هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
1-5خط از اون کتابهايي که بالدارن پيدا کرد بنويسيد.(10 امتياز)
مرلين پيشگو مي فرمايند:
هري نبين چه ريزه بشكن ببين چه تيزه...
هري از ديوانه سازها بدش مياد، تو هاگوارتز سبز مي شن.
سياهي كه زياد مي شه مرگ خوارا ابو اطا مي خونن.
ولدمورت به تام ريدل مي گه روت سياه.
گر صبر كني ز هري جادوگر معاصر سازي.
دل هري به دل ولد مورت راه داره.
وعده وعيد ولدمورت از دور خوش است.
اسنيپ بين مرگ خوارا نمي رفت دامبلدور به دمبش مي بست.

2-ايگور کارکاروف را در 5 خط تعريف کنيد(5 امتياز)
1- لايق است كه مدير مدرسه دار مسترانگ باشه.
2-سالها پيش به فعاليتهاي پليد و شيطاني دست زده.
3-با ولد مورت دستش تو يك كاسه بوده.
4-دوست مالفوي است.
5- مثل دامبلدور بلند قد و لاغر است.
6-اسليترينيه.
7-معلم درس تاريخ جادوگري است.
كاركاروف خوش تيپ
كاركاروف پر طرفدار(معلم گرامي)
3-اسم 4 تاريخ نويس ديگر(انگيليسي باشند)(5 امتياز)
1-ميراندا گوشاك.
2-بينز
3-آقاي كاركاروف گرامي
4-آقاي مشكوكيوس.

4-اگر تاريخ نويس بودين چه کاري انجام ميدادين؟(10 امتياز)

از ظلم هايي كه در حق خودم و دوستامو نزديكانم و همشهريامو و هم وطني ها و ...مي شد مي نوشتم و مي ذا شتم وقتي 60 سالم شد چاپ مي كردم.اگر هم به 60 سال نرسيدم كه مي دم(وصيت) كه يكي ديگه بچاپونه.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
5 خط از كتابهاي بالدارن بالا

مرلين كبير:به اميد روزي كه همه يك جوانان و افتابه داشته باشند

مرلين كبير:مرلين گاه از استحمام بهتر است

مرلين كبير:بايد خورد تا مرد

مرلين كبيد:باشيد تا روزگار ادبت كند

مرلين كبير:تا نشدي ادب نرو خانه بخت

ايگور كاركارو در 5 خط

يه ادم خيلي خوب كه خيلي جو گيره

يه فيلم اتش بس ديده ميخواد از سياات استفاده بده

استاد درس ما هم هست

بايد بگم خيلي خوبه

خيلي خيلي خوبه

تاريخ نويس چهار تا
ايگور كاركاروف_سرژ تانكيان_به تو چه چه تو به _ژاني رد من چپمن

اگه تاريخ مينوشتي چي كار ميكرده

همش در باره خوبي هايه شما منينوشتم

مينوشتم كه پروفسور از همه بهتره

مينوشتم اون شاعهكار خلقته

مينوشتم كه من اونو خيلي دوست دارم

خلاثه از همين چرتو پرتا

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱ ۱۴:۳۲:۴۲
ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱ ۱۴:۴۱:۰۷

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

تکلیف درس تاریخ جادوگری.
پیام زده شده در: ۷:۳۱ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
5 خط از اون کتابهایی که بالدارن پیدا کرد بنویسید.(10 امتیاز)

سحر خيز باش تا كام روا باشي...

براي پيدا كردن چيزي اول خودت رو بگرد و بعد برو بقيه رو بگرد...

مرلين كبير فرمود:ملت بايد با همديگر متحد شوند تا جادوي سياه رو شكست دهند

داستان زيبايي در پيش است كه در مورد حيواني نجيب به نام افعي است ...اين حيوان رو بايد از روي زمين نابود كرد ... اگر او را نابود نكنيد به مبارزه با شما بلند ميشود...

در داخل كتاب آخر نوشته بود :
براي به دست آوردن موفقيت بايد تلاش كنيد ....نگير بشين هوا بخور فايده نداره
...

