هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
نقل قول:
آره لرد بلرویچ اشکالی نداره افراد نظراتشون رو به صورت طنز بدن حالا اگر یه بار من به شوخی بگم سلام چطوری ؟ یا یه نظری به صورت طنز بدم بیچارم میکنین اینطور نیست ؟

پرسی عزیز خودتم میدونی منظور دامبل نه توهین بود و نه اینکه بخواد بی احترامی کنه ، و فقط اون پست رو برای خنده زد .
من همیشه این جذابیت پستهای دومبول رو تحسین میکنم .
من هیچ فرقی بین شما و دیگران نمیبینم . برای من این مهمه که پست یا پیشنهادی رو که می خونم روش کار شده باشه و زننده پست برای پستش زحمت کشیده باشه . مطمئن باشید اگر شما هم نظرهاتون رو به این صورت و طنزگونه بدین هیچ مشکلی پیش نمیاد . در ضمن دامبل قبل از زدن پست با من هماهنگ میکنه .

نقل قول:
در ضمن منم با میلاد شوخی کردم تو زیادی سخت گرفتی

باور کن من فکر کردم تو داری جدی میگی ، چون قبلا از تو این انتقادهارو دیده بودم .

نقل قول:
بالا خره این تاپیک کل کل کوییدیچ رو میزنین یا نه ؟ من مردم دیگه دوهفته مونده به مسابقات شده که !!1

برادر الیور تاپیک کل کل زده شد ، ببینم چه میکنی . چون خیلی مشتاق باز شدن این تاپیک بودی .

دوستان در آخر هم بگم که جام جهانی کوییدیچ در تاریخ 28 خرداد آغاز میشه . گروه بندی این مسابقات هم با قرعه کشی انجام میشه .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
بالا خره این تاپیک کل کل کوییدیچ رو میزنین یا نه ؟ من مردم دیگه دوهفته مونده به مسابقات شده که !!1

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آره لرد بلرویچ اشکالی نداره افراد نظراتشون رو به صورت طنز بدن حالا اگر یه بار من به شوخی بگم سلام چطوری ؟ یا یه نظری به صورت طنز بدم بیچارم میکنین اینطور نیست ؟
در ضمن منم با میلاد شوخی کردم تو زیادی سخت گرفتی

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی( P ) در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۷ ۱۴:۰۶:۴۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
آلبوس : سلام خدمت ناظر تازه ناظر شده ی نظارت ندیده ی انجمن کوییدیچ!!
من فقط میخوام دوتا نکته رو عرض کنم که چون خیلی مهم نیستند میتونید با خیال راحت بعد از اینکه پستم رو خوندید پست رو پاک کنید!(اولای نظارت پاک کردن خیلی حال میده...نه؟! )

نه دومبول جون ، چرا پاکش کنم . شما رو سر ما جاداری . نظرات برام اهمیت داره .

نقل قول:
آلبوس : به نظرم پیشنهاد جان راونکلاو خودش ته خنده بود و احتیاجی به زدن تاپیکش فکر نکنم باشه!!...من که حسابی از اسم تاپیک خندیدم!!!(جدا مسخره نمیکنما!...ته خنده بود...ولی یه جورایی عملی نیست تاپیک!(فوضولی در کار ناظر در بدو ورود!))

بله منم گفتم که نمیشه . ولی بهش اجازه دادم تا برای خودش یک نقش شخصیت مزاحم و مخرب رو توی انجمن ایفا کنه .

نقل قول:
آلبوس : از همین جا تهدید میکنم که اگر به این مسئله رسیدگی نشه تیم پاورداس با تمام ستاره های بزرگ و کوچک و درخشان و چشمک زن و ... خودش از مسابقات کنار نخواهد کشید(!!) و به مبارزه و مسابقه ادامه خواهد داد و فقط در این بین بنده چون نمیتونم درست و حسابی در مسابقات شرکت کنم، با بیل جاسم بر سر تنظیم کننده ی این برنامه میکوبم و یا با فرقان نورممد بر روی صورت ایشان ویراژ میدهم(!) و ردی را ایجاد میکنم که تا عمر دارد فراموشش نکند و تازه با هیچ چیزی هم رد چرخ فرقون از رو صورتش پاک نشه!!

