هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
خوب مگی جان من که با آزادی مطلق موافق نیستم .
یه عده ای جنبه دارن .
اما یه عده حتما بی جنبه بازی در میارن و باعث بی نظمی فروم میشن .
راستی مگه یه بار این روشو امتحان نکردی ؟ یه مدت آزاد گزاشتی اما در آخر باز هم مجبو به خشانت شدی درسته؟ نمی دونم چرا نظرت عوض شده ؟

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۳ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
از بالای برج ایفل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
من از اینکه بعضی با حالت قهر اینجا رو ترک کنن ناراحت شدم .خودم به شخصه از اینکه عنوان خاصی داشته باشم ناراحت نمی شم چون حد اقل تو یک چیز از بقیه سرترم! اگه این ملاک باشه برای دلخوری بعضی ها پس باید هنرپیشه های معروف که نقش منفی می گیرن کلا بی خیال کارشون بشن. در مورد تاپیک ها اگه می خوایین حذف کنین لا اقل به شخصی که اون رو زده احترام بگذارید ودر یک نامه یا پیام شخصی دلیل کارتون رو بهش بگین.من با آزادی بیان کاملا موافقم ومی گم هر نظری ولو ربط دار و بی ربط خوبه که باشه.راستی در این مورد خیلی سلیقه ای بر خورد نکنین.فراموش نکنین که اینجا قبل از اینکه یک سربازخونه باشه یک سایت با کار فرهنگی و تفریحی.موفق باشین.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
آزادي مطلق؟ بابا خداوند هم كه بندگانش رو آفريد براشون محدوديت‌هايي تعيين كرد كه آزاد مطلق نباشن!
يه ضرب المثل هست كه ميگه خدا خر رو شناخت بهش شاخ نداد! به نظر من آزادي مطلق اصلا و ابداً چيز خوبي نيست، آزادي باشه، هر كس هر چي دلش خواست بزنه، اما از فيلترينگ ناظر رد بشه، بازم اينجا بحث سليقه پيش مياد، ولي نظر من اينه كه بيرون رول قضيه كاملا جدي باشه، راستش فعاليت من در جهت بالا بردن محتواي سايته و تنها هنگامي لذت مي‌برم كه بحث‌هايي توي انجمن‌هاي غير رول پلينگ جريان داشته باشه كه وقتي اون ها رو مي خونم چيزي به اطلاعاتم افزوده بشه...
اما خب عقيده‌هاي خيلي از دوستان با من فرق داره، ميگن براي تفريح اومديم به سايت و نبايد زياد سختگيري بشه و اين حرفها، اما خب من اين ها رو قبول ندارم، براي تفريح هزاران راه بهتر از پست زدن توي انجمن‌ها هست كه ميشه انجامش داد و حتما نيازي نيست وقت، هزينه و عمر آدم براي اون صرف بشه...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۴ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
خب بنا به گفته های اعضا و گرداننده سایت
من شخصا تصمیم گرفتم که دیگه زیاد در انجمن سختگیری نکنم. یعنی مثلا اگه کسی خواست تاپیکی باز کنه بذار باز کنه...

آزادی مطلق...آیا این هدف فروم نیست؟! به نظر خیلی ها حذف کردن پیام ها و تاپیک ها کار بیهوده ای ! پس من اعلام می کنم که دیگه نه تاپیکی حذف می کنم و نه پیامی!

اینکه بقیه ناظر ها و مدیران به من بپوندند دیگه به خودشون بر می گرده. هری به آزادی در فروم عقیده داره. برای همین من دارم این کارو می کنم تا ببینم آیا واقعا اعضا ظرفیت چنین چیزی را دارند یا خیر!

در مورد معذرت خواهی ها هم همانطور که آبرفورث عزیز گفت هیچ نیازی به این کارا نیست و اینا همش بحث و تبادل نظر هست.