2-ایگور کارکاروف را در 5 خط تعریف کنید.10 امتیاز

ايگور يك آدمي است كه بسيار خوشش مياد از گروهش امتياز كم بشه...آدمي بسيار ترسو كه از هر كاري سريع جا ميزنه ...
او در ظاهر آدمي سياه است ولي وقتي حرفي از سياهي مياد جا ميزنه....
ديگه...
بايد بگم كه اين آدم بايد يك كم زيادي شلوغ ميكنه

ديگه حرفي ندارم ....

1.مايكل جاني
2.اردوگان ماني
3.نانسي راندو
4.تدي جايشن

4-اگر تاریخ نویس بودین چه کاری انجام میدادین؟(10 امتیاز)

اگر من واقعا يك تاريخ نويس بزرگ بودم تمام آثار و تجربه هاي خودم رو در اختيار ديگران قرار ميدادم كه بتونن ازش استفاده كنن...و هميشه در تلاش بودم كه اطلاعات بيشتري از زمان گذشته به دست بيارم....

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

Re: تكليف درس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

پاتريشيا استيمپسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۲ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷
از there isn't any answer
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
5 خط از اون کتابهایی که بالدارن پیدا کرد بنویسید.(10 امتیاز)
اين نوشته از كتاب بالداران و به زبان وي مي باشد:"وقتي وارد غار شدم متوجه شدم در اطراف من در روي ديوار نوشته هايي موجود مي باشد آن نوشته ها به زمان هاي قديم باز مي گشد و نياز به ترجمه داشت پس دست به كار شدم وپس از تحقيقات بسيار به اين نتايج دست يافتم: ساحره ي جواني همسرفردي پيربوده است پس ازمدتي متوجه مي شودكه اين فردبسيارعجيب است روزي به زير شيرواني پنهاني درقصر پي ميبرد و در آنجا عكس زناني راميبيندكه همگي جوان بوده اندسپس دريك صندوق دفتري ميابدودرمي يابدبنابريك رسم قديمي او زنان قبلي خودراكشته وبا خونشان درخت خونكاشته است دخترك موفق بهفرارشده و ماجرا رادراين غاربه جاگذاشته.
ایگور کارکاروف را در 5 خط تعریف کنید(5 امتیاز)
استادي دقيق ومحترم نكته سنج وكمي شوخ عضو گروه اسليترين است ولي درنوشته هايش به نفع گريفيندورمينويسد من ميخواستم بگويم كه ايشان نبايددرآزكابان باشند زيرا با اين فداكاري هايي كه در راه گريفيندور انجام داده اند ما گريفيندوري ها راضي نمي شويم ايشان در زندان باشند و براي نجاتشان ميكوشيم.
3-اسم 4 تاریخ نویس دیگر(انگیلیسی باشند)(5 امتیاز)
اريك هابز بام .مايكل بايجنت.آن مرلي.ديويد ايروينگ

خوب وظيفه ي اصلي يك تاريخ نويس اين هست كه وقايعي را كه در قديم روي داده بيابد و از راست يا دروغ بودن آن ها اطمينان حاصل نمايد و بعد آن ها را بنويسد نه مثل هرودت بعضي مواقع دروغ تحويل آدم بدهد من هم مي خواهم همين كار را انجام بدهم البته مي خواهم يك آينه توسط نيروي جادوي خودم كه جادوگر هستم بسازم و به وسيله ي كمي ازخون سر انگشتان يك انسان زنده افرادي را كه در تاريخ معاصر وجود داشته اند را بيرون كشيده وسوالاتم را بپرسم اين ايده در داستان هاي گاليور بوده و من مي خواهم به آن جامه عمل بپوشانم.
توضيحات: در سوال 1 پنج خط من از اول داستان ساحره شروع مي شود و به اندازه چند كلمه 1 نصف خط زياد مي آيد و همينطور توصيف شما به اندازه 1 كلمه1 زياد آورد. در ضمن مورخاني كه من نوشته ام واقعا مورخ نويس بوده و اهل انگلستان هستند.

