هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۳۹ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴

مادام پامفري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۷ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
واسه من می زنه 33 تا پیام شخصی ولی هیچ پیام شخصی ندارم.

امپول می خوای

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۰ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
رک و روراست بگم که بهتره این حرفای صد تا یه غاز و دعواهای گذشته رو کنار بذاریم و حال رو ببینیم... و همینطور آینده! مطمئنم که اینقدر حاشیه به درد هیچ کسی نخورده تا حالا!

و اما یه موردی رو میخواستم بگم.
دوستانی که در یاهو مسنجر با من آشنایی دارن متوجه هستن که من در شبانه روز خیلی آنلاین میشم.. و اغلب هم کار خاصی ندارم انجام بدم و فقط در سایتایی که عضو هستم نمایشنامه میزنم یا مطالب میخونم.
از لحاظ سابقه هم مدت زیادیه که با این سایت آشنام و توی انجمناش فعالیت میکنم. با قوانین هم آشنایی دارم و باز هم روش میخونم که اگه چیز جدیدی اضافه شده باشه در ذهنم بمونه.
اگه توی این سایت.. انجمنی هست که کم کار شده و بهش توجه نمیشه.. و یا یه انجمنی که نیاز به یه ناظر تمام وقت داره... برای نظارت اونها اعلام آمادگی میکنم. میدونم که نظارت درخواستی نیست و منم درخواست نکردم.. فقط خواستم گفته باشم که اگه به دنبال یکی میگردین که هم آشنا باشه به انجمن، زوپس و مدیریت و هم آنلاینیش زیاد باشه روی من میتونین حساب کنین!

از اینکه احیانا جایی به مدیرا بد گفتم معذرت! خواستم رک گو باشم فقط!

تصویر کوچک شده

آوادا کداورا! طلسمی با دو چهره!

کارآگاه ققنوس
11 صفحه رو خوندی!!!...با تو دیگه کی هستی لرد ویدر پست منم که دیدی معذرت خواهی کردم ازت منظور خواصی نداشتم ...به امپراطور خشن(چون خودش گفته دیگه مهربون نیست ) هم گفتم کار اشتباهی بود که دعوا اوومد تو سایت...یعنی اشتباه از ما بود ...در هر صورت بازم معذرت می خوام...به شلامت(آموش)

بدون نام
سلام دیمون دامبلدور(abcاسبق و cnnمسبوق به سابقه وxxxفعلی)بر تمامی دوستان متخاصم

اوووووووووووه !! اینجا چه خبر بود؟ واقعا بعضی ها راست میگن که من هرماه که میام این وسط کلی سوژه رو از دست می دم ، بابا دمتون گرم چیکار دارید می کنید؟؟؟

من مطابق معمول دوباره اومدم توی سایت تا یه گشتی بزنم (مثل مدیرا) و بی سروصدا برم اما دوباره این قسمت رو دیدم و دوبار از من صحبت شده(cnn) که چون همیشه به انتقادات به خودم جواب دادم مجبورم دوباره علیرغم پیامی که به (samاسبق) یا چرچیل فعلی دادم دوباره بزنم زیرش البته علت دوم هم اینه که اگه جواب ندم می مونه توی دلم و عقده می شه واز لحاظ روانشناختی مشکل ساز میشه ....
پس بگیرید که اومد...............

