هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۹:۴۷ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
آرامینتا ملی فلو:
اتفاقا شما زیاد در این سایت نبودی وگرنه از نظرات من اطلاع داشتی و اونا رو غلط نمینوشتی و من مجبور نبودم برای بار 376473467 نظراتم رو به صورت تکراری در فروم برای کسانی که نمیرن یه سرچ بکنن بنویسم.

اینجا دو مساله مطرحه چیزی که برای اعضا جالبه و چیزی که خط مشی سایته و برای وجود سایت لزوم داره
برای سایت هیچ لزومی نداره کسی در ایفای نقش چیزی بنویسه اگه چیزی اونجا نوشته میشه برای خود اعضاس اگه خوبه یا بد برای خودشونه. مثلا اگه داستانی نوشته میشه یا کار اشتراکی صورت میگیره این کار میتونه انجام بشه میتونه نشه میشه امروز انجام بشه میشه یه سال طول بکشه اصلا اهمیتی نداره چطور انجام بشه اینا همش دست خود اعضاس
و این به معنی این نیست که رول یک اسم بدون معنیه رول برای سایت هیج فایده و معنی نداره بلکه برای من و شما معنی داره.
شما سایت رو به عنوان موجودیت جدا در نظر نمیگیرید و من و بقیه مدیران باید به فکر موجودیت سایت هم باشیم.

همه سایت ها اینطور نیستن ولی این سایت اینطوره.
این سایت به صورت وحی منزل باید اخبارش به روز باشه و جدیدترین عکس ها توش قرار بگیره چون داره میگه من سایت هری پاتریم. بعد شما میتونی یه سایت هری پاتری داشته باشی که در اساس نامه و بقیه مواردش همه جا جار زده که برای اشاعه هری پاتر اومده و بعد بچسبی ( مانند شما ) به رول پلینگ و اخبارش مال ده روز پیش باشه؟ این خبرا و مقاله ها و ترجمه ها رو که اجنه از هوا نمیزارن تو سایت

مثلا فاجعه بزرگ اینجاست که هر چی تاپیک در فروم در مورد حوادث روز هری پاتری بوده مثل عنوان کتاب هفتم ، تاریخ انتشار ، نزدیکی تاریخ انتشار به فیلم رو من مدیر باید بزنم ( توجه کن که باید بزنم چون وحی منزل هست و باید زده بشه) و اعضای فرومی ما هیچی به هیچی البته این مشکل این سایت و اون سایت نیست این به طور کلی مشکل بزرگ ایرانی جماعته
در حالیکه در حالت درست باید 5 دقیقه بعد از اعلام عنوان کتاب یه تاپیک با ده پست در سایت زده بشه در موردش اونم توسط اعضا.

کار مدیر اینه که به همه جا بچسبه اگه از گالری مثل من تنفر تمام هم داشته باشی باید ببینی که 30 درصد بازدید کننده داره و باید بهش رسیدگی کنی.

واقعیت در آمار سایت هست بخش رول پلینگ شاید ده درصد کاربر داشته باشه در خوش بینانه ترین نظر و مدیر سایت نمیتونه بیاد و 90 درصد وقت بزاره برای ده درصد سایت و اون رو پروموت کنه واقعیت اینه که تفرج گاه و تفریحگاه ها مثل رول پلینگ در هیچ زمان نیازی به تبلیغات و رسیدگی ندارن.

به بوبو : اگه در مورد نوع عملکرد ناظر روی یه پست اعتراض داری باید بلیت ارسال کنی تا مدیران اون رو بررسی کنن. چون کار پست شما شخصیه نه یه چیز عمومی در سایتکه شما اون به همه چی ربط میدی

در مورد نزدن تاپيك‌هاي كتاب هفت و اينا! بايد يه نكته رو بگم و اون اينكه الان خيلي وقته براي ايجاد تاپيك جديد اول بايد از ناظرا اجازه گرفت! اگه همين طوري تاپيك بزني 99٪ پاك مي‌شه! و چون خيلي وقته اينطوريه! چرا بايد يه نفر بياد يه تاپيك بدون اجازه بزنه كه بعدش پاك شه!؟ اين سيستم تاپيك زدن فايده داره ولي اين جور ضررها رو هم داره! پس نبايد از كاربرا ايراد بگيري كه چرا نزدن! با تشكر! (بقيه فعلا به من ربطي نداره )

چون ممكنه يه سري از افراد ويرايش منو خونده باشن! فقط به ويرايش اضافه مي‌كنم! شرمنده
براي كساني كه نمي‌دونن! كه البته خودمم جزوشون بودم
به بحثتون ادامه بدين!

