هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
اسنيپ جان اگه می شه اینارو خصوصی بپرس اصلا دیگه این قضیه تموم شده چرا هی کشش می دین!

ویرایش:
در مورد ترین ها امروز سه مرداد هست و باید نظر سنجی ها رو قرار بدید یکدفعه یا دتون نره گفتم یادآوری کنم

ویرایش دوم:
امن امکان دانلود ندارم می شه فصل هایه ترجمه شده از کتاب شش رو در قسمت مقالات بزارید؟و یک جایه مخصوص براش درست کنین؟

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

جاسمین
هری جون

ممنون که به من اطلاع دادی پس یه تشکر به همه ی بر و بچ هری پاتریستی بدهکارم

قربان همه دست ما درد نکنه :ykiss

و در ضمن اینکه من بازم به قسمت دریافت فایل رفتم و فصل بیستم رو پیدا نکردم و همچنین کتاب های سنگ کیمیا 2 و زندانی آزکابان 2 رو

و نکته بعدی این که منم اگر بخواین می تونم تو تایپ کتاب ها کمکتون کنم

بازم ممنون خداحافظ :bigkiss: :

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
جاسمين عزيز تايپ كتاب ها رو اعضا انجام دادن و فقط كار مك گونگال نبوده
در ضمن ما فصل هاي 1 تا 11 كتاب محفل ققنوس رو كه ترجمه وحيد بهلول از سايت هفتم هست نداريم لطفا هر كسي داره به ما اطلاع بده از طريق تماس با ما تا بتونيم روي سايت قرار بديم. فصل بيستم محفل بايد باشه ولي

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

جاسمین
سلام بچه ها من می خواستم با مینروا مک گونگال صحبت کنم و ازش برای تایپ کتاب های هری پاتر تشکر کنم حالا هر وقت اینو دیدی سلام منو بپذیر و همچنین می خواستم ببینم فصل بیستم محفل رو از کجا باید بگیرم و همچنین فصول 1 تا 11 رو

قربانت جاسمین ;-)

بدون نام
هري تو براي استار هم پي ام فرستادي؟ همون پيام شخصي كه براي من فرستادي؟ هموني كه گفتي ولدمورت الان و بلان؟ و بعد هم لينك همون تايپيك مسخره رو نوشتي؟ نكن اين كارت رو پاتر... زشته... كراهت داره... واقعا كه... استار هم از همه جا بي خبر فكر مي كنه تو راست مي گي... فكر مي كنه سعيد يك قاتل جاني كه خانواده ي هر كسي رو كه باهش مخالفت كنه مي كشه... واقعا پاتر اين كارت زشته. واسه فردي به سن و سال تو و با تحصيلات تو واقعا بعيده...

سوسك عزيز همونطور كه نوشتم اينا كاملا واقعيات هستن و در گفتن حقيقت هيچ زشتي نيست و كراهتي هم نداره و اگه شما چشمتا رو به سوي واقعيت بستي حدقال بايد چشم بقيه به سوي واقعيت باز بشه. و سعيد هم يك قاتل جاني نيست و منم هيچ همچين چيزي رو ننوشتم در اون تاپيك همين نوشته شما مثال بارز اغتشاش در سايت و نسبت دادن دروغ به منه و شناسه شما به همين دلايل بسته شده در ضمن در مورد تعريف از پستت يا نشون دادن پست ها به يك نويسندهع مشهور چيزي ننوشتي؟

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۴ ۹:۳۶:۴۸

پیام زده شده در: ۷:۵۷ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
1- سوسك عزيز همونطوري كه در مسنجر بهت گفتم تنها راه منطقي اين قضيه كه بتونيم بفهميم كي بهتر مينويسه اينه كه شما يه پرينت از پست من و اون كساني كه تصور ميكني خيلي عالي مينويسن تهيه كني و به يك نويسنده مشهور يا يك سردبير روزنامه اي مثل جام جم يا همشهري نشون بدي و نظر اون حجت رو در اين زمينه تموم ميكنه كه نوشته هاي چه كسي ارزش ادبي داره و ارزشش در حدي هست كه بشه در تيراژ ميليون نسخه اي چاپش كرد.

