هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷

كيگانوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۱ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۳۱ سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
از به تو چه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
نام:کیگانوس بلک

تاریخ تولد:12 سپتامبر

جنس:مرد

گروه:اسلایترین

مو:طلایی. سیخ سیخی و رو به عقب.

رنگ پوست: روشن

چوب دستی:دندان افعی و اژدهای سیاه هیبریدی چوب و مغز زهر باسیلیسک

فرزند:پولارکس بلک

وضعیت ظاهری:بسیار شبیه گادریک گریفیندور. دندان های مار مردمک عمودی مانند اژدهای سبز

رنگ چشم:سیاه

رتبه خون: کاملا اصیل

انیماگوس:گرگ و مار سیاه

استعداد ها :فوتبال. طلسم های شوم

ویژگی های خاص:بال اژدها-مار زبان-نمونه انسانی دیمنتور

بوگارت:طرد شدن از خاندان بلک ها

تیم:فوتبال:بورسیا دورتموند-دروازه بان

جارو:نیاز نداریم

وضع مالی: توپ

اصالت:آلمانی

سرگذشت:هیچی راجع بهش نمی دونه و براش هم مهم نیست

شعار:بکش تا کشته نشی.

خصوصیات اخلاقی:سرد-مغرور-خودخواه-تنها

هیکل:لاغر-دراز

جایگزین شه لطفا

انجام شد!

ویرایش شده توسط تاتسویا موتویاما در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۸ ۲۱:۱۶:۱۴

اتش در پس شعله های سیاهی معنا پیدا میکند.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
به نام خدا
نام:کریس چمبرز
گروه:ریونکلاو
چوبدستی:چوب شاه بلوط با ریسه ی قلب اژدها۱۲سانتی متر انعطاف پذیر
پاترونوس:سگ
شکل جانور:سگ
رتبه خون:دورگه
بوگارت:دمنتور
سرگرمی ها:کوییدیچ،کتاب،خدمت به دامبلدور بزرگ
محل زندگی:خونشون.
شغل:فعلا دانش اموز و بازیکن کوییدیچ.در آینده شاید یکی از معلمای هاگوارتز
مهاجم تیم کوییدیچ ریونکلاو.
زندگینامه:
یک پسر که فکر میکرد معمولیه ولی با نهایت خرسندی فهمید جادوگره پدرش جادوگر بود ولی چون فکر میکرد همسرشو از دست میده هیچ وقت اینو به کریس نگفته بود.اما بعد از اینکه نامه هاگوارتز اومد اعتراف کرد و برخلاف باورش اتفاق بدی نیفتاد.
عاشق هاگوارتز و گروهشه و به درس دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی خیلی علاقه داره.
دوست داره عضو محفل شه و به دامبلدور بزرگ کمک کنه!
منطقی هست و عاشق ریونکلاو ولی با ادمای بی منطق رفتار وحشتناکی میکنه(مثل مرحوم ساحره ردا فروشی که اظهار داشت که ردایی که یه اینچ بهش کوتاه بود اندازشه)
ویژگی های ظاهری:
مو:طلایی
چشم:قهوه ای(چیه مگه قهوه ای رنگ نیس؟!)
قد:بلند و رعنا و...باشه خب...متوسط رو به بالا
ویژگی های اخلاقی:
کریس یه شخصیته که خیلی شوخه.کلا سعی میکنه از هرچیزی یه شوخی دربیاره
خیلی زیادم غر میزنه موقع کارای سخت و کله همه رو میخوره
ولی عوضش رو گروه خودش خیلی حساسه و حاضره هر کاری
برای همگروهیاش بکنه!
البته شوخی کردن کریس توی بعضی مواقع که خیلی مواقع حساسی هست هم میاد.
نه اینکه رو حساب مسخره بازیا..اینجور موقعا شوخی میکنه که استرس همه رو مخصوصا خودش کم کنه
و به همه القا کنه که هیچی نیست.
جانورنماش و پاترونوسش سگه.یه سگ قهوه ای خیلی معمولی
اما امان از روزی که کریس عصبانی بشه(مواقعی که کسی به همگروهیاش توهین کنه یا به ارزش های دیگش مثل خانواده)
اینجور مواقع کریس ...ولش کن.
میشه گفت شجاع هم هست نسباتا ولی خصوصیات ریونکلاویش خیلی بیشتره به خاطر همین تو گریفیندور نیفتاده دیگه!
دوست خوبیم هست(حالا میگن از خودش چقدر تعریف میکنه؛صبر کنید الان اخلاقای گند شروع میشه)

