هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
درباره این عنوان بالایی برای من و فک کنم برای همه ابهام هست، نمی دونم رو چه حسابی ملت رای دادن؟

اما درباره مدیریت؛

فک کنم جادوگران تقریبا فرومی باشه که من دیدم مدیرانش تقریبا، نقش هویج ( ) رو بازی می کنن! یعنی این وسط گردانندگان دسترسی می دن، نظارت میکنن (بر کار ناظرا) و کلا همه چی با خودشونه، حالا دقیقا مدیر چی کارس، من نمی دونم.

تا جایی که دیدیم، مدیر، ناظرانِ انجمن های تحت نظرش رو مشخص می کنه، توشون فعالیت مستمر داره ولی مطمئنا فعالیتش خیلی کمتر ولی تاثیر گذار تر از ناظر هست. اون توی رول زدن حرفه ای تره و می تونه سوژه هارو از رسیدن به درجه شهادت نجات بده، هرچند مورد خشم و غضب پیامبر سیاهی قرار بگیره!

واسه همین به نظرم ایده بازنگری کلی روی این قضیه مدیر باید توی جادوگران انجام بشه، اصلا خودمو در سطح بحث نمی دیدم، اما این قضیه، اگر با مدیریت بعضی ها و در نتیجه فعالیت بیشتر انجمن ها منتهی بشه، باعث خوشحالی همس دیه!

من با طرح این وزغ ممکلت هم موافقم! اما این مدیران گرانقدر گروه های چهارگانه، باید از همون گروه باشنا! و جسارتا، دسترسی مشاهده انجمنای گروه های دیگرو هم نداشته باشن. چون منطقیه فقط گردانندگان ای دسترسی رو داشته باشن. البته مدیری که انجمن مرگخواران رو داره باید مرگخوار باشه.

فکر کنم برای سه تای این گروه-انجمن ها، شخص مورد نظر در دسترس باشه، اما فک کنم هافلپاف دست وبمسترا باشه خیلی بهتره! چون وبمسترا غالبا وقت کمی رو دارن و نظارت هافل هم اصلا وقت نمی خواد!

همین دیه! کلا به نظرم یه تجدید نظری رو این قضیه مدیریت بکنید. راحت هم باشید، هر کسی رو لایق دیدید، حتی دو نفر در یک گروه-انجمن، رو مدیر کنید، این مدیریت دوره ای پیشنهادی بانو ایوانز هم خیلی جذابه! می تونیم بر اساس انتخاب گردانندگان، یک نفر رو به عنوان مدیر یک بخش انتخاب کنیم و همینطور بخش های دیگه.

خب، ممنون از دالّاهوف برای این بحث!

فلیت

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۲:۲۳ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
خارج از این بحث‌های فوق تحصصی مدیران فعلی و اسبق و آینده

آقا این ترین‌های بهترین عضو سال بالاخره چیه؟

ظاهرا که باید بهترین عضو تازه‌وارد باشه چون بخشی برای تازه‌واردها در نظر گرفته نشده ولی عنوانش گمراه کننده است.

اگه هم بهترین عضو کلی سایته که پس فرقش با جادوگر سال چیه؟

لطفا بی‌زحمت کمی ما رو روشن کنید!!

مرسی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۷ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
دقیقا باید با دیکتاتوری برخورد کنی چون من از این جور کارها در زمانی که مدیر بودم کردم و دیدم که در این صورت دو اتفاق میفته که هر دوش مطلوبه:

یک- بقیه مدیرا منفعلانه برخورد میکنن و ساکت میشینن در مقابل عمل مدیری که سرخود کارشو انجام داده و اون مدیر هم بنظر من بدرستی استدلال میکنه اگه به شماها باشه انجمن به مرور کاملا راکد میشه.

دوم- بقیه مدیرا صداشون در میاد و میان به اجبار نظر میدن. این دومی خیلی حال میده:دی این اتفاقو قبلا دیدم. موقع انتخاب یه مدیر جدید بود که بقیه بیخیالی طی میکردن یدفعه اومدم بهش دسترسی دادم!! که سر و کله مدیری که به استرجس اس ام اس میده پیدا شد و به استر خبر داد و استر هم مدعی شد که چون مدیر انجمنه باید نظر بده و خودش انتخاب کنه همکارشو. من کلا عاشق استرجسم! میخوام سر به تنش نباشه.