بودن يا نبودن مسئله اينست. آيا شرافتمندانه تر است كه ضمير انسان تير طالع شوم ر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
با سلام خدمت پرفسور اعظم
عیدتون مبارک(تریپ پاچه خواری! )آدم لذت میبره چنین استادایی رو میبینه که چنین سوالای سختی رو مطرح میکنند و چنین و چنان!

تکالیف تاریخ جادوگری:

-5 خط از اون کتابهایی که بالدارن پیدا کرد بنویسید.(10 امتیاز)

این متون که به خط پیچیده تلفیقی از خط سومری و فتو مجیک(جادوی تصویری!) نوشته شده بودند حقایقی را اشکار می سازند.مخصوصا در این جملات:
-"میل به برتری، خودنمایی،غرور و قدرت همواره در رنگ سبز تجلی می یابد."(این نشاندهنده اغاز و منشا اسلیترین است.)
-"شجاعت و جسارت ملزومات رنگ قرمز است."(این هم گریفندور)
-"عدالت و حق باوری نشانه های رنگ زرد است"(هافلپاف)
-"هوش و احساس در رنگ آبی بهم امیخته اند."(ریونکلا)
-"انرژی نفت حق مسلم ماست(این گویای چند مورد است:اولا این جادوگران چقدر باهوش بوده اند که توانسته اند نفت را کشف کنند.ثانیا معلوم است که نگارنده کتاب ایرانی بوده است. )

-ایگور کارکاروف را در 5 خط تعریف کنید(5 امتیاز)
5 خط گویای تمام خوبیهای شما نیست!(هوووق!)
جناب ایگور کارکاروف دو شخصیتی هستند.البته منظورم شما نیستید.منظورم این است که یکی مدیر مدرسه دور مشترانگ است و در کتاب موجود می باشد و یکی هم استاد خودمون.حالا من موندم کدوم رو تعریف کنم.شخصیت کتاب ،آدم خبیث و بی مزه ای بود که اگر بود یا نه فرقی ایجاد نمیشد.البته خاصیت مرگخواریش او را از هری با ارزشتر میکرد. اما شخصیت درون سایت کاملا متفاوت است.اول از همه و مهمترینش یک اسلیترینی اصیل است و مایه افتخار گروهش،دوم استاد ماهری ست و سوم در کوئیدیچ هم دستی بر اتش دارد. تازه چهارم ناظر گروه فوق العاده ما هست و احترامش واجب!دیگر پنجم و ششم را نمیگویم چون تکراری میشود....!

3-اسم 4 تاریخ نویس دیگر(انگیلیسی باشند)(5 امتیاز)
جری چادویک(با جیمز چادویک فقط شباهت اسمی داشت!)
مایکل جکیسن(اشتباه نشه با مایکل جکسون فرق فکوله!)
سارا پلی
تئودور لاندن

همه اینها انگلیسی الاصلن جز دومی که دورگه ست!

خب من سعی می کردم جانب انصاف رو رعایت کنم و جز 10000مورد اضافه کردن مفاخر اسلی بجای گریف و بقیه و تحقیر بعضی گریفی ها بطرز وحشتناک ،چیزهای دیگه رو عینا مینوشتم! کاری که می کردم احیای حقوق ساحره هایی بود که نامشان در تاریخ نیامده ولی الطاف بزرگی رو به جامعه جادوگری کردند.نمونه اش خانم الیزابت فمن که در سال 400قبل از میلاد حاکم شدند و دستور دادند شکنجه های شدیدی بر جادوگران انتی ساحریال وارد شود ولی متاسفانه به دست یکی از همونها کشته شدند.یادش گرامی باد!

