هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
دامبلدور آرم محفل را مشخص كرد
ديشب رييس محقل ققنوس در بين همگان آرم مخصوص محفل ققنوس را به همگان نشان داد
ديشب در ميان ديد همگان مارك(آرم) زيبا و جذاب محفل به دليل اصرار مردم و خبرنگاران به آلبوس دامبلدور به همگان نشان داده شد وي در هنگام نشان دادن اين مارك
گفت:اين مارك مارك ثابت محفل است و تا اطلاع ثانوي آرم دومي نخواهيم داشت
استرجس:چرا اين مارك رو انتخاب كرديد
دامبلدور:به دليل مقدس بودن ققنوس و هم اسمي محفل با آرم آن
وي در ادامه گفت هر كس كه عضو محفل است بايد اين مارك را داشته باشد
ما در اين صفحه روزنامه مارك به نمايش گذاشته ايم
تصویر کوچک شده
وي در هنگام رفتن ذكر كرد و گفت:به اميد پيروزي محفل بر جبهه سياه ما تا آخرين نفس ميجنگيم يا پيروزي يا مرگ
ما هم اميدواريم كه محفل بر جبهه ي سياه غلبه كنه!!!!!!!!!
پس تا شماره ي بعدي

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
استفاده از شیشه شیر حرام اعلام شد

بر طبق آخرین اخباره رسیده از جنگ که ساعتها پیش شروع شده.تمامی مرگخواران بدنبال شیشه شیری که حاوی آخرین هوركراكس اسمشو نبر میباشند هستند.گفته شده این هوركراكس در حوالی خانه شماره دوازده میدان گریمورد بصورت کاملا تصادفی از دست لرد به درون چاهی سقوط کرده.
در پی این خبر چند دقیقه پیش خبری از طرف دامبلدور رئیس محفل ققنوس بدستمان رسید که استفاده از شیشه شیر را چه با پستونک چه بی پستونک چه پلاستیکی و چه شیشه ای حرام اعلام کرده و دلیل اینکار را هنوز نگفته اند ولی به گفته یکی از اعضای محفل دامبلدور گفته اینکار رو بخاطر این میکنم تا درس عبرتی باشد برای سایرین.
به نقل از پایگاه جادوگر تی وی هم اکنون در شهر غوغایی به پاست تمامی کودکان در سرتا سر شهر لندن گرد هم آمده اند و در روبه روی خانه شماره دوازده تجمع کرد و با شعارهایی همچون:من شیشمو میخوام یالا من شیر میخوام یالا و یا: لردی تو دیگه چرا دامبل زودتر بیا اعتراضشان را به اینکار اعلام کرده اند.
همچنین بر طبق خبری که امروز در مجله شایعه سازی نوشته شده تمامی شیشه شیر ها دونه بدونه نابود شده بجز شیشه مخصوصه خود دامبلدور که حاضر نشده اونو نابود کنه و دلیلش رو اینطور فرموده:
شما چطور میتوانید سمبل ارتش را نابود کنید من تو دهن این ولدی میزنم تا دیگه از سمبل های محفل برای خودش هوركراكس درست نکنه من به پشتیبانی این کودکان ارتش درست کردم .اگه سمبل محفل نابود شود ما شکست خواهیم خورد.شما که نمیخواهید من جلوی این ولدی بوق بوقیه بوق زاده کم بیاروم پس صبر پیشه کنید ای فرزندانم.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
خبر مهم:

دو جبهه بار دیگر جنگ را شروع کردند.
یعنی کدام یک برنده می شوند و جهان جادوگرها را تحت سلطه ی خود قرار می دهند؟؟؟!!!

بار دیگر شاهد رقابت محفل ققنوس با مرگ خواران خواهیم بود.
بار دیگر شاهد رقابت دامبلدور کبیر با ولدمورت صغیر خواهیم بود.

منابع مختلف تا چند روز پیش حضور گروه گریفندوری وایت تورنادو را بعید می دانستند.

