هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ديش دانك دونك!!!!!!!!! قيزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز

جهره ي درب وداغون بلرويج ديدني ترين جيزي بود كه اون وقت مي شد ديد!

يكي از اون ساحره هاي مغرور جوب دستش جلوش بود و يك ديوار محافظ بين بجه ها و معلم به وجود آورده بود!

بلرويج:

و از روي موتور و درب و داغون و كج و ماوجش بلند مي شه بدنش حالت زيكزاكي به خودش كرفته بود!

بلرويج: اهم اهم

يك حركتي به بدنش خودش مي ده ولي هنوز به صورت فجيعي زيكزاكي هست! يك نكاه به دانش آموزان مي كنه !

دانش آموزان:

بلوريج: هووووووووووم! امروز بايد جوبهاي جاروتونو معاينه كنيد و بعدشم بررسي كنيد!

يكدفعه همه ي دانش آموزان كوشي هاي معاينه رو از توي رداهشون بيرون مي كشن و مي زارن روي جوبهاي جارو توبها و جماقها!

بلوريج: خب بي خيال معاينه ي جوب جاروها! حالا برسيشون كنيد! از توبها شروع كنيد هدويك تو شروع بكن!

هدويك يك توب سرخكون رو مي كشه جلوي خودش و با نوكش يك ضربه به توب مي زنه!و سرخكون هواش خالي مي شه!

بلرويج: خداي من شما هيجي ياد نمي كيرين!

ناكهان بلرويج يك نكاهي به اطراف مي كنه و داد مي زنه: فللللللللللللللللللللللللللللللللللللللوووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررر!

فلور: ب.....للل.....ه!

بلرويج: جرا من اينجوري حرف مي زنم!

فلور: هان!اكشال نداره عادت مي كنين! يك حروفي نيست ايشالله بعدا بيدا مي شه!

بلرويج: منكه از دست شما ديوونه شدم!

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

سوال اول:

به نظر من جوب جارو بهتر است! زيرا.... اول اينكه جوب جارو مانند يك موجود جاندار است و از همه نظر تحت فرمان انسان مي باشد!و مهم تر اينكه اصلا ترمز ندارد كه بخواهد ترمزش خراب شود!و ايمني بيشتري دارد و سوخت لازم ندارد!

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

سوال دوم:

اولا جوبش براق باشد! بعد جاي نشيمنكاه داشته باشد! جوبش انقدر بلند يا كوتاه نباشد كه نتوان نشست رويش و يا جايي براي دست نداشته باشد بايد جوبش با قد 160 تا 170 استاندارد باشد قد بلندها مشكلال خودشان است! شاخك هاي جوب جارو نبايد فضول باشند! و هرجه شاخك هايش صاف و بيشتر باشد جوب بهتري است!

سوال سوم:

كوافل: ابعاد بيست در بيست به صورت كره و حجمش نيم كيلو باشد و به صورت توخالي تا سبك باشد!

بلاجر: ابعاد 15 در 15 به صورت كره و حجمش يك كيلو باشد و به صورت تو بر باشد!

اسنيج: بيست و بنج كرم و بسيار كوجك و تو بر و طلايي رنك و به صورت كره و در ابعاد 5 در 5 باشد!

سوال جهارم:

جماق فلزي كه اكر به سر كسي بخورد فاتحه اش خوانده است و معمولا اين جماقها غير قانوني اعلام مي شوند و تقلب كاران آن را با روكشهاي جوبي شبيه به جماقهاي مسابقه أي در مي آورند!

جماق خوشه اي! كه به انواع خوشه ها از خوشه ي انكور كرفته تا خوشه ي هندوانه و كوجه فرنكي و............!

جماق شاخي يك نوع جماق است از شاخ كوزن و كاو و اينا ساخته مي شود!

جماق ديجتالم كجا بود!

من صفحه كليدم عربيه لطفا خودتون اون جهار حرف عربي كه ندارم رو بخونيد! من اين مشكل رو دو سال بيشم داشتم و همه باهاش ساختن بس منو ببخشين!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

