هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ارتباط با ناظر دیاگون
پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
نقل قول:
6 نفر ساحره دارم. لینی، هلگا، هوکی(مونثه-گرچه جنه)، پادما، فلور، آپولین، این اوج ساحره سالاری اندیشه حکومتی منه

من یه عمر داشتم با یه شخصیت مونث ایفای نقش میکردم؟!
دچار بحران هویتی شدم

بیچاره زن و بچه ام

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
هزاران درود بر بانو آیلین

پیرو جغد قبلی ای که براتون فرستاده بودم، مزاحم وقت تون شدم. یعنی در حقیقت افتخار دادم و نزول اجلال کردم.

خواستم اولاً به شما پیشنهاد بدم که جایگاهی ویژه در وزارتخانه براتون در نظر دارم. سازمان حمایت از ساحره ها، جایگاه قبلی تون منتظر شماست. فلور دنبال دو سه کارمنده. اما شما نیاز نیست جزو اون دو سه نفر باشین، نیازی نیست هیچ شغلی اونجا در اختیار بگیرید. آلونکی برایتان آماده کردیم با مقادیر زیادی ساحره بی سرپرست ! برگردین به دادشون برسید. فراموش نکنید شما مافوقی در وزارت سحر و جادو ندارید. یعنی هیچکسی مافوق نداره. همین الان که دارم با شما صحبت میکنم،‌ هوکی، از گونه جن های خانگی داره از مرلینگاه دفتر من استفاده میکنه، فلور داره توی کاغذهای روی میز من نقاشی میکشه...

همه آزاد و شادن در دولت موقت و مقتدر. هیچ آستاکبار و مافوقی وجود نداره. تنها کسی که میتونه شما رو نصیحت کنه (و نه اینکه دستور بده) شخص من هسنم. بر حسب سن و قوانین طبیعت هم خواهشمندم در قبال من نصیحت پذیر باشن.

در مورد ادعای خواهر فریفته شده شان، بانو مروپ باید مواردی رو شفاف سازی کنم. بنده مدارک مستند دارم که ایشون عمری زیر لگد مورفین و پدرشان، ماروولو قرار گرفتند. چه ننگ والاییست برای یک ساحره که آزاده نباشه و نیاد از حقوق خودش دفاع کنه در برابر برادر چیزدوست و بیمارش. به شما قول میدهم طلسم فرمان است.

بنده فقط یه مثال واضح بزنم از وزیر فراری و ملعون و خائن و چیزدوست که الان داره در دل دریا متحدانش رو دور خودش جمع میکنه. این وزیر از بین اون همه افرادش، از بین 13 نفر متحد اصلیش، فقط 3 نفرشون ساحره هستن. آبجی خودش، دخترک شیرین عقل ویزلی و مامی پامفری بدون آواتار ! این به نظر شما جادوگر سالاری نیست؟ این مورفی که دم از حق ساحره میزد، واقعا ساحره چقدر جایگاه داره در میان متحدینش؟ ساحره ها بهش اعتماد نکردن چون در دولت خودش با تشکیلات چیزیسیم و رفتارهای مازوچیزیسمیاسمی همه ساحره ها رو طرد کرد. من هم اکنون با بهره از قدرت زوپس همیشه قهرمان، قدرتی که خالق این سرزمین جادویی بود و رولینگ دروغگوی شیادی بیش نبود، دارم خدمت میکنم به ساحره های سرزمینم. این برفی که میبارد، این جوراب های کریسمسی که به لبه شومینه ها زده شده و در شب کریسمس هم بو میدن، هم جایزه ! چون خود ساحره هستم و میفهمم همه ساحره های پر از درد مون. دلشان به شب کریسمسی خوش است تا اندکی دردهای ناشی از جادوگرسالاری که تا به حال حاکم بوده رو فراموش کنن. اما دیگه کافیه !