نقل قول:
2. تاپیک هایی که دارای سوژه خوب باشن به این تاپیک ها سه روز فرصت داده میشه که جهت گرفتن مجوز براشون اقدام بشه و در غیر این صورت پاک میشن

ویرایش شده توسط راجر ديويس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۷ ۱۱:۰۲:۴۹
ویرایش شده توسط راجر ديويس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۷ ۱۱:۵۱:۰۲

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۳:۱۳ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
با عرض سلام
من چند نکته عرض کنم
اول اینکه من اون پست بووبو رو ویرایش کردم
دوم اینکه آیه ای هم نبوده در کار چند جمله در پست وجود داشت که زیاد جالب نبود و بیناموسی بود من اون قسمت ها رو سانسور کردم اصلا هم پست تیکه پاره نشد چون فقط دو سه تیکه اونم در حد یکی دو جمله رو پاک کردم
پست در کل زیبا بود و حیف بود به دلیل چند کلمه کلا حذف بشه مسئولیت این کار هم فقط بر عهده ی من هست اون چند جمله هم فقط به دلیل بی ناموسی پاک شد
من هیچ وقت نخواستم فروم یا هر چیز دیگه ای رو هدایت کنم قیچی هم دست من نیست تا هر کاری دلم میخواد بکنم من ناظر اون انجمن بودم و دیدم در پستی چند جمله بی ناموسی بود اونا رو پاک کردم فقط همین دلیل این چنین اعتراضی چیه ؟ اگر هم اعتراضی هست فقط باید به من بشه نه به افراد دیگه
الان چیزی که تو سایت مد شده اینه که تا هر چی میشه میندازن گردن مدیران و تمام مسائل رو تقصیر اونا می دونن اگر من پستی رو ویرایش میکنم مسئولش خود من هستم نه مدیران حالا ممکنه اشتباه هم بشه مشکل خاصی نیست همه ی انسان ها اشتباه میکنن
بووبو خودت با زدن اون پست و به کار بردن چنین کلماتی اشتباه کردی حالا چون پستت ویرایش شده که نباید تمام سایت رو زیر سئوال ببری شما اگر حد خودت رو رعایت میکردی هیچ وقت اون پست ویرایش نمیشد
چون خودت خیلی مایلی پستت پاک بشه من خودم اون پست رو پاک میکنم مشکلی نیست
در ضمن باید بگم اگر رول پلینگ سایت داره ضعیف تر میشه باعثش اعضا هستن اعضای ایفای نقش مسئول هستن نه مدیران سایت ما نویسنده ها بد مینویسیم بعد میگیم مدیرا مسئول بد نوشتن ما هستن

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲:۰۹ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵

آرامينتا  ملي فلوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۶ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶
از اولين پله!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
خب كريچر عزيز در حقيقت پستت از سر باز كردن پست هايي بود كه زده شده بودن.

من نمي خوام تيكه تيكه كنم پستت رو و جواب بدم بهش! بلكه پيام كلي پستت مهمه و اونم اينه كه شما مطابق معمول!( كه جالبه اين اولين پست من توي اين تاپيك در اين مورده) دارين بي خودي حرف مي زنين و ما با صبر و حوصله بايد يه چرنديات شما جواب بديم.

ولي يك چيزيو متوجه نميشم!
چرا " همه"!؟
چرا تا يكي مي نويسه با كل تاريخ جادوگران مقايسه ميشه!؟؟

شحصا نيمدم اينجا بگم رول جادوگران در حال زواله چون كه فلان و فلان! من ميگم رول جادوگران به اين خاطر كه نويسنده هاي قابل هر روز دارن اينجارو ترك مي كنن از بين مي ره. نه حرفي از پارتي بازي زدم و نه از هيچ موضوع ديگه اي.

كاربرايي كه به خاطر اعتراض ناظرين اخطار ميگيرن درست...حرفي در موردش نيست ولي بلاك به علت " اعتراض" توسط مدير درست نيست!!!

