هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
- ادامه نمایشنامه . ( 10 امتیاز )

بلرویچ همینجوری داره برای خودش میشمره .
- هزار و پونصد و هشت ... زار و پونصد و نه و....... الی آخر
اما صدایی نمیاد . بلرویچ با خشم برمیگرده تا ببینه چه بلایی سر دانش آموزان ارزشیش اومده که ....
بلرویچ
همه بچه ها از ترس تمرین های سر سخت بلرویچ مشغول فرارن و حال به نزدیکی دروازه های هاگوارتز رسیدند و سعی دارند وارد بشند .
بلرویچ فریاد میزنه :
- کورممد ، گیج ممد بگیریدشون !
کورممد و گیج ممد : اطاعت داااش بلر !
و به سمت جاروهاشون میپرن . ولی در عین ناباوری کورممد به درون دریاچه می افتد و گیج ممد جادو رو چپکی سوار میشود .
بلرویچ

چند لحظه بعد

کورممد و گیج ممد به طرز حیرت انگیزی ( دستان پنهان ) همه رو دستگیر کردند و درحالی که در یک توری که بی شباهت به تور ماهیگیری نیست دارن ملت رو به سمت بلرویچ میارن .
بروبچ : ولمون کن ولمون کن..... نمیخوایم توی این کلاس شرکت کنیم !
بلیز در حالی که داره دستشو نشون میده :
- نگاه کن دست راستم سه برابر دست چپم دراز شده ، راه میرم روی زمین کشیده میشه !
کورممد و گیج ممد تور رو درست جلوی بلرویچ می اندازن پایین .
بلرویچ
دانش آموزان
بلرویچ : حالا دیگه به طرز مذبوحانه ای از دست من فرار میکنید هان ؟
بچه ها : کی ما ؟
بلر : حالا که اینجور شد باید این حرکت رو تا چهل هزار ادامه بدید تا بفهمید پیچوندن کلاس یعنی چی !
ملت
بلرویچ : خوب شروع کنید . هزار پونصد و هشت ....
بلافاصله ملت دست راستشونو دور گردنشون میپیچونن و ادامه ماجرا ....
( نکته : در حین انجام این حرکات صداهایی از قبیل زنگ زدگی و صدای در که قیژ قیژ میکنه و.... به دلایلی از دانش آموزان بلند میشد )

همان شب

تمام محوطه قلعه مملو از جمعیت شده بود . ماشینهای پلیس در سرتاسر قلعه به چشم میخورد و تک و توک دربینشان آمبولانس دیده میشد. عده ای جسد بر روی زمین به چشم میخوردند که همگی قیافه های آشنایی داشتند و جاسم نورممد مشغول پوشوندن روی اونا بودن .
در طرفی بلرویچ رو دستبند به دست داشتند توی ماشین میکردنش .در این حین آلبوس که به شدت اشک میریخت دائما از راه دور روبه بلرویچ فریاد میزد :
- تو دانش آموزان منو کشتی ! تو نباید بهشون انقدر تمرین میدادی ! نباید استخدامت میکردم !
بلرویچ : چه وضعشه آقا شطرنجی کنید همه فهمیدن که ماییم !
( پایان این داستان ارزشی )

- سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟ ( 5 امتیاز )

دانش آموزان به این دلیل حرفی نزدند چون که دیدند بلرویچ اصولا چون که ذاتش اسلیترینی هست روحیه خشنی دارد و به همین دلیل منطق سرش نمیشود و میخواد تا حد مرگ به انها تمرین بدهد . به همین دلیل به طور مخفیانه اقدام به پیچوندن کلاس کردند که صددرصد این پیچوندن کلاس نشان از ضعف بدنی این دانش آموزان ارزشی بوده و اونا توانایی اجرای چنین تمارینی رو نداشته اند .

- سوال 2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ آگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟ ( 5 امتیاز )

بله صدردرصد .
وقتی که ما دست راست خودمونو دور گردنمون میپیچونیم طبیعتا بر روی جلو بازوی ما اثر میزارد و وقتی که میخواهیم دستمونو برگردونیم چون این دست مثل یک فنر شده دستمون با فشار زیاد به جای اول خودش بر میگردد و اینگونه بر جلو بازوی راستمون تاثیر میزارد .