در باره اینکه دم به دقیقه هر چی که میشه یه عضو قهر می کنه و می خواد از سایت بره باید بگم که واقعا چه انتظاری از ما دارید؟ آیا این کارو فقط برای اطلاع می کنید یا اینکه انتظار دارید ما به پای شما بیوفتیم و خواهش کنیم که لطفا بمانید؟

بگذارید یه مسئله رو واضح کنم و اون اینکه این سایت برای لذت بردن همه ما ها ساخته شده. تازمانی که از فعالیت کردن در این سایت لذت می برید بمانید و خوش باشید. ولی وقتی می بینید که دیگه اون لذت حقیقی رو نمی برید به نظر من باید اینجا رو ترک کنید. حالا ترک شما می تونه موقتی باشه یا دائمی.

انتخاب با شماست!

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم! با توجه به بحث كه در تاپيك گزارش روزانه ناظرين شد؛ گفتم اينجا من ادامه بدم كه روند اون تاپيك آسيب نبينه؛
به نظر من اگه محتواي اون رو به پرسش‌هاي همگاني منتقل كنيم، اون پايينش يه بخش هست به اسم نظر دادن؛ نمي‌دونم ديدينش يا نه؛ كه اگه كسي نظر خاصي داشت اضافه مي‌كنه، و باز هم ميشه اون سوال رو ويرايش كرد... اينطوري به نظرم كار خيلي كلاسيك‌تر و بهتر مي‌شه؛‌چون عنوان اين تاپيك‌ها هم يه جورايي سوالي هستن؛
چرا هري از زمان برگردان استفاده نكرد!؟ ميشه خودش يه پرسش؛ بحثش هم به طور عمده توي انجمن‌ها انجام شده و ديگه بيشتر افراد نظر دادن، حالا اگه باز هم كسي نظر اضافه كرد توي پرسش‌هاي همگاني در صورت مستند بودن و محكمه پسند بودن، خب يه ويرايش مي زنيم مي‌فرستيم بره!
---
راستي يه سوال!؟ حميد گودرزي ديگه كيه؟
ديشب توي پرسش هاي همگاني چرخ مي زدم ديدم زير پرسش معرفي شخصيت؛ ملت عجب همديگه رو مستفيض مي‌كردن! نمي‌شه اين نظرها رو ساسپند كرد بعد اگه مدير خواست فعال بشه؟ خيلي ضايع بود!
خشونت من نصيبش شد و پاك شدن؛

بدون نام
به سوسک :
ببین تو داری زیادی این قضیه ی بدترین نویسنده و ماگل ماه و.... رو جدی می گیری . این مسئله ی ناراحت کننده ای نیست که آدم بخواد از سایت بره . ( حد اقل نظر من اینه) خوب کسایی که به این عناوین انتخاب میشن باید سعی کنن که خودشونو اصلاح کنن . نمی دونم دیدی یا نه ؟ ولی خود من در رای گیری یکی از گزینه های بدترین ها بودم . اما بی خیال ...
اما درست همون موقعی که با هم کل کل می کردیم و تو بعنوان بدترین انتخاب شدی هیچ وقت ( در کل کل) به شوخی هم این موضوعو نگفتم چون احتمال دادم که ناراحت باشی ( از این قضیه) که درست از آب در اومد .

راستی نمی دونم که چرا نگران نیما بلکی ؟؟ اون که در میتینگ هری پاتری دنبال دوست دختر می گرده {.....}
اون بجای اینکه از این موضوع ( انتخب ماگل ماه) ناراحت بشه باید خودشو اصلاح کنه . نمی تونه ؟ خوش اومد ! نیازی هم نبود که در پستش ابراز احساسات کنه .
اما راجع به "پری " که میگه 100 تا از پست هاش پاک شدن . خوب ابرفورث و ایلیدان هر دو در تالار اصلی و ایلیدان هم در تالار اسرار شدیدا خشن شدن و من هم این خشونتو به فال نیک می گیرم بلکه کیفیت فروم بره بالا

بین خودمون باشه چون از تعداد دقیق پست های خودم خبر ندارم مسلما نمی دونم که چه تعداد از پست های من پاک شده؟! اما این که مسلم 100 تا کم نشده من فقط می دونم که تعداد پست هام از 400 به بالاست (!)

