هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)
هالی ویزاد که تا الان 417 تا پشت خورده در این انجمن افراد سعی میکنن که فیلم بسازن البته معمولا فیلم های جالبی از اب در نمیاد ولی دیشب بابات خونمون بود آیدا ( ) خیلی جالب بود.
پیام امروز 784 پست تا الان داره و یکی از قدیمی ترین تاپیک های جادوگرانه که خبر های روز دنیای جادویی را به مردم میرسونه.
جادوگر تی وی 379 پست که سریال ها و مستند های جادویی در ان پخش میشه.

2-10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)
ریشاتو بخورم( )
کیمیا ( اخه هی میره دو ساعت بعد میاد )
بوقی
دوقی
زوقی
روقی

مقاله:
1-4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)
کریچر با اینکه زیاد فعال نیست ولی بچه ی باحال و بامرامی ( همین بامرامی اندازه ی 100 خطه )
ارباب خودم بقولی قولینا اصلا گل بلبل جیگر طلا عسل قندو نبات خوش هیکل خوش تیپ
مرلین کبیر .
چوچانگ.
2-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)
ناگهان در تاریخ جادوگران نوخاله ای ( شایدم پسر خاله ای ) وارد شد السامور او با رول های بی ناموسی خود جادوگران و مدیران را به لرزه در اورد جوری که صدمات وارد تغریبا جبران نا پذیر بود و این جادوگران لرزه سه کشته هم داشت البته الان زنده شدن دوباره رول های او به این صورت بود هری و چو رفتن تو ...سانسور ...سانسور....سانسور ...سانسور .... رول تموم شد .

ویرایش شده توسط بارتیموس در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۲:۱۰:۲۵

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)

پادگان نظامی : یک تاپیک ارزشی که از همون اول سر این که سیاها اونجا رو تصاحب کنن یا مقر سفیدا اونجا باشه منم اولین نفسهای رولم رو اونجا کشیدم
جادوگران خالخالی بنفش: بیچاره دو تا پست خورد و پاک شد خودم پاکش کردم حدود یک سال پیش بود یادش بخیر
محفل به روایت فتح : یک تاپیک که اگه یکم دیگه ادامه پیدا میکرد سایت بلاک میشد تریپ سیاسی میزد

10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

یک نگاه به امضام بکن ( اصلا من امضام رو برای تو عوض کردم)

خداییش من 8 خط بنویسم بعد فقط 5 امتیاز بعد یک فش ساده به سرژ بدم اونم 5 امتیاز ؟

بیگانه : پستای هالی ویزاردش رو دوست داشتم فقط خارج اونجا زیاد ازش فعالیت نمیدیدم در ضمینه ی طنز ید طولایی داشت

هرمیون گرنجر(هرمیون قبلیه که یک سال پیش واسه کنکور رفت): با پستاش خیلی حال میکردم اصلا از یک ساحره بعید بود اونقدر جالب و جذاب بنویسه پستاش رو پیدا کردین حتما بخونین

کارکاروف: تو نه ها قبلیه شایدم قبتر از قبلیه همون که یک الان خارجه در ضمنیه ی فضا سازی و پستهای جدی خیلی کارش درست بود پستاش توی آزروت و شکنجه گاه عالین

حاجی: پستاش رو دوست دارم طنزش زیاده بیناموسیش هم کمه این یعنی ایده عال از نظر من

-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه

چی رو بنویسم تو خودت رول مینوشتی که منم رول بنویسم من حالا یکم در مورد گذشته میگم

این حزبی که میبینین اصلا به خاطر من زده شد ایدشم از من بود ولی وقتی دیدم ارزشی شده خودم رو کشیدم کنار قبلنا یک تاپیک اچ سی اویی بود خیلی خز که مال بچه های هافل بود بعد بچه های ریون رفتن یک تاپیک که اونم خز بود ولی از اچ سی او بهتر بود زدن بعد جفت تاپیکا به سمت ارزشی رفت و در نهایت با توافق سران دو جبهه صلح حاکم شد و یک تاپیک مشترک که الان حزبه زده شد از همون اولین پستا سر ناسازگاری با مدیرا رو برداشتن و چون من میدونستم مدیران زحمتکشان سایتن ازشون جدا شدم و بعد از مدتی خودم مدیر شدم
( خودمم نمیدونم چند درصدش از تخیلات خودمه)

