هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

همزاد؟ محمد؟

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۰۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از این بقل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
ما داشتیم راجع به پست من که الکی پاک شد حرف میزدیم! چه ربطی به حزب داشت الان؟

نقل قول:
بلیت اخطار:
سلام
پست شما در تاپیک حذب به دلیل غیر هری پاتری بودن نمایشنامتون و همچنین شوخی با چیزی که برای همه ما ارزشمنده، پاک شد.
در صورت تکرار شناسه شما بسته خواهد شد.

با تشکر
مدیریت سایت جادوگران

درمورد غیر هری پاتری بودنش که واقعاً نکته جالبیه و احتمالا تو کنکور 86 هم میاد که باید قشنگ توضیح بدین... چون واسم خیلی جالبه پست هری پاتری چیه و به همین راحتی ها هم بیخیالش نمیشم!

نقل قول:
گیلدی نوشته:
اگه اینجوریاس، انتخابات ریاست جمهوری واسه من خیلی عزیزه و لطفا بی زحمت بزنین هر چی پست در مورد انتخابات وزارت هست از دم پاک کنید. حتی توی مقالات هم یه مقاله در مورد وزارت هست که توش با چند تا از عزیزان من شوخی شده! کینک کونگ هم تازه برای همه ما عزیزه، ققی و حمید باهاش شوخی کرده بودن. خیلی کار زشتی کرده بودن... حالشونو بگیرین.

درمورد ارزش هامون هم با این خیلی موافقم!

نقل قول:
کوییرل نوشته:
دوما به شما فقط در بلیتی که ارسال کردیم پاسخ میدیم

بلیت من (که البته مال من نبود خودتون فرستادین) رو که بستین!
احتمالا فکر کردین تو این گیر و دار یادم میره و از خیرش میگذرم!!
راستی اگه میخواین جواب بلیت رو بدین حتما قبلش "این پست رو"بخونید!

نقل قول:
هدویگ:
سعی کردم به پیروی از دوستان قبلی پست نزنم که هر چی دلشون خواسته گفتن چون من شخصیت دارم !

مدیر دقیقی که شناسه ققی رو بستی... بیا این بابا رو هم بلاک کن کنه که اینجا رو با معرفی شخصیت اشتباه نگیره! من نمیدونم این حرف چه ربطی به رولپلینگ سایت داره؟
در ضمن من به این دوست عزیزمون توصیه میکنم بیاد یه سری سایتای فردنشیپی بهش بدم بره عضو شن که به شخصیتشون بخوره( با توجه به چیزایی که تو میتینگ "رسمی" ازشون دیدم!)

درضمن چون من یکی از دوستان قبلی بودم (!) جواب دادم! و اِلا من تو چیزی که بهم مربوط نیست هیچ وقت دخالت نمیکنم!!

گوشت ذن... استخوان ذن؟

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
ما دعوا داریم؟نه نداریم!
حرف زدن تند همه جا به معنی دعوا نیست.هست؟

کریچر، با تمام احترامی که واست قائلم و برای دوستیمون ارزش قائلم، اما باید بگم که جدا برخورد فوق العاده بدی داشتی.ایده نظر سنجی بد نیست، بهتره اجراش کنی تا واقعا ببینی چند درصد سایت هیچ رغبتی به خوندن پست های خدایان ندارن.
در ضمن گفتی به عنوان یه عضو معمولی نظر میدی، فکر نکنم تمام اعضا بتونن پست ها رو ویرایش کنن و جواب کاملا شخصی به کسی بدن.اصلا اهمیتی نداره.البته اگر همینطوری پست میزدی ممکن بود مثل بیل بهت گیر بدن و بگن تو داری حمایت میکنی و این دست حرف ها.

چو تا حدودی با چیزایی که گفتی موافقم.و همنیطور مرلین که بسیار عالی نوشته.

پویان جان، با مورد شیشت کاملا موافقم.مشکل اینه که هیچکس حدود خودشو نمیشناسه.حرف منم در رابطه با چیزی که راجع به توهین به بیل در کتاب بود همین بود.
همونطوری که گفتم توی کتاب مسائل مدیریتی و بلاک کردنو و منوی مدیریت و این چیزا وجود نداره، اما همونجوری که خودت هم در جریان بودی، دیدی که حذب توی تاپیک خوابگاه مدیران و خانه های هاگزمید چه وضع ناجوری رو ایجاد کرد.قبول دارم که توبیخ شدن اما باز هم حاصلش چی بود؟
هیچی!واقعا هیچی...یکی دوماه بعد هم ققنوس وزیر شد.

