبتشون پي نبره!
همين جوري كه قايم شدن از جيباشون تخمه در مي آرن. تخمه مي شكنن و بلرويچ رو كه سر كار گذاشتن مسخره مي كنن!!
- خب ديگه... سيصد هزار و چهارصد! آفرين بچه ها عالي بود! انتظار نداشتم!
وبعد چشاشو باز مي كنه و...

سوال اول
بله، دقيقا! اين نسل جديد هم خيلي كم توان و كم طاقت و... شدن! يادم مي آد پدربزرگم گفته بود كه يه همچين كاري رو تا شماره ي چهارصد هزار و نود و نه انجام مي داد.

سوال دوم
- بله! معلومه كه مي شه. اولش كه بايد دست راستمون رو دور گردنمون بچرخونيم. بعدشم كه بايد با دست چپ مشت بزنيم تو صورت خودمون.
اين تمرين نه تنها براي تقويت پشت بازو موثره، بلكه براي بادي بيلدينگ بسيار موثره! من خودم شخصا اين روش رو به بادي بيلدينگي محلمون معرفي كردم.

- اگر امكان پاس دادن دارم، حتما اين كار رو مي كنم چون جونمو دوست دارم. اما اگر نتونم پاس بدم، سوت زنان سعي مي كنم از دوكيلومتري اش عبور كنم. اگر امكان عبور هم نبود:
مي گم هرميون اون ور كارت داره يا مي گم كه برات چند تا سنتور گذاشتن تو فر بدو برو بخورشون.
اگر باز هم امكان خر كردنش نبود، هيچي ديگه! فاتحه مو مي خونم و مي رم جلو.

- اگر سرعت جاسم كمتر از 50 است، نورممد بهتره سرجاش بمونه و از دروازه دفاع كنه!
اگر سرعتش بين 50 و 100 است، نورممد بايد خودشو براي يك حمله ي سنگين آماده كنه و مواظب باشه همراه با كوافل نره تو دروازه.
اگر سرعتش بين 100 و 180 است، نورممد بهتره خودشو بكشه كنار. (البته اگه از زندگي لذت مي بره) چون اين دفعه حتما با كوافل به درون دروازه پرت مي شه و...

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟

با برادر حميد تماس خواهم گرفت !

در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟

نورممد سه كار مي كند!
1- با استفاده از فرمول مستقل از زمان t را حساب مي كند !!!
2- با فرمول شتاب= سرعت تقسيم بر زمان شتاب را حساب مي كند !!
3- شتاب كند شونده است !!!! جاسم ده متر مانده به دروازه متوقف مي شود !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
بلرویچ : سیزده هزار و پانصد و شش

ملت : ( باز هم صدایی نیومد

بلرویچ با چشمای بسته : سیزده هزرا و پانصد و هفت

بلر که میبینه سه عدده کسی تکرار نمیکنه قاطی میکنه و برمیگرده تا یک حالی از بچه ها بگیره که میبینه دو نفر دست به سینه پشتش وایستادن و همه ی بچه ها پشت اونا قایم شدن

بلر: آقایون کی باشن توی کلاس من اخلال ایجاد کردن

یکی از آقاها رو به دراک: جناب وزیر همین بود؟
دراکوکلش رو به علامت تائید تکون میده
- بله خودشه همش ما رو اذیت میکنه و من اصلا تو کلاسای این امتیاز خوبی نمیگیرم تازشم قوانین آموزش درست پرورش اصولی رو نادیده میگیره
آقاها دستای بلر رو میگیرن و میبرن و سوار جارو میکننش
بلر هنگامی که داشتن میبردنش : بچه ها شما تمریناتون رو ادامه بدین من به زودی آزاد میشم

سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟ ( 5 امتیاز )

به دلیل سطح علمی پایین دانش آموزا کسی بلد نبود تا بیشتر از سیزده هزار و پانصد و چهار بشمرد پس همگی بدون تکرار عدد حرکات رو تکرار میکردن اما دراکو که خیلی سوسول بوده علاوه بر این که بلد نبوده بیشتر بشمره سریع زنگ میزنه به آموزش و پرورش تا بازرس بفرستن

3- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟

اصولا گراپ من را نخواهد دید و من از کنارش میگزرم ولی اگه دید هم خیالی نیست دو کار میشه کرد یا یک کلاه گیس میزارم و وانمود میکنم هرمیونم یا خیلی مردونه میرم جلو و باهاش مبارزه میکنم

- سوال 2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ آگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟ ( 5 امتیاز )