بازم تكرار مي كنم من تا جايي كه مي بينم يه نفرم! و شمايي در كار نيست تا باهاشون هم نظر باشم يا نه!

شما که فکر میکنین از سر باز کردنه و چرتو پرته دیگه لزومی نیمبینم بشینم باهاتون بحث کنم . جادوگران رو کاربرانش خراب کردن نه مدیرانش .کاربرای که همیشه خودشون رو در موضع حق میبینن البته جسارت نشه با شما نیستم!!!

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۷ ۲:۲۳:۲۰

پیام زده شده در: ۱:۴۲ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
در مورد پستت خود ناظر مییاد توضیح میده

ولی در مورد این حرفت
نقل قول:

کی اول ناظر رو به من معرفی کنه! این رفیقمون کیه؟! چی می‌گه؟ از کجا صحبت می‌کنه؟! قضیه چیه؟

و این یکی

نقل قول:

ملاک چیه برای انتخاب آدمی که می‌تونه قیچی دستش بگیره و فروم رو هدایت بکنه؟

خیلی دلم میخواد شما بیای ناظر شی ببینم چیجوری فعالیت میکنی . وقتشم مطمئنم داری ولی خب ممکنه فکر کنی نظارت این سایت بچه بازیه و کلاس کارت مییاد پایین( باز نیای بگی جبهه گرفتیم داریم حرف میزنیم)

نقل قول:

فكر نمي كنم اينجا تنها براي ايراد گرفتن مديران از كاربران باشه.

کمترین پستی که اینجا خورده در مورد همینه که گفتی من خودم یادم نمیاد مدیری بیاد توی تاپیک و از کاربرا ایراد بگیره این خود کاربران هستن که از هم ایراد میگیرن و در مورد همین مورد اخیرم هری جواب اش ویندری رو داده بود که از ناظر ایراد گرفته بود . همیشه خودتونید که به جوون هم میپرید بعد انتظار دارید مدیران بیان همه چیزو حل کنن شما به خواستتون برسین و اونی که باهاش مخالفین هم به سزاش برسه اگه این طور نشه مدیران متهم میشن به بی توجهی و پارتی بازی و بعد همه یک دفعه یادشون میافته رول جادوگران در حال زوال و نابودیه

نقل قول:

عدش هم يه اخطار طول و دراز ميگيره كه حق نداري حرف بزني و به كاراي گذشتت برگردي

بازم در این مورد اکثرا کاربرا و به خصوص ناظرین هستن که از مدیران میخوان عضوی رو بلاک کنن چرا که توی نظم انجمنشون اخلال ایجاد کرده . البته موارد زیادی هم بوده که فردی مستقیما توسط مدیران بلاک شده و مطمئن باشین اگر نمیشده باز افرادی بودن که گله میکردن چرا این فرد با وجود خلافی که کرده بلاک نشده

نقل قول:

به عنواني فردي كه توي اين سايت عضوه و وضعيتش رو هر روز مي بينه به نظرم بايد حرفايي گفته بشه و بايد عده اي اون حرفارو بدون پيش داوري و جبهه گيري گوش بدن! وگرنه اگر بخواد به همين صورت " گوش بده و حرف نزن" جلو بريم ديگه چيزي نمي مونه كه بخواييم در موردش حرفي بزنيم!

شما حرفی زدین که بهش گوش ندادیم؟ تا بوده اومدین گفتین رول داره بد میشه و قبلا بهتر بود
هیچ پیشنهادی دادین؟ حرفایی زدین که حتی خودتونم روش هم نظر نبودین

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۵

آرامينتا  ملي فلوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۶ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶
از اولين پله!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
نقل قول:
ین وسط من ضرر می‌کنم؟! به گمونم از رفتن یه نفر مثه من یا امپراطور کبیر تاریکی یا نارسیسا یا حتا مملی این جادوگرانه که ضرر می‌کنه

فكر كنم پست اسكاور كه هشداري بس عظيم! مبني بر نابوديه رول پليينگ رو در بر داشت كمي پايين تر باشه!
خب چرا رول پليينگ بايد از بين بره؟ به اين علت كه ديگه افراد خلاقي براي لذت بخشيدن و زيبا كردنش وجود ندارن.
اون ها به اين خاطر كه دلشونو زده نرفتن! به خاطر اتفاقاتي بوده كه توي سايت افتاده.
واضح تر بگم: به خاطر اقدامات بقيه ي اعضا و مشكلاتي كه با مديران داشتن رفتن.

