هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
از توضیحاتتون خیلی ممنونم

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۹ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۶:۴۰:۴۹
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 504
آفلاین
حق با توئه ، من خودم زمان های قدیم تو جادوگران ، وقتی پستم نمره کامل نمیگرفت با داور خیلی درگیر میشدم ، هست پست هام تو انجمن کوییدیچ ! حتی با پرسی که یکی بهترین دوستانم هست ! فقط چون الان خودم از اون حد گذشتم که دیگه اهمیت نمیدم ، شاید فک کردم که بقیه هم هستن و این کار من اشتباه بود . جام آتش مسابقه ای نیست که من مجبور به برگذاریش بوده باشم . با اینکه درگیر کارهای دانشگام بودم تصمیم گرفتم که این مسابقه رو بذارم تا آخر تابستون اعضا یه رقابت خوبی داشته باشن . خیلی راحت میتونستم هاگوارتز که تموم شد ، ترم رو تموم کنم و هیچوقت اصلا وارد این بحث ها هم نشم . در نتیجه باید قبول کنی برای منم یه مقدار سنگین بود .

در مورد پست و امتیازات ، پست مورفین خیلی پست قشنگی بود . شاید اگر پستش کمی ضعیف تر بود ، میتونستم نبودن بین 150-300 کلمه رو به 10 امتیاز منفی بکشونم ولی انصافا نمیشد این کار رو کرد . در حق مورفین نامردی میشد .

در کل ، من شخصا تصمیم گرفتم که کلا از بخش انجمن ها خودم رو کنار بکشم و به بقیه جاهای سایت که مسوولم توش بیشتر بپردازم . این تصمیم هم به خاطر این بحث ها با تو و لودو و بقیه نگرفتم .

در هر صورت ، امیدوارم موفق باشی ! :)

پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من واقعا ناراحت شده بودم چون پست اولیه من چیز خوبی بود برای مثال در ابتدا که ایگور در یخچال رو باز میکنه از نحوه ی روشن شدن چراغ تعجب میکنه و یک سری جریانات با چراغ در یخچال داره که نمیتونه چراغ رو به خاموش شدن وادار کنه و یک سری طنز ها در مورد شبی که لرد در اونجا بود وجود داشت که همه رو حذف کردم که تعداد کلمات به 300 کلمه برسه؛ من حدود 400 کلمه از داستان اولیه ام حذف کردم و نتیجش شد اون پست 300 کلمه ای

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
بحث قوانین معلق نیست . من 6 امتیاز از مورفین کم کردم به خاطر اینکه پستش بلند بود . امتیازات پایین بود ، همرو بردم رو نمودار همونطور که قبلا گفتم میبرم . شما پستت امتیاز 9 رو گرفت . ( نمیخوام بگم که پستت سطحش پایین هست ، من خودم اگر شرکت میکردم شاید زیاد نمیگرفتم )

پست مورفین من رو در 2 3 بخش خندوند ، این یعنی که رول قشنگی نوشته بود با ریز سوژه های جالب . چون کلماتش زیاد بود 6 امتیاز ازش کم کردم . شما پست خودت و مورفین رو مقایسه کن و بگو به نظرت 5 امتیاز اختلاف درست نیست ؟

در هر صورت ، من فک کردم منظورت از اینکه شرکت نمیکنی اینه که داری تهدید ( بله لودو میدونم چجوری مینویسنش ) میکنی . اگر منظورت نبود من ازت عذرخواهی میکنم ولی کلا لحن پستت جالب نبود .

موفق باشی !

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من تحدید نکردم؛ ولی حاظر نیستم تو مسابقه ای با قوانین معلق شرکت کنم و من نگفتم که 20 نمره ازش کم کنید ولی انتظار کسر بیش از 1 نمره رو داشتم. اگه میدونستم فقط یک نمره کسر میشه خودم رو به زحمت نمیدادم که اینقدر سر و ته و طنزهای متنم رو بزنم که 300 کلمه بشه

من هم نگفتم که کم شدن یک عضو برای شما اهمیتی داره

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
امتیازات برده شده رو نمودار !

