هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
1- سه تاپیک قدیمی:

1- نحوه برخورد، فکر کردی کی هستی.
این تاپپیک اول رای این بود که ملت بیان از کار هم ایراد بگیرند که فعلا در اون به بحث درباره ی رول پرداخته میشه.

2- هالی .یزارد:
که ویکتور کرام اون رو زد و اولش مثلا اونجا یه دفتر بازیگری بود و اونجا پست می نواختند، که حالا فقط فیلم زده میشه. اسکار اول هالی ویزارد و رو بیگانه گذاشت.

3- جادوگران گل گلی:
یک تاپیک با موضوع گلیون که فازشون بالا میرفت و یا عمه ی ننه ی مرلین و خلاصه افتابه و آفتابه کشی!

2- 10 فحش به سرژ!

چی؟!... به سرژ فحش بدم؟!... من؟!... عمرا!... زهی خیال باطل! ... نه آقا!...توی مرام ما نیست!... اصلا دلم راضی نمیشه! ... آخه اصلا فحش دادن به سرز، به تاریخ جادوگری ربط داره؟! نه خدایی! بینی و بین المرلین! ربط نداره! البته مثل کلاس خودم! پس ایرادی نیست!!
ولی حالا چون خیلی اصرار میکنی، و من هرگز به سرژ فحش نمیدم، به خدت فحش میدم!
1- گوگوری!
2- مگوری!
3- گوگوری مگوری!
4- موگولی!
5- گوگولی!
6- گوگولی موگولی!
7- سرژ!
8- سرژ تانکیان!
9- سرژ تانکیان جیگی!
10- سرژ تانکیان جیگی باحال!
هر هر هر! کر کر کر!...

3- چهار عضو برتر قدیمی سایت:

1- عله! هم پستاشون، هم به خاطر اینکه اگه اسمشو نگم، منو حذف شناسه میکنه!
2- بیگانه: پستاش عالیه! فقط خندست و خالی از ارزشی بازی! اصلا نمیشه ایراد گرفت ازش!
3- امپی جیگی! من که از خوندن پستاش سیر نمیشم! اقا زمین بری، هوا بیای، من عاشق پستاشم!
4- سرژ تانکیان! هم پستاش، هم خلاقیتهاش، هم برای اینکه لجت در بیاد!

ادامه ی کلاس:
_ این صدای سرژ است!... صدای سرژ را از حذب می شنوید!... این صدای سرژ...
آنیت سریع و بدون توجه به ایگور(!) موبایلشو در می یاره و فریاد میزنه:
_ ســــــــــــــــــــــرژ!... چه خوب کردی زننگ زدی!... جلسه ی حذب بلاخره کی شد؟! امروز؟!

ایگور حرصش در می یاد و به رنگ ماژیک پفی چکاوک(!) در می یاد و چوبشو می بره بالا و داد میزنه:
_ شپلخیوس!
اخگر قرمز رنگ داشت با سرعت به سمت آنیتا می رفت که از اون طرف خط سرژ داد زد:
_ آنی دارن شپلخت میکنه!
و آنیت چون خیلی به سرژ اعتماد داشت، آینشو در آورد و داد زد:
_ آینــــــــــــــــــــه!
و اشعه ی قرمز رنگ به آینه میخوره و برمیگرده طرف ایگور و خودشو شپلخ میکنه!
آنیت با دیدن ایگور متعجب میشه و میگه:
_ سرژی؟!... تو از کجا میدونستی، کلک؟!
صدای خنده ی سرژ می یاد و بعد میگه:
_ آخه من همه جا دوربین نصب میکنم!.... ژوهاهاهاهاها!
ایگور داره مراحل شپلخ شدن رو طی میکنه و با آخرین توانش میگه:
_ 3132 امتیاز از ریونکلاو کم!...مــــــع!
و می یفته میمیره!
آنت یه نگا به تابلوی شنی می ندازه، یه نگاه به ایگور، یه نگاه به موبایل!از آخر میگه:
_ هی... سرژ!... از آخر این ریونیا منو میکشن!!
سرژ مشکوکیوس میشه و میگه:
_ از آخر؟!... حرفای بیناموسی می شنوم!