الیجاه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ جمعه ۱۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۷
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
ادامه ی نمایشنامه ی کلاس : ولی افسوس که بلرویچ ، در مواقعی که استرسش زیاد میشه ، مغزش از کار می افته همین یادش رفت فرمون رو بچرخونه و مستقیم بسمت اون عده از شاگردان با فرهنگ و مغرورکلاس رفت.
قام ..قام ...بوق.. بوق... برید کنار
مگر من با شما شاگردان با فرهنگ وکمالات نیستم برید کنار مثل اینکه زبون ادمیزاد حاتیتون نمی شیه
شاگردان با فرهنگ و کمالات گویا خوا هان مبارزه ورو کم کنی بودند در نتیجه کوچکترین حرکتی نکردند ....
بلر در حالی که عرق از سرو روش می ریخت واز ترس داشت سکته میکرد این بار عصبانی تر از دفعه ی قبل گفت :
شاگردان عزیزم واقعا" براتون متاسفم خودتون خواستید که رستگار بشید ومن هم به عنوان یک معلم مهر بان ودلسوز وظیفمو انجام دادم حالا ازتون می خوام که لاقل اخرین وداع روخود را از این مدرسه ودنیای جادوگری را بکنید وبعد چون طاقت دیدن این صحنه را نداشت چشم ها شو بست بعد از چند دقیقه متحیر از اینکه هیچ برخوردی رخ نداده چشم هاشو باز کرد که دیگه کار از کار گذشته بود وبتر مستقیم به دیوار قلعه می رفت .

ج1. خوب البته یکم سلیقه ای هم هست من چوب جارو رو ترجیح میدم چون احتیاجی به هیچ گونه سوختی ندارد ثانیا دیگه این صدا ها رو از خودش در نمی یاره وحمل ونقلش هم اسانتر ودر ضمن استفاده نکردن از وسایل ماگلی برای جادوگران توصیه میشود .

ج2. 1. مارک دار باشه
2. دارای تاریخ انقضا وتولید باشد
3. چوب جارو محکم ومقاوم باشد
4.وچوب جارو استاندارد باشد

ج3. 1. کوافل در اکثر مواقع دارای 30 س قطر
2. بلوجر دارای 20س قطر
3. اسنیچ هم چیزی حدود یک چهارم قطر بلوجر

ج4. در زمان های گذشته رایج ترین چماق ها یی که در مسابقات کوییدیچ استفاده میشد اغلب خار دار بودند واندازه .ی انها چند برابر اندازه ی حقیقی ان ها بود با پیشرفت علم جادوگری این چماق ها کوچکتر و بدون خار شدند و تا امروز که اقدام به ساخت چماق ها ی دیجیتالی شده است

مبارزه هر قدر صعب
صعود را ادامه بده
شاید
قله تنهادر یک قدمی تو باشد.
(دیانا وست لیک)

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
ادامه نمایشنامه کلاس . ( 10 امتیاز )

بلر داره داد میزنه:
_ اوهوی.. ملت مغرور، برین کنار.. هوی!... بوق بوق!...
نخیر! افاقه نمیکنه! آنیتا هم که مثل همیشه جزملت مغرور بود، بلند داد میزنه:
_ غصه نخورید... غصه نخورید!... من کلی قدرت جادویی دارم! الان همه رو جو گیزر میکنم!... واستین!
بلر هنوز داره مثل این بچه کوچیکا هستن که جو گیزر میشن پاچه لنگ میزنن( ببخشید دیگه! از اصطلاحاته!) همونجوری داشت خودشو تو هوا تکون میداد و کم کم داشت به حرکات مشکوک نزدیک مشد...
آنیتا برای اینکه ثابت کنه، میره جلوش وایمیسته، یه وردی زیر لب میخونه و بعد...
یه نور نقره ای از کف دستش خارج میشه و یه هاله ای دور و بر خودشو و بقیه ملت مغرور رو میگیره...
بلر داره داد مزنه:
_ یهوی هوی... برین اونور... اوهوی... بیق!... بیق... آخ!
و بلر با برخورد به دیوار نقره ای شپلخ میشه!!
و پست ارزشی و بی مزه و خنک من هم در همینجا به پایان میرسه! بابا سوژه نمی یاد! هنک کرده بودم! شرمنده اخلاق یا همون شلوار ورزشیتون!

- سوال 1 : با توجه به نمایشنامه این جلسه ، آیا موتور براوو بهتر است یا جوب جارو ؟ توضیح دهید .( 5 امتیاز )
مسلما چوب جارو، چون:
1- موتور براوو خیلی زپرتیه و بوق نداره!
2- موتور براوو فقط برای افراد سبک وزن خوبه و اگه افرادی مثل عله(!) روش بشینن از پا در می یاد!
3- چوب جارو برای همه ی سنین خوبه
4- چوب جارو با اینکه گروونه اما خوب میمونه!
5- براوو با اینکه ارزونه به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره و آدم رو یاد موتور گازیا می ندازه!( میدونی کودوما رو میگم؟!... همون آبیا!... تر تر میکنن... قدیمیه! حتما یادته!!!)