2- استار عزيز مواردي خصوصي و شخصي رو در مورد شخص ولدمورت مطرح كرد كه منم توجه كردم ولي به صورت پي ام بهش جواب دادم در همون موقع ميتوني دازش بپرسي چون اين موارد خصوصي جاش در فروم عمومي و سايت هري پاتري نبود و آبروي اشخاص رو نبايد در فروم عمومي در خطر قرار داد. در نتيجه سوسك عزيز من به همه پست ها توجه دارم اگه حقايق رو همون طوري كه استار با حرفاي قشنگش گفته ببيني و در پي ام هات بگردي يك پي ام پيدا ميكني كه دست بر قضا من از يكي از پست هاي تو توش تعريف كردم. در نتيجه آيا من به خاطر رفيق بودن با تو از پستت تعريف كردم يا به خاطر دشمني با تو و يا كس ديگه اي ميگم پستش مزخرفه؟ پس توجه داريد كه من فقط و فقط به پست نگاه ميكنم نه اينكه چه كسي اون رو زده ولي هر كسي نگاهش به پست شخصي و سليقه ايه

3- اون پست از ولدمورت رو هم پيدا ميكنم شما توجه كرديد كه منظور من از اشاره به لرد حلقه ها اين نبود كه نظر افراد نبايد اصلا عوض بشه بلكه اين بود كه وقتي نظر خودشون عوض شده اون وقت نبايدبياد زور بگه تا نظر همه مدريان و كاربران هم طبق نظر ايشون بشه. من اگه از سايت رفتم و دوباره برگشتم از اعضاي سايت چيزي نخواستم و نگفتم فلان و فيسار بكنيد تا من برگردم
نظري شخصي بوده و به خودم ربط داشته

4- به دليل اينكه نياز به ياد آوري براي همه هست كه بدونن اين سايت از اول چطور به وجود اومد و چه كساني براش زحمت كشيدن و غيره من دوباره تاريخچه به وجود اومدن اين سايت رو لينك ميدم و اگه لازم باشه هفته اي يه بار بازم لينك ميدم در نتيجه اگه شما همه آدما رو دروغگو و يه نفر رو راستگو ميدونيد و چشمتون رو به خورشيد تاباني كه استار اشاره كرده بستيد اينو ديگه خودتون ميدونيد:
تاريخچه و نگفته هاي سايت جادوگران

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

سوسك بي همتا!
استار
نقل قول:
استار نوشت:
مطمئنم که اگه شما هم میشناختینش میومدین اینجا و ازش دفاع میکردین البته میدونم که لرد نیازی به دفاع من یا هیچ کس دیگه ای نداره !!! حقیقت حقیقته حالا چه ما قبولش کنیم و چه نکنیم ! خورشید میتابه ما شاید چشامونو ببیندیم و بریم به یه جای تاریک ولی از تابش خورشید چیزی کم نمیشه هم چنان میتابه با قدرت و نیازی هم نداره که شما قبولش کنین یا نه !!!! بازم میگم من به اندازه ی کافی همه ی بچه های سایتو نمیشناسم ولی به اندازه ی کافی لردو میشناسم و میدونم که این چیزا براش مهم نیست . هر چقدر هم فکر میکنم نمیفهمم که چرا هر مسئله ایو یه جوری به لرد ربط میدین اون که اچ پیو گذاشت و رفت ! لوتر هم که هیچ ربطی به اینجا نداره پس دیگه هی سعی نکین هر جوری که شده ازش بد بگین و همه ی اشتباهات دیگران رو به اون نسبت بدین چون من که هیچ کاره ام دیگه جوش آوردم چه برسه به اصل کاریاش!

نقل قول:
استار نوشت:
تا کی میخوایم تظاهر کنیم؟؟ تا کی با پاک کردن پستا میخوایم به دیگران بگیم سایت ما خالی از هر گونه ضعفیه ؟؟؟!! ر کی ندونه خودمون میدونم که اشکال کار کجاست پس چرا باید به خودمون و دیگران دروغ بگیم؟؟ اصلا این دنیای مجازی ارزش دروغ گفتنو داره؟؟ فقط یه کم بیشتر به حقیقت اهمیت بدیم لا اقل بیشتر از نظارت !!

نمي دونم چرا هيچ كس به اين قسمت از نوشته ها توجه نكرد! همه به اون قسمت هايي نگاه مي كنن كه به نفع خودشونه!

