هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آزکابان
پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
چارلی جان باز شمارو دوباره جو گرفت؟نیم خط پست ارسال میکنی،انتظار داری چه واکنشی نشون بدم؟پیام شخصی رو مخصوص شما ویزلی ها گذاشتن تا هرچقدر میخواین تو سرو کله ی هم بزنین.همانند آمبریج ها،به زور و رشوه که نمیشه افراد رو به سمت خودمون بکشیم.اسپم نزن ببم جان!

بانو مالی ویزلی! الان ما باید با این فرم شما چیکار کنیم؟ما چه گناهی کردیم که میان هرچی ویزلیه،گیر افتادیم.اگه تصمیمتون پیوستن واقعی به جبهه حق و مبارزه با باطل است،ما رو مطلع کنید.صبر می کنیم تا مورفین بیاد و هر کاری صلاح میدونه با درخواست شما بکنه.

ما هر وقت از نور حقیقی و خورشید دور میشیم،هوا سرد میشه و برف می باره.اما حالا برف سرنگون شده و داریم به سوی گرما باز می گردیم.ملت،منتظر درخشش خورشید برحق بالای سایت باشید..!

در صحنه ایم..!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۸ ۲۰:۲۴:۳۲

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

مالی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۱۷ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام و نام خانوادگی:

نام پدر:

نام مادر:

نام دو تن از افراد مورد اعتماد همراه با نشانی دقیق:

یا نظرتان را در مورد عبارات زیر به طور خلاصه بگویید یا باهاشان جمله بسازید یا ادامه اش را کامل کنید یا یک بلایی سرش بیاورید دیگر:

چیز:

زنده باد

برف:

قسطنطنیه:

ارتش آزادی بخش ایرلند شمالی شعبه ی جن های شورشی:

کلاه گروه بندی:

مجازات مورد نظر شما برای خس و خاشاک چیست؟

آیا شما هم معتقدید که سلطه‌ی زوپس نمادی از آستاکبار جهانی بر سر ملت آزاده‌ی جهان می‌باشد و باید به دوره‌ی علامت دادن با آتش بازگردیم؟ توضیح دهید.(3 نمره!)

آیا از پر کردن این فرم خسته شدید؟

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
نقل قول:
استعفا نامه ما از این جبهه خام و نپخته و بی تجربه روی برمیکنیم و به سوی پیروزی میرویم... .

رونی اون وزغگولت زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۰:۴۲ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
یاکسلی؛

درود بر تو کاراگاه وفادار!
خیلی خوش آمدی! منتظرت بودیم!
ضمنا فرم رو با دقت پر نکردی برادرجان! ما گفتیم نام و نام خانوادگی. این یک قسمت مهم از فرمه و هرچند همه اعتراض می کنن به این قسمت ولی باید بدانند که ما چیزهایی می دانیم که آن ها نمی دانند و یکیشان همین است که الان من از کجا بدونم یاکسلی اسم بزرگه یا کوچیک و اگه بزرگه کوچیکش چیه و اگه کوچیکه بزرگش چیه؟! اصن حال می کنید تدبیر و دوراندیشی دولت آزادی و پرواز را؟!

اریک مانچ؛

آفرین بر شما اسکلت با بصیرت!
از فرمی که پر کرده بودی لذت وافور! بردم!

ای بابا... خودمونیما... چرا دور و برم پره مرده و اسکلته؟! این از این، اون از دوماد و ایوان! آباجی هم که از مرگ برگشته. جدجان هم که بین دو دنیا ترانزیت ورداشته با سکته های ناقصش!
نکنه منم مردم و اینا همش توهمات خلوص 100 درصد مزارع ویتنامه؟! چندسال پیش که یه مدت حبس آزکابان بودم ارباب اومد یه آوادا زد ها! ولی من فک کردم شوخی کرده. نکنه راستکی بوده؟! یعنی من زنده ام؟... یا مردم؟... یا زنم؟... نکنه من دارم دچار سندروم بحران هویت هوکی میشم؟... ولش کن! مهم نیس! مهم اینه که من وزیر قانونی و بر حق جامعه ام و زنده باد تابستان!

آلبوس سوروس پاتر؛

نه! من به این نتیجه رسیدم که نمردم! چون از نوزده سال بعد هم یاران آزادیخواهی دارم!
زنده باد آلبوس سوروس!
زنده باد تابستان!
زنده باد آزادی و پرواز!
آفرین بر تو پسر غیور و روشنفکر که گول پدر کله زخمی و مادر به راه تباهی رفته و برادر بوژبوژی ات را نخورده و راه طولانی آزادی را انتخاب کرده و خسته نشدی چرا که خستگی برای ما وابسته به چیزان بی معنا ست !

