هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چه کسانی به شما کمک کرده اند؟
پیام زده شده در: ۹:۴۰ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
خوب اولین پیام شخصیم پیرامون رول رو به پیتر پتیگرو سابق(آرامینتا ملی فلوا) نوشتم.ی شش ماهی بود که جرات اومدن به ایفای نقش و نوشتن رول نداشتم.برای همین به پیتر پیام شخصی دادم و سوال پرسیدم که چیکار کنم.و ایشان هم خیلی راحت جواب داد و باعث شد اعتماد به نفسم بیشتر بشه.

کمک به چه معنایی؟
خیلی ها هستند که بنده ازشون سوال نپرسیده ام و شاید تا به حال هم با هم نچتیده باشیم.ولی نوشته هاشون خیلی بهم کمک کرده.همانند:
دارک لرد
بووبو
نارسیسا

سالازار(قدیمی) به عنوان فردی که سایت رو به من معرفی کرد،یه روز حدود دو ساعت در گیم نت،برام از سایت و جوش حرف زد.

و اما یه نفر خیلی بهم کمک کرده.واقعا زندگی رولم رو مدیونشم.
کسی نیست به غیر از آناکین مونتاگ
حسین جون دستت درد نکنه.
از اولش تا الان ،هر وقت سوالی از ایشان پرسیده ام بی پاسخ باقی نمانده و یکی از نزدیک ترین دوست های دنیای مجازیم محسوب میشه.به طوریکه مرزبندی دنیای مجازی را کاملا از بین برده.

مرلین:داش جوات خودم.روحیه ای که سر مسابقات کوییدیچ پارسال بهم داد،هنوز یادمه.خدای طنز و خدای نویسندگیه اما هیچ وقت دیده نشده که خدا بودنش رو بیان کنه.سال گذشته حاضر شد با چند تا تازه وارد تیم تشکیل بده و این خیلی کار بزرگی بود.سایش بالای گاراژ باشه(چکش) برای تمامی زمان ها.

از بیل ویزلی،دراکو،کریچر،بارون،هدویگ،بلیز،ایگور ،سالی ،ارتیکوس که گاها از نوشته هایشان،نوشتن یاد گرفته ام،نیز تشکر میکنم

یه تشکر هم از سایر دوستان( مثل ادوارد،نیک بیسر،استر،ماندی،سالی،سامانتا،سارا،لیلی،بلر،بادراد،ارتیکوس و چندین نفر دیگه که یادم نیست)میکنم

ویرایش شده توسط هوریس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۱ ۹:۴۴:۵۸
ویرایش شده توسط هوریس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۱ ۹:۵۳:۳۲

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۹:۰۷ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

دیوید پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
از آزکابان فرار کردم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
آه... من بايد افسوس بخورم.
در مدت مدت طولاني كه در سايت بودم تنها بودم.
نه آشنايي.
نه ياري.
تنها كسي كه تو سايت مي شناسم پرسي ويزليه.

[c

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

شایان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۲۱ یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۸
از جایی میان تاریکی شب!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
1-لارتن
در ابتدا که من به عضویت سایت در آمدم با لارتن عزیز آشنا شدم و خیلی خیلی به من در سایت کمک کردند.و از جمله کمک ها یش هم می تونیم به راهنمایی کردنش در گذاشتن لینک اشاره کرد.
2-چو چانگ
از ابتدای عضویت راهنمایی های زیادی به من کردن تا در بازی با کلمات و ... تایید بشم.
3-هرمیون گرنجر
از بچه های خیلی با حال سایت هست و ایشون هم من را در رسیدن به موفقیت بسیار یاری کردند.ازشون ممنونیم!!!
4- رومیلدا وین
ایسون هم بنده را برای شرکت در انجمن ها راهنمایی کردند!!!!
5-پروفسور سینیسترا
ایشون که دیکه در کمک کردن ترکوندن!!!اولین کسی بود که باهاش آشنا شدم و بسیار صبورانه در تمامه مراحل من را همراهی کردند!!!خیلی ممنونیم!!!
6-لی لی اوانز
از ایشون هم به خاطر کمک هاشون ممنونیم!!!
7-سارا اوانز
ایشون هم خیلی خیلی به من لطف داشتند.ایشون هم مثل پروفسور سینیسترا خیلی خیلی به من کمک کردند!!!
8-پروفسور کوييرل
ایشون هم با کمال محبت هر سوالی داشتم جواب دادن!!!
9-ويولت بودلر
ایشون هم از دوستان خوب ما هستند!!!