آنیتا، خودت داری میگی آرمینتا و لرد و بوبوو و خیلیای دیگه رو ندارم.بیشتر لرد ها رو حذب ساقط کرد و بوبوو عامل اصلی رفتنش حذب و کاراش بود و آرامینتا حداقل تا اونجایی که هممون میدونیم به خاطر حذب رفت.
پس میبینی که پشت سر هر اتفاقی حذب کم فعالیت و به اصطلاح مظلوم خوابیده و میشه گفت هر جا یه اتفاق ناجور میفته یه پایش همین حذبه!!انکار نکن...انکار این هم مثل اینه که بگی رولینگ نقاش مصری بوده که...

حذب خوب بود!!این حرف من نیست، حرف یکی از بناینگذارای حذبه!میبنید که حتی خود بنیانگذاران حذب از دست عده ای که ادعای خدایی دارن ناراحتن.

فعلا همین.

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
بازم سلام !
آنیتا کسی با حرفای تو مخالف نیست و نه با حرفای پویان و از این قبیل پستها ! کسی هم نمیگه چرا حذب وجود داره .....
مشکل فعلی قبول نکردن اشتباهات توسط حذبیا و عدم تصمیم بر تغییر رویشونه !
خودت بیا یه کم بی طرف نگاه کن به سایت ..... به نظر خودت حذب خیلی به حال خودش ول نشده ؟! کم کم بعضی اعضاش داره این احساس بهشون دست میده که قطب اصلی سایتن و رو حرفشون حرفی نیست !
ما داریم در مورد نحوه پست صحبت میکنیم اونوقت هدویگ میگه من خدای رولم و قفی در مورد یوزر میگه و بینز هم که کلا توجیح عجیب غریب میکنه و ...
به نظر خودتون در کل درسته یه گروه به خیال خودشون خفنگز بیان تو سایت و رو مخ مدیرا راه برن و هر جوری خواستن بپستن و کسی هم نگه بالای چششون ابروئه؟
یه کم بهشون بیش از حد اختیار داده نشده ؟
به نظر خود شما مرگخوار ها و محفلیا از حذبیا فعال تر نیستن ؟
حداقلش اینه که بیش از 70 در صد رول رو این موضوع میچرخه ولی به جاش کمترین اختیاراتی ندارن که درستم هست
ولی با یه نگاه بیطرفانه ببینید حذبیا چه نفعی واسه من یوزر یا آینده رول دارن ؟ اونم با اون وضع پستا ؟
مثلا اگه همین اعضای حذب بیان درست تو رول پست بزنن کلا سایت منحل میشه ؟
جوری بعضیا حرف میزنن که انگار اگه حذب نبود کلا سایت چند سال پیش بسته میشده !
کسی نگفته اعضاشون باید منحل شن ! بحث سر حد و قوانینه
به خاطر همین هم همه میگن جادوگران برای همه به یک اندازه *
یعنی من یوزر 5 رقمی با یوزر مثلا یه رقمی تبعیض نداشته باشم
من اگه همین پستای قفی و هدی رو بزنم تو حذب بلاک نمیشم ؟ توبیخ نمیشم ؟
اصلا کوبیدن مدیرا ریشش از کجاس ؟ سودش چیه ؟
جز از بین بردن دوستی و مختل کردن تسلط مدیرا رو سایت ؟
تمام پستهایی هم که شما اشاره میکنید که فلان سال خوب بود که اینا پست میزدند به نظر من زمانش گذشته !
الان همه خودشونو قطب میدونن و کسیو قبول ندارن!
میتونی تو همین تاپیک تو 5 صفحه اخیرش چند موردشو ببینی !
طرف میاد هر چی میتونه میگه آخرش میگه به خاطر خود بینی نبوده !
مثلا همین کورن خودمون بد پست میزد ؟ چرا یه بار نیومد بگه من رولم قویه ؟
ولی همین یوزر خوشگلهای قدیم که قبلا خیلی گرم بودن و خوب الان تیکه دهنشون شده که من قدرت رول دارم من ارزشی نیستم و من ...
فقط من و من ومن !
به هر حال مشکل از حذب نیست ! مشکل از رویشه و حد وحدودشه
میشه با تعریف قوانین جدید و یه بازسازی کلا حذبو زیر و رو کرد و تاپیکی مفید و به دور از بیناموسی نویسی و غیره درست کرد !
فعلا همین !

ویرایش شده توسط استابي بوردمن در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۰:۵۲:۴۹

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
چو راست میگه! دعوا نکنیم!

من چند تا نکته کوچولو بگم فقط:

1- کسایی که میگین بیل ویزلی یا کریچر، مدیرن و باید توی رول هواشونو داشت و ایناها:
رول که همش الکیه! یعنی من توی رول نوشتم " مالی ویزلی زد توی سر پسزش بیل" دیگه واقعا یه کسی زده تو سر بیل ویزلی؟!
خب نزده دیگه! اینا همش داستانه، الکیه، خیالبافیه به قولی!