چارلی ویزلی؛

بنا به درخواستت در دفتر وکلای پایه 1 تو رو به عنوان کارشناس حقوقی دولت آزادی و پرواز و وکالت دولتی آزکابان منصوب کرده و از همینجا اعلام می کنم علاوه بر سایر وکلای آزاد و خصوصی که دفاع از متهمان بازداشت شده در آزکابان را بر عهده خواهند داشت، چارلی ویزلی نیز به عنوان وکیل دولتی در همه ی دادگاه ها حاضر شده و از متهمان دفاع خواهد کرد تا مدعایی باشد بر شدت عطوفت و مدارای دولت تابستان با مخالفان و معاندانش!

برای دلوقلوه هم جوش نزن چارلی. به زودی دستگیر میشه و بعدش می تونی تا دلت میخواد ازش دفاع کنی!

رون ویزلی؛

اشتباه کردی ویزلی!
هر چند بنده هم مثل دوماد برایت آرزوی سلامتی و سعادت دارم ولی به عاقبت مسیری که در پیش گرفتی خوش بین نیستم. چرا که این ره که تو می روی به بوژبوژستان است!

ملت غیورپرور!

هم اکنون می خواستم یک مطلب مهمی را اعلام کنم ولی یادم رفت چه بود! حالا بعدا که یادم آمد عرض خواهم کرد. پس تا آن موقع زنده باد تابستان!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
استعفا نامه

ما از این جبهه خام و نپخته و بی تجربه روی برمیکنیم و به سوی پیروزی میرویم... .

ویرایش تام: به سلامت..!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۲۰:۲۶:۲۷
ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۲۱:۲۱:۲۸

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
نقل قول:
مورفین گانت= بخشش و معرفی به بهزیستی + مرکز رهایی از اسارت مروپ گانت= تحویل به فرزندشان چارلی ویزلی= کوره جادوگر پزی آنتونین دالاهوف= بندری در ملاء عام تام ریدل پدر= انتقال به قبر سالازار اسلیترین= انتقال به استخر حاوی کافور رون ویزلی= آزکابان رز ویزلی= تحویل به کانون اصلاح و تربیت ویلبرت اسلینکرد= کوره جادوگر پزی بیدل آوازه خوان= نگارش اجباری افسانه دلور ارگ کثیف= انتقال به حمام ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ یاکسلی= سورتمه کش مامانوئل به مدت 10 کریسمس متوالی آلبوس سوروس پاتر= تحویل به پدر بزرگوار و آسمانی اریک مانچ= خشک کردنش استفاده از وی در موزه

سلا بر سرور چیز کشان
میشه منو مامور اوردن سر دلو قلوه کنی.داره پررو میشه لطفا اسامی دولت چیزو بگو تا این بیش تر رو نگیره.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
آلبوس سوروس پاتر چیزی

نام پدر:
از آوردن اسمش شرم دارم

نام مادر:
و اون نیز همچنین چون به راه تباهی رفتن

بله !
تمام افراد وابسته به چیز و تحت تعقیب قابل اعتماد مابوده

یا نظرتان را در مورد عبارات زیر به طور خلاصه بگویید یا باهاشان جمله بسازید یا ادامه اش را کامل کنید یا یک بلایی سرش بیاورید دیگر:

چیز:

زنده باد

برف:

چون سفید است مرده باد .

قسطنطنیه:

این مهم نیست مهم چیز است این چیزا چیه؟

ارتش آزادی بخش ایرلند شمالی شعبه ی جن های شورشی:

چون جن است و جن سیاه است زنده باد و چون آزادی بخش و شورشیست زنده باد و خاک بر سر مخالفش باد

کلاه گروه بندی:

بعله وقتی داشت منو به گروه هافل می انداخت زیرلب چیز چیز میکرد پس او نیز چیزیولوژیک بوده پس زنده باد

این سوالا چیه ؟ مهم چیزه که زنده باد

آیا شما هم معتقدید که سلطه‌ی زوپس نمادی از آستاکبار جهانی بر سر ملت آزاده‌ی جهان می‌باشد و باید به دوره‌ی علامت دادن با آتش بازگردیم؟ توضیح دهید.(3 نمره!)

بله معلومه که استکباره من خودم تاریخ دانم میدونم چه خبره و ما پیروزیم

خستگی برای ما وابسته به چیزان بی معنا ست

در پناه لرد و چیز اعظم ...!

برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .

زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

تصویر کوچک شده

باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

اریک مانچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۴۴:۰۴ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
مانچ ، اریک مانچ

نام پدر:
چیز

نام مادر:
خوب چیز

ام دو تن از افراد مورد اعتماد همراه با نشانی دقیق:
چیز و چیز

چیز: فقط چیز

برف: خیلی چیزه

قسطنطنیه:

ارتش آزادی بخش ایرلند شمالی شعبه ی جن های شورشی:سوال انحرافیه

کلاه گروه بندی:چیزه

2 ش ببینین که چکار می کنم

نگرفتم

نه

ویرایش شده توسط اریک مانچ در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۲۰:۰۰:۴۹
ویرایش شده توسط اریک مانچ در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۲۰:۰۲:۳۱
ویرایش شده توسط اریک مانچ در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۲۰:۰۸:۵۴

If You Smell What I'm Cooking

پیام زده شده در: ۹:۴۱ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
نام و نام خانوادگی: ياكسلي

نام پدر:
نام مادر:
رولينگ از پدر و مادر من نامي نبرده.

مروپي گانت،خود شما مورفين گانت(خانه ريدل)،سالازار اسليترين(تالار خصوصي)

چیز:يار همدم وزير گانت
برف: آدم برفي،تعطيلي
قسطنطنیه: چي؟
ارتش آزادی بخش ایرلند شمالی شعبه ی جن های شورشی: شايد چيز خوبي باشه.
کلاه گروه بندی: هاگوارتز

طلسم شكنجه...

هر چي شما بگيد.

اصلاًً

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۲:۴۴ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
لودو بگمن؛

خب اين بنده خدا که رفت قاطي باقاليا تا درس عبرتي باشه براي ديگر فتنه گران که بي هوا آپارات نکنن تو آزکابان! به زودي دادگاهش هم برگزار خواهد شد و به سزای اعمال ننگینش خواهد رسید!

جد بزرگ؛

عزيزمي جدجان! عزيــــــــــــــــــزمي!
چقد بوي آقاجون خدابيامرزو ميدي! اونم هميشه دهنش بو پياز مي داد!
خونه ت آباد جدجان که در اين روزهاي تنهايي و غربت ياد آقاجونمو برام زنده کردي و چراغ اولو روشن! ببينم جدجان، قرصاتو خوردي؟ نکنه اشتباهي خواستي بري اونجا، اومدي اينجا؟!... ولي نه!... بر خلاف ظاهر گول زنکت تو زرنگ تر از اين حرفايي. مي دوني که پيروز اين ميدان دولت آزادي و پروازه و فتنه گران به زودي رسوا خواهند شد!

دوماد؛

بابا يه عمر تو دوماد سرخونه ما بودي هيچي نگفتيم حالا چار روز اومديم تو اين زندانِ نمورِ تاريکِ.... ايششش! چخه! برو عمتو ماچ کن توئم!... تاريکِ پر از ديوانه ساز که تا غافل بشي از چپ و راست مي پرن ماچت کنن بعد کم مونده اجاره هم بگيري از ما!

دومادجان!
عزيز من! الان ما در بحرانيم! بيا براي خوشبختي زن و بچت هم که شده اين اختلافات و کينه هاي گذشته رو فراموش کنيم و من سعي مي کنم چشم بر مشنگ بودنت ببندم. تو هم هر کي رو که آباجي مروپي گرام اسمشو داد دستت، تو بلک ليست اعلاميه هاي آزکابان زنده يا مرده با هر مبلغي که صلاح دونستي تحت تعقيب اعلام کن. هر کي رو هم ملت اعلام جرم کردن اگه مجرم يا تحت تعقيب بود يا فتنه گر بود و مثل اين لودو بي هوا اومد تو، فوری بزن تو سرش بفرست بازداشتگاه موقت تا دادگاهيش کنيم و بعد هم يا زنداني شه يا بديم ماچش کنن.

چاخانوف؛

ياور هميشه مومن!

تو اولين عضو کابينه و جزو وفادارترين ها به گفتمان چيزي. به همين خاطر تا جمع شدن اين خس و خاشاک، تو را با نام کوچکت يعني آنتوان صدا مي کنم (اگر يادم نرود) و آزادانه عمل خواهيم کرد چرا که ما مردان عمليم!

ارگ؛

یعنی بگمنو کفن کنم تو رفیق اصغر و اسدی؟!
نالوطی پش تا امروژ کجا بودی؟!
شلامتی رفقای پادررکاب که شر به ژیر روژای شَروَریَن و شَروَر روژای شر به ژیری؛ بژن پُک رو!