خب غر زدنو که گفتم؟
خیلی هم کم طاقته سریع میخواد یه کاری تموم شه بره!
نمیشه گفت ازخود راضی ولی خب خودشو از بعضیا بهتر میدونه(نیمه اصیله منظورم در مورد اصالتو اینا نیست اصلا منظورم درباره شخصیته مثلا حداقل از نصف اسلیترینی ها بهتر میدونه خودشو توی اخلاق و شخصیت)

گفتم که عاشق ریونکلاوه؟البته بغیر از مواقعی که عجله داره و نمیتونه سوال در ورودی خوابگاهشونو جواب بده

...........................................
من قبلا عضو شدم الان میخواستم بنا به دلایلی بعضی اطلاعاتو تو توضیحاتم تغییر بدید ممنون.

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۵:۱۸:۰۲

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

فیلیوس فلیت‌ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۲ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 60
آفلاین
نام شخصیت : فیلیوس فلیت ویک

گروه : ریونکلاو

چوب دستی : چوب افرا 34 سانت ، مغز : شاخ تک شاخ ، به رنگ بلوط

خصوصیات ظاهری : کوتاه قامت ، سفید مو

خصوصیات اخلاقی : فداکار ، پایبند به اصول ، بسیار احساساتی

زندگینامه :
در 17 اکتبر احتمالا 1886 (25 مهر 1265)، در خانواده ای تمام جادوگر با پیشینه ای مخلوط با اجنه به دنیا آمد، که همین مخلوط بودن اجداد او با گونه ای دیگر از جادوگران باعث شد او کوتاه قد به دنیا آِید. او تحصیلات جادویی خود را در مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز در گروه ریونکلا به پایان رساند و احتمالا چوب جادویی خود را مانند اکثر جادوگران از مغازه الیوندر در کوچه دیاگون خرید. زمان گروه بندیش توسط کلاه گروه بندی، کلاه برای تعیین گروه او بین دو گروه ریونکلا و گریفیندور مردد بود، اما در نهایت او را در گروه ریونکلا جای داد. همانند این اتفاق برای شخصیت مطرح دیگری هم پیش آمده است و او کسی نبود جز مینروا مک گونگال، کلاه برای او هم بین همین دو گروه تردید داشت. اما مینروا در گریفیندور تحصیل کرد و فیلیوس در ریونکلا، اتفاقا هر دوی آنها در یک زمان رییس گروه هایی شدند که در آنها زندگی کرده و درس خوانده بودند.

فیلیوس با بهترین نمرات ممکن مدارک سمج و سطوح عالی جادوگری را دریافت کرد. در بین امتیازاتش، امتیاز درس وردهای جادویی از همه درخشان تر بود و این دلیلی بود که باعث شد او در آینده هم این شاخه از جادو را ادامه داده و استاد تدریس این رشته شود. فیلیوس در درس دفاع در برابر جادوی سیاه هم مهارت خاصی داشت که همین مهارت او باعث شد پس از فارغ التحصیلی اش از هاگوارتز در مسابقه “استاد دوئل” شرکت کند و در آن دوره از مسابقات به مقام قهرمانی برسد. این افتخار دلیل آن شد که فیلیوس مطالعه در زمینه های مختلف جادو را ادامه دهد . او درباره طلسم ها، وردها و دفاع های جادویی مطالعه کرد و خود را برای بازگشت به هاگوارتز آماده کرد اما پیش از بازگشتش برای تدریس به هاگوارتز او تبدیل به جادوگری تمام عیار شده بود. او به هاگوارتز برگشت و در مقام استاد وردهای جادویی کار خود را آغاز کرد و از همان اول کلاس او در طبقه سوم قلعه قرار داشت.