البته من كاملا متوجه اين موضوع هستم كه از نظر هري عزيز رول پليينگ فقط يك اسم بدون معنيه!
اما براي من نيست! و براي تمام كساي ديگه اي كه وقتشون رو صرف نوشتن و نظم دادن به اون قسمت ميكنند نيست.
خواسته و ناخواسته بخش زيادي از سايت تحت تاثير رول پليينگه! افرادي كه مطرح ميشن عمدتا به خاطر فعاليت توي اين بخشه نه به خاطر تعداد عكس هايي كه ارسال مي كنن!
كساني هم كه براي تفريح وارد سايت ميشن به خاطر روله نه به خاطر لذت بزرگي كه از ارسال خبر بهشون دست مي ده.
متاسفم هري عزيز ولي اينكه شما رول رو بخش حقير مي دونيد يعني اينكه افراد اون رو حقير مي دونين...افرادي كه براش زحمت مي كشن و افرادي كه اعضاي ساييتتون هستن.

اما در مورد سانسور شدن پست.
تا جايي كه يادمه قديما حرفاي زيادي زده مي شدن. اين تاپيك هم با اين اسم تند و تيز براي اين به وجود اومد. فكر نمي كنم اينجا تنها براي ايراد گرفتن مديران از كاربران باشه.(اشاره به پست هري عزيز و نظرشون در مورد نوشته ي آرشام)
اما الان تا كسي يك پست تند مي زنه...تا آشكارا مخالفت مي كنه و يا يك پست رول مخالفت آميز مي زنه يكدفعه تمام بلاياي آسماني مديريت بر سرش نازل ميشه! كه چي!؟

- من از حق خودم مي گذزرم! ولي نمي تونم از حق جناب ايكس و ايگرگ بگذرم پس تو بلاك ميشي!

بعدش هم يه اخطار طول و دراز ميگيره كه حق نداري حرف بزني و به كاراي گذشتت برگردي!
( البته اين وسط اگر هم با مديريت دوستي اي داشته باشه به طرز معجزه آسا " رحمت مديريت" بر سرش نازل ميشه.)

خلاصه مي كنم!
به عنواني فردي كه توي اين سايت عضوه و وضعيتش رو هر روز مي بينه به نظرم بايد حرفايي گفته بشه و بايد عده اي اون حرفارو بدون پيش داوري و جبهه گيري گوش بدن! وگرنه اگر بخواد به همين صورت " گوش بده و حرف نزن" جلو بريم ديگه چيزي نمي مونه كه بخواييم در موردش حرفي بزنيم!

ویرایش شده توسط آرامينتا ملي فلوا در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۶ ۱۶:۰۴:۰۳
ویرایش شده توسط آرامينتا ملي فلوا در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۶ ۱۶:۲۱:۳۸

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
جناب بووبو من اينجا نه مديرم نه ناظر نه هيچ چيز ديگه! (هن؟ ناظر نيستم؟ چرا من ناظر بخش كوييديچم! تبليغ ميكنيم! بيا انجمنش باحاله!) به عنوان يه عضو جواب يه تيكه رو ميدم اميدوارم درست باشه!

اولا اينكه با تيكه پاره شدن پستت همدردى ميكنم. يعنى اعلام ميكنم كه دردت رو درك ميكنم! يعنى ميدونم درد و ضد حال بديه كه پست آدمو آشو لاش كنن! امان از دست اين آش و لاش سازها! بهتر اين بود كه يه كپى از پستتو ميدادن بهت كه درستش كنى بعد اونو پاك ميكردن. موافقى؟ (باش!)

قرار بود جواب يه تيكه از نوشتتو بدم ‌

اولا اينجا نحوه برخورده يه كم اجازه غيرلطيف بودن داده شده!

دوما:

نقل قول:
پس دیگه این شعار‌های کامیونیتی و نمی‌دونم فروم ماله همه‌س و این جفنگیات چیه؟!

عزيز دل برادر وقتى ميگن فروم مال همه‌س يعنى به معناى واقعى كلمه مال همه‌س!

از بچه هشت ساله داريم تا هر چى جا دارى برو بالا!

(قبلا هم گفتما!)

