هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۰:۲۴ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲:۲۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
manam feknemikonam dastani ke omri bahash khatery dashte bashamo faramosh konam hamontoram ke dost azizemon goft khili az bozorgtarha hastan ke be harrypotter alaghe daran hata dar seninbala

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

دیانا مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۵ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۹ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
از خونمون( قصر مالفوی ها)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
من اگه بمیرم باز دراکو رو دوست دارم

تصویر کوچک شده
مهاجم یک تیم همیشه پیروز فمن

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

یلدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۷ پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
معلومه که هنوز دوست داریییییییییم!!! هری مال تمام سالهای نوجوونی و خاطرات این سالهامونه....این چه حرفیه!!

:ylash: یلدا کوچولو...

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

دملزا اسپیلرز رابینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۲ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۷ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۵
از میدان گریمولد- خانه شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 64
آفلاین
من فکر نمی کنم مسخره اش کنم.
من یه معلم زبان دارم که فکر کنم 45 سال را دارد.خیلی سرش می شه.خیلی هم دوستش دارم.
اون هم هری پاتر می خونه و این طور که معلومه دامبلدور را هم خیلی دوست داره(دامبلدور کتاب را می گم).
پس اگه اون می خونه ما هم وقتی به سن اون برسیم ازش زده نمی شیم!!!(یا حداقل باید سعی کنیم دوستش داشته باشیم.هر چی باشه عشق دوران نوجوانی مون است!)

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۴ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 369
آفلاین
من هیچ وقت فراموشش نمی کنم به دلایلی خاص اما مطمئن باشین خیلی ها اونو فراموش می کنند تا جایی که وقتی اسم از هری پاتر میاد خودشونو مسخره می کنند و می گویند چقدر بچه بودم هری پاتر می خوندم

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
اوه درباره ي جواب اين سوال فكر كردن خيلي سخته فكر نكنم هري پاتر رو بخونم ولي منم باهلگا موافقم اولين كتابي كه به بچه ام ميگم بخونه هري پاتر فيلم هاي هري پاتر رو اون موقع هم ميبينم

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
مگه ميشه آدم كتابي رو كه احتمالا تا اون موقع حدود 10..15 سال باهاش زندگي كرده فراموش كنه؟شايد اون موقع كه 40 سالم شده باشه ديگه نشينم هري پاتر رو براي صدمين بار بخونم ولي مطمئنم كه بازم دوستش دارم و اگه بتونم خودم رو فراموش كنم اون موقع شايد هري پاترم فراموش كنم!مطمئنم هستم كه اولين كتابي رو كه به بچه ام پيشنهاد كنم و اون بخوندش هري پاتره

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به نظر من جواب دادن به این پرسش احتیاج به گذر زمان داره 40 سال دیگه خیلیه 40 سال دیگه دقیقا سه برابر سن الان منه من از کجا بدونم 40 سال دیگه به هری پاتر علاقه دارم یا نه .ولی میتونم به شما اطمینان بدم تا وقتی که زندم هری پاتر رو فراموش نمیکنم و همیشم به عنوان یک داستان سرگرم کننده ازش یاد میکنم ولی اینکه 40 سال دیگه بهش علاقه دارم یا نه من ترجیح میدم همون 40 سال دیگه به این سوال پاسخ بدم

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

شيرين ريدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ شنبه ۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۴
از گودريك هالو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
مطمينم كه تا 50 سال ديگه هم فراموش نخواهم كرد.شايد كمرنگ بشه ولي فراموش نه چون من نوجواني خودمو با اين كتاب گذروندم...

شجاعت نترسيدن نيست.انجام دادن كاري است كه از آن مي ترسيم...

Re: نسل بعد مثل ما هرى پاترى مىشه؟
پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:

Emma Evans نوشته:
امکان نداره
چون تا اون موقع کتابایی میاد که جای هری پاترو می گیره و اون ها عاشق اون کتابا می شن و هری پاترو هم فراموش می کنند
شاید زمانی هم برسه که ما هم هری پاترو فراموش کنیم و به دنبال کتابای تازه تر بهتر و جالب تر برویم

من شما رو نمیدونم ولی خیلی ها از جمله خود من من در کنار کتابهای هری پاتر کتابهای دیگری هم میخونیم که هر کدوم در زمان خودش بسیار پرفروش و پرطرفدار بوده و الان هم طرفدارانی داره و مطمئنن هری پاتر هم جزو این دست کتابهاست هر چند که احتمالا طرفدارانش نسبت به الان کمتر میشن این حرف من در طول زمان هم ثابت شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.