خوب موقعی اومدی دائاشم. مردیم بس که مقاومت کردیم! ارگتو چاق کن یه بابا کرم بیا یه کم قر بدیم، تجدید قوا کنیم. همش که نمیشه رزم کنیم. بزم و منقل و چیزم واجبه برای ادامه حیات نهضت ژون تو!

ویلی؛

احسنت بر تو ای خبرنگار وفادار دولت آزادی و پرواز!
احسنت بر پاسخ هوشمندانه ت به گزینه ی برف!

بدان که جنگ رواني دشمن بسيار شديده و تک تک ما وظیفه داریم به مقابله با تهاجم فرهنگي رفته و پاسخگوي شبهات جوانان باشیم و يه نگااااااااااهي به دور و بر خودمون بندازيم تا با ابراز حقایق در رسانه های آزاد اين همه جووني رو که به خاطر کم کاري هاي فرهنگي ما اغفال شده و به آغوش فتنه گران رفتن رو آگاه کنيم.
در این مورد من روی تو حساب ویژه ای باز کردم ویلی.

مادام پامفری؛

احسنت بر این بصیرت شما مادام!
چرا که در این فضای غبارآلود فتنه که بسیاری از خواص و معاونین و رؤسای باسابقه لغزیدند، شما از گرد راه نرسیده، حقیقت و راه درست رو تشخیص دادی و به جبهه ی مقاومت پیوستی!
هر چند جنگاوران غیورپرور ما عمرا زخمی بشن ولی بالاخره یه واحد امداد و نجات برای اوردوزهای احتمالی لازمه. خوش آمدی به آغوش ارتش آزاد آزکابان ای درمانگر بزرگ!

رونالد ویزلی؛

آفرین کاراگاه!
واقعا به هیچکس نمی شود اعتماد کرد. من این تجربه ی تلخ را با پوست و استخوانم حس کردم آنگاه که در این توفان خس و خاشاک اکثریت اعضای کابینه و کارمندانم همچون برگ های پاییزی فروریخته و آزادی و پرواز را چون درختی خشکیده در کوران زمستان تنها گذاشتند!
اما غافلند از آن که زمستان به پایان خواهد رسید و برگ هایی جوان تر و سبزتر بر شاخه های آزادی و پرواز خواهد رویید و سرود زنده باد تابستان بار دیگر بر لبان کودکان این دیار خواهد خندید!
برای کاراگاهان آگاهی چون تو برنامه ای دارم که در بیانیه ی 5 اعلام می کنم.

رز ویزلی؛

این که یک نفر با گوشی فرم مقاومت پر کند یعنی خیلی مقاوم است. من چشم هایم پر از اشک شد در برابر این همه از خودگذشتگی. آفرین رز! خوش آمدی! ارتش آزاد آزکابان به یکی مثل تو نیاز فراوان داشت.

همممم، بازم یه ویزلی دیگه!
چارلی ویزلی؛

مسیر اشتباهی رو انتخاب کرده بودی چارلی. برات گونی آماده کرده بودیم. اما خوشحالم که خیلی زود آگاه شدی و به مسیر درست آزادی و پرواز برگشتی. خوش آمدی!

و به جان دلو حاضرم قسم بخورم عصری یه کوتوله رو هم اینجا دیدم و یه گونی هم واسه فلیت آورده بودم ولی قسر در رفت! ای آدم زرنگ!

بیدل بقال؛

درود بر اسطوره ی شعر و ادب، موسیقی و طرب، بقولات و مُرَب! (جمع مکسر مربا!)
بیدل جان خیلی خوب کردی آمدی. دولت ما یک دولت نظامی و دیکتاتوری نیست که! دولت فرهنگی است و به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه اهمیت می دهد بدجور! و بنده به شخصه معتقدم هر چه کار فرهنگی بشود کم است آقاجان! باید رسانه های ما پر از شعرها و داستان ها و تماثیل نغز و طرب انگیز باشد که با یک وزش مختصر خس و خاشاک یکهو این همه جوان در آغوش فتنه غش نکنند!
این مهم بر عهده ی شما اصحاب فرهنگ و هنر است و بنده در بیانیه ی 5 عرض خواهم کرد که چه باید کرد.

اما بیانیه ی شماره ی 5 ستاد مقاومت مردمی موسوم به ارتش آزاد آزکابان، خطاب به اعضای این ستاد می باشد:

برادرانم؛ لیوبی! شانگفی! کوانگ یو! مروپی! سالازار! تام! آنتوان! ارگ! ویلبرت! مادام! رونالد! رز! چارلی! بیدل!