وقتی که ما با دست چپمون به خودمون مشت میزنیم در این حالت مشتمون وقتی به صورتمون برخورد میکند چون دستمون کشیده میشود بر پشت بازومون تاثیر میزارد و وقتی که دستمونو برمیگردونیم بر جلو بازومون اثر میذارد .

البته لازم به ذکر است که این تمرین هم به درد جلو بازرو میخورد و هم پشت بازو و ضمنا این تمرین بیشتر باعث ورزیده شدن عضلات بازوی ما میشود ولی از لحاظ حجمی زیاد اثر نمیذارد . ولی رومجموع اثرش بر بازومون مثبت است

- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

ابتدا سعی میکنم با گراوپی وارد صحبت بشم و اونو قانع کنم که بی خیال ما بشه . در این روش امیدوارم که گراوپی راضی بشه .

اگر راضی نشد سعی میکنم که بهش حالی کنم که جارویی در ابعاد او وجود ندارد و بی خیل بازی شود و امیدوارم که راضی شود .

اگر راضی نشد اونوقت بهش میگم که من خیلی خفنم و بهتره از سر راهم بره کنار و امیدوارم که قبول کنه .

اگر باز راضی نشد بهش میگم چقدر بهت بدم میکشی کنار ؟ و امیدوارم که راضی بشه .

اگر راضی نشد شروع میکنم به التماس کردن و غیره و به پاش می افتم و امیدوارم که راضی بشه .

اما اگر راضی نشد در یک حرکت انتحاری از سر جام بلند میشم و شلوار خودمو سفت میکنم و سعی میکنم تمرکز کرده و چیزهایی رو که استادمون بهم یاد داده به خاطر بیارم و با تمام وجود با گراوپی شروع به بازی میکنم . ( دست راستمو دور گردنم میندازمو با دست چپم به خودم مشت میزنم )

در این روش سعی میکنم که از سیستم 4-4-2- برم جلو چون من کاملا در این سیستم جا افتادم . و البته مبارزه با چنین حریف قدری نیاز به یک مربی کارکشته هم دارد . خلاصه اینکه از این روش ها میشه بر مانع بزرگی همچون گراوپی غلبه کرد .

- در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز )

بستگی به شرایط بازی و موقعیت دو طرف دارد .
1- میتواند دستهاشو باز کند و جلوی جاسم رو بگیرد .
2- میتواند از سر راه او کنار برود .
3- میتواند به داور بگوید که سرعت جاسم غیر قانونی است .
4- میتواند مثل این عربا خودشو مسدوم کند و بندازد زمین بلکه داور پنالتی بگیرد یا حداقل وقت بازی تلف شود .

مورد یک برای زمانی است که نورممد از جان خود سیر شده باشد و بخواهد خودشو فدای بقیه کند

مورد دوم برای زمانی است که نورممد بداند جاسم هیچ بوووقی نمیتواند بزند .

مورد سوم برای زمانی است که ایجاد اغتشاش در بازی لازم باشد . تریپ زیدانی

مورد چهارم برای زمانی است که تیم شدیدا به گل نیاز دارد و بازیکن حرفه ای هم برای این کار وجود دارد .

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

لوئیس لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از Silent Hill,The Church
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
ادامه نمایشنامه

ملت:
بلرویچ: سیزده هزار و پانصد و هشت
ملت:
بلرویچ:یک...
ملت:...
بلویچ: دو...
ملت:آخ...نه...اوی...مامان...
هدویگ: استاد من شما رو میکشم...
بلرویچ: چیزی گفتی عزیزم؟
هدویگ:من؟!...نه...چطور؟!
یکی از شاگردان معصوم: استاد یه سوال...چرا از اول داری میشماری؟
بلرویچ:خفه شو...سه...

- سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟ ( 5 امتیاز )

دانش آموزان در خلال پشت بازو قوی کردن فکر کردند و به این نتیجه رسیدند که اولا این آخ و اوخ گفتن ها فقط انرژی بیشتری از اونها میگیره و ثالثا اینکه ممکنه باعث بشه بلرویچ لج کنه و رقم رو ببره بالا و واقعا این که اشتباه فکر میکردند.

- سوال 2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ آگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟ ( 5 امتیاز )

بله، صد در صد...شما یه نیگاه به اون چرخش دست ها دور گردن ها بنداز. تازه با این همه تحرک پشت بازو قویتر هم میشه و من شاهد دانش آموزانی هستم که دارن از لاغری میمیرن ولی پشت بازوشون از پشت بازوی آرنولد هم خفن تره...