1- نکته اول در مورد چوچانگ کاملا عزیز و محترم می باشد که دوباره تمام کاسه و کوزه ها رو سر بنده شکسته و شروع کننده دعوا را بنده می داند، عزیز دل برادر اخه این مورد اخیر مگه من توی مسنجر بودم و این حرفها رو زدم؟؟ یا نکنه من دارم از دور اینارو به جون هم میندازم یامورد قبلی مگه من لوتری هارو ترغیب به اعتراض کردم؟؟ من هرکجای حرف کسی منطقی باشه قبول می کنم ، مثلا همونجا در مورد قسمت ارباب حلقه ها هم گفتم که اصلا از همون اول نباید اجازه زدن این قسمت داده می شد(که البته درست شد) ولی بعضی حرفهای اونا هم درست بود ، پس من کاره ای نبیدم، دوم سرژ عزیز ، تو که پسر خوبی بودی ، اولا که ما شدیم ضایع ؟؟ شما هم که داری مثل بقیه تعیین صلاحیت می کنی، درضمن اون زمان که داشتن به من جواب می دادن خودتون هم جواب دادید پس مشکل از اونا نبود ومن هم چون پاسخم خصوصی بود بصورت پیام شخصی براتون جواب دادم درضمن مدیر اگه مدیر واقعیه باید جواب بده اگه قرار بود جواب نده که می شد (بلانسبت)(خیلی خیلی ببخشید) مترسک!! تازه اگه درست و درمون جواب می دادن شاید الان مشکلات و دعواهای فعلی پیش نیومده بود اما دوستان بجای جواب یا ای دی می بندن یا تهدیدو تمسخر یا ماست مالی می کنن(بجز مک گونگال) نتیجه هم این میشه که دوباره این قضایا از جای دیگه سر باز می کنه پس بهتره یکبار برای همیشه گفتگو شه و جواب داده بشه تا نصفه و نیمه ول کنیم یا مساله رو پاک کنیم ، درمورد اینکه شما کنکور رو ول کردی و به سایت سرمیزنی من صلاحیت اظهار نظر ندارم ولی دوستانه بگم سایت ارزش آیندت رو داره؟ و سایت برابر با آینده تحصیلی و زندگیته؟؟؟

2- آقا برای اینکه این مشکلات رو (مثل گفتن اینکه مدیرا کم کارن و اطلا نمی یان) حل کنید هر وقت مدیر یا ناظری مشکل پیدا کرد بقیه مسئولین بلافاصله اعلام کنند تا شبه ای برای دیگران ایجاد نشه (مثل چرچیل که اطلاعات داد) درضمن یه مشکل دیگه ....این اسمها و مدیران و ناظران اینقدر تغییر می کنه که ادم نمی فهمه کی به کیه حداقل اگه تغییر اسم می دید تا یه مدت زیر امضاهاتون اسم اسبق رو بنویسید ادم بدونه کی بودی وکی هستی، راستی هری کی رفت سربازی؟؟من فکر میکردم هری از من سنش بیشتره؟یا نکنه با لیسانس رفته؟ درهرصورت حیف شد یکی از دو مدیر درست و حسابی کم شد؟؟راستی جاش کجاست؟؟؟؟

3- مشکل اصلی که در این بین اتفاق افتاد اولا این بود که دوباره مسائل خارج از سایت و شخصی رو به سایت کشوندن که اینجوری یه مشکل 5و6 نفره تبدیل به مشکل عمومی داشت می شد، راستش دوماه پیش توی همینجا هری مرحوم به من گفت این انتقادات که مطرح می کنی باعث اختلال در تفریح اعضا دیگه میشه و من علیرغم اینکه صحبتم عمومی بود اما دیدم منطقیه و قبول کردم و حالا در رابطه با شما هم این وصیت هری مرحوم صدق می کنه و حق ندارید مسائل مسنجر رو توی سایت مطرح کنید حال بر فرض ما اعضا عادی هستیم و از قوانین بی اطلاع (طبق گفته ها) شما که مدیری چرا از اول کشش دادی و سمت بحث رو به مسنجر نبردی؟؟؟؟؟؟؟