و در اینجا این نمایشنامه تموم میشه و آنیتا زنگ میزنه به تعمیر گاه، برن شوفاژ خونه ی ایگور اینا رو سرویس کنن! چون ایگور خیلی یخ کرده بوده، بره همین!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
1-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)

1)اداره مبارزه با سواستفاده از اشیای مشنگی:دقیق یادم نمیاد!(مثلا عضوش بودم ها!)ولی اداره ای بود مانند همون اداره بابای ویزلیها که توش قضایا وارد موضوع پیچیده ای شدند،یه دفعه وزیر عوض شد،لوسیوس مالفوی که یکی از خائنین در این تاپیک بود دوباره به سرکار برگشت،من هم بعنوان برگزیده وزیر ،ناظر کارهاشون شدم که...تاپیک خوابید و یه خروار خاک نشست روش!
2)تاپیک انتی ساحریال:هنوز هم اطلاعات دقیقی از کابرد این تاپیک فوق ارزشی وجود نداره در نتیجه انطور که از اسمش پیداست مثل اینکه یه چیزی تو مایه های اجاس امروزی بوده که درش هم تخته شد!
3)دژ مرگ ( شكنجه گاه جادوگران سفيد ):من نمیدونم چی بود! چون تا قبل از عضویت من خیلی خاک گرفته شده بود ولی هرچی بود خیلی جالب بود!چون یکی از جاهایی بود که لرد سیاه در اونجا سیفیدها رو وکشت!نه...ببخشید اونها رو می شکنجوند!

2-10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

اقا من چیکار دارم به سرژ؟اخه مگه این بچه چه گناهی کرده؟
من بی احترامی نمیکنم!(باب انگار همه که اینجا نوشتن به سرژ بی احترامی کردن!)بهر حال من فقط میتونم بگم:
سرژکودک!
سرژ زیبای خفته!
سرژ پشمالو!
سرژ ارزشیوس!
سرژ پدر ایگور!
سرژ پسر ایگور!
سرژ داداش ایگور!
سرژ تازه کار!
سرژ بی کار!
سرژ اسموت شده!
(ول کن دیگه!نه به اون اولش که نمینوشتی نه به حالا!)
مقاله:
1-4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)
جناب عله پاتر:ایشون وب مستر سایت وگل گلاب(پاچه خواری !)هستند که دست همه رو در طرفداری از هری پاتر از پشت بستند(شعر گفتم!)

چون من کس دیگه ای رو نمیشناسم میرم سراغ اونایی که نزدیکترن!مثلا
جناب دراکو مالفوی رئیس فوق العاده گروه اسلی که نوشته هاشون میترکونه!جدا از شوخی واقعا قشنگ مینویسن مخصوصا توی تالار خودمون که کارشون حرف نداشت.
خانم لارا لسترنج(بلاتریکس الان!)خدایی خیلی جالب و گاهی خیلی ارزشی مینویسن و حقشه که بگم عضو برتره(من نمیدونم این ها رو توی مایکروسافت ورد مینویسم دو خط میشه ولی اینجا یه ذره از یه خط هم کمتر میشه!)
و....دیگه چه میدونم!همه خوبن.سلام میرسونن!

2-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)
روزی روزگاری...اخ ببخشید!من فکر کردم میخواین مقاله بنویسم...اوکی:
آیدی که تا آن لحظه ساکت نشسته بود و به حرف استاد گوش میداد،یکدفعه کیفش رو زد تو سر یکی از گریفیها!بیا و درستش کن!
ایگور که از این حرکت متینانه آیدی کلی ذوق کرده بود،گفت:
-"خانم مالفوی...چرا اینکار رو کردید؟این گریفی بدبخت گناه داشت!"
اسلیها ریسه رفتند و گریفیها از حرص داشتند موهایشان را میگندند.آیدی با وقار و ارامش جواب داد:
-"استاد ایشون میفرمایند اقای کارکاروف تبعیض قایل میشن!من مجبور بودم به نوبه خودم دفاع کنم.تازه گفت..."
آیدی صدایش رو پایی اورد و ادامه داد:
-"بشما گفت تروریست!"
استاد که تا گوشهایش سرخ شده بود،کیف خودش رو هم اورد و محکم کوبید تو سر گریفی!گریفی بدبخت تلو تلو خوران از کلاس خارج شد و اقای کارکاروف هم در حالیکه زیر لب به او چیزی میگفت،به سر میز معلم برگشت و داد زد:
-"200 امتیاز از گریف کم میشه! و به اسلی اضافه....حالا برید دیگه نمیخوام ریخت هیچکدوم از دانش اموزا رو ببینم!"
و همه از کلاس بیرون ریختند!

