هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

هنري گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ یکشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۴
از نصف‌جهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 58
آفلاین
من دو پيشنهاد دارم
1-براي گروه‌ها چت جدا بگذاريد اي طوري ديگه براي يه حرف كوتاه مجبور نيستيم پست بزنيم.
2- يه بخش بگذاريد تا هركي در باره هرچي در مورد هري پاتر مي‌خواد نمايشنامه بنويسه بتونه به صورت سريالي بنوبسه.

با اميد به توجه شما
هنري بي باك

:bigkiss: :wi

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
نقل قول:

هرمیون گرنجر نوشته:
بچه ها اگه میشد پستای علامت زده شده توی هر صفحه را پاک کرد خیلی بهتر بود .

این کلی وقت آدمو میگیره که بخواهی تک تک پستا رو جدا جدا پاک کنی.

كاملا موافقم! وقتي ادم ميخواد يه تاپيكو بازسازي كنه واقعا مصيبته!

البته يه راه هم هست كه به همه ناظرا پيشنهاد ميكنم ازش استفاده كنن!

وقتي روي حذف يا ويرايش راست كليك كنين و بعد open in new window رو بزني يه صفحه جديد باز ميشه.....وقتي توي يه صفحه ديگه هستين اين بهترين راهه! ديگه چند هزار بار نميرين به اون صفحه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۷:۳۶ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
بچه ها اگه میشد پستای علامت زده شده توی هر صفحه را پاک کرد خیلی بهتر بود .

این کلی وقت آدمو میگیره که بخواهی تک تک پستا رو جدا جدا پاک کنی.

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۲:۲۹ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
دوست عزیز این چراغ! روشن و خاموش هست؛ شما کمی پایین تر از آواتار خود نگاه کنید یه چیز کاملا مشخص و معلوم هست!

پیام زده شده در: ۲:۲۱ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

اما گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۴ جمعه ۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
از گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
من يه پيشنهاد داشتم كه مديران گرامي مي تونن براي بهتر شدن سايت انجام بدن.
اگه كنار id هر كسي يه دايره ( مثل چراغ ) يا هر چيزي به سليقه خودتون بزاريد كه وقتي كسي آنلاين هست روشن باشه و وقتي كسي افلاين هست خاموش باشه اين هم در زيبايي سايت تاثير داره و هم اين طوري بهتره البته ما بخشي داريم كه آنلاين بودن و افلاين بودن كاربران را نشون مي ده ولي هم خيلي كوچيكه هم جاش خوب نيست به نظر من اگه كنار id هر كسي باشه بهتره.
اگه اطلاعات ديگه خواستيد مي تونيد به من pm بزنيد.
اميدوارم پيشنهادم در بهتر شدن سايت تاثير بذاره.

He is their friend

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۸ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
توي نحوه برخورد گفتم اينجا هم ميگم ! ديگه بعضي از اين اعضا از حد گذروندن ! روي اعصاب همه راه ميرن ! چرا كسي مقابله نمي كنه ! اينها بايد وجودشون از سايت خشكونده بشه ! ديگه نميشه اين وضعيت رو تحمل كرد . از روز اول هم با حضور اينها توي سايت مخالف بودم . واقعا سايت رو با ... اشتباه گرفتن !
واقعا متاسفم ! واقعا براي عده اي كه چنين افكار بچه گانه اي دارن متاسفم !
نقل قول:
شايدم اين عادت مديران كه هر چند يه بار يه جايي رو به هم بريزن...اگه اين جوريه منم ميگم يكي از مديران چون آبر و حاجي و كرام و اعضاي ديگه از گروه هاي ديگه اومدن تو تاپيك خصوصيه ما و نقض قوانين بوده بايد شناسه شونو ببندن(آيا مديران خودشون تحمل بسته شدنه شناسه رو دارن)...وقتي خود مديران قوانين رو نقض مي كنن از من و بقيه انتظار نداشته باشن به قوانين احترام بزاريم

آدمي كه اينقدر افكارش بچه گانه است لياقت هيچ چيز رو نداره ! سايت رو با كجا اشتباه گرفتي؟ مديران عادت دارن به همه جا سر بكشن؟ بايد بكشن ! مديري كه از اوضاع سايتش خبر نداشته باشه كه مدير نيست !
تو بچه اي كه اينجا را با فلان جا اشتباه گرفتي !
من همين جا از مديران محترم تقاضا دارم اگه به خواست اكثريت اعضا اهميت ميدن اجاز فعاليت چنين آدم هايي رو توي سايت ندن ! از روز اول گفتم كه نبايد گذاشت كه سايت بازيچه يه عده قرار بگيره ! هنوز هم ميگم ! شما ( مديران) با اين استدلال كه سايت متعلق به همه است اجازه فعاليت وسيع به همه دادين ! اما بعضي ها ( اين بعضي ها بيست نفر هم نمي شن ! ) ثابت كردن كه ظرفيت چنين چيزي رو ندارن ! از سايت پرتشون كنين بيرون 1 مطمئن باشين كه كسي پشت سرشون عزا نمي گيره !

===
اين دو پستي كه من توي نحوه برخورد و اينجا زدم تند ترين نوشته هاييه كه تا حالا نوشتم ! اما ديگه صبرم ( و صبر خيلي هاي ديگه ) لبريز شده !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۱:۴۲ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
بابا بذاريد ما هم ناظر باشيم انقدر مدير بازي درنياريد لطفاً.