این در حالی است که وایت تورنادو هم اعلام آمادگی کرده است.

پس منتظر باشید. ببینید که سپیدی پیروز است یا تاریکی.

دامبلدور خواهد مرد یا ولدمورت.....(البته مشخصه...ولدمورت)

تا خبری دیگر خدانگهدار.

پیام امروز

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۵:۵۴ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
در حاشيه ها اعلام شد :
لرد ولدمورت سخنداني کرد :

پيام امروز - ديروز صبح لرد ولدمورت در گفتگوي خبري خود اعلام کرد : ما (و مرگ خوارانمان) از اين به بعد تصميم گرفتيم ساعت حمله هاي نيمه شبانه ي خودمان را از ساعت 11 بامداد به 10 تغيير دهيم...پس آگاه باشيد لرد کبير هر شب 10 شب درب منزل شماست...منتظر باشيد براي ما نامه بنويسيد و در قرعه کشي حمله ها شرکت کنيد زيرا شايد نفر بعد که مورد حمله قرار ميگيرد شما باشيد (توضيح : در اين قرعه کشي اسم يکي از کساني که نامه نوشته به صورت تصادفي در مياد و ولدمورت به خانه آن شخص حمله ور ميشه!!!چه روش جالبي...بي درد سر!) صندوق پستي : 2057-130 منتظر نامه هاي محبت آميز شما هستيم...

در همين راستا...

وزارت سحر و جادو اعلام کرد : زين پس ساحره ها و جادوگران عزيز ساعتهاي خود را 1 ساعت عقب به عقب بر گردانيد (1:00 به 12:00 تغيير پيدا کند) اين حرکت در راستاي تغيير ساعت حمله هاي ولدي انجام ميشود زيرا اگر قرار است ولدي 10 حمله کند پس بهتر است بچه هاي شما ساعت 9 شب خواب باشند تا حرکات زننده ولدمورت را در درب منزل شما نبينند زيرا بد آموزي خواهد داشت (!) پس ساعت هاي خود را 1 ساعت جلو کشيده و کودکان خود را ساعتي زود تر بخوابانيد !
با تشکر - اداره کنترل ترافيک وزارت سحر و جادو (!)

ویرایش شده توسط پروفسور گريفندور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۳ ۶:۳۳:۱۸

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امام جمعه جادوگران فتوا صادر نمود
در طی پیامی آیت الآسلام آلجادو اعظم المرلین، امام جمعه جادوگران فتوا نمودند که هلال مریخ در چهاراه خیرات در شمسی قمری زحل با زاویه سینوس 47 و نیم درجه دیده شد و بنابراین هفته دیگر عید است!
همچنین وی اعلام کرد که ذکات روز عید برای جادوگران بالغ و بالای هفده سال به نسبت سه کیلو زعفران، غذای الحاقی برای فقرا نفری 40 گالیون و برای جادوگران نابالغ نفری 23 گالیون میباشد.
راهپیمایی روز 13 سپتامبر، مشتی بر دهان آستکبار، نوازشی بر چشمان بی نوایان!
امروز نوجوانان سلحشور این مرز و بوم مشت خود را گره کرده و بر دهان آستکبار و آستکباری کوباندند. در این بین ما با چند نفر گفتگویی اختصاص داده ایم:
- سلام! چه احساسی دارید از اینکه برای دفاع از میهنتون اومدید و در راهپیمایی شرکت کردید؟
- احساس خاصی ندارم.. فقط دارم از گرما خفه میشم

* درود! شما چه احساسی دارید از اینکه اومدید و آستکبار جهانی رو در هم کوبیدید؟
* جادوی سیاه حق مسلم ماست! این چیزیه که ما لازم داریم و تا پای جان برای گرفتن حقمون می ایستیم! اجازه نمیدیم دشمن برامون تعیین و تکلیف کنه! ما به استفاده صلح آمیز از جادوی سیاه پایبندیم... آآ.. آ... اوخ!... دنگ!
متاسفانه فرد مذکور به علت جوزدگی در یک چاه فاضلاب سقوط کرد و از ادامه سخنانش باز ماند.