میدونم با این وضع جواب دادنم بهم امتیازی تعلق نمیگیره شما سخت نگیر

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام پروفسور يك خواهش دارم. ديشب كامپيوترم خراب بود نتونستم تكاليف جلسه قبل را بنويسم. ميشه قبول كنيد

1- خاور میانه چیست؟به کجا گفته میشود؟

«خاورميانه» واژه كهنى نيست واگر صدسال پيش روزنامه نويسى در نوشته هاى خود اين واژه را به كار مى برد، خواننده نمى دانست منظور نويسنده چيست و در مورد چه منطقه اى صحبت مى كند.
به روايت اسناد وتحقيقات انجام شده اصطلاح «خاورميانه» را براى نخستين بار يك مورخ آمريكايى به نام «آلفرد ماهان» به كار برده است و منظور وى از خاورميانه منطقه اطراف خليج فارس بوده است.وجه تسميه خاورميانه اين است كه چون از قاره اروپا به آسيا نظر افكنيم اين منطقه نه خاور نزديك است ونه خاور دور ؛ لذا «آلفرد ماهان» اين منطقه را «ميدل ايست» Middle - East ناميد ونويسندگان عرب آن واژه را الشرق الاوسط ناميدند و درفارسى «خاورميانه » مصطلح شد.بدين ترتيب اين واژه از اوايل قرن بيستم در مطبوعات و آثار اهل تحقيق به كار برده مى شد ليكن عموميت نداشت تا اينكه جنگ جهانى دوم آغاز شد ونيروهاى دول متفق در مصر وفلسطين وعراق وايران مستقر شدند وستاد كل در شهر قاهره پايتخت مصر تشكيل شد كه ناظر برعمليات جنگى منطقه باشد. اين ستاد كه مقر خاورميانه اى نيروهاى متفقين ناميده مى شد بربخش هاى وسيعى از شمال وشرق آفريقا ،ايران وتركيه نظارت داشت. با تكرار نام اين ستاد در اخبار جنگى و رسانه هاى خبرى متفقين ، اصطلاح خاورميانه جا افتاد و در حال حاضر با اهميتى كه اين منطقه براى صلح جهان دارد هرروز صدها بار واژه «خاورميانه» در رسانه هاى جمعى عنوان مى شود.