سوال 2 : مشخصات چوب جاروی استاندارد ؟ ترجیحا ساخت قزوین ( 5 امتیاز )
1- به شدت کنده!
2- همیشه نقص فنی داره داره و بلاخره شما رو شپلخ میکنه!
3- صندلیش، پشتی نداره!
4- استاد بیناموس شدینا!! به بابام میگم!

سوال 3 : ابعاد ، حجم و وزن دقیق کوافل ، اسنیچ و بلوجر ها در کوییدیچ ؟ ( 5 امتیاز )
1- کوافل: از چرم درست شده، 10 سانتی متر قطرشه و250 گرم وزنشه!
2- بلاجر: از ترکیب مس و روی(!) درست شده، 5 سانتی متر قطرشه و 1 کیلو وزن داره!
3- اسنیچ: یک موجود فلزی بالدار هست، 2 سانتی متر قطرشه و 30 گرم وزن داره!

سوال 4 : انواع چماق هایی که در مسابقات کوییدیچ استفاده میشود ؟ از خار دار گرفته تا دیجیتال ؟ همراه با توضیحات . ( 5 امتیاز )
1- گرز رستمی: مثل گرز رستمه و اقا خلاصه خیلی خفنه! آدم رو له میکنه!
2- گرز گراپی: مثل این چکاقای انسانهای اولیه هست و آدم رو ناک اوت میکنه!
3- خاردار: مثل کاکتوسه و اگه به کوافل بخوره.... فیییس!
4- دیجیتال: محشرترین چماق! چماقی که میتونی تنظیمش کنی و خودت بری بخوابی!
5- جو گیزر: میره هر کی رو دلش میخواد میزنه، میکشه!
6- ماااااااا !: هیچی دیگه! همینجوری دور هم باشیم!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
توجه: خواندن متن زير به نوجوانان زير 31 سال و همچنين افراد بالاي 31 سال كه شرايط زير را دارند، توصيه نمي شود:
- بيماري قلبي دارند
- احساساتي و حساس هستند!
- مغرور و با فرهنگ هستند!

پروفسور بلرويچ داشت مستقيما طرف شاگردان با فرهنگ و مغرور كلاس مي رفت و اونا هم همين جوري بهش زل زده بودن! يكي از اون شاگردا گفت:
- پروفسور! اين كارا چيه؟ اصلا هم جالب نيست كه اداي اومدن تو شيكم ما اونم با موتور رو در مي آريد!!
بقيه ي بچه ها هم حرفش رو تاييد كردن. بلرويچ يه لحظه به خودش اومد و فرياد زد:
- ابله!! دارم مي آم تو شيكمت! بكش كنار!
بله... متاسفانه شاگردان عزيز تكون نخوردن و پروفسور عزيز همه رو درو كرد و رفت جلو! به اين وسيله سرعت موتورش كم شد و بعد از برخورد به آخرين نفر بالاخره موتورش ايستاد. روي موتور صاف شد و بعد از درست كردن موهاش و نگاه كردن به دور و برش گفت:
- بچه ها بيايد اينجا! اينا رو هم الان مي گم ببرن!
بعد نگاهي به جسد هاي خونين دور و برش انداخت. شاگردان ارزشي و با مرام هم از مخفيگاه هاشون بيرون اومدن تا ادامه ي درس رو دنبال كنن.
در همين موقع بلرويچ در اين فكر بود كه به مدير مي گه يكي جارو ها رو دستكاري كرده بوده و بچه هاي گوگولي و ناناز و مظلوم، از جارو ها افتادن. البته به اين هم فكر مي كرد كه كلاسش خلوت تر شده!
بلرويچ: بچه ها همون طور كه ديديد جاروها قابل اطمينان نيستن و امروز درس عملي نداريم!
شاگردان:
بلرويچ ادامه داد:
- اولين چيزي كه مي خوام امروز بگم اينه كه...

سوال اول
جارو بهتره چون طول عمرش بيشتره و رسيدگي كمتري مي خواد فقط كافيه برقش بندازيم و...
ديگه اينكه مي شه باهاش كوييديچ بازي كرد، مي شه به آسمونا رفت!، سرعت مدل هاي خوبش بالاست و مي شه باهاش آزادانه اين ور و اون ور رفت.
موتوره هم مزيت هاي داره مثل:
تا سقف چهار نفر روش مي تونن سوار بشن و در نتيجه مي توني ننه و آبجي (!) رو برداري بزني به كوه و دشت! اما اگر دونفر سوار يك جارو بشن، هردوتا به همراه جارو پرت مي شن پايين.
بعد اينكه پروفسور ازش استفاده مي كنه!