در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

خب، اول یه لبخند ناز میزنم، دو تا قربون صدقش میرم و به آرامی سعی میکنم که از کنارش رد بشم، اونوقت وقتی که موقعیت رو مناسب ببینم یه لگد محکم میزنم بهش و دِ بدو....وقتی هم که به اندازه کافی دور شدم وایمسم و زبونمو براش درمیارم...

- در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟ ( 5 امتیاز )

من فکر میکنم که نور ممد باید سرعتشو تا میتونه زیاد کنه و از جاسم سریع تر بشه که بگه اونهم میتونه تند بره...

ویرایش شده توسط لوييس لاوگود در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۲:۰۶:۴۴
ویرایش شده توسط لوييس لاوگود در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۲:۰۹:۵۴

[color=0000FF]گاهی اوقات دلت میخواد که زندگی ر�

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
با سلام.
----------------------------------------

سيزده هزار و پونصد و هشت.
ملت:
13509
ملت:
بلرويچ: چي شده؟
ملت همه دراز كشيدن رو زمين ودر حالي كه يك دستشون دور گردنشون است:
بلرويچ:
بعد:
بلرويچ آرام از آنها دور ميشه و مي ره پشت درخت و مي شينه مبايل بازي مي كنه .

خواب نيستنا نصفشون از فرط دستشويي مردن. نصفي هلاك شدن. نصفي بيهوشن. نصفي خودشون را به مردن زدن . سه نفر باقيمونده هم ديونه شدن و رفتن .

فكر نكنم.چون همه از رده خارج شدن.

در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

توپ را هر جوري شده مي دم به يك نفر ديگه تا اون بره جلو

اگه عاقل باشه يكي ميزنه...وجا خالي ميده اگه نه واي ميسته بخوره بهش . احتمال اين بيشتره.

------------------
باتشكر از درس خوبتون.
*دنيس*

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۷:۴۸ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
بلر در حال شمردن بید
13508
یه لگد به جغده
باز هم شمارش باز هم لگد
13999
ملت هم با آخ و اوخ بلر رو در این شمارش یاری میکردن

بلر از ملت: قرار بود تا چند بشمارم؟

ملت به بلر: تا 14000

بلر : الان تا چند شمردم؟

ملت13999

بلر : خوب ادامه میدم 13999 بعدش چی بود؟
بلر تو فکر یه چراغ بالای سر بلر روشن میشه(کم مصرف)
بلر: آهان یادم اومد
و آخرین لگد رو هم به جغد میزنه
بلر:14001

- سوال 1 : به نظر شما چرا دانش آموزان کلاس ، دیگر هیچ نگفتند و صدایی از آنها در نیامد ؟ آیا دلیلش توان پایین دانش آموزان بود ؟

علت اصلی سطح علمی بالای کلاس بود که باعث میشد دانش اموزان چنان از معلومات استاد خود بحرمند گردند که صحبت کردن به هر زبانی(غیر از جغدی) را به فراموشی بسپارند

سوال 2 : آیا تمرین این جلسه برای تقویت پشت بازو هم موثر است ؟ آگر نه چرا ؟ اگر بله چرا ؟

بسیار تاثیر دارد
بعد از هر ضربه که به این جغد زده میشود ملت عکس العمل نشان داده و دست ها را بالا می آورند
اگر دستر آموزش دیده باشند در آینده پشت بازو های قوییخواهند داشت

- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟

اگر خود من باشم چون از عقلی بسیار خوف برخوردار هستم سعی میکنم بدون اینکه گراوپی متوجه معنی کلمه یحریف و مبارزه گردد
بدون اینکه دیده شود از دست او فرار کنم

در مصافی تک به تک ، جاسم کوافل به دست از دور دستها به سمت نور ممد در حال حرکت است ، سرعت جاسم چیزی بین 2 الی 180 مایل در ساعت است . نور ممد باید چه بکند ؟
بستگی به پست او دارد
اگر جستجو گر است باید به هوای گوی زرین ضربه ای به جاسم زند
اگر مدافع است با چماغ بر سر او کوبد
اگر محاجم است از سر راه او کنار رود
و اگر دروازه بان است درست جلوی یکی از حلقه ها قرار گیردچون کوفال به سمت هیچ کدام از حلقه ها نخواهد آمد

پیام زده شده در: ۲:۱۱ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
جلسه پنجم : تمرینهای قدرتی و آموزش مقدماتی نبرهای تک به تک .