پرداختن به تاريخ همواره كارى خطير بوده است، زيرا گرچه تاريخ آينه است، اما هركس از ظن خود در آن مى نگرد. تاريخنگارى همواره امرى خطير بوده است از آنكه نه تنها اشخاص - مورخان و راويان و مفسران - بلكه حتى اسناد و مدارك تاريخى هم هميشه بيطرف و خالى از غرض و تعصب نيستند. مصداق اين مدعا تاريخ خاورميانه است. در جهان غرب، قرن ها ادعا مى شد كه گويا خاستگاه تمدن بشرى غرب است و در ميراث چندين هزار ساله جوامع انسانى، هرچه والا و زيبا و مفيد است، از يونان و رم نشأت گرفته است! اما، هنگامى كه گرد و غبار تاريك ساز گذر زمان، از ميراث تمدنى و فرهنگى مشرق زمين زدوده شد، معلوم گشت كه اين سخن نه تنها گزافه، بلكه دروغى بيش نبوده است. آن دروغ تاريخى - كه از كبر و غرور جامعه صنعتى و استعمارگر غرب نشأت گرفته بود - به همت برخى از تاريخنگاران و پژوهندگان دادگر همان جهان غرب، برملا شد و اكنون اكثريت آنان پذيرفته اند كه گهواره نخستين تمدن هاى بشرى، مشرق زمين و كشورهاى خاورميانه بوده است كه به قول يكى از مورخان غرب «نوع انسان را از مرحله توحش به عالى ترين مرحله تمدن در عهد باستان رسانيد.»
با عنايت به پذيرش جهانى نظريات جديد در زمينه منشأ و خاستگاه تمدن بشرى، ما نيز مى بايد «گزارش هاى خاورميانه» را با اشاره اى كوتاه به تمدن هاى باستانى اين منطقه آغاز كنيم. اما دروغى كه بدان اشاره كرديم، شاخه هاى بسيارى دارد.يكى از آنها هم اين است كه گويا نخستين تمدن هاى خاورميانه - به استثناى مصر - در منطقه محدود «بين النهرين» (عراق كنونى) پديد آمده اند و ديگر اقوام و مردمان خاورميانه، حداكثر ميهمان سفره بين النهرين بوده اند. اين گونه برخورد با تمدن هاى خاورميانه، هنوز هم نظريه حاكم بر تاريخنگارى رسمى و مرسوم است. ببينيم معنى و مفهوم چنين نظريه اى - از نگاه ما ايرانيان - چيست؟
تمدن هاى باستانى بين النهرين
مورخان غربى تمدن هاى باستانى را معمولاً به ترتيب زير مورد بررسى قرار مى دهند:
۱. تمدن مصر؛
۲. تمدن فنيقى و عبرانى (سوريه و فلسطين امروز)؛
۳. تمدن دره دجله و فرات (بين النهرين)، شامل تمدن هاى سومر، اكد، بابل، آشور و برخى از شاخه هاى فرعى آنها.
البته در برخى از كتاب ها از دولت «ايلام» (عيلام) هم سخن مى رود كه در خاك ايران امروزى بود و پايتختش «شوش» بود، اما گويا بنيانگذاران آن از آريايى ها نبودند و مورخان غربى نيز اغلب تمدن ايلام را دنباله رو و پيرو ديگر تمدن هاى بين النهرين به حساب مى آورند.
۴. و سرانجام به تمدن ايران مى پردازند كه به اعتقاد اكثر مورخان غربى گويا بعد از مهاجرت اقوام هند و اروپايى و به دست آريايى ها (شاخه اى از آن اقوام) بنيانگذارى شده است.
۵ . در بيرون از قلمرو خاورميانه نيز به تمدن هاى باستانى هند، چين، يونان و رم مى پردازند كه موضوع بحث ما نيست.

2- سر انجام جادوگرانی که به اروپا امدند.

آنهايي كه از آسيا آمدند با برخورد به تكنولوژي برتر اروپايي ها شكه شدند و تعداد زبادي از آنها به سرزمين خود بازگشتند....تعدادي نيز به اين دليل كه در آسيا با قاليچه پرنده پرواز ميكردند، پس از استفاده از جارو و به دليل نداشتن مهارت لازم بدليل سقوط و يا برخورد با موانع يا به شدت مصدوم شده و يا جان باختند....

آنهايي كه از آفريقا آمده بودند به دليل وفور غذا در اروپا آنقدر خوردند كه آنها نيز كارشان به بيمارستان سنت مانگو كشيد...

آن دسته از جادوگران كه از آمريكا و استراليا آمده بودند نيز تغيير چنداني نكردند و فقط به دليل تغيررات اندك آب و هوايي تا چند روز از خانه هايشان در اروپا بيرون نيامدند.

در حال حاضر تعداد جادوگران اروپايي قابل قياس با تعداد غير اروپايي نيست.... البته آسيا با اختلاف فاحش در رتبه دوم قرار دارد.

3-- نام 10 تن از افراد جادوگر در ایران به جز اون دو فردی که من گفتم.