پیام زده شده در: ۱:۰۹ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم! سوسك جان معذرت خواهي نيازي نيست، اينجا فرومه و از اين مسائل پيش مياد: ترجمه تحت اللفظي فروم:
Forum: ايوان، بازار، محكمه، محل اجتماع عموم، ديوان‌خانه...
در مورد پاك شدن 100 تا از پست‌هاي اندروميدا و بعضا ديگر دوستان:
اخيراً بنده ناظر تالار اصلي شدم و خيلي از پيام‌هاي بيربط و بعضا باربط در نهايت نتيجه گيري و پاك‌ميشن و در پرسش‌هاي همگاني قرارمي‌گيرن.
اگر باز هم مسئله‌اي گنگ مونده خدمتتون توضيح بدم.
در مورد رفتن نيما بلك يا هر دوست ديگه‌اي از سايت من يه نظر شخصي دارم و اميدوارم نگين باز هم مدير بازي در مياره و اين حرفها؛ اونم اينه كه:

اگر براي سايت كاري كردي و اثري از خودت به جاي گذاشتي كه ملت بگن چه عضو خوبي بود خودت كردي و اگه نذاشتي باز هم خودت كردي! پس لطف كن تريپ منت كشي و آه اي ستارگان ببينيد اينها من را از سرزمين مادري‌ام بيرون كرده اند و اين‌بوق‌ها نفرست! تنها چيزي كه اين كار باعث ميشه به نظر خود من فقط و فقط سبك كردن خودته!‌
================
ويرايش شده و اضافه شده:
آقا يه نكته! من الان ناظر تالار اصلي هستم يه دو سه روزي هست! اما خب كاربران گرامي لطف مي‌كنن، قدم رنجه مي‌كنن بدون استناد به كتاب همينطوري يه نظريه از خودشون در مي‌كنن! خواستم همينجا بگم هر كس استناد به كتاب نكنه، نظريه ش مردوده، مگر اينكه نظر شخصي خودش رو بده! و اون قضيه‌ش فرق داره، دوستان لطف كنن از اين به بعد اگر به جايي از كتاب مي‌خوان اشاره كنن، با استناد به جلد و فصل اين‌كار رو انجام بدن، در غير اينصورت شاكي نباشن كه چرا پستشون پاك شد!
اين يه پيش اخطار به همه كاربران بود! ممكنه بگين اين چرا انقدر تند ميره! اما خب ديگه قضيه رول پلينگ كه نيستش! مسئله سليقه‌هم مطرح نيست! توي تالار اصلي بحث كاملا جديه و روند خودش رو طي مي‌كنه، شايد پس فردا يه ناظر اخمخ مثل من بخواد اونجا رو پاك سازي كنه! اون موقع‌س كه تمام صفحه‌هاي كتاب‌هاش پاره ميشه از بس دنبال نكات مطرح شده اعضا باشه!
در ضمن! نيما بلك جان هدفت از زدن اون خبر چي بود؟ شايد تست IQ براي مديران بوده! چون من كه كلي خنديدم از خوندن اون خبر!
ايشالله همه كاربران سايت هر جا كه هستن موفق و مؤيد باشن! كه تمام زندگي من شده جادوگران!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۳

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
معذرت خواهي!!! (به دارك لرد،ابرفورث،هري،مگي،نيما بلك)
بنده هم به عنوان روحاني درجه ي اول جهان خواستم كه براي هر كس يك فتوا صادر كنم:

قال سوسك فتوايي خطاب به حاجي دارك لرد و آبرفورث:
خجالت بكشين! اين دعواها توطئه ي استكباره! از شما كه سني ازتون گذشته انتظار نداشتم! شما ديگه چه جور الگوهايي هستين (من عاشق اينجور الگوهام!) واقعا كه... حاجي دارك لرد شما ديگه چرا؟ آبرفورث اصلا از تو (ببخشين يك بار با خشانت بهم گفتي كه باهت پسرخاله ي شام و ناهاري نشم!) شما ديگه چرا؟ بيان روي هم رو يك kiss خوشگل بنماييد و به سلامتي به كارتون بپردازين! اگر هم خواستين ما رو مورد لطف خودتون قرار بدين و kiss بنمايين بي خيال شين چون افتخار نمي دم! (حاجي نمي خوام دوباره دعوا بندازم پس بي خيال اين قسمت ميشم!)

قال سوسك فتوايي خطاب به هري و مگي:
هري جون و مگي جون. از شما معذرت مي خوام اگه بد حرف زدم باهاتون. ولي اين اگه شما هم بودين عصباني مي شدين از دست اين ناظرها. شما كه اون بالا ها واستادين و ناظرها جرئت ندارن بر ضدتون كاري بكنن و نمي بينين مشكلات اعضا رو! تا حالا ده ها تايپيك كه جاي رشد فراواني داشته پاك شدن و هميشه هم حرف مديران اين بوده: بگو در كدوم انجمن بوده تا پيگيري كنيم. بعد هم گفته شده كه با ناظر برخورد شد و ناظر توبيخ شد. نمي دونم هر ناظر چند بار مي تونه توبيخ بشه. ولي فكر كنم تا حالا هر كدوم پونصد بار توبيخ شدن. من يك پيشنهاد خوب دارم اون هم اينه كه به ناظران امكانات زيادتري داده بشه! نه دستمزد و يا از اين جور چيز ها! بلكه امكاناتي كه اعضاي ديگه حتي مديران هم نداشته باشن! در ادامه ي بحث چتي با خانم مك گونگال بايد بگم كه پيامبران همه مردم رو تشويق به جنگيدن در راه خدا كردن و سپس شهيد شدن در راه خدا ولي هيچ كدوم به درجه و مقام شهيد دست نيافتن! حالا هم بايد همين طور باشه! شما مديرين و اون ها رو انتخاب مي كنين و قوانين رو به اون ها ميگين ولي امكانات اون ها رو ندارين! در اين صورت ديگه ناظر بودن مهم ميشه! و ناظران سعي مي كنن تخلف نكنن! حالا اين امكانات چي باشه ديگه با مديران!

قال سوسك فتوايي خطاب به نيما بلك (نيز قابل توجه مديران):
خب عزيزم. تو سومين نفري هستي كه از سايت ميري. ولدمورت سابق-علي نامي و حالا هم تو. و البته ده ها عضو هم قبل از جا افتادن در سايت رفتن. مديران من قبلا به خانم مك گونگال هم گفتم كه رفتن اعضا از يك جايي شروع ميشه. بايد جلوش رو گرفت. من خودم هم مي خواستم برم! ولي هورنباي نصيحتم كرد! همين زننده ي بدترين پست يا بدترين... خودش تحقير كردن اعضاس! ما كه از اعضاي جون سخت سايتيم اين تحقيرها رو تجمل مي كنيم. ولي خيلي ها نمي تونن تحمل كنن. كسي كه براي خودش آدميه و كلي هم طرفدار داره... بياد و بشه ماگل ماه! خوب بدش مياد ديگه... ما كه كمي جا افتاديم توي سايت مي تونيم تحمل كنيم كه هر روز پيام هامون پاك ميشه (حتي بعضي وقت ها مثل اين هفته نمي تونيم تحمل كنيم! به قدر تايپيك ها بد پاك ميشه كه اندروميدا ميگه 100 پيامش پاك شده!) بابا يك كم هم به فكر اعضا باشين! نيما بلك جان نرو! اين سايت درست ميشه! من خودم درستش مي كنم! از فردا هر روز با هري و مگي در ياهو جلسه ميذارم براي حل مشكلات! پس نرو! اگر هم وقت كردي يك كاري بكنن... اون آواتارت رو عوض كن... چون خيلي بد ساختيش!