سوال دوم
گواهي استاندارد داشته باشه و داراي دزدگير قوي باشه، تك نفره نباشه.
تا آخر عمر گارانتي داشته باشه، قابليت تعويض قطعات. قابليت آپ تو ديت شدن.

سوال سوم
سرخگون هاي امروزي سي سانتي متر قطر دارن، از دست بزرگترن و كم وزنن.
بازدارنده ها كه قبلا از سنگ و فلز بودن، امروزه از آهن هستن و قطر 25 سانتي متر دارن.
گوي زرين يك سوم دسته و سبكه.

سوال چهارم
امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي و... چماق ها انواع مختلفي دارند. مثلا:
نوعي چماق هست كه قابليت ناك اوت كردن چندين نفر رو داره.
نوعي ديگه فقط حساب يك نفر رو مي رسه اما درست و حسابي مي رسه.
چماقي هم هست كه مي شه درجه ي ضربه به بازدارنده رو تنظيم كرد و با يك حركت كوچيك دست خودش به بازدارنده ضربه مي زنه.
چماق ديگه براي افراد مايل به خودكشي مناسبه كه روي خود آدم برمي گرده.
چماقي هم هست كه خارداره. در گذشته كه از چماق ها براي رسيدن حساب افراد استفاده مي شده، بازيكنا اين چماق ها رو وارد كوييديچ هم مي كردن و نمي فهميدن چرا بازدارنده ها سوراخ مي شن.
چماق آخر هم به نظر ديگران از جمله داور سبك و معمولي به نظر مي رسه اما...

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1-اینگونه شد که بلرویچ جلوی مدیر مدرسه ظاهر شد.
مدیر:مگر بهت نگفتم که با سرعت کمتر از 200 تا تو مدرسه نری؟
بلر:بله جناب!ولی منم کمتر از 198 ا نفرفتم که.تو راه هم فقط 200 نفر رو کشتم تا کارم علم ها اسان تر بشه.
مدیر:افرین واقعا که مهام خوبی هستی
پشت در
دانش اموزان به یکدیگر:الان اخراجش میکنه!
الان موتورشو میگیره
الان میزنه تو گوشش
فکر کنم از گروهش 100 امتیاز کم کنه.
مدیرو بلر میان بیرون
مدیر:بله شما درست میگید و حق کاملا با شماست
ناگهان دانش اموزان از تعجب یکی دو دونه شاخ در میارن.
------------------------
2-با توجه به نمایشنامه این جلسه ، آیا موتور براوو بهتر است یا جوب جارو ؟ توضیح دهید
موتور براوو بهتر هست عزیزم.همانطور که دیدی موتور براوو به معلم ها زیاد کمک میکنه و هیجان انگیزه ادم نمیدونه ترمزش خوب کار میکنه یا نه؟ادم شور و هیجان پیدا میکنه وقتی سوارش میشه ولی چوب جادو همه چیش دست خودته.
3- مشخصات چوب جاروی استاندارد ؟ ترجیحا ساخت قزوین
1:سوراخ برای امنیت دیگران توش داشت باشه
2-عکس برادر حمید روش باشه
3-مهر استاندارد قزوین روش باشه

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۱۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
امروز حس نمایشنامه نیست
صاف میرم سر سوال ها

دوما براوو جوات تره
سوما ما که هالی دیویدسون نداریم سوار شیم پس بچسب به براوو که از هیچی بهتره

اگه کسی براوو پرنده هم خواست بیاد پیش خودم

________________________-
2
چوب جاروو ی ساخت قزوین چند ویژگی خوب داره
1 طوری طراحی شده که در مسابقات کویدیچ اجازه نمیده بازیکن های حریف از پشت سر شما حرکت کنن همیشه شما پشت سر اون ها هستشن

(البته با این وضع به درد مسابقات مهم نمیخوره)

2 هر کس از این چوب جاروو ها بخره تا یه سال برادر حمید براش دعا یخیر میکنه

3 خرید چوب جاررو ی ساخت قزوین باعث پیشرفت اقتصادی آن منطقه میگردد

___________________________-

-
کوافل:
کلا چیز خطر ناکیه در موردش سوال نکید بهتره

اسنیچ:
یک توپ خوفیه
آدم میبینه حال میکنه
زرد (رنگ هافل)
با کلاس

بلوجر ها:
این دیگه تخصص خودمه
سیاه سیاه سیاه
اصلا قابل وصف نیست
ولی اینقدر حال میده با بلاجر بزنه تو کله ی مهاجم ها
تو شیکم دروازه بان هم میشه زد