پروفسور فلیت ویک از نظر دیگر اساتید هاگوارتز هم مورد ستایش و احترام بود، کسانی مانند سیوروس اسنیپ و مینروا مک گونگال. همه را دوست می داشت و همیشه با دانش آموزانش با صمیمیت برخورد می کرد. او در دوره های مختلف تاریخ معاصر جادوگران حضوری تاثیر گذار داشت. در جنگ های اول و دوم جادوگران حاضر بود و پس از فوت دامبلدور و تسلط ولدمورت بر هاگوارتز او هم مانند بیشتر اساتید در هاگوارتز ماند تا از خانه قدیمی اش و دانش آموزان خود در مقابل اتفاقات شوم آن زمان محافظت کند.

پروفسور فلیت ویک مهربان و دوست داشتنی، پس از جنگ آخر و شکست مرگخواران به فعالیت خود در هاگوارتز ادامه داد.

تخصص: طلسم ها
دفتر: طبقه هفتم، انتهای برج غربی (ز.آ)
علاقمندی ها: تزئین کردن هاگوارتز با پری های زنده
نوشیدنی: شربت گیلاس با سودا و یخ و نی چتر دار

تایید شد.

ویرایش شده توسط Amir_potterhead در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۳۰ ۱۴:۵۷:۳۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۳۰ ۱۸:۰۹:۵۴

سالازار اسلیترین
پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
از Slytherin
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام شخصیت: سالازار اسلیترین

گروه (یا بهتر است بگوییم سمت): صاحب و بنیانگذار گروه اسلیترین و استاد چیره دست جادوی سیاه

چوبدستی: جالب است بدانید که چوبدستی اش را خودش ساخته است. چوب آن از درخت "مارچوب" است مغز درون آن از شاخ بازیلیسک می باشد. از همین روی چوبدستی در دست هر که باشد بازیلیسک به وی حمله نمیکند؛ البته به شرط اینکه از نوادگان سالازار نیز باشد.

خصوصیات ظاهری: مردی بلند قامت و لاغر اندام ، در جوانی موی بلند پرکلاغی بدون ریش و سیبیل ؛ در کهنسالی موهای از جلو ریخته و در پشت سر سفید بلند دارای ریش سفید نسبتا بلند. یک ردای سبز تیره و دارای گردن آویز مار نشان سبز رنگ . چشمان خاکستری تیره و چهره جدی.

خصوصیات اخلاقی: در کار و در زندگی بسیار جدی است. یک استاد بسیار سختگیر و بی نهایت پر از آرامش هم در رفتار و هم در گفتار. به ندرت لبخند کوچکی روی لبانش دیده میشود.

زندگینامه:
سالازار یکی از چهار بنیان‌گذار مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز و قدرتمندترین آن‌ها است. او همیشه خواستار این بود که تنها جادوگران اصیل‌زاده (کسانی که نسل اندر نسل آنها جادوگر بوده‌اند.) حق تحصیل در مدرسه را داشته باشند.
کلاه گروه بندی او را "اسلیترین تشنه قدرت" میخواند. او به دلیل قدرت حرف زدنش با مارها مشهور بوده. قدرتی که هنگام استفاده از آن ، دیگران فقط صدای "هیس" مار می شنوند، همین. تمامی نوادگان او از جمله لرد ولدمورت، آخرین آن‌ها، نیز این قدرت را داشته‌اند. هری پاتر نیز این قدرت را ناخواسته از ولدمورت کسب می‌کند.
به "دهان مار" نیز معروف است و اطرافیان و خانواده او بر این نظر بودند که نوادگان او نیز دارای همین ویژگی سخن گفتن با مار ها را دارند.
وی در بخش خاوری انگلستان بدنیا آمد. (مکان اصلی دقیقا مشخص نیست؛ شاید نورفالک ، لینکلن شایر و یا کمبریج شایر باشند)
به گفته آلبوس دامبلدور، کیفیت هایی که اسلیترین در "دانش آموزان دست اندرکارانش" مورد توجه قرار داد، شامل توانایی های هوشمندانه، عزم راسخ و نادیده گرفتن قاعده و توانایی سخن گفتن از زبان مار ها بود. او همچنین دانشجویان خود را بر اساس حیله گری، جاه طلبی و خلوص خون انتخاب کرد. مجلس او در هاگوارتز با یک مار، با رنگ سبز و نقره ای شناخته میشود..