2- حمایت بی حد و حساب از حذب:
بیل عزیز که خیلی با حرفات موافقم، ولی جز اینه که اگه حذب حمایت بی حد و حصر داشت، الان همشون مدیر بودن؟ یا حداقل زمانی که خیلی فعال بودن؟!
با اینکه حذب طرفدار داره، ولی مخالف هم داره و این بدین معنا نیست که داره از حذب حمایت همه جانبه میشه.
پس در این صورت، رولینگ هم یک مرد نقاش قرن 5 هست!

3- باز هم بیناموسی. اصلا هر چی میکشیم از سر همین بیناموسی می کشیم!( نکته بهداشتی: گیلیدی بیا چارتا پست باناموسانه بزن که ملت یادشون بره بیناموسی!!! )
بابام جان، دیگه تا چه حد بی ناموسی می خواین؟! از این حد اگه بخواین فراتر برین که دیگه باید یه شبکه ماهواره ای ثبت کنین برا خودتون که!
همینقدر بسه دیگه. اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب! اینقدر نگین بیناموسی ریشه کن شده!
برید پستای گیلدی رو بخونین، در همون حیطه پست بزنین!
دیگه فراتر از اینکه کاملا با قوانین سایت در تضاده!
اینقدر به فکر خودتون نباشید دوستان، شاید عده ای بخوان بیناموسی بازی راه بندازن، ولی یه عده هم نمیخوان! پس شما هم یه ذره کوتاه بیاین.

4- جنگ و دعواهاتون بیخودیه:
این قضیه آخرش باز هم میشه همون زخم های کهنه ای که تا بحثی پیش می یاد، سرشون باز میشه. از آخرم هیچ نتیجه ای نداره.

اینقدر هم دیگه رو اذیت نکنیم. برای چی آخه؟! برای هیچ و پوچ!
برای یه دنیای مجازی که جز توی اینترنت، پیداش نمیکنی.
اگه میخوای لذت ببری از این سایت و رول پلینگ رو دوست داری، کاری نکن که با این دعواها که اتفاقا بر سر مدیرانی هست که خودشون چیزی نمیگن و در مواردی اقدام میکنن، یه عده رنجیده خاطر بشن.

ققی بلاک شده. سرژ نیست. برودریک نیست. فنگ نیست. بارون دیگه پست نمیزنه. بیگانه پست نمیزنه. ولدمورت نداریم. آرامینتا نداریم. دامبلدور نداریم. حاجی دارک لرد و مملی نداریم. گیلدی نداریم. بووبو رو فراری دادیم. کریچر پست نمیزنه. اسکاور رو دلسرد میکنیم. هری اصلا پست نمیزنه. دراکو پست نمیزنه و ...

پس کی موند؟! کی موند که از پستای قشنگشون پست زدن یاد بگیریم؟!
همین کارا رو کردیم که اینا رفتن. هی فرد گرایی میکنیم و به کل سایت اهمیت نمیدیم. فقط خودمون رو میبینیم.
همه ی ما، با هر عقیده و هر طرز فکری، به یه دلیل واحد اینجا جمع شدیم:
تفریح کردن و لذت بردن از نوشتن. گذروندن دو ساعت خوش کنار همدیگه. خوندن پستهایی که دلمون شاد بشه.

اما هیچکودوم اون یکی رو قبول نداره. هی تو سر هم میزنیم که چرا تو فلانی!
همین خود من، از همتون بیشتر با بیناموسی مخاللفم، اما چه راحت پیش حذبیا هستم و چقدر هم تاپیکشون رو دوست دارم و داخلش پست هم میزنم و برای مدیران هم شعر و مطلب مینویسم( البته اینا در حیطه ی روله)
چون قصدم اینه که نه کسی رو ناراحت کنمف نه کسی من رو ناراحت کنه. با هم می سازیم. چون هدفم لذت بردن از روله.
اینقدر هم رو فراری ندیم.
تا چقدر؟!
حالا من زیاد قدیمی نیستم، ولی خب تا اونجایی که یادمه، اون زمان حذبیا پست میزدن و توی همه ی پستا یه کپه ریش و یه مشت پر و یه برادر حمید و قنگ بودن. پستا سرشار از مطالب خوبی بودن که نه بیناموسی بودن، نه مسخره.
حذب خیلی چیز خوبیه و اولین تاپیک محبوب خود من هست، منی که مخالف صد در صد بیناموسی هستم.
اینقدر فرد گرا نباشیم. اینقدر هم رو اذیت نکنیم. چه سودی داره که حالا اینجا اینقدر به هم بپریم تا همین چند نفری هم که باقی موندن، از اینجا برن؟!