چون من نمایشنامه نزدم یه داستان کوتاه در مورد چماغ خودم براتون مگم

یه روز من و گراوپی و باک بیک رفته بودیم جنگل گردش
گراوپی یه درخت خوشل دید
با خودش گفت: ها باب حیفه من اینجا باشم . درخت اینجا باشه . من از بقل درخت رد بشم . درخت سالم بمونه
برای همین با یه حرکت ارزشی ورزشی کلا درخت رو از ریشه در آورد

بعد دیدی حیف درخته رو زمین بمونه که گفتیم چیکار کنیم
به این نتیجه رسیدیم برای گرواپ خلال دندون درست کنیم

بعد از درست شدن خلال دندون ها من چندتاش رو برای خودم ورداشتم (برداشتم )
حالا اون خلال ها شده چماغ من

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
ادامه نمایشنامه:

بلر مستقیما به سمت شاگران با فرهنگ رفت.در یه لحظه بلر به خودش اومد.فرمون پیچید ولی بلر نپیچید!چون دیگه دیر شده بود!
بلر مستقیما به میان شاگردا رفت و صف یه دست اونا رو از هم پاشید.
دام...دیش...بوم...پااق...شترق!

======لحظاتی بعد======
صدای آه و ناله از همه طرف به گوش می رسید.عده ای سعی در پاک کردن لباسشون داشتن و عده ای که تونسته بودن جا خالی بدن به بقیه کمک می کردن تا پاشن.
بلر که با مخ تو جوق آب بغل زمین بود آخی گفت و در حالی که سرشو می مالید به اطراف نگاه کرد!
وقتی دید همه بچه ها سالمن پا شد و موتورشو که اونورتر روی چمن افتاده بود برداشت و جکشو زد و ایستاد و به بقیه نگاه کرد.
_بچه ها حواستونو جمع کنید یه چیزی بگم.
همه به سمت بلر برگشتن.
_فکر کنم تا همینجا کافی باشه تا بتونید تکلیفاتونو جواب بدید!پس سریعتر شروع کنید!
همه:چشم پرفسور!

-----------------------------------------------------------

1-
بر همگان آشکار است که چوب جارو بهتر است!
اصلا این دو تا رو نمی شه مقایسه کرد!تفاوقتشون به اندازه هدویگ و بینزه!
هر چقدر هدویگ خوبه و بینز ارزشیه چوب جارو خوبه و موتور براوو بده!
اولا که براوو ممکنه مثل الان ترمز ببره و از کنترل خارج بشه.ولی چوب جارو اگه خراب بشه اصلا نمی شه سوارش شد!پس عوارض جانبی نداره!
در ضمن فرمون براوو خیلی سفته.چوب جارو رو با یه تکون می شه ده دور چرخوند ولی براوو رو نه!
از همه تابلو تر اینه که با چوب جارو می شه پرواز کرد ولی با براوو نمی شه!

----------------------------------------------------------

2-
مشخصات چوب جاروی ساخت قزوین:
چوب جارو باید دم داشته باشد!
دم چوب جارو باید مجهز به یک سری شاخه نازک باشد!
دم چوب جارو باید بر آمدگی ای به سمت جلو داشته باشد تا اگر سوار شونده به سمت عقب لیز خورد چیزی در جایی از بدنش فرو برود تا قزوینی بودن چوب معلوم شود!
نوک چوب جارو باید تیز باشد!(نمونه بارز قزوینی بودن!)
خود چوب جارو باید از بقیه چوبها کلفت تر باشد تا کسی که روی آن می نشیند احساس راحتی بکند!
و ویژگی های دیگر که به دلیل بیش از حد بیناموسی بودن از گفتن آنها معذوریم!

----------------------------------------------------------

3-
کوافل:
وزن:100 گرم
شعاع:پنج سانتیمتر
حجم:حدودا 500 سانتیمتر مکعب
دارای سه سوراخ روی آن برای راحتی کار!

اسنیچ:
وزن:20 گرم
شعاع:دو سانتیمتر
حجم:حدودا 32 سانتیمتر مکعب
دارای دو بال برای پرواز!

بلوجر ها:
وزن:یک کیلو تمام!
شعاع:هفت سانتیمتر
حجم:حدودا 1332 سانتیمتر مکعب
دارای هیچی برای هیچی!