سالازار سازنده تالار اسرار می باشد که مجموعه‌ای از راهروهای ساخته شده در زیر هاگوارتز است که در آن یک مار غول پیکر به نام بازیلیسک نگاه داشته می‌شود.
او پس از ساخت تالار اسرار از هاگوارتز رفت تا در زمانی مناسب یا خودش و یا یکی از وارثانش به مدرسه برگردد و تالار اسرار را بگشاید و بازیلیسک را به جان دورگه ها بیاندازد و هاگوارتز را جای بهتری برای جادوگران اصیل بسازد.

توانایی ها و مهارت ها:
1 سخن گفتن به زبان مار ها (بدون اینکه کسی از واژه های او را متوجه شود)
2 توانایی خواندن ذهن افراد و ارتباط از راه دور با آنها
3 هنرهای تاریک که شامل نقاشی و مجسمه سازی های هراس انگیز با جادو است.
4 چوبدستی سازی به هر گونه و روشی
5 نگهداری و بزرگ کردن بازیلیسک غول آسا در تالار پنهانی اش تا ابد......

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۷ ۰:۲۵:۵۹

فقط اصیل زاده ها
Just Pure-bloods

گلرت گریندل والد
پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
از Slytherin
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام: گلرت گریندل والد
گروه: گریفندور
رنگ چشم: خاکستری
رنگ مو: سابقا بلوند‌

در یازده سالگی به مدرسه‌ی جادوگری دورمشترانگ رفته، اما در سال ششم به علت آزمایش‌های خطرناک و شیطانی که منجر به مرگ چند تن از همکلاسی‌هایم مشد، من را از مدرسه اخراج می‌کنند. موفق شدم تا قبل از ترک مدرسه، نشان یادگاران مرگ را بر روی یکی از دیوارهای مدرسه بکشم. بعد از ترک دورمشترانگ، به دیدن عمه‌ام باتیلدا بگشات در گودریک هالو رفته و با آلبوس دامبلدور جوان دیدار کردم. این آشنایی تاثیر زیادی بر هر دوی آنها گذاشت.
من که در واقع برای بررسی قبر برادران پرول (صاحبان اولیه‌ی یادگاران مرگ) به دره‌ی گودریک رفته بودم، اما بعداً یکی از دوستان بسیار نزدیک آلبوس دامبلدور شده و با هم نقشه می‌کشیدیم تا در آینده نظامی به راه بیندازیم که جادوگران به مشنگ‌ها حکومت کنند. ما همین‌طور برنامه می‌ریختیم که با یکدیگر به دنبال یادگاران مرگ بگردیم.
ولی آبرفورث دامبلدور، برادر آلبوس، این نقشه‌ها را به باد انتقاد گرفته و می‌گوید که جاه‌طلبی‌های آلبوس باعث تنها ماندن خواهر بیمارشان آریانا می‌شود. این بحث‌ها باعث جنگ سه طرفه‌ای میان آلبوس و آبرفورث و من می‌شود که در طی این نبرد، آریانا کشته می‌شود. من از ترس مجازات فرار کردم و از آن پس، آلبوس ارتباطش را با من قطع کرد.
سالها بعد با دزدیدن ابر چوبدستی از صاحب قبلی آن گریگوروویچ، یکی از یادگاران مرگ را به دست می‌آورم. با به دست آوردن قدرت فراوان این چوبدستی، دست به جرم و جنایت‌های بسیاری می‌زنم. فعالیت‌های من منجر به کشته شدن بسیاری از دانش‌آموزان دورمشترانگ می‌شود.
بعد از به قدرت رسیدن من، آلبوس دامبلدور از ترس به یاد آوردن ماجرای قتل خواهرش و اینکه شاید خودش قاتل احتمالی بوده است، رو در روییمان را چندین سال به تعویق می‌اندازد. اما عاقبت آنها ما با هم روبرو شده و به دوئل جادویی پرداختیم. شاهدان این دوئل گفته‌اند که هرگز چنین دوئلی دوباره اتفاق نخواهد افتاد. متاسفانه از دامبلدور شکست خوردم. بعد از دستگیری من را در زندان جادویی نورمنگارد حبس می‌کنند.
شناسه نمایشی گلرت گریندل والد

سلام.