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

Re: Re درس تاریخ جادوگری
پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۷ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
1-5 خط از کتابایی که بالدارن پیدا کرد بنویسید.(مگه اوون غار با نقاشی پیدا نکرد!)10 امتیاز
فرمانروای زیبای کشور ما امروز سومین فرزند خودشو به دنیا آورد دلقک شاه نیز امروز ازدواج کرد
گلادیاتو معروف نیز امروز از همسرش جدا شد همسرشم رفت با دلقک شاه ازدواج کرد(دیدین تاریخ به هم ربط داره)
سومین بچه ی فرمانروا هم امروز معلوم شد که اسمش اسم مامان فرمانرواست و زن فرمانروا اصلا از این اسم خوشش نمیاد بنابرای فردا صبح می خواد طلاق بگیره
پس فردا هم گفته میخواد با فرمانروای کشور بغلی ازدواج کنه ولی از اینا میگذریم بخش سیاسی(حرف سیاسی ممنوع)
فرمانروای دو تا کشور بغلی گفته میخواد به ما حمله کنه ولی ما مشت محکمی به دهنش میزنیم
اونام ناراحت شدن گفتن ما جا خالی میدیم بخوره به کشور اونوری بیان حالتونو بگیرن
کشور اونوریم گفته ما جادوگرای مسلح داریم حالتونو بد میگیریم

توضیح:من زبون این نوشته ی تاریخی رو آسون کردم
راستی این یه مجله بوده البته از اولش معلومه مثله مجله های خودمون که به زندگی خانوادگی مردم کار دارن
نکته ی تاریخی:این فضولا از اول تاریخ بوده حالا که بهتر نشده بدترم نشده پس نگین مردم درگیرن حوصله ی این حرفا رو ندارن
نکته ی اجتماعی:این خبرا طرفدار داره اگه قبول ندارین برین ببینین مجله های پرفروش چی مینویسن
پروفسور کارکاروف :بسه دیگه این جا کلاس تاریخه کلاس اجتماعی نیست
نکته ی سیاسی:( کوییرل:حرف سیاسی ممنوع پاتریشیا مواظب باش چی میگی وگرنه میدم تیربارونت کنن تا این جاشم زیاد حرف زدی )
خوب بیخیال نکته ی سیاسی من جونمو دوست داره نکه ترسو باشم گریفی ترسو نیست ولی من خونواده دارم 7 تا بچه دارم بیخیال شین خودتون برداشت کنین
2-ایگور کارکاروف را در 5 خط تعریف کنید.10 امتیاز
ایگور کارکاوف:این فردبا کلمات توصیف نمیشه
راستی یکی استرجسو صدا کنه
کارکاروف:خیله خوب بیخیال شو
3- اسم چهار تاریخ نویس دیگر(انگلیسی باشند)5امتیاز
پدر پروفسور
سینورا سیرو
جاستین جاسبیاس
دیگور داکلاس
نانسی نابیوم
(اضافه گفتم که معلومات کلاس زیاد شه)
(منظور از مقاله همین بود دیگه)
4- اگر تاریخ نویس بودین چه کاری انجام میدادین؟(10 امتیاز)
اول از همه تاریخ مینوشتم دوم سراغ اتفاقات سیاسی نمیرفتم تا کوییرل تیر بارونم نکنه
سوم تاریخو دست کاری میکردم که آخرش خوب تموم شه
چهارم اسم خودمم میاوردم
پنجم خاطرات خودمم اضافه میکردم
ششم تاریخو اصلا کم نمیکردم تا بچه ها بعد ما مثله ما جون بکنن دلمون خنک شه
هفتمم یه کاری میکرد آها میرفتم خاطرات ورزشکارارو میگرفتم اضافه میکردم