برین به جای این کارا، بخوایم که برگردن و پست بزنن، ولی با این حال بهشون بگیم که رعایت حال ما رو هم بکنین. مگه ارث باباشونو خوردین که به حرف دوستانه و نه موضع طلبانه ی شما گوش ندن؟!

این بحث هم مثل همیشه به هیچ جا نمیرسه. به هیچ جا.
البته، فقط احتمال زیادی داره که چند نفر باقی مونده هم از سایت برن! اونوقت خیلی های دیگه هم میرن.

2 ساعت، فقط 2 ساعت قراره با هم خوش باشیم، اینقدر هم رو اذیت نکنیم.
عاقلانه و با منطق پیش بریم و کمی از مواضع خودمون کوتاه بیایم تا همه شاد بشیم.
---
پی نوشت: واقعا دلم لک زده برای اون موقع ها که سرژ، ققی، سکاور، کریچر، فنگ، برادر و ... پشت سر هم پست میزدن.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۹:۵۲ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
خب
منم میخوام چندتا بوق بزنم و برم

به عنوان کسی که سالها!!((کلا سه سال)) در این سایت بوده و عرق جبین ریخته و نمیخواد این سایت سرنوشت شومی پیدا کنه:

1- من میدونم اعضای قدیمی از اینجور بحثا وبلاک شدنها زیاد دیدن....کسایی مثل چو ،فلور،مرلین و.....بارها دیدن از اینجور دعواها زیاد بوده توی سایت و سایت به مسیر خودش ادامه داده...افراد عوض شدن ولی سایت به کار خود ادامه داده

پس وجود من، تو، او، شما ویا ایشان هیچ تاثیری بر ادامه داشتن سایت نداره

2-بارها گفتم هدف ما توی سایت لذت از سایت بوده و هست و خواهد بود ولی چیزی که هنوز مشخص نشده طرز لذت از این سایته:آیا لذت بردن با هر شیوه و وسیله مجازه ؟
به قول یه مدیر بیشتر جکهای خنده داری که گفته میشه جکای ناجور هست...آیا باید در همه جا از این جکا گفت؟((این جمله تاثیر شگفت انجمن مدیرانه!!....خیلی رو من اثر داشت))

3-بارها سعی کردم بین اعضا صلح و صفا باشه ولی در این مورد اخیر کلا کشیدم کنار...دلیلش هم این بود که حرفامو بارها به هر دو جناح زدم و نتیجه ای نگرفتم بنابراین این کار من مثل((دانه پاشیدن تو شورزاره)) و نباید انتظار نتیجه داشته باشم

4-دوستان عزیز من در حذب....همونطور که به خودشونم هم گفتم در بعضی موارد زیاده روی داشته اند و نباید خودشون رو بی تقصیر کامل جلوه بدند

5-به نظر من هر دو جناح ...حذب و بعضی از مدیران و البته بعضی مدیران میانه رو !!! در این قضیه مقصر هستند من جمله خودم....تقصیر من این بود که در اون دورانی که سایت مدیر نداشت سعی کردم رابطه مدیریت سایت با اعضا رو نزدیک کنم و البته خبر نداشتم که ممکنه این نزدیکی کار رو به جایی برسونه که تا با کوچکترین برخورد مدیر با یک عضو خاص...عضو دیگه به پشتیبانی از دوستش اون مدیر رو بکوبونه

6-باید برای بعضی ها حدود احترام مدیر یک سایت مشخص بشه:در رول شما میتونید یک مدیر رو بکوبید ولی حق ندارید کارهایی رو که میکنه((مثل بلاک کردن...حذف پست و....)) زیر سئوال ببرید حتی در رول چون به این استهزای مدیر گفته میشه

7-وقتی میبینید یک و یا دو مدیر روی یک مسئله حساس هستند....شما ادامه میدهید...شما مقصرید....چون از قصد خواهان این مسئله هستید....من به این میگم:تحریک کردن مدیر برای برخورد...سپس خود را به مظلومیت زدن کاری نداره..و این کاریه که بعضی از دوستان انجام دادن و کارو به اینجا رسوندن
مثال واضح برای این مورد:شکلک شصت بود و برخورد کوییرل با این مسئله

با تشکر

ویرایش شده توسط بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۹:۵۹:۳۰

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۸:۵۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
سلام به همه
ديدم حرفها، خيلي بهتر از اوني كه من بتونم بيان كنم، گفته شده، پس فقط چند تا نكته مربوط به خودم رو توضيح ميدم.
نقل قول:

بادراد نوشته:
در ضمن ، اگر جادوگران به یک اندازه درسته ، و نباید پشت سر هیچ کس نیروی مدیریت باشه و کسی توسط مدیرا نباید پشتیبانی بشه ، چه طور شده که بیل ویزلی عزیزمون این قدر مشتاق این دوستان شده و هفت هشت جور بهشون حال میده و ازشون پشتیبانی می کنه و قول باز شدن شناسه بهشون میده و زیر پستاشون رو ویرایش می کنه که آفرین که این طوری نوشتین !؟

...چرا بیل الان داره از شما حمایت می کنه !؟ پس شما هم الان قدرت مدیریت پشتتونه !