لطفا بعد از تایید داستانتون، برای گروهبندی به کلاه گروهبندی مراجعه کنین و بعد از تعیین گروهتون، مجددا برای معرفی شخصیت برگردین اینجا.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۴ ۲:۱۰:۱۲

فقط اصیل زاده ها
Just Pure-bloods

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

کندرا دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۴۵ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1
آفلاین
نام شخصیت: کندرا دامبلدور

گروه:گریفندور

چوبدستی: چوب سرو، 15 سانتی متر، ویسه قلب اژدها

خصوصیات ظاهری: پیرزنی قد کوتاه و چاق، به همراه خال زشتی بر روی بینی، عینک و عصایی که در واقع چوبدستی اش را در آن مخفی کرده است.

خصوصیات اخلاقی: بداخلاق، سخت گیر، بیش از حد وسواسی، عصبی و تا دلتان بخواهد بد دهن و بد قیافه!

زندگینامه:
کندرا در سال 1850 در لندن بدنیا آمد. پدرش جادوگر و مادرش فشفشه بود. کندرا در 11 سالگی وارد هاگوارتز شد و کلاه گروهبندی او را به گریفندور انداخت.

اجتماعی بودن برای کندرا به شدت سخت بود. به علاوه خال بزرگ روی دماغ نوک عقابی اش باعث مسخره شدنش توسط بقیه دانش آموزان میشد. به ندرت پیش می آمد با کسی صمیمی شود. وی اما در اجرای طلسم ها و نفرین ها مهارت خاصی داشت و همین باعث شد تا در سال چهارم کمتر کسی جرئت دست انداختن خال و دماغش را داشته باشد.

کندرا هرگز فارغ التحصیل نشد. پس از آنکه در سال پنجم طلسم شکنجه را روی پسر سال هفتمی که دماغش را مسخره کرده بود اجرا کرد، از مدرسه اخراج شد. کندرا پیش مادرش خیاطی مشنگی را آموخت و مدتی هم مشغول به کار شد.

سالها بعد کندرا با پرسیوال دامبلدور آشنا شد و یکسال بعد ازدواج کردند. حاصل ازدواج آنها دو پسر و یک دختر بود. پس از اینکه پرسیوال به آزکابان افتاد کندرا و فرزندانش به دره گودریک نقل مکان کردند. کندرا سرانجام در یک حادثه کشته شد و جنازه اش را در قبرستان دره گودریک به خاک سپردند.

شناسه قبلی

تایید شد.
شناسه قبلی هم بسته شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۱ ۲۱:۲۶:۴۲

پیام زده شده در: ۱۳:۳۲ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۲:۳۶ یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
نام : سو لی

گروه: ریونکلاو

چوبدستی: چوب توسکا با مغز موی تک شاخ با انعطاف پذیری زیاد

جارو: علاقه ای به کوییدیچ بازی کردن ندارم و فقط برای درس پرواز سوار جارو شدم که اونموقع هم از جاروهای معمولی مدرسه استفاده میکردم.

ویژگی های ظاهری: چهره‌ی شرقی، پوست گندمگون با چشمای قهوه ای روشن، موهای قهوه ای رنگ و قد نسبتا بلند
با هیکل متناسب با قدم

ویژگی های اخلاقی: درون گرا و با قدرت مدیریت بالا، هيچ وقت طبق برنامه ریزی پیش نمیرم ولی وقتی کاری رو مدیریت کنم بی نقص تموم میشه، از تنبلی و کند عمل کردن و پشت گوش انداختن کارها متنفرم و تحمل افرادی که بی خیال هستن رو ندارم، وقتی یه مدت کسی رو زیر نظر بگیرم به راحتی میتونم خصوصیات اخلاقی اون شخص رو بفهمم، دوستهای زیادی ندارم و معمولا با افرادی دوست میشم که باهاشون حرفی برای گفتن داشته باشم، اهل وقت تلف کردن نیستم و سعی میکنم از وقتم درست استفاده کنم، ولی به موقعش پایه خوش گذرونی و تفریح با دوستامم، معمولا کاری به کسی ندارم ولی اگر از کسی عصبانی و ناراحت بشم، تا هر وقت بتونم ازش انتقام میگیرم، عاشق کتابامم و به هیچ عنوان دست کسی نمیدمشون

از وقتی که یادمه، توی دهکده‌ی کوچیک و کم جمعیتی حوالی لندن زندگی میکردیم.

بجز پدر و مادرم هیچکس دیگه‌ای با من صمیمی نبود.
هر وقت که به بچه هایی که با هم بازی میکردن نزدیک میشدم، اونها بازیشون رو متوقف میکردن و با داد و فریاد از من دور میشدن.
همین باعث شده بود که همیشه منزوی و گوشه گیر باشم.