اکنون که هسته ی اولیه ی مقاومت را پی ریخته ایم باید که نقشه ی راه و وظایف را نیز تبیین نماییم.

امروز سنگر مقاومت در برابر خس و خاشاک، در وزارتخانه است!
مبارزه ی اصلی در آنجاست و باید همه مان در درجه ی اول در این سنگر مقاومت کنیم.

برادرانم؛ لیوبی! شانگفی! کوانگ یو! مروپی! سالازار! تام! آنتوان! ارگ! ویلبرت! مادام! رونالد! رز! چارلی! بیدل!

در درجه ی دوم بحث رسانه ها و جنگ روانی دشمن مطرح است. رسانه هایی همچون جادوگر تی وی، رادیو وزارت، پیام امروز، بیلبورد وزارتخانه و امثالهم را رصد خواهیم کرد و به شبهه افکنی های خس و خاشاک پاسخ های شفاف و قاطع خواهیم داد و صد البته از ظرفیت های فرهنگی همچون هالی ویزارد و کلاس های هاگوارتز نباید غفلت کرد، چرا که مخاطب نسل جوان دارد!

و اما آخرین سنگر آزکابان است!
ما دیشب بگمن را که آمده بود اینجا زبون درازی می کرد گرفتیم و به زودی دادگاه آزکابان را در رسیدگی به جرائم وی فعال خواهیم کرد. بنابراین لازم است یک نفر به عنوان دادستان و قاضی از بین شما عزیزان اعلام آمادگی کند تا جرائم بگمن را فهرست کرده و جلسه ی محاکمه را برگزار کرده و دفاعیات غیرمعقولش را شنیده و سپس حکم محکومیتش را صادر نماید.

از آنجایی که بیشتر اصحاب فتنه را فریب خوردگان و تهدیدشدگان تشکیل داده اند قرار بر این شد که ابتدا آباجی مروپی فضای جامعه را برای این عزیزان تشریح کند تا دست از حمایت خس و خاشاک برداشته و به آغوش آزادی و پرواز بازگردند. اما اندک افرادی باقی خواهند ماند که دیگر امیدی به هدایتشان نیست و لیست این افراد به دوماد تام ریدل تحویل داده خواهد شد تا تحت تعقیب اعلام شوند.
و در اینجاست که وظیفه ی عمومی دیگری بر عهده ی همه ی ما گذاشته می شود و آن اعلام جرم افراد تحت تعقیب است. مخصوصا کاراگاهان وفادار به آزادی و پرواز می بایست در این زمینه فعال باشند و افراد مذکور را تحت نظر گرفته و با مشاهده ی کوچکترین خطایی اعلام جرم کنند. هر چند فعلا شرایط کمی سخت است و دستهایمان اندکی بسته و شاید موفق نشویم کسی را دستگیر کنیم اما این جرائم به عنوان اسناد و مدارک جنایات خس و خاشاک در معرض داوری عموم قرار گرفته و حتی ممکن است دادگاه غیابی برایشان تشکیل دهیم و دوماد هم بر اساس همین اعلام جرائم تشت رسواییشان را در مخفی نامه ها بر زمین بزند!

روش های جدید مقاومت را پیشنهاد داده و همینجا در میان بگذارید تا با دموکراسی و مشورت بتوانیم شلنگی پرفشار بر این خس و خاشاک گرفته و ریزگردها را از آسمان صاف و آبی دور کرده و با آزادی پرواز کنیم!

دست در دست یکدیگر داده‌اید تا کشور را دوباره سامان ببخشید. می‌دانم چه رنج‌هایی در این راه کشیده‌اید؛ می‌دانم!

من هر روز غروب بر فراز تپه‌ی همیشه سبز و پرخشخاش کنار دهکده ی لیتل هنگلتون به امید بازگشتتان به دوردست‌ها خیره می‌شوم؛
نمی‌دانید چقدر دلتنگتان هستم!

اکنون مدتی است که گل‌های خشخاش باز شده‌اند اما شما هنوز بازنگشته‌اید.
به نسیم گفته‌ام تا چیز گل‌های خشخاش را برایتان بیاورد.
به نسیم گفته‌ام که خس و خاشاک سختی‌ها را از چهره‌هاتان بزداید.
مرا بیش از این منتظر نگذارید، برگردید!تصویر کوچک شده
با پیروزی برگردید!
با آزادی برگردید!
با پرواز برگردید!

زنده باد تابستان!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۳:۰۰:۰۱
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۱۲:۵۰:۳۳

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.