هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۰:۰۸ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
البته خب الان جدیدا موارد خیلی زیادی رو دیدیم کسایی که بهشون ربطی نداشته تو کار بقیه دخالت کردن ! تو انجمن ناظران در مورد اون حمایت من به کسی ربطی نداشت جز خودم ولی خب چند نفر (!!!!) اومدن نظر دادن !
در ضمن اگه نظر خواستید 4 نفر مخالفت کردند !
نظر جمع مهم نیست پس حق ندارید نظر سنجی میکنید !

میبینم تنها قسمتی از پست منو که دوست داری انتخاب میکنی و جواب میدی !

نه ترو خدا لطفا پیشنهاد رو قبول کن و بده دو تا داور دلخواه هر نفر فیلمشو داوری کنن !

این دیگه توجیه غیر قابل تحمله !

گفتم که پست ها پاک نشد و این دقیقا نشون عدم وجود بعضی چیز هاست !

وجود اون چیز ها رو به راحتی میتونم بهت اثبات کنم مگی جان، به راحتی!
منتهای مراتب اینجا اینکه پاک نکردم دقیقا دلیلش اون چیز هاست، و گرنه پست کلاه رو اول پاک میکردم نه اینکه جوابشو بدم رفیق! هوم؟

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۳۰ ۰:۱۹:۰۰

پیام زده شده در: ۰:۰۱ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
اول به کلاه :

ببین دوست عزیز، نحوه نظارت من رو هر کی دیده خودش میدونه، شما هم رسالت نداری که همه چیز رو تفسر کنی. پستتو پاک نمیکنم و توضیحم میدم که روشن بشه واست :
شما اگر اینکه من حرف پرسی رو قبول نکردم که پست هاش رو دو تا داور داوری کنن، و اینکه امکانش زیاده که بگه فیلم هاش رو در جشنواره شرکت ندم، حمایت میبینی مشکل وجود داره بین دید من و دید شما!

اتفاقا اینجا من بیش از همه درخواست پرسی رو رد کردم دقت کنید.

به بلیز و مگی :
اون همه دقیقا یه جامعه مشخص رو نشون میده. کسایی که فیلم زدن تو هالی ویزارد. وقتی یه نفر مثل کلاه که بهش ارتباطی نداره میاد و دخالت میکنه، یه نفر مثل پرسی هم زورش میگیرهو میاد اینجوری پست میزنه. و به تبع اون، یه نفر مثل مگی هم میاد میگه پست منو بدین همون ننجون مهدی امتیاز بده.

من برخورد پرسی، تو، مگی رو میبینیم، به این نتیجه میرسم که پست های نامربوط از افرارد نامربوط باعث این اصطکاک بین شما سه تا شده.
اگر این استدلال من غیر منطقیه بگین هست!

من تازه خود مورگانا رو به دلیل داوری محق میدونستم در این بحث] منتها خودش تو چت باکس اون صحبت ها رو کرد.
وقتی یه نفر در هالی ویزارد شرکت کرده، نسبت به پستش حق داره، اما یه نفر که شرکت نکرده، نمیتونه بیاد و با نظرش تاثیر بگذاره رو منافع اون فردی که شرکت داشته. این موضوع سختی نیست دوستان!

یک لحظه فکر کنین ببینین در این مدت من در لندن با چه مسائلی مواجه بودم، و فکر کنین که کدومتون با این مسائل مواجه شدید، بعد بیاید از این پستا بزنین!

ایول مرام...!

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ایول دستتدرد نکنه آبر !
ازمانظرمیخواین بعد ماسه ساعت وقت می ذاریم نظرمیدیم بعد چون قبلا بوده بازم هست!
شما هم نمیتونید بدون نظر اکثریت که شرکت داره فیلمشون یه قانون رو تصویب کنید ! عهه پس ما بگیم چون مثلا 100 ساله پیش قانون بوده یکی اومد تو ملک اون یکی بکشنش شما اومدی خونه ی ما بکشیمت !
یعنی چی چون قبلا بوده باید باشه !

و اما دراکو عزیز از شماهم توقع نداشتم که از من بخوای پستمو پاک کنم و بذاری پست بقیه باشه ! دستت درد نکنه !