قابل توجه====> من دوستانه دیگری هم دارم که به علت محدودیت زمانی نمی شه نام برد ولی از همه ممنونم!!!

Shayan.AK

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب! به من هم خيلي ها كمك كردن! كليشو بخوام بگم مي شه كل سايت!

ولي خيلي ها بودن. حالا يا مستقيم، يا با خوندن پست هاشون.

يكي از اين آدما چو چانگ هستش. من هنوز براي اينكه خودمو ارزيابي كنم، بعضي وقتا توي كارگاه نمايشنامه نويسي پست مي زنم و واقعا از نقدهاي خوبش درس مي گيرم. پست هاشم كه معمولا بي نقصه و از اين جهت مي تونه براي تازه واردا، مخصوصا علاقه منداي به جدي نويسي سر مشق باشه.

نفر بعدي كه خيلي ازش طنز نويسي ياد گرفتم و مخصوصا اينكه تقريبا با ورود من به سايت با شناسه جديد شروع به فعاليت كرد، مگورينه! واقعا پست هاي طنزش خيلي خوبه و اون موقع خيلي باعث شد راه بيفتم.(البته الان كه بيشين بينيم باو! )

خب! من اگه بخوام همه كسايي كه از پستاشون درس گرفتم نام ببرم، طومار مي شه، ولي خب! خيليا بودن.

البته اينم بگم كه خيلي ها هم گردن من حق دارن و اونم بخاطر اينكه لغت ارزشي رو برام در عمل معنا كردن! (همون ادب از كه آموختي و اينا )

ویرایش شده توسط لارتن کرپسلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۰ ۱۹:۴۷:۴۰

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
هوووووم..خیلی تاپیک عالی می باشد!
خب من مدت زیادی نیست که عضو سایت شدم اما توی همین مدت کم خیلی ها به من کمک کردند که دوست دارم ازشون قدر دانی کنم!البته الان همه ی اسامی یادم نمیاد و از کسانی که حتی کوچکترین سئوال منو جواب دادند ممنون و متشکرم!

-----------------------------

اول از هدویگ کبیر!

وقتی من عضو سایت شدم نمی دونستم ایفای نقش درسته یا ایفای نغش!( حالا جدی کدومش درسته!?)
ولی هدویگ با صبر و حوصله تموم سئوالای منو جواب داد و الان هم می دونم به خیلی از اعضای تازه وارد دیگه هم کمک می کنه!و کلا" وقت گذاشت وپستهای ارزشی منو با اینکه سرش خیلی شلوغ بود، خوند ونظراشو بهم می گفت! از پستهاش زیاد الهام می گیرم ! کلا" خیلی گله و استاد ماست!

جسیکاپاتر

جسی گلم!آبجی گلم!
جسیکای عزیز هم نقداش توی ارتش وایت تورنادو منو خیلی راهنمایی کرد ! واونم منو به عنوان یه عضو تازه وارد تحویل گرفت و اونم خیلی گله!

سارا اوانز

نقداش توی محفل نوشته های منو متحول کرد! خیلی چیزا یاد گرفتم ازش! و شاید توی همون مدت کمی که ناظر بود و البته الانم هست اصول اولیه ی رول رو یاد گرفتم!

لیلی اوانز

این هم که لیلی اوانزه !پستهای همدیگه رو می خونیم و نظراتمون رو به هم می گیم!الان هم حال کردم ازش تشکر کنم !خیالیه!؟

خیلی های دیگه هم هستند که من الان حضور ذهن ندارم ولی برای همشون آرزوی موفقیت می کنم!

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
چه تاپیک خوبیه ... ایده جالبی بود .