تو جام آتش نوشتم که " *پست ها میبایست بین 150-300 کلمه باشند . بیشتر و کمتر باعث کم شده امتیاز خواهد شد . " ! اگر انتظار دارید منظور من از کم شدن ، 20 امتیاز از 20 امتیاز باشه اشتباه از شماست .

رول شما امتیاز 9 گرفته ، رول مورفین امتیاز 14 ! به همه 5 امتیاز اضافه کردم شده این چیزی که الان میبینی !

تحدید هم نکن که خارج میشی ، ذره ای ارزش نداره برام چند نفر یا چه کسانی شرکت میکنن . من وظیفم دونستم این موقعیت رو در اختیار شما بذارم ولی گویا هنوز اینقد درکتون پایین هست که من رو پشیمون کردید .

امتیازات تغییر نخواهد کرد و انصراف هم پذیرفته نیست ، خواستی میتونی شرکت نکنی و خود به خود خارج بشی !

موفق باشید !

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آقای اسنیپ این دیگه چه وضعشه؟ پست مورفین فقط تا قسمت "ارباب تقصیر من نبود‏!تحت طلسم فرمان بر ضد شما شهادت دادم.غلط کردم‏"‏ دست پایین که حساب کردم 300 کلمه بود.‏

داستان اولی که من نوشتم 800 کلمه بود،اگه میدونستم قراره اینطور بشه اینقدر از سر و تهش نمیزدم

اگر امتیازات بازبینی نشد انصراف من رو لحاظ کنید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
شغل :دیکتاتوری

کسی که شغلش دیکتاتوریه نمیاد جای دیگه بحث ناداوری رو بکشه وسط !

نقل قول:
یکی بود یکی نبود دیگه فرصت نیست بررسی کنیم غیر از خدا کسی بود یا نبود ... یه کارکاروفه بود که منتظر اسنیپ نشسته بود، ما الان قصد داشتیم اوضاعشو توصیف کنیم و فضاسازی کنیم و یکم اتفاقات طنز بیوفته و گل خنده بر لبان شما بنشینه ولی خوب خدای نکرده رولمون از سیصد کلمه بیشتر میشه پس صرف نظر میکنیم. بعد لرد ولدمورت با دار و دستش یعنی مرگخوارا میان اونجا که حالا دیگه نام نمیبریم کیا بودن، یه سری دیالوگ طنز اینجا رد و بدل میشه و کارکاروفه پیدا میشه، بعد کلی میترسه و التماس میکنه و اینا و در پایان لرد در یک ماجرای هیجان انگیز که شرحش از سیصد کلمه تجاوز میکنه سعی میکنه این کارکاروفه رو شپلخ کنه اما کارکاروفه یه نقشه ای میریزه که بسیار هوشمندانه و البته مفصل بوده و خلاصش اینه که کلک میزنه و لرد رو میپیچونه و فرار میکنه حالا شایدم اسنیپ بهش کمک کرده باشه و در این جا ما از کف تعداد کلمات عبور کردیم و قصه ما به سر میرسه ولی خوب هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست که ببینیم کلاغه به خونش میرسه یا نه.

این پست شماست ، نه طنز نوشتی ، نه جدی نه فضاسازی کردی نه دیالوگ داره نه هیچی ! این اصلا پست رول حساب نمیشه ، 5 امتیاز هم بهت دادم برای اینکه شرکت کرده بودی !

پست بعدیت رو هم جواب نخواهم داد . میتونی وقتت رو تلف کنی ، بنویسی باز !

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
آقا من اعتراض دارم!

شما یه قانونی گذاشتی ما هم خواستیم همه قوانینو رعایت کنیم مجبور شدیم اون مذخرفات رو بنویسیم! و الا میومدیم یه شاهنامه تحویل میدادیم دیگه، وقتی یه قانونی میزاری خودت بش پایبند باش مرد مومن! الاتن مورفین قانونو رعایت نکرده ولی من رعایت کردم! توجه مینمویی؟

خدافس

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1206 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با سلام و درود!‏

اینجانب بدلیل مشکلات مالی و وقت و مشکلات فرهنگی و هنری و ‏...‏ نمیتونم دیگه توی مسابقه ی جام آتش شرکت بنمایم! لطفا اسم بنده رو کلا خط بزنید!‏

با تشکر

‏(اگه پاک بشه هم این پسته،‏ عیبی نداره!)‏

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.