باب آلبوس جون چقدر تو خطرناکی . تو که منو میشناسی ، یه پشت کنکوری بدبخت . من از تاریخ امتحانات بچه ها خبر ندارم ، هر وقت امتحانات تموم شد مسابقات برگزار میشه . به احتمال زیاد بازیها از 28 خرداد شروع میشه . یک روز بعد از امتحان تو حله ؟

نقل قول:
پرسی : دامبلدور شوخیت گرفته بیا تا بهت بگم اینجا جای مسخره بازی نیست فکر نمیکنم کوییرل و بلرویچ خوششون بیاد بهتره که اینجور چیزا رو ول کنی بچسبی به درست خوشحال میشم پست 33 و 34 پاک بشه . با تشکر

پرسی عزیز به نظر من هیچ مشکلی نداره افراد نظرهاشون رو هم بصورت طنز بدن . شما داری زیاده روی میکنی

نقل قول:
ماروولو : به نظر من ، برای هر تیم ، روزهای خاصی را برای تمرین انتخاب کنین . در این صورت ، اگر یکی از اعضای یکی از تیم ها به تمرین نیاد ، فقط خودش و تیمش ضرر میکنن و وقت تمرین رو از دست می دن !

ماروولو عزیز کاملا حق با تویه . اگه یادت باشه من قبلا گفتم برای تیمهای برتر برنامه های جالبی چیدم . یکی از اون برنامه ها دادن یک تاپیک اختصاصی . این تاپیکها به تیمهای دسته دسته یک ( که از روی نتایج جام جهانی تایین میشه ) داده میشه و انها می تونن تمام کارهای تیمشون مثل : تمرین ، هماهنگی ، تاکتیکها و... رو اونجا انجام بدن . ولی باید تا اتمام جام جهانی صبر کنین . تو این مدت هم برای تمرین جام جهانی ، هر روزی رو مایلی تمرین کنین اعلام کن و زمین فدراسیون رو رزرو کن ( دقیقا مثل زمین هاگوارتز تو کتاب ) و تمرین کنین . بعد از جام جهانی اگه جزو تیمهای دسته یک بشین یک تاپیک اختصاصی بهتون میدم .

نقل قول:
به نظر من کاپیتان اگر به جای دو تا پست ، سه تا پست بزنه ، بهتره !

به نظر من هم اگه تفاوتی بین کاپیتانها و بازیکنان باشه بهتره ... قبوله کاپیتانها می تونن سه تا پست بزنن ولی باید پست سومشون ، پست آخر بازی باشه و در بین بازی فقط میتونن همون دوتا رو بزنن .

--- بلرویچ ---

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
خسته نباشی ناظر زحمت کش و کوشای کوییدیچ ، بلرویچ !!

خب ، من نمی دونستم کجا باید این در خواست خودم رو بگم . بهتر دیدم این جا بگم تا همه در موردش نظر بدن .

اولا ، هر تیم جایی برای تمرین می خواد . این نکته ای که هیچ وقت نمیشه اون رو نادیده گرفت .
و وظیفه ی تمرین دادن این تیم هم بر عهده ی کاپیتانه . خب ، نظر من اینه که توی تاپیکی که شما برای تمرین قرار دادین ، نمیشه همین طوری پست زد !
من بیام مثلا می خوام تیم خودم رو تمرین بدم ، بعد یکی دیگه هم میاد وسطش پست می زنه و بعد یک تیم دیگه ....
همین طوری اصلا تمرینات به درد نمی خوره که !
پس ، به نظر من ، برای هر تیم ، روزهای خاصی را برای تمرین انتخاب کنین . در این صورت ، اگر یکی از اعضای یکی از تیم ها به تمرین نیاد ، فقط خودش و تیمش ضرر میکنن و وقت تمرین رو از دست می دن !

دوما ! فکر می کنم توی قوانین اومده بود که هر نفر فقط دو پست می تونه بزنه .
خب ، نمی دونم این قانون از روی کوییدیچ مدرسه گرفته شده ؟
به نظر من این کار خیلی خوبه ، ولی خود من ، اون موقع که بازی داشتیم ، فقط دو تا پست باید می زدم .
پس یکی رو گذاشتم اولش زدم ، یکی رو آخرش که درستش کنم .
ولی به نظر من کاپیتان اگر به جای دو تا پست ، سه تا پست بزنه ، بهتره !
چرا ؟ چون که این طوری می تونه بازی رو همون طور که خودش می خواد به جریان بندازه . و برای درست کردن اشتباهات احتمالی یکی از اعضا ، یک شانس بیشتر داره !

البته میشه محدودیت هم در نظر گرفت . مثلا در هر شرایطی سه تا پست نزنه ، فقط با اجازه ی ناظر مسابقات ، حالا یا بلرویچ یا کوییرل ، این کار رو بتونه انجام بده .

ممنون میشم رسیدگی نمایید !

ماروولو گانت -- ناظر یه انجمن دیگه !!