این تمرین یک تمرین کامل و فوق العاده است که نشون دهنده ی هوش بالای استاد این درسه
هر حرکت برای قسمتی از بدن مفیده و اون قسمت که دانش اموزا دست راستشون رو دور گردنشون میپیچونن برای پشت بازو خیلی مناسبه

در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز )

نور ممد باید با سرعتی برابر با سرعت جاسم به سمت اون حرکت کنه چون سرعت موالفه ای برداریست
سرعت طرفین با هم جمع جبری میشه و خنثی میشه لذا هیچ اتفاقی نمیافته و هر دو متوقف میشن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
-ادامه نمایشنامه . ( 10 امتیاز )

بلر:هزار و پانصد و هفت
ملت:...
بلر:هزار و پانصد و هشت
ملت:...
بلر ایندفعه دیگه ناجور شک می کنه و دست از شمردن برمیداره و جمعیتو نگاه می کنه تا ببینه چی کار می کنن.می بینه که اون جلو سدی و برادر حمید چیزی در گوش همدیگه گفتن و خندیدن.
بلر یه خورده جلو می ره تا ببینه چه خبره که...
پاااااااااااااااق...هدویگ با پنجش مثل جغد یه لگد به بلرویچ نثار می کنه!
هدویگ:منو می زدی مرتیکه بوقی؟!
بلر:جانم؟
هدویگ می پره هوا و با یه نوکیو چاگی میاد تو شیکم بلر!
بلر از درد روی زمین ولو می شه و هدویگ هم انواع و اقسام حرکات رزمی رو روی بلر اجرا می کنه تا جونش در آد!
وقتی هدویگ کارش تموم می شه بلر می گه:
_بابا تو که پخ می کردیم جونت در میومد که!چی شده واسه من پر زور شدی؟!
هدویگ:لگدات کار خودشونو کردن بلر!

-سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟ ( 5 امتیاز )

نه داداش من!توان موان نبود قضیه!
بلر جون تو ته صف واستاده بودی نمی دیدی.اون جلو یکی از بچه ها خم شد.گیلدی هم با کله شیرجه رفت و حمید هم به قصد گیلدی شیرجه رفت!خلاصه این سه تا افتادن رو هم و شد آنچه شد!
همه محو این صحنه ها شده بودن و همینطور داشتن نگاه می کردن.واسه همون ساکت شده بودن!

سوال 2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ اگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟ ( 5 امتیاز )

نه.برای پشت بازو موثر نیست.چون وقتی آدم به خودش مشت بزنه و اونیکی دستشو هم دور گرنش بپیچونه ، این دو تا همدیگه رو خنثی می کنن.در نتیجه مشکل اصلی از بدنساز تیم ملی بود که دایی وسط بازی ایران مکزیک ولگردی می کرد!
اگه بخوایم این تمرین برای پشت بازو هم موثر باشه ، باید اول از همه به جای مشت زدن به خودمون به بلرویچ مشت بزنیم تا اون یکی کارمونو خنثی نکنه.در ضمن باید دست راستو که داریم دور گردنمون می پیچونیم ، شصتشو هم بکنیم تو چش بلر تا یه خورده پشت بازومون حال کنه تقویت شه!

- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است . چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

اولش سعی می کنم از راه زور بزنم کنار...ولی شوت می شم طرف حلقه های خودمون و با مخ می رم تو حلقه!
بعدش میام جلو و سعی می کنم از طریق منطق باهاش روبرو شم.ولی گراوپی نفهمه!در نتیجه باز با کله می رم تو حلقه خودمون!
ایندفعه میام جلو و سعی می کنم از راه هاگرید وارد شم.هگر کوچولو رو صدا می کنم و بهش می گم که بیاد اینو راضی کنه بره کنار.ولی گراوپی نفهمه!در نتیجه من با کله می رم تو حلقه و هاگرید هم با مخ می ره تو من!(چه بی ناموسی!)
دفعه آخر دیگه از راه لاو وارد می شم و به گراوپی می گم:
_هرمیون دم در کارت داره!
گراوپی خوشحال می شه و می گه:
_من هرمیون خواست!
بعد سریع می ره دم در زمین بازی و من هم می رم واسه خودم گل می زنم حال می کنم!

-در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز)

هوووم...نورممد خیلی راحت بیلشو در میاره و به نشانه تهدید تکونش می ده!
جاسم با دیدن بیل جو گیزر می شه و دلش هوای فلور رو می کنه.پس با سرعت 2 الی 180 مایل در ساعت ترمز می کنه و بر می گرده و با همون سرعت شتاب می گیره و به سمت فلور می ره تا یه تنفس مصنوعی بهش بده!
فلور با دیدن جاسم چکشش رو در میاره می کوبه رو سر جاسم.جاسم بیهوش می شه و کوافل از دستش رها می شه و روی زمین می افته.
بلر در سوتش می دمه و جمبل(Jambol) اعلام می کنه!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

- ادامه نمایشنامه . ( 10 امتیاز )

بلر:سیزده هزار و پانصد و هفت .....