----------------------------------

فنگ

ازش متشکرم که به من سایت و معرفی کرد و تقریبا بهم چزیهایی در مورد سایت گفت و اینکه نمایشنامه نوشتن چطوریه و چه چیزهایی نمایشنامه رو با کیفیت میکنه .

آناکین مونتاگ

خوب کار خاصی نکرد ولی دوست خوبی بود . اولین پست من به تشویق ایشون زده شد توی تاپیک آفتابه سازی ، یک همچین چیزایی بود که خیلی جالب بود . البته من خیلی وقت پیش از بودن اون تاپیک عضو شده بودم ولی رول نمیزدم ، نمیدونم چرا . ولی در کل آناکین باعث شد بیام اینجا و بهش علاقه مند بشم .

هدویگ

شاید خیلی های ما که اینجا هستیم به کمک هدویگ رول نویس شدیم ، یعنی واقعا من فکر میکنم نقد های هدویگ بود که من و به جایی رسوند ، در واقع هر چند نقد هاش خیلی شیرین نبود و نیاز به جنبه داشت ولی در کل من لذت میبردم و همیشه فعالیت میکردم که پستم نقد بشه . بعد ها هم کم کم با هدی بیشتر آشنا شدم ، هر روز چت میکردم باهاش و بیشتر ازش یاد میگرفتم . به هر صورت ازش ممنونم . و بابت برخوردی که پیش اومد و یک سوء تفاهم بود ، فکر میکنم منظورم و درست متوجه نشده بود ، عذر خواهی میکنم.

مرلین

یک دوست واقعی ، واقعا خیلی ها توی این سایت ، خیلی چیزها فراتر از رول نویسی از ایشون یاد گرفتن . شاید درس دوستی و انسانیت ولی چیزی که در این سایت خیلی مهم بود و به من یاد داد این بود که چطوری پست کوییدیچ بزنم . به من فرصت داد تا کاپیتان شدن و تجربه کنم و توی مسنجر مشکلاتم و به وضوح میگفت که ازش خیلی ممنونم .

لودو بگمن

به نظرم لودو کسی بود که بعد از بلاک شدنم بهم فرصت داد تا دوباره بیام ایفای نقش و فعالیت کنم . بهم امید داد و من و که از رول نویسی دل چرکی بودم دوباره به سمت اون آورد . و فکر کنم اولیش مدیریت باشگاه هافلپافی های اصیل بود و آخریش هم نظارت باشه . به نظرم لودو فراتر از یک ناظر برای هافلپافه و اونجوری که من میدونم بین همه عزیزه .

اما دوستان عزیزی هم در این سایت دارم که هر کدوم به نحوی به من کمک کردن مثل : استرجس ، ملی فلوا ، ایگور ، هوریس ، سالی ، اسپی ، سارا ، سامانتا ، بلیز ، بیل ، استابی و تمام بچه های هافل که خیلی دوستشون دارم . من هر چی که بلدم و هر چی سعی میکنم منقل کنم از همینجا و از همه این دوستان دارم .

بیل عزیز من و خیلی های دیگه جای خالی شما رو در سایت احساس میکنیم ... امیدوارم بازم فرصتی بشه تا با شما چت کنم .

موفق باشید ، همین

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۰ ۱۸:۲۳:۲۵

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
1. آلبوس دامبلدور ( اسکاور فعلی)
وقتی من تازه با شناسه اولم عضو سایت شدم ، تمام سوراخ سنبه های سایت رو ایشون بهم یاد داد.
اون موقع اسکاور با شناسه آلبوس دامبلدور بود و من نحوه عضویت در مرگ خواران و محفل و ... رو از ایشون پرسیدم و اسکاور هم با صبر و حوصله به یک عضو تازه وارد جواب میداد.

2.بلاتریکس لسترنج
وقتی که عضو اسلایترین شدم ایشون با نقد های زیبا و آموزندشون به من بهتر پست زدن رو آموختن هر چند من زیادی اذیتشون کردم!