-------------------------------------------------------------

4-
در اینجا به معرفی چند نوع می پردازیم.بقیه باشه برای بعد!
چماق خواردار:اصطلاح "مگه خودت خوار مادر نداری" رو شنیدید؟این چماق خوار داره!یعنی خوار مادر داره!
چماق خاردار:دارای خار!برای ضرب و شتم بازیکنان مناسب است!
چماق ساده:فقط برای ضربه زدن به کار می رود!
چماق سنگی:چماقی که هر گونه باز دارنده ای رو برمی گردونه!
چماق مشنگی:چماقی که کلا بی بخاره و اصلا نمی تونه بلاجرو دو متر اونور تر خم بندازه و با یه پخ می شکنه!
چماق دیجیتال:
هدویگ:آآآی کاووسی!آآآی کاووسی!من دوربین دیجیتال می خوام!
کاووسی:چی؟دیجیتال؟دیجیتالم کجا بود!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

راهب چاقold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۲ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۷
از پشت میز کامپیوتر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
ادامه ي نمايشنامه: 10 امتياز

واينگونه شد...كه همه ي دانش آموزان با فرهنگ فرار كردند،عده اي از آنان هم كه بسيار گيج مي نمودند با دهان باز ايستادند چرا كه در عمرشان موتور به اين باكلاسي نديده بودند كه ترمزش هم خراب باشد!!!ولي اين شاگردان گيج به زودي له مي شدند بنابراين بلرويچ كه نمي خواست اخراج شود به خودش گفت:آرامشت رو حفظ كن عزيزم تو موتور سوار ماهري هستي،اون شاگردا به درك موتورت خراب مي شه ها! بلرويچ كه خيلي ذوق زده شده بود!!!فرمان را چرخاند ولي چيزي را ديد كه نبايد مي ديد : مرلين با لبخند شيطانيي بر لب همانجا ايستاده بود و به او چشم دوخته بود بلرويچ كه حسابي هل شده بود از موتور پايين پريد و گفت: تو خرابش كرده بودي آره؟مي خواستي بگي موتور بلر جواته آره؟ يه شب ميام ريشاتو ريشه كن مي كنم كه حسرت ريشاي سرژ به دلت بمونه!
- به جاي ريش و ريش كشي به درست برس بلر! بچه ها دارن نگاه مي كنن!
بلرويچ چشم غره اي به مرلين رفت و رو به دانش آموزان گفت: خوب امروز به بررسي چوب جارو مي پردازيم...
يكي از بچه هاي داراي فرهنگ غني واصيل ايراني حرف بلر رو قطع كرد وگفت:استاد شما توي برنامه دسيتون گفتيد كه به بررسي چماغ مدافعين و توپها هم اشاره مي كنيد ولي الان چيزي راجع بهش نگفتيد نكنه برنامه عوض شده؟
بلرويچ گفت:
- نخير ولي اگر هم عوض شده بود هيچ ربطي به تو نداشت!
مرلين در گوش بلر گفت: آفرين داره ازت خوشم مياد!
بلرويچ ادامه داد: بله خوب حالا اسميت و ادونكور بيان كمك كه اين موتور رو برداريم.
آن دو با زحمت فراوان موتور بلرويچ را برداشتند و بلرويچ همه اش مي گفت: به جايي نخوره! اگه سالم بردينش مبصرتون مي كنم! مرلين دوباره گفت:
- ايول خوب برات حمالي مي كنن! خوشم اومد!!!
بلرويچ گفت: خوب كي مي خواد مبصر بشه؟ طبيعتا همه ي دانش آموزان با هم پاسخ دادند:من!
بلرويچ دو باره گفت: خوب حالا كيا مي تونن ترمز موتور منو درست كنن؟ طبيعتا هيچ كدام از دانش آموزان جواب ندادند! بلرويچ گفت: مگه نمي خوايد مبصر شين؟
ولي ديگر دانش آموزان پاسخ ندادند،همگي داشتند موتور بلر را درست مي كردند!
----
سوال يك:5 امتياز

با توجه به اين نمايشنامه صددر صد جارو بهتر است چرا كه ترمز آن هيچ گاه خراب نمي شود(اينو از مرلين پرسيدم!)به دانش آموزان برخورد نمي كند، دود هم ندارد و هوا را پاكيزه نگه مي دارد و براي لايه ي ازون خيلي خيلي مناسب است، از طرف ديگر با آن مي توان زير پاي استاد را جارو كرد !!!
---
سوال دو:5 امتياز

چوب جاروي استاندارد قزويني : داراي سيستم كنترل از راه دور ، رادار و قطب نماست و چوب آن حتما داراي روغن جلاست تا از نفوذ موريانه ها جلوگيري شود اين سيستم همچنين داراي سيستم صدا خفه كن و مارك استاندارد قزوين است ضمنا ته آن منظم است و كوتاه و بلند نيست، اسم كارخانه ونشان آن حتما روي آن درج شده و تقلبي نيست(برگرفته از تبليغات لپ لپ)اين جارو ضمانت نامه ي سه ماهه دارد و انواع مسافرتي و تفريحي آن در حال عرضه به بازار است.
---
سوال سه:5 امتياز