آن انسانهاى زير شانزده سال چه گناهى دارند كه مى بايد چنين بى ناموسى نويسى هايى را بخوانند و بعد اگر ندانند مجبور به تحقيق ميشوند و اگر بدانند كه واويلا، بيش از پيش از راه به در ميشوند!

آره ديگه خلاصه منظور از كاميونيتى و فروم ماله همه و اين جفنگيات فقط اين نيست كه هر كى هر چى مناسب رديف سنى خودش بود بنويسه! هر چيزى جا و محدوده خاص خودشو داره.

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۵

Rubolfodor Alexandr Bubo

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۵ شنبه ۵ تیر ۱۳۸۹
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
نقل قول:
با عرض معذرت چند قسمت توسط ناظر سانسور شد

این چیه الان؟! آیه‌ی شماره‌ی 18457 از شاه‌کار‌های رول پلیینگ جادوگران؟!
یکی اول ناظر رو به من معرفی کنه! این رفیقمون کیه؟! چی می‌گه؟ از کجا صحبت می‌کنه؟! قضیه چیه؟

آخه سانسور کردن هم سواد می‌خواد! نمی‌شه که با شهادت ‌نامه‌ی چهارم ابتدایی سانسور کرد که! اون‌وقت می‌شه یک همچو چیزی که الان هست! پست من رو تو جادوگر تی وی به بدترین شکل سانسور کرده ناظر قضیه!
یعنی خیلی بامزه‌ست دیگه! یک تکه‌هایی رو سانسور کرده که از نظر اخلاقی!!!(ای خدو به اخلاق) کم‌تر از خیلی جاهای دیگه مشکل داشته. لابد ولی خب اون جاهای دیگه سخت بوده و ناظر نازنین هم در سطح همون شهادت‌نامه‌ای که گفتم؛ پس متوجه باقیش نشده!. بعد جمله‌ها همین جور نیمه کاره مونده، نصفه و تیکه پاره، یه جاهایی سانسور شده منتها قسمت‌های مربوط به اون هنوز هست، نمی‌دونم پرارگراف بندی پست رفته تو دیوارو و و ... پسته خلاصه شده سر ِ جن! پاره پاره!

این سانسورچی بودن عادیه؟! خب برای من یکی که عادی نیست و هیچ نمی‌تونم تحمل‌ش کنم. ترجیح می‌دم پسته پاک شه تا اینکه یه بابایی بپره روش و هر کاری حال کرد باهاش بکنه و هر بلایی که به نظرش اخلاقی و خوب رسید سرش بیاره! کاش ناظر پست رو پاک می‌کرد تا اون‌وقت یک جور دیگه با هم حرف می‌زدیم.

اگه در این حد بچه بازیه قضیه که «هر کسی» با دمپایی ابری و پیژامه می‌تونه بپره وسط و آدم رو قیچی کنه، پس دیگه این شعار‌های کامیونیتی و نمی‌دونم فروم ماله همه‌س و این جفنگیات چیه؟! اگه بچه بازی نیست پس این چه طرز برخورد با کاربره؟! ملاک چیه برای انتخاب آدمی که می‌تونه قیچی دستش بگیره و فروم رو هدایت بکنه؟!

البته بار اول نیست. من چهار ماه این‌جا عضو فعال بودم و تو اون مدت این‌قدر بچه‌بازی و زیر‌اب زنی این طور حرکت‌های مزخرف دیدم که چشمم پره. منتها خب فکر کردم با خودم که : که چی؟! گرفتم اینکه یه عده‌ای چهار ماه وقت گذاشتن و موفق شدن! این وسط من ضرر می‌کنم؟! به گمونم از رفتن یه نفر مثه من یا امپراطور کبیر تاریکی یا نارسیسا یا حتا مملی این جادوگرانه که ضرر می‌کنه. خب بکنه!
اما این‌بار قضیه فرق داره! چون این چیزی که الان توی دیتابیس سایت به عنوان یه پست به اسم من مونده فحشه به من! این دیگه ماله من نیست! یک سوپ ِ افتضاحیه که عمرن دست پخت من نیست. این جزو کارنامه‌ی منه و من خوش ندارم یکی با لنگ حموم و پر و پاچه‌ی خیس رو کارنامه‌م راه بره و خیسش کنه!