پ.و

Re درس تاریخ جادوگری
پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

یوان ابرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۹ جمعه ۸ خرداد ۱۳۸۸
از تو جوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
1-پنج خط از اون کتاب هایی که بالداران پیداه کرده بنویسید
نوشته ها از مرلین کبیر (بر اساس تحقیقات)
و در حالی که دارم این نوشته رو می نویسم از گشنگی دارم می میرم در این غار بوقی هم غذا پیداه نمی شود ولی من یک خرس را کشتم و از گوشتش خوردم و برای آیند گان هم گذاشتم.در شکم این خرس مطلب یگنجاندم به این شرح: در آینده ای نه چندان دور سیاهی ها به هم می پیوندند و اینقدر با هم متحد می شوند که شما سفیدان را ممکن است از پا در آورند ولی شما با هم باید به خوبی رفتار کنید چون یک نفر میاید که جهان جادوگری را ممکن است 30 درصد از جهان جادوگران را نجات دهد.
2-ایگور کارکاروف را در پنج خط تعریف کنید.
ایگور کارکاروف مردی چهار شانه است که مو هایی بلند دارد و در زمانی در خدمت لردی جون بوده و مرگخوار بوده و مدیر سابق مدرسه دور مشترانگ هم بود.بسیار ترسو هست.
ایشون از سر تا پا سیا هن (مونتاها در فیلم لباسش سفید بود)از رنگ چشم گرفته تا زیر ناخن ها رنگ پوستش به سبزه می خوره (اینو واسه این گفتم چون سفید نیست پوستش) ایشون نگاه های ترسناکی دارن به طوری که یک بچه 5 ساله با دیدن اون وحشت میکند ودر حال حاضر در قید حیات نیست (ولی نمی دونم چرا روحش تو جادوگرانه)
4-اسم چهار تاریخ نویس دیگر(انگیلیسی باشند)؟
1.جرج میسون لی 2.استوارت اسمیت3.جولیا سمسون4.الک پندرتون
5-اگر تاریخ نویس بودید چی کار می کرید؟
از اونجایی که برای تاریخ نویسی باید جهانگردی کرد و تاریخ هر مملکت را یا جویا شد با استفاده از طلسم های گوناگون و کتاب های تاریخ نویسان دیگر با کم کردن یک سری از مقالات یا افزودن به آن ها کتابی ارزه می کردم به همین سادگی.

فکر کنم من دهنمو ببندم بهتر باشه

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
1-5 خط از اون کتابهايي که بالدارن پيدا کرد بنويسيد.(10 امتياز)

در يكي از كتابها تو ضيحاتي در مورد مرلين داده شده بود:
مرلين كبير مردي قد بلند با مويي دم اسبي و زرد متمايل به سفيد.داراي صورتي كشيده و دماغي عقابي با حس سوم بالا، لبهايي قرمز رنگ و چشماني بادامي از نوع ژاپني(آخه پدرش ژاپني بوده)با رنگ عسلي متماي به قرمز و همچنين تيز بين.داراي گوشهايي مانند آينه ي ميني بوس بوده است.ايشان داراي قدي به نسبت يك چهارم گراوپي و همچنين دستاني دراز و پاهايي كوتا بود است.وي همواره مردي خشن و داراي خلق و خوي جنگي(البته با سياهان ارزشي) و همچنين اولين جنگجوي قهرمان با سياهان بوده است.وي داراي 25 زن و 50 بچه و 123 نوه و 200 نتيجه و 550 نديده و 1000 پديده بوده است.ايشان در طول زندگي خود همواره ارزشي(از نوع سفيدي)نشان داده است.ايشان در 1500 الگي فوت كردند.
روحش شاد و يادش گرامي.

2-ايگور کارکاروف را در 5 خط تعريف کنيد(5 امتياز)

ايگو كاركاروف در كتاب:
يك شخص مرگخوار كه بسياري را در زمان اوج قدرت ولدي لو داده بود.وي مدير مدرسه ي دورمشترانگ بوده و همچنين يكي از جادوگران سياه و تبهكار ب شمار مي آيد.
اگو كاركاروف در سايت:
شخصيتي است كه تعصب بسيار بالايي براي گروه خود يعني اسلايترين دارد.ايشان در سايت فعاليت خوبي از خود نشان داده اند و يكي از مرگخواران به حساب مي آيد.اين جادوگر از سود بهترين نويسندگي بهره مي گيرد كه مقام بسيار با ارزشي به حساب مي آيد.همچنين با زدن 702 پست تا بدين جاي كار جايگاه خوبي براي خود باز كرده است.(اه همش شد پاچه خواري كه)
از اول
اگور كاركاروف يك كاربر نيمه ارزش و در زمره ي مرگخواران ارزشي جاي خود را باز كرده است.ارزشي،تندخويي،تعصب در گاهي مواقع بي جا،معلم تاريخ جادوگري كه سابقه ي چندان درخشاني ندارد از خصوصيات اين كاربر است.