(دیگه از این ارزشی تر ممکن نبود!)

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
3 تاپيك قديمي سايت
هوم صبر كنين آهان زز بازار . كه از قديم و نديم ها بوده و تازگي ها يكم دوباره رنگ و بو گرفته مربوط ميشه به نمايشنامه هاي زز گونه (همون زن ذليل ديگه )
بعدش هوم اي بابا سر زبونمون بود ها آقا اجازه آهان خبر گذاري محفل
معرفي كتاب (اين رو حال كردين )

2- يعني چي اين حرفها چيه زشته فحش واه واه چي ؟؟؟سوالم رو جواب بدم ؟باشه خب .
سرژيك ورپريده از پشت بوم پريده
سرژ كچل
سرژ بي ريش
سرژ شيپيشو
سرژ الي بالو
سرژ زن ذليل
سرژ تانكيان (ببخشين اين خيلي بي ادبي شد )
سرژ دوست كاركاروف
سرژ دوستدار كاركاروف

سوال بعدي :
سوسك : بچه با صفاي سايت بود اون موقع ها نمك ميريخت دوروبرش بعد هري پاتر عضو شده بود و از سوسك كش ميترسيد .
هري پاتر : وب مستر سايت بود يعني هست يه مدت غيبش زد انگاري سربازي بوده (به من چه ) بعد فكر ميكنم دومين يا اولين عضو سايت بود و همش تو مقاله ها ميگفت پروفسور پروفسور منبعش كيه ؟؟؟
پروفسور مگ گونگال قديمي كه بچه خوبي بود يه بي ام وه اسباب بازي هم داشت حوصلش سر ميرفت عقب جلو ميبردش عضو مديران بود انگاري
هومك كروم كه اطلاعات چنداني ازش دردسترس نيست خيلي خشن بود بعدشم همين ديگه بسته

ادامه كلاس
بعدش يهو خاله بازي اومد جزو برنامه سايت جاتون خالي هرشب خونه يكي بوديم خاله بازي ميكرديم ما داشتيم خاله بازيمون رو ميكرديم كه يهو يه سري اومدن كه نه يعني چي آقا... از اون موقع به بعد خاله بازي رفته تو افسانه ها و سايت شده آموزش نمايشنامه نويسي كه فضا سازي داره حالا اين دو تا چه ربطي به هم دارن خدا ميدونه بعد مدرسه وا شد (هنوز 5 خط نشده ؟) اين وسطه هم بچه هاي گلم؛ هافلپاف از جاش پاشد قبل اون هيچكي هافلي رو دوست نداشت اما يه سري بچه جسور اومدن كيشيدنش بالا الانم گردنتون درد گرفته منو نيگاه ميكنين به خاطر همينه .
خوب البته در ادامه زندگي نامه جادوگران دركتاب هاي متعدد بسياري مطالبي نهفته بود اما چيز مشترك در همه ي آنها پايانشان بود با اين مضمون شب بخير كوچولو .

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
سوال اول:
هالي ويزارد: توسط كرام زده شد و مخصوص فيلم نامه هاي كوتاه و بلند اعضا هستش. تا حالا هم دو بار توش اسكار اجرا شده(دومين بارش در حال اجراس)
شخصيت خودتون رو معرفي كنيد: اولين بار توسط عله زده شد، و مخصوص معرفي شخصيت هاي رول پلينگه و تا حالا به تعدادي نجومي پست خورده.
نحوه برخورد، فكر كردي كي هستي؟!: اولين بار توسط فكر كنم هاگريد زده شد، و براي اعتراضات و دعوا ها بين اعضا و بزن بزن ها به وجود اومده!