با تشكرحاج آقا شيخ سوسك العظما!

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۳

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
نقل قول:

پروفسور مينروا ‏مک گونگال نوشته:
نقل قول:

بلاتريکس لسترانج نوشته:
پرفسور من میخواستم یه شناسه باز کنم ولی هرچی منتظر موندم دیدم که نامه ی فعال سازی نیامد من چیکار کنم

بلاتریکس
طبق قوانین سایت هر کسی باید فقط و فقط یک شناسه داشته باشه. شما فعلا این شناسه رو دارید دیگه یکی دیگه می خواهید چی کار؟

همچنین شما وقتی می خوای یه چیزی رو مطرح کنی ، فقط یه بار بنویس ما می بینیم . لازم نیست بیست بار پیام رو تکرار کنی.

و در آخر ، این تاپیک برای مطرح کردن مشکلات فنی نیست. اگر می خواهید به این جور مشکلات شما جواب بدیم از تماس با ما استفاده کنید.

پرفسور من هنوز هم یکی دیگه دارم خود شما تائید کردیدش
من میخواستم بکنمش 10 تا (البت با ایمیل دیگه)
حالا بگذریم نامه ی فعال سازی من چرا نیامد

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۳

نیما بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۴۶ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 58
آفلاین
برای من دیگه مهم نیست ! من دیگه کاری به کار سایت ندارم ! فقط اگه یه تاپیک جالب ببینم دربارش نظر می دم !

واقعا حالا می فهمم که چرا خیلی ها از این سایت تو چتی که باهاشون دارم می گن سایته مزخرفیه(البته اشتباه می کنن) . چون فقط به ابتدای کار یه نفر نیگا می کنید و دیگه کاری به تغییر و تحولش ندارید! ا

یا چرا خیلیا از سایت می زارن می رن ، مثل سارا پاتر ! تازه اون که یکی از بهترینا بود فرستادیدش رفت ! حاضرم شرط ببندم که خیلی از کسایی که می گن اون چرا رفت در رفتن اون خیلی نقش داشتن !
من با اومدن به این سایت در اول به فکر هری پاتر بودم و موقع میتینگ به فکر جی اف ، و الان بازم به فکر هری پاترم ، حتی بیشتر از قبل ، ولی نمی دونم چرا هیچ کس نمی خواد این نکته رو بپذیره!

در هر صورت امیدوارم که دوران خوشی رو در کنار همدیگه داشته باشید ! اگه خوبی یا بدی از من دیدید به بزرگی خودتون ببخشید و حلالم کنید ! شاید دیگه پیش نیاد که همدیگه رو ببنیم !

شاید هم برم و یه آی دی ناشناس بسازم و به خاطر عشقی که به هری پاتر دارم تو سایت فعالیت کنم !

از دورانی که در کنار شما بودم خوشحال شدم ! شاید هیچ سایت دیگه ای به خوبی این سایت پیدا نشه !

از من به شما نصحیت که قدر این سایت و قدر آدمایی که دارن واسه این سایت زحمت می کشن رو بدونید و اونارو حتی به شوخی هم ناراحت نکنید !

فکر نکنید که این حرف رو می زنم که بابط رفتن من بخوام شما رو نسبت به خودم احساساتی کنم ولی این حرف رو می زنم که که نسبت به کسایی که اطرافتون هستن مراقب باشید که اگه اونا برن دیگه چیزی از سایت باقی نمیمونه

بازم میگم از بودن چند ماهی در کنار شما بودم خوشحال شدم !

به امید دیدار!

راستی اگه منو تو میتینگ ها دیدید بدونید که از طرف پی اچ پی ها میام تا یه تجدید خاطره ای داشته باشم!

دوران خوبیو در کنار اعضای فعال داشته باشید
، ولی اینو بدونید که در حق خانواده بلک خیلی ظلم شده!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.