--

نل پاركر
نقل قول:
نل پاركر نوشت:
له ولی همون طور که انتقاد پذیر بودن یه هنره انتقاد کردن هم هنر محسوب میشه!
انتقاد باید سازنده باشه نه مخرب!
آخه کجای دنا مان می گن "همتون مزخرف می نویسید" یا این که " گند زدید" انتقاده؟
اگه ملت اینجوری به فهم می رسند نرسند بهتره!

البته! شايد اگر يك نفر كه خودش آخر رول پلينگ باشه (مثل گيلدوري) اين حرف رو بزنه انسان ناراحت نشه! آدم ميگه، بابا اين گيلدوريه، خودش آخر رول پلينگه، معلومه كه ما رو در سطح خودش نمي بينه! ولي وقتي كسي اين حرف رو مي زنه كه نمي دونه رو پلينگ چه طوري نوشته مي شه (مثل هري!) قطعا آدم ناراحت هم مي شه! ميگه وقتي هري با اين رول پلينگ مزخرف به ما مي گه بد...!

--

پتي گرو
نقل قول:
پتي گروه نوشت:
سلام:
با عرض :شرمندگی باید بگم که بخش لوتر خیلی خیلی خیلی بهتر از بخش هری داره میگرده!!
بخش اچ پی شده بچه بازی در ضمن.به آمار عضو شده ها توی بخش اچ پی هم دل نبندید چون که هر کی از راه میرسه یه شناسه میسازه 2 تا نظر میده و میره و دیگه پشت سرشم نگاه نمی کنه!
با عرض شرمندگی امیدوارم این پیام مثل خیلی های دیگه پاک نشه!

پيتر جان دفعه ي قبلي كه اين حرف رو زدم پروفسور مك گونگال مي خواست من رو از سايت بندازه بيرون! آخه حق هم دارن! از قديم الايام گفتن: حقيقت تلخه! اگر شما هم دوست داري به سرنوشت من دچار نشي ديگه از اين حرف ها نزن!

نقل قول:
پتي گروه نوشت:
واللا من هم تا اونجایی که میدونم این ویچ کینگ عزیز یا همون لرد تاریکی های سابق عضو خیلی خوبی بود و در ضمن از این طور که شنیدم از ابتدای کار سایت بوده و قدیمی تر از شما هم بود!!!البته ببخشیداااااااااا

بياين! شاهد از اين بهتر؟ مردك از اين بهتر! پروفسور مك گونگال داشته باش!

--

هري
نقل قول:
هري نوشت:
در نتيجه نكنه شما انتظار داريد نحوه نوشتن در فروم رو هم مديران بهتون ياد بدن يا به وجود آوردن جذابيت در لرد حلقه ها هم وظيفه مديرانه.

مديران بهتره خودشون نحوه ي نوشتن در فوروم رو ياد بگيرن از قديم الايم گفته شده: كل اگر طبيب بودي سر خود دوا نمودي!

نقل قول:
هري نوشت:
وقتي كه شما عضو سايت شدي در شرايط عضويت اومده اينجا يك سايت هري پاتريه و مديران با هر كسي كه در كار هري پاتر اختلال ايجاد كنه برخورد ميكنن و نوشته نشده سايت لرد حلقه ها يا چيز ديگس در نتيجه اگه شما قبول كردي عضو اين سايت بشي وقتي هر رقم امكاناتي به لرد حلقه ها داده ميشه اين لطفي از طرف مديريت سايته و اگه شما اعتراضي كني باهاتون برخورد ميشه و بله شناستون هم بسته ميشه چون شما شرايط عضويت در سايت رو نقض كرديد. از طرفي در قوانين انجمن ها اومده كه مديران با كساني كه در سايت دشمني ايجاد ميكنن برخورد ميكنن و اين نوع برخورد رو خود مديران تشخصي ميدن بعضي از افراد رو نرم و بعضي ها رو سفت تر شنساه رو ميبندن و بعضي رو كلا شناسشون رو ديليت ميكنن. لرد ولدمورت سابق اميدوارم دليل بسته شدن شناسه سوسك رو فهمديه باشيد

هري عزيز! به خاطر اين حرف ات هم كه شد! تا روز پايان عمر اين سايت صبر مي كنم، و جواب مديران رو مي دم! اگر فكر كردين با بلاك كردن شناسه و يا حذف اون مي تونين جلوي گرفتن حق مون رو بگيرين اشتباه مي كنين! از قديم الايم گفتن كه... الان يادم نمياد...