خلاصه این‌که من از رفقای خودم که بر حسب اتفاق مدیر هم هستند تقاضا دارم که یا لطف بکنن و پست من به حالت اول برگرده یا اگه حرکت ناظر در راستای قوانین سایته، پست من پاک بشه. پستم هم پاک شد خوشحال می‌شم از ایفای نقش برداشته بشم که یه وقت باز هوس نکنم – مثه این دو سه تا پست اخیر – یه حالی به رول جادوگران بدم.

تصدقتون!

....

پ.ن : من این‌جا از طرف رفیق جیگرم فرهاد هم اعتراض می‌کنم به پاک شدن پست‌ش تو ماجراهای مرموز هاگوارتز ( گمونم قضیه ماله ند ماه یشه منتها رفیق من انگر منجمینت کرد و اعتراض نکرد! حالا من می‌کنم)!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ جمعه ۴ اسفند ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
اش ویندر ببین هر کسی میتونه نظر خودشو در مورد پستت بده حالا ناظر میتونه پست رو ویرایش کنه اعضای عادی میتونن پست جدید بزنن و پست ها رو در ایفای نقش نقد کنن یا اینجا در این تاپیک بنویسن.

اگه یکی نظرش اینه که شعرهات آشغال هستن میتونه به همین صورت بنویسه یکی هم ممکنه با یکمی تعدیل بنویسه زیاد خوب نیستن این کاملا بستگی به خود طرف داره

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ جمعه ۴ اسفند ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
سلام به همه.....این پست رو اینجا میزنم تا از خودم دفاع کنم.....یه بلیت هم فرستادم که نمیدونم به دست مدیران رسیده یا نه...البته فکر کنم نرسیده چون بنده شماره ی بلیت دریافت نکردم.

اعتراضم به دلیل اعمال بینز و ویرایش های بی دلیلش در زیر دو پست اخیر بنده هستش

این ویرایش ها هم قالب نوشته رو به هم میریزیه و هم قصد داره با دوز و کلک و موذی بازی،از ارزش نوشته کم کنه....این حرکت ایشان منو یاد نوشته های گنگ و تخریب های بی موردی میندازه که زمانی بر علیه بیل ویزلی عزیز انجام میشد(الان تاپیک مشخص به یاد ندارم وگرنه نقل قول میکردم)

چون عین بعضی از دوستان نیستم ،بحث رو به اینجا کشوندم تا بینز بتونه از خودش دفاع کنه .
فکر کنم در قوانین نظارت،ویرایش کردن بیهوده ی پست،خطا محسوب میشه.البته این رو مدیران تصمیم میگیرند ولی من برای بیان اینکه ویرایش ها بینز بیهوده و قصدش تخریب بوده دلیل میارم.
پستم در هالی ویزارد

من خونم رنگین تر از بقیه هستش؟.....چرا فقط توی یه صفحه،باید زیر پست من ویرایش بشه؟....اگر قراره نقد بشه، باید چند تا پست قبل و بعدش نیز نقد شده باشند...در ضمن تاجایی که یادمه نقد فیلم ها زیر نظر بیگانه ی عزیز بوده و هست....و ایشان تنها فردی هستند که فیلم نقد میکنند.
دلیل اینکه فقط زیر پست من ویرایش شده چیه؟

اما اون قبلی رو میشه تحمل...ولی این رو نمیشه.
پستم در جادوگر تی وی
این پست نقد شده توسط مارکوس......ولی بعدش بینز اومده یه ویرایش برای خودش انجام داده و ذات این ویرایش های کذایی رو نشون داده.....
بینز نوشته:
نقل قول:
ویرایش بینز : حالا هر چی آهنگ رپ گوش دادی که نباید بیای تو پستات بزنی که اگر میتونی خودت شعر بگو و بزن اینطوری پستت زیبا تر میشه

برادر من که هنوز نمیدونم طبق چه معیاری ناظر شده ای!......برو این دو پست منو بخون....اگر معنیش رو متوجه شدی بیا و اعلام کن تا شعر هایم رو بهت نشون بدم.

معنی این پست رو افرادی مثل بینز،نمیفهمند.پست اول بود

معنی این را نیز ،افرادی مثل بینز نمیفهمند.پست دوم.