بلرویچ : هزار و صد و بیست و یک

ملت دانش آموز : آخ ... وای ... آخ ...

بلرویچ : هزار و صد و بیست و دو

ملت دانش آموز : وای ... آخ ... پروفسور ! جان ولدی کچل دیگه بسه .

بلرویچ : حرف نباشه !! بجنبین تنبلها ... تو این جلسه باید کارهای قدرتی انجام بدین و خودتون رو برای نبردهای تک به تک آماده کنین .... هزار و صد و بیست و سه

ملت دانش آموز : آخ ... وای ... آخ

بلرویچ : هزار و صدو بیست و چهار ... سریعتر تنبلا !
......

( لازم به ذکر است این آخ و واخها بخاطر یکی از تمرینات سخت و فشرده ای است که بلرویچ برای دانش آموزان تعیین کرده است . دانش آموزان در این تمرین باید با شمارش بلرویچ دست راست خود را دور گردن خود بچرخانند و پای چپ خود را بالای سر خود بیاورند . در همین حال هم با دست چپ خود مشت بزنن تو صورت خودشون و با پای راست به نفر جلویی همچون اسب لگد بزنند . باز هم لازم به ذکر است که چون کسی پشت سر نفر آخر یعنی هدویگ نبود تا با لگد بزندش ، بلرویچ خودش این کار را انجام میداد و بعد از هر شمارش لگدی همچون اسب نثار هدویگ میکرد تا جونش دراد )

بلرویچ : سیزده هزار و پانصد و پنچ

ملت :

بلرویچ : سیزده هزار و پانصد و شش

ملت : ( باز هم صدایی نیومد )

بلرویچ : اینا چرا دیگه صداشون در نمیاد ؟!! ولی حالا که تا اینجا شمردیم ، لااقل تا چهارده هزار بشمرم تا رند شه !!! سیزده هزار و پانصد و هفت .....

-------------------------------------------------------------------

تکالیف این جلسه :

- در مصافی تک به تک شما با حریفتان قرار دارید . این حریف گراوپی است ؟ چه میکنید ؟ ( 5 امتیاز )

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۵:۳۴ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
ادامه نمايشنامه :
يهو بچه هاي كلاس هفت نفر آدم رو ميبينن كه عينهو اين بازيكن هاي كوييديچ كنار هم وايسادن البته لباسهاشون يكم عجيب غريبه
بلرويچ چند تا از بچه هاي كلاس رو جدا ميكنه تا ببينه چي بلدن و البته اعضاي تيم بلوريچ هم سوار جاروهاي مارك قزوينشون ميرن هوا
ترکيب تيم بلرويچ :
کورممد جستجوگر
گيج ممد دوزاره بان
ممد زيدان و اوشگول ممد مدافعن
نورممد و بلرويچ و جاسم حمله
و بازي شروع ميشه
جاسمه كه با هيكل بزرگش بازي رو در دست داره جلو ميره از بازدارنده ي زاخاريس اسميت جاخالي ميده پاس ميده به بلرويچ بلرويچ به سختي توپي رو كه به مسير مخالفش پاس داده شده بوده ميگيره و جلو ميره اما يهو آناكينه كه توپ رو ميگيره جلو ميره اوشگول ممد يه توپ مياندزه سمتش اما اون پاس ميده به هپزيبا اسميت اسميت جلو ميره بلرويچ مياد سمتش كه يهو با هم برخوردي كاملا اسلامي ميكنن ممد زيدان فرياد ميزنه : برخورد نزديك از نوع سوم آهااااااااااي ملت ...
توي همين گير و دار كه بلرويچ و اسميت هنوز جدا نشده بودند دست اسميت ميخوره به پشت موهاي بلرويچ
- چه موهاي نرمي موهاتو با چي ميشوري ؟؟
و اسميت و بلوريچ از هم جدا ميشن بلرويچ فرياد ميزنه سر دانش آموزش كه بلد نيست درست بازي كنه و
_ نرم كننده مارك قزوين چطور؟
نورممد مياد توپ رو از هپزيبا ميگيره و ميره سمت دروازه بچه ها نمي تونن درست بهش نگاه كنن يهو زابيني كه دروازه بان بوده يه عينك دودي از جيبش درمياره و ميزنه به چشمش و نور ممد شوت ميكنه
باوجود عينك بليز توپ توي دروازه بوده
كورممد مياد از كنار دروازه رد ميشه و سرش برخورد ميكنه به دروازه مثل اينكه داره تو هوا با دستاش دنبال اسنيچ مي گرده
بليز توپ رو پاس ميده به آناكين اون جلو ميره از بازدارنده ي ممد زيدان جاخالي ميده و پاس ميده به اسميت اون جلو ميره دوباره آناكين توپ رو دردست داره بچه ها با هم پاس كاري ميكنن و جلوي دروازه آناكين شوت ميكنه توپ ميره توي دروازه و البته از گيج ممد هم خبري نيست وقتي بچه ها دقيق نگاه ميكنن گيج ممد جلوي دروازه اون طرفي بوده
بلرويچ : اونجا چي كار ميكني
گيج ممد : مگه دروازه ما اينجا ني ؟؟؟
بالاخره كور ممد بلوريچ رو پيدا ميكنه : ببين داداش من يه چيزي گرفتم تو دستامه ببين اسنيچه ؟؟؟
و اسنيچ در دستان كور ممد جاي دارد