ملت:

بلر:سیزده هزار و پانصد و هشت .....

بلر چشماشو ميبنده و سريع شروع به شمردن ميكنه...
سیزده هزار و پانصد و نه ده يازده دوازده.....

ملت:عزيز!!!

يكي ميزنه به شونه ي بلر و اينو ميگه

_عزيز

بلر چشماشو باز ميكنه ميبينه مديريت مدرسه جلوش ايستاده و ميگه :
شماره ي چند بودي؟

بلر: شمارش از دستم در رفت ولي چون شمايين 13600

مديريت از بلر فاصله ميگيره و ميگه حيف كه خودم گفتم عدالت!!!و گرنه...

بلر:

1 ساعت بعد بلر در حالي كه داره به موتورش هندل ميزنه ميبينه ملت دارن ميان به سمت اونم اين جوري

بلر:

ملت:

در آخر بلر به اين شكل شد :

- سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟ ( 5 امتیاز )

به نظر من از دست بلر خسته شدن و بلند شدن ايستادن يكيشون هم رفته و مديريت رو صدا كرده تا از دست اين تمرين راحت شن!!!
در ضمن دانش آموزان مدرسه توان بالايي دارن توهين نكن آقا و فقط از دست بلر خسته شدن و ميخواستن حالشو بگيرن

نه برادر اين چه ربطي به پشت بازو داره مشت ميزني توي صورت يارو بنده خدا يارو صورتش پشت مياره به جاي بازوش اين تمرين در يك صورت مفيد بود اونم اينكه به جاي اينكه بزنن توي صورت خودشون بزنن توي بازوي خودشون

- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

خيلي راحت به مجيك همراه زنگ ميزنم به با مرام بلرويچ و ميگم موتور براوتو بيار قبلشم به گراوپي دست تكون ميدم و ميگم صبر كن بعد بيا جلو...
وقتي بلر موتورو آورد...سوارش ميشم و با سرعت 10 به جلو ميرم يا - 10 به عقب ميرم !!!
گراوپي هم كه اين چيزا حالش نيست راحت از كنارش رد ميشي و براش دست تكون ميديم!!!

- در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز )

اگر اون 180 تا سرعت داشت بايد بكشه كنار چون مطمئنا ميره توي ديوار... و خودشو نميتونه كنترل كنه...
اگر 2 تا سرعت داشت با مشت بزنه توي چونش و بگه چقدر آروم ميري بابا ترافيك ايجاد كردي
اگر بيشتر از 60 تا ميرفت بزنه توي گوشش و بگه چقدر تند ميري...
اگر بين 2 و 59 ميرفت بره كوافل رو بگيره يعني ميتونه بگيرتش!!!

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
- ادامه نمایشنامه . ( 10 امتیاز )

بلرویچ همچنان در حال شمردن بود:شانزده هزارو صدو بیستو یک.
ملت که از شماره ی سیزده هزارو پانصدو پنج دیگر صدایی از آنها در نیومده بود .و با اینکار رو اعصاب بلرویچ راه می رفتن ذوباره صدایی از آنها در نیامد.
چند ساعت بعد
بلرویچ:
بیست و پنج هزارو دویست شصت و شیش.
ملت:
بلرویچ:

دیگه اعصاب بلر داشت خورد می شد.
چند روز بعد:
بلرویچ:صد و بیست و پنج هزارو دویست و یک.
ملت:
بلرویچ:
چند سال بعد:
بلرویچ:یک میلیونو نهصدو پنجاه و پنج هزاره صد و بیست.
ملت:
بلرویچ:
ناگهان صدایی آمد و نور سبزی در اطراف پخش شد و مرلین کبیر از داخل نور سبز بیرون اومد و گفت:یوهاهاهاهاهاها
ها بلر می بینم که اعصابت داغونه.
بلرویچ که مرلین را به کلی از یاد برده بود گفت:بازم تو.
مرلین:آره.ادامه بده.حالا شناسه ی منو می دزدی.
بلرویچ:نه ممن غلط کردم ببخشید.جوونی کردم.بچگی کرزدم دیگه اینکارو نمی کنم.
مرلین:بوهاهاها.

واین بود سرنوشت بلرویچ زبون بسته .........................

ها اولا می دونستند که با اینکار رو اعصاب بلرویچ راه می رن و موفق هم شدن.
دوما به خاطر نیروی که مرلین به اونا داده بود که باعث می شد اگه یک قرن دیگه هم برن صدایی ازشون در نیاد.

