هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به مرلین:
چهارشنبه که شما رو ناظر گذاشتم دسترسی نظارت هم بهتون دادم حالا نمیدونم چی شده که نیومده

به دزیره:
خوش اومدی

به دالاهوف:
مشکلی با اضافه کردن مدیر جدید نداریم ولی موضوع اینه که ما واقعا نیاز به همچین کسی نداریم. اگه وزیر، مدیر هاگوارتز، لرد، دامبلدور و همه مدیران انجمن هر کدوم بتونن وظیفشون رو انجام بدن خود به خود همه انجمنها فعال میشه

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سین مثل سیاهی

آخی دزیره رو ببنید..

اممم...غرض از پست زدن:
سابق بر این بخصوص روی این مورد در انجمن مدیران تاکید و یادآوری میکردم ولی الان طبیعتا باید اینجا بگم. البته صرفا دارم بعنوان یه عضو معمولی سایت میگم نه چیزی بیشتر و کمتر. اسم تاپیک، انتقادات و پیشنهاداته دیگه.

روی صحبتم با گردانندگان نیست چون اگه بررسی کنیم هر کدوم یه موقعی به درد سایت میخورن.

کوییرل و آمبریج که کارهاشون مشخصه. هری هم که معمولا موارد لاینحل رو حل میکنه. استر و ایوان و سوروس هم در مورد انجمن ها و اخبار و هاگوارتز کارهاشون رو میبینیم.

بنابراین مشخصا صحبتم در مورد مدیران انجمنه. مدیرانی که این دوستان هم سابقه شون و فعالیتشون مشخصه. لیلی عزیز از بهترین نویسندگان و فعالترین اعضای سایت بود. همینطور فلور که در مقاطعی از لیلی هم حتی بهتر بود و البته استر که صرفا در هاگوارتز بیشتر کارهاش به چشم میاد.

پس با سابقه این دوستان هم کاری نداریم منظورم فعالیت حال حاضر این دوستان و اوضاع انجمنه.

ما الان تعریفی که از مدیران انجمن داریم همون تعاریف سابق و فسیل شده ست که اونموقع ها هم تو انجمن مدیرا میگفتیم؟ یعنی اشخاصی که مبصر هستن و نظارت میکنن یه موقع پست فیل تری نخوره تو سایت؟

اگه همون باشه که خب مشخصه چرا ترکیب مدیران انجمن الان اینجوریه و وضع انجمن هم به تبعش اینجوریه.

اگه اعضای استثنایی ای مثل ارباب لرد ولدمورت گرامی یا اعضای با استعدادی مثل مورفین و مروپ و لینی و آیلین نباشن یعنی این اعضا رو فاکتور بگیریم از انجمن چی میمونه جز ویرانه ای از هاگوارتز بعد از اتمام جنگ؟

نمیخواین دوباره احیاش کنید؟!

هری اولین عضو و موسس سایت بوده و منم سابق بر این و حتی الان خیلی از حرفاشو قبول داشتم و دارم اما بعضی از حرفاش تاریخ مصرفش گذشته مثل اینکه اعضای عادی با مدیران هیچ فرقی ندارن یعنی عضوی بخواد کاری بکنه بدون دسترسی هم میتونه بکنه.

حقیقتش اینه که یه عضو معمولی توی یه مقاطع خاص و در یه محدوده خاص میتونه، اینو عملا ارباب و مورفین نشون دادن ولی یه عضو معمولی بصورت کلی نمیتونه تغییرات ایجاد کنه. ضمن اینکه مدیر انجمن، شخصیتی از نظر وجهه در افکار عمومی سایت داره و اختیاراتی داره که واقعا میتونه تاثیرگذارتر باشه.

ارباب که مشخصه قبول نمیکنن و البته من خبر ندارم اشخاصی مثل مورفین و مروپ و لینی و آیلین قبول میکنن یا نه ولی باید امثال این افراد مدیر انجمن باشن.

کسانی که بتوانند نفسی تازه در انجمن بدمند و بقیه هم از اون ها انگیزه و الگو بگیرند. به عضو معمولی یا تازه وارد یا حتی قدیمی وقتی ببینه اشخاصی مدیران انجمن سایت هستند که خودشون فعالند بصورت دوبل انگیزه میگیره. هم از این لحاظ که مدیران سایت توی پست های ایفای نقش فعالند و تاثیرگذار هم از این لحاظ که اگر فعالیتش خوب باشد آن عضو هم میتواند تاثیر گذار باشد.

من کوییرل رو واقعا قبول دارم. ولی جا داره یه سر سوزنی هم به ایشون بزنیم حالا که به بقیه زدیم. کوییرل وقتی برمیگرده به سایت نظم و روال طبیعی سایت برمیگرده و جای یه دوست و همکار قدیمی هست که بر گردن من هم حق دارد و از اینکه برگشته خیلی خوشحالم ولی بعضی سخت گیری ها برای مدیر کردن اعضا بخرج میداد که امیدوارم الان دیگه اینجوری نباشه.

البته وقتی هم کوییرل نبود نایب بر حقش استرجس از این گیرا میداد و البته الحق والانصاف هری همیشه با این سخت گیری ها مخالف بود هر چند میشه گفت چون خودشو درگیر نمیکنه براش مهم نیست ولی کلا از نظر عقیده اینجوری بود که نباید اینقدر سخت گرفت برای مدیر کردن اعضا.

