هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چرا دامبلدور اسنیپ رو معلم دفاع در برابر جادوی سیاه کرد؟منظورخاصی داشت؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اما من فکر میکنم که اسنیپ با دامبلدور قرار میزارن که اسنیپ دامبلدور رو بیهوش میکنه و به هوا میفرست ولی اون زنده می مونه دامبلدور از مکگونالد می خواد که به کسی نگه زندست حتی به هری اسنیپم براشون جاسوسی میکنه حالا چرا اینهارو اینجا گفتم؟ ربطشم همین به نظرم دامبلدور به خاطر این اسنیپ رو برای این درس گذاشت که استعداد او خیلی بالا بود هیمن جور اون رو می خواست تست کنه ببینه یم تونه بهش ماموریتی بده یا نه فقط من تو یک فکری هستم اگر مالفوی وظیفه کشتن دامبلدور رو داشته نارسیا از اسنیپ می خواد که اگر مالفوی نتونست اسنیپ رو بکشه درسته؟ اسنیپ هم باهاش پیمان میبنده پس اگر دامبلدور رو نکشه خودش کشته میشه!!!
دلیل اصلی قرار دادن اسنیپ برای معلمی جادو سیاه دو حالت داره:
1: یا به مرگ خوار بودن اسنیپ پی برده بوده اون می خواست نابود کنه یا طلسم رو از بین ببره همین جور که دوستمون گفت
2: می خواست اسنیپ رو تست کنه ببینه ایا می تونه باهاش همکاری بکنه یا نه
ولی در هر حال یک حکمتی درش بوده که اسنیپ این کارو کرده

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۵۱ یکشنبه ۵ آذر ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
من مخالفم!
از نظر من اسنيپ خوبه و به دستور دامبلدور اون رو كشته(چه ظاهرا چه واقعا:كار نداريم كه دامبلدور زنده هست يا نه)و چون اسنيپ حاضر به اين كار نميشده دامبلدور به جاي باج اين شغل رو كه عشق اسنيپ بوده بهش داده و اسنيپ كه عاشق اين درس بوده پيش خودش گفته اين درس حتي واسه يه سال هم بهتر از اون معجون سازي مزخرفه!

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۴:۰۳ یکشنبه ۵ آذر ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
خب دیگه فکر نکنم چیزی با نظرای بچه ها ماله بحث مونده باشه فقط این پستو زدم تا چند تا نکته آخری رو بازم تکرار کنم
اولا که دامبلدور طی این چند سال با دلایل خودش به اسنیپ اطمینان تام داشت و این کارش نقشه نبود
دوما مگه گزینه بهتری هم به جز اسنیپ با پشت کار و حرفه ای گریش وجود داشت ؟
سوما با طلسم شدن این شغل هیچ کس داوطلب این پست نمیشد و اسنیپ هم که برای به حقیقت پیوستن آرزوی چندین سالش موقعیتو مناسب دید این خطرو قبول کرد وپست رو گرفت که احتمالا.... بازم میگم احتمالا ولدمورت به اسنیپ گفته بوده که طلسمو از روی شغل برداشته تا اسنیپ این شغل رو قبول کنه و خیانت انتهایی خودشو با فراق بال انجام بده

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۷:۱۰ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ شنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۲ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
در مورد اینکه توی کتابهای قبل هری چرا با مخالفت دامبلدور با تدریس دفاع در برابر جادوی سیاه توسط اسنیپ رو برو میشیم باید بگم به نظر من دو دلیل برای این امر وجود داره یکی اینکه اسنیپ مورد اعتماد دامبلدوره و از طرفی نیازمند به کمک دامبلدور. بنابراین چون این درس طلسم شده و دامبلدور نمی خواد که اسنیپ از مدرسه بره اجازه تدریس این درس رو به اسنیپ نمیده. از طرف دیگه دامبلدور همیشه باور داشته که ولدمورت یه روزی برمیگرده و برای اون روز به اسنیپ نیاز داشته.
در مورد اینکه چرا در سال ششم دامبلدور به اسنیپ این اجازه رو میده که بالاخره این درس رو تدریس کنه بازهم به نظر من میتونه دو دلیل داشته باشه.
اول اینکه برای برگشتن اسلاگهورن به مدرسه نیاز به یک کرسی خالی برای تدریس معجون سازی هستیم که تخصص اسلاگهورنه. از اونجایی که دامبلدور به خاطره اسلاگهورن هم نیازمنده و به گفته خودش فقط هری میتونه این خاطره رو از اسلاگهورن بگیره بنابراین باید اسلاگهورن به مدرسه برگرده.
دوم اینکه من فکر می کنم این قسمتی از نقشه دامبلدور برای فرستادن کامل اسنیپ نزد ولدمورته ( من جزء اون گروهی هستم که معتقدن که اسنیپ خیانتکار نیست بلکه طبق نقشه دامبلدور به قتل اون اقدام کرده ) طبق طلسم کسی که این درس رو تدریس کنه در آخر سال از مدرسه خواهد رفت و اسنیپ وقتی از مدرسه بره جایی جز در کنار یاران ولدمورت نخواهد داشت.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲
از توي تابلو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 117
آفلاین
اول : با توجه به اعتماد دامبلدور به اسنيپ ، دامبلدور مي خواسته اسنيپ رو هميشه داشته باشه ولي چون تدريس دفاع در برابر جادوي سياه باعث شده بود كه همه استاداي اين درس از هاگوارتز برن ، اون رو استاد اين درس نمي كرد . ولي بعد از به قدرت رسيدن ولدمورت هيچ كس براي تدريس اين درس وجود نداشت و مناسب ترين كسي كه دامبلدور مي تونسته پيدا كنه اسنيپ بوده.
دوم : دامبلدور بعد از به قدرت رسيدن ولدمورت تصميم مي گيره بيشتر به اسنيپ اعتماد داشته باشه و شايد از اين راه مي خواسته اعتماد خودشو به اسنيپ نشون بده تا اون يه محفلي باقي بمونه !