سوال سوم(سوال اول مقاله):
حاجي(امپراطور كبير): يك استار وارزي! يكي از قديمي ترين اعضاي سايت با يوزر آيدي 13. يه مدير مشهور و محبوب كه مدتي قبل از سايت رفت و ديگه حضورش توي سايت خيلي كمرنگ شد.
مك گونگال: فكركنم دومين مدير هاگوارتز بوده، و يكي از مديران انجمن قديمي سايت كه خيلي وقته از سايت رفته.
ويليام ادوارد!: بدون شرح!(يكي از معروف ترين اعضاي سايت كه فكر كنم كم تر كسي توي سايت نمي شناسه اونو-سلطان سوژه هاي رول ها، سلطان فيبر نوري! سلطان شناسه. سلطان...!).
لي جردن: كه بعدها به رون ويزلي تغيير نام يافت و بعد از اون هم (الان) با شخصيت مك بون پشمالو فعاليت داره.

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین

هالی ویزارد:
تاپیکی که سرژ دوسش داره!همین کافیه که معلوم شه تاپیکش ارزشیه!کار کار کریم پوست کلفت بود.مرتیکه بوقی وقتی دید هیچ جا بهش کار نمی دن رفت پولاشو جمع کرد هالی ویزاردو باز کرد بعد انقدر کارش گرفت رفت شخصیت ولدی رو خرید!

آداس:
تاپیکی ساحره دوست! تنها و تنها این تاپیک از میون تاپیک های آنتی جادوگر دوام آورد!جایی برای ونوس ، آوریل ، آنیتا و دیگر مظلومان جامعه ساحره!جایی که سالازار و کریم و حاجی و کریچ و اینا کلا خیلی بهش سر می زدن.تاپیکی جیگر که الان من خیلی دوست دارم باز شه ولی قفلیده!

دفتر ارتباط با مدیران ، پیشنهادات ، انتقادات ، نظرات و ...:
تاپیکی مهم!در عین حال ارزشی!تاپیکی که از هر ده صفحه می شه فقط یه صفحه پست مناسب و مهم از توش در آورد!ملت برای زیاد کردن پست به اونجا خیلی سر می زنن!جایی که می تونان باک بیک را درش یافت...جایی که می توان پستهایی هری پاتر را در آن دید...جایی که می توان مدیران را دست جمعی در آنجا دید!

نحوه برخورد ، فکر کردی کی هستی؟!:
تاپیکی بسیار عالی و خوب و جیگر و گل و البته دعوا دوست!هر کی از مامانش قهر می کنه ، میاد تو نحوه برخورد دعوا می کنه!گاهی وقتا بحثای خوبی توشه ولی هیچ وقت نتیجه بحثا اونطور که باید باشه نیست!محلی برای درد دل اعضا و خداحافظی و منت کشی و منت گذاری و ...

سرژ...فحش...هوووم...آخه به چیش فحش بدم من!

ریش کوتاه
خپل
ارزشی
جدی نویس(!)
با ناموس(!)
آمپول ب.ک خورده
تازه وارد
ناظر(این یه خورده بوق مادری بود!)
مدیر(این خیلی خفن بود!)
وب مستر(این دیگه حادترین فحش ممکن بود!)

مقاله:

هری پاتر:اولین عضو سایت و وبمستر کل سایت و جیگر سایت و خفن سایت و به فکر سایت و صاحب من!کسی که هر از گاهی تنش می خواره و پاش می ره رو سیم سرور!کسی که منو می فرستاد پی نخود سیاه تا بشینه با نمید لاو بترکونه!اه اه اه!

ولدمورت:خود راز بقا(!)!اول لرد جی اف کش بود.هی جی اف پیدا می کرد و می کشتشون!بعدش شد کرام بعدش وبمستر شد!بعدش هم هالی ویزاردو زد و مایه دار شد و اومد شد ولدی!خود پیشنهاد بی شرمانه!همش به من می گهبی ام جغد خودم شو اون هری بوقی رو ول کن!

حادل:حاج آقا دارک لرد!حاجی سایت!آسلام!آسلامیون!یکی از بهترین نویسندگان سایت !فانتزی !آکادمی! آکادمی فانتزی!کسی که نویسندگی مدرن رو دوست داشت و داره و خواهد داشت.کسی که با ولدی خیلی دوسته و در عین حال خیلی حالشو می گیره!