صد در صد.اینکار نه تنها برای ستون فقرات خوبه بلکه شاخه ای از ورزش ماگلی یوگاست.اینکار باعث می شه که در نبرد با حریف به صورت پشتک وارو اونو جا بذاریم که در مسابقه خیلی موثر هستش.

از فنی که بلرویچ بهمون یاد داده استفاده می کنیم و گراوپی رو گروپ از جارومیندازم پایین.طرز پایین انداختن گراوپ:
قبلا از معجون مرکب پیچیده استفاده می کنم و به شکل برادر حمید در میام چون گراوپی از اون خیلی خوشش میاد.بعدش می رم جلو و با یک حرکت برادر حمیدی اونو می اندازم پایین.

- در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز )در پی جستجویی که من کردم چون نورممد در قدیم شاعر بوده و جاسم هم به شعر خیلی علاقه داشته و باعث بیهوش شدنش می شده از این رو می تونه جاسم رو با یک شعر رام کنه.
وسایل مورد نیاز:نورممد.بلندگو.

ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۱ ۹:۳۳:۳۱

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
بلرويچ : یالا بلندش شید تنبلا ... گرفتید خوابیدید چرا ؟ تن لشای بی خاصیت .

نورممد به خاطر بربری تازه ای که صبح زده تو رگ ، مثل اسب داره همون حرکت مخوف رو انجام میده .
نورممد : بشمار دیگه استاد ؛ خسته شدی ؟
بلرويچ : باريکلا پسر گلم ... من زبونم درد گرفت ! تو خودت همین طوری ادامه بده
جاسم یه نگاه زير چشمی به نورممد میندازه و بعد از چند ثانیه مثل فشفشه شروع میکنه به انجام دادن این حرکت تا با تعداد حرکات نورممد مساوی بشه .
بلرويچ : اینا دیگه چه خرایی هستن ؟

کورممد هم وقتی این صحنه رو میبینه ، به خاطر کل کلی که با جاسم داره بلند میشه و شروع میکنه به انجام این حرکت موزون.
بلرويچ : آ باریکلا ... تا چند شمرده بودم ؟
جاسم : استاد از اول بشمار ... ما پایه ایما !
بلرويچ : اووواه

کم کم همه بچه ها از زمین بلند میشن و برای رقابت هم که شده شروع میکنن به زدن این حرکت !
بلیز : بشمار دیگه بلی
بلرويچ : چیزه ... بچه ها کلاس ما تموم شدا ؛ بلند شید بريد سر کلاس بعدیتون !
جاسم : سی و شیش ... سی و هفت ... سی و هشت !
بلرويچ : خیله خوب بسه ؛ غلط کردم من ؛ تعطیله کلاس اصلا
کورممد که میبینه نورممد سرعتش رو بیشتر کرده ، اونم سرعتش رو بیشتر میکنه .
کورممد : هشت و سه ... هشت و چهار !
بلرويچ :

1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟

نخیر جواب بلرويچ ... دلیلش سر رسیدن وزير مردمی بود که حامی جادوگران بدبخت و بیچاره بوده و خواهد بود .
همه با رسیدن وزير سرود آزادی رو شنیدن و حاضر نشدن تا زير بار ظلم و ستم برن ... بیا ازکابان به دیمنتورها میگم تا شونصد هزار بشمارن ببینم خودت میتونی این کارهای ژانگولری رو بکنی یا نه

2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ آگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟ ( 5 امتیاز )
بله ... یک حرکت ترکیبی بسیار بسیار مفرح و پر نشاط که باعث میشه عضلات پشت بازو ، جلوی بازو ، این ور بازو ، اون ور بازو همچین باد کنه که تا سه سال پفش نخوابه .
من به عنوان وزير سحر و جادو از شما کمال تشکر رو دارم که نیروی جوان رو اموزش میداد تا قوی بشن . ( اخر مخالفم یا موافق ؟ )

3- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟

بهش میگم گراوپی اونجا رو نگاه کن دارن غذا میدن ... هیپوگریف با گوشت تازه به همراه سس مایونز و مخلفات .
گراوپی از مبارزه و جنگ به خاطر منافع شکمی همیشه میگذره و ترک زمین میکنه . گراوپی رو هنوز نشناختید شما !

4- در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟

نورممد که عاشق بی ناموسی ! سرعت جاسم هم که بیش از اندازه ! داور هم که بلرويچه و چیزی رو نمیبینه ؛ پس همه چیز برای بی ناموسی امادست دیگه . دیگه چی میخوای از این شرایط بهتر ؟

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.