Only Raven!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
جوزف جان جمله سرهم کردی؟ ( شوخی)

به نظر من که دامبلدور: در سالهایی که سوروس معلم معجون سازی بوده بهش واقعا اعتماد کرده و وبخاطر اینکه دوباره به جادوی سیاه روی نیاوره در سال های اول به اجازه تدریس جادوی سیاه را نمی داد ولی حالا چرا و جزای اعتماد به یک مرگ خوار را دید.

( خیانت در امانت)
( چکش)

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
فكر نكنم منظوري داشته باشه چون تعداد داوطلبان اين شغل بسيار كمه به دليل اينكه نفرين شده است . اسنيپ هم هميشه داوطلب اين كار بوده . چيزي كه بايد بهش توجه كرد اينه كه وقتي مالفوي به اسنيپ گفت :‌ دفاع در برابر جادوي سياه جز يه نمايش چيه ؟ و اسنيپ گفت : درسته ولي اين نمايش مهميه .

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پست هایی تکرای دوستان(میراندا گوشاک و شاهزاده دورگه) پاک شد.عزیزان یک بار بفرستید پستتون رو کافی هست.

آرتور ویزلی پستی با شرح زیر زد و پاک شد:
نقل قول:
احتمالا براي اينكه دانش آموزا دوزار چيز ياد بگيرن.
___________________ سوال
مد شده چند تا پست پشت سر هم بزنيد؟
اين ناظرا هم كه بلد نيستن پستا رو پاك كنند.
.

آرتور جان ناظران بیچاره هم باید بهشون حق بدی!ما هر روز که به تمام تاپیک ها نمیتونیم سر بزنیم اخه!فعالیت هم که زیاد هست.دست همه شماهای که فعالیت مثبت میکنید درد نکنه و امیدوارم به زودی به موفقیت برسید که آنهایی که واقعا فعالیت خوب میکنند آینده خوبی دارند.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲:۰۰ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
خوب این حرفت شاهزاده تا حدی درسته ولی به نظرت الان کار دامبلدور غیر قابل توجیه تر و مشکوک تر نیست که با اینکه ولدمورت قویتر شده این کارو بکنه و پاسخ حرفت مبنی بر اینکه قبلا دامبلدور میترسیده اینه که : مگه قبلا ولدمورت ظهور جامعی مثل الان داشت که دامبلدور بیشتر از الان از اسنیپ بترسه و از اون استفاده نکنه و بهت بگه که جدی بودن در این تاپیکها به نفع خودت و سایته و برای شوخی هم تاپیکهای طنز زیادی وجود داره و ضمنا ورودت رو بهت تبریک میگم

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۱:۲۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۰ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۹۰
از كوچه نتراسون ( كوچه ي بغلي دياگون ) شماره ي 555
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
مرگخواران عزیز سلام ...
من تازه عضو جادوگران شده ام و فکر می کردم می شود یک ذزه با دوستان شوخی کرد ...
اما ایگور جان به من اخطار دادند ...
من هم دیگر می خواهم جدی جدی باشم ...
به نظر من علت این بوده که دامبلور عزیز می دانسته بچه ها در این سال به معلمی نیار دارند که فعالیتهای طولانی در زمینه ی جادوی سیاه داشته باشد تا بتواند بچه ها را با خطر بزرگی همچون ولدمورت بیشتر آشنا کند ...
و دلیل اینکه سالهای پیش من را معلم نمی کرد این بود که فکر می کرد ممکن است دوباره به سمت جادوی سیاه کشیده شوم و آن وقت همه را بیچاره کنم ...
متشکرم ...
ایگور عزیز دیدی من هم بلدم جدی باشم ...
موفق باشید

فقط زندگی وجود دارد و کسانی که از درک آن عاجزند...
فقط خدا وجود دارد و کسØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.