کریچر:بوقی ترین جن حاضر در سایت!دل منو برده با نگاهش!میمیرم واسه اون چشم ماهش!اولا حذبی بود.ولی دید واسه مدیر شدن باید حذبو بی خیال شه ازش در اومد و سه سوته مدیر شد!کسی که کارگاه نمایشنامه نویسی داره!مهربون!گل!جیگر!تو سری خور!و دیگر هیچ...

ایگور همینطور داشت حرف می زد.ولی کسی گوش نمی کرد.
گوشه ای ریونیا به خاطر دزیره گریه می کردن.اونطرفتر هافلیا ساکت نشسته بودن.اسلی و گریف هم سر تقلب و اینا داشتن دعوا می کردن و هی شاخ و شونه می کشیدن!
ایگور با صدای بلند گفت:
_ساکت!دیگه نمی خوام چیزی بشنوم راجع به بحث تقلب!مفهومه؟
همه:بله!
هدویگ:ایول ایگور منم می خواستم همینو بگم!
ایگور:
از گوشه ای آنی اسی بلند شد و گفت:
_پس ما چی؟فقط شما که دعوا می کنید باید امتیازاتون زیاد شه؟!
ایگور:بشین بینیم بابا!بچه ها راجع به تاریخچه سایت تکالیفی که گفتم رو انجام بدید.وگرنه بازم به نفع اسلیترین می گیرما!

================

خوب بید ایگور جون؟!هوووم نمایشنامه های من اصولا بی ربطن...گیزر ندی یه وقت!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)

آداس : انجمنی متشکل از نیروهای پرقدرت تمام ساحره ای که در زمانهای دور برای حمایت از حقوق ساحره ها ایجاد شد تا جلوی ظلم و ستم به ساحره ها رو بگیره که در مقابل گروههای دیگه ای هم ایجاد شد که به دلیل عدم هماهنگی منفجر شد .

هالی ويزارد : کمپانی فیلم سازی کرام و دوستان بود که برای ساخت فیلمهای اکشن ، بی ناموسی ، تمام ناموسی و ... ساخته شد و فیلمهای برتر انتخاب و به جشنواره کن ارسال میشد تا جایزه بگیرن

دژ مرگ قدیم : یکی از پایگاههای اصلی لرد ولدمورت از ابتدا تا کنون که شکنجه گاه جادوگران محفلی و سفید بود و پستهای خیلی خوب با سوژه های قشنگی توش میخورد که همیشه رو بورس بود اما بعد از یک سری تغییر و تحول با سیستم های جدید ادامه پیدا کرد اما نتونست اون قدرت ابتدایی رو بین سیاهها داشته باشه اگرچه هنوز هم به فعالیت خودش ادامه میده .

اعضای قدیمی :

اول همشون لرد ولدمورت اولیه که هیچ وقت یادم نمیره چه کرد با این سایت ...
شخصیت به تمام معنایی بود از یک لرد که حتی چهره واقعیش هم شبیه لرد ولدمورت بود .

بلاتريکس ( قدیمیه ... لارا رو نمیگما ؛ اون که همون لاراست )

همزمان با کینگزلی و گیلدی یکی از برترينهای اون دوران به حساب میومدن که معمولا کسی ازش یاد نمیکنه اما رولهای خیلی خوبی مینوشت و با گیلدی و کینگی یه گروه هماهنگ و عالی داشتند .

آبرفورث : هووووم ... حیف شد که خیلی زود از بین جامعه جادوگری رفت اما در مدت زمانی که بین جادوگرها بود تونست قدرت رول خودش رو نشون بده و از اعضای ابتدایی سایت بود که رول پلینگ رو به کمک بقیه بچه ها پایه گزاری کرد .

آرتور ويزلی : نمیدونم چرا معمولا کسی ازش یاد نمیکنه اما به قدری شایسته بود که یه زمان همه بچه ها با هم متحد شدن تا در یک کودتای عظیم جای کینگزلی اونو به وزارت برسونن اما متاسفانه مرلین کبیر در این راه نا موفق بود .
رولهای طنزش واقعا حرف نداشت اما حدود دو سالی میشه که از سایت خداحافظی کرد .