پیام زده شده در: ۵:۲۹ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
نقل قول:
در پایان اعلام می دارم همونطور که دوستان گفتن چون بطور ماهیانه به سایت سر میزنم و نمی رسم که به سایت بیام( و احتمالا این از طرف دوستان یه نقطه ضعف به حساب میاد و شاید هم این توی قوانینه که باید هرروز توی سایت باشی!!!!!!!!) و همینطور چون احساس می کنم دوطرف به هیچ عنوان حرفهای همدیگر را (از روی لجبازی) قبول نداریم ، بنابراین ادامه این بحث بی فایده بوده و احتمالا باعث خلل در تفریح دیگر اعضا می باشد ، لذا در صورتی که هری پاتر مایل به ادامه بحث با بنده نبوده یا مخالف حضور من در سایت بطور کلی باشد _ بطور رسمی خروج خود را از سایت اعلام می کن

دوستان و ملت شریف جادوگران!
ظاهرا قسمت آخر نوشته ایشون رو فراموش کردید! ایشون گفتند که اگه با گفته هاش مخالفید، به طور رسمی از سایت می رن! تمام شد رفت!

اون طور که متوجه شدم اغلب اعضا (به غیر از اون 8 نفر) با ایشون مخالفن بنابراین دیگه جای بحثی نمی مونه.

لطفا از این به بعد به بحثای دیگه بپردازید. هر پیامی در باره این جناب، حذف میشه.
با تشکر از همکاری شما

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۴:۱۹ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
من فقط به قسمتایی که مخاطبش من بودم جواب میدم

نقل قول:

abc نوشته:
در این مورد من از بس از این حرفها که مثلا: ما همدیگه رو نمی شناسیم .... یا با هم دوست نیستیم ..... شنیدم که اگه حرف شما هم درست باشه باز باورش برام سخته، دوما چرا برای رسیدن به درجات مدیریت شما سعی کردین خودتونو به اونها نردیک کنید؟؟ اگه بنابر لیاقت باشه بنابراین باید مخالفین نیز در صورت داشتن کاردانی لازم بدون دوستی با مدیران ( یا همون به اصطلاح بزرگان سایت) بتوانند به مسئولیتی دست یابند( هرچند داشتن مسئولیت افتخاری نیست)

بنده نگفتم برای رسیدن به مدیریت خودمو بهشون نزدیک کردم....بنده گفتم برای اینکه من رو مخاطب خودشون قرار بدن و بنده رو در رول پلیینگ شرکت بدهند...خودمو به اونها نزدیک کردم...سعی کردم با اونها باشم نه علیه اونها

شما فقط علیه اونها برخورد میکنید و سعی ندارید خودتونو به ما((افرادی که عضو ایفای نقش هستند)) نزدیک کنید

الان بسیاری از ناظرها و مدیرانو هنوز ندیدمشون و آشنایی ندارم...یک مدیرمون که خارج از ایران زندگی میکنه که خیلی ها به طور کامل ایشونو نمیشناسن..ولی از زحمتایی که میکشه معلومه چجور فردی هست
خیلی از ناظرها شهرستان هستند...که نه بنده با اونها چت کردم و نه از نزدیک دیدمشون

نقل قول:

اگر با شما از اول در خارج از چارچوب اخلاقی رفتار می شد بارهم ساکت بودید و مثل بچه خوب به کار تون می رسیدید_ منظور از ایرادات غیر منتقدی چیست؟؟
دیمون دامبلدور اسبق

به نظر بنده از اول هم با شما خارج از چار چوب ببرخورد نشد...این شما بودید که خارج از چارچوب رفتار میکردید و پست میزدید..این شما بودید که به همه توهین میکردید
شما حتی این فرصت رو داشتید که جبران کارهای گذشته را کنید ولی متاسفانه هنوز پیرو کارهای قبلی خودتان هستید
با تشکر کرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲:۲۳ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
این شخص بسیار مشکوک می‌باشد!! معلوم نیست از کی پول میگیره میاد الکی انتقاد می‌کنه!! خودت رو لو بده، و گرنه ..... !!

بابا من نمی‌دونم چرا این آدم هر یه ماه یه بار میاد سه کیلومتر پست می‌زنه و می‌ره تا یه ماه دیگه!! دوست عزیز من، اگه شما از سایت انتقادی داری، بفرما. بگو این انتقادمه، اینم دلیلش. این که نشد فقط بیای الکی ایراد بگیری. معلومه که هیچ کس به حرف بی‌دلیل خصوصاً اگه ایراد بی‌دلیل باشه توجهی نمی‌کنه.
شما خودت بیا این سه کیلومتر پست رو بخون (البته اگه حوصله داری!)، ببین کجای این پست دلیلی برای انتقادهات آوردی؟ شما فقط می‌گی با قوانین مشکل داری، اما نمی‌گی با کجای اون!!! شما اگه معتقدید که در این سایت دموکراسی بر قرار نیست، قوانین مشکل داره، بیاید قوانین دموکراتیک خودتون رو بنویسید و به سایت ارائه بدید. اون وقت اعضا میان نظر می‌دن که کدوم قوانین دموکراتیک تره دیگه. هر کدوم رو اعضا انتخاب کردن، به عنوان قانون سایت می‌ذاریم.

من تنها نتیجه‌ای که می‌تونم از حرفهای شما بگیرم اینه که شما قصد تشکیل یه جناح مخالف در سایت رو دارید تا با در اومدن سایت از حالت تک‌حزبی دموکراسی مورد نظرتون رو به اجرا بگذارید!!!! در واقع به نظر شما نشانه‌ی وجود دموکراسی اینه که همیشه بیش از یک حزب وجود داشته باشه!!! اصلاً هم مهم نیست که اعضا از اون تک حزب، راضی باشن یا نه. هشت نفر از هزار نفر عضو این سایت هم عضو اپوزیسیون شما بشن، خوبه!!!! 0.8% اعضای سایت!! درصد کمی نیست!!!!

در کل با آبرفورث کاملاً موافقم. لطفاً ذهن خودتون رو برای جواب دادن به ایشون مشغول نکنید!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.