به کابینه من نگاه کنید. در بین 8 نفر افراد اصلی کابینه ام، 6 نفر ساحره دارم. لینی، هلگا، هوکی(مونثه-گرچه جنه)، پادما، فلور، آپولین، این اوج ساحره سالاری اندیشه حکومتی منه. در کدام دولت جادویی در سرتاسر عالم تا این حد ساحره سالاری رویت کرده اید؟ این یعنی 75 درصد دولت من رو ساحره ها تشکیل میدن ! الان باور بفرمایید یکی دو جادوگر از جمله لودو و پروفسور فلیت ویک در داخل وزارتخانه با چادر مقنعه تردد میکنن.

اگر باور نمی فرمایید، خودتون تشریف بیارین رویت کنید !

این از دعوت آشکارای من !
نقل قول:

آمبریج: کیست در این راه ساحره سالاری مرا یاری کند؟
ملت:
آیلین:
ملت:
آیلین:
ملت:
آیلین:
آمبریج: به تنبان نداشته مرلین قسم که این بانو یاور و جانشین من است !

مورد دوم در مورد حکمی بود که از طرف من صادر شده و به موجب اون انتظار همکاری هستش. خواشمندم به صورت تمام صفحه این تصویر رو در تابلوی اعلانات کوچه تحت نظرتون منتشر کنید. باشد که همگی این حلال گوشتان زنده دستگیر شوند و در ملاء عام بتوانیم مراسم پخت و پزشان را با حضور آحاد جامعه جادوگری، برگزار کنیم، مردم گشنه هستن.

با سپاس
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۲۳:۴۱:۲۴
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۲ ۹:۱۱:۴۰

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
نقل قول:

لاکشس نوشته:
اوهو اوهو...ناظری اینجا الی جون؟همینه قیافه میگیری واسه ما؟ هیچی داشتم از اینجا رد میشدم گفتم بیام زنگتونو بزنم در رم! ززززززززززززززینگ!!!!

به به ببین کی اومده مزاحم ما شده...چطوری لاکی؟!
من قیافه میگیرم؟من؟ملت من قیافه گرفتم؟خوب کردم!
مگه ارتباط با ناظر جای بازی بچه هاست؟برو بچه جون...مهد کودک چندتا تاپیک اونورتره!دِهِه!

پیام زده شده در: ۷:۵۱ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲

لاکشسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۲ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 40
آفلاین
اوهو اوهو...ناظری اینجا الی جون؟همینه قیافه میگیری واسه ما؟ هیچی داشتم از اینجا رد میشدم گفتم بیام زنگتونو بزنم در رم! ززززززززززززززینگ!!!!

when there is a will,there is a way

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

ویلبرت اسلینکرد نوشته:
درود!

یک:
می خواستم درخواستم رو مبنی بر ساخت تاپیکی با نام " کارخانه ی شکلات سازی " اعلام دارم!
اگه بدونید، و شاید هم نه!، بنده را با نام مستعار " ویلی " می شناسند و حالا من خودم رو به " ویلی ونکا " که صاحب کارخانه ی شکلات سازی است، هم شکل ساختم!
( برای اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا رفته و درباره ی فیلم " چارلی و کارخانه ی شکلات سازی " اطلاعات کسب کنید! )

دو:
یه سوال؟
الآن که واقعا اعضا کاری ندارند، چرا المپیک دیاگون برگذار نشه؟
چرا؟ به نظرم که الآن تازه واردا می تونن با این تاپیک سرگرم بشوند!

ممنونم!

درود ویلبرت عزیز.

در مورد درخواست اولتون

در حقیقت ما اینجا کارخانه زیاد داریم درحالیکه کوچه دیاگون یه وجب جا بیشتر نیست!مردم میان اینجا خریداری روزمره اشونه انجام بدن خب.تو کوچه به این کوچیکی من موندم چه جوری سه تا کارخونه تونستن تاسیس کنن!البته احتمالا از یه ورد استفاده شده...
راستش ویلبرت عزیز.با وجود این همه کارخونه نمی تونم مجوز یه کارخونه دیگه رو بدم.تا همین الان شهرداری لندن نیومده یقه امو بگیره باید برم مرلینو شکر کنم!اما یه کارخونه داریم که ظاهرا طی دو پست ورشکست شده و چوب حراج به اموالش زدن!می تونم برای آغاز کارتون اینجارو بهتون معرفی کنم.در صورتیکه موفق بشین این کارخونه رو از حالت ورشکستگی خارج کنین امتیازش به شما تعلق خواهد گرفت!
ویلی ونکا؟راستش من این فیلمو ندیدم و پیرو فرمایش شما سرچ کردم.فکر کردم ما اینجا بر اساس کتابای هری پاتر ایفای نقش میکنیم.