پيتر ادوارد.
سارا استنلي.
مايكل ديل.
آلك رايت.

3- اسم 4 تاريخ نويس ديگر(انگيليسي باشند)(5 امتياز)

اگر تاريخ نويس بودم به ميان مردمان كهنسال مي رفتم و اطلاعات بسيار زيادي از آنها كه بسيار دقيق تر از كتاب هاي ديگر است از آنها مي گرفتم.مثلا فرد بزرگ و كهنسالي چون نيكلاس فلامل.
همچنين در يك عمل غير انساني مي رفتم پيش همه ي تاريخ نويساي ديگه و حافظه ي همشونو پاك مي كردم تا قط خودم تاريخ نويس بام و رقيبي نداشتم.
همچنين مي رفتم وزارت و همه ي اسناد تاريخي رو مي دزديدم و از روي اونا كپي مي كردم و عمل هايي در اين زمينه

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
1-5 خط از اون کتابهايي که بالدارن پيدا کرد بنويسيد.(10 امتياز)

و در آن سال ها جادوگري مي زيست بسيار قدرتمند كه نام پرنده اي افسانه اي را بر خود نهاده بود ... قق .... اون تنها جادوگري بود كه در تمام اعصار حاكمان ظالم و ستمكار كشور را شكست داده بود ... او دراكوي ظالم را از تخت به كنار كشيد و رياست گروهي از مردم انقلاب طلب به نام حذم را بر عهده گرفت ولي در نهايت ....
( از اينجا به بعد نوشته هاي غار بعلت گذشت زمان پاك شده بود !! بالدران ) !!

2- ايگور کارکاروف را در 5 خط تعريف کنيد(5 امتياز)

كاربر عضوي كه عضو گروه اسليترين و ايفاي نقشه ... و در گروه مرگخواران نيز هست .. به تازگي به گروه خز شده ناظران پيوسته و مثل بقيه كساني كه براي اولين بار ناظر مي شوند شوق بسياري براي نقد پست داره !! ( من خودمم اينجوري بودم ! ) ... در يك تيم كوئيديچ ارزشي بازي مي كنه و پست هاي زيادي در هالي ويزارد مي زنه تا شايد اسكار هالي ويزارد رو مال خود كنه !!

3- اسم 4 تاريخ نويس ديگر(انگيليسي باشند)(5 امتياز)

برداك مالدون ( رئيس قديمي شوراي جادوگران و يكي از تاريخنويسان بزرگ )!
استانيسلاو برانسكي ( جد جد بلغاري ويكتور كرام كه در زمينه تاريخ جادوي اروپاي شرقي مطالب زيادي نوشته !! )
چن زونگ شانگ ( يك تاريخنويس شرقي كه كتاب هاي بسياري در باب جادوي شرق نوشته و از وارد كنند گان فرهنگ جادويي شرق به غرب بوده )
امانوئل اوكوچا ( ايشون پدربزرگ كريچر و بزرگ ترين تاريخ نويس تمام اعصار بوده !! )
پروفسور راجع به هر كودوم توضيح اضافه هم دادم !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۸:۴۱ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
ايگور كاركاروف : اي بابا حاج آقا شما كه تعريف ندارين يه مرد گل و نمونه hammer: ماه ظرف هارو ميشوره هميشه حرف اخر رو ميزنه گله يه جاروگر نمونه كه خيلي در زندگي خوشبخته هومك حال كنين ها واسه اينكه دور از حاشيه ها زندگي كنه با خانواده محترمه شايعه كرده كه مرده عاشق اينه كه با ريش هاش بازي كنه علاقه بسياري به سرژ تانكيان داره و البته شب هام خروپف ميكنه
تاريخ نويس :
جوليا بونز
مايكل بروان
جيمي تانكس
تامي واردون
نيكي بات
اگه تاريخ نويس بودين
شرح حال زندگاني شيرن ايگور كاركاروف رو ميگفتم

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.