هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

سازمان فرهنگ و هنر جادوگری
پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸۶

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
با سلام خدمت جامعه ی جادوگری و ساحره ها و جادوگران عزیز!
همون طور که می بینید اینجا وزارت فرهنگ و هنر هست.به این معنا که وزیر جدید در راستای بالابردن کیفیت رول،فرهنگ و هنر سایت این وظیفه رو به من سپرده تا کارهایی هر چند کوچک رو در این زمینه انجام بدم.با تشکر از انتخاب ایشون باید به اطلاعتون برسونم که اهداف این سازمان به این شرح هستند:

1-گسترش فرهنگ چگونه حرف زدن.
2-گسترش و پرورش استعداد های نهفته!در نقاشی و طراحی و...

مورد اول:
باید به این نکته اشاره کرد که واقعا ما بعضی وقتا بد با هم حرف می زنیم!خداییش!نمونه اش هم برید نحوه ی برخوردو بخونین متوجه می شین.یا بعضی وقتا توی چت باکس یکی یه چیزی می گه یا یکی توی پستش یه چیزی می گه که آخر جمله اش یه«همر»خورده.خب این اصلا اون حرف رو توجیه نمی کنه.حتی بعضی وقتا کار به جاهای باریکم می کشه.من که به شخصه هیچ علاقه ای به اون تاپیک ندارم.چون هر دفعه باعث می شه چند نفر بگن ما می ریم،ما رفتیم،ما بهمون توهین شد فلان شد و...خب این هیچ فایده ای نداره باعث بدتر شدن وضع سایت می شه.چون نویسنده های خوب از دست می رن.
تازه به این نکته باید توجه داشت که بابا!عزیز من!جیجر!از هر سنی تو این سایت هست!پس فردا یه بچه ای رفت یه چیزی یاد گرفت به مامان باباش گفت لعن و نفرین مامان باباهس که پشت سرمونه!
بعضی وقتا منشا این اختلافات همین بد حرف زدنه.امیدواریم با حمایت شما بتونیم این مشکلو رفع کنیم!

مورد دوم:
عرض شود که دلیلی که من عضو این سایت شدم این بود که نقاشیای هری پاتریمو آپ کنم.نه رولی،نه چیزی!اینم که می بینین همه اش به خاطر کالینه وگرنه من هر گونه فعالیت رول رو تکذیب می کنم!
می خواستم ببینم واقعا کسی هست که بیاد و به اصطلاح خارجکی ها"FanArt"بکشه؟خب واقعا نبود.جدی می گم.در صورتی که شما آقا توی گوگل بزن یه هری پاتر همین طور زرت زرت واسه ات فن آرت میاد!
همه جای دنیا هم هستا فقط مث اینکه این جا بیابونه...فقط به خاطر اینه که ما زیاد به استعدادها و هنرامون اهمیت نمی دیم!خب واقعا چرا؟؟چه اشکالی داره؟خیلی هم خوبه.من به طور کلی از روی فن آرت ها نقاشی رو یاد گرفتم.باعث می شه ذهنتون هم باز شه.فوق العاده اس.بهتون توصیه می کنم امتحان کنین اونایی که این استعدادو تو خودتون می بینین!ما می خوایم فرهنگ نقاشی کشیدن برای کتاب هارو ترویج کنیم!!پایه هستین؟
این فتو شاپ و اینارم بی خیال شو آقا!اول دست.هنر دسته که برای ما ارزش داره.حالا فتوشاپ بلدین بکشین ها!نیاین پس فردا خفت منو بچسبین بگین این گفت!من مسئولیت قبول نمی کنم!
در این راستا یه زودی تاپیک جدیدی باز خواهد شد.منتظر اخبار جدید باشید!
فعلا همین.امیدوارم ما رو از حمایت خودتون دریغ نکنین!

با تشکر
وزیر فرهنگ و هنر،
سرافینا.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.