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۶ ۱۶:۰۴:۵۷

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دامبلدور شوخیت گرفته بیا تا بهت بگم اینجا جای مسخره بازی نیست فکر نمیکنم کوییرل و بلرویچ خوششون بیاد بهتره که اینجور چیزا رو ول کنی بچسبی به درست خوشحال میشم پست 33 و 34 پاک بشه . با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۶:۳۶ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
سلام خدمت ناظر تازه ناظر شده ی نظارت ندیده ی انجمن کوییدیچ!!

من فقط میخوام دوتا نکته رو عرض کنم که چون خیلی مهم نیستند میتونید با خیال راحت بعد از اینکه پستم رو خوندید پست رو پاک کنید!(اولای نظارت پاک کردن خیلی حال میده...نه؟! )

نکته1: به نظرم پیشنهاد جان راونکلاو خودش ته خنده بود و احتیاجی به زدن تاپیکش فکر نکنم باشه!!...من که حسابی از اسم تاپیک خندیدم!!!(جدا مسخره نمیکنما!...ته خنده بود...ولی یه جورایی عملی نیست تاپیک!(فوضولی در کار ناظر در بدو ورود!))

نکته 2: گفتید که مسابقات جام جهانی کوییدیچ همراه با جام جهانی فوتبال برگزار میشه و بقلش گفتید که با خیال راحت امتحانامون رو بدیم!!
در این مورد باید خدمتتون عرض کنم که جام جهانی روز 19 خرداد با بازی دو تیم ماگلی! آلمان با کاستاریکا فکر کنم شروع میشه و این دقیقH میشه وسط امتحانا!!!

بنده که به شخصه امتحاناتم 27 خرداد تموم میشه و من نمیدونم روی چه حسابی گفته شده که به خیال راحت امتحاناتمون رو بدیم!!..اونم سال تحصیلی به این مهمی!!

اگر واقعا این مسابقات کوییدیچ با مسابقات جام جهانی فوتبال ماگلی برگزاری بشه میشه نوزدهم که دقیقا اون موقع هم میخوایم بازی های جام جهانی فوتبال ماگلی رو بشینیم ببینیم...هم درس بخونیم!
این شکلی که وقتمون از همین الان که فقط درس میخونیم کمتره!!!

به خاطر همین من اعتراض خودم رو اعلام میدارم و همین جا این راز رو فاش میکنم که هر کسی گفته با خیال راحت میتونیم امتحانامون رو بدیم یا خیلی خودش بیکاره که وقت مارو هم زیاد میبینه یا اینکه کلش به میله ای دیواری چیزی اصابت کرده!!!
در این مورد تعلق خاطر داشته باشید!!!...مطمئن مطمئنم!!...شک نکنید اصابتی چیزی وجود داشته!!

از همین جا تهدید میکنم که اگر به این مسئله رسیدگی نشه تیم پاورداس با تمام ستاره های بزرگ و کوچک و درخشان و چشمک زن و ... خودش از مسابقات کنار نخواهد کشید(!!) و به مبارزه و مسابقه ادامه خواهد داد و فقط در این بین بنده چون نمیتونم درست و حسابی در مسابقات شرکت کنم، با بیل جاسم بر سر تنظیم کننده ی این برنامه میکوبم و یا با فرقان نورممد بر روی صورت ایشان ویراژ میدهم(!) و ردی را ایجاد میکنم که تا عمر دارد فراموشش نکند و تازه با هیچ چیزی هم رد چرخ فرقون از رو صورتش پاک نشه!!

پس پیش به سوی زمانی بهتر برای جام جهانی ای بهتر! (شعار جدید!)

با تشکر از اینکه به تهدید بنده توجه لازم را خواهید فرمود!!!

**آلبوس دامبلدور- بزرگترین لایی خور قرن در مسابقات کوییدیچ **

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۶ ۶:۴۰:۵۰

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام به ناظر محترم.خوبي عزيزم.مي خواستم از اولين كسايي باشم كه بهت تبريك ميگن.البته اگه تبريكي تو كار باشه.

خب جان عزیز ، ما چاکرتیم ولی تو اولین نفر نیستی . درضمن چرا تبریکی تو کار نباشه ؟!

نقل قول:
من ميخواستم يه تاپيك باز كنم با اين عنوان(ستاد مبارزه با ستاد مبارزه با تخلفات كوييديچ).

. خدایی اسمش خیلی ارزشه . قبول کن .

نقل قول:
1.اين تاپيك يك تاپيك رول خواهد بود.البته ميشه غير از رول هم توش زد.
2.در تاپيك ستاد مبارزه با تخلفات كوييديچ فك ميكنم فقط بشه مبارزه كرد.اما اين تاپيك.يك جبهه ي فوق سياه است.براي مبارزه با سپيدي.
3.گروهي جديد داخل مجموعه گروه ها بشه كه كلا كارشون خلاف باشه.اول با كوييديچ و دوم و غيره تخلفات ديگر.