1: علي بشير كه از شناخته شده ترين آسيايي هاست . به دليل اينكه مي خواست قاليچه هاي پرنده را وارد بريتانيا كند اما با اين كار او هرگز موافقت نشد.
2: حسن مصطفي( با او كاملآ آشنا هستيد)
3: چو چانگ (معروف ترين جادوگر آسيايي در هاگوارتز)
4: پاتال (كه در ايران ميزيست)
5: هيده توشي چانگ (پدر چو)
6: ناتاشي چانگ (مادر چو)
7: نائوهيرو چانگ (پدر بزرگ چو)
8: پراواتي پاتيل (از هندوستان در هاگوارتز)
9: پادما پاتيل (خواهر دو قلوي پراواتي)
و 10: خودم هستم (با اين كه در هاگوارتز درس ميخوانم و اسم خارجي دارم ولي ايراني هستم)

4- خودتون به خودتون امتیاز بدین.انصافا امتیاز بدین تا من هفته دیگه بیام ببینم.به با انصاف ترین فرد 30 امتیاز اضافی داده میشه.

(اميدوارم كه:) 28 امتياز....چون كامل نوشتم!!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
جلسه چهارم.
تاریخچه سایت.
خب بچه ها امروز میخواهیم در مورد سایت بحث کنیم.
اولین عضو سایت:عله پاتر(هری پاتر)این شخصیت بسیار مرموز وبمستر سایت هست که ما رو از اون اول بدبخت کرد.
اخرین عضو فعال سایت ادوارد جک هست که فکر کنم ارزشی و بوقی بیشتر نیست.به دلیل اینکه هر دقیقه شناسه عوض میکنه.
خب برسیم به بحث کلیمون.
یک سری افراد قدیمی مثل نمید و بیگانه و مگی و ابر . الستور عزیز ما دیار فانی رو با سایت گفتند و به رستگاران پیوستند.البته کسانی مثل ارتیکوس هم جدیدا به جمع اونا اضافه شده.
اوتو بگمن که رفتنش سر کاری بوده بسی ما رو خوشحال کرد و رفت ولی با برگشتش منو فرستاد بیمارستان تا چشم هدویگ کور بشه.
در سایت تاپیک هایی دیده میشه که به صورت مشکوک تا صفحات 20 تا 100 رسیده اند که فکر کنم وبسمتر سایت برای اینکه سایت رو پر طرفدار جلوه بده با شناسه های مختلف امده و چرت و پرت گفه و خود جواب داده.
تکالیف:
1-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)
2-10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)
مقاله:
2-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتیازات:
بلیز زابینی:30 امتیاز(انصافا نبود.)
دراکو:30 امتیاز(عالی بود.)(10 امتیاز از انصافترین ها)40 امتیاز
ایدی مالفوی:28 امتیاز.(جالب بود.10 امتیاز هم برای انصاف)38 امتیاز.
مجموع:108امتیاز.
-----------------------------------
راهب چاق:26 امتیاز.(انصافت هم خوب بود.)36
انی مونی:20 امتیازو
ادوارد جک:5 امتیاز.(یادت باه کپی پست تابلو نکنی)
مجموع:61 امتیاز
------------------------------------
هدویگ:20 امتیاز
استرجس:20 امتیاز
مجموع:40
-------------------------------------
انیتا:28 امتیاز
بینز:23 امتیاز(به خاطر کلاست)
مجموع:51

کلاس رو بعدا میزنم.ساعت 11 به بعد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
-خاور میانه چیست؟به کجا گفته میشود؟

خاور به معنای شرق و میانه هم که معلومه یعنی وسط و خاورمیانه یعنی شرق میانی که به حول و حوش خلیج فارس گفته میشه که تقریبا قسمت غربی آسیا میباشد

-سر انجام جادوگرانی که به اروپا امدند.

این جادوگران در سراسر اروپا ساکن شدند و به گروه های مختلف
تقسیم شدند ولی در دوره ی قرون وسطی مورد شکنجه و کشتار بیرحمانه قرار گرفتند

نام 10 تن از افراد جادوگر در ایران

لوکاس بینز
اولاف هدویگ
محمد مصطفی
علی دائی ( مگه نمیبینید پیر نمیشه )
میرزاپور ( مگه نمیبینید چه گلایی میخوره فقط یکم فشفشه است )
رییس جمهور محترم فعلی کشور
علی کریمی
امیر قلعه نوئی
مرتضی کاکاروف ( استاد ما ایگورشونه )
عله ی بزرگ