در هر صورت این کارا خوبه بانو آمبریج! تا میتونی از این کارا بکن! جز سود هیچی نداره، مطمئن باش.

برگی از خاطرات انجمن مدیران... البته اینم بگم که من خودم پاک و مطهر نبودم! مطابق ذاتم برخورد کردم همیشه! ذات مرگ خوارم ... طبق استدلالات بالا تکروی داشتم... چند نفرو بلاک کردم... انجمن های بقیه گروه ها رو دیدم...بعد از اینکه دیگه مدیر نبودم تا چند وقت با شناسه دیگه انجمن مدیرارو میخوندم و حتی موقع مدیر شدن اینقدر هیجان داشتم دسترسی نامحدود داشته باشم که به کوییرل گفتم هر کاری غیر از خبر فرستادن هم باشه قبول میکنم.

اینارو بخاطر این گفتم که تو انجمن مدیرا گفتیم پستای اونجارو خارج اونجا نگیم و چون کارهای بقیه رو دارم میگم کارهای خودمم بگم و البته خیلی خوشحال میشم بقیه مدیرا هم کارهای منو بگن. شاید همین یه انگیزه و سرگرمی باشه برای اعضا که بدونن در اون انجمن فسیل شده چه اتفاقات افتاده و چه خوب شد استعفا دادم و میتونم به راحتی اظهار نظر کنم!

از همین جا و همین تریبون بقیه مدیران رو به مناظره دعوت میکنم! همین یک ایده و یک انگیزه س. درباره ش فکر کنید.

فرت

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام

به نظر من مدیران انجمن دیگه اصلا معنا نداره. چون انجمن در حال حاضر فقط ایفای نقشه. انجمن های غیر ایفای نقش توسط مدیران انجمن رسیدگی نمیشه. خود به خود پست میخورن و جلو میرن و ناظری گاهی سر میزنه. این روند طبیعی هستش در مورد انجمن های غیر ایفای نقش. بحث های هری پاتری خوابیدن به جز فن فیکشن و کارای اشتراکی چیز خاصی نمونده. یکی دو تا طرح ناتمام مونده خودم پیگیری میکنم زودتر تموم بشن (فرهنگنامه +پاترمور). خیلی هم بخوایم امیدوارانه نگاه کنیم فعال شدن بحث واسه فیلم های اقماری (مثل جانواران شگفت انگیز) یا کتاب های دیگه رولینگ میتونه برقرار بشه نه چیز دیگه.

در نتیجه مدیران انجمن دیگه اصلا مفهوم نداره. همون مدیران ایفای نقش باشه خیلی بهتره. الان لیلی که در کینگزکراس فعالیت میکنه همون بهتره که دسترسی وبمستر قبلی رو برگردونم.
فلور هم دقیقا نمیدونم چیکار میکنه. ازش بارها خواستم مشارکت کنه ایده بده یه ندایی بده اما خجالتی تر از این حرفاست نمیدونم یا مارو حساب نمیکنه. کلا وجود ندارم ازشون بپرسم نقش شون چیه !!!

ایوان رو فقط میدونم خیلی گرفتاره. در نتیجه من معتقد هستم بهتره سمت مدیران انجمن تبدیل بشه به مدیران ایفای نقش. یعنی مثلا سه مدیر ایفای نقش داشته باشیم.

یکی شون رسیدگی کنه به ناظران و امورات هاگزمید - مرگخواران - دیاگون - یک گروه هاگوارتز
یکی دیگه رسیدگی کنه به ناظران و امورات قلعه - محفل - وزارت - یک گروه هاگوارتز
مدیر سومی هم به ناظران و امورات لندن - کوییدیچ - آزکابان - یک گروه هاگوارتز

× گروه دیگه هاگوارتز رو مسئولیتش باشه برای یکی از وبمسترها.
× هاگوارتز دروم اشترنگ کلا مال استرجس

هیچ مدیر ایفای نقشی هم نیاد دیگه ناظر باشه توی این انجمن ها. بلکه موارد ذکر شده رو براش ناظر تعیین کنه و به اون ناظر جهت توسعه فعالیت همون انجمن کمک کنه. مدیر دوم مثلا نره در امورات انجمن های مدیر اول دخالت کنه.

این قضیه مدیر الان یک سال و نیمه روی مخ منه. دیگه دیکتاتوری عمل باید کنم. اصلا نظر هیچ کدوم تون اهمیت نداره. فقط خودمان !