نقل قول:
هري نوشت:
همين اقاي لرد ولدمورت اسبق در همين يك سال پيش كه اتفاقا از بد روزگار هري پاتريست بود در يك پست مرقوم فرمودن كه نبايد به لرد حلقه هايي ها امكانات زيادي داد ( اگه خواستيد در سايت ميگردم و پست رو پيدا ميكنم) و همين كه ميتونن با شناسشون عضو سايت بشن كافيه و چيزاي ديگه كه يادم نيست ولي الان كه هري پاتر از نظر ايشان اخ شده و بچه بازي ميدوننش كاملا بر عكس انتظار دارن درنتيجه ايشان عملا رياست سايت رو از طريق يك يوزر عادي در اينجا بر عهده دارن و در هر زماني به هر چيزي تمايل داشته باشن كل مديران و كاربران سايت بايد دنبال ايشان راه بيافتن

ميشه بگردي پيام اش رو پيدا كني؟ حتي اگر هم حقيقت داشته باشه،‌خوب يك حرفي زده... يك سال پيش بوده... وضعيت كلي با الان فرق مي كرده!
بله! اعضا به دنبال ايشون راه ميفتن، چون ايشون رو دوست دارن! چون ديدن كه مديران چه ظلمي در حق ايشون كردن! چون ديدن مديران چه تهمت هاي ناروايي به ايشون زدن! اون هم بدون داشتن مدرك! من مديران اين سايت رو فاقد صلاحيت اخلاقي مي دونم!

--

مگ مگ
نقل قول:
مگ مگ نوشت:
تا حالا این سوال براتون پیش نیومده که همین جناب لرد که این همه به قول خودش سایت براش مهمه و نمی دونم ایشون سازنده سایت بودن و حق ایشون پایمال شده!!! واقعا چه کاری برای سایت کردن؟ ها؟

اون هايي كه بايد بدونن جناب لرد چه خدماتي به سايت كرده خودشون مي دونن!

--

سوسك (خودم)
خوب ديگه! مديران عزيز! شما چرا يك عينك براي خودتون تهيه نمي كنيد؟ چند نفر از شما انتقاد كردن؟ چرا شما باز هم خودتون رو بدون عيب و ايراد مي بينيد! يك كمي چشم هاتون رو باز كنين! به واقعيت ها با دقت بيشتري نگاه كنين! مخصوصا هري كه در تايپيك نحوه ي برخورد هم اين همه ازش انتقاد شد! (البته چون بقيه به شيوه ي آستاكباري عمل مي كنن هيچ كس جرئت انتقاد از كسي به غير از هري رو نداره ) خوب! شناسه ي من فردا باز ميشه! دوباره با شناسه ي خودم ميام به همين تايپيك! و اگر هنوز هم بلاك باشه! دوباره به صورت مهمان ميام! شايد مديران فكر كردن با بلاك كردن شناسه ام من جا مي زنم! ولي اشتباه كردن! اين كار فقط باعث شد بيشتر بر ضد بي عدالتي مبارزه كنم!‌ بحث رو چرچيل شروع كرد! اگر نمي خواست جواب مخالفان رو بشنوه مي تونست كلا بحث رو شروع نكنه! و جرم من فقط جواب دادن به حرف هاي مديران بود! (ايول تيريپ هندي!)
راستي جناب چرچيل اين قدر خودتون رو بزرگ جلوه ندين! اون هايي كه نمي دونن فكر مي كنم چقدر شما سابقه دارين! بايد بدونين من اولين كسي بودم كه اصلا كتاب هري پاتر رو توي ايران خوندم!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۷ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

پیتر پتی‌گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۹ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از هر ماه یک جا هستم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
جناب چرچیل من به تاریخ عضویت اعضا نگاه نکردم و نمیکنم!
در ضمن من روی هوا که حرف نزدم.خطاب به شما هم چیزی نگفتم!من با ÷روفسور مک گونگال بودم که اوشون که اظهار نظر فرمودن و گفتن که آقا سعید واسه ساختن سایت چه کار کرده و چه زحمتی کشیده و فلان و فلان باید دوباره بگم که ÷روفسور مک گونگال کم ی بعد تر از ولد مورت سابق به سایت اومدن(البته بازم تاکید میکنم که شنیدم)
امیدوارم کسی هم از حرفای من ناراحت نشده باشه
آخه نا سلامتی این جا واسه انتقاد و ÷یشنهاد و نظره و من هم نظر شخصی خودمو گفتم!!
ممنون

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
نقل قول:
ويچ كينگ نوشته بود:
واقعا متاسفم
واقعا

ببینید کیا دم از انتقاد پذیری می زنن!
من نمی دونم تا کی می خوان این وضع رو ادامه بدن!