4- در وسط این دعوا یه سری حرفهای خوب خوب، فحش مانند ردوبدل شد که جناب گیلدروی هم بدون ابا اون عبارت رو بکار برده و با افتخار از گفتن این فحش به فک و فامیلشون هم صحبت کرده و در جواب گفته شده سایتهای دیگه هم از این حرفها میزنند و تعطیل هم نمی شه ، من مجبورم اینجا این جواب رو بدم و مستلزم رو کردم ماهیتم بشم(البته هری می دونست) (فقط برای اینکه باور کنید رو هوا حرف نمی زنم): اولا من شغل اول و اصلیم توی وزارت ارشاده و به زودی با اومدن هرندی جونم پست اداریم عوض می شه و از قسمت فعلی به قسمت هیئت نظارت بر سایتهای اینترنتی میرم و در واقع کارمند اون قسمت می شم ، که با دو ارگان صدا و سیما و مخابرات (اسبق) وظیفه شناسایی و قفل سایتهای خلاق قوانین کشور رو داره بنابراین این فحشی که شما توی سایت به کار بردید طبق ماده 27 (بندش رو یادم نمیاد) آئین نامه ارشاد این قبیل صحبتها بعنوان پیامهای مستهجن به حساب امده و در صورت شناسایی باعث بسته شدن و در صورت زیاد بودن موارد صاحبین ثبت شده مورد پیگرد قرار می گیرند، مخصوصا که با اومدن صفار هرندی تاکید زیادی روی وبلاگها و سایتهای ایرانی میشه و دیگه مثل دوران خاتمی تساهلی در کار نیست و قوه قضائیه هم که می دونید تنش می خاره برایه این کارا، پس همچین الکی هم نیست مواظب باشید درضمن اگه لطف کنید ادرس اون محلی که داره هرروز توش از این حرفها زده میشه بدید انشاا... تا یکی دوماه دیگه که عوض شدم پی گیری می کنم یا بالاخره یه خاکی توی سرش می ریزم ، راستی یادتون باشه بروبچ دارن با مسئولین یاهو صحبت می کنن تا یه راهی پیدا کنن که اتاقهای شبیه این رو تحت کنترل و سانسور یا تعطیل یا یه راهی براش پیدا کنن. پس به نفع سایته که اینجور پیامها بلافاصله ویرایش یا پاک بشه

5- صحبتی با وینستون چرچیل: داداش چقدر تند و با اعتماد به نفس صحبت می کنی مدیرای قبلی کمتر طعنه و تهدید و تمسخر می کردند(هری و مک گونگال)، راستی اون پیام پرمهرم بهت رسید چون به اسم (sam) فرستادم _ چرا شناست رو عوض کردی ، نکنه چون اون موردی که راجع به تخلف خودت از قوانین بود رو بهت گفتم ، بستی و با شناسه جدید اومدی؟؟ اگه اینطوره که خیلی باحالی ---درضمن من فکر می کردم این منم که متری طومار می نویسم کم کم داری می زنی رو دست من ، یه پیشنهاد هم داشتم :این سایت شما(چون مال چند نفر اختصاصیه نه مال همه) یه کم داره زیادی نیرو می گیره یه کم تعدیل عضو کنید و اونایی که بدشون میاد و هی می گن ما میریم ، بذارید برن چون کسی که مشکلات رو با رفتن می خواد حل کنه آدم ضعیفیه و بهتره نباشه، آدم باید پررو باشه(مثل من) هرچقدر بگن گمشو بیرون (محترمانه) یا شناستو ببندن باز میدون رو خالی نکنه و برچیزی که فکر می کنه درسته اصرار کنه واز راههای مختلف وارد بشه(من در حال حاضر از موضع دعوا به موضع یه کم یواشتر رو اوردم)، یه چیز دیگه سایت که برای من از همون اولین روز تغییر خیلی خوب و راحت میاد، دستت درد نکنه هیچ عیبی هم برای من نداشته و مشکلی باهاش ندارم (دلگرم شدی؟؟؟)

6-این جناب امپراطور کبیر تاریکی همون دارک لرد خودمونه که شب اول عیدی به هم دیگه گیر داده بودیم؟؟؟ اگه خودشه......چطوری پسرم _ خوبی _ چند وقت بود ندیده بودمت ، راستی شما که اصرار داری که اسمت رو درست بگن یادته قدیما اسممو مسخره می کردی و عمدا غلط و هچل هفت می نوشتی حالا نوبت خودت شد و چون شما مدیری کسی نباید اسم قدیمی شما رو بگه، اینم یکی از موارد تبعیض بین اعضا بعد می گید نقصی در قوانین نیست یا من خبر ندارم و از این حرفها(مورد توجه چوچانگ که خیلی اصرار داشت من نقص قوانین رو موردی بگم) ، یه چیز دیگه هنوزم که عادت به تهدید داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(پست 1050و1077)