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
منم با نظر دالاهوف در مورد اینکه مدیر انجمن به ویژه مدیر ایفای نقش بهتره توی انجمن ها فعال باشه موافقم.

اما خب پست زدن و فعالیت توی انجمن زوری نیست چه برای اعضا چه برای مدیرا. اما اگه یه نفر یا چند نفر باشن که بیان اعلام کنن دوست دارن انجمن رو فعال کنن و حاضرن برای اینکار وقت بذارن و در عین حال فکر می کنن با داشتن یکسری دسترسی ها مثل دسترسی مدیریت و نظارت بهتر و راحت تر می تونن این فعالیت رو انجام بدن، به نظر من باید این دسترسی ها بهشون داده بشه.

اون پیشنهاد مدیر دوره ای برای انجمن هم فکر خوبیه و می تونه باعث رقابت بشه.

حقیقتش من در مورد فعالیت سایر مدیرای انجمن چیزی نمی دونم چون تنها بخش سایت رو که فرصت می کنم بخونم بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسیه.
فقط می خواستم بگم کم کاری من در انجمن های دیگه به جز کینگزکراس رو به حساب کم کاری تیم مدیریت انجمن نذارید. فعالیت من در حد ناظر انجمن کینگزکراسه نه بیشتر و فکر کنم فقط به خاطر گیس سفیدمه که عنوان مدیر رو یدک می کشم

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خواستم پیشنهاد بدم ولی به قول شما باید انگیزه ش در بقیه اعضا هم باشه اگه بود و بقیه هم صحبت کردن اونوقت ادامه بدیم. فقط اینو بگم، منظورم این بود که این روال باید عوض شه وگرنه یه مدیر انجمنم اضافه بشه توفیری نمیکنه. این روال تابو بودن مدیر شدن. عضوی که فعاله و ناظر هم هست و با قوانین آشنایی داره وقتی خوب فعالیت میکنه بنظرم باید بهش پیشنهاد مدیریت بدید چون تا یه مدتی انگیزه داره بعدش بیخیال میشه.

نه فقط یه فرد که ممکنه تو یه بازه زمانی سه نفر حتی بتونن مدیر شن. البته این ها فعلا فقط بقول شما از قول من نوشته میشه و یک شخص قابلیت تغییر قوانین رو نداره...نمیدونم شایدم داره...اگه بخوای مشکلی نیست میتونم بنویسم قوانین جدید در مورد شرح وظایف مدیر انجمن رو البته به شرطی که روال انتخابشونم همونطور که در بالا گفتم عوض بشه.

ولی اینجوریام که شما گفتی نیستا...حداقل شما یه نفر نیستی...بزنم به تخته خیلی هم خوب موندی...دندونات که مشخصه سفیده چوب جادوگریت هم که شراره های طلایی رنگ ازش سرشاره...شاید باید این تیم پیر و فرتوت و خسته رو کلا احیا کنی...شاید در طالع شما بوده که تاریخ ساز باشی...بعنوان اولین اقدام پیشنهاد میکنم دسترسی هری و بعدش استرجس رو بگیری...

منم...اممم...نه یه مرگخوار تشکر نمیکنه...فرت!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
درسته که دو سالی تو سایت نبودم ولی اونقدر یادمه که همیشه خدا سر این مدیر انجمن بحث میکردیم که یکی بیاد که فعالیت کنه آخرم ما نفهمیدیم این فعالیت چه شکلی هست.
گروه مدیران فعلی دندونم برای جویدن ندارن چه برسه جون برای نوشتن. بنابراین این قوانین مدیران انجمنو خودت بنویس بده اگه چشمی برای خوندن داشتیم میخونیم و اگه سری برای تکون دادن داشتیم، تایید میکنیم.

در کل دوست عزیز موضوع اینه که فعلا فقط شما یه نفری داری در مورد مدیر جدید صحبت میکنی، و فعلا هم فقط من یه نفرم که دارم به شما جواب میدم پس پیشنهاد میکنم شما حداقل به همراه این چند نفری که ازشون نام بردی بیاین طرح ها و در نهایت مدیر انجمن مد نظرتون رو معرفی کنید تا در موردش بیشتر صحبت کنیم.

ممنون

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ت مثل تاریکی

از دالاهوف به کوییرل راونکلاوی

اهم اهم ...