كوافل: همانطور كه در كتاب اول هري پاتر به اين موضوع اشاره شده اين توپ سرخرنگ است و به اندازه ي توپ فوتبال مي باشد كه اندازه آن 25 سانتي متر است حجم آن نيز به همان اندازه است و وزن استاندارد آن 403 گرم است كه بسته به شرايط مختلف تا حدود 50 گرم مي تونه تغيير كنه

اسنيچ:همانطور كه در كتاب اول هري پاتر به اين موضوع اشاره شده اين توپ به اندازه ي يك گردوي درشت است و قطر آن 4 سانتي متر است و بسيار سبك مي باشد وزن آن 120 گرم است و دو بال نقره اي رنگ دارد كه در دو طرف آن قرار گرفته است اين توپ طلايي و براق است

بلوجر: اين توپ مشكي و براق كمي از كوافل كوچكر است و به اندازه ي توپ هندبال(20 سانتي متر)است و 670 گرم وزن دارد
---
سوال چهار:5 امتياز
چماق ساده: مانند چوب بيسبال است و در مسابقات رسمي مورد استفاده قرار مي گيرد
چماق چنگكي:اين چماق حتما بايد با رضايت مربيان دوتيم مورد استفاده قرار بگيرد چرا كه توپ پس از برخورد با آن در آن گير مي كند و به مدافع فرصت مي دهد تا آن را به جاي مناسبي پرتاب كند
چماق برقي: اين چماق به طور خودكار مي چرخد و ضربه مي زند كه اصلا براي مسابقه مناسب نيست
چماق خار دار : در مسابقاتي كه اين چماق مورد استفاده قرار بگيرد توپها داراي سيستم پنچر گيري خودكار مي شوند
چماق ديجيتال: اين چماق در يك طرف به مدافع نشان مي دهد كه توپها به كدام طرف مي روند

----------
استاد من حرفهاي گلوري گرنجر رو به شدت تكذيب مي كنم،من و بي احترامي؟اصلا به من مياد؟

فقط عشق به ارباب وجود دارد وکسانی که از ورزیدن آن عاجزندتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین

- ادامه نمایشنامه کلاس . ( 10 امتیاز )

بلر دو راه داشت يك اينكه جمعيت 9 نفري اون ورو زير بگيره دو اينكه جمعيت 2 نفري اون ورو زير بگيره بلر جمعيت دو نفري رو انتخاب كرد و به طرف اونا حمله ور شد اما ديري نگذشت كه اونا به جمعيت 9 كه حالا با اونها شده بود 11 نفر پيوستن
بلر:بابا صبر كنين
اينو گفت و تغيير مصير داد
و به سمت اون دو نفر هجوم اورد چنين شد هر 11 نفرو له و په كرد
چند ثانيه بعد خودشم له و په شد
و اين چنين است حال گيري از بلر
پايان!!

- سوال 1 : با توجه به نمایشنامه این جلسه ، آیا موتور براوو بهتر است یا جوب جارو ؟ توضیح دهید .( 5 امتیاز )

چوب جارو چون ترمزش خراب نميشه افت كلاسم نداره
البته مدل پاييناشم افت كلاس دارد مثل كامت دوششصت يا هر چيز ديگه
مثلا كامت يك شصت

- سوال 2 : مشخصات چوب جاروی استاندارد ؟ ترجیحا ساخت قزوین ( 5 امتیاز )

علامت شركت سازنده داشته باشه
ارزيابي شده باشه!!نو باشه
دست دوم نباشه
ساخت قزوين هم نباشد
دستشويي مجازي داشته باشد ... ساخت قزوين اينطوري هديگه

- سوال 3 : ابعاد ، حجم و وزن دقیق کوافل ، اسنیچ و بلوجر ها در کوییدیچ ؟ ( 5 امتیاز )

بلوجر:1 كيلو گرم
اسنيچ:1 گرم
كوافل 8/9 گرم
- سوال 4 : انواع چماق هایی که در مسابقات کوییدیچ استفاده میشود ؟ از خار دار گرفته تا دیجیتال ؟ همراه با توضیحات . ( 5 امتیاز )

خاردار قدرت ضربش بيشتره
اما ديجيتال فني و خوشكل ميزنه
از لحاظ برد هر دو مساوين
از لحاظ لطلفتم همين طور

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۹ ۱۴:۲۰:۲۲
ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۹ ۱۴:۲۴:۱۵