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هم ... الان من به تناقض برخوردم چون از اون جایی که من برای پستهام خیلی وقت گذاشته بودم میخواستم بدونم که آیا در تصمیمتون پست های اخیر هم احیانا ملاک قرار گرفته یا کلا مبنا رو بر این گذاشتید که چون در سال های گذشته همین معیارها بوده و احتمالا اشکالی هم نداشته اند پس امسالم هویجوری بمونه؟

در این صورت این سوال پیش میاد که اصلا چرا مسئله رو همگانی میکنید که بعدش که میبینید نمیتونید از عهده اش بربیاید بدون توجه به وقتی که دیگران گذاشتند سر و ته بحثو هم بیارید و دیگرانو هم تهدید به پاک کردن پستهاشون کنید و تازه کلی هم منت بذارید؟ "هرچند که قانونا ناظری بخاطر بلاتکلیفی مجاز به پاک کردن پستی نیست"

و اینکه اگر هر تقی به توقی شد شما بخواید پست ها رو پاک کنید خب چرا کلا این تاپیک ناظرین رو قفل نمیکنید تا هم ملت سوالاتشونو نپرسن و هم سر شما خلوت تر بشه؟ بالاخره شما رو اینجا گذاشتن که پاسخگو باشید دیگه وگرنه ننجون مهدی رو میذاشتن :دی

در آخرم یک تبریک ویژه خدمت ناظرین محترم که تازه چند بار پستمم خوندن و با وجود اینکه دیدن پست من فاقد تیتراژ و کارگردانی صحنه هست وارد اسکار کردنش که تا در بدو ورود 35 امتیاز ازش کسر بشه :دی

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

كلاه گروه بندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۶ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۲۵ سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۹
از گنجه ي خاك گرفته دامبلدور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
نقل قول:
سلام.
با توجه به اعتراض آقای زابینی مبنی بر این که نباید امتیازی به تیتراژ در معیار امتیاز دهی هالی ویزارد تعلق بگیره تصمیم گرفتیم،نظر همه رو در این باره بپرسیم تا بتونیم بهترین نتیجه گیری رو انجام بدیم.
لطفا نظرتون رو بگین.آیا باید امتیاز تیتراژ که 15 هست رو کم کرد،کلا امتیازی به تیتراژ نداد و یا اینکه همین جوری بمونه.
ممنون

ابرفورث شما مطمئنی با ناظر همکارت تعامل داری ؟
من نمیدنستم کلمه ی همه دوستان نظر بدن یه سری زیر شاخه و محدودیت داره ..
در کل من فکر کنم شما پستها رو از اخر به اول خوندی که به این نتیجه رسیدی که باعث درگیری ها من و مری باود بودیم .. شخصا من پستم اخرین پستی بوده که زده شده و بحثی در دنباله اش صورت نگرفته .
بقیه هم لحن ملایمی داشتند .. به جز یک نفر که البته حمایت شما از ایشون هم چندان غیر معقول نیست ..
(/.سایت جدید مبارک باشه./)

در کل به نحوه نظارت شما هم دوستان اشنا شدند .. همیشه تهدید به پاک کردن ...

موفق باشی.

. A word is enough to the wise

|||

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
خیلی جالبه که نمیتونین درست حسابی با هم تعامل کنین و حرف بزنین و به نتیجه برسین!

1 - امتیاز تیتراژ 15 میمونه. این معیار ها رو در دوره های قبلی هم گذاشته بودن و مشکلی نبوده پس این دوره هم میمونه.

2 - متاسفانه نمیدونم چرا کسانی که در ماجرا حضور نداشتن و بحث بهشون ربطی نداشته دخالت کردن که این اتفاق ها بیفته! من جمله کلا] گروه بندی. و البته مری باود که شنیدن اسمش در اینجور بحث ها دیگه برای همه شده عادت. این بحث واقعا هیچ ربطی نداشت به این رفقا!

3 - تمام فیلم ها رو تمام داوران داوری میکنن، تمام فیلم هایی هم که انتخاب شدند، در جشنواره شرکت خواهند کرد. بعد از اعلام نتایج اگر کسی اعتراضی داشت میتونه اعلام کنه، گرچه این هم جزء روال جشنواره نبوده!

4 - هر کسی که دوست نداره فیلمش تو جشنواره حضور داشته باشه پیام شخصی بزنه به یکی از ناظرین تا بررسی کنیم.
مطمئن باشین برای ما خیلی لذت بخش تر بود که جشنواره برگزار نکنیم! که نشینیم هر پست رو چند بار بخونیم که ببینیم بیاد تو جشنواره یا نیاد! که شونصد تا داور عوض کنیم که با سلایق ملت جور در بیاد. که منت داوران رو نکشیم!

بله!

5 - دراکو گفته بود کسی پست بزنه پاک میکنه، صلاح دونست و پاک نکرد. اگر یه پست در این مورد زده بشه پاک میشه. خواهشا اصطکاک ایجاد نکنید دوستان.

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۹ ۲۲:۱۹:۵۴

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آقا اگه میشه فیلم های منو تره ور داوری کنه البته اگه خودمم داوری کنم شکایتی ندارم .

با تشکر از ناظران محترم انجمن لندن !

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

كلاه گروه بندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۶ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۲۵ سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۹
از گنجه ي خاك گرفته دامبلدور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
اینجا رای اکثریت ملاکه ؟! نظر اعضا ملاکه ؟! و یا تهدید کردن و ...