3.پروفسور اسپراوت ( آلبوس دامبلدور فعلی )
ایشون بودن که منو به هافل دعوت کردن و من هم به هافل اومدم و تازه فهمیدم که به بهترین مکان سایت رفتم.
بعد از مدت کوتاهی که تو هافل بودم پروفسور اسپراوت شد پروفسور دامبلدور و از تالار هافل رفت گریفیندور.

4.ادی
یک مدت کوتاهی نظارت ایشون رو در تالار هافل دیدم ( البته قبلاً هم ناظر بودن ولی من نبودم ).همیشه سعی میکرد هافل بهترین باشه ... از جونش برای تالار مایه می ذاشت ولی خوب مثل اینکه الان زده شده

5.لودو بگمن
ناظر فعلی هافل ... همیشه تو ناظر ماه بهش رای دادم چون ( به خصوص اوایل ) کارش رو قبول داشتم.
بعدش درگیر امتحانات شد و تا حالا نتونسته زیاد به تالار سر بزنه و بشه که ما باهاش سیر صحبت کنیم!( صحبت داریم تا صحبت!!)

6.اریکا زادینگ
تا همین چند وقت پیش ناظر هافلپاف بود و نقد های ایشون تاثیر بسیار به سزایی داشت تو ساختن شخصیت جدید من

7.هدویگ
هدویگ عزیز کسی بود که من رو با شناسه قبلیم تو محفل راه داد گرچه خیلی درخواست عضویت داده بودم و قبول نشده بودم!
هدویگ دست من رو گرفت و همین به محفل وارد شدنم باعث شد که یک انگیزه باشه برام برای ترقی در جای جای دیگه سایت.

8.استرجس پادمور
ایشون هم وقتی در محفل بودم واقعاً به من لطف می کردن و هر از گاهی که وقت می کردن و پست های من رو نقد میکردن واقعاً فیض می بردم.
گرچه حالا باز هم که از حفل خارج شدم با ایشون در رابطه هستم و میچتم...

با تشکر از دیگر دوستان من :الی الخصوص هافلپافی های جیگرررررررر!

ویرایش شده توسط بورگین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۱ ۱۰:۰۲:۰۶

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

سايت جادوگران يک سايت با فعاليت گروهي هست ، پس مسلما همه اعضا نقش هاي کوچک و بزرگي در فعاليت هم ديگر دارند و با راهنمايي هاي خيلي کوچک نقش بسزايي در موفقيت يکديگر ايفا ميکنند ، در هر صورت ...

1- پرفسور کوييرل

پرفسور کوييرل يکي از کساني هستند که کمتر کسي از راهنمايي هاي ايشون بهره نبرده ، ولي خوب ، اولين راهنماي من در جادوگران ايشون بودند و يادم هست اولين راهنماييشون معرفي انجمن مناسب براي تاپيک مورد نظرم بود ، اين راهنمايي کوچکي بود ، ولي خوب در کل راهنمايي هاي زيادي به من کردند تا يک شخصيت و عضو فرا ارزشي به يک شخصيت و عضو قابل تحمل تبديل شد ؛ من از ايشون بينهايت ممنونم و اميدوارم که بتونم جبران کنم . نه آستکبار نه آزادي کوييرل آسلامي

2- دراکو مالفوي

جناب وزير قديمي و دوست داشتني راهنماي خوبي براي من بودند و در مدتي که فعاليت زيادي در جادوگران داشتند از راهنمايي هاي ايشون بهره هاي بسياري ميبردم ؛ در اسليترين به من راهنمايي هايي در زمينه نوشتن رول هاي کوييديچي داشتند و زماني که به عنوان وزير سحر و جادو انتخاب شدند ، مديريت سازمان ورزش و تفريحات جادويي رو به من دادند که استارتي براي ايجاد ايده ليگ کوييديچ بود که نشانه هاي استقبال فراوانش در اون موقع در 25 صفحه پيام شخصي مربوط به ليگ کوييديچي که براي من ارسال شد کاملا مشخص هست ، از ايشون خيلي ممنونم

3- ماندانگاس فلچر ( دايي ماندانگاس )