سوال اول :
انواع اقسم فحش هاي خانوادگي تحت فشار قراردادن داورد محترم پارتي بازي و خلاصه هر نوع تاكتيكي جز تاكتيك هاي مسابقه البته ممكنه از تاكتيك ايت حركات بلوكه پاس ها ي جانبي و ... نيز استفاده شود (در صورت كسب اطلاعات بيشتر به خودم مراجعه كنيد )
سوال 2 :
نچ افتخار ما اينه كه چشمامون رو براي بازي دركنار تيم كورممد اينها از دست بديم چون در هر صورت يه چشممون رو از داديم .

چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید
تاكتيك تهاجمي : حركات ايت – پاس هاي دوگانه مهاجمين
حقه رونسكي – حركات بلوكه
تاكتيك تدافعي : ضربه هاي چرخشي – گول زدن حريف مثلا مياندازي سمت بازيكن خودت يهو جاخالي بده – خودت ميري تو مسير بلوجر يهو جاخالي ميده – ضربه هاي برگردون. اگه ميخواين همه رو كامل توضيح بدم بگين ها .
اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید
از اونجايي كه من يه دخترم برادر حميد طرفم نمي يايند
اما مطمئنن سمت جاسم نمي رم چون له ميشم نورممدم كه نمي تونه تو نور زياد منو ببينه ولدي گچل رو هم ميشه با يه مو مصنوعي قانع كرد آقا تمومه ديگه توي دروازه
البته من فكر ميكنم توپ رو با تمام قوا حفظ كنم و جلو برم بعدش طبق عادت هميشگي پاس بدم به دروازه بان

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
- ادامه نمایشنامه این جلسه ( 10 امتیاز )

_ هوی!... کل ممد، شل ممد، کر ممد!... یا شمام!... بیاین اینجا... شماها مهاجمین!... من و نور ممدم مدافع!... این کورممد جستجوگره،... این چراغعلی هم دروازه بانه!... ما باید بازی جوانمردانه بکنیم!... آماده این؟!...
و بلرویچ در سوت میده و :
_ ســــــــــــــــووووت!... توف... فوف!... آه! لعنتی!
خلاصه بازی شروع میشه و در همون وهله ی اول، آنیتا بوسیله ی ضربه ی جاسم، ناک اوت میشه! دو ثانیه بعد، دراکو با ضربه ی نور ممد! سه ثانیه بعد از اون، دامبل با صربه ی کل ممد! چهار ثانیه بعدش، بلیز مدافع، با ضربه ی کر ممد! پنج ثانیه بعدش، سارای مدافع، با ضرب ی شل ممد! ایکی ثانیه بعدش، آوریل درواه بان، با ضربه ی چراغعلی! و سه سوت بعدش، چو که جستجوگر بود، با ضربه ی کور ممد ناک اوت میشه!
و بلاخره تیم جاسمینا() میبینن کسی نمونده، همگی میریزن سر بلر و...
شپلخیوس!

و کاپ جام جهانی به تیم جاسمینا تعلق میگیره!
و البته بلرویچ در این هوای گرم، از خوندن این نوشته ی آنیت به شدت یخ میکنه، به طوری که بخاری روشن میکنه!

- سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و ور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

از تاکتیک جدید " خشن باش و خوش باش!"
این تاکتیک به قدرت بدنی زیادی نیاز داره! که البته تیم اونا...!