+ سلام کوچولو؟ حالت خوبه؟
+ من بابامو میخوام!! من گم شدم آقا.. این میکروفونه؟ پس چرا شبیه بستنیه؟ بابااااااا من بستنی میخوااام!!!

خبرهای دیگری نیز از این راهپیمایی بود که به علت بی ناموسی بودن نمیتوانیم آنها ذکر کنیم. تا پیام امروزی دیگر خدانگهدار

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
گمشده اي که پيدا شد...

پيام امروز - شخصي که در اواسط ترم هاگوارتز در داغ ترين شرايط سياسي وقت ( وزير بازي اينا - تو مايه هاي خاله بازي!) در اوج شکوه هاگوارتز ناگهان ناپديد شد 3 روز پيش پيش باز گشت!
وي که بعضي از شما بيادش داريد و بعضي نه کسي نيست جز مدير سابق و پير هاگوارتز...گودريک گريفندور! گريفندور چند روز پيش ورود خود را اعلام کرد پيامي را از طرف پيام امروز اعلام ميکند :
دوستان عزيز (قديمي و جديد) متاسفم...اگر با رفتن ناگهاني من بعضي از شما رنجيديد متاسفم اگر سال پر برکت هاگوارتز بهم ريخت ، شرمنده ام...بهر حال حالا اومدم که بيش از پيش فعال باشم...در ضمن صميمانه از آلبوس (اسميت) تشکر ميکنم چون من در تمام اين مدت نگران هاگوارتز بودم اما حالا واقعا خوشحالم چون تنها گزينه خوب من براي مديريت هاگوارتز ايشون بودند...اميدوارم موفق باشي...از تمام دوستان متشکرم...دوران خوشي خواهيم داشت...دوست شما...گودريک گريفندور

هميشه سر فراز...هميشه بر فراز ، گروه گريفندور

پيام امروز (نگارش : گريفندور)
ويراستار : دامبلدور (!)

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

Re: پيام امروز(ویلیام ادوارد لاف زن... برگترین شایعه ساز دنیای جادویی)
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
شیوع....شیوع....
این خبر یک واقعیت است و تنها به این دلیل که رکورد ای از شایعه است در اینجا به ثبت رسیده

به گزارش خبرگذاری مجله ی پیام امروز مشهور ترین شایعه ساز دنیای جادوگری اعلام شد او کسی نیست جز

ویلیام ادوارد لاف زن

هم اکنون از جامعه ی جادوگری خبر رسیده ویلیام ادوارد لاف زن به مشهور ترین شایعه ساز جهان تبدیل شده جوری که هیچ جادوگری نیست که او را نشناسد!

خانمی ساحره با موهایه بلوند به نام فلور دلاکور اعلام کرده :

تا به حال به عمرم ندیدم یک فرد این همه بتونه شایعه بسازه جوری که با شایعه سازی معروفیت بدست بیاره

آقایی جادوگر به خبر گذاری گفته:

جامعه ی جادوگری به ویروس ویلیام ادواردیوس مبتلا شده البته بگویم که اصلا آسیبی نداره!

دختری کوچک به خبر گذاری گفت:

من حال می کنم می خواد خودشو بچه پولدار جا بزنه واقعا برام جالبه

در آخر بگویم مقامات جادوگری اصلا از این ویروس نگران نیستند چون به زودی از بین خواهد رفت و سربه نیست خواهد شد