دايي ماندانگاس عزيز که خيلي ها ايشون رو با نظارت فاروم اتاق ضروريات به خاطر دارند ، راهنماي خوبي براي من بودند و باعث شدند که سال 84 تاپيک هايي بزنم با عناوين برترين مسابقات هري پاتري و طراحي سوالات براي آزمون سمج ، که علي رقم موضوع سرگرمي و عمومي بودن اون طرفداران بسياري پيدا کردند و فعاليت خيلي خوبي در اون انجمن راه انداختند ؛ خيلي خيلي ممنونم از اين دوست عزيز

4- استرجس پادمور

از ناظر مردمي و عزيز گريفندور هم که نميشه گذشت ، مسلما همه گريفندوري ها ، بالاخص خودم ، از راهنمايي هاي ايشون بهره بردند . راهنمايي هايي که خيلي کوچک بودند و با اينکه به چشم نمي آمدند ولي راهنماي خيلي بزرگي براي من بودند و باعث شدند که پست هاي کوتاه و کاملا بي محتواي من يک مقدار رنگ محتوا به خودش بگيره ! من از اين دوست قديمي بينهايت ممنونم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

چه کسانی به شما کمک کرده اند؟
پیام زده شده در: ۹:۲۵ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
همه ما در سایت توسط افرادی بهمون لطف شده و کمک کردند تا به اینجا و این مرتبه رسیده ایم!چه عضو تازه وارد،چه عضو متوسط و چه عضو های قدیمی مثل من و هم نسلی های من!

من خودم اول نمونه شروع میکنم!واقعا چنین تاپیکی نیاز هست که بتوانیم از آنهایی که به ما کمک کرده اند تشکر کنیم و بقیه هم آنها را بشناسند!

1-اسکاور:
این شخصیت آن زمان که من 1 سال و خورده ای بود تو سایت فعالیتی نداشتم،به من مقام معلمی رو داد..کلاس طلسم ها رو به من سپرد با اینکه خیلی ها دیگر هم آن موقع این درس را درخواست داده بودند!از آن زمان من تبدیل به فردی فعال در اینترنت و سایت شدم!امیدوارم شدم که میتوانم و توانستم!

2-دراکو مالفوی:
این شخصیت اینقدر به من کمک کرده،که من واقعا نمیدونم چجوری ازش تشکر کنم!همون موقع در اسلیترین!با وجود اون همه عضو خوب،منو کاپیتان کوییدیچ کرد.بعدش در گروه اتحاد همان موقع عضو شدم!هر سوالی داشتم ازش میپرسیدم و جواب میداد!اینقدر کمک به من کرد تا شخصیت ارزشی را دور بندازم و این شخصیت الانم رو بگیرم!نظارت تالار اصلی رو اون به من داد!اگر نبود فکر نمیکنم به هیچ جا میرسیدم!

3-مرلین کبیر:
اون موقع مدیریت انجمن سایت رو داشت..چقدر با هم بحث میکردیم و از اینجوری چیزا!در مورد سایت هاگوارتز بحث میکردیم و بعدش هم که من اومدم جادوگران به من همه چیز در مورد پیشرفت را یاد میداد و تجربیاتش را در اختیار من میگذاشت!سطح رولهام به خاطر ایشان بالا رفت و بس!

4-بیل ویزلی:
یادش به خیر!از وقتی مدیر مقالات شد،هر روز با هم میچتیدیم و صحبت میکردیم!رنک هایی که گرفتم را مدیون او هستم که من را راهنمایی کرد که بهترین باشم!خیلی جاها پشتیبان من بود و خلاصه من دست تنها نبودم!قدرت نظارت رو ایشون به من نشان داد!

5-هدویگ:
شاید به اندازه بالایی ها به من کمک نکرده باشه!ولی همین که من غلط املاییم کم شده و پستهام قشنگ شده و رولهای بهتری میزنم مدیونش هستم!اینقدر گفت و نقد کرد تا من بالاخره با اینجا رسیدم!

در آخر هم استرجس،هریس،ادوارد،ماندانگاس و بلیز!همشون اینقدر با من دوستانه برخورد کردند که من در سایت احساس آرامش بکنم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.