7- و چند مورد ریز در اخر اولا اینکه لطف کنید در مورد کتاب ششم همونطور که گفتند صحبت نشه و اگه می خوان صحبتی کنن یک تاپیک براش بزارید که معلوم باشه و اونهایی که نخوندن توش نرن و خوانده ها راحت برن خودشونو تخلیه فکری کنن و بحث کنن
نکته دوم اینکه چرچیل گفته نقض قانون دیدید گزارش بدید ، یه عضوی با اواتاری توی سایت پست می زنه که هر ننه قمری که کتابو نخونده میفهمه که اخر کتاب کی قراره بمیره این افشا کردن داستان نیست؟؟اونهم از نوع خیلی نامردی؟؟؟(با شناسه27.......)اسم سانسور شد

دوما اینکه من چون کاملا از شما نیستم ، نفهمیدم این مملی شما کیه و چیکارست که اینقدر ازش حرف می زنن ؟؟؟لطف کنید جهت تنویر افکار عمومی به من هم بگید( مرسی)
-----------------------------------------------------------------------------
راستی از اساتید کامپیوتری که این بالا تحصیلات به رخ کشیدن استمداد می کنم جهت کمک در درسهای ++C و پاسکال .........کمکهای مردمی تون رو با ایمیل برام ارسال کنید (اعلام آمادگی)
Taghipour2222@yahoo.com

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۸:۱۴:۱۱

پیام زده شده در: ۵:۳۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
هوم من سه روز نبودم مجبور شدم يازده صفحه پست بخونم ما شاالله خدا چرچيل رو نگه داره که چقدر تایپ می کنه !.!

دعوا بين من و ققنوس شروع شد همون روز تو مسنجر تموم شد ! من معذرت خاستم تموم شد رفت ((اف ام رو کپی کنم انگاری مد شده؟)) اين جا ديگه چه خبره! من همون روزم گفتم اقا شما به سايت من فحش دادين من اينجا چی کارم!؟! اصلا موضوع به اينجا مربوط نيست !؟! اصلا دعوا تو مسنجر بوده با ايدی من بوده سر سايت من بوده جادوگران جای گفتنه؟

هوم مثل اينکه قرار شده ديگه ادامه نديم !! من يه سه روز رفت بودم جايی نبودم سر حرف من بحث شد و بعدشم تموم شد ! اما هيچ ربطی به جادوگران نداشه

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴

پادما پتیلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۶ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴
از لندن(india town)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
منظورت اینه که باید از ریشه پادما باشم نه؟
خوب اون نمایشیه برای همه همونی می شه که می خوام؟

Just green day

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
ميگم، من يه خواهشي داشتم بااجازه! :-D
ميخواستم بگم كه محدوديت سايز آواتارو كمتر كنيد.
يني اينكه 140x140 براي آواتار خيلي كمه.
خيلي از آواتاراي موجود در فهرست آواتاراي سايت، سايزشون بيشتره.
اگه لطف كنيد، محدوديتو به 200 در 200 يا بيشتر برسونين.
كاربرام خيلي راحت‌تر ميشن! :-D
اگه بكنين واقعاً ممنون ميشم! :bigkiss:

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
با سلام وتشکر از زحمات شما می خواستم ببینم چه طوری می تونم ناظر انجمن گروه بشم با تشکر

جادوگران

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴

مهتاب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴
از لندن خیابان پریوت درایو خانه شماره 4 اتاق زیر شیروانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
دوستان من برای سه شبانه روز نیستم لطفا شخصیتم رو برام نگهدارید

دوستدار شما چارلی :bigkiss:

تا یه ماه مجازی بری! در اصل برای بیشتر ازیه ماه رفتن باید بگی که داری میری ولی به هر حال نگران نباش... نگه داشته میشه! (گیلدروی )

نیومده رفتیم !!!!
بچه ها هرکس زو

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
تو صفحه اول انجمن ها بالای لیست انجمن ها و زیر اونجایی که ساعت ماعت و تاریخ و از اینجور چرت و پرتا نوشته یه سلکت یا دکمه انتخاب هست فکر کنم اسمش گزینه های اصلی بود ... قسمت «دیدن پیام های جدیدش» فکر کنم همون باشه که میخوای!! اگه اونه نباشه هم به هر حال چیز خوبیه! از هیچی بهتره!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.