-خودتون به خودتون امتیاز بدین

من بین بیست تا بیست و دو میدم البته تو کلاس خودم بود زیر 26 نمیدادم

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
1-خاور میانه چیست؟به کجا گفته میشود؟
خاورمیانه به مجموعه ای از کشورها واقع در شمال شرقی افریقا (مصر)و جنوب غربی اسیا گویند که نفت خیز است.(ها...جغرافی سال دوم دبیرستان میپرسید؟)

2-سر انجام جادوگرانی که به اروپا امدند.
ها..اونا که خوش به حالشون شد!آب و هوای خوب،خاک حاصلخیز و راههای ارتباطی مناسب(ببخشید با جغرافی اشتباه کردم!)ولی آنها با محیط خود را وفق دادند و حتی عده ای به مشنگ دوستی پرداختند.عده ای هم کارهایشان را با عنوان پیشرفت علمی به اروپاییان ارایه دادند و به آنها گفتند "مغز" و حتی خود ایرانیها هم امر بهشان مشتبه شد و به مهاجرت انها فرار مغزها گفتند!البته اینکه ادم جادو رو به عنوان علم جا بزنه خودش نیاز به هوش فراوان و مغز داره!
در ضمن یه عده هم که در قرون وسطی به انجا سفر کرده بودند،دیگه وضعیتشان بهتر بود!چون در آن زمان اروپاییان بسیار به این مسایل توجه داشتند.در نتیجه نونشون تو روغن بود!
بهر حال همونطور که عرض کردم وضعشان از توی ایران خیلی بهتر شد...

3-نام 10 تن از افراد جادوگر در ایران به جز اون دو فردی که من گفتم.
تمام اعضای سایت رو که میتونم براتون معرفی کنم.علاوه بر آنها:

آیدا مالفوی
مایکل مالفوی
غضنفر پاتر
ارتیکوس دامبلدور
میلان دامبلدور
سالوادوره اسلیترین(البته این اصلیتش ایتالیایی بود!)
رویان تات
سبزه ولدمورت
بلر سگ کش!
مرضیه جعفری(این یکی هم یه فشفشه است.حالا اخیرا باهاش ملاقات نداشتم ببینم ساحره شده یا نه!)

4-خودتون به خودتون امتیاز بدین.انصافا امتیاز بدین تا من هفته دیگه بیام ببینم.به با انصاف ترین فرد 30 امتیاز اضافی داده میشه.

خب اگه از سی نمره باشه و بخوام به انصاف بدم که سی امتیاز!ولی خوب :
سوال اول:از 5 امتیاز همون 5 چون هیچیش چاخان نیست!
سوال دوم :از 15 امتیاز 12 امتیاز
سوال سوم:از 10 امتیاز 10 چون نمیشد واقعیت رو نوشت!
و در کل:27 امتیاز

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
-خاور میانه چیست؟به کجا گفته میشود؟

قسمت جنوب شرقي آسيا كشورهايي در آن وجود دارد به مجموع اين كشورها خاور ميانه گفته ميشود خاور ميانه در واقع در مركز نيم كره ي شرقي قرار دارد در مركز آسيا اروپا و آفريقا

2 -سر انجام جادوگرانی که به اروپا امدند.

اينم سوال بحث برانگيزيه بيشتر جادوگراني كه به اروپا رفتند در آنجا به زندگي خود ادامه دادند سرمايه گذاري كردند و ...
ولي بعضي از آنها در همان روزهاي اوليه خودشون كه به اروپا رفته بودند با شكست رو به رو شدند و به كشورهاي خودشون در آسيا آمريكا و آفريقا بازگشتد...
آن دسته از جادوگراني كه در اروپا ماندند با تمام سختي ها مبارزه كردند و نام خودشون رو جاودان كردند

3-نام 10 تن از افراد جادوگر در ایران .