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
- ادامه نمایشنامه کلاس . ( 10 امتیاز )
و این گونه شد که بلرویچ با تمام سرعت موتور براوو به سمت دانش آموزان رفت اما چند متر مانده بود که موتور به شاگردان برخورد کند بنابراین یکی از شاگردان ارزشی و طرفدار پر و پا قرص پروفسور به نام چارلی ویزلی!!! ورد وینگاردیوم له ویوسا را بر روی موتور براوو اجرا کرد و باعث شد موتور به پرواز در آید و دانش آموزان از این سانحه ی خطرناک جام سالم به در ببرند. بلرویچ که در هوا از این وضعیت راضی بود به روی خودش نیاورد که پرواز او با براوو در آسمان به دست یکی از دانش آموزان انجام شده . بلرویچ دست هایش را چون عقاب حلوای شکری !!! باز کرد و نفس عمیقی کشید و رو به دانش آوزان گفت: بچه ها یاد گرفتین ؟ آدم باید در موارد خطرناک خونسردی خودش رو حفظ کنه و از هر وردی که به نظرش رسید استفاده کنه . بعد بلرویچ چشمان خود را روی هم گذشت و صدای جیغ و فریاد دانش آموزان را شنید. و زیر لب گفت یه دقیقه نمی زارن ادم تو هوا آرامش داشته باشه. و چشمانش را باز کرد و یک کلاغ رو به رویش دید . کلاغ به سمت پروفسور بلرویچ آمده بود ( چون پروفسور بوی صابون می داد!!!) و به قصد گاز گرفتن با یک جهش خود را به براوو رساند در همان لحظه بلرویچ دستش را روی بوق براوو گذاشت و کلاغ از ترسش به سمت دیگری پرواز کرد. بلریچ بعد از این اتفاق با لبخندی که انگار کلاغ را کشته بود دانش آموزان را نگاه کرد و هنگامی که داشت برای دختران دست تکان می داد کله اش به یک شاخه برخورد کرد و هنگامی که چشمان خود را باز کرد در کنار مادام پامفری بود!!!!
هرکدام ویژه گی های خاص خود را دارند برای مثال موتور براوو از قدرت بوق زدن برخوردار است اما نمی توان اطمینان داشت که همیشه ترمزش بگیرد.
اما با این که جارو بوق ندارد اما سرعتش بیشتر است و ترمزش می گیرد و مثل براوو بی کلاس نیست!!!
- سوال 2 : مشخصات چوب جاروی استاندارد ؟ ترجیحا ساخت قزوین ( 5 امتیاز )
طول : 2 متر وزن : 5/1 کیلوگرم. چوب : چوب زبان گنجشک یا کاج - دارای مهر استاندارد قزوین و دارای ایزو3000
- سوال 3 : ابعاد ، حجم و وزن دقیق کوافل ، اسنیچ و بلوجر ها در کوییدیچ ؟ ( 5 امتیاز )
کوافل : جنس چرم – وزن : 1 کیلو و 46 گرم – ابعاد : به قطر 40 سانتیمتر
اسنیچ : جنس طلای سفید – وزن : 26 گرم – ابعاد : به قطر 5 سانتیمتر
بلوجر: جنس : آهن – وزن : 5/2 کیلو گرم – ابعاد : به قطر 34 سانتیمتر
- سوال 4 : انواع چماق هایی که در مسابقات کوییدیچ استفاده میشود ؟ از خار دار گرفته تا دیجیتال ؟ همراه با توضیحات . ( 5 امتیاز )
1-چماق خار دار . در ابتدای پیدایش بازی های کوییدیچ از گرز یا چماق خاردار استفاده می شد اما روی بلوجر ها سوراخ ایجاد می کرد.
2-چماق چوبی . جنس این چماق ها از جنس چوب افرا و گردو و ملچ بود . اما با این که بسیار محکم بودند هنگام برخورد با بلوجر ها می شکستند
3-چماق مسی. جنس این چماق از مس بود اما هنگام برخورد با بلوجر ها فرورفتگی پیدا می کردند.
4-چماق آهنی. از نظر اکثر مدافعان کوییدیچ چماق آهنی بهترین چماق ممکن است زیرا فرورفتگی پیدا نمی کند و به راحتی نمی شکند .
5-چماق دیجیتال . خیلی از مدافعان با این نوع چماق آشنانشده اند اما اگر این چماق در بین بازیکنان جا بیفتد بهترین است . دور تا دور این چماق را صفحه ای کامپیوتری فرا گرفته که روی آن طریقه ی صحیح ضربه زدن به بلوجر ها را در هر شرایطی نشان می دهد و بهتر راهنمای ان ها است.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.