الان عید نزدیکه. بهتره یه تحولی هم توی انجمن ها ایجاد کنید. ما که از سنمون گذشته و به عشق اعضای خاصی مثل ارباب میایم سایت ولی بصورت کلی حیفه. این سایت یه داستان هایی داره که شاید خیلی ها باورشون نشه. چقدر آدم ها از همینجا شخصیتشون ساخته شد. چقدر عشق ها روشن شد چقدر عشق ها خاموش شد.

جادوگران مثل یه کتاب زندگی شده برای اعضاش. نذارید اینجوری بمونه. توی این حالت رکود. احیاش کنید. کمکی هم بخواین حتما بقیه و از جمله من هستیم. فرضا خود من هر کاری که از دستم بربیاد تا جایی که وقتم اجازه بده و البته غیر از کارهای مدیریتی حاضرم انجام بدم. مدیر و ناظر رو قبول نمیکنم بشم نه اصرار نکنید خواهشا:دی ولی کارای دیگه رو هستم.

هر چند زندگی های الان فوق العاده شلوغه ولی جادوگران جزو علایق همه ماست. ببینید وقتی یه مدیر فعال باشه چقدر اوضاع سایت فرق میکنه. مثال عینیش زمانیه که آمبریج فعال بود همه کیف میکردن و کلا سایت فعال شده بود. پس زیر سیبیلی رد نکنید این قضیه رو.

فرت

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲

دزيره

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۲۲ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
سلام بر همه مدیران و ناظران و کلا" کل دوستان و عزیزان و یاران قدیمی که من رو میشناسند و جدید که نمیشناسند . من بعد از مدت ها شاید 6 سال برمیگردم به جادوگران که ببینم چه خبره میبینم همه خبر هست جز اون خبر هایی که باید . ما از ریونکلاو بیرون شدیم اینگار، و اینکه اعضای قدیمی رو دیگه نمیبینم هیچ جا ، کسی خبر داره که چی شده ؟
ما چیکار کنیم ؟ تو ریونکلاو الان کسی هست که برگردیم اونجا ؟ یا نه ؟
در ضمن خطاب به ناظران و مدیران (جدید) ما اعضای قدیمی در همین نقش خودمون هستیم ، نقش حاشیه ای هستیم و برای خودمون مینوشتیم به نقش های اصلی کاری نداریم .
مرسی از وقتتون .

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۱:۲۶:۵۹
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 718
آفلاین
خو دسترسی نظارت تام رو بردارین به من بدین، چون من ناظرم و گروهشو ندارم!

در هر حال بیشتر رسیدگی کنین خو، تو ایگور مونده دسترسیه و گفتم هم که ببندین، بعد اون دسترسی داره و بازه، این الان اینطوریه!

رسیدگی کنین خو!

پیام زده شده در: ۴:۳۷ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
اهممم!

در حال حاضر فک نکنم ناظر هیچ انجمنی باشم اما مثه اینکه یادتون رفته این گروه "ناظر انجمن" رو بردارید.البته واسه من فرقی نداره ها.اگه دوست دارید میتونید بزارید باشه!ولی دلیلی نداره الکی به انجمن ناظران دسترسی داشته باشم.من بیام چی بگم اونجا آخه؟

دیه خود دانید..!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲

نویل لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲
از كسي نميترسم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 114
آفلاین
سلام
اگه میشه دسترسی تالار گریفیندور رو به من برگردونین!

ميدوني بزرگترين اشكال زندگي واقعي چيه؟
تو لحظات حساس موسيقي نداره!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

دابی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۷:۱۰ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
نقل قول:
من شناسمو عوض میکنم تو دابی بمون خوبه ؟

عالي! دمت گرم!چه قدر دابي بود بزرگوار!

با تشكر فراوان از پرفسور كوييرل مهربان!
پس لطفا دسترسي منو برگردونين. هم توي گريفندورم هم محفل( البته اگه از اونجا هم شوت نشده باشم بيرون)
دابيز؟

پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

رومیلدا وین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
از بیکران دور در روزگار نور در شهر بی عبور زیر درخت مهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
من شناسمو عوض میکنم تو دابی بمون خوبه ؟

چشمانت را

به مناظره دعوت می کنم

پیام زده شده در: ۹:۴۱ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به دابیز!

قوانین ایفی نقش :
... همچنین هر فردی که بیشتر از یک ماه در انجمن ایفای نقش پست ارسال نکند از ایفای نقش اخراج خواهد شد.

با توجه به تجربه، ما دیگه اعضا رو از ایفای نقش خارج نمیکنیم مگر در اوایل سال جدید که فعالیت و عضو گیری تو سایت شروع میشه

الانم هر کدوم از شما دو تا عزیز میتونید درخواست یه شخصیت دیگرو بدید تا با همین شناسه تایید بشید.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲

دابی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۷:۱۰ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
یعنی من از تیر 92 که این شناسه رو گرفتم شما هم همزمان با من شخصیت دابی رو داشتین؟ یعنی تو ایفای نقش بودین؟ نبودین که!
چون شخصیتتون رو تازه معرفی کردین.
من چرا از ایفای نقش شوت شدم بیرون؟
یه مدیر رسیدگی کنه لطفا.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.