- سوال 2 : دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟ با ذکر دلیل . ( 5 امتیاز )

آره!... به جان خودم نه به جان بابام نه به جان شوورم نه، به جان همین عمو بلر(!) کمرم چنان درد میکنه که میگی با گرز گراپ زدن بهش!... از اون ور دستم هم شکسته! از اون ور ترش هم زانوم زخمی شده!... تازه اینا بماند، باید از شوور و بابام هم پرستاری کنم!!... ای خدا!!

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )

تهاجمی:
1- مثلث آتش: سه تا مهاجم با هم پاسکاری میکنن و میرن جلو!
2- گردباد!: سه تا مهاجم در حالی که دور همدیگه میچرخن، پاسکاری میکنن.
3- برادر حمید: به شدت بدون شرح!
4- گیلیدی: برای مسابقه با تیمهایی که مدافعاشون ساحرن!!

تدافعی:
1- برادر حمید: بدون شرح!
2- گیلدی: برای تیمهایی که مهاجماشون ساحرن!
3- خشانت: چماقهامون رو خردار می کنیم!
4- جاسمینایی: بدون شرح!

استاد سخت بود ولی!! من کلی تلاش کردم!

- سوال 4 : اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید ( 5 امتیاز )

ترجیح میدم شیرجه بزنم تو بغل ولدی کچل!!...
آخه بعدش سه سوت میشه از دستش فرار کرد! کافیه بهش بگم ولدی کچل، تا گریش بگیره، منو و کنه!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۴:۰۹ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵

مریدانوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۲ سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
از قعر فراموشی دوستان قدیمی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 190
آفلاین

_ ولي يه ذره هيجان هيچ وقت مشكلي نداشته ، مگه نه بچه ها ؟!
نورممد ، جاسم و دوستان : آره بلري !
_ خب شروع كنيد !

_ آآآآآآآآآخ !
همه با تعجب به سمت هدويگ كه داره نوكشو مي ماله بر مي گردند ؛
_ شرمنده ، بلر گفت بازيش درد داره ، جوگيزر شدم نوكم درد گرفت !
هدويگ اينو مي گه ، سرخگونو رو هوا مي قاپه و بعد از چهار تا بالي كه مي زنه اونو به استرجس پاس مي ده .
جاسم و نورممد به هم چشمكي مي زنن و به استقبال استرجس كه حالا سرخگونو در دست داره مي رن !
استرجس نگاهي به اون دو تا مي اندازه ؛
_ جســـــــــــــي !
_ چيه عزيزم ؟
_ اين دو تا به من بد نگاه كردن !
_ بيخود كردن عزيزم !
جسي اين رو مي گه و با اجراي يه فن پنجه گربه با ناخن هاش ، جاسم و نورممد رو خط خطي مي كنه !
در همين موقع يار سوم از راه مي رسه و در يه حركت انتحاري خودش رو ميون زمين و هوا منفجر مي كنه ، دود همه جا رو فرا مي گيره و در همين موقع يار چهارم سرخگون رو از دست استرجس مي قاپه و توي دروازه مي پره ! در همين حين يار پنجم جيغ مي كشه كه گربه جاسم اسنيچ رو قورت داده و داره خفه مي شه ، يار ششم و هفتم گربه رو سر و ته مي كنن و در نهايت مقداري بال و اسنيچ ! روي زمين مي ريزه !

- سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

تاكتيك اين دو دوست عزيز چيزي وراي تاكتيك بود و مي شه اسمش رو تحولي بزرگ در عرصه كوييديچ دونست ، اسم اين تاكتيك بزن تيز فرار كن ! بود ، معني اسم اين تاكتيك در لحظه اي مشهود مي شه كه نور ممد و جاسم به اشتباه همديگر رو مجروح مي كنن و با سرعت و به صورت نامحسوس از زمين خارج مي شن !

- سوال 2 : دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟ با ذکر دلیل . ( 5 امتیاز )

من در واقع حاضر هستم دو تا دست و يه سرمو ! بدم يا حتي يه چشم شما رو هم بگيرم ولي با اون ها رو به رو شم و تاكتيك هاي زيباي نمايشيشونو از نزديك ببينم !

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهار نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )

تهاجمي
1. پاسكاري مثلثي
2. دور زدن مدافع ها به صورت تيز !
3. بلد بودن شيرين كاري براي گول زدن دروازه بان !
4. حركت موجي ، استرسي ، تشنجي !!!