این بود رکورد شایعه زن ترین و لاف زن ترین فرد دنیا

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

آيا او ميتواند؟
پیام زده شده در: ۲:۳۳ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
قولي كه به واقعيت پيوست!
بنا بر مصاحبه اي كه گزارشگر ما با شخص آلبوس دامبلدور داشت تمام معادلات جامعه با گفته هاي ايشون به هم ريخت و باز هم دو قطبي بودن جامعه جادوگري همه جا را به هم خواهد ريخت.
چند صباحي بود كه جامعه جادوگري به دور از تشنج و هياهو بود و بدون دو شخصيت دامبلدور و ولدمورت زندگي آرامي داشت.
خبري را چندين روز پيش منتشر كرديم مبني بر اينكه "اسمش رو نبر" در سواحل آنتاليا در حال گرفتن حمام آفتاب ديده شده كه هنوز هم تكذيب نشده.
در هر صورت جامعه جادوگري ديروز با تظاهرات خود نشان دادند كه نميخواهند جامعه سفيد سفيد شود! و دوست دارند كه جامعه دو قطب سفيد و سياه داشته باشد.
شايد اين ها توطعه خاكستري هاست!چه كسي ميداند.
ئر غياب اسمش رو نبر اوضاع خوب پيش ميرود اما....
اين جمله را آلبوس دامبلدور ديروز در ميان جمعي از خبرنگاران بيان كرد و افزود:
دامبلدور:من دوست تعيين ميكنم!من با پست دستم با زاويه ي 52 درجه به صورت دشمن ميكوبم.اوضاع در غياب او خوب پيش ميرود.ما تمام فكر و دهنمان را براي برگشتن او معطوف كرده ايم.در حالي كه هيچ خبري از او نيست.من حوصلم سر رفت بابا!ولدمورت بيا بيرون!
ناگهان جمعيت يك صدا فرياد زندند:وادمورت بيا بيرون!ولدمورت بيا بيرون!
------------------------------------------------------------------------
محفلي ها بشتابند!
ديروز بعد از رفع ابهامات دامبلدور پيامي رو به جامعه جادوگري مبني بر شروع فعاليت دوباره ي محفل ققنوس منتشر كرد.
دامبلدور:من ديروز رفتم پست زدم!چرا؟هيچ فكر كردين كه من چرا يه چنين كار احمقانه اي كردم؟....نه واقعا چرا؟
ناگهان از بين جمعيت كسي بلند شد و گفت:چون كه محفلم خز شد!
دامبلدور هم در جمع مايع(ورژن جديد ضايع ) شد و ديگر سخني نگفت!
فقط گفت:محفليها بشتابيد!محفل ققنوس دوباره كار خودش رو آغاز كرد!
در ضمن اعلاميه اي نيز بر اين اساس داد كه:
1-شخصيت هاي محفلي به محفل بيان.
2-پست جالب و زيبا بزنين
3-قلي پاتر و اصغر قاتل تشريف نيارن سنگين ترن!
4-محفل شوخي نيست!منظور اين نيست كه جدي بنويسين!نه!...منظور اين است كه خوب بنويسين همين!
و اين بود خبر صحفه دوم روزنامه نيم صفحه پايين!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ دوشنبه ۲ آبان ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
وزير استعفا داد.

چو چانگ ، وزير سحر و جادو، پس از يك ماه وزارت استعفا داد.

وي در پاسخ به احساسات پرشور(!) طرفداران و نيز فردي معلوم الحال به نام هوق! اعلام داشت:

وزارت كار آسوني نيست و و براي اون دو چيز لازمه كه يكيش وقته و اون يكي لياقت وزارت! كه متاسفانه من هيچدومشو ندارم! اگر وزير انتخاب ميكنيد فقط براي وقت داشتنش انتخاب نكنيد! لياقتشم در نظر بگيريد!

چانگ پس از گفتگويي سخت و راز و نياز با هوق گفت: يك ماه وزارت از بدترين دوران زندگيم بود و به هيچ وجه لذت نبردم! سعي كنيد اگر ميخوايد وزير بشيد از همه چيز دست كشيده باشيد! كه وزارت رو قبول كردن فرقي با خودكشي نداره!

و حال اين حرف او ضرب المثل شده كه: سعي كنيد هرگز وزير نشيد! و يا بشيد و بريد خودكشي كنيد!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.