شما هنوز در سطحی نیستی که بنده برایت شعر هام رو بفرستم......اون تکست رپ نوشتن هم در سطح زرشکه.....این رو نباید بگم ولی چون خیلی ر... توی اعصابم،باید اشاره کنم خودم تا به حال کلی شعر رپ نوشته ام.....دیگه توضیح نمیدم که این شعر ها رو چیکار کردم. چون مخفیه

درخواست از مدیران:برید کامل ویرایش ها رو نگاه کنید.....این یه محکمه هست که قاضیانش شما هستید.منم شاکیم.....ملت هم میتوانند نظر دهند به عنوان شاهد

به ققنوس عزیز:به نظرم اگر بحث رو به کنار شومینه میکشوندم،حقم ضایع میشد....چون اون ویرایش ها رو همه خوانده اند در صورتیکه زیر شومینه رو فقط ریونی ها میبینند.

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۴ ۱۸:۳۰:۴۰
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۴ ۱۸:۳۳:۴۸
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۴ ۱۸:۴۰:۳۸

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او كه ما را اصيل پاك آفريد!

سلام به همه:

خب مرلين جون يكي يكي توضيح ميدم:

اول M بزنيد كه به چه معناست

اگر بدانيد كه كانتر چيه( خب همه ميدونن يه بازيه پر طرفدار) مطمئنا بايد عملكرد دكمه M رو هم بدونيد.
اين دكمه در بازي اين امكان رو فراهم مي كنه گروه خود را تعويض نماييد. يعني ترور يا سيتي بشيد. در اينجا منظور من شوخي هست و اون دانش آموزايي رو ميگم كه اصلا تو نخ درس نيستند يعني بيان و گروه خودتون رو عوض كنيد يا دانش آموز بشيد يا اصلا شركت نكنيد.

در كل ربط خاصي هم به كلاس نداشت، كلا منظور اين بود كه همگي بدونيد داريد چيكار مي كنيد !

اما شير موز !

در كلاس من شيرموز از اون هايي نيست كه گيليدي شايد منظورش باشه، البته معلوم نبود منظور اون هم چي بود. خب همه مي دونيم شيرموز چي هست، تا حالا نخورديد انصافا؟
اما مخزن شير موز، در اينجا گيليدي در هاگوارتز نقش يك نفر رو ايفا ميكنه كه با ديگه تو راهروها ميچرخه، بين كلاسا نوشيدني ميده شيرموز معروف ترينشه، اما سال هفتمي ها، اون تيكه كه استاد به گيليدي ميگه زنگ بعد با سال هفتمي ها درس دارم اون موقع بيا قشنگ بيا بين بچه ها پخش كن، اينا هنوز بچه هستند؛
در مورد اين بايد بگم كه شيرموز داريم تا شيرموز. شيرموزي كه گيليدي در ديگ درست ميكنه با معجون هاي عشق و دوستي قاطي شده. واسه همين اون تيكه كه گفته شد اينا كوچولو هستند، منظور اين بود كه اونا رو وارد بازي عشق نكنيد. به سال هفتمي ها اين كارا بيشتر مياد !

اما اون تيكه پرسي و هرميون، خب چشاتون رو باز كنيد نوشتم سانسور شد، صحنه رو كه به تصوير نكشيدم كه بگيد بي ناموسي و اينجوري و اونجوري نوشتم. تازه قبلا كلي هم به همين شكل زدم كه بهش گير ندادن نه ناظرين و نه مديران. بلكه نقد هم شد و امتياز بالا گرفت.

اما ديگه فكر نكنم خيلي مورد بحث برانگيز باشه، يعني واقعا به نظر شما اينقدر توضيح لازم بود، البته يه سري هم برداشت هايي دارند خب آيا شما ميگيد من آخر درس بيام همه اينا رو توضيح بدم؟ اين كه نشد تدريس ! اصلا بي مزه ميشه كه !
ديگه خودتون ميدونيد من منظورام اينا بود، گفته باشم تا ساعت 24 امشب فرصت دارم درس بدم، منو از ايفاي نقش انداختيد بيرون. تدريس رو هم پاك كرديد، ميخواين ويرايش كنيد دوباره بذاريد سر جاش يا هر كار ديگه لطفا در جريان بذاريد، اعتراضي هم ندارم ولي ميگم بعضي ها نبايد همه چي رو منفي ببينند كه، اگه اينطوري باشه كه خيلي اوضاع خفن ميشه.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.