هیپوگريف : بعدا شد وزير

فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

سرژ بی ريش ( این خودش از هزار فحش هم بدتره )
پا کوتاه
اسموتی
ناموس دار
علاف بیکار
مرفه بی درد
بد صدا
ارزشی
فوق ارزشی
فرا ارزشی

اووووف .. همین !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
تکلیف ویرایش شد! ماشالا نصف توضیحات سوالارو ندیدم!

گفتگو با مدیران، انتقاد، پیشنهاد، سوال....
نحوه برخورد، فکر کردی کی هستی!؟
دو تا پیک موجود در سایت از اولش! البته گفتگو با مدیران یه بار پاک شده بعد دوباره زده شده! محلی برای بحثهای خوف سایت و مبارزه با جهل و نادانی!(کپی رایت بای مکی!)

رول پلیینگ:
محفل ققنوس، خانه شماره 12 گریمالد: فکر کنم در زمان نبود محفل باز شده باشه!
هالی ویزارد: این تاپیک اوایلش یعنی فیلمهای کرام و بیگانه خیلی توپ بودن...حداقلش من یکی همیشه میخوندم...برای فیلم نویسان جوان توصیح میکنم حتما بخوننشون!
پیام امروز: بدون شرح!

بوق
مدیر!
ناحذب!
ریش کوتاه!
سرماخورده!(سرما بخوره صداش درنمیاد آواز بخونه، قابل توجه آی کیوها...بلانسبت به استاد!)
کوییرل!
ریش سفید!
باناموسی نویس!
السامور پارگات!(شایدم تعریف باشه ها ...نمیدونم!)
روماسلا تاگراپ

مقاله:

ققی : خداییش خودش خودکشی کرده که بگه قدیمیه دیگه! و هست! رولم گذشته از بیناموسی خوب مینویسه
کرام: از اعضای محبوب من در رول نویسی...خیلی خوف مینویسه و مدیریتشم خوبه...ولدمورت به این باحالی هیچوقت نیومده بود
مودی بلاتریکس آمبریج: این فرد سه بار شناسه عوض کرده و اگه به من بگن بهترین عضو سایت که رفته کی بوده مطمئنا به این رای میدادم....از همه چیزش خوشم میاد و عاشق رولهاشم....همین فرد تاپیک نخوه برخوردو زده
مک بون: نه من شوورو نگم...واقعا نگم...گله..ماهه...زن زلیله..دیگه چی میخوای!
ونوس: آداس!آداسی ترین ساحره!مادربزرگ!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۲۲:۴۳:۵۴
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۳

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)

دژ مرگ يا همون شكنجه گاه جادوگران سفيد ، تاپيكي كه تمام ارزش و اعتبار خود را مديون نمايشنامه هاي السامور پاراگات هست!
اچ سي او تاپيكي كه دكتراي ارزش را از دانشكده مختلط هافلپاف گرفته است

تاپيك اداس: در قديم محل تجمع يك سري كاربر قديمي و در جديد محل تجمع يك سري كاربر جديد به علاوه سالي كه با هر پستي كه در اين تاپيك زد يك قدم به سوي.....

10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

باناموس نويسي به سرژي گفتا: مستي.....هر لحظه داري بيناموسي ميپستي
گفتا: باناموس هر آنچه گويي هستم.....اما تو چنانكه مينمايي هستي؟!

بیگانه : پستاش مدرك خوبي هست براي اينكه بگيم نبايد قانوني براي فضا سازي و ديالوگ باشه مثلا من چند جا خوندم ميگن فضا سازي و ديالوگ ها بايد متعادل باشند و مثلا بين هر چند خط ديالوگ بايد فضا ساز باشه...و اينا غلطه...فضا سازي بايد در خدمت رول باشه عين پستهاي بيگانه

گيلدي:جز معدود افراديه كه ميتونه با حركت خودش رول رو به جريان بندازه و از اين حرفا...نياز نيست ديگه دليل بياريم چون چنان شخصيت خودشو پايه گذاري كرد كه با اينكه الان فعال نيست بازم هميشه در پستها حظور داره بر خلافه عده اي....