در خصوص درخواست دومتون

من خودم تو فکرش هستم.اما متاسفانه با آغاز فصل مدارس و دانشگاه ها زیاد با نظر شما موافق نیستم.در حال حاضر هم فعالیت سایت به این دلیل کمی کاهش پیدا کرده و بعید می دونم با راه اندازی المپیک ازش استقبال چندانی بشه.به نظر من بهتره فعلا کمی دست نگه داریم.
موفق باشین.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود!

یک:
می خواستم درخواستم رو مبنی بر ساخت تاپیکی با نام " کارخانه ی شکلات سازی " اعلام دارم!
اگه بدونید، و شاید هم نه!، بنده را با نام مستعار " ویلی " می شناسند و حالا من خودم رو به " ویلی ونکا " که صاحب کارخانه ی شکلات سازی است، هم شکل ساختم!
( برای اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا رفته و درباره ی فیلم " چارلی و کارخانه ی شکلات سازی " اطلاعات کسب کنید! )

دو:
یه سوال؟
الآن که واقعا اعضا کاری ندارند، چرا المپیک دیاگون برگذار نشه؟
چرا؟ به نظرم که الآن تازه واردا می تونن با این تاپیک سرگرم بشوند!

ممنونم!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

یاکسلی نوشته:
سلام آیلین.
مجوز تاپیک "آکادمی صدای یاکسلی" رو به من بدید.

یاکسلی عزیز

یه مقداری عنوانی که انتخاب کردین مبهمه.قراره تحت عنوان چه کاری فعال بشه؟لطفا یکم در خصوصش توضیح بدین.
در خصوص تاپیک زدن باید به چند تا نکته توجه کرد.اول از همه باید ببینم عنوان تاپیکتون با عنوان انجمن هماهنگه در وهله دوم باید قابلیت فعال شدن رو داشته باشه و سوم اینکه مشابهش تو سایر انجمن ها نباشه.
پ.ن:در نتیجه باید اعتراف کنم من تو مجوز دادن یکم سخت میگیرم.بعدا نگی نگفتی!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
سلام آیلین.
مجوز تاپیک "آکادمی صدای یاکسلی" رو به من بدید.

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود چارلی عزیز.
در واقع اول از همه باید اشاره کنم برای تاپیک زدن چند نکته لازمه رعایت بشه.اول اینکه مشابه تاپیک درخواستی هیچ جای دیگه وجود نداشته باشه در حالیکه تاپیک مورد تقاضای شما مشابه اش تو انجمن محفل ققنوس با نام پادگان ققنوس وجود داره.دومین نکته اینه که تاپیک باید قابلیت فعال شدن و فعال موندن رو داشته باشه. در حالیکه متاسفانه تاپیک قبلی رو که بهتون مجوزشو داده بودم رها کردین و این یه نمره منفی برای شما محسوب میشه.نکته بعد اینکه موضوع تاپیک درخواستی شما باید به عنوان انجمن بخوره.همونطور که بارها عرض کردم دیاگون یه کوچه است که محل رفت و آمد مردم و جایی برای رفع نیازهای روزمره اشونه و موضوع تاپیک شما متاسفانه با عنوان انجمن دیاگون هماهنگی نداره.
با این اوصاف متاسفم چارلی عزیز.موفق باشید.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۲۴ ۱۷:۰۶:۳۵

پیام زده شده در: ۸:۳۰ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام برایلین
من مجوز تاپیک حزب محفل ققنوس را میخواهم.
جاش هم اینجاست بخاطر این که دفتر که تو وزارتخنه نمیشه زد حالا اگه مغازه خالی کرایه بده می گیرم.خواهش

مراقب خودت باش.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.