ببین عزیزم من یکی از طرفداران مبارزه و رقابتم ، مخصوصا در ضمینه سیاه و سفید . از شخصیتهای منفی هم خیلی خوشم میاد . منظور شما رو هم از اینکه میگین می خوام یه گروه خرابکار تشکیل بدم می فهمم . گروهی که شما در مورد صحبت میکنین اگه توی یک تاپیک مستقل باشه اصلا به چشم نمی یاد . شما در صورتی میتونین نقش یک آدم خراب کار رو بازی کنی که خرابکاری ای انجام بدی . و اگه تمام دردسر هایی که قراره درست کنی توی یک تاپیک باشه فایده ای نداره . شما باید در تاپیکهایی که وجود دارن دردسر ساز بشی تا به چشم بیاد . با وجود تاپیک جداگونه خرابکاری هیچ جذابیتی نداره . شما بهتره برای انجام فعالیتهای شومت از تاپیکهای " فدراسیون کوییدیچ - ستاد مبارزه با تخلفات تخلفات - آنسوی کوییدیچ " استفاده کنی تا لااقل یه مخالفی هم داشته باشی . ( در ضمن این خرابکاری هایی که میگم فقط در ضمینه رول و بس . زیادم نباید ارزشی بازی در بیاری )

پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۸۵

جان راونکلاو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۹
از مثلث برمودا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
سلام به ناظر محترم.خوبي عزيزم.مي خواستم از اولين كسايي باشم كه بهت تبريك ميگن.البته اگه تبريكي تو كار باشه.
خوب ميرسيم سر بحث اصلي.ناظر محترم من ميخواستم يه تاپيك باز كنم با اين عنوان(ستاد مبارزه با ستاد مبارزه با تخلفات كوييديچ).اهدافم رو از باز كردن اين تاپيك عرض خواهم كرد.
1.اين تاپيك يك تاپيك رول خواهد بود.البته ميشه غير از رول هم توش زد.
2.در تاپيك ستاد مبارزه با تخلفات كوييديچ فك ميكنم فقط بشه مبارزه كرد.اما اين تاپيك.يك جبهه ي فوق سياه است.براي مبارزه با سپيدي.
3.گروهي جديد داخل مجموعه گروه ها بشه كه كلا كارشون خلاف باشه.اول با كوييديچ و دوم و غيره تخلفات ديگر.
اگر نوشته هاي فوق را تصديق ميكنيد.به بنده اطلاع دهيد تا تاپيك مذكور را بزنم.با تشكر از زحمات جناب عالي.
جان راونكلاو(جديدا ميخوام سردسته ي همه ي خلاف كارا بشم).

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام بچه ها .

من ناظر انجمن شدم و آمادم فعالیتم رو برای این انجمن بیشتر کنم .
بدون شک اگه شما کمکم نمی کردین و این انجمن رو فعال نمی کردین نه تنها من ناظر نمی شدم بلکه این انجمن کاملا منحل میشد . برای همین سعی میکنم به شما اعتماد کنم و طرحاتون رو تا جایی که میتونم تایید کنم .

چندتا مسئله هست که به نظر من توی این انجمن باید بیش از پیش رعایت بشه :

1 - پستهای یک خطی به هیچ وجه زده نشه .

2 - پستهایی که میزنین به تاپیکی که توش میزنین ارتباط داشته باشه . در غیر این صورت پاک میشه .

3 - تمام سوالهاتون در صورت مهم بودن باید در تاپیک مشکلات بازیکنان یا دفتر نظارت مطرح بشه . اگرهم زیاد مهم نبود باید توسط پیام شخصی به من بگین . ( طرف صحبت من بیشتر با الیور وود و هاگریده )

4 - لطفا انتقادهاتون رو در تاپیک مشکلات بازیکنان بگین یا با پیام شخصی .

5 - مشکلات تیمی تون رو توسط پیام شخصی یا مسنجر با هم تیمی هاتون درمیون بزارین و از تاپیکها استفاده نکنین .

6 - سعی نکنین پستهایی که میزنین برای زیاد کردن تعداد پستهاتون باشه . چند مورد رو من امشب پاک کردم .

در آخر هم از همتون ممنونم که این انجمن رو فعال کردین .

در ضمن مسابقات جام جهانی کوییدیچ همزمان با مسابقات جام جهانی فوتبال برگزار میشه . پس با خیال راحت امتحان بدین . امیدوارم توی جام جهانی بترکونین .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.