1.محمد كوييرل
2.محسن صف شكن كاركاروف
3.حسين لرد
4.علي اسنيپ
5.علي پاتر
6.ميلاد دامبلدور
7.مايكل جانسون
8.كفي ققنوس
9.احسان ويزلي
10.پدرام پادمور

4-خودتون به خودتون امتیاز بدین

اگه خودم بخوام بدم 15 يا 20 ميدم

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
خاور میانه چیست؟به کجا گفته میشود؟

به جنوب غربی آسیا و شمال شرقی افریقا، خاور میانه می گویند.
جایی که بسیار نفت خیز است و ذخایر نفتی و گازی بسیار غنی و دست نخورده ای دارد.

2-سر انجام جادوگرانی که به اروپا امدند.

کارکاروف و مالفوی به شناسایی جادوگران اروپایی پرداختند و با سران آن زمان مثل" اشتفان دامبلدور" و یا" زین الدین زیدان!" همکاری کردند. جادوهایی را که یاد داشتنند، به هم یاد دادند و سپس تمام آنها را به ملت جادوگر آوختند. و در ضمن، همه به هم کمک کردند تا مرلین سری توی سرا در بیاره!

بعد از مسئله ی تفتیش عقاید، بسیاری از جادوگران سوزانده شدند و هم اکنون نیز تصویر خوبی از جادوگران در دنیای ماگولی وجود ندارد و همه آنها را به چشم انسانهایی بد و خبیث می نگرند.

3-نام 10 تن از افراد جادوگر در ایران به جز اون دو فردی که من گفتم.

1- آنیتا دامبلدور!
2- کفی!
3- عله!
4- منا!
5- گشتاسب اسنیپ!
6- گیج ممد ولدمورت!
7- کور ممد حذم!
8- ممد کوئیریل!
9- امپی جیگر!
10- جاسم دالاهوف!!

4-خودتون به خودتون امتیاز بدین.انصافا امتیاز بدین تا من هفته دیگه بیام ببینم.به با انصاف ترین فرد 30 امتیاز اضافی داده میشه.
اگه بگیریم هر سوالی 10 امتیاز داره، نمره ی من اینجوری میشه:
سوال اول: 10
سوال دوم: 6
سوال آخر: 7
در کل: 23

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
جواب 1-

قسمت شرقی کره زمین رو به سه قسمت تقسیم می کنند.خاور نزدیک ، خاور میانه و خاور دور.
خاور میانه به قسمت جنوب غربی آسیا و شمال شرقی آفریقا گفته می شود.

جواب 2-

جادوگرانی که به اروپا آمدند با نسلهای دیگر جادوگر که در اروپا ساکن بودند آشنا شدند و طلسمهای جدیدی را از آنها یاد گرفتند.جادوگران در اروپا به تولید مثل و زیاد کردن جمعیت خود پرداختد و جامعه جادوگری کوچکی را برای خود ساختند که این جامعه کم کم بیشرفت کرد و به قاره های دیگر مانند آسیا و آمریکا نیز راه یافت.

جواب 3-

هوووم...از اجداد خودمون نام می برم.
اولاف هدویگ ، لوکاس بینز ، میلنا لارسن(که بعدها با لودیه کارکاروف ازدواج کرد و نامش به میلنا کارکاروف تغییر پیدا کرد) ، روفوس پاتر ، گاس دورسلی ، آرتیکوس دامبلدور(اگه دقت کرده باشید آرتیکوس دامبلدور یه موجودیه که هیچ وقت نمی میره...معلوم نیست پسر دومبول خودمونه یا جدش!) ، جاکوب لاوگود ، مایکل تانکیان!() ، شارل ققنوس ، چینگ چانگ!(ساکن چین ، از فک و فامیلای چو چانگ!)

جواب 4-

هوووم...به خودم...با دلیل امتیاز می دم.هر سوال 10 امتیاز داره...من اینطور در نظر می گیرم.

سوال 1:نسبتا قابل قبول بود.8 امتیاز.

سوال 2:کوتاه بود.7 امتیاز.

سوال 3:کل جد و آباد هری پاتریستا رو کشیدم وسط!10 تا اسم کالم...10 امتیاز.

جمع کل:25 امتیاز.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.