تیراژ یک جزو غیر ضروریست و زیر مجموعه شاخه ی "سوژه و ایده (خلاقیت) " میتونه باشه .
ممکنه شخصی فکر کنه تیتراژ میتونه پستش رو زیبا تر کنه ، خلاقیت (!!!) به خرج بده و قسمتی رو به این موضوع اختصاص بده و یک نفر هم احساس کنه ، فیلمش به قدر کافی زیبا هست ، خواننده رو جذب میکنه و نیازی به اضافه کردن این قسمت به فیلمش نداره ، ولو اینکه همون بولد کردن عنوان فیلم خودش به گونه ای مقدمه ای برای اغاز فیلم به حساب میاد ، مفید و مختصر و کافی.

حالا داور میتونه امتیاز تیتراژ رو برای فیلم های که نیاز بهش دارند در قسمت سوژه ایده ( خلاقیت ) لحاظ کنه .

توصیه :

پرسی عزیز من یادمه زمانی که مدیر هاگوارتز بودی و تا میخواستی انگشت تو دماغت کنی یه گروه میومد تهدید به تحریم هاگوارتز میکرد ، چقدر شاکی میشدی ، اما مثل N تا کار دیگه مثل اینکه این اعمال رو فقط برای بقیه گناه کبیره میدونی

به هر حال این سیستم که خود نویسنده پست بیاد داورایی که قرار به فیلمش امتیاز بدن رو انتخاب کنه یه مقداری ناجالب به نظر میاد و فکر نکنم دیگران شرکت کننده هم خوششون بیاد.

به هر حال هر چه کمتر بهتر ، مسئولان اسکار توجه داشته باشند که شان زحمتی که کشیدند رو با امتیاز دادن به کمیتها پایین نیارند.

ویرایش شده توسط كلاه گروه بندی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۹ ۲۰:۵۳:۳۵
ویرایش شده توسط كلاه گروه بندی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۹ ۲۰:۵۶:۵۸

. A word is enough to the wise

|||

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
در مورد پست ها ، اصلا برام اهمیتی نداره که نظر ملت چی هست در مورد تیتراژ و امتیازش !

من میخوام که مرلین و آلبوس دامبلدور صرفا پست های منو داوری کنن ! با همون امتیاز های فعلی و تغییری توشون داده نشه !

در صورتی که حس کردید باید غیر از این دو نفر فیلم هام رو داوری کنن یا امتیازای معیار باید تغییری کنن ، من اجازه نمیدم که فیلمام توی اسکار شرکت کنن ؛ چون به نظرم کسی باید داوری کنه که در مورد فیلم و اینها اطلاعاتی داشته باشه که به نظرم این دو نفر بهترین هستن .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نه پرسی عزیز .. اتفاقا بیگانه از نظر من همیشه در هالی ویزارد واقعا عالی کار کرده و من فکر میکنم شما در هر زمانیم برید دنبال چند داور منصف بگردید تا در مورد پستاش نظر بدند حتما نظر منو تایید خواهند کرد. ضمن اینکه مسائلی مثل استعداد و .... چیزهایی نیستند که محدود به زمان بشن و هیچ وقت نکات ظاهری یک پست ما رو از استعداد نویسنده در زمینه نوشتن دور نمیکنه. شما برو تو همین سایت بگرد ببینم دو نفر میتونی پیدا کنی که معتقد باشه فیلمای بیگانه چرتو پرت هستن یا اینکه فقط خودت این نظر رو داری؟

اما فضا سازی در بعضی جاها به طنز لطمه میزنه.

مثال1:

زمانی هست که طنز نوشته ایجاب میکنه وقایع یا دیالوگ ها با سرعت اتفاق بیفته چون این پیوند آنی یک سلسله وقایع هست که کلیتش یک نکته طنز رو به وجود میاره. بنابراین باید سرعت وقایع اونقدر بره بالا تا این پیوند ها به موقع شکل بگیره و این کلیت میتونه شامل قسمت یا بخش اعظمی از پست هم بشه. فضا سازی بین چنین طنزی نه تنها درست نیست بلکه اگر قرار بر این باشه که من امتیاز بدم حتما امتیاز منفی لحاظ میکنم.

مثال2:

وضعیت داستان ایجاد میکنه که وقایع در فضایی مبهم رخ بده یا قضاوت های بعدی به عهده خواننده واگذار بشه. در اینجا فضا سازی عیب نیست اما از نظر من بهتره راه ساده نویسی پیش گرفته بشه. به هر حال فضا سازی اگر به طور تخصصی به کار نره گاهی اوقات در دنبال کردن متن وقفه ایجاد میکنه.