بله واقعاً‌ !‌ جاي تعجب داره خود شما كه مظهر و مفهوم انتقاد پذيري و عدالت در سايت هستي،‌ چرا وقتي اون انتقادها رو مطرح كردم به جاي پاسخ صحيح، سطح فرهنگيت رو نشون دادي و مدل چاله ميداني پاسخ دادي:
نقل قول:
منظورتون از انتقاد اون مورد ارسال هاي پشت همه؟
عذر مي خوام اما اين مسئله حتما لازم بوده كه انجام شده و هيچ اشكالي هم در كار ايجاد نكرده
و هر بار انجام شده از روي نياز و براي منافع بخش بوده.
مورد ديگه اي هم بود؟

خيلي خيلي صحبت‌هاي شما جالبه! اين مطلب رو به عنوان نسيه خدمتتون نگه دارين تا برسيم به اصل ماجرا:
نقل قول:

پيتر پتي گرو نوشت:
با عرض :شرمندگی باید بگم که بخش لوتر خیلی خیلی خیلی بهتر از بخش هری داره میگرده!!
بخش اچ ÷ی شده بچه بازی در ضمن.به آمار عضو شده ها توی بخش اچ ÷ی هم دل نبندید چون که هر کی از راه میرسه یه شناسه میسازه 2 تا نظر میده و میره و دیگه ÷شت سرشم نگاه نمی کنه!
با عرض شرمندگی امیدوارم این ÷یام مثل خیلی های دیگه ÷اک نشه

همونطور كه مشاهده كرديد پيامتون پاك نشد، چون عقده‌اي نداريم صورت مسئله رو پاك كنيم، در مورد بچه‌بازي بودن ايفاي نقش هري پاتر، من به شخصه با شما هم عقيده هستم، و همونطور هم كه مشاده مي‌كنيد، در گروه ايفاي نقش نيستم؛ چون علاقه‌اي به فعاليت در اون قسمت ندارم.
نقل قول:

الروند نوشت:
همين. اميدوارم كسي از دستم ناراحت نشده باشه - چون من فقط به عنوان يه عضو جديد حرفايي كه ميخواستم رو زدم.

الروند عزيز،
مسلما براي بيان نظرها و عقايد هر شخصي كسي رو ملامت نمي‌كنيم! مگر اينكه با قوانين سايت كه هنگام ثبت نام قبول كردي در تناقش باشه...
نقل قول:

ويچ كينگ نوشت:
بله من کم و کاستی ها رو قبول دارم.
و اینکه امکان عملی شدن انگیزه ها و توانایی های اعضا به طور کامل وجود نداره رو هم قبول دارم.
عدم تطبیق کامل فعلی رول پلیینگ لوتر با شرایط ایده ال رو هم قبول دارم.
اتفاقا نکته همینه
باید دید دلیل چیه؟

خيلي جالبه جناب ويچ كينگ گرامي، نظرات من رو به مثال فاضلاب فرض مي كنن و دوباره به همون نتايج فاضلابي بنده مي‌رسن!
نقل قول:

خودم نوشته بودم:
فعال كردن فروم با پست پشت سر هم زدن درست نميشه، راه‌هاي ديگه‌اي در ايجاد انگيزه براي كاربران هست

و در پست بعدي نظرات خودم رو مطرح كردم،‌ هرچند مطمئن هستم شما با ديدي كه نسبت به من داريد اين مسائل رو متوجه نخواهيد شد و بعدا به آن مي‌رسيد!
نقل قول:

ويچ كينگ در جواب من پاسخ داد:
هر طور كه راحتيد!

خب به هر حال من انتقاداتم رو مطرح كردم،‌ جنابعالي كه مظهر و مفهوم انتقاد پذيري در سايت جادوگران هستي، اين طوري با من برخورد كردي، و از اون جالب‌تر اينجاست كه از بقيه ايراد ميگيري كه چرا مديران جادوگران انتقاد پذير نيستن، و با به رسميت نشناختن اونها،‌سعي در پوشاندن حقايق داري! يك ضرب المثل قديمي هست كه هميشه اين مواقع يادش ميفتم:
«رطب خورده منع رطب چون كند»
نقل قول:

سوروس اسنيپ نوشته:‌
بخشید خودم وارد قضیه کردم ولی یک چیزی رو باید بگم آقای پاتر شاید شما از اون یک خط نوشته خوشت نیاد تو نمیتونی واسه دیگران تصمیم بگیری که چون من خوشم نمیاد پس خوب نیست!