من نمي‌دونم حذب با داشتن طرفدارايي مثل تو احتياجي به دشمن هم داره؟! آخه دروغ چقدر، تا كي؟

1- من اولين كسي بودم كه به ادبيات زشت الستور ايراد گرفتم خوبه هنوز يه روز بيشتر نگذشته. گفتگو با مديران پست 3909

نقل قول:
بيل ويزلي نوشته:
اول به الستور مودي: حرفهايي كه زدي اصلا ادبياتش جالبي نداشت. اگر كسي بدنبال اينه كه اشتباهات بقيه اصلاح بشه نبايد خودش اشتباه ديگه‌اي بكنه. اين دليل نميشه كه چون چار نفر توي سايت هجو ميگن و بقيه رو به استهزاء ميگيرن، شما هم بياي و توهين كني. نوع حرف زدن خيلي مهمه.

مي‌خواست درست حرف بزنه تا بلاك نشه. هر كسي توهين كنه بايد بلاك بشه بلا استثناء.
اوني هم كه نوشتي من شناسش رو باز كنم اخر سوتي بود. شناسه رو هري بسته، خودش هم هر كاري درست بدونه انجام ميده. ربطي هم نه به من نه به هيچ مدير ديگه‌اي داره كه بخوايم شناسه‌اي رو كه هري بسته باز كنيم.

2- باز هم توي همون پست نوشتم :
نقل قول:
بيل ويزلي نوشته:
اصلا موضوع تاپيك حذب نيست، اصلا موضوع رول نيست. موضوع افراد هست.
موضوع برخورد باندي هست، موضوع هماهنگي‌هاي پشت پرده براي كوبيدن افراد هست.
مشكل ادبيات زشت و دون شان يك پاتريست هست.
موضوع اينه كه اگر يه عضو تازه وارد يك دهم چيزايي رو بنويسه كه اين گروه مي‌نويسن بلاك ميشه ولي اين چار پنج نفر از يه مصونيت برخوردارن كه برمي‌گرده به دوستي‌هاشون با يه نفر و همه هم مي‌دون و من و شما هم خوب مي‌دونيم.
مشكل اينه كه همون طوري كه بينز نوشت اينا سايت رو مال خودشون و اختيار و سياست گذاريش رو از آن خودشون مي‌دونن. بنده و جنابعالي و بقيه مديرا و ناظرا هم نخودي هستيم و توي سايت هستيم تا اسباب خنده حضرات رو فراهم كنيم.
مشكل اينه كه هري پاتر و يه سايت پاتري نبايد بازيچه دست چار يا پنج نفر باشه. مگه حد و حدود ما كتاباي هري پاتر نيست؟

فكر كنم اينقدر واضح باشه كه توضيح احتياج نداره. حرف جديدي هم نيست. شايد الان بيشتر از يكساله كه من دارم اين حرفها رو مي‌زنم و توي همين تاپيك هم تا بخواي نمونش هست. اينقدر هم گفتم اين حرفها رو كه ديگه همه مي دونن حرف من چيه. از كسي هم ترسي نداشتم و ندارم كه بخوام پشت سر كسي قايم شم و حرفام رو بزنم.

نقل قول:

اگر ما ها قدرت مدیریت پشتمون بود ، مطمئن باشین یه مدیر ِ زیر آب زن نمی تونست کل وزارت رو بندازه !

بازم بحث وزارت، وزارت رو تو نابودش كردي. چون ققي كه اصلا آن نميشد و تو با يوزر و پسوردش آن مي‌شدي و اينقدر با بچه‌ها بد حرف زدي و دعوا كردي كه صداي همه دراومد. ققي هم كم اورد و تحمل دو تا اعتراض ساده رو نداشت، دو تا اعتراض كه يك دهم حرفهايي نبود كه خودش به مديرا ميزد. تموم شد و رفت.

3- جناب بادراد، اين بار سومي هست كه يه چيزي رو به دروغ به من نسبت دادي. اون كه توي قضيه وزارت، اونم بعد از وزارت كه رفتي توي گفتگو با مديران نوشتي «كي از رفتن ما خيلي خوشحال بوده كه همه نظارت هاي من رو ازم گرفته» با وجودي كه ناظر سه تا انجمن بودي و بعد از 14 روز از استعفاي خودت از نظارت وزارت برداشته شدي. اينم حالا. اين رو هم مي‌توني يه تهديد يا اخطار يا هر چي دوست داري در نظر بگيري.