همه بهم میگفتن عجیب الخلقه؛ بجز پدر و مادرم که دلیل خوبی هم برای اون داشتن.

وقتی نامه هاگوارتز به دستم رسید همه چیز برام روشن شد.
تا قبل از اون نمیدونستم چیزهایی که توی خونمون وجود داره و یا کارهایی که بعضی اوقات میتونم انجام بدم غیر عادی و جادوییه و مردم عادی اونها رو ندارن، چون تا اون زمان هیچ وقت به خونه‌ی دیگه‌ای نرفته بودم.

پدرم اهل شرق آسیا و مادرم اهل ایرلنده. خانواده پدرم، که همه شون جادوگر بودن، سالها پیش وقتی که اون بچه بود، به انگلستان مهاجرت کردن.

چندین سال بعد، پدر و مادرم که وقتی نوجوون بودن با هم توی هاگوارتز آشنا شده بودن، ازدواج کردند و حاصل این ازدواج من بودم! پدر و مادرم همون موقع قرار گذاشتن که تا وقتی من یازده سالم نشده، چیزی درباره‌ی تفاوتمون با بقیه مردم بهم نگن؛ چون میخواستن بین مردم عادی زندگی کنیم .

انس گرفتن و زندگی با این حقیقت جدید که ما با مردم عادی فرق داریم و توانایی های داریم که باید از اونها مخفیشون کنیم، زیاد طول نکشید و به راحتی باهاش کنار اومدم.

سالهای تحصیلم توی هاگوارتز بهترین سالهای عمرم بود؛ چون با اینکه دوستای زیادی نداشتم، همون تعداد دوستای کمم هم بهترین دوستام بودن و هنوز هم هستن.

در حال حاضر، آخرین سال تحصیلم رو توی هاگوارتز سپری میکنم و تصمیم دارم بعد از تموم شدن تحصیلم، تحقیق روی معجون ها و طلسم های کشنده و بیماری زا و همینطور پادزهر و ضد طلسم های اونها را شروع کنم.

اگر ممکنه جایگزین شه؛ تشکر!

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۷:۳۹:۵۲

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

گریک الیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
نام شخصیت: گریک الیواندر
گروه: ریونکلاو
چوبدستی: 31 سانتی از چوب درخت سنوبر و دارای پر ققنوس
جارو : علاقه ای به پرواز ندارم
ویژگی های ظاهری:
شخصیتی تو دل برو که فقط کسایی که باهاش رفت و آمد میکنن اینو میفهمن چون ظاهرش به ادمای خوب نمیخوره! قد بلند و موهای آشفته از ویژگی های بارز این شخصیت است. لازم به ذکر است که این شخصیت هیکل مناسبی هم دارد!
ویژگی های اخلاقی:
یکی از مهمترین اخلاق های این فرد صبور بودنشه. سعی میکنه از دعوا کردن با دیگران خودداری کنه. در جمع بزرگان سکوت میکنه تا از تجربه ی اونا استفاده کنه ولی در جمع دوستان نمیتوانید جلوی حرف زدنشو بگیرید. سعی میکنه همیشه بخنده و خیلی کم اخم توی چهره اش میبینید. این شخصیت دارای خستگی بیش از حد است برای همین اونو به خرس تنبل نسبت داده اند. (برای همین است که به موهایش نمیرسد.) این شخصیت اهل ورزش نیز هست و بصورت تفننی بسکتبال بازی میکند و از دیدن مسابقات فرمول یک نیز لذت کافی و وافی را میبرد.
معرفی کوتاه شخصیت:
از خانواده ی ایشان اطلاعتی در دسترس نیست ولی خود ایشان در دنیای جادو بسیار معروف هستند. میتوان گفت ایشان بیشتر چوبدستی های دنیای جادو را ساخته اند. کمتر ساحره ای هست که مغازه ی ایشان را در کوچه دیاگون نشناسد. مغازه ای پر از چوبدستی هایی که به دست ایشان ساخته شده است. ایشان علاقه ی به پرواز ندارند ولی علاقه ی زیادی به کوییدیچ دارد.