ققنوس:هر وقت اراده كرد كه خوب پست بزنه خوب پست زد ، هيچ وقتي از خوندن پستاش سير نميشم و سبكي كه داره واقعا قشنگه...

كرام: من قديما سرم تو كار خودم بود و درگير پستهاي السامور بودم و حواسم كلا به بقيه نبود براي همين پستهاي كرام رو قديما زياد نميخوندم(البته چند مدت پيش پستهاي قديميش رو خوندم) ولي پستهاي كه كرام تو تاپيك حذب ميزد خيلي عالي بودن و واقعا آدم لذت ميبرد ، حيف كه....
در ضمن كرام تو بدترين شرايط سايت باعث شد سايت به زندگيش ادامه بده و هر طوري بود سايت رو زنده نگه داشت

-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه

بيخيال حس رول نيست..فقط يك سري نكات در مورد تخيلات سراسر موهوم كريچر(جني كه ديشب در مصرف اكس زياده روي كرده) :

تاپيك حذب كه اوليش رو 13 دي 82 زدم(چون من و ققي يك روح در دو بدنيم پس اون موقع ققي هم بود) و رسما اولين تاپيك سايت بود ولي چون اون زمان فقط من و هري عضو سايت بوديم براي همين هردوتا حذبي و اين يعني اينكه كل سايت حذبي بود ،
بعدش يك سري افراد پر از پليدي وارد سايت شدند و زيراب زني كردند و من و ققي نشستيم فكر كرديم و به اين نتيجه رسيديم كه بهتره فعلا ظاهرا حذب غير فعال بشه تا ببينيم چي ميشه و نسل اين زيراب زن ها كي از بين ميره ولي بعد از چند مدت ديديم نخير..كم نشدن هيچي...ويروسش هم تكثير شده ، ديديم كه بهترين راه مقابلست ، البته اون زمان اسمشون «زيراب زن ها بود» ولي بعدا تغيير نام دادن به «مدير انجمن»!!

---
من يه جا شنيدم كه هافلپافي ها بدون ثبت نام ميتونن تو كلاس ها شركت كنن

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۵:۰۱:۴۱

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

بوقي بوقي زاده
بق بوق
ريش
جارو
پشمالو
پشم
بي چشم و رو
ارزشي
بي كار
حذبي

عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)

هري پاتر:ايشون عضو شماره 1 هستن و وب مستر كل سايت بازم توضيح بدم

گيليدي : عضو برتر سايت از نظر خيانت....ايشون در زمان فعال بودنشون به وزارت خيانت كردن ...ايشون عضو برتر برتر سايت و همين طور پر طرفدارترين شخص جامعه جادوگري هستن....همين الانم هست برين روزنامه ي پيام امروز رو بخونين

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

نیروگاه اتمی سیاه ها :
تاریخ این تاپیک بر میگرده به یک چیزی حدود دو سال پیش . این تاپیک برای سیاه هان هست و عبارت است از نیروگاه بزرگ و وسیعی که متعلق به سیاهان میباشد و خود سیاهان نیز در این جا جمع شده اند و سعی میکنند از طریق حملات زمینی و هوایی به سفیدا حمله کنند که البته هر دفعه هم با مشکلاتی روبه رو هستند و حوادثی اتفاق می افتد . این تاپیک زمانی یکی از تاپیک های پر طرفدار سایت بوده و البته الان به دلایل نامعلومی قفل میباشد . تعداد صفحات این تاپیک به بالا ده صفحه و شایدم بیشتر رسیده و پستهای زیبایی درش زده شده بخصوص در صفحات آخر

آداس :
آداس یا انجمن حمایت از ساحره ها یکی از قدیمی ترین و یکی از پر طرفدار ترین تاپیک های این سایت میباشد و با یه چیزی حدود سیصد پست و اغلب پستها نیز بسیار زیبا و خواندنی . در این تاپیک ساحره های گرامی جمع میشوند و سعی میکنند تا بر علیه جادوگران محترم فعالیت کرده و آنها رو تبدیل به چند زز کنند و به همین دلیل آنها رو به اداس می آورند . و هر دفعه هم ماجرا های زیادی اتفاق می افتد .