شديد مصداق ايني كه «كسي كه در حال غرق شدنه، به هر خار و خاشاكي دست مي ندازه.» هيچي چيزي نداريد كه بخوايد واسه دفاع از خودتون ازش استفاده كنيد به جز تعداد ارقام شناستون و لفظ موهوم "قدرت رول".

مشكل تو و بقيه چار تا دوستت اينه كه هنوز نفهميديد كه اين حرفهايي كه الان در مورد شما داره گفته ميشه حرف دل اكثر بچه‌هاي رول بوده و فقط جرات بلند گفتنش نبود چون از عواقبش مي‌ترسيدن. تنها كاري كه من و چند تا ديگه از دوستان كرديم اين بود كه اون اقتدار توهمي كه شماها براي خودتون ساخته بوديد شكستيم. همين. شما هم بهتره به جاي فرافكني و هوچي بازي و به رخ كشيدن "قدرت رول!!!!" و شماره شناسه، يكم چشماتون رو باز كنيد و بفهميد كه اينجا سايت هري پاتريه، نه اوركوت، نه جيگر دات كام و نه من و دوستان خيلي خفنيم دات ارگ. حد و حدود ما اخلاق عرفي جامعه ايران و محدوده كتاباي هري پاتر هست.

كلام آخر همون حرفي كه در پايان پست قبلي نوشتم:
هر كسي بخواد حمايتهاي بي‌حد و حساب از چار نفر خاص رو توي سايت نفي كنه مثل اينه كه بخواد اين جمله رو اثبات كنه كه : "جي كي رولينگ يك مرد نقاش مصري قرن 5 هجري بود."

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۸:۵۷:۲۳
ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۹:۰۳:۲۷
ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۹:۱۷:۰۶

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۴۵ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
اول از همه سلام !
امیدوارم این قضیه هم به عاقبت وزارت و رنک و .... دچار نشه !
در ضمن روی سخنان پایین بر میگرده به اعضای حذب ...
میخوام بگم تا همونطور که خودتون هم دیدید تو این چند روزه چند تا مخالف و چند تا موافق با حذب داشتیم ..... شاید حدود 80 در صد پستای خورده شده مبنی بر عدم قدرتمند و .... بودن حذب باشه .... در حالی که مخالف ها با دلیل و منطق اومدن جلو ولی حرف تمام حذبیا چی بود ؟! از صغیر تا کبیرشون به قدرت رول و شماره یوزر اشاره کردن و دفاعیه ای از حذب بیان نکردن جز اینکه ما میتونیم و شما حسودید و .....
اگر به قول خداوندهای رول میخواید نظر واقعی کاربرارو در مورد حذب و عملکردش بدونید میتونیم یه تاپیک با نظارت دقیق بزاریم و اونجا شرح بدیم تا هم پستا منحرف نشه و هم جنجال سریعتر تموم شه ! اونوقته که دار و دسته حذب عمرا نتونن بگن که فقط چند نفر با حذب مشکل دارن و این مشکل از خودشونه و عقده ای بودن و .......
یکی از چیزهایی که به نظرم داره ریشه سایتو میخوره همین رنکه!
میبینید که تمام آدمای ندید پدید دارن خودشونو نشون میدن که من فلان رنکو دارم و تو که نداری اصلا نباید حرف بزنی ! و یا بحثی که بار آخر یکی از خدایان رول ! سر رنک راه انداخت حتی رنک یک نفرو باطل و تقلب رو بیان کرد 1 در حالی که داوری بر سر موضوع بود .....
در ضمن این کلمه "جادوگران برای همه به یک اندازه " فقط در حد یک شعاره و هدف پس زیاد روش حساس نباشید ! تنها کار ما این بوده که این نوشته تو امضامونه ولی شما چی ؟!
شما حتی با این ایده هم مخالفید و میگید "جادوگران برای اعضای حذب به یک اندازه " اگه مشکلی با این حرف داری درست منظورتو بگو نه بیا فقط بگو رول و رول و رول ......که من اینم و من اون.....فقط خود بینی !
من که تا حالا تو هیچ سایتی ندیدم که گروهکی باشه و بیاد خیلی راحت به وبمستر ومدیر ها متلک بگه وصریحا به کارش ادامه بده ! تازه وقتی بعضیا به لحن نوشتاریشون اعتراض کنن اونا بیان شاخ و شونه بکشن.....
به نظر خود شما (مدیران) راه حله مسئله زدن پست و به قولی گرفتن حال طرف به شیوه رولیه ؟! پس این وسط احترام و .... چی میشه ؟
اگر اینطور براتون قابل هضم تره پس نباید تبعیضی باشه و ما هم اگه فردایی اومدیم تاپیکی راه انداختیم و 4 تا تیکه بار سایت کردیم نباید زوری بالای سرمون باشه !
بیشترین ادعای حذب روی کمک به سایت و ایفای نقشه !
بهتره به جای مانور بیاید این کمکهای انسان دوستانتونو شرح بدید ! دارای قدرت رول هستید درست ! ولی چه ربطی به پیشرفت رول داره ؟
خوب من فکر کنم یه ناظر معمولی یا حتی اسکاور مفید تر از این به اصطلاح خدای رولها بوده !
یکی از چیزهایی که من متوجه شدم توهم پردازیه هدویگه !
من نمیدونم که از طرف ماگل نت یا رولینگ به این فرد جایزه ای دادن که اینقد به خودش مطمئنه ؟
من یه یوزرم ... تو هم همینطور .... تنها فرقمون اینه که تو باسابقه تری و به قول خودت دارای قدرت رول !
من متوجه منظورت از اینکه میگی یه زمانی تازه وارد ها زیر پای شخصیتهای قدیمی له میشدن چیه ؟ اگه منظورت کوبیدن تازه واردین تو یه دورس که کاملا غلطه !
در ضمن اینجا اینترنته نه خونه شخصی ! اینجا هم جاییکه دور هم جمع میشیم تا یه کم از مشغله های فکری دور باشیم ! پس فکر نکنم شاهی باشه و ساواکی که یوزرهای جدید قرار باشه از کسی بترسن و حرفشونو قورت بدن !
اگرم دلیل و منطق نسبت به لحن و نحوه عملکرد حذب ندارید بهتره پست نزنید ! تا اینکه بیاید الکی فقط با سابقه و شماره یوزر قضیرو بپیچونید