تو چرا؟ تویی که زمانی به این افتخار نائل شدی که پشت کله محترمت میزبان ارباب بزرگوار باشه چرا؟ آوردن اسم لرد ولدمورت در میان آن نام های منحوس چه دلیلی دارد؟ ارباب لرد ولدمورت به تنهایی دارد همه کارهای بقیه را انجام میدهد.

در مورد بقیه مناصب سایت از جمله وزیر و دامبلدور حرفت درسته. در مورد مدیر هاگوارتز هم که بنظر من استرجس رو از مدیر انجمن ها بردارید بذارید یکی از مسولان دائمی هاگوارتز چون واقعا علاقه هم دارد. فرضا میشه یک منصبی مثل آرگوس فیلچ هم براش تعریف کرد:دی

اما بنظر من مدیران انجمن رو مدام رفرش کنید. نذارید همینجوری بمونه. یه سری دسترسی براش تعریف کنید اگه مثل گردانندگان بهش اعتماد ندارید ولی بذارید افراد با انگیزه و فعال بیان. اگه این حس بشه که هر کس فعاله و میتونه مثمر ثمر باشه مدیر انجمن میشه این خودش کلی انگیزه س.

مضاف بر اینکه خواهشا شرح وظایفی که هری پاتر اولیه! برای مدیران انجمن تعریف کرده بوده یعنی صرف اداره انجمن رو عوض کنید. مدیر انجمن باید فعال کنه انجمن رو نه که زوری ولی کسی باشه که خود بخود تو انجمن فعال باشه ایده داشته باشه. با ارباب و بقیه مناصب سایت ارتباط داشته باشه.

بخاطر همین از اشخاصی مانند مورفین و مروپ و لینی و آیلین اسم بردم.

نکته آخر هم اینکه استرجس پادمور رو بردار و خودتو به مدیران انجمن اضافه کن چون اقلا داری یکی از وظایف مهمشون یعنی رسیدگی به ناظران رو انجام میدی. در هر صورت استرجس رو بردارید. فایده نداره:دی

بازم فرت

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به مرلین:
چهارشنبه که شما رو ناظر گذاشتم دسترسی نظارت هم بهتون دادم حالا نمیدونم چی شده که نیومده

به دزیره:
خوش اومدی

به دالاهوف:
مشکلی با اضافه کردن مدیر جدید نداریم ولی موضوع اینه که ما واقعا نیاز به همچین کسی نداریم. اگه وزیر، مدیر هاگوارتز، لرد، دامبلدور و همه مدیران انجمن هر کدوم بتونن وظیفشون رو انجام بدن خود به خود همه انجمنها فعال میشه

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سین مثل سیاهی

آخی دزیره رو ببنید..

اممم...غرض از پست زدن:
سابق بر این بخصوص روی این مورد در انجمن مدیران تاکید و یادآوری میکردم ولی الان طبیعتا باید اینجا بگم. البته صرفا دارم بعنوان یه عضو معمولی سایت میگم نه چیزی بیشتر و کمتر. اسم تاپیک، انتقادات و پیشنهاداته دیگه.

روی صحبتم با گردانندگان نیست چون اگه بررسی کنیم هر کدوم یه موقعی به درد سایت میخورن.

کوییرل و آمبریج که کارهاشون مشخصه. هری هم که معمولا موارد لاینحل رو حل میکنه. استر و ایوان و سوروس هم در مورد انجمن ها و اخبار و هاگوارتز کارهاشون رو میبینیم.

بنابراین مشخصا صحبتم در مورد مدیران انجمنه. مدیرانی که این دوستان هم سابقه شون و فعالیتشون مشخصه. لیلی عزیز از بهترین نویسندگان و فعالترین اعضای سایت بود. همینطور فلور که در مقاطعی از لیلی هم حتی بهتر بود و البته استر که صرفا در هاگوارتز بیشتر کارهاش به چشم میاد.

پس با سابقه این دوستان هم کاری نداریم منظورم فعالیت حال حاضر این دوستان و اوضاع انجمنه.

ما الان تعریفی که از مدیران انجمن داریم همون تعاریف سابق و فسیل شده ست که اونموقع ها هم تو انجمن مدیرا میگفتیم؟ یعنی اشخاصی که مبصر هستن و نظارت میکنن یه موقع پست فیل تری نخوره تو سایت؟

اگه همون باشه که خب مشخصه چرا ترکیب مدیران انجمن الان اینجوریه و وضع انجمن هم به تبعش اینجوریه.