آزاکابان :
آزکابان یکی از تاپیک های قدیمی میباشد که همیشه در سایتا جادوگران جایگاه مخصوص به خودش را دارد . این تاپیک با روی کار آمدن اولین وزیر سحر جادو زده شد و شروع به فعالیت کرد و تا به حال پستهای زیادی درونش زده شده . در این تاپیک جادوگران خلاف کار و بد کار را می آورند و زندانی میکنند تا به نتایج اعمال خود برسند و هر دفعه هم با ماجراهای خاص خودش مواجه میشویم .

1- سرژ بوقیییی
2- سرژ بی ناموس
3- سرژ ارزشی
4- سرژ بدون ریش
5- سرژ بی گیتار
6- سرژ با صدای گراوپی
7- سرژ بدون حذب
8- سرژ و کریچ دوستان جون جونی !
9- صدای سرژ به گرد آوریلم نمیرسه
10- سرژ با دستار کوییرل

عله پاتر :
مدیر کل کل جادوگران که سر آغاز تاریخ جادوگری است با بیشترین پست زده در سایت ( نصفش ارزشیه ) و همچنین دارنده لقبهایی از جمله : عله ، آتشفشان ، ماگما و......
این عضو اولین و قدیمی ترین عضو سایت میباشد .

حاجی : یکی از قدیمی ترین اعضای سایت که تقریبا چند روز بعد از عله عضو سایت شد . خیلی ها معتقد اند که حاجی بهترین رول های سایت رو مینوشته و در تاریخ کسی جای او رو نمیگیره . مسائل آسلامی که ایشون مطرح میکنند بسیار جالب توجه میباشد .

مرلین کبیر :
از قدیمی ترین اعضای سایت مصادف با تاریخ عضویت عله و حاجی . با زدن بالای هزار پست و وفاداریش به جادوگران از قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین اعضای سایت به حساب می آید . پلک های معروفی هم دارد که تا به حال بارها و بارها باعث کشت و کشتار در سایت شده .

گیلدی بی ناموس :
یکی از قدیمی ترین ، بی ناموسی ترین ، و دوست داشتنی ترین اعضای قدیمیه سایت است که تقریبا دو ماه بعد از آغاز مبدا جادوگری عضو سایت شده . خیلی ها گیلدی رو بعد از حاجی بهترین رول نویس سایت معرفی کردند و البته عده ای هم او را بهترین رول نویس سایت میدانند . بی ناموسی های گیلدی بسیار معروف میباشد . این فرد عاشق کارهای بی ناموسی و تنفس مصنوعی و... و.... است . از نزدیک شدن به این شخص بی ناموسی بپرهیزید

ناگهان بلیز از سر جاش بلند شد و فریاد زد :
- پروفسور من دیگه تحمل ندارم .
ایگور : مگه چی شده ؟
بلیز : منو با این کریچر یه جا نشوندین . این جن هی زیر لب داره به همه فحش میده !
کریچر : مگه من آدم نیستم ؟ مگه من دل ندارم ؟ من میخوام توی کلاسا شرکت کنم ؟
ملت
ایگور چند لحظه به فکر فرو میره سپس روبه کریچر میگه :
- مگه توی آشپزخونه کار و زندگی نداری اومدی نمیزاری بچه ها درس بخونن؟
کریچر : پروفسور من توی کلاسا ثبت نام کردم . پول شهریه دادم . من میخوام یه جن با سواد باشم ؟
ایگور در یک حرکت انتحاری از پشت کریچر رو بلند میکنه و به سمت در میبردش !
کریچر : من فقط میخوام درس بخونم پروفسور !!
ایگور : بیخود ! بیخود ! من به جن ها درس نمیدم !
ملت
بلیز : پرفوسور ، پروفسور ! فکر کنم از پنجره بندازینش پایین سریع تر میرسه ها !
ایگور : آوووووووو پس چرا به فکر خودم نرسید .
و در یک حرکت شاگرد دوستانه با یک حرکت کریچ رو از پنجره میندازه پایین ....
ملت
( این داستان ارزشی حقیقت ندارد )

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.