ویرایش شده توسط استابي بوردمن در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۵:۵۷:۳۴

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۳:۰۲ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

ممد زاده ی ممدآبادیِ مملی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۰ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از یورقشاخر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
من چیزی نمیگم فقط جواب اسکاور رو میدم!

اسکاور، عزیز من، من تمااااااااام پستهای قدیمیِ تو، ققی و سرژ رو دیدم.
از پست منکه به نظر شما بدترین رول نویسم هم سطح پایین تر بوده! اما یک چیزی بگم اونم اینه که اون زمان چوب بالای سرتون نبوده... راحت با هم تمرین میکردید... در ضمن این پنجمین باریه که ققنوس بلاک میشه! چرا؟(اسکاور پیام شخصیت رو چک کن)

پیام زده شده در: ۲:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
در مورد سودآورى رول پلينگ سايت جادوگران! اصلا چرا رول پلينگ؟ برميگرديم به هرى پاتر! آيا اين داستان هرى پاتر سود بخصوصى براى كسى داشته؟ (سود بخصوص مادى برا خيليا داشته، مثل انتشارات، و كلى چيزاى ديگه مثل لپ لپ!!) و آيا هدف ما از خوندن اين كتاب چيزى جز سرگرمى و لذت بردن از يه داستان بوده؟

اصلا ايفاى نقش سايت بر مبناى اين ساخته شده كه يه عده هرى پاتريست بيان دور هم جمع بشن و داستانهاى ساده بنويسن. اصلا هم لازم نيست طنز باشه (از اولش هم قرار نبود طنز باشه!) ولى چون ديديم خوندن طنز و مسخره كردن كتاب هرى پاتر خودش خيلى كيف ميده اين كارو كرديم .

اما اصولا اگر بهتر نگاه كنيم ميبينيم كه اگر وقتى رو كه روى اين سايت (بخصوص رول پلينگش) گذاشتيم روى چيز ديگه اى مثل درس خوندن يا كمك به هم نوع و غيره و غيره ميذاشتيم به مراتب سودآورتر و بهتر بود! نبود؟

نميخوام ارزش سايت رو بيارم پايين اما بالاخره آخرش كه چى! ما فقط ميايم اينجا بنويسيم و اون قوه تخيلمون كه بوسيله كتاب هرى پاتر به جنب و جوش افتاده تخليه كنيم! اومديم كه از نوشتن يا خوندن نوشته هاى ديگرون لذت ببريم ! حالا ما فرض بگيريم 2 درصد هم سود و فايده داشت اين كار. اين مقدار فايده ارزششو نداره كه با چهار تا كل كل، چهار تا توهين، چهار تا نمايشنامه منحرف كننده، چهار تا بي ناموسي نويسي خرابش كنيم.

بذاريد اگر سايت قراره يك سايت كاملا سودرسان نباشه يه سايت مضر هم نباشه! شما ميبينيد روزانه چند نفر از سايت بازديد ميكنن.. ميبينيد كه از گروه هاي سني مختلف و از طبقات مختلف و از عقايد مختلف تو اين سايت حضور دارن و نوشته ها رو ميخونن.