تدافعي
1. جفت پا
2. كف گرگي
3. بلد بودن ژانگولر براي در آوردن سرخگون از دروازه !
4. پنجه گربه

- سوال 4 : اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید ( 5 امتیاز )

در يك حركت تيز 180 درجه مي چرخم ، حالا كه برادر حميد جلومه ، ولدي پشت ، جاسم راست و نورممد در سمت چپمه احساس بهتري دارم !

ویرایش شده توسط مریدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۸ ۴:۱۹:۴۰

پیام زده شده در: ۱:۱۸ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
. زمين بازي.بازي دوستانه ي جاسم و نورممد.
بلرويچ كه مي داند چه اتفاقي در شرف وقوع بود لبخند مرموزانه اي بر لبانش نقش بست.هنوز اتفاقاتي كه مرلين بر سر او آورده بود نفراموشيده بود.مي خواست تا جون دارد بچه ها را اذيت كند.تا جوندارد بچه ها را اذيت كند.آخ چه حالي داشت.مثل اين بود كه تمام اغده هاي زندگيت خالي شه.سرخون و بازدارنده ها و گوي زرين رو در مي آره و به طرف تيمها م ندازه.نمامي بچه ها به خيال اينكه اين بار هيچ اتفاقي در شرف وقوع نيست از سوراخ سنبه ها بيرون اومده بودند.
بلرويچ:
جاسم و نورممد:
بازي شروع مي شه و دوتيم به پرواز درميان.دو تيم 5 دقيقه ي اول خيلي عادي بازي كردند.بعد برويچ مي ره اشاره اي به دو كاپپيت مي كنه.كاپيت ها هم اشاره اي به بازيكنا مي كنن.اوه هر بازيكن يك بازدارنده رو از جيبش در مي آره و و به طرف بچه ها مي اندازن.
بازدارنده ها با سرعت گلوله به طرف بچه ها مي رن.يك بازدارنده به نوك هدويگ برخورد مي كنه و نوكشو كج مي كنه.يكي ديگه مي خوره به سارا خفنز كه خفنيتشو ازش مي گيره.يكي ديگه مي خوره به استرجس ولي جسيكا غش مي كنه.
بلرويچ و تيمهاي جاسم و نورممد: :barare

- سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

به نظر من از تاكتيك هايي كه بلرويچ به آنها گفته.يعني اينكه تمام سعي و تلاششون رو براي ايمن به كار ببرن كه دخل بچه ها رو بيارن.

من دوست داشتم دو چشم نداشتم ولي اين دو تا رو نمي ديدم.
چون خيلي نامردن.
از بلرويچ دستور مي گيرن.
از قيافشون خوشم نمي آد.
دوست ندارم ريختوشون رو ببينم.
بسه يا بازم بگم.

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )تاكتيك هاي هجومي:
يك پا دو پا.
قيچي برگردون.
آبدوليا چگي.
يك دو با بازيكن حريف.

تاكتيك هاي دفاعي.
دفاع خطي براي دفع تهاجمات.
استفاده از نورممد و جاسم.
استفاده از هدويگ چون مهارت خوب در دفع تووپها با نوكش داره.
استفاده از مربي بدنسازي با لهجه ي علي دايي.

من ترجيح مي دم جلو برم و با ولدي كچل روبرو بشم.چون خيلي فاز + مي ده.اگه برم پيش جاسم و نورممداتفاق بدي مي افته چون حس ششمم اينو بهم مي گه.اگر هم برم عقب پيش برادر حميد كه خودتون مي دونيد .................. واويلا. : :

ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۸ ۱:۲۵:۱۹
ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۸ ۱:۳۰:۰۰