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط erfanRJ در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۶ ۲۰:۴۷:۴۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۷ ۰:۲۴:۵۹

Ravenclaw is my everything

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۰ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

آلبوس سوروس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۸ شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۳۳ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام: البوس سوروس پاتر

فرزنده جینی ویزلی و هری پاتر.

ویژگی های ظاهری: موهای خرمایی درهم و چشم های سبز قد بلند و لاغر.

محل زندگی: لندن

خواهر و برادر: یک برادر بزرگتر به نام جیمز پاتر و خواهر کوچکش لی لی پاتر.

چوب دستی: چوب درخت افرا با مغز موی تسترال و رگ قلب اژدها 32 سانتی متر انعطاف ناپذیر و خوش دست.

رتبه ی خون: اصیل زاده

بوگارت: دیدن انکه او محفلی شده.

پاترانوس: ققنوس

ویژگی های اخلاقی: عجول,مغرور, پر سر و صدا, اماده برای دعوا,

زندگی نامه: او از کودکی به خاطر پدر و مادرش در سحر و جادو متولد شده بود برادر بزرگ تر او جیمز بود که به نظر البوس ادم خودشیرینی بود. دوست صمیمی او قبل از ورود به هاگوارتز رز گرنجر بود که فقط به خاطر پدرش با او دوست بود او روابط افتضاحی با پدرش داشت که تاثیر مستقیم روی اخلاق او داشت که باعث شد به سمت لرد سیاه گرایش پیدا کند, او در 10سالگی وارد هاگوارتز شد و در گروه اسلایترین افتاد و در همان روز اول با پسری به نام اسکورپیوس اشنا شد او ابتدا ادمی گوشه گیر بود اما پس از سال دوم هاگوارتز به ادم پرشوری تبدیل شد به خاطر خواهر و برادرش روابط خوبی با گریفیندوری ها دارد.

لقب : ال, البی

استعداد ها: جادوی سیاه ,نواختن درام, اعصاب خورد کردن , کتک زدن, صحبت به زبان مارها

علایق: لرد سیاه , اسلایترین, دوستانش

سلام.
لطفا بعدا برگردين و كامل كنين معرفيتون رو.

تاييد شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۷ ۰:۱۵:۵۴

thy will told you i am crazy

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

آلبوس سوروس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۸ شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۳۳ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام: البوس سوروس پاتر

فرزنده جینی ویزلی و هری پاتر.

ویژگی های ظاهری: موهای خرمایی درهم و چشم های سبز قد بلند و لاغر.

محل زندگی: نیویورک سیتی

خواهر و برادر: یک برادر بزرگتر به نام جیمز پاتر و خواهر کوچکش لی لی پاتر.

چوب دستی: چوب درخت افرا با مغز موی تسترال و رگ قلب اژدها 32 سانتی متر انعطاف ناپذیر و خوش دست.

رتبه ی خون: اصیل زاده

بوگارت: دیدن انکه او محفلی شده.

پاترانوس: ققنوس

ویژگی های اخلاقی: عجول , شیطون, خوش اخلاق , مغرور

زندگی نامه: او از کودکی به خاطر پدر و مادرش در سحر و جادو متولد شده بود برادر بزرگ تر او جیمز بود که به نظر البوس ادم خودشیرینی بود. دوست صمیمی او قبل از ورود به هاگوارتز رز گرنجر بود که فقط به خاطر پدرش با او دوست بود او روابط افتضاحی با پدرش داشت که تاثیر مستقیم روی اخلاق او داشت که باعث شد به سمت لرد سیاه گرایش پیدا کند, او در 10سالگی وارد هاگوارتز شد و در گروه اسلایترین افتاد و در همان رئز اول با پسری به نام اسکورپیوس اشنا شد او ابتدا ادمی گوشه گیر بود اما پس از سال دوم هاگوارتز به ادم پرشوری تبدیل شد به خاطر خواهر و برادرش روابط خوبی با گریفیندوری ها دارد.

لقب : ال, البی

استعداد ها: جادوی سیاه ,نواختن درام, اعصاب خورد کردن , کتک زدن, صحبت به زبان مارها

علایق: لرد سیاه , اسلایترین ,

سلام و خوش اومدین.
لطفا منتظر کلاه و گروهبندی شدن بمونین و بعدا مجدادا بیاین اینجا.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۳:۳۷:۲۲

thy will told you i am crazy

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.