اون پسربچه اى كه به اين اميد اومده دلشو داده به جادوگران كه يه وقت توي اينترنت به سمت سايتهاي غيرمجاز كشيده نشه (يكي از فوايد اين سايت) چه گناهي كرده كه با بعضي نوشته هاي بي ادبانه تر از اعتقادات خودش روبرو ميشه؟ چهار تا اصطلاح بي ادبانه بلد نبود كه ياد ميگيره!

خودِ من اون اوايل كه اومدم توي نت با دنيايي از انحرافات فكرى و تصويرى و نوشتارى مواجه شدم و تنها جايى كه به نظرم خيلى باصفا و خوب اومد همين جادوگران و وبلاگهاى هرى پاتر بود. با خودم فكر كردم كه اين سايت امنه، يه دفه آدم به چيزاى بي ناموسي برنميخوره تا كپ كنه! ادب توش رعايت ميشه، و با همين اعتماد ميام پستاي بي ناموسي رو هم از ته دل ميخونم و گالري عكس پر ايراد رو هم نگاه ميكنم (همه به اسم جادوگران) و بدون اينكه از قبل هدفي داشته باشم آلوده ميشم!

فكر كردين بي ناموسي نويسي و توهين فقط به بعضي جاهاي رول مثل حذب دموكرات چي چي محدوده؟‌ نخير! كافيه يه نگاه به صفحه اول گالري بندازيد.

حرف من اينه! استفاده از مسائل منحرف براى ابراز "قدرت رول" سو استفاده از پاكي نسبي سايته كه روز به روز با اين چيزها آلوده تر ميشه.

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۱:۳۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
چرا دعوا!؟

یه نگاه به بیتی از مرحوم عمران صلاحی تو امضام بکنید...داریم حرف میزنیم...از همون اولش همه موضع گرفتن!

حتی مدیرا هم در حال حاضر یکی نیستن...فعلا هیچ کس اتحاد نداره!
من اینو ترجیح میدم...چون نظر اصلی همه معلوم میشه!

اعضای رول غیر حذبی، همتون آخرین دوره وزارت رو یادتونه. مطمئنم هیچکدوم هم یادتون نرفته که روز رای گیری نظراتتون نسبت به کاندیداها چی بود! شاید حتی توی آرشیو مسنجر هاتونم پیدا کنین!
من-خودم به شخصه- کاملا مطمئنم که اون روز به بادراد گفتم، خدا نکنه ققی وزیر شه!
علتشم این بود که ققنوش حالا چه در رول چه در خارج رول به همه این حس رو القا کرده بود که به قدرت و اثبات قدیمی بودن خودش علاقه خاصی داره...و این دلیلی بود که بعضیا -نمیگم همه- نمیخواستن ققی وزیر شه...چون میدونستن اینجوری به جایی نمیرسه.

من اطلاعات دقیقش یادم نیست ولی فکر کنم وزارت گیلدی فکرش از مرلین بود و با همکاری هرپوی کثیف...اونطور که از گفتگوهای مسنجری یادم میاد!
بعدش حذب تشکیل شد!

فکر کنم یه بار هم تاپیک حذب پاک شد و دوباره زدنش...مراجعه کنید به پست اول تاپیک حذب!

انکار نمیکنم که حذب سوژه وزارت رو پر وبال داد...یه چیزی بالاتر از رول بهش داد...دسترسی های تازه و...!(منظورم انجمن مدیران نبودش حالا!!!)

نمیدونم...شاید اشتباه میکنم...ولی من حس میکنم برخی از مدیرا میخوان نشون بدن که استکبار نیستن و با حذب راه میان و واسه همین بعضی حرفهارو میزنن!
این فقط یه نظره و کاملا شخصی...مدتهاست همچین حسی دارم! ولی اینو به نشونه دفاع از حذب نگیرید!

همه میدونن که اگه من یه زمانی با حذب بودم، حالا هم مخالفشم! دلیلش هم همینه! همین دعواها! اگه حذب در حد اولیه اش باقی میموند هیچ کدوم از این دعواها و بلاک کردنا و غیره و غیره وجود نداشت!
سر دعوای قبلی حذب چند نفر از سایت رفتن؟ چند نفر ناراحت شدن؟ کافیه یه خورده صفحات نحوه برخوردو برین عقب تا ببینین!

من دوست ندارم که این بار هم همین اتفاق بیفته...هیچوقت دعوا رو دوست نداشتم و دوست نخواهم داشت! ولی هیچکدومتون معلوم نیست الان کدوم طرفین! طرفدار حذب، یا "جادوگران به یک اندازه" !!

پ.ن. الان حس میکنم پستم سرشار از نیش و کنایه بود، دوست نداشتم اینجوری باشه و اگه شده شرمنده!

پ.ن 2 : خواهش میکنم...لطفا اینقدر تو سر و کله هم نزنین!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.