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

هنوز سوت بازی توسط بلرویچ زده نشده بود که نورممد و دوستان گارد گرفته آماده ی زدن هر گونه بلاجر و آدم شدند!
سووووووووووووت
تیم افتخاری شماره ی یک که توسط بلرویچ ترکیب بندی شده بود با ترس فراوان روی جاروهاشون نشستند و به پرواز در اومدند!
هدویگ که از ترس سرخگون رو زیر بالش قایم کرده بود با سرعت داشت جلو میرفت که یهو بـــــوم!.... سرش گیج ویجی میره و سقوط میکنه!
بلرویچ:
...کارشناسان این بازی بر این نظر هستند که جاسم با داشتن عضلاتی ورزیده و به دست داشتن دستکش گل مریم تونست به دوره بخوابونه تو نوکه هدویگ و اونو نقش بر زمین کنه!
اینبار سرخگون دست جاسمه و همین طور جلو میره تا اینکه با دفاع سه نفره ی دخترا مواجع میشه!
جاسم نیش ترمزی میزنه و در سرش رو پایین کرده بود گفت:
_ آبجی برو کنار!
دخترا: نمیشه!
جاسم زیر لب استغرفراالهی میگه و زیر چشمی نگاهی به اطرافش میکنه و میگه:
_ عقب بی چشم و رویی هستن .... در همین حال سره جاروشو کج میکنه و از کمی اونورتر رد میشه!
دخترا:
جاسم همینطور جلو میره تا اینکه به آنی مونی و استرجس میرسه!
جاسم بده من !....هوووووووی جاسمی بده من خب!
فریاد های بی وقفه ی نورممد و رفقا که پشت به پشت جاسم میومدند لحه ای قطع نمیشد ... آنی مونی با یک جهش میره سرخگون رو از جاسم بگیره که نـــــــــه !.... اونم سقوط میکنه ! جاسم طی یک حمله ی انتحاری جا خالی میده و آنی مونی به تقی ترقه میخوره و میفته پایین!
بلرویچ:
حالا سرخگون دست عله نیتروژنه !... اون جلو میره ، بعد از کمی کل انداختن با استرجس اونو جا میزاره میره که گل بزنه !.... شوت میکنه ولی نـــــــه بلیز با انتهای جاروش توپ رو به کمی عقب تر شوت میکنه !...اوه چه کاره اشتباهی کرد بلیز !... نورممد با سرعتی برابر با میشاییل شوماخر داره به سمت سرخگون میره !... اونو میگیره !... ممد شوت میکنه !...... گووووووول !.... بلیز توپ رو با دستاش میگیره و با همون شکل وارد دروازه میشه و گل میخوره!
بلرویچ :

در این خصوص خوده نورممد و جاسم هم شک دارن !... ممد میگه از تکنیکه " اژدها وارد میشود " استفاده کنیم ولی جاسم میگه از تکنیکه " فوتبال شائولین " !... اما کارشناس ما جناب آقای رجبعلی والاکویی این نظر رو دارن که با ترکیبی از این دو تکنیک میتونیم بازی کاملا جوانمردانه و جوان پسندی رو در معرض نمایش قرار بدیم!!!

نـــــــه مامان ، به منه عاجز بیچاره کمک کنین!...چطور دلتون میاد یه چشم رو در بیارین ، بابا مگه نورممد و جاسم تروریستن؟؟ ... خدا منو بکش!!!!!!
درکل بازی با اعجوبه هایی مانند جنابان نورمحُمد و جاسم جان جایی بس افتخاره ، زیرا اونها به راحتی میتونن یک بازی روان و شناور رو داشته باشن !... در کشور ما میتونیم کعبی رو مثال بزنیم ! ... مستر کعبی در حالی که دست تنها بود تونست فیگو رو نفله کنه ، حتما الگوی عملی داشته دیگه؟؟؟... من که میگم از نورممد و جاسم یاد گرفته !... پس چه لزومی داره ما بازیکنان کوییدیچ یاد نگیریم؟؟... نتیجه ی اخلاقی : باعث افتخار است !ولی خوبه که در حق ما خواهری کنن کمتر جوانمردانه بازی کنن!

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )
تهاجمی:
بزن در رو!
حقه ي پورسكف!
انرژی هسته ای !
از جلو نظام ( همه ی مهاجمان رو یک خط ایستادن)!

دفاعی:
گول زدن مهاجمان حریف!
عین گاو رفتن تو دل مهاجمان حریف! در نتیجه ناکار کردن اونا!
داشتن قدرت عضلانی!
زدن بازدانده مستقیم به بازکنان حریف!

در چنین حالت زیبایی باید از پایین به سرعت تیزی جاخالی داد!... به طور مثال:
وقتی از بغل جاسم و نور ممد بهت چسبیده باشن ، بهترین راه اینه که بری پایین در این حال سرهای ولدی و برادر حمید به هم برخورد میکنه و گویی نیاز به کروکی دارد !... با همه ی تفاسیر این 4 نفر به درمانگاه رفته و شما میتونین با فراخ بال به پروازتون ادامه بدین!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.