اگه اعضای استثنایی ای مثل ارباب لرد ولدمورت گرامی یا اعضای با استعدادی مثل مورفین و مروپ و لینی و آیلین نباشن یعنی این اعضا رو فاکتور بگیریم از انجمن چی میمونه جز ویرانه ای از هاگوارتز بعد از اتمام جنگ؟

نمیخواین دوباره احیاش کنید؟!

هری اولین عضو و موسس سایت بوده و منم سابق بر این و حتی الان خیلی از حرفاشو قبول داشتم و دارم اما بعضی از حرفاش تاریخ مصرفش گذشته مثل اینکه اعضای عادی با مدیران هیچ فرقی ندارن یعنی عضوی بخواد کاری بکنه بدون دسترسی هم میتونه بکنه.

حقیقتش اینه که یه عضو معمولی توی یه مقاطع خاص و در یه محدوده خاص میتونه، اینو عملا ارباب و مورفین نشون دادن ولی یه عضو معمولی بصورت کلی نمیتونه تغییرات ایجاد کنه. ضمن اینکه مدیر انجمن، شخصیتی از نظر وجهه در افکار عمومی سایت داره و اختیاراتی داره که واقعا میتونه تاثیرگذارتر باشه.

ارباب که مشخصه قبول نمیکنن و البته من خبر ندارم اشخاصی مثل مورفین و مروپ و لینی و آیلین قبول میکنن یا نه ولی باید امثال این افراد مدیر انجمن باشن.

کسانی که بتوانند نفسی تازه در انجمن بدمند و بقیه هم از اون ها انگیزه و الگو بگیرند. به عضو معمولی یا تازه وارد یا حتی قدیمی وقتی ببینه اشخاصی مدیران انجمن سایت هستند که خودشون فعالند بصورت دوبل انگیزه میگیره. هم از این لحاظ که مدیران سایت توی پست های ایفای نقش فعالند و تاثیرگذار هم از این لحاظ که اگر فعالیتش خوب باشد آن عضو هم میتواند تاثیر گذار باشد.

من کوییرل رو واقعا قبول دارم. ولی جا داره یه سر سوزنی هم به ایشون بزنیم حالا که به بقیه زدیم. کوییرل وقتی برمیگرده به سایت نظم و روال طبیعی سایت برمیگرده و جای یه دوست و همکار قدیمی هست که بر گردن من هم حق دارد و از اینکه برگشته خیلی خوشحالم ولی بعضی سخت گیری ها برای مدیر کردن اعضا بخرج میداد که امیدوارم الان دیگه اینجوری نباشه.

البته وقتی هم کوییرل نبود نایب بر حقش استرجس از این گیرا میداد و البته الحق والانصاف هری همیشه با این سخت گیری ها مخالف بود هر چند میشه گفت چون خودشو درگیر نمیکنه براش مهم نیست ولی کلا از نظر عقیده اینجوری بود که نباید اینقدر سخت گرفت برای مدیر کردن اعضا.

الان عید نزدیکه. بهتره یه تحولی هم توی انجمن ها ایجاد کنید. ما که از سنمون گذشته و به عشق اعضای خاصی مثل ارباب میایم سایت ولی بصورت کلی حیفه. این سایت یه داستان هایی داره که شاید خیلی ها باورشون نشه. چقدر آدم ها از همینجا شخصیتشون ساخته شد. چقدر عشق ها روشن شد چقدر عشق ها خاموش شد.

جادوگران مثل یه کتاب زندگی شده برای اعضاش. نذارید اینجوری بمونه. توی این حالت رکود. احیاش کنید. کمکی هم بخواین حتما بقیه و از جمله من هستیم. فرضا خود من هر کاری که از دستم بربیاد تا جایی که وقتم اجازه بده و البته غیر از کارهای مدیریتی حاضرم انجام بدم. مدیر و ناظر رو قبول نمیکنم بشم نه اصرار نکنید خواهشا:دی ولی کارای دیگه رو هستم.

هر چند زندگی های الان فوق العاده شلوغه ولی جادوگران جزو علایق همه ماست. ببینید وقتی یه مدیر فعال باشه چقدر اوضاع سایت فرق میکنه. مثال عینیش زمانیه که آمبریج فعال بود همه کیف میکردن و کلا سایت فعال شده بود. پس زیر سیبیلی رد نکنید این قضیه رو.

فرت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.