بنابراین از نظر من اگر مقتضیات نوشته ای ایجاب میکرد که دویست خط فضا سازی باشه باید اینکار انجام شه و اگر چنین شرایطی ضروری نبود ما نباید خودمونو اسیر این قواعد کنیم. یادتون باشه که فضا سازی رو هر کسی میتونه انجام بدی این دیالوگ قوی نوشتن هست که هنر میخواد.

در مورد علایق من جوابش مشخصه ... من، بلیزِ سه چهار سال پیش که روزی سه چهار تا پست رول میزد نیستم. من علاقه و شور و شوق سابق رو ندارم. طبیعیه که دیگه حوصله خیلی از کارا رو نداشته باشم از جمله اینکه پست های هالی ویزارد شما رو بخونم (گمونم این موضوع رو در یکی از روزهایی که ازم خواستی پستتو بخونم بهت گفتم). اما این دلیل نمیشه که شما با نقد وضعیت من دلایل خودتون یا قوانین هالی ویزارد رو توجیه کنید. مگه قوانین هالی ویزارد بر اساس علایق من تنظیم شدن؟

فیلمای پونصد سال پیشم عمرا تیتراژ نداشتن ... یکی دوبار مسئله تیتراژ به طور جدی در هالی ویزارد ارائه شد از اون موقع به بعد ملت حال کردن و این شیوه رو در پیش گرفتن. در مورد تیتراژ هام فکر میکنم پشتکارت زیاد باشه که بعد از صد ها پست تیتراژ دار فکر میکنی میتونی تیتراژی درست کنی که توش نوآوری باشه اگرچه تا الانم نبوده.

در مورد پریدن وسط فیلمم اتفاقا هم کتاب ها و هم فیلم های زیادی هستن که توشون فیلم به طور مبهم و به قول شما پریدنی شروع میشه و بعد رفته رفته مسائل رو توضیح میده حتی در کتاب های فانتزیم میشه به سگانه ابهورسن یا نیرو های اهریمنی اش اشاره کرد. اتفاقا اینم اصلا شیوه غریبی نیست. به هر حال از نظر من دیگران آزادن که اگر فکر میکنن تیتراژ نویسی هنوز سوژه منسوخ شده ای نداره ازش استفاده کنن منتها نباید انتظار داشته باشن که همه باهاشون هم عقیده باشن. (در پست قبلمم کامل توضیح دادم نیازی به تکرار نیست)

البته من به قول خودم نگفتم که یک فیلمم نزدم ... اینو احتمالا خودتون از خودتون دراوردید اما دلیلی هم نمیبینم که اگر مشکلی میبینم نظرمو نگم بخصوص اینکه شما هم در این مورد نه سر پیازی نه ته پیاز و من نمیدونم چرا فکر میکنی با بقیه فرق داری (تاثیرات همنشینی با مرگخواران :دی). معتقدی زحمت کشیدی؟ خب دستت درد نکنه من که نمیگم زحمت نکشیدی منتها یا کافی نبوده و یا در این مدت علی رغم زحمت هات متوجه نشدی که تیتراژ نویسی هم از سوژه های یک سری از این آقایونی بوده که سبکشونو مدتهاست به قول خودت منسوخ شده میدونی، نه از ارکان اصلی هالی ویزارد و نه چیزی که یک نویسنده بتونه بدون احساس دزدی ازشون استفاده کنه یا به هر جهت دیگه ای متوجه تکراری بودن این مهم نشدید.

شما همچین در مورد هالی ویزارد صحبت از تخصص میکنید که یکی ندونه فکر میکنه الان با هم نشستیم سر معادلات شرودینگر و شما به تناقض برخوردید که من چرا خودمو با تجربیاته دکتری شما در فیزیک اتمی سهیم کردم. در صورتی که فکر میکنم هر کس با خوندن این تیتراژ ها این نکته رو دریابه که یک امتیازم برای کار ساده ای مثل تیتراژ نویسی زیاد باشه (البته تکذیب نمیکنم که اگر این اشخاص حقیقی و حقوقی بودن، دو سه امتیازو بنا بر ضرورت تحت هر شرایطی قبول داشتم). چرا که هیچ جای دنیا تا زمانی که ضرورت نباشه به سیاه کردن امتیاز نمیدن و اینجا هم مستثنی نیست.

اما در این فضای مجازی شما بفرمایید دو تا دلیل درست حسابی بگید که من بفهمم چه استعداد نهفته ای در امر تیتراژ نویسی وجود داره که ضرورتا نیازمند امتیازه و چطور یکی بعد از صدها پست بازم پست تیتراژ دار میزنه و سرشو بالا میگیره و انتظار داره که بخاطرش امتیاز بگیره؟ در آخرم خوشحال میشم چندتا از تجربیاتتونو بگید که در این دوران طولانی فعالیت در هالی ویزارد کسبش کردید و اعتقاد دارید منو امثال من این تجربیاتو نداریم؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۹ ۱۵:۵۶:۰۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.