خواهش ميكنم!
فكر مي‌كنم پست هري پاتر كاملاً واضح بود، اگر شما يكبار ديگه پست ايشون رو بخوني، اين مطلب رو متوجه مي‌شي كه گفتن من اومدم با ده تا دليل و هزار خط توضيح گفتم كه رول پلينگ بد برگذار شد، و نظر شخصي‌ش هم اين بود كه رول پلينگ مزخرف بوده،‌ حالا من نمي‌دونم، كجا قضيه يك خط مطرح شده؟
و در مورد مديريت ايشون:
نقل قول:

سوروس اسنيپ نوشته:
من میرم راجع به شما هم چندین پست میارم اینجا که گفتید من میرم...من طاقت ندارم.....همین چند روز پیش اعلام کردی که دیگه دست از مدیریت بر داشتی باز دوباره اومدی روی کار!!

خب متاسفانه شما از تمام قضايا خبر نداري، مي‌دوني، تمام كاربرها همينطورن، تمام ماجرا رو از دريچه كوچيك چشم خودشون مي‌بينن، و فكر مي‌كنن همه چيز همينطوره كه خودشون تصور مي‌كنن، و اينكه هري هي رفته و برگشته، دال بر بي ثباتي رفتاري هري پاتر هست!
مثل غار افلاطون رو كه شنيدي؟
اگه يك شخص رو به ديوار يك غار ببنديم، طوري كه در تمام طول عمرش، فقط ديوار روبه‌روش رو ببينه، و اگه اجسامي طوري در نور حركت كنند، كه سايه‌ي آنها بر ديوار رو‌به‌روي اون شخص بيفته، تمام تصوري كه اون شخص ممكنه از دنيا داشته باشه، فقط و فقط اون سايه‌ها و صداهاييه كه از اطرافش مي‌شنوه، اگه بهش بگي كه دنيايي بيرون غار هست، مسلماً حرفت رو باور نمي‌كنه، چون چيزي رو كه نديده باور نداره!
اگر شما مي‌دانستي كه هري پاتر چطور براي سايت تلاش كرد و چندين مگابايت فايل رو نوشت و فارسي كرد، اون موقع نسبت بهش احساس تحسين داشتي، تا اينطوري برخورد كني، بهتره يك سر به سايت www.xoops.org بزني و ببيني سايت سيستمي كه جادوگران ازش استفاده مي‌كنه، و هري پاتري كه اونجا با شناسه irmtfan فعاليت مي‌كنه، به همين تعداد پستي كه تو جادوگران داره، اونجا هم پست زده، و به فكر پيشرفت سايت بوده، توي زندگي واقعيش چقدر مشكل داره، و با وجود اين باز هم فعاليت در سايت رو به خيلي از تفريح‌ها و گردش‌هاي ديگه‌ش ترجيح ‌مي‌ده، آدمي نيست كه وقتي از يك نفر انتقاد مي‌كنه، رو باد هوا باشه، يا دلش به حال جادوگران نسوزه و يه حرفي رو بزنه كه به ضرر جادوگران تموم بشه...
نقل قول:

سم وايز نوشت:
من نمیدونم كه یك تقاضا چگونه میتونه باعث اختلال در سایت بشه ولی باید بگم كه شما هم میتونستین از اول بدون هیچ گونه دشمنی اعلام كنید كه مثلا اگر لوتر سطح كارشو بالا ببره و رول اونجا درست بشه.اونوقت میتونیم دراین باره بحث كنیم.كاری كه شما دوستان نكردید و به جای اون گفتید كه ما قبلا حرفهامون رو زدیم ولی وقتی آتش این ماجرا شعله كشید دوباره شما وارد بحث شدید.

سم وايز عزيز، به خاطر تمام احترامي كه برات قائلم، يك بار ديگه از اول اين مسئله درخواست امكانات رو توضيح مي‌دم، اميدوارم كه بعد از پستم،‌ جاي هيچ شك و شبهه اي نمونده باشه...
اگر دقت كرده باشي، تاپيكي زده شد، به عنوان فروم ژانر فانتزي، كه يك سري از دوستان اومدن و گفتن، كه آره جادوگران بايد فروم‌هاي غير هري پاتري باز كنه، و من هم يكي از مخالفانش بودم، چرا؟
چون پرواضح در قوانين و اساس‌نامه جادوگران ذكر شده، كه جادوگران محلي است براي گردهمايي طرفداران و هواداران داستان‌هاي هري پاتر، و مبحث طولاني هم هست در مورد اينكه يك سايت تخصصي بمونه بهتره يا خير، كه در اين مقال و با حوصله‌اي كه شما داريد از خوندن پست من، بهتره درباره‌ي اين موضوع به صورت جداگانه بحث كنيم.
به هر حال، مديريت اون زمان با ايجاد فرومي براي ژانر فانتزي مخالفت كردند، و دليلشون هم بودن سايت جادوگران به عنوان يك سايت كاملا تخصصيه. البته اونجا يك نكته هم مطرح شد، و من اون رو با حروف درشت مي‌نويسم، كه دوستاني كه هنوز متوجه نتيجه اون بحث نشدند، متوجه بشن:
يك سايت كه بر مبناي فروم فعاليت مي‌كنه، و كاميونيتي بيس هست، تمام جهت‌گيري‌هاش در قبال كاربران اون سايته، به طور ساده‌تر مي‌شه گفت كه فروم حالت بكش بكش داره، و هر گروهي كه با فعاليت بيشترشون فروم رو فعال كنن، سهم بيشتري خواهند برد، و اين در پاسخ به تمام دوستاني بود كه مي گفتند چرا انجمن لوتر يك بخش جداگانه داره، به همين علت بود، اعضاي لردحلقه‌ها به علت فعاليت‌ فوق‌العاده‌شون در اون زمان، و براي بر هم زده نشدن نظم بقيه فروم‌ها صاحب شاخه اختصاصي شدن.
و حالا مي‌رسيم بر سر بحث اينكه چرا بيش از اين به لوتر امكانات داده نشد: من دلايلي كه مي‌دونم رو به صورت خلاصه وار خدمت شما دوست عزيز عرض مي‌كنم:
فعال نبودن انجمن رول پلينگ، و غير رول پلينگ به ميزاني كه عدم وجود يك فروم جديد، بلاك گسترده تر، شاخه جديد احساس نمي‌شد، براي اينكه متوجه عرايض بنده بشي، لطف كن پست هري پاتر و امپراطور تاريكي رو حدود چهار الي پنج صفحه قبل دوباره مطالعه كن، كه با دليل گفتن چرابه لحاظ منطقي و فني امكانش نيست، هر چند كه دادن امكانات بيشتر با تخصصي بودن سايت در تناقض‌هست و من در بين مديران مخالفت خودم رو اعلام كردم.

نقل قول:

ديدالوس ديگل نوشت:
نچ بابا اين چه وضع انجمن هاس ؟ يکی رسيدگی کنه ديگه بايد فرهنگ سازی بشه اصلا خوب نيست اون از تالار های خصوصی که هر ۲۰ سال يه بار يکی توش ژست می زنه که اون هم ارزشی يه و بعد از ۴ روز توسط ناظر پاک ميشه اون هم از بخش اصلی انجمن ها که همش سه نفر يا دو نفر دارن کل کل می کنن اين که نميشه لوتر هم که يکی مثل من اصلا خوشش نمی ياد و عضو نشده که اونم دردش امکاناته رولم که بهتره ديگه رول نگيم اسمشو بزاريم « تماس با ما » اين باز بهتره يه آدم حسابی بياد ببينه بره اولين بار مسخرمون نمی کنه بابا درد ما کادر مديريتی نيست کادر مديريت خيلی هم خوبه ولی ناظرا نبايد اجازه بدن اين تاپیک های در وری رو بزنن يه فرومی مثل شهر لندن هر ۳۰ سال يه بار توش پست می زنن و تو يه فرومی مثل هاگزميد يا دياگون ورت و و رت تاپيک می زنن فقط فرهنگ سازی می خواد اينجا رسيدگی هم نمی خواد ۸۰ ٪ اعضا اون ايميل عال سازی رو درست نمی خونن ... چه می دونم يه سيستمی بريزيد که هرکی تا اونو نخونه نتونه وارد سايت بشه ... فقط فرهنگ سازی

ديدالوس عزيز،
به شخصه با نظر شما موافقم، ولي فرهنگ سازي در انجمن ها از كوه كندن فرهاد هم سخت تر هست، وقتي بچه‌هاي سايت (يكيش سوروس اسنيپ) جنبه انتقاد و بودن در فروم رو ندارن، اگه يكي بگه سوروس اسنيپ بد نوشت، به شخصيت واقعي خودشون مي‌گيرن، من و شما واقعا كاري از دستمون بر نمياد، چون ايشون ميره يكي ديگه به جاش مياد و روز از نو روزي از نو، شما اگه خودت جلوي يه رودخونه باشه، اگه بخواي آشغال ها رو هي تميز كني، باز هم از بالاتر آشغال‌ها رو مي‌ريزن تو رودخونه و دوباره از جلوي منزلت آشغال رد مي‌شه، سهراب سپهري؛ روحش شاد مي‌گفت:
«مردمان ده بالاتر آب را مي‌فهمند»
پس بهتره ريشه اين فرهنگ سازي رو جايي بيرون از اين سايت جستجو كرد، وقتي براي كسي تعريف نشده چه محيطي مياد، اينجا محل فرندشيپ نيست! اينجا نيومدي دوست دختر يا دوست پسر پيدا كني! اينجا اومدي علايق خودت رو در زمينه هري پاتر (و مقدار كمي لوتر) با ديگر افرادي كه از گوشه و كنار جهان اومدن تو اين سايت، به اشتراك بذاري...
اگه شما تونستي اين نكته رو به كاربران عزيز و فهيم سايت بفهموني، بنده دست بوس شما مي‌شم!
نقل قول:

پيتر پتي گرو نوشت:
بابا آخه من هرچی فکرشو میکنم میبینم این لوتری های بیچاره راست میگن!!اولا که از نظر من فعالیتشون خیلی هم خوبه!!‌

پيتر پتي گروي عزيز، به نقل قولي كه كمي بالاتر از ويچ كينگ شده دقت كن.
نقل قول:

پيتر پتي گرو باز هم نوشته:
واللا من هم تا اونجایی که میدونم این ویچ کینگ عزیز یا همون لرد تاریکی های سابق عضو خیلی خوبی بود و در ضمن از این طور که شنیدم از ابتدای کار سایت بوده و قدیمی تر از شما هم بود!

پيتر پتي گروي عزيز، شايد دروغ نباشه، اگه من بگم، قديمي ترين كسي كه توي جادوگران و قبل از اون محفل هري پاتر، و قبل تر از اون، بعد هفتم، و قبل‌تر از اون، وبلاگ‌هاي هري پاتري، و قبل تر از اون، كنفرانس هاي آنلاين ياهو و هفتگي... در اين سايت و در زمينه هري پاتر فعاليت مي كرد، من بودم.
البته شما طبق معمول به تاريخ عضويت افراد نگاه مي‌كني، و حتما مي‌گي برو بابا چرت نگو! يه هفته‌س عضو شدي،
دقيقا چيزي كه مي‌خوام بگم همينه كه شخصيت يك كاربر، با زياد شدن تاريخ عضويتش بالا و پايين نمي‌ره، در ضمن من قصد ندارم بگم كي هستم يا چيكار كردم براي سايت، چون هر كاري كردم از روي علاقه بوده و هست.
اما شخصا اگر مشاهده كنم كسي رو به خاطر تاريخ عضويتش، توهين و غيره! بكنن! مسلما شناسه كاربريش رو حذف مي‌كنم، تا مجبور بشه، با تاريخ عضويتي بعد از اون شخص عضو بشه، تا فخر فروشي و افتخار رو از اين روش بگذاره كنار.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴

پیتر پتی‌گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۹ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از هر ماه یک جا هستم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
بابا آخه من هرچی فکرشو میکنم میبینم این لوتری های بیچاره راست میگن!!اولا که از نظر من فعالیتشون خیلی هم خوبه!!
شما به اینا امکانات دادین که ازشون توقع دارین؟
÷اورقی:
به مینروا کم گونگال:
واللا من هم تا اونجایی که میدونم این ویچ کینگ عزیز یا همون لرد تاریکی های سابق عضو خیلی خوبی بود و در ضمن از این طور که شنیدم از ابتدای کار سایت بوده و قدیمی تر از شما